Buitenschool fa1 Vacaturekrant de Rij WAT DOE JIJ TEGEN AGRESSIE EN GEWELD i -ir randstad callflex Op kamers in Leiden? Kom naar DUWO! Help de Sint *n handje Winkel-begeleider m/v jij kunt goed luisteren wij willen met je praten Onderwijsassistent Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor Aw meer banen op vacaturekrant.nl Wij zoeken een voor 38 uur per week. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft in de bakkerij-branch en leidinggevende capaciteiten heeft. Wij bieden een afwisselende baan binnen een dynamisch bedrijf. Lijkt het je leuk om aan deze uitdagende baan te beginnen, maak een afspraak zodat wij je meer over deze facaturen kunnen vertellen. tel. 06-42094749 Arnold Blok tel. 06-42094771 Chantal Blok of e-mail: bakkerij@xs4all.nl hoogstpersoonlijk Studentenhuisvester DUWO is actief in Delft, Den Haag, Amsterdam en Leiden. Studeer je aan de Universiteit Leiden en zoek je een kamer? Je kunt je nü inschrijven voor de studentenwoningen die we bouwen op Rijnfront in Oegstgeest. Begin volgend jaar kun je hier wonen. Voor inschrijving (15 euro) en meer informatie kun je terecht bij ons kantoor in Den Haag (begane grond Laakhaventoren, naast de Haagse Hogeschool) of op www.duwo.nl. Openingstijden kantoor: maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur. Stamkartplein 98 2521 ER Den Haag T 070-3051400 E denhaag@duwo.nl I www.duwo.nl Titia in 't Veld 070 311 79 50 Grote Markt 22 Den Haag commercieel medewerker verzekeringen m/v Voor een project bij een zorgverzekeraar in Noordwijk van ongeveer 6 weken zoeken wij commerciële talenten die in de avonden en op zaterdag kunnen werken. Je benadert mensen die een offerte en/of premietabel hebben ontvangen met als doel ze klant te maken. Ben je verkoopgericht, heb je kennis van Excel en ben je flexibel, neem dan telefonisch contact op of stuur je cv naar: titia.in.t.veld@nl.randstad.com kijk voor meer banen op www.randstad.nl 10 gexalligs huisgenoten bij V00¥k«ur MR ■wisje. 12 8)2. signa wasbak GR, 4 douche/wc MI* Jïilfci Snel internet, De Leidse Buitenschool te Katwijk aan Zee zal vanaf 7 januari 2005 onderdeel uitmaken van de Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg. Dit is een landelijk werkende onderwijsstichting, die 17 scholen op 40 locaties in 26 gemeentes bestuurt. De Leidse Buitenschool richt zich op het onderwijs aan leerlingen met een complexe ontwikkelings problematiek. Naast emotionele stoornissen (w.o. angststoornissen en stemmingsstoornissen wordv'óe school bezocht door leerlingen met een stoornis in het autisme spectrum. De school is aangesloten bij het Regionaal Expertise Centrum West Cluster 4 en telt 119 leerlingen in de leeftijdscategorie van 5-13 jaar verdeeld over 9 groepen. Als nieuwe collega sta je er niet alleen voor. Naast je collega groepsleerkrachten werken er op onze school een groot aantal specialisten: twee remedial teachers, een logopedist, een fysiotherapeut, twee intern begeleiders, een gymleerkracht, een maat schappelijk werkster, een GZ-psycholoog en een ICT-taakleerkracht. Daarnaast werken er een vijftal onderwijsondersteuners. Meer informatie over onze school op onze website www.leidse-buitenschool.