NIJLCRUISE strandvakantie t familie,*; erichten K'Oó/otfcfc/e. p Advertentieservice HDCMEDÏA rA www.sterprodukties.nl TT 073 -5 999 969 za: 09JO-I5J0 uur "R Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden and when I die I'll keep on living Hoe ziek ze ook was en hoe moeilijk om te accepte ren dat ze niet oud zou worden, Marijke toonde ons de diepere betekenis van het begrip 'pluk de dag'. Ze kon zich volledig richten op de lichtpunten van elke dag. Zo was ze ons tot steun en een voorbeeld voor velen. Straks zullen de talloze herinneringen aan haar de boventoon voeren, maar nu staan we vol verdriet stil bij het overlijden van onze lieve mama, dochter, zusje, schoondochter, schoonzusje, tante en ons aller vriendin. Marijke Jumelet Den Haag, 11 april 1961 Rijnsburg, 18 november 2004 Dick Werter t, Anne, Tessa Jenny Jumelet-Groeneveld, Karei Jumelet Jet, Max, Koen, Tom en Daan Hans, Ellen, Toon en Kas Jan Werter, Hanny Werter-Caspers t Frans, Dorothé, Lotte, Dominique en Dée Lisbeth, Taco, Avalon, Tijmen, Vincent en Vivian Henny, Hester, Loes en Mieke Wij nodigen u uit voor de herdenkingsbijeenkomst op woensdag 24 november om 11.30 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 4-6, Oegstgeest. Aansluitend is er mogelijkheid tot con doleren in het naast de kerk gelegen Willibrords-Erf. De crematie van Marijke zal hierna in besloten kring plaatsvinden. Onze lieve mama is weggevlogen ze gaf ons onze wortels en onze vleugels ze vertelde ons waar het om ging haar paradijs was iedere dag ons leven met elkaar Marijke Jumelet 18 november 2004 Dag lieve mama je bent niet dood je leeft in ons hart Anne en Tessa Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Geheel onverwacht overleed op 84-jarige leeftijd onze broer, mijn zwager en onze oom Willem Spek weduwnaar van Johanna van Hoven Leiderdorp, 10 februari 1920 Leiderdorp, 20 november 2004 Leiden: M. Spek Alphen aan den Rijn: J. Spek Bodegraven: M. deVlieg-Spek en verdere familie Correspondentieadres: M. Spëk Lekstraat 144 2314 VK Leiden Wim wilde geen bloemen. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 24 november van 10.45 tot 11.15 uur in de ontvangka mer van uitvaartcentrum Monuta Soek, Van Geerstraat 2A te Leiderdorp, waarna de uitvaartdienst om 11.30 uur in de aula zal worden gehouden. Na de uitvaartdienst zullen we hem begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp voor de bijzetting in het familiegraf. Aan degenen die geen persoonlijke rouwbrief heb ben ontvangen, verzoeken wij deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Toch nog onverwacht is onze lieve moeder, schoon moeder en 'kleine oma' overleden Maria Nieuwenburg-Libochant Rie weduwe van Jan Nieuwenburg Leiden, 3 juli 1916 Warmond, 18 november 2004 Zaandam: Wim en Janneke Maarten en Liesbeth Tom en Sandra Wassenaar: Ton en Riek Xander Martijn Correspondentieadres: Waal 9 1509 HB Zaandam Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 24 november om 15.00 uur in crematorium Rhijn- hof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van Mariënhave, afdeling het Kraaiennest, voor hun lief devolle verzorging. Ma hield van bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze tante Rie Nieuwenburg Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe in de komende tijd om dit verlies te dragen Leiden: Piet en Tonie v.d. Linden Leiderdorp: Truus Harmerling Leiderdorp: Jan en Tonie Carree Middenmeer: Simon en Cora Hamerling Met diepe droefheid heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn geliefde zus Rie Nieuwenburg Woorden van troost vind ik niet. Ik kan het niet bevatten. To Hamerling Voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken is in de volle