Gullit: 'Buffel mag weg' SPORT Fundament onder de sterren NedeHand-e tegenover eik Griekse spits Charisteas op kandidatenlijst Ajax Ook vrouw met sterkst team op he Hewitt n; laatste vii Masters Positie Vloet onhoudbaar na gelijkspel tegen ADO Breuk tussen Feyenoord en Belgische spits lijkt onafwendbaar fa Christian Albers test bij Jordan londen - Teambaas Eddie Jor dan heeft zich gehouden aan de belofte die hij Christijan Albers in september deed. De 25-jarige autocoureur uit Laren mag 1 december op het circuit van Jerez als testrijder weer in een Formule-1-bolide plaatsnemen. Albers was deze week op de thuisbasis van Jordan op Silver- stone om het stoeltje te laten aanmeten. Albers mocht al eens eerder aan het grote werk ruiken. In 2001 en 2002 testte hij voor Minardi. Dit seizoen was hij voor de laatste drie ra ces van het GP-seizoen al in beeld bij Jordan, als derde cou reur, die mag meedoen aan de vrije training. Door zijn ver plichtingen voor Mercedes in de Duitse DTM-series ging dat niet door. Robert Doornbos nam het werk met succes over. Bechan naar FC Groningen Groningen - FC Groningen en Ajax hebben gisteren overeen stemming bereikt over de direc te overgang van Kir an Bechan naar FC Groningen. Rechtsbui ten Bechan maakte op 18-jarige leeftijd zijn debuut in Ajax 1. In de winterstop van 2002/03 werd hij verhuurd aan Sparta. Voor die club speelde hij de af gelopen anderhalf jaar 48 duels waarin hij negen keer scoorde. Bij Ajax speelde hij in Jong Ajax. Chris de Witte vertrekt aan het einde van dit seizoen bij FC Groningen. De Belg komt niet in aanmerking voor contract verlenging. Bizimana vrijgesproken zeist - De tuchtcommissie van de KNVB heeft Kassim Bizima na vrijgesproken. De jonge spe ler van FC Groningen kreeg af gelopen weekeinde in het duel met FC Den Bosch nog geen minuut, nadat hij was ingeval len rood van scheidsrechter Sterk wegens onbesuisd inko men op Uneken. De aanklager deed een schikkingsvoorstel van twee wedstrijden schorsing waarvan één voorwaardelijk. De tuchtcommissie vindt ech ter dat Bizimana zich niet heeft bezondigd aan ernstig gemeen spel. Pius Ikedia werd conform de eis voor vier wedstrijden uit gesloten, waarvan één voor waardelijk. De aanvaller van RBC Roosendaal, die in het tref fen met ADO Den Haag uit het veld werd gestuurd wegens na trappen, tekende gisteren be roep aan. Dat dient maandag avond. Ikedia kan vandaag meedoen tegen SC Heerenveen. Vijf maanden straf speler Standard brussel - De tuchtcommissie van de Belgische voetbalbond heeft Alexandras Kaklamanos voor vijf maanden geschorst, tot 18 april 2005. De 30-jarige Griekse aanvaller van Standard Luik werd eind augustus be trapt op cocaïnegebruik. Het Kasteel in andere handen Rotterdam - Zakenman Hans van Heelsbergen is de nieuwe eigenaar van Het Kasteel, de monumentale toegang van het stadion van Sparta. De eigenaar van Hans Textiel heeft ook zijn zinnen gezet op de ruimtes on der de aanpalende tribune. Hij wil er een horecagelegenheid vestigen en het Sparta-muse- um. Het stadion blijft in han den van de gemeente. Bergkamp denkt niet aan stoppen londen - Trainer Arsene Wen- ger van Arsenal kan zich goed voorstellen dat Dennis Berg kamp ook volgend seizoen bij de Engelse kampioen speelt. „Dat sluit ik zeker niet