Juick Boys mag vanaf nu weer alles eten SPORT 5 erboren DOVO acht Noordwijk ijnsburgse aanvallers falen Jansen ook te goed voor ARC Katwijk bewijst datje ook te hard kunt werken twijkers zijn weer helemaal boven Jan en verslaan Capelle: 1-3 8 november 2004 iris Hartman nge| aan den ussEL - Na een mise- competitiestart werkte Ouick ingzaam aan zijn herstel. De toen mocht met één been uit bed looide vervolgens enkele wed- 2^|h als lopend patiënt. Op bezoek Boy^elle bleek dat Ouick Boys weer 8 5 jag eten. Hongerig als in de oensjaren liepen de Katwijkers apelle heen. De nummer drie esC ranglijst had niets te vertellen n fyn er met een 1-3 nederlaag nog te vanaf. Boys is weer als vanouds", glunder de uitblinker Raymond Flaton na af loop. „Deze wedstrijd deed me den ken aan het einde van vorig seizoen. Toen ging alles vanzelf. Dat gevoel waren we een tijdje kwijt. Ik derik dat we nu weer langzaamaan op het ni veau zitten waar we thuishoren. Per soonlijk heb ik heerlijk gevoetbald. Ik had niet het idee dat ik over het veld liep, maar zweefde." Ook Gert Aan- dewiel, de helft van het Katwijkse trainersduo, was blij. „Een goede wedstrijd van onze kant", meende hij. „We hadden voortdurend de bal en creëerden veel kansen." Het enige minpuntje bij Quick Boys was dat het de kansen niet direct be nutte. Chris Kenselaar en Bennie van Fruchten stuitten op de goed keepen de Jim Nederhand. Tegen de verhou ding in werd Quick Boys in de 18de minuut op achterstand gezet. De goal kwam volledig op het conto van de jeugdige doelman Tom Kuijt. In plaats van de bal weg te schieten, trachtte Kuijt Henk Roeland uit te kappen. Dat mislukte faliekant. Onno Doeland, eerder goed voor een (afge keurde) buitenspelgoal, kreeg de bal en had met een leeg doel voor zich geen enkele moeite met scoren. Aandewiel: „Tom Kuijt is een talent volle keeper, maar moet nog het no dige leren. Het gekke is dat ik voor de wedstrijd tegen hem zei dat hij bij te rugspeelballen niet moest gaan pie len. Achteraf had ik dat niet moeten doen. In plaats daarvan had ik moe ten zeggen: 'alle terugspeelballen wegschieten, Tom'. Ik dacht aan pie len en het gebeurde. Een self fulfil ling prophecy noemen ze zoiets." Ook na de tegengoal ging Quick Boys door met het missen van kansen. Maarten Bak en Brian Mussche mochten zich dit aanrekenen. Flaton: „Toch was ik geen moment ongerust. We speelden met veel zelfvertrou wen. Een doelpunt kon gewoon niet uitblijven." In de slotfase van de eerste helft stel de Quick Boys alsnog orde op zaken. Eerst toucheerde Bak een door Van Fruchten ingeschoten bal nog even met het hoofd (1-1). Daarna promo veerde Hendrik van Beelen een voor zet van Bak koppend tot een doel punt. In de tweede helft domineerde Quick Boys opnieuw op alle fronten. Die inspanningen resulteerden in (gemiste) kansen voor Martin Bekx en Derek van der Plas. Zes minuten na de hervatting maakte Quick Boys er wel 1-3 van. Bekx, met name voor de pauze door zijn snelheid een plaag voor de defensie van Capelle, profi teerde van geklungel in de vijandelij ke defensie. Voordat Nederhand kon ingrijpen, tikte hij de bal over de lijn. Omdat de krachten wegvloeiden aan Katwijkse zijde, bleef Capelle een gro tere afstraffing bespaard. De luid ruchtige aanhang op de zittribune kon er niet mee zitten. 