zekerheid van zijn geloof van ons heenge gaan onze oudste broer, zwager en oom Theodorus Jozeph Overes Theo weduwnaar van Maria Joanna Overes-Vork 30 maart 1929 t 20 november 2004 Wij willen het personeel van verpleeghuis 'Overrhyn' bedanken voor de liefde en zorg die zij onze broer hebben gegeven. Maaike en Kees Overes en verdere familie Correspondentieadres: C. Overes Pieter de la Courtstraat 36 2313 BV Leiden Theo is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Levendaal 103 te Leiden, alwaar geen bezoek. Er zal een Avondwake voor hem worden gehouden op woensdag 24 november om 18.00 uur in de kapel van zorgcentrum Roomburgh, Hof van Roomburgh 46 te Leiden, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 25 november om 10.30 uur in bovengenoemde kapel, waarna de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Na de begrafenis is er in de kapel van de begraaf plaats tevens gelegenheid tot condoleren. Ondanks je sterke wilskracht en gedrevenheid om bij ons te blijven, heb je de strijd gestreden. Helaas heeft de ziekte je ingehaald. Wij zullen op onze beurt blijven strijden om je weer te zien. Dag lieverd, tot gauw. Frans Hakkaart 31 maart 1939 18 november 2004 Ria Francis en Peter Enrico Mariska en Mischa P. C. Hooftlaan 5 2332 AX Leiden Frans is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 25 november om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. fMet droefheid geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-moeder Cornelia Hendrica Berbee-van der Zalm Corrie weduwe van Johannes Hendricus Berbee 15 maart 1925 20 november 2004 Hein en Tiny Leo en Anneke Geek en Marijke Peter en Marijke Frans en Corrie Annemarie en Peter Nelleke en Ad Jose en Nico Kleinkinderen en achterkleinkinderen Huize St. Jeroen, kamer 301 Correspondentieadres: J. Groenendijk-Berbee Boerenburgerweg 1 2201 PM Noordwijk Onze moeder en oma ligt opgebaard in het mor tuarium van Huize St. Jeroen, Jeroenspark 1 te Noordwijk-Binnen. De Avondwake wordt gehouden op dinsdag 23 november om 19.30 uur in de St. Jeroenskerk, Van Limburg Stirumstraat 24 te Noordwijk-Binnen, waar na er gelegenheid is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis wordt opgedragen op woensdag 24 november om 10.30 uur in voornoem de kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op de R.K. begraafplaats aan de Gooweg te Noordwijk-Binnen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant 'De Poort van Kleef', Douzastraat 5 te Noordwijk-Binnen. En de wereld gaat voorbij, en haar begeerlijkheid; maar die den wil van God doet, blijft in den eeuwigheid. 1 Johannes 2: 17. Telkens een stapje terug Op 20 november 2004 is toch nog onverwacht van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Anna Lijdia Maria Schaap-Haasnoot weduwe van Jan Schaap op de leeftijd van 69 jaar. Marja en Egon Margot en Leo Fons Astrid Bas Arie en Marja Bianca Christian Jan en Gitte Jan-Peter Floris Sophie Wilma en Jan Caroline Emma Marnix Katwijk aan Zee 'Overduin' Correspondentieadres: A. Schaap, Satumus 32, 2221 JC Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 24 november van 19.00 - 20.30 uur in het rouwcen- trum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. don derdag 25 november om 14.00 uur in de Oranjezaal van het Kerkelijk Centrum 'Het Anker'-, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 15.00 uur op de begraafplaats 'Duinrusf aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Onze positieve, inspirerende en loyale, Han de Mink is overleden. 