erichten FAMI L H WAGEMAKER EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. Advertentieservice h dc MEDIA Sint's PC Stuntdaqen! Grafmonumenten Who cares? in u in Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichtenf nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Sterk en helder tot het einde. Hierbij geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve vader, opa en broer Mart Aarts Martinus Franciscus Josephus Eindhoven, 31 maart 1930 t Noordwijkerhout, 25 november 2004 Nuenen: Anja Aarts, Harrie Broeksteeg Enschede: Kees, Yvonne Aarts-Goudsmith Dennis, Christel Lopik: Ad Aarts, Helen Verberk Leiden: Lia Aarts, Hugo de Wilde Eindhoven: Martin, Karin Aarts-Lambrechtse Sara Nuenen: Bart Hogeweg Derek Eindhoven: Truus, Jan Cliteur-Aarts Geldrop: Leny Wasser-Aarts Langevelderweg 155 2211 BL Noordwijkerhout Correspondentieadres: Bartokstraat 130 2324 BL Leiden Mart is overgebracht naar het uitvaartcentrum 'Vliem', Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, alwaar doorlopend gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dins dag 30 november 2004 om 15.00 uur in het crema torium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof, Haagseschouw- weg te Leiden. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtig heid in één der ontvangkamers van het crematorium. 'Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus Romeinen 8:35 Tot onze diepe droefheid is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Antje van der Burg-de Bree in de leeftijd van 78 jaar. Ton en Cees Hubert Melanie Peter en Sylvie Jules 24 november 2004 Erasmusplein 61 2532 RD Den Haag Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren zaterdag 27 november van 14.30 tot 15.30 uur in de rouwkapel 'Atropos', Van Boetzelaerlaan 292, Den Haag. U kunt ook afscheid nemen van An in de Marcuskerk, Jan Luykenlaan 92, Den Haag, op maandag 29 november van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal de uitvaartdienst beginnen om 13.30 uur. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats 'Westduin', Ockenburghstraat 27, Den Haag-Loosduinen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Drs. H.A. van Zwieten De heer Van Zwieten was jarenlang voorzitter van de Raad van Commissarissen van Woonstichting 'Vooruitgang'. In die functie hebben wij de heer Van Zwieten leren kennen als inspirator, die standvastig en met grote interesse bij de ontwikkeling van onze onderneming betrokken was. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in het dragen van dit verlies. Namens de medewerkers, de directie en Raad van Commissarissen Woonstichting 'Vooruitgang' De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest gegeven en geloofd. Dankbaar dat nog verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis dat van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Arte van der Werf 31 mei 1933 t 25 november 2004 Clara van der Werf-Bezuijen Kees - Kitty Eva en Max Corine Patrick Kolk 10 2374 AE Oud Ade De avondwake wordt gehouden op maandag 29 november om 19.00 uur in de parochiekerk St. Bavo te Oud Ade. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 30 november om 10.30 uur in bovenge noemde kerk, waarna we hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Gelegenheid tot condoleren: maandag na de avond wake in de kerk. Arie is opgebaard in het mortuarium van de kerk. Vandaag, donderdag 25 november 2004, is mijn maatje, de liefde van mijn leven, onze Pa, broer en zwager overleden Peter de Kier geboren 26 september 1945. Lies de Kier Celesta Leon en llja Hans, Agnes, Edwin, Yvonne, Suzette Jacqueline, Eric, Burney, Maaike Wilbert, Ineke, Janneke, Jaap Frans Halslaan 207 2343 EE Oegstgeest LiesPeter@wanadoo.nl Peter is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 30 november om 13.00 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouw- weg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren, maar zoals Peter dit zou willen, met een glas in de hand. Vandaag wordt een stukje Leiden begraven: rust zacht Dik Wansink Sterkte Jannie, John en Kate. Kamsteeg Auto Lease, Ed en Denis In Memoriam 23 september 1946 5 juni 2003 Ton Swanen Vandaag, 27 november 2004, planten wij ter herin nering aan jou een 'Boom voor het Leven' in het Koningin Wilhelminabos te Dronten. Als dan de storm is uitgeraasd En jouw boom wiegt heen en weer Vinden wij troost bij de vogels Die voor jou zingen, keer op keer.... We missen je Anneke Mariska en Jaco Kirsten en Kaisa Daniëlle en Willem Ilse en Gijs Dankbetuiging Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het over lijden van mijn man Paulus Timotheus Mizee hebben mij zeer getroffen. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk, of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor mij een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Toos Mizee-van Putten Leiden, november 2004 Hallo beste mensen. Bedankt voor je bijdrage in welke vorm dan ook, om zo mooi en warm afscheid te kunnen nemen van Fabienne Jules van Harssel Mw. J.M. Wijland-de Boer Dankbetuiging Uw aandacht, tijd, tranen, woorden en hartverwarmende kaarten tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke zorgzame vader en opa Bernard de Boer hebben ons diep getroffen. Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor per soonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Riet de Boer-Berg Ingrid Daniëlle en Bert Dani Zoeterwoude, november 2004 DANKBETUIGING Overweldigend waren de blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Magda van Schie-Zwetsloot De vele handen, de woorden, de bloemen, de kaarten en uw aanwezigheid geven ons heel veel troost en weer moed om door te gaan. Hiervoor onze welgemeende dank! Jan van Schie Kinderen en kleinkinderen Hoogmade, november 2004 Fujitsu PC 15" TFT voor slechts 939! NIEUW! Fujitsu Scaleo 800 Intel Pentium 4 2.6 Ghz 512 Mb 120 Gb DVD+RW Windows XP Home 15" TFT Panel yj Restart VT< Corrtputem Overrijn 5 (to Zijlpoort) Leiden 071-8001450 di-za 10-17 do 10- 71 bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. WAM r*II O ORTHOPEDISCHE VAN OlLO SCHOENTECHNIEK modebewust orthopedisch schoeisel confectieschoeisel orthopedische voorzieningen steunzolen, supplementen erkend leverancier Willem Barentszstraat 5 (industrieterrein De Waard) 2315 TZ Leiden. Tel. 071-523 15 15 Het Nederlandse Rode Kruis Duizenden gehandicapte en chronisch zieke mensen genieten jaarlijks van een aangepaste vakantie. Giro 22000. Den Haag. De reissite van uw dagbl Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen jdag kw DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 I*A-D< i enkele kunnen beleven, tachtig keer weg kunnfc dromen in een ander land. Met een boek irfej; hand, kun je reizen in je hoofd. Waarhee^sebeu' wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker Ek naar de boekhandel te vliegen. V.t'hf Steeds weer plezier van karton en papfe,^ WWW. PAPIERINFO*™™;

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4