'Kampioenen, kampioenen', scandeerden de sup porters toen de spelers het veld ver lieten. Voorlopig beschikt IJsselmeer- vogels nog altijd over verreweg de beste papieren. Aandewiel; „We staan behoorlijk achter op IJssel- meervogels, maar daar ben ik hele maal niet mee bezig. Ik concentreer me op Quick Boys. Met die club wil ik goed voetbal spelen en punten pak ken." iertjan van Geen id aal - Zo schaamrood kaken van Noordwijk za- hovejm Veenendaal gekleurd E A zo grijs is de ploeg als iimoter in de hoofdklasse nent^O haalde venijnig uit (5- 2-ïn de ploeg vein trainers -SJCjs Wendt en Geert-Jan t en toonde daarmee aan ,e Boj onrust buiten het veld pnog geen invloed heeft J^portieve prestaties, burg de resultaten van DOVO s ji bedroevend begin van npetitie steeds beter wor- erk groeit het ongenoegen ie Bcf de vereniging. De lidaalse ploeg, vorig jaar E 8|mpioen in de hoofdklas- Stond even laatste maar erz^pe in de laatste vier duels Spor|inten. Intussen morren en die zich steeds meer se Bifmd voelen van het ilbedrijf dat DOVO is ge- 8 n. De roemruchte vereni- Ibacuprofessionaliseerde de jaren meer en meer en *ter tn vrezen daarvan de du- rorden. t prste elftal is onderge- j in de stichting topsport waarin bestuursleden A club en van de business- oord'|itting hebben. In een vjedeprijven per e-mail spe- Bosh(i verontruste leden over sv(jële malversaties. Vereni- elden zouden gebruikt om exploitatietekorten |te (iet eerste elftal weg te k. De leden vrezen prijs den jen in de kantine en een huizM>van contributie, trust werd de afgelopen nog verder gevoed door jeden van verenigingsse- s Jan Willem de Groot, ju zich niet kunnen vin- 1 een nieuw op te stellen jant tussen de vereni- =Ile stichting topsport en Usinessclub. Vanavond rrfen buitengewone alge- V fledenvergadering plaats t convenant in stemming jigen. Een deel van de le- jeest dat de businessclub te zeggen krijgt binnen l Voorzitter Bert Septer hetit dit. „Wij, het bestuur, ten verantwoordelijk voor g vig van zaken", zei Septer t cig. „Wij zijn alleen niet in vajm een onderneming, die diglrste elftal geworden is, te >end Ik ben ook maar een de| ambtenaartje. Het gaat 2 vafroordig om grote bedra- isplj strijt elftal van trainer Henny an, kt de onrust geen vat te VJi. Aanvoerder Marco r opt, een van de uitblinkers ïn eg: „Ik ben verrast door alle commotie. Ik vind dit juist een heel warme club, waar de leden van lagere elftallen en de supporters goed met de spelers van het eerste elftal omgaan. Ik moest het ook allemaal van an deren horen." DOVO werkte zich de laatste weken op naar de tiende plaats en gaat ongetwijfeld verder stij gen. Vorige week won het al van koploper Kozakken Boys. Zater dag was Noordwijk een heel ge willige prooi voor de herboren Veenendalers. De kustploeg speelde beroerd en trok zijn ge middelde aan tegendoelpunten op naar bijna twee: 21 in 11 duels. In de zes uitwedstrijden incasseerde Noordwijk vijftien treffers. Kenmerkend waren de eerste twee tegentreffers. De thuis ploeg werd nadrukkelijk gehol pen door twee inschattingsfou ten aan Noordwijkse zijde, waar Wouter van der Kolk en Berry Janssen (schorsing) en Jeroen van Wetten en Arie van Rijn (blessures) ontbraken. In de ze vende minuut twijfelde keeper Sander van der Veldt bij een ongevaarlijke voorzet van Ger- maine Levant. Lorenzo Netteb tikte met de punt van zijn schoen de 1-0 binnen. Vijf mi nuten later stond de lat de ge lijkmaker van Peter Bos in de weg. Jelle Korbee schoot de re bound van dichtbij over. In de 20ste minuut talmde Rian van der Niet bij het wegwerken van de bal. Van der Veldt was reeds verslagen, Michel van der Broek was eerder bij de bal: 2-0. Het