TZindeirmu r i j 4 jé Stedenspecial BARCELONA I Help de Sinf« 'n handje..." giro 40404C Advertentieservice hdcmedTa KRAS Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 16.30 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Bij het overlijden van onze Waarderingsprijshouder, de heer Cees van der Vijver denken wij terug aan een man met grote verdiensten voor FloraHolland vestiging Rijnsburg. Als lid en later als voorzitter van onze Commissie van de Handel hebben wij hem leren kennen als een kundig man. Met verve verdedigde hij de belangen van zijn achterban zonder daarbij ooit het algemeen belang te vergeten. Bij alle zakelijke menings verschillen die er soms waren, hield hij altijd aan dacht voor goede persoonlijke verhoudingen. Wij wensen de familie Van der Vijver kracht en sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Rijnsburg, 15 november 2004 FloraHolland vestiging Rijnsburg Jaap de Mol, vestigingsmanager Evenals een moede hinde naar het klare water smacht schreeuwt mijn ziel om Cod te vinden die ik ademloos verwacht Tot onze droefenis moeten wij na een jarenlange vriendschap afscheid nemen van Cees van der Vijver Wij wensen Corry en de kinderen Gods kracht toe. Valkenburg: Piet en Sjaan van der Meij Oegstgeest: Margriet en Hans Rijnsburg: Guus en Henk Jan en Carine Peter en Diana en kinderen Wij ontvingen het verdrietige bericht van het over lijden van de heer C. van der Vijver De heer Van der Vijver was gedurende een lange periode voorzitter van het Bestuur van de voor malige Rabobank Rijnsburg. Met dankbaarheid gedenken wij zijn weloverwogen bijdrage aan de opbouw van onze bank. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de kracht toe die zij nodig hebben. Directie, Bestuur en Raad van Toezicht Rabobank Rijndorpen Met verdriet om haar heengaan, maar ook met grote dankbaarheid voor die jaren die zij bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Catharina Cornelia Strijards Toos weduwe van Jan Meijerink *12 juli 1916 t 13 november 2004 Jacques en Frieda Hans en Lidwine Bertie en Mart Frank en Ellen •Albert en Marja Marga en Wim 'Klein- en achterkleinkinderen 'Munnekeweij', kamer 12, Schippersvaartweg 39, Noordwijkerhout. Correspondentieadres: A. J. M. Meijerink, Jan van Zutphenstraat 22, 2037 VB Haarlem. Toos is thuis alwaar op dinsdag 16 november van 17.00 uur tot 19.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 17 november om 13.30 uur in de St. Victorkerk, Sint Victorlaan 11 te Noordwijkerhout, waarna er gelegenheid is tot condoleren in het Victorhuis, naast de kerk. Daarna begeleiden wij Toos met het gezin naar het crematorium 'Haarlem'. En toen stopte de muziek Midden tussen de herfstkleuren Waarin de wolk van verdriet voorbij trekt En de herinneringen zullen blijven Op 14 november 2004 is ons ontvallen Jan Koek Johannes Eimerinus Maria Koek, weduwnaar van Riet van der Meer op een leeftijd van 66 jaar Er was hem nog zoveel gegund. Fret en Eveline Richard en Jacqueline Sander, Michelle, Eline Henry en Hendrike Dorus, Thijmen Alwin en Marije Pelle Leny De begrafenisplechtigheid en uitvaart worden gehou den op 18 november om 10.30 uur in de kerk St. Petrus Banden in Roelofarendsveen. Op 17 november wordt om 19.00 uur een avond wake gehouden in dezelfde kerk. Jan ligt opgebaard in het mortuarium van de kerk. De bezoektijden zijn 15.00-16.00 uur, en op dins dagavond van 18.30-19.00 uur. Correspondentie-adres: Schoolbaan 60, 2371 VT Roelofarendsveen Met veel verdriet en gevoelens van onmacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan Koek in de leeftijd van 66 jaar. Er waren nog zo veel dingen, waarvan hij kon genieten. 