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Leidse Buitenschool te Katwijk aan Zee zoekt per 1 januari 2005 Door uitbreiding van het aantal leerlingen kunnen wij per 1 januari a.s. een nieuwe onderwijsassistent aanstellen. Wij zoeken een onderwijsassistent die in principe breed inzetbaar is. Bij de start zul je echter worden ingezet bij de jongere leerlingen. De onderwijsassistent voert de taken uit onder de verantwoordelijkheid van de groepsleerkracht: - Ondersteunen van de leerkracht bij het verrichten van eenvoudige routinematige onderwijsinhoudelijke taken. - Begeleiden van leerlingen bij het verwerven van vaardigheden. - Verrichten van verzorgende werkzaamheden. - Leveren van een praktische/organisatorische bijdrage aan het klassenmanagement. - Verrichten van overige werkzaamheden die verband houden met de functie. Een uitvoerige functiebeschrijving kan op verzoek naar je worden toegezonden. Je bent in staat kinderen veiligheid te bieden. Je staat stevig in je schoenen en je kunt relativeren. Je hebt humor, doorzettingsvermogen en enthousiasme. Daarnaast is het belangrijk dat je kennis en ervaring opgedaan hebt in het omgaan met kinderen en hun (gedrags)problematiek en datje openstaat om je hierin verder te ontwikkelen. Je krijgt in eerste instantie een tijdelijke aanstelling met zicht op een vaste aanstelling. Functie-eisen: Voor deze functie is vereist het diploma MBO-SPW aangevuld met de specialisatie onderwijsassistent, inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Maarten van Kesteren, directeur. Telefoon: 071 4012273 of 06 22472630. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan: De Leidse Buitenschool, t.a.v. dhr. M. van Kesteren, Duinoordweg 2-4 2224 CD Katwijk aan Zee of info@leidse-buitenschool.nl. Zeeweg 117, 2224 CD Katwijk. E-mail: contact@vvdp.nl Praktijkschool De Stichting voor Praktijkonderwijs te Katwijk en omgeving "Praktijkschool de Rijn", Commandeur te Katwijk) houdt zich bezig met de arbeidstoeleiding en zelfredzaamheid van leerlingen die speciale nodig hebben. Praktijkonderwijs is een aantrekkelijke jonge vorm van voortgezet onderwijs. Er zijn op dit moment leerlingen aan de school verbonden. Binnen een aantal jaren zal de school een nieuw gebouw betre Bestuurlijk is de school autonoom. Er zijn nauwe banden met het Andreas College (VMBO, HAVO, V Katwijk. Het bestuur van de stichting wil graag in contact komen met mensen die een collega willen vervang wegens zwangerschaps- en bevallingsverlof tijdelijk afwezig zal zijn. Wij zoeken een GROEPSDOCENT m/v die met ingang van 10 januari 2005 tot uiterlijk eind april 2005 op maandag (gehele dag) en dinsdag aan onze school les wil geven. De praktijkschool is een groeiende school, hetgeen betekent dat deï vervanging eventueel kan worden omgezet in een regulier dienstverband. Wat kunnen wij u bieden en aan welke eisen moet u voldoen? De school werkt vanuit een christelijke identiteit. U hebt interesse voor leerlingen tussen de 12 en Tevens bent u geïnteresseerd in onderwijs dat betekenisvol en praktijkgericht is. U bent een coach/begeleider die uitgaat van de leerbehoeften van leerlingen. Wij zoeken iemand die een vollei onderwijsbevoegdheid van de Pedagogische Academie(PABO) heeft. Uw salaris wordt vastgesteld schaal LB. Wilt u meer weten over de functie? Neem dan contact op met de heer F.R.T. van Efferink, directeur van de Praktijkschool "de Rijn", tel.nr. 071-4029990. Is uw interesse gewekt? Solliciteer dan!!! Maar dan wel voor 30 november 2004. U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar het bestuur van de Stii voor Praktijkonderwijs te Katwijk en omgeving, ter attentie van de heer P. van der Laan, centraal dir Postbus 48, 2220 AA Katwijk. |f b» 6 v '9 enti WIJ' ieti 1 »toe ]0nz He Bnw 'oor li 210

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16