was allemaal het gevolg van te rommelig en te slap voetbal. DOVO vocht voor elke meter, terwijl Noordwijk de grootste moeite had de bal in bezit te houden. Spits Patrick van Dam was daar het meest schrijnende voorbeeld van. Ooit was hij zo balvast, maar nu sprong alles van zijn voet. Met aanvaller Joost Leonard in het veld voor Rian van der Niet poogde Noordwijk meer druk te zetten. Het gebeurde zonder enig overleg, waardoor DOVO naar hartelust kon counteren. Levant en Netteb kregen meters ruimte en maakten daar gretig gebruik van. Vooral de grijns op het gezicht van Levant werd steeds breder. Hij zette de de fensie van de bezoekers keer op keer te kijk en verzorgde de as sists bij de doelpunten van Net teb (73ste minuut) en Van den Broek (90ste). Tussendoor zette Netteb Kars'ten Wierenga in de 75ste minuut vrij voor Van der Niet: 4-0. Joost Leonard mocht in blessuretijd de Noordwijkse eer, of wat daar nog van over was, redden. Katwijk-keeper Dave de Heiden pakt de bal weg voor de voet van Huizen-aanvaller Joe Lamptey. Peter Ederveen (links) kijkt toe. Foto: Dick Hogewoning door Maarten Dekker katwijk - Het is de beproefde remedie voor elftallen in nood, voor teams die kampen met een vormcrisis of ploegen die simpelweg over beperkte kwali teiten beschikken: vechten tot je erbij neervalt. Soms schieten voetballers daarin te ver door. Neem nou Katwijk, dat zater dag zijn hele ziel en zaligheid legde in het duel met Huizen en desondanks niet verder kwam dan een gelijkspel (1-1). Zoals iedere trainer tegenwoor dig pleegt te doen, gaf Richard Grootscholten zijn spelers na derhand complimenten voor hun vechtlust, voor de manier waarop ze met iedere vezel in hun lijf hadden geknokt voor een optimaal resultaat. Die in stelling zou natuurlijk de nor maalste zaak van de wereld moeten zijn, maar kennelijk is het dat niet. Het schijnt bijzon der te zijn als een voetballer zich uit de naad werkt om een wedstrijd te winnen. Daarom ook nog maar eens op deze plek: harder werken dan Kat wijk deed tegen Huizen is prak tisch onmogelijk. En als dat een pluim waard is, bij deze is die uitgedeeld. Chapeau hoor, voor al het sleuren, sprinten en glij den. Geweldig, al dat kleunen in duels met de tegenstander en het bikkelen om balbezit. Maar uiteindelijk ging het toch ten koste van de accuratesse in de afwerking. Want van iemand die blindelings achter alle lange ballen aandraaft, kun je ver wachten dat hij op een bepaald moment energie tekort komt om ook nog een afgemeten schot te lossen. Dat brak Katwijk zaterdag op. Alleen al in de eerste helft had de thuisclub zes a zeven keer kunnen scoren, in het ideale scenario. En zelfs in een realis tisch draaiboek zou Katwijk drie of vier keer gescoord heb ben in de eerste 45 minuten, gelet op het gehalte van de kan sen. De grootste misser kwam op naam van Karim Hajji, die halverwege het eerste bedrijf volledig vrij voor het doel ver scheen, maar een veel te ruim bemeten lob losliet. Ook Arie Jonker (2), Sander Molenaar en nogmaals Hajji hadden een doelpunt kunnen maken. De stand bij rust was slechts 1- 1. Huizen kwam al in de tweede minuut op voorsprong. Tim Plomp ontving de bal aan de rand van het strafschopgebied, waarna hij zich met een achte loze schijnbeweging van zijn bewaker Peter Ederveen ont deed. Het schot in de verre hoek was buiten bereik van keeper Dave de Heiden. Na twintig minuten was de eind stand al bereikt. Jerry van Won deren kopte raak uit een hoek schop van Chris de Bie. Een