14 november 2004 Oude Wetering: Eim en Agnes Alphen a/d Rijn: Jo en Piet Roelofarendsveen: Henny en Kees Kudelstaart: Martha en Arie Alphen a/d Rijn: George en Nel Noordwijk: Fon en joke Lisse: Paul t en Dini Nieuwveen: Ria en Aad Zoetermeer: Liesbeth en Ben Warmond: Toos en Sjaak Neven en nichten Met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Jan Koek Wij wensen kinderen, kleinkinderen, familie en vriendin Lenie veel kracht toe dit verlies te kunnen dragen. Leden van de 'Buurtbus ALKEMADE' Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Tijmen Ouwersloot Hij was een betrokken en enthousiast lid van het KNRM station Katwijk. Wij wensen Jannie en kinderen veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bestuur, direktie en medewerkers KNRM Ijmuiden Plaatselijke Commissie en bemanning Station Katwijk Een moeder sterft altijd te vroeg Al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, Omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, Ze ziek wordt, moe en oud Bid je dat Cod haar halen zal, Omdat je van haar houdt. Onze lieve, fijne moeder en oma is er niet meer. Truus Honcoop Trijntje Clazina Haarlemmermeer, 30 mei 1919 Katwijk, 13 november 2004 Katwijk: L. Groenveld J. Groenveld-Smit R. van der Linden-Groenveld I. van der Linden Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zonnebloemstraat 52 2223 VD Katwijk Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligsters van 'De Wilbert', afdeling Lelie. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 november tussen 19.00 en 20.00 uur in de kapel van 'De Wilberf, Overrijn 7, Katwijk. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 18 november om 15.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4, Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Degenen die geen bericht hebben ontvangen, die nen deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een periode van langzaam afnemende gezond heid is rustig overleden mijn lieve moeder, schoon moeder, onze oma, overgrootoma, zuster, schoon zuster en tante Gerrie Devilee-van der Maas weduwe van Gerardus Devilee in de leeftijd van 84 jaar. Greetje en Frans Nicolet en Matteo Kaya Wendy en Erwin Amber en verdere familie Leiden, 14 november 2004 Correspondentieadres: Professorenpad 7 2313 TA Leiden Mijn moeder en schoonmoeder is overgebracht naar Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donder dag 18 november om 13.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren op het Professorenpad 3 te Leiden. De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en iedereen vindt dat heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man,vader en opa Cornells Jozef Zonneveld Cor in de leeftijd van 75 jaar. Zijn grote liefde voor ons, zijn levenslust en ook zijn humor zullen ons altijd bijblijven en ons zo verder helpen. Rie Zonneveld-van der Vlugt John en Marion Tim, Luuk, Eline Ton Margret en Alex Susan, Daniëlle, Niels Pauline en Leon Koen "Drechsberg" 13 november 2004 Drechsberg 3 2215 SE Voorhout Cor is thuis, waar op dinsdag 16 november van 19.30 uur tot 21.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De avondwake zal worden gehouden op woensdag 17 november om 19.00 uur in de H. Bartholomeus- kerk, Herenstraat te Voorhout, waarna er gelegen heid is tot condoleren. De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 18 november om 10.30 uur in voorgenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerk hof aldaar. Na de begrafenis is er gelgenheid tot condoleren in het Wapen van Voorhout, tegenover de kerk. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet altijd meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu je welverdiende rust is gegeven. Dankbaar voor alle liefde, nooit aflatende zorg en toewijding, die wij van haar mochten ontvangen,' geven wij u kennis dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Aleida Martha Dofferhoff-van Beek weduwe van Dorus Dofferhoff op de leeftijd van 89 jaar. Edam: Elly en Jan Erik Fred en Nicolette Sanneke Famke Alphen aan den Rijn: Gerard en Trudy Zoeterwoude: Peter en Truus Wendy en Bert Remco Warmond, 14 november 2004 'Mariënhaven', Mgr. Aengenentlaan 1, Afd. Kajuit Correspondentieadres: Groenoord 138 2401 AH Alphen aan den Rijn Gelegenheid tot condoleren op woensdag 17 november 2004 van 19.00 tot 20.00 uur in 'Mariëngaerde', Mgr. Aengenentlaan 3, Warmond. De Uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 19 november 2004 om 10.30 uur in de H. Willibrorduskerk, Rijngeesterstraatweg 35, Oegst geest, waarna de crematieplechtigheid zal plaats vinden om 12.00 uur in het crematorium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof-Haagseschouwweg te Leiden. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de cre matieplechtigheid in 'Het Haagsche Schouw', waar bij u uitgenodigd wordt voor een koffietafel. Ga nooit heen zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten, dat doet soms een hart zo'n pijn. Wat je s morgens hebt verlaten, kan er s avonds niet meer zijn. Dankbaar voor de lange tijd die hij in ons midden was, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Johannes Vinkestijn Jan weduwnaar van Anna Vinkestijn-Overdijk 16 september 1923 1 13 november 2004 Martin en Els Esther en André Paul en Greet Jan en Hetty Els en Rob Annemarie en Kees Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: E. de Koning-Vinkestijn Meidoornstraat 29 2313 XD Leiden Onze vader en opa is overgebracht naar het uitvaart centrum van Monuta Soek, Levendaal 103 te Leiden, waar op woensdag 17 november van 20.15 uur tot 20.45 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en con doleren. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal plaatshebben op donderdag 18 november om 10.30 uur in de kapel van de R.K. begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de bijzetting is er in de kapel van de begraaf plaats tevens gelegenheid tot condoleren. Het lijkt een hele tijd maar als je omkijkt is het niks. Diep bedroefd om het gemis, maar dankbaar voor de vele mooie jaren die wij samen zijn geweest, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn grootste vriend, onze vader, schoonvader, grootvader, over grootvader en betovergrootvader Simon Weeda 21 september 1914 15 november 2004 Stans Guérin-van Heuven Simon en Bep Cees en Christel Lenie en Bart Leo en Anga Dineke en Ruud René en Jony Marcel en Mary Lies en Hans Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: S. Weeda Heintje Davidsweg 19 2331 KM Leiden Geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 november van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaart centrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijger laan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 18 november om 16.00 uur in de aula van cremato rium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van Rhijnhof. Huil niet om mij, mijn lijden is ten einde. Voor mij geen zorgen meer, geen angst en nooit meer pijn. Met droefheid geven wij u kennis, dat toe onverwacht van ons is heengegaan Jolanda Jeannette de Loo j! - Jootie - /en Leid4 9 novembe Amsterdam, 5 augustus 1964 Zoeterwoude: Amsterdam: Zoeterwoude: Hazerswoude: Jeannette en Rob van SI Wil en Conny de Loos 04 Monique en Harro Schi »u Mickey, joey ipi IW Bob en Veronica van SI rsi Nick, Floor Leiderdorp: Ingrid en Ronald de Ha n Tommy, Bobby Correspondentieadres: R. van Slooten Hoge Rijndijk 185 2382 AJ Zoeterwoude De begrafenis heeft in besloten kring plaats den. Het heeft ons goed gedaan, al die belangstellin Bns ken van medeleven na het overlijden van nnn vrouw en onze moeder Kitty van Goozen 't was fijn dat jullie er waren" Gerard en de kinde ant n rite all {rijk Bij talloze kinderen in Nederland Sinterklaas nooit op bezoek. D j kinderen in de Jeugdhulpverlenin «s*. Waar vaak geeuc is voor extn Kinderhulp de Sint 'n h i_„ Helpt u mei °pe slechts f bezorgt u een kind al 'n heerlijk avondje! uim Deventer en l 0 leuj Brinkpoortstraat 32, 7411 HS De' Tel.: 0570 - 61 I 899 Internet: www.kinderhulp.nl hee e-mail: info@kinderhulp.nl INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Barcelona v.v. verblijf in hotel naar keuze dagelijks ontbijt Voordelige 4-daagse vliegreis naar één van Europa's leukste steden! Supervoordelige stedenspecial! Gaat u ook mee naar éen van