t AUTO ACCOUNT GROEP M ir randstad Anna Maria Engel - van Dijk Tel. 071-5356312 BANK VAN DE W jij neemt graag initiatief begin dan hier bezoek nu onze kerstmarkt! LEIDERDORP Hoogmadeseweg 6 DINSDAG 9 NOVEMBER 2OO4 901 "Zij was in Cods hand" Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die wij samen hebben gehad, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Dorothe Josephine Timan-Huyg tante Dorothy weduwe van Antonius Timan in de leeftijd van 87 jaar. N.C.A. Huyg J. Huyg-Speel en verdere familie Leidschendam, 7 november 2004 Correspondentieadres: Hanneke Huyg Johan Wagenaarstraat 12d 3816 PD Amersfoort Mijn zus is overgebracht naar het mortuarium van zorgcentrum Roomburgh, Hof van Roomburgh 64 te Leiden, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 12 november van 10.15 tot 10.25 uur, waarna aanslui tend de Uitvaartdienst zal plaatsvinden in de kapel van Roomburgh. Daarna zal de begrafenis plaatshebben omstreeks 12.00 uur op de R.K. begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Na de begrafenis is er in restaurant Wessels, naast de begraafplaats, tevens gelegenheid tot condoleren, Ca nooit heen zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ca nooit weg zonder te praten dat doet soms een hart zo'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten kan er 's avonds niet meer zijn. Verdrietig, maar vol bewondering voor de humoris tische manier van leven en de zorg voor ons allen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Cornelia Maria de Vos weduwe van Schelto Scheltens op de leeftijd van 86 jaar. Voorhout: Riet en Sjaak Warmond: Annie en Jan Leiden: Aag en Koos Alphen a/d Rijn: Kees en Elaine Voorhout: Corrie en Ton Warmond: Piet en Ineke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Warmond, 6 november 2004 Woonzorgcentrum "Liduina", Herenweg 50 Correspondentieadres: Prins Bernhardstraat 47 2215 AV Voorhout Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 9 november 2004 van 19.00 uur tot 20.00 uur in "Liduina". Wij nemen afscheid van moeder op woensdag 10 november 2004 om 14.00 uur in de Kapel van "Liduina", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats hij de "Oude Toren" te Warmond. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in "HetTrefpunt" nabij de begraafplaats. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van "Liduinavoor de liefdevolle verzorging. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een tijd van afnemende gezondheid overleed tot onze diepe droefheid, onze zorgzame vader, broer, zwager en oom Nicolaas van Eijk Nic op de leeftijd van 70 jaar. Gelukkig hebben we vele en mooie herinneringen, die het gemis wat verzachten. Erik en verdere familie 7 november 20Ö4 Bevrijdingshove 2 2172 VT Sassenheim Nic is overgebracht naar het Uitvaartcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, alwaar doorlopend gelegenheid is tot afscheid nemen. We nemen afscheid van Pa op woensdag 10 novem ber 2004 om 10.30 uur in vermeld uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de Dorpskerk, Hoofdstraat 217, Sassenheim. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum. Daar ruist langs de wolken een lieflijke naam. Die hemel en aarde verenigt te zaam. Na een leven van vreugde, zorg en verdriet, maar toch opgewekt en dankbaar, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Cornelis Heemskerk Leiden, 14 januari 1938 t Rijnsburg, 6 november 2004 Ongedwongen met een lach bracht je vreugde elke dag. Bep Heemskerk-Kralt Cees, en Jolanda Mandy, Jessica, Kelly Petra en Dirk Esmeralda, Bryan Cor en Christine Mike, Elianne Tulpenstraat 5A 2231 GV Rijnsburg Bloemenadres: Rouwcentrum "De Laatste Eer", Oude Vlietweg 5, 2231 CN Rijnsburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 10 november van 19.30 tot 21.00 uur in de Geref. Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. De dienst van Woord en Gebed zal, gehouden wor den op donderdag 11 november om 14.00 uur in de Geref, Petrakerk, aan de Korte Voorhouterweg te Rijnsburg, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkelijk Centrum "De Voorhof", Vliet N.Z 36 te Rijnsburg. Willen diegenen die geen rouwbrief hebben ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Nu mag je delen in het feest van de verrijzenis. Nu weet je dat de donk're dood voorgoed verslagen is. Nu mag je rusten in Cods trouw en leven uit zijn kracht. Nu is er weer een horizon, een nieuw begin dat wacht! Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlij den van onze geliefde broer, zwager en oom CORNELIS HEEMSKERK echtgenoot van Elisabeth Kralt op de leeftijd van 66 jaar. Rie van Starkenburg-Heemskerk Gerrit van Starkenburg Wim Heemskerk, in herinnering Leny Heemskerk-v.d. Wilk Bas Heemskerk, in herinnering Gerry Heemskerk-Ravensbergen Leen Heemskerk Annie Heemskerk-Glasbergen Corrie v.d. Spijk-Heemskerk Rino v.d. Spijk Marty van Tilburg-Heemskerk Wim van Tilburg, in herinnering Neven en nichten 6 november 2004 "Als eens mijn eigen adem stokt, dan draagt mij uw muziek" Gez. 446 Zaterdagavond werden wij opgeschrikt door het onverwachte overlijden van onze geliefde zwager Kees Heemskerk Wij willen onze zus Bep, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toewensen om dit verlies te dragen. Piëta - Gerrit v. Vliet-Kralt Teun - Alij Kralt-de Graaff Leen - Berry Kralt-Spijkerman Ank - Hans v. Bohemen-Kralt Cor - Nel Kralt-de Mooy Sam Kralt Rijnsburg, 5 november 2004 Midden in het leven zijn wij door de dood omvangen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Cees Heemskerk echtgenoot van Bep Heemskerk-Kralt Frans en Sia Simen en Gerda Marty Wim (in herinnering) Marjo Jan (in herinnering) Bas en Ank Wij wensen Bep, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Rijnsburg, 8 november "Cees is reizend naar de stad, waar Christus het licht zal zijn" Nooit meer: 'Hoe gaattet?" Bedroefd door het overlijden van onze goede vriend Cees Heemskerk Gerry en Joop Heemskerk Joke en Bab Kralt We wensen Bep en de kinderen alle sterkte. Aan een moeder Weet dat ik nooit ver weg ben, ik draag je binnen in me, zoals jij mij gedragen hebt - net zo intiem en omdat mijn vlees van jou is en onze aloude levensdraden ineen geweven zijndaarom ben je nog steeds van mij, en alles van jou, thuis, de gelaatstrekken, ogen, de handen, jouw gehele vorm zijn het verleden, het heden en wat nog komen gaat het vertrouwde, het ongedwongene van mijn leven, en mijn vrede. Pamela Chalkley Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort maar warm en intens afscheid, omringd door allen die haar zo lief waren, rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma - Riet - weduwe van Henk Engel Jutphaas, 13 juli 1931 t Hazerswoude, 5 november 2004 Hans en Joke Fabian, Floyd Anneke en René Anouk, Wiek Hazerswoude, Orionhof 16 Correspondentieadres: Schutterstraat 8 2394 NT Hazerswoude Onze moeder en oma is thuis opgebaard. De Avondwake tot haar intentie wordt dinsdag 9 november om 19.00 uur gehouden in de Bernarduskerk, Rijndijk 108 te Hazerswoude (Groenendijk), waarna gelegenheid is tot condoleren. Wij nemen afscheid van haar tijdens een uitvaartdienst op woensdag 10 november om 10.00 uur, eveneens in de Bernarduskerk, waarna de plechtigheid voorafgaand aan de crematie om 12.00 uur plaatsheeft in de aula van crematorium Alphen aan den Rijn, Verlengde Aarkade 22 te Alphen aan den Rijn. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Riet hield van bloemen. Een moeder, dat is 't mooiste wat er is Als zij er niet is, dan pas is het mis Ze geeft je haar leven In 't prille begin Haar leven is geven je ziet 't niet in Als ze er niet is Dan merkje pas Een zeker gemis. 'K wou dat moeder er was" Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder Rachel Groenendijk-Brouwer Sinds 1974 weduwe van Theo Groenendijk in de leeftijd van 84 jaar. Alida Groenendijk 3 november 2004 Seringenstraat 11A 2313 VD Leiden De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevon den. Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben begin dan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Gerardina van Tilburg-Brand weduwe van Hendrik Cornelis van Tilburg in de ouderdom van 95 jaar. Cor en Cock Stephanie en Floris-Jan Claudia en Wilco Peter en Joke Diana en Martin Hennie en Marianne Sascha en Gert-Jan Reinier en Patricia Gerard en Lies Theo en Lily Marcel en Niek Eric t Inge en Gilles Daan en Jitske Maaike en Raymond en achterkleinkinderen Noordwijk, 7 november 2004 Huize "St. Jeroen" Correspondentieadres: C. P. van Tilburg Tulpstraat 55 2223 HR Katwijk Op donderdag 11 november om 19.00 uur houden wij een avondwake in de R.K. H. Joannes de Doperkerk, Kerkstraat 70 te Katwijk aan den Rijn, na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De gezongen uitvaartmis zal gehouden worden op vrijdag 12 november om 10.30 uur in de bovenge noemde kerk. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het paro chiekerkhof. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiehuis naast de kerk. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou wen. Voor meer info: Hii had nog zoveel plannen hij wou nog zoveel doen Het is voorbij, het kan niet meer 't is niet meer dan, maar toen DO! iew Ige sur ti Aad Turnhout Totaal onverwachts is er een einde gekomei leven van mijn lieve man, onze vader en tr< iter iNi ich< boi he ear dh< een DUC 26 januari 1939 Ria Turnhout-Breed Caroline en William Michael, Robin Gert-Jan en Erika Isa Mariëlle en Jan-Will E Zijn laatste groet is aan hen die hem kei en die hem liefhadden. Karei Doormanstraat 69 2405 VM Alphen aan den Rijn Er is gelegenheid tot afscheid nemen en co op woensdag 10 november van 19.00 tot 2 ;en in de parochiekerk van de H. Pius X aanithi Nesstraat te Alphen aan den Rijn. on* alis De afscheidsdienst wordt gehouden op d( rklf 11 november om 11.00 uur in bovengenoenihet waarna de crematieplechtigheid om 12 plaatsvindt in de aula van crematorium Al| den Rijn, Verlengde Aarkade 22. Na de plechtigheid is er gelegenheid om kopje koffie herinneringen op te halen in vangkamer van het crematorium aak sug bfd' pnv rd uki RAVENS MANTELPAKJES v.a. STEINB0CK LODENMANTELS PRINGLE JUMPERS en VESTEN LADY BRAX WINTERPANTALONS G0R-RAY WINTERR0KKEN LAKERK0 BLOUSES nu met 40% Kt KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN Woninginrichting en meubi^,, November: Miami in effen platweefsel (9 klefrt- Hoogwaardige koudschuim en donseffect kus Voorbeeld: 21/2-zits geen 1.101,= maar€k||| Kijk op www.dem-meubelen.nl of bel f voor gratis infopakket 0345 - 51 74 84p£ Culemborg: Houtweg 8 Noordwijkerhout: Sham Loosdrecht: Oude Molenmeent 4 Sliedrecht: Pa|rs t< Kranten (ezen Basisboek Voor voorgezet onderwijs •wvsw.kranï'mdekias.M TeL 010-^09190 hoogst persoonlijk Clementine van den Blink 071 407 50 41 Voorstraat 62 Katwijk Clementine van den Blink 071 407 50 41 Voorstraat 62 Katwijk administratief medewerker m/v Voor een grote zorgverzekeraar zijn wij op zoek naar fulltime administratief medewerkers. Je zult de volgende taken verrichten: het invoeren en muteren van relatiegegevens, het opmaken en muteren van polissen, verrichten van overige- en archiefwerk zaamheden. Je hebt een afgeronde mbo opleiding admini stratief en bent goed met Word en Excel. Administratieve werkervaring is een pre. Heb je interesse in deze functie, reageer dan snel! secretaresse m/v Wij zijn op zoek naar fulltime en parttime secretaresses. Je draagt zorg voor correspondentie in de Nederlandse taal conform indelingsvoorschriften en legt deze ter accordering voor. Behandelt post, incidenteel met confi dentiële gegevens, legt deze op prioriteit en wikkelt deze volgens operationele richtlijnen af. Houdt agenda's bij, plant en coördineert afspraken, organiseert vergaderingen aan de hand van verstrekte aanwijzingen, notuleert en distribueert stukken. Bereidt presentaties voor. Adviseert op niveau eigen afdelingscollega's. Zorgt voor telefoonbehandeling. Heb jij secretariële werkervaring en/of een secretariële opleiding op mbo-niveau afgerond, reageer dan snell kijk voor meer banen op www.randstad.nl Kitty Friend groe kattenbakkorrel zak 20 k i ri ■cr iNie lam |'oL |Co lom irelc vstc lie t ien. hel donderdag en vrijdag koopavond

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4