doelpunt uit een stilstaande si tuatie, zoals ook in eerdere wedstrijden al vaak het geval was. Verder kwam Katwijk niet, alhoewel de oranjehemden ook na de pauze nog een handvol mogelijkheden kregen. In negentig minuten voetbal ontstonden er grofweg tien gro te kansen voor Katwijk, maar benut werden ze geen van alle. Grootscholten zocht de verkla ring in een gebrek aan routine en techniek, evident bij een elf- thoi Jbb Buisman uis - Positief: het debuut 17-jarige Jaap Jan Zand- als rechtsachter in de oviseerde verdediging iburgse Boys die de ge- ;trijd geen kans weg- positief: het soevereine van Dennis Groot als man. Desondanks moest lediging tweemaal capi- 1; beide keren uit dode imenten. Negatief: het aan scherpte bij de jse aanvallers die in ite kwartier na rust vier ;de kansen verprutsten •ral tegen zichzelf voch- •k negatief: het resultaat uitduel tegen Excelsior lis: 2-2. een aloude voetbalwet: zelf de meest simpele mist, kan je erop wach- de tegenstander er wel in schiet. Het gebeurt bij ite elftallen in de reser- e en het gebeurt ook in 'fdklasse van de zater- iteurs. Rijnsburgse Boys het mee in de uitwed strijd tegen Excelsior Maasluis. De verdediging van de ploeg van trainer Ted Verdonkschot, zaterdag op papier de zwakste linie, stond als een huis en op het middenveld werd een ver beten slag uitgevochten die door Jasper Ketting, Nick Schnater en Peter Freke op punten werd gewonnen. De geel-zwarten waren scherper in de duels en kregen ook nog de ruimte om op te bouwen. Het probleem begon pas als de bal bij één van de Rijnsburgse aanvallers belandde. Meestal betekende dat balverlies, waar door een groot beroep werd ge daan op het omschakelingsver mogen van de rest van het elf tal. „Daar ben je voetballer voor", vond Verdonkschot. „Meters maken hoort er nu eenmaal bij. Maar het klopt wel dat we voorin te weinig druk gaven." Schnater, spelend als een echte spelmaker, had waar schijnlijk ook in de gaten dat de voorste linie niet in goede doen was. Daarom schoot hij in de 24ste minuut zelf, waar hij de bal ook simpel had kunnen af geven. Voor keeper Rob Grauw- meijer was dat verassend ge noeg. Hij zag de houdbare inzet via zijn rechterhand het doel in rollen. De aanvallende intenties van Rijnsburgse Boys bleven voor namelijk steken in goede be doelingen. Behalve toen Frank Zinhagel, met dank aan Berry Charité's steekpassje, voor 0-2 zorgde. Nog voor rust werd het 1-2 door man of the match Os car Laguna Burgos, die een vrije trap vanaf de rand van het zes tienmetergebied weergaloos in de kruising krulde. Na de thee hadden de Rijnsbur gers talrijke mogelijkheden om de score uit te bouwen en de wedstrijd simpel uit te spelen. Maar zelfs de eenvoudigste kansen waren niet besteed aan de spitsen. Het was tekenend dat middenvelder Ketting nog het meest in de buurt van een treffer kwam. Zijn afstands schot spatte uiteen op de paal. Harold Loeve was namens de thuisploeg de handhaver van de voetbalwet. Hij benutte de strafschop na een overtreding Kozakken Boys wint in Alphen aan den Rijn: 0-1 Nick Schnater. Archieffoto: Hielco Kuipers van Bryan Simons, die aan een tweede gele kaart ontsnapte. Frank Zinhagel had het tij nog kunnen keren, maar de enige aanvaller die zich aan de malai se onttrok, trof de paal. Het was ook niet terecht geweest als Rijnsburgse Boys de winst had gepakt: daarvoor was het elftal te weinig in balans. „Direct na rust hadden we het moeten be slissen", concludeerde Ver donkschot na afloop. Inder