uit", ver telde de oefenmeester gisteren aan verslaggevers. De 35-jarige Bergkamp is bezig met zijn tiende seizoen bij Arsenal. De aan het einde van de competi tie transfervrije aanvaller gaf onlangs aan dat hij nog best een jaartje bij de club wil blij ven. Van Marwijk slaat terug dortmund - Bert van Marwijk stoort zich.jjij Borussia Dort mund aan de groeiende invloed van grootaandeelhouder Flori- an Homm. De trainer nam gis teren na de training geen blad voor de mond. „Homm is een storende factor binnen de club. Ik heb me rot geërgerd aan zijn uitspraken dat ik een stoorzen der ben bij Dortmund en moet vertrekken. Maar ik laat me niet door iemand wegsturen die niet in Dortmund woont en nog nooit bij een wedstrijd van de club aanwezig is geweest." Homm had donderdag na de aandeelhoudersvergadering kritiek op het functioneren van Van Marwijk. De bezitter van 26 procent van de aandelen wil de Limburger vervangen door Uwe Rapolder van Arminia Bielefeld. zaterdag 20 NOVEMBER amsterdam/gpd - In de zoek tocht naar een nieuwe Ajax- spits zat trainer Ronald Koe man deze week op de tribune bij Griekenland-Kazachstan, waar hij Angelos Charisteas aan het werk zag. De Griekse spits maakte twee goals, maar of de aanvaller daadwerkelijk een versterking voor de Amster dammers zou zijn, wil Koeman niet zeggen. Duidelijk is wel dat Charisteas (24, bij zijn club Werder Bre men op een zijspoor beland) een serieuze naam is op de lijst van kandidaat-spitsen van wie Ajax er in de winter hoe dan ook een wil verleiden tot een overgang naar de Arena. Op het wensenlijstje staat verder onder anderen Nwanko Kanu. Ook heeft Koeman de Tsjech Jan Koller nog steeds niet uit het hoofd gezet. „Maar ik heb niet zoveel zin om steeds op namen te reageren. Ik word daar eerlijk gezegd een beetje moe van", zei de trainer gisteren. De terugkeer van oud-Ajacied Nando Rafael - nu Hertha BSC - heeft in de Arena vooralsnog niet de hoogste prioriteit. Ajax zoekt het in de categorie aan vallers die het elftal per direct sterker maken en daar schaart Koeman Rafael niet toe. „Als we dat niet in kunnen vullen, doen we het niet." De komst van een nieuwe cen trale aanvaller betekent zo goed als zeker het einde van Wesley Sonck bij Ajax De Belg maakt vanavond tegen De Graafschap voor de derde keer op rij geen deel uit van de selectie van achttien man, waaruit Koeman zijn elftal zal samenstellen. Club en speler bekijken in de winterstop hoe het verder moet, maar het is aannemelijk dat Sonck naar een andere club mag uitkijken. Ook John Heitinga ontbreekt op de Vijverberg, hij heeft last van vocht in een knie. Bogdan Lo- bont, Steven Pienaar en John O'Brien zijn evenmin inzetbaar. Rafael van der Vaart, die vorige week in het duel met Feyen- oord geblesseerd raakte, is wel weer fit. Koeman speelt echter met de gedachte om hem te sparen voor de wedstrijd tegen Juventus op dinsdag. In dat ge val neemt Wesley Sneijder de plek achter diepe spits Yannis Anastasiou over. Ook linksbui ten Nourdin Boukhari keert te rug in het elftal. berlijn/anp - De KNS ook bij de vrouwen het team geselecteerd vooi reldbekerploegachtervo Berlijn. Renate Grot Gretha Smit en Barbara r vormen vandaag Nede li. Dat trio kwam vorige Hamar ook in actie. Ti digde dit drietal als vie tjai tweede