SEÉ ,7miljoeiv: Shoppingcruise DUITSLA: DOKteR IKBE^ISCH 4 (i m Advertentieservice hdcmedia EXECUTIE VERKOOP I n-ties ffl Manisch-depressief. Wat nu? www.vmdb.nl INWONERS VAN LEI$ed LET OP!!!! Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten9nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 16.30 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft ondergaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve en zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Sloos-Pardon -Jannie- weduwe van Jacobus Sloos in de leeftijd van 88 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het verpleeghuis Overrhyn voor de liefdevolle verzorging. Wijnand Kristel en Klaas Sari en John Leiden, 13 november 2004 Correspondentieadres: Karolusgulden 29 2353 TB Leiderdorp Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woens dag 17 november van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid wordt gehouden op don derdag 18 november om 12.00 uur in de aula van het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. een zucht is onzichtbaar net als de wind de nacht is onzichtbaar als de dag begint onzichtbaar zijn de dingen die ik kwijt ben die ik nooit meer vind maar met mijn ogen dicht zie ik alles wat mijn hoofd verzint Dag lieve opa Dorus en Thijmen 'Groot is de leegte groot het verdriet maar mooi zijn de herinneringen die jij achterliet' Nog volop genietend van het leven, heeft de Heere veel te vroeg tot zich genomen, mijn dierbare lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornelis Segaar Kees in de leeftijd van 67 jaar. M. Segaar-Tuythoff Cees en Marijke Segaar Ronald Brenda Anne-Marie en Ron Wassing Rianne Maurice Frenk en Jeannette Segaar Mariëlle Segaar en Marcel Fasseur 15 november 2004 Correspondentieadres: Gilladal 12 2317 HT Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 november van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaart centrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijger laan 179 te Leiden. Op vrijdag 19 november 2004 wordt om 13.00 uur een kerkdienst gehouden in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te-leiden. Aansluitend vindt de begra fenis plaats op begraafplaats Rhijnhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zoveel mensen, zoveel bloemen, zoveel kaarten. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij op deze manier iedereen bedanken voor de steun die wij hebben ontvangen na het overlij den van Piet Noordermeer C. Noordermeèr-de Lange Kinderen en kleinkind Wij hielden zo van elkaar en waren zo gelukkig. We hadden nog zoveel plannen. Je Ollie Wij zijn verslagen. Plotseling ontviel hij ons, midden in de gelukkigste tijd van zijn leven. Ons hart werd gebroken door het heengaan van onze geliefde Roland Mr. Roland Theodoor Hadders Tot voor kort werkzaam als jurist bij het Ministerie van Onderwijs Bandoeng, 14 september 1946 Oegstgeest, 14 november 2004 Sassenheim: Olga Hadders-Verbiest Den Haag: Ffcula Hadders-van Voorthuijsen Naaldwijk: Linda van Wijk-Hadders Kees van Wijk Maarten van Wijk Voorhout: IngmardeVos Joyce van de Ploeg Lopikkerkapel: Ismé van Elteren-de Vos Larissa, Georgina Gladiolenstraat 24 2172 TJ Sassenheim Roland is thuis. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden in de Hervormde Kerk, Hoofdstraat 217 te Sassenheim op vrijdag 19 november om 10.30 uur. De begrafe nis zal aansluitend plaatsvinden op het kerkhof naast de kerk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Sassenheim, Warmonderweg 8 te Sassenheim. PAX Met diepe droefheid, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat heden op 65-jarige leeftijd in volle vrede van ons is heengegaan mijn zorgzame man, vader, schoonva der en onze opa Gijsbertus Gerardus Anthonius Hillenaar Bert 22 maart 1939 15 november 2004 Corrie Hillenaar-de Roode Ton en Monique Serena Maarten Thomas Bobby Elise van Calcarstraat 28 2331 RG Leiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Bert op donderdag 18 november van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 19 november om 10.00 uur op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Alf wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was 'toen ik alles nog kon'. Bedroefd om het afscheid maar dankbaar voor de vele jaren die zij in ons midden was, is na het ont vangen van de Ziekenzalving, in het bijzijn van ons allen ingeslapen, onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Anna Maria Zwirs-Lebesque sinds 8 oktober 1960 weduwe van Jacob Zwirs t 15 november 2004 Joop en Lia Marjon - Fred Eddie - Brenda Yvonne - Brian 16 mei 1909 Simon en Corry Arjan - Cindy Paul - Mi-Young Louis en Riana Ralph - Wendy Sheila - Robin Bennie - Nicole Renate Piet t Sjaak Trees t en achterkleinkinderen Annie Lonneke Pim - Maya Manon - Niels Jan Lia en Pieter Robert - Britta Danny Mara Corinne - Pierre Judith - Paul Correspondentieadres: S. J. G. Zwirs J.M. Halkesstraat 39, 2461 RR Langeraar Moeder is opgebaard in Huize Aarhoeve, J.M. Halkesstraat 33, Langeraar. Donderdag 18 november om 19.00 uur is er een Avondwake in de parochiekerk van de H. Adrianus te Langeraar, waarna er gelegenheid is tot condole ren. De gezongen Uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 19 november om 10.00 uur in bovengenoemde paro chiekerk waarna wij haar begeleiden naar haar laat ste rustplaats op het R.K. kerkhof aldaar. Onze dank gaat uit naar de buren en verpleeghuis Oudshoorn voor de liefdevolle verzorging van moeder. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat, geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, mijn dierbare moeder, onze zuster, schoonzuster en tante Maria Thérèse Jansen-Dool ~Ria~ in de leeftijd van 46 jaar. Bert Sebastiaan en verdere familie 15 november 2004 Spaarnestraat 28 2314 TN Leiden Ria is overgebracht naar Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 november om 11.00 uur in het crematorium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hartverwarmend, waren de woorden, een persoonlijk gesprek, kaarten, schouderklopjes, de bloemen en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Petrus Cornelis Jozephus Loos Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor per soonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. A. H. Loos-Turk Kinderen en kleinkinderen Op donderdag 18 no vember 2004 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor reke ning van: J. J. E. Koppen, Ber- line 1Sassenheim De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland Midden kantoor Leiden, Stations plein 7. Te koop wordt aange boden: Een personenauto Fiat Bravo SX, kenteken PV-ZJ-89 De auto is te bezichti gen, op de dag van ver koop van 10.45 uur tot 11.00 uur op het adres van verkoop, Sassenheim Berline 1(Verkoop bij op bod, contante betaling) De belastingdeurwaar der, P. J. M. de Goede tel. 071-5244363 Belastingdienst INCLUSIEF vervoer Keulen-Ne 3 verblijf op MS Victo Cniziana'*** verblijf in 2-persooi het benedendek 2 x ontbijt en diner 3-daagse cruise naar 'dé winkelsteden' Düsseldorf en Kei'em De allerlaatste plaatsen! Grijp uw kans en ga nu nog mee op deze prachtige jubileumaanbieding. Want in samenwerking met de directie van Bonaventura Cruises, waar we al 10 jaar succesvol mee samenwerken, hebben we een spotgoedkope 3-daagse shoppingcruise naar Duitsland samengesteld. Deze cruise boekt u al voor de absolute knalprijs vanaf slechts 109 inclusief ontbijt en diner. Per 4-sterren cruise schip MS Victoria Cruziana nemen we u mee naar de cuk tuui steden Düsseldorf en Keulen Dat wordt dus volop genieten van de grote kerstmarkten en de vele indrukwek kende bezienswaardigheden die beide steden bieden Nogmaals: het gaat om de allerlaatste 25 plaatsen. Dus wees er snel bij en profiteer nog van deze spectaculaire actiell MS VICTORIA CRUZIANA**** Aan boord van het comfortabele 4-sterren schip MS Victoria Cruziana treft u o.a. een receptie, plateaulift, tv, lees- ruimte, gezellige bar, restaurant. U verblijft in een 2-pers.hut B op het benedendek (andere hutten tegen andere prijzen te boeken), voorzien van 2 losse bedden, douche, apart toilet en radio. Uw verblijf aan boord is inclusief ontbijt en diner. HET REISPROGRAMMA Ie dag: u reist op eigen gelegenheid naar Amsterdam waar u incheckt