daad, dat had gemoeten. door Nick Verwoerd alphen aan den rijn Als Ko zakken Boys op bezoek komt, komt de thuisclub maar zelden aan een doelpunt toe. De Wer- kendamse doelman Roland Jansen incasseerde tot nu toe slechts één treffer in een uit duel. Zaterdag mocht ARC het eens proberen. Tevergeefs. De Alphenaren werkten keihard, maar dat mondde niet uit in kansen. Omdat ex-prof Raoul Henar profiteerde van een fout je in de Alphense defensie, bleef de Racing met lege han den achter: 0-1. ARC opende sterk tegen de winnaar van de eerste period. De rood-zwarten stoorden vroeg in de opbouw, waardoor de bezoekers nauwelijks ge vaarlijk werden. Alleen de be hendige Mamadi Sidibe (ex- NAC Breda) soleerde een keer naar goalie Remco Tuinenburg. Hij schoot naast. Naarmate de eerste helft vorderde, kreeg het in deze fase fraai combinerende Kozakken Boys meer grip op het spel. Uitstekend positiespel leidde tot mooie kansen. Tui nenburg bleef overeind. Tot de 35ste minuut, toen Frank de Jong in de fout ging. Hij speelde te kort terug op Tui nenburg, waarna Sidibe de Al phense keeper omspeelde en de meegelopen Henar de bal in het lege doel schoot. De Jong (23) kon wel door de grond zak ken: „Ik had hem gewoon weg moeten knallen, geen risico moeten nemen. Dan hadden we tenminste nog een punt ge had. De Jong stond tegen Volendam, een week eerder, voor het eerst deze competitie in de basis. „Ik ben de stand-in van Edgar van Schie. Die was ziek. Het is geen schande om straks weer voor hem te moeten wijken: Edgar is bij ARC al twee keer tot beste speler van het seizoen gekozen. Het was niet mijn gelukkigste wedstrijd, want vlak voor tijd kreeg ik nog geel. Mijn derde. Volgende week ben ik dus ge- HOOFDKLASSE A Tuinenburg 8 Egberts 5 Roest 6 46 Van Beest 5 46. Van Dorp 6 8alkhoven 6 De Jong 6 Van Meggelen T - Vermeulen 6 Verlaan 57. Van Schie 7 Redel 6 Voskuilen 7 Graaven 6 DOVO - Noordwijk 5-1 (2-0). 6. Netteb l-O, 19. Van de Broek 2-0. 73. Netteb 3-0. 75 Wierenga 4-0. 90. Van de Broek 5-0, 90+1 Leonard 5-1 Scheidsrechter; Stofkooper. Toe- 750. Van der Veldt 4 Schaafsma Reumer 5 Schoonen -5 Bos 6 72. Braun Korbee 5 De Vries 4 Van der Niet 4 Van Dam 4 38. Leonard 6 Pitti 6 Meurs 6 FC Lisse - Ter Leede 1-3 (1-1). 29. Kalkema 0-1 (strafschop). 44. Van Wienngen 1-1. 60. Van Zeist 1-2. 80 Kalkema 1-3. Scheidsrech ter: Sanou. Toeschouwers: 1600. FC Lisse; Ku)ach 6 Stals Dekker 7 Tan 6 Nijlhof 6 De Goede Van der Laan 5 K. W. Steinraht 7 Honsbeek 7 Opdam 6 64. Rios - 73. K. N. Steinraht Van Wieringen 7 Ter Leede: Waasdorp 6 Koordes Faerber 7 Gotschin 6 Van Zeist 8 90. Kern pers Hoogkamer 7 Kalkema 7 Lensmk 7 84. Gootjes 7 Lagendijk 6 Hamdi 6 Rbii 6 60. Rahou 7 1-0 (0-0). 77 Moinat 1-0 Scheidsrechter Dercksen. Toeschouwers: 300. Rode kaart: 86. Van Leenen (Bennekom. 2» geel) ASWH - Hoek 2-1 (1-0) 9. Van Kleef 1-0. 53. Van Kleef 2-0. 71 Destorme 2-1. Scheids rechter Prooi Toeschouwers.- 1100. Rode kaart; 58. Van Kleef (ASWH) t - Marken 2-0 (1-0). 34 Powel 1- 0. 67. Powel 2-0. Scheidsrechter Bakker Toeschouwers: 450. Volendam - Heerjansdam 4-1 (1-1). 29 Zwarthoed 1-0. 29 Koremans 1-1. 54. i. Tuijp 2-1, 61 Zwarthoed 3-1. 88. Jonkerman 4-1 Scheidsrechter Den Haan. Toeschou wers: 250. ASWH 11 8 1 2 25 18- 9 Kozakken B 11 7 3 1 24 18- 4 TerLeede 11 5 5 1 20 25-13 Bennekom 11 5 3 3 18 20-13 Lisse 11 5 2 4 17 27-22 ARC 11 5 2 4 17 15-16 Noordwijk 11 4 4 3 16 20-21 Hoek 11 5 0 6 15 22-20 Ajax 11 4 3 4 15 13-17 Heerjansd. 