Nederlandse ti staat uit Moniek Kle Wieteke Cramer en J( zebosch-Smit. Donderdag werd al beliet bij de mannen Erben mars, Carl Verheijen Tuitert een team vorn^ 2 derland-B bestaat uit Si maat, Rhian Ket en 1 Jong. Tom Prinsen, S\ de f mer en Stefan Grooth yenc men de derde formatie. er h „Hij Igrav dstri Limburgers pas in slotfase langszij kerkrade/anp - De positie van trainer/coach Wiljan Vloet bij Roda JC is onhoudbaar gewor den na het onthutsende gelijk spel gisteren thuis tegen ADO Den Haag, 1-1. Het doelpunt van spits Den Ouden werd pas in de 86ste minuut genivelleerd door Roda-speler Sergio. Na een roerige week, volgend op de uitschakeling voor de KNVB-beker door eerstedivisie- club Go Ahead Eagles, waarin een botsing tussen spelers en trainer met de grootste moeite werd bijgelegd, kwam er geen heilzame zege op ADO. De Ha genaars haalden zelden een punt in Kerkrade, verloren meestal met grote cijfers. Het elftal van Roda JC vocht meer tegen zichzelf dan tegen de ook niet grootse tegenstan der. De spelers combineerden slecht, liepen te traag en deden niets met de sporadische kan sen. ADO, in egelstelling begonnen, kon steeds meer gaan aanvallen en kreeg uiteindelijk wel zes 100-procentkansen op een zege met fantastische cijfers. Dat het lang bij 1-0 bleef lag een enor me missers van Den Ouden en Polak voor en na de rust. Arm zalig Roda JC hield hoop en raapte nog een punt door een bevlieging van de kleine Brazili aanse vedette Sergio. Hoe het gelopen zou zijn als Boder met zijn lobje kort na het begin had gescoord toen hij naar voren stormde en door Sergio op maat werd bediend, bleef de grote vraag. Het was de 17de minuut. Roda JC was, hoewel te traag, in de opening de betere ploeg tegen het ver teruggetrokken ADO en kreeg door Bodor een vette kans. De Hongaar lobde de bal langs de kansloze doelman De Vries in het zijnet. Het eerste gefluit klonk op en ook kreeg trainer Vloet het eerste boegeroep naar zijn hoofd. Thomas Buffel (links) viert met landgenoot Bart Goor een doelpunt. Buffel wil zijn contract bij Feyenoord onder geen beding verlengen. Foto: ANP/Ed Oudenaarden late door Marcel van der Kraan Rotterdam - Ruud Gullit zal Tho mas Buffel niet de voet dwars zitten bij een buitenlandse trans fer in de winterstop. De trainer van Feyenoord zegt er begrip voor te hebben dat de Belgische international, voor wie Club Brugge zich deze week als eerste meldde, elders zijn carrière wil voortzetten. Buffel heeft nog een contract tot 2006. Gullit: „Ik begrijp heel goed dat Thomas wil spelen. Bij Feyen oord heeft hij die garantie op dit moment niet en ik kan me voorstellen dat hij niet meer op de bank wil zitten." De trainer heeft het liefst dat Buffel in Rot terdam-Zuid blijft zodat zijn se lectie ook in de breedte op sterkte blijft. Maar met de sterke ontwikke ling van Mounir El Hamdaoui bij satellietclub Excelsior in het achterhoofd lijkt Feyenoord zich ook weer niet al te veel zor gen te maken over de vervan ging van de dit seizoen op een zijspoor belande aanvaller. El Hamdaoui is doorgedrongen tot Jong Oranje, hij traint regel matig mee met de A-selectie van Feyenoord en Gullit vindt hem 'absoluut een talent'. Op de aanvallende kwaliteiten van de geboren Marokkaan is weinig aan te merken. „Ik kijk nu