familisJR erichten Tegel Cash Carry EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. Advertentieservice hdcmedïa Who cares? SFEERVOL KERSTCONCERT' id Wand vloertegels vanaf 1,- per m2 Rooseveltstraat 5 -Leidei Steeds weer plezier van karton en papi^ VRUDAC 26 NOVEMBER 20Q4 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft. Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement. Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden 'De dood is slechts het doven van de kaars, omdat de ochtend is aangebroken. Intens verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en toewijding, geven wij kennis van het plotseling over lijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma (amo) Elisabeth Speckmann-Stheeman -Liesbeth- weduwe van Johan Dirk Speckmann 2 oktober 1933, Kuala Simpang (N.l.) 23 november 2004, Leiden Bunnik: Marianne W. Speckmann Frederick W. Gerke Frederik Sydney Australië: Freerk W. Speckmann Ingeborg M. Speckmann-Bekker Willem Jeroen Amsterdam: Tjitske E. Speckmann Mark Aardenburg Beekestein 1 2352 KL Leiderdorp 071-5891049 Liesbeth is thuis. U kunt afscheid nemen op zondag 28 november van 15.00 tot 16.00 uur of na een tele fonische afspraak. De dienst zal plaatsvinden op maandag 29 novem ber om 12.00 uur in de grote aula van het cremato rium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21, Den Haag. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een vrouw, een moeder en een oma Ze deed zoals ze dacht, op haar unieke wijze heeft ze ons grootgebracht. Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor iedereen klaargestaan Flink was je je hele leven, flink wil je dat wij zullen zijn. Maar het afscheid nemen doet zo 'n pijn. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is over leden mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve moe der, schoonmoeder, oma en overgrootoma Elisabeth van Nimwegen-Rosier echtgenote van Kees van Nimwegen 17 maart 1922 t 24 november 2004 Kees van Nimwegen Rob en Rita Robert Sabine Nico en Ella Nicole Desiree Quinten Margreth en Sjaak Marleen en Rob Sjaak Elise Koos 24 november 2004 Groot Hoogwaak 29 2202 TJ Noordwijk Mijn vrouw is thuis, alwaar u afscheid van haar kunt nemen zondag 28 november van 15.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 29 november om 11.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Er is gelegenheid tot condoleren na de crematieplech tigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Oma, We zullen je eens weer zien. Maar we zullen je altijd voelen. Want straks ga je op in de wind. We komen je overal tegen. Onze lieve oma. Uw kleinkinderen 'Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen'. God heeft op Zijn tijd Thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Hendrik Noort echtgenoot van Weina van Leeuwen drager van de eremedaille in de orde van Oranje Nassau in de gezegende leeftijd van 84 jaar. Valkenburg: W. Noort-van Leeuwen Venhuizen: let van der Marel-Noort Adri van der Marei Valkenburg: Paul Noort Katwijk: Nel Hoppers-Noort Jan Hoppers Katwijk: Nanda Guijt-Noort Leo Guijt Katwijk: Mary van Rijn-Noort Jaap van Rijn Assendelft: Henny de Jong-Noort Ben de Jong en kleinkinderen 25 november 2004 Hoofdstraat 11 2235 CA Valkenburg ZH Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 29 november van 19.00 tot 20.30 uur in het 'Trefpunt' van de Gereformeerde Kerk aan de Hoofdstraat 35 te Valkenburg, tevens na afloop van de begrafenis. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 30 november om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Valkenburg, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Valkenburg. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Na een moeilijk ziekbed is van ons heengegaan onze geliefde broer en zwager Hendrik Noort Namens de familie Noort-de Wit Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat u de eeuwige rust is gegeven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een kort ziekbed, van ons is heengegaan onze lieve en zorg zame vader, opa en ouwe opa Martinus Johannes Kuipers weduwnaar van Helena A. G. van der Meer Roelofarendsveen t Alphen aan den Rijn, 5 januari 1914 24 november 2004 Nel en Aad Wil en Willy Jaap en Kitty Martien Hennie en Koos Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Kuipers Handelhof 4 2402 GW Alphen aan den Rijn Onze vader is opgebaard in het mortuarium van de parochiekerk 'St. Petrus Banden', Noordeinde 185 te Roelofarendsveen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdagmiddag 27 november van 15.30 tot 16.15 uur. Een avondwake zal worden gehouden op zondag 28 november om 19.00 uur in bovengenoemde paro chiekerk, waarna er eveneens gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 29 november om 10.30 uur in bovengenoemde parochiekerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant 'De Pepersteeg', Noordeinde 167 te Roelofarendsveen. Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henny van der Spek Henny mocht maar 55 jaar worden. Op verschillende terreinen en manieren heeft Henny de voorbije jaren haar bijdrage geleverd aan de voet balsport in Leimuiden. Henny was zeer betrokken bij het wel en wee binnen S.V. Kickers '69. Dat bracht ze niet alleen tot uiting in haar eigen bijdrage aan de club, maar ook als een belangrijke steun in de rug voor haar man en kinderen. Wij wensen Gé, Kristel en Finn, Rogier, verdere fami lie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Bestuur en leden van S. V. Kickers '69 Supportersvereniging De 12e Man Vrienden van S.V. Kickers '69 Begraafplaats Koudekerk aan den Rijn, Gemeente Rijnwoude Teneinde ruimte op de begraafplaats te creëren, is de gemeente Rijnwoude voornemens een aantal graven te ruimen in 2005. Het gemeentebestuur van Rijnwoude wil daarom op korte termijn in con tact komen met de nabestaanden/belanghebbenden van onderstaande algemene graven. Aanleiding hiervoor is het verlopen van de uitgiftetermijnen van de graven. Onderstaande graven zijn voorzien van een aanduiding bij het graf. Grafnummers 178 t/m 197 204 t/m 216F 274 t/m 287 310A t/m 320, 320A 356A, 356B, 357 t/m 363 365 t/m 380, 380A 427 t/m 431431B, 431C Het gemeentebestuur verzoekt alle belanghebben den contact op te nemen met Genius Loei Be graafplaatsadviseurs die door de gemeente Rijn woude voor dit project is ingehuurd. Dit kan van maandag tot en met donderdag tussen 9.00 uur en 16.00 uur met de dames M. van Hal of L. van der Linden op telefoonnummer 0411-650070. Burgemeester en wethouders van Rijnwoude Bij exploot van onderge tekende d.d. 23/11/2004 is op verzoek van de officier van Justitie te Leeuwarden aan B. Kokkedee, thans zonder bekende woon- en of verblijfplaats, betekend; een dwangbevel d.d. 2/6/2004 van de Officier van Justitie te Leeuwarden met bevel om te betalen 356,97. Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokke ne op onderstaand adres. C.C.A. de Winter t.k.deurwaarder Deurwaarderskantoor Buik Van der Horst Boommarkt 3A Leiden Tel. 071-5161013 Pmïjes<]a$ Ko/>ieerf»oeken PO VO www.fcran+mdeMay.nl Tel. 010-^309190 Het Nederlandse Rode Kruis Duizenden vrijwilligers bezoeken iedere dag mensen die eenzaam zijn. Giro 22000. Den Haag. part of Rijnlands Chr. Mannenkoor Vox Humana presenteert» De nieuwe dirigent van het koor'Susanna Veerman', heeft voor haar eerste concert een gevari eerd programma samen gesteld. Uit het uitgebreide reperti- ore is een keuze gemaakt van o.a. Russische, Duitse en Franse kerstliederen die zullen worden gezon gen in de sfeervolle Stadsgehoorzaal. Uiteraard zal ook de samenzang niet ontbre ken. Datum: Locatie: Aanvang: Prijs: woensdag 22 december 7 Stadsgehoorzaal Leiden 20.00 uur 17,50 Leidsch Dagblad prijs: 15/00 incl. programmaboekje Algehele leiding: Sopraan: Bariton: Piano: Orgel: Arpeggio Trio: Susanna Veerman Margaret Roest Sander Heutinck Peter Bontje Gerrie Meijers Han Kapaan, hobo Dieks Visser, fluit Reinilde Buys, harp e Kaartverkoop: Kaarten zijn telefonisch te reserveren via telefoonnummer: 079 - 331268C0 sen 9.00-11.00 uur) onder vermelding van lezersaanbieding Leidsch Dagbj Ook kunt u bestellen via e-mail: Openingstijd: dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur I e Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg kunn& dromen in een ander land. Met een boek in,j hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheenfe wilt, hoe lang je wilt en met wie je j» wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFO.je

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4