11 4 1 6 13 14-19 DQVO 11 3 3 5 12 16-19 Volendam 11 2 4 5 10 13-21 Barendrecht 11 2 1 8 7 8-23 Marken 11 1 2 8 5 6-18 tal waarin zo ongeveer de helft van de spelers debuteert op het hoogste amateumiveau. „We scoren te veel uit spelhervattin gen", stelde de trainer. Dat was een eufemistisch equivalent voor: uitgespeelde kansen wor den steevast ongebruikt gelaten door Katwijk. Dat manco kwam al eerder aan het licht, maar tegen het even eens laaggeklasseerde Huizen waren de gevolgen extra pijn lijk. Katwijk had zaterdag een gat van vier punten kunnen slaan met de ploeg uit het Gooi. Nu bedraagt de marge onveran derd één punt. „We moesten winnen om omhoog te ko men", aldus Grootscholten. „Dat is niet gelukt, maar nie mand valt iets te verwijten. Er is keihard gewerkt." Misschien wel te hard. Marken - ASWH. Hoek - Ajax, Bennekom - FC Lisse. Ter Leede - DOVO. Noordwijk - ARC. Kozakken Boys - Vo lendam. Heerjansdam - Barendrecht Topscorers: K.W Steinraht (FC Lisse) 10, Destorme (Hoek)1 9. Dewispeiaere (Hoek) 7, Van Wetten (Noord wijk) 7. Van Meegdenburg (Bennekom) 6, Win ter (FC Lisse) 6, Koremans (Heerjansdam) 6, Blankendal (A|ax) 5. Gootjes (Ter Leede) 5. Slingerland (ARC) 4. Van Ommeren (ASWH) 4. Powel (Barendrecht) 4, Owerbeek Bloem (Ben nekom) 4, Netteb (DOVO) 4, Wessels (Heer jansdam) 4, Ysebaert (Hoek) 4, Henar (Kozak ken Boys) 4, Meurs (Noordwijk) 4, Rbii (Ter Leede) 4. HOOFDKLASSE B Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys 2-2 (1- 2). 24. 0-1 Schnater, 38. 0-2 Zinhagel, 40. 1- 2 Laguna Burgos. 64. 2-2 Loeve (strafschop) Scheidsrechter Klerks. Toeschouwers: 400 7 Ketting 7A Zandbergen 7 89 Van der Meij Groot 8 Chanté 6 Vermolen 7 70. Aboikom 6 Simons 7 Kuhlmann 6 Freke 7 Zinhagel Schnater 7 86. A|ar Katwijk - Huizen 1-1 (1-1). 2. Plomp 0-1. 19. Van Wonderen 1-1. Scheidsrechter Beudeker 1800. De Heiden 7 Molenaar 6 Buijs 6 Hajji (T1 Van Wonderen 8 70. De Vreugd 7 L'Ami 6 Jonker b Ederveen 6 De Bie -7 Pronk 7 81. Bok Vondeling 7 Capelle-Quick Boys 1-3. 18. Doeland 1-0. 40 Bak 1-1. 41. Van Beelen 1-2. 51. Bekx 1-3. Scheidsrechter Stange. Toeschouwers: 1000. Kuijt 6 Van der Plas 7 Van Dam 7 Mussche Schoneveld 7 82. Timmermans Flaton 9 Bak 7, Kenselaar 8 Van Beelen T Bekx 8 Van Fruchten T 78. Van der Horst 79. Gui|t SHO - Voorschoten '97 2-1 (2-1). 3 Barend- regt 1-0. 6. Almeida 2-0 (e.d.). 13. Kluivers2- 1. Scheidsrechter Van Ewi|k Toeschouwers: 250 Rode kaart 90+2. Van der Geest (SHO). Voorschoten '97: Keemink 8 Nikic Borsboom 6 70. Van Dijken 6 Peicinovic 7 Kluivers 7 - Van der Errelen 5 7 Karremans 6 Van Delft 5 Almeida Roest 4 79. Van Heiningen 6 Buizer 6 schorst. Al vind ik dat niet zo erg als dat tegendoelpunt ARC, dat er in het tweede deel van het eerste bedrijf totaal niet meer aan te pas kwam, startte na de pauze furieus. Coach Dennis van den IJssel: „We hebben na rust eerder druk ge zet en we zijn verder van onze goal gaan spelen. Daardoor hebben we in de tweede helft gedomineerd, al hebben we geen kansen weten te schep pen. Zij vormden continu een blok van acht man, dat telkens precies op tijd sloot." Het Alphense overwicht, toege staan door de bezoekers die zich niet al te druk maakten, le verde een paar schietkansen vanaf een meter of twintig op, maar oud-prof Jansen hoefde nauwelijks in actie te komen bij de pogingen van René van Me ggelen en Maurice Balkhoven. Eenmaal had hij het geluk aan zijn zijde, toen een voorzet van Alex Redel boven op de lat be landde. Zo werd Jansen weder om niet gepasseerd. Spakenburg