kritisch naar wat hij nog meer kan. Om bij Feyenoord te slagen moet hij ook kunnen omschakelen en begrijpen wat er bij balverlies van hem wordt verlangd. Het is een heel pakket en dat moet vol", aldus Gullit. Feyenoord lijkt gebruik te wil len maken van de mogelijkheid om in de winterstop nog geld aan de zelf opgeleide Thomas Buffel te verdienen, nu de spe ler heeft aangegeven zijn huidi ge contract onder geen enkele voorwaarde te willen verlengen. Een jaar geleden hing een prijs kaartje van tien miljoen euro om de nek van de Belg. Nu wil de club voor een bedrag van vijf miljoen wel zaken doen. De vraag is welke clubs dat wil len betalen. Het Belgische voet bal ligt op zijn kont en ook Club Brugge lijkt niet over veel mid delen te beschikken. En Britse, Spaanse of Italiaanse clubs staan nog niet in de rij voor een reserve-speler van Feyenoord. Glenn Loovens is binnen de se lectie van Ruud Gullit een twee de speler die in de winterstop graag van werkgever wil veran deren. Maar hij mag onder geen beding de Kuip verlaten. Gullit: „Hij mag echt niet weg. En uitlenen aan Excelsior? Ik vraag me af of Glenn daarvan beter wordt." De komst van de Braziliaanse verdediger Bahia zal aan de positie van Glenn Loovens niets veranderen, vol gens Gullit. Gullit houdt zich nadrukkelijk met de transfers bezig, ook al is er een technisch directeur in Rotterdam. „Dat is toch logisch als je trainer bent. Ik ben in mijn hoofd altijd bezig met de bezetting van alle posities. Je moet een schaduwelftal heb ben. Er komen momenten dat je beslissingen moet nemen. Of het haalbaar is voor de club, is een ander verhaal. In Neder land valt het niet mee om spe lers te vinden. Zijn ze er wel dan zijn ze ongelooflijk duur." Gullit bepaalt mee, zegt hij: „Ja, als ik niet wil dat een speler komt, dan komt hij niet." inde houston/anp - Lleytot idoc heeft zich gisteren m ren. bij de laatste vier geslai vort Masters Cup. De als d ssui plaatste Australiër ha< Westside Tennis Clubuerd ton geen kind aan de 1 >t h; Gaston Gaudio, 6-2 6- els r halve finale staat hij tegenover Andy Rodlofa andere halve eindsti nen tussen Roger Federe winnaar van het di Henman en Safin. Federer bereikte de la ongeslagen. De num van de wereld won duels in de rode groep digde met een overwii Carlos Moya (6-3 Moya was wel de eers Zwitser een set afhand te. Ondanks de nedei hield Moya nog uitzie halve finales. Bij winst dio op Hewitt ging Gaudio kwam evenwe Bl de buurt van de ovei Binnen het uur werd Hewitt van het hard slagen. In de blauwe groep w Roddick zeker van eei wijs voor vandaag. D p kaan won het vuurge gen Marat Safin in breaks, 7-6 (7) 7-6 De speelde afgelopen n< oek Henman om de laatste|oec de halve finales. tior Ie C Giovanni van Bronckhorst belangrijk voor Barcelona door Peter van Duyl Barcelona - Eén keer per jaar barst de toch al brandende pas sie voor het voetbal in Barcelo na volledig uit zijn voegen. Als de sterrenparade van Real Ma drid vanavond door de impo sante omgeving van Camp Nou marcheert, wordt ze overladen met liters even intense als diep gewortelde haat. Dan is voor Barcelona, zijn socios én Gio vanni van Bronckhorst - de eni ge Nederlander op het veld - een overwinning het enige dat telt. Hij is niet de meest opvallende speler van Barcelona, maar