op het MS Victoria Cruziana. In de middag varen we uil 2e dag: we komen 's morgens aan in Düsseldorf u heeft de hele dag tijd om te gaan winkelen, de kerstmarkt te bezoe ken of één van de vele bezienswaardigheden te aanschouwen, zoals de Berliner Allee en Königsallee met hun elegante eta- en a; lages en het Goothemuseum. Aan het eind v „ij- J\' varen we naar Keulen 3e dag: in Keulen kunt ui len of een bezoek brengen aan de beroemde Di 0 011 ste gotische bouwwerk van Duitsland. Ook hl «r markt een aanrader. Aan het einde van de midd, touringcar naar Nederland teruggebracht |WaC Vertrekdata HW 96.528 _^ie re iënl Reissom overig» hutten: 2-persoonshut benedendek type A 2-persoonshut bovendek type B 2-persoonshut bovendek type A 1-persoonshut bovendek Toeslagen per persoon: havengelden/toeristenbelasting en res.kosi jg-y Prijzen zijn persoon, tenzij anders vermet OHIO r naar/van Amsterdam, excursies havengelden/toeristenbelasting en i div.verzekeringen. Min. aantal deeln. stermijn bij onvoldoende deelname: 5 dgni Vraag uitgebreide reisbeschrijving KRAS he «CE onlij ersi belï H or F KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 jj Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112- Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 vfH. depressief In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een mamscIxJepressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreëel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patient en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Mahisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (10 cpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen j Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn JA, IK WAPEN MIJ TEGEN DE MANISCH-DEPRESSIEVE STOORNIS Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mij informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. (leden ontvangen 4 x per ja ar het kwartaalblad PLUSmmus en uitnodigingen voor vijf landelijke bijeenkomsten; ook deelname aan regionale contactgroepen is mogelijk) Stuur mij eerst meer gratis informatie. Naam:DM DV IA U B. invullen en aankruisen wat van toepassing is.) Knip de bon uit en stuur deze in een envelop naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet. Verse Wijting kilo 3 kilo Verse Roodbaars filet kilo €fe Warm gebakken Schol per stuk 4 stuks Warm gebakken Kibbeling 250 gram €s Tot ziens bij Vishandel Volkei Iedere Woensdag bij uopdeM ASHER Rare Book Antiquarian Booksellers since 1830 E. J. van Wisselingh <6 Co Fme Art dealers since 1838 beeld ta0 >uff( Hotel Lion d'Or, Kruisweg 34-36, Haarlem 18 november, 12.00-21.00 19 20 november, 12.00-18.00 Inlichtingen: 0255-523839 023-531050juc evo tploi Doc topi 'dig lteii ikoi 6mmma Co-adverteren is dé vondst voor landelijke exposure van het merk. Co-advertenties bestaan uit een moeder advertentie en een adresvermelding van één of meer detaillisten. Co-advertenties in de regionale dagbladen ,V- scoren een enorm bereik (6,7 miljoen lezers over heel Nederland!) en ondersteunen de detaillisten. Co-adverteren is al jaren het effectieve medium voor merken als Van Bommel, Van Lier, Vaillant, Focwa, Gazelle, Velux, Winterschilders en Siematic ont toste 'gen (va dei PRAAT EENS MET DE SPECIALISTEN deel VAN COADMEDIA! BEL (020) 456 25 70 www.coadmedia.nl DUBBELE MARKETINGPOWER COADmedia is de organisatie die dit effectieve advertentieconcept voor u invult en uitvoert Met Co-adverteren haalt u het beste uit marketing-euro's. U realiseert uitsluitend pluspunten: een superbereik in héél Nederland hogere effectiviteit van de landelijke campagne meer aandacht voor het product in de winkel een hechteie band tussen fabrikant en detaillist optimaal gebruik van advertentiemateriaal gratis acquisitie door ervaren dagbladmensen professionele controle op de campagne Co-adverteren levert dubbele marketingpower. Met dit concept bouwt u structureel aan naambekendheid. r O e 1 1 rdi rr DAM lolla lerd er ti eke ïver ijle- oeg COADmedia maakt deel uit van NRp Dagbla 1 CO-ADVERTEREN IS ADVERTEREN IN HET KWADRAAT

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4