Europa's leukste steden Barcelona! Niet voor niets staat deze stad bovenaan de lijst met meest populaire steden. Barcelona biedt namelijk als geen ander een ideale mix van cultuur, winkelen, uitgaan en unieke bezienswaardig heden. Wat dacht u bijvoorbeeld van het Gaudl-museum, het stadion van FC Barcelona, de Sagrada Famflia, of de berg Mont Juich.Ook de winkelstraat Ramblas is voor iedereen een begrip. En voor de prijs hoeft u het ook niet te laten, want u kunt een 4-daagse vliegreis al boeken vanaf slechts 298' En dat is inclusief vlucht (met hele gunstige vluchttijden!), hotel en ontbijt! Maar let op: alleen de allersnelste beslissers kunnen mee op ontdekkingsreis naar de stad Gaudfi Maak dan snel uw keuze uit onderstaande hotels, want vol vol' ll|.iU.:|IU.|l|.|4l:»8W Dit nette 2-sterren hotel ligt vlakbij de Olympische berg Mont Juich. Een ideaal uitgangs punt voor het ontdekking van deze fascinerende stad Het hotel is voorzien van receptie, bar en restaurant Uw kamer beschikt over douche, toilet, airconditioning, verwarming, tv en minibar. Reisnummer FIW 96.661 Dit keurige 3-sterren hotel is uniek gelegen op één blok afstand van de beroemde Sagrada Famflia. Het hotel is voorzien van bar, restaurant, lift en autohuur. Uw nette kamer beschikt over bad/douche, toilet, telefoon, mini bar, kluisje, tv en radio Reisnummer HW 96.662 UPS VOOR UfTSTAPJES Barcelona is een bruisende, mondaine wereldstad en heeft ontzettend veel te bieden! Breng tijdens uw verblijf een bezoek aan de wereldberoemde La Sagrada Familia van Gaudf, de musea van Miro en Picasso en de olympi sche berg Montjuich Verder kunt u ook het Palacio Nacional de Montjuich bezoeken, het paleis van de wereldtentoonstelling waarin 2 interessante musea zijn ondergebracht. Prachtige parken vindt u op de heuvel Montjuich, evenals het Pueblo Espanol en het over bekende Pare Guell. U kunt uren rondstruinen in de vele nauwe straatjes van de Middeleeuwse Gotische Wijk, of wandelen over de brede boomrijke boulevards, waarvan de Ramblas de bekendste is. Uiteraard leent Barcelona zich ook uitstekend pm te winkelen op bijvoorbeeld de Plaza de Cataluna, waar zich o.a. de Spaanse bijenkorf En vergeet u vooral niet een cafeetje in te duiken overheerlijke, typische Spaanse tapas! Architectuur, mode, gezellige terrasjes en een bruisend nachtleven Barce lona leeft! ihHWiiiiiiimH'f, Modern en gloednieuw 4-sterren hotel met ideale ligging vlakbij de Olympische haven en het Mar Bella strand. Het hotel is voorzien van vele faciliteiten, zoals diverse bars, restaurants en winkeltjes, sporthal, sauna, lift. tuin en fiets- en autoverhuur.Uw nette kamer beschikt over bad/douche toilet, föhn, airconditioning, verwarming, kluisje, minibar, telefoon, tv en radio. Noot in enkele gevallen kan het voorkomen dat u wordt ondergebracht in het 4-sterren hotel Expo i.p.v. hotel learia. Reisnummer HW 96 663 Vertrekdata HW 96.661 t/m HW 96.663 Hotel 2-sterren 3-sterren 4-sterren Dec. 18-25 €298 €319 €329 Jan. 1-8-15-22-29 €298 €319 €329 Feb. 5-12-19-26 €298 €319 €329 Mrt. 5-12-19 €298 €319 €329 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer va 49, Kerstvakantietoeslag bij vertrek 25/12 en 1/1 25, Voorjaarsvakantietoeslag bij vertrek 5/2 en 12/2 20. luchthavenbelasting en reserveringskosten 39. Prijzen zijn per persoon. Exclusief, luchthavenbelasting en reser veringskosten. transfers, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschrijving 96.661/662/663. KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 HaarlemSchagchelstraat la Hoom Veemarkt 45-47 24 UUR PER 0AC. 7 DACEN PER WEEK VIA: www.kras.nl ma t/m vr: 0» 10-20.10 uur, ia: 09.10-IS.10 uur 'S 071 - 5 999 999 n, be blij! 0.00 :htin htins eldv enp I atei\ ingi adei nvoi ziekt nik ■se; -D iost-1 uisl ii aai ïn. B erse er da het a et he en.h et mi teo lions het! lerlai UW lari s apw ibij i :nva ijk pi eis. larin: stvai Van ine iwgt nsie. doet imbe ïladl vakt >neel,

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4