meer en meer is Giovanni van Bronckhorst een belangrijk on derdeel van het fundament waarop vedetten als Ronaldin- ho en Eto'o groeien en bloeien. Zeker met het wonderkind uit Brazilië onderhoudt de Neder lander een bijzondere band. El ke keer als Ronaldinho zijn ver dedigende taak weer eens ver geet, wordt Van Bronckhorst geacht de brokken te lijmen. Een probleem vindt hij dat al lang niet meer. Van Bronck horst geldt als het grootste ta lent dat Feyenoord de afgelo pen twintig jaar voortbracht, maar in het internationale top voetbal kent hij zijn plek. „Voor iemand als Ronaldinho doe je graag iets extra's. In offensief opzicht behoort hij tot de beste spelers ter wereld, verdedigend laat hij wel eens een steekje val len. Als je eikaars zwakke pun ten kent, kun je daar op inspe len", zegt Van Bronckhorst. Die eenheid van denken en geest is volgens de Nederlander het geheim achter het succes van het huidige Barcelona, de trotse koploper van Spanje. „Wat er nu gebeurt, is vorig jaar al ingezet", weet de verdediger. „In de zomer zijn er een hoop nieuwe spelers gekomen, ook nog eens uit verschillende cul turen. Dat die zich allemaal zo goed hebben aangepast, dét is de grote winst van de eerste maanden van dit seizoen." Zijn trainers Frank Rijkaard en Henk ten Cate, hoe kan het ook anders, krijgen van Van berlijn/anp - Sprintwereldkampioene Marianne Timmer staat vanmiddag tijdens de wereldbeker wedstrijden schaatsen in Berlijn op de 1500 me ter tegenover de allroundwereldkampioene Re nate Groenewold. Dat is gisteren tijdens de loting bepaald. Op diezelfde afstand rijdt Frederique Ankoné te gen de Duitse Daniela Anschütz en stuit Barbara de Loor op Chris Witty uit de Verenigd am, In de B-groep rijdt Wieteke Cramer in rit alleen. De mannen werken zaterdag de vijf kilo iet I Gianni Romme bindt de strijd aan met ij heijen, Bob de Jong rijdt in dezelfde ra Noor Oystein Grodum en Sven Krame e I Italiaan Enrico Fabris als tegenstander. UITSLAGEN BADMINTON Cahors (Fra). Internationaal toernooi. Mannen, eerste ronde: Massing (Ned) - Tcho- ryk (Fra) 15-11 15-2, Gavnholt (Den) - Ridder (Ned) 15-6 15-6, Bruijstens (Ned) bye Twee de ronde: Bruiistens - Villar (Fra) 15-4 15-2, Anand (Ina) - Massing 15-3 15-11. Kwartfina le: Bruijstens - Moody (NZe) 15-4 15-0. Vrouwen, eerste ronde: Van Cutsen (Ned) - Dimova (Bul) 11-8 11-6, Beenhakker - Marco (Spa) 11-2 11-1 Tweede ronde: Van Cutsen - Koudelkova (Tsj) 11-3 11-7, Beenhakker - Le- buhanic (Fra) 11-3 11-2. Vrouwen dubbel, eerste ronde: Van Cutsen/Van Dooremalen (Ned) - Howard/Day (Eng) 15-4 13-15 15-9. Gemengd dubbel, eerste ronde: Wouters/Van Dooremalen (Ned) - Koankh/Rzai (Bul/Zwi) 15- 4 9-1515-3. New York. NBA. Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs 80- 88. Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers 89-106, Houston Rockets - New York Knicks 92-93 Giovanni van Bronckhorst troeft Pablo Orbaiz van Athletic de Bilbao af. Foto: EPA/Alfredo Aldai DAMMEN Bronckhorst alle vormen van lof toegezwaaid. „Henk is dege ne die op trainingen heel na drukkelijk aanwezig is, Frank is rustig, kan opeens uit de hoek komen. Zij hebben het voor el kaar gekregen dat deze spelers samen functioneren. Het soort voetbal dat wij spelen, is moei lijk uit te voeren. Als er een