18 augustus 1931 19 november 2004 Een lieve Levenskunstenaar: Nieuwsgierig Doen! Glashelder Geweldig! Liesbeth Heerma van Voss Mirjam en Dick Monica en Sjaak, Tim, Nelleke, Milou Jaap en Cathelijn, Nina. Zoé Hanna en Rob, Sebastiaan Oetje van der Plas Marina en Cees, Gijs, Bart De begrafenis is op woensdag 24 november 2004. Wij komen om 14.00 uur bijeen in de aula van de Algemene begraafplaats, Traaij 301 te Driebergen. Na afloop ontmoeten wij u graag in Restaurant Oud London, Woudenbergseweg 52 te Zeist. Han is thuis. Liever geen bezoek aan huis. "Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 31:16. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Dirk Aandewiel in de gezegende ouderdom van 94 jaar. A.A.C. Aandewiel-Duijvenvoorde J. Aandewiel A. Aandewiel-Messemaker A. Heemskerk-Aandewiel C. Heemskerk in liefdevolle herinnering J. Aandewiel J.J.W. Aandewiel-de Mooij A.E. van Ooijen-Aandewiel F.H.W.M. van Ooijen Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 20 november 2004 'Overduin', Nachtegaallaan 5 Correspondentieadres: Nachtegaal laan 80, 2224 JJ Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 24 november van 19.00 - 20.00 uur in de aula van 'Overduin' (bereikbaar via de hoofdingang); tevens na afloop van de begrafenis. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. donderdag 25 november om 11.00 uur in de grote kapel van 'Overduin', waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de oude begraaf plaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Zij had de natuur zo lief. Haar landje met dieren en wat gerief. Deze droom is nu verstoord, maar haar bede is verhoord. Zij is nu bij haar Toon in het hemelse Oord. In het geloof, herenigd te zijn met haar geliefde Toon, is na een zorgzaam en werkzaam leven, toch onverwacht van ons heengegaan, mijn allerliefste zus en onze schoonzus en tante Cornelia Adriana Onderwater-van Dam Corrie weduwe van Toon Onderwater 24 januari 1928 19 november 2004 Als de mensheid zoals jij was, was de wereld niet zo arm. Cor van Dam Piet en Lida Familie Onderwater Correspondentieadres: Miening 40 2381 GP Zoeterwoude Corrie is opgebaard in de rouwkamer van Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude, waar doorlopend bezoek mogelijk is van 9.00 tot 19.00 uur. De Eucharistieviering voor haar wordt opgedragen op dinsdag 23 november om 11.00 uur in de kapel van Huize Emmaus, waarna aansluitend de bijzet ting zal plaatsvinden in het familiegraf op de R.K. begraafplaats - aan de Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude. Met een gevoel van grote verslagenheid geheel onverwacht afscheid gaan nemen 1 broer, zwager en oom John Verstraaten in de leeftijd van 45 jaar. I gei nm indt :no Uit aller naa Dineke Verst ho Del (ine: ven Leiden, 19 november 2004 Correspondentieadres: Dennenrode 10 2317 CC Leiden John is overgebracht naar Uitvaartcentrun van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dag 24 november om 11.00 uur in de matorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof Öngai^e- Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot in de ontvangkamer van het crematorium he gsi en< ïger ssi- nd iona pa n kun eeld 19 november 2000 Niemand staat stil bij het woord samen. I een groot gemis als samen uit je leven is. Bescherm de natuur. Word lid van Natuurmonum In Nederland kun je nog genieten van natuur. Maar die komt steeds meer on te staan. Natuurmonumenten besch natuur door aankoop en beheer. Uw hard nodig. Word lid vanaf 2- per Bel 0900-8335 0,16/min) of www.natuurmonumenten.nl Als nieuw lid ontvangt u de Natuurwijzer, met 59 wandel routes en informatie over 350 natuurgebieden in Nederland. "speurt en selecteert speciaal voor Met o.a. de Rode Zee, de Kolossen van Memnon en de Vallei der Koningen Bent u een liefhebber van zon. zee, strand, cruisen én cultuur? Dan is deze Nijlcruise en strandvakantie echt iets voor u! Want tijdens deze reis geniet u vier dagen lang aan de heerlijke stranden van de Rode Zee en vier dagen op een 5-stenen Nijlcruise die u langs vele hoog tepunten uit het oude Eeypte voert Zo maakt u kennis met hoogtepunten als ae Highdam, het Nassermeer, tempeleilano Philea, de dubbeltempel van Kom Ombo en de Vallei der Koningen. En Sterprodukties biedt u deze combinatiereis al aan voor de voordelige prijs vanaf slechts 569! Dus aarzel niet met boeken, want dit bui tenkansje mag u niet laten lopen op naar Egypte! UW VERBLIJF U verblijft in een goed 4-sterren hotel in het sfeervolle Hurghada of El Gouna, dat voorzien is van vele faciliteiten, zoals strand, zwembad, zonneterras, bars, restaurant, win keltjes en entertainment Tijdens de Nijlcruise verblijven we op het super-de-luxe MS Sherry Boat(of gelijk waardig), dat o.a. beschikt over een zwembad en poolbar, zonnedek met ligstoelen, restaurant bars en winkels. REISPROGRAMMA IN 'T KORT We vliegen naar Hurghada, waarna de transfer volgt naar uw hotel. We hebben 3 volle dagen om te genieten van het heerlijke weer, de fantastische stranden aan de Rode Zee, te duiken en te snorkelen. In Aswan schepen we in op het MS Sherry Boat We kunnen tijdens de cruise de wonderen langs de oevers van de Nijl op eigen gelegen heid bezoeken. Ook wordt er een uitgebreid excutsiepak- ket 155) aangeboden, waarbij we onder leiding van een deskundige gids een bezoek brengen aan o.a. de Hiehdam, die het Nassermeer in stand noudt, het tem- peleiland Philae en de dubbeltempel van Kom Ombo. Ook brengt u een bezoek aan de Horus-tempel, de tem pel van Hatsjepsoet, de prachtige Kolossen van Memnon en de wereldberoemde Vallei aer Koningen. OVERIGE EGYPTE RONDREIZEN CLASSIC EGYPT reisnr PW/PZ 96 020 va 999 ROYAL EGYPT retsnr PW/PZ 96021 va 919 UBIË EN EGYPTE reisnr PW/PZ 96 024 va C179$ HET OUDE ECYPTE reisnr HW/HZ 98 114/98 115 v.a.€ 4S9 Vertrekdata PW/PZ 96.023 December Januari Februari 10-17-24-31 7-14-21-26 4-11-16-25 4-11-18-25 1-8-15-22-29 v.a. 579 v.a. 569 v.a. 579 V.a. 579 v.a. 569 ie Na n di \raj ïva de ;ide Natuurmonu Beschermt nat g jj et c irscl orz do itai :1P; sve ten rafa har :ite ta ra; -A inei tere es te ong ba. stel trio me !t le bbe lijk tooi ter oue itoi ese trdit han inh tkei Deze reis is ook te boeken op basis van all inclu sive, v.a, 699! Vraag hiervoor uitgebreide reis beschrijving reisnummer PW/PZ 96.022 Toeslagen per persoon: 1-pk 145, excursiepakket 155, luchthavenbe lasting en reserveringskosten 39. Toeslag met ver trek op 24 en 31 december, 18 en 25 maart 129. INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Hurghada v.v. per Dutchbird, transfers luchthaven-hotel v.v., verblijf in 4-sterren hotel in 2-persoonskamer op basis van logies en ontbijt, 4 dgn verblijf op 5-sterren cruise schip in 2-persoonshut op oasis van volpension, Engels- of Nederlandssprekende reisleiding. Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Exclusief: evt (fac) excursiepakket, entrees, fooien, toeristenvisum (ca. 20 p.p.), luchthavenbelasting en reserveringskosten, reis- en annuleringsverzeke ring. Min. aantal deeln.: 28. Uiterste annuleringster mijn bij onvold. deelname: 21 dgn voor vertrek, vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. PW/PZ 96.023 Informatie, reisbeschrijvingen en boekingen UITSLUITEND via: ek bij de eigen reisbureaus van KRAS Stervakanties in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn, Amersfoort, rdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Heerenveen, lo^Hoorn^euwardenJ^jmegen^otte^am^teenw^MjHburg^trecht^enlo^woll^^^^^^^^^ kc Iscl vert blaa tie/ WE tobl 'crif brC rn' h-k [hei fge

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4