of twee spelers niet meedoen, wordt het al onmogelijk. Daarbij is Van Bronckhorst on der de indruk geraakt van de ijzingwekkende kalmte die Frank Rijkaard onder alle om standigheden uitstraalt. „Dat is echt ongelofelijk. Rijkaard heeft altijd vastgehouden aan zijn fi losofie. Hij is altijd rustig geble ven, zelfs toen het heel slecht ging. Vorig seizoen zat-ie op een gegeven moment natuurlijk dicht tegen ontslag aan. De om mekeer was de wedstrijd bij Se- villa, eind vorig jaar. Die was heel belangrijk voor de toe komst van Rijkaard. We won nen en daarna is het gaan lo pen." Het soepele spel resulteerde in een ongekende serie zonder ne derlagen, die Barcelona vanaf de bodem van de Primera Divi sion alsnog op de tweede plaats bracht. Hoewel er in de zomer een aantal spelers vertrok - on der wie de Nederlanders Cocu, Kluivert en Davids - heeft het Catalaanse spel dit voetbaljaar alleen maar meer glans gekre gen. De manier waarop Barcelona zich de afgelopen maanden heeft gepresenteerd, doet de harten van alle Catalanen snel ler kloppen. Heel stiekem dur ven ze er vanuit te gaan, dat Barga vanavond afrekent met de aartsvijand uit Madrid. Aan het einde van de jaren negentig won Barcelona in eigen huis ze ven keer op rij van Real Madrid, maar van de laatste vijf edities in Camp Nou werd er slechts één gewonnen. Een zege op het gehate clubje supersterren moet in Barcelona de bekroning worden van een paar prachtige maanden. Dat de trots van Catalonië uitgere kend vorige week bij Betis Sevil- la zijn eerste nederlaag leed (waardoor de voorsprong op Real slonk tot vier punten), heeft dat vertrouwen geen zichtbare schade gedaan. „Ver liezen is nooit leuk, maar we kunnen ons vasthouden aan de manier waarop we ook daar speelden", vindt Van Bronck horst. „We hadden künnen winnen, maar gaven twee goals simpel weg. Dan weet je: dit is onze dag niet. Ik zie echter geen enkele aanleiding om geen ver trouwen te hebben in die wed strijd tegen Real Madrid." Oefa (Rus). WK-tweekamp. Mannen, vijfde partij: Georgiev (Rus) - Tsjizjov (Rus) 2-0 Stand na vijf van de vijftien partij en: 6-4. GOLF Sevilla. Wereldbeker landenteams, 3,25 mil joen euro. Stand na tweede dag: 1. Engeland (Donald- /Casey) 125 slagen (-19), 2. Oostenrijk (Wie- gele/Brier) 130, 3. Zuid-Afrika (Sabbatini/lm- melman), Zweden (Haegmann/Jacobson), Ver enigde Staten (Verplank/Way), Spanje (Garcia- /Jimenez), Japan (Tanaka/Maruyama), Ierland (Harrington/McGinley) 131, 10 NEDERLAND (Lafeber/Derksen), Wales 134. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3559,19 november. 1. 2. 14, 19. 29, 33. 36. 49. 50, 51. 53, 55. 58. 64. 68, 70. 72, 74, 76. 80. (Onder voorbehoud van typefouten) TAFELTENNIS Linz. Open Oostenrijkse kampioenschappen. Mannen, eerste ronde: Keen (Ned) - Apolonia (Por) 4-1 (11-7 11-4 14-16 11-8 11-5) Tweede ronde Keen - Schlager (Oos) 4-2 (11- 4 15-13 8-11 10-12 11-6 11-4). Keen in derde ronde tegen Korbel (Tsj). Houston. Masters Cup. Rode groep: Hewitt (Aus/3) - Gaudio (Arg/8) 6- 2 6-1, Federer (Zwi/1) - Moya (Spa/5) 6-3 3-6 6-3. Eindstand: 1 Federer 3-6 (sets 6-1), 2 Hewitt 3-4 (4-3), 3. Moya 3-2 (4-4), 4 Gaudio 3-0 (0-6). Blauwe groep: Henman (GBr/7) - Coria (Arg) 6- 2 6-2, Roddick (VSt/2) - Safin (Rus/4) 7-6 (7) 7-6 (4), Roddick - Coria 7-6 6-3 Stand: 1 Roddick 3-6 (6-0), 2 Safin 2-2 (2- 2), 3 Henman 2-2 (2-2), 4 Coria 3-0 (0-6). Dubbelspel. Rode groep: Knowles/Nestor (Bah/Can) - Damm/Suk (Tsj) 6-2 6-3, Black/Ullyett (Zim) - Olivier Rochus/Malisse (Bel) 6-4 6-2. Eindstand: 1. Knowles/Nestor 3-6 (6-2), 2. Black/Ullyett 3-4 (5-2), 3. Malisse/Rochus 3-2 (3-5), 4 Damm/Suk 3-0 (1-6). Blauwe groep: Bob en Mike Bryan (VSt) - Bhupathi/Mirnyi (Ina/WRu) 7-6 (7) 5-7 6-4. Eindstand: 1. Björkman/Woodbridge 3-6 (6-1) 2. Bryan/Bryan 3-4 (4-3), 3. Bhupati/Mirnyi 3-2 (3-4), 4 Etlis/Rodriguez 3-0 (1-6). Halve finales: Knowles/Nestor - Bryan/Bryan. Black/Ullyett - Bjorkman/Woodbridge. VOETBAL Eredivisie. Roda JC - ADO Den Haag 1-1 (0-1). 40. Den Ouden 0-1, 86. Sergio 1-1. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 9500. Gele kaart: Brouwers, Filipovic, Senden (Roda JC), Polak (AD0). Eerste divisie. MW - Go Ahead Eagles 0-1 (0-1). 45 Tuhute- ru 0-1. Scheidsrechter: Van der Hilst. Toe schouwers: 2765. VW Venlo - AGOW 1-0 (0-0). 90 Jacobs 1-0 Scheidsrechter: Koopman Toeschouwers: 3666. Gele kaart: Meeuwis (VW Venlo), Roest, Velasco (AGOW) BV Veendam - FC Dordrecht 2-0 (0-0). 53. Kolder 1-0, 82 Van den Broek Humphrey 2-0. Scheidsrechter: Van Meenen. Toeschouwers: 2900. Gele kaart: Monteiro (FC Dordrecht). FC Eindhoven - Fortuna Sittard 1-1 (1-0). 44. Noyen 1-0, 50. Derksen 1-1 Scheidsrechter: Zeinstra Toeschouwers: 1191 Gele kaart: Ayaz, Van Huijksloot, Van Adelberg (FC Eind hoven). Frankel (Fortuna Sittard). Sparta - Stormvogels/Telstar 3-0 (2-0). 9. Van den Bergh 1-0, 31. Van den Bergh 2-0, 64. Kalisse 3-0 Scheidsrechter: Liesveld Toe schouwers: 3907. Gele kaart: De Fauw (Spar ta), Samuel, Pinto (Stormvogels/Telstar). FC Zwolle - Heracles Almelo 2-1 (1-0). 10. Berger 1-0, 70. Jochemsen 2-0, 90. De Vis- scher 2-1 Scheidsrechter: Temmink. Toe schouwers: 4172 Gele kaart: Teelen, Korf (FC Zwolle), Tamerus, Hellings (Heracles Almelo). Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport 2-2 (2- eke: 0). 10. Akachar 1-0, 44. Onyt Hendriksen 2-1 (strafschop), 72 )UV Scheidsrechter: Kuipers. 1 r t 3482. Gele kaart: Nijssen, Bro' buur Leeuwarden), Wilson, w*fge (Helmond Sport). FC Volendam - Excelsior 2-0 (0 J11111 1-0, 90. Chaiat 2-0 Scheidsie ap Toeschouwers: 2498. Gele kaart Volendam) Haarlem - Emmen 3-1 (0-1). 8. 53. Verweij 1-1, 67. Ten H( schop), 88. Ten Heuvel 3-1 S Janssen. Toeschouwers: 1900 lUC( Mesaoudi, Katipana (Haarlem: titi Karreman (Emmen). imi akei Stand: Sparta 14 8 4 VW 14 8 4 Dordrecht 14 8 4 FC Zwolle 15 8 4 Heracles 14 8 3 Volendam 14 8 2 Haarlem 14 7 1 AGOW 14 7 O Fortuna S. 14 5 5 Helmond Sp 14 5 4 Veendam 14 5 3 Excelsior 14 5 2 GA Eagles 14 5 2 TOP 14 4 2 Cambuur L. 15 3 5 MW 15 3 4 Telstar 14 2 6 Eindhoven 15 2 5 Emmen 14 2 4 Tweede periode: Sparta 6 5 O Helmond Sp 6 4 1 Dordrecht 6 4 1 FC Zwolle 6 4 O Heracles 6 3 2 Veendam 6 3 1 GA Eagles 5 3 0 AGOW 6 3 O Fortuna S. 6 2 2 VW 6 2 2 Cambuur L. 6 2 1 Emmen 5 2 0 Telstar 6 1 3 TOP 5 1 2 Eindhoven 6 1 2 Excelsior 5 1 1 Volendam 5 1 1 MW 6 1 1 Haarlem 5 1 O 151 r bi in h; 2 dist ind 2 and 2 NV G jjalle VOLLEYBAL dist Mannen, eredivisie. Vrevok - Capelle 0-3. USHOCKEV Coupe der Lage Landen. Tilburg - Deurne 11-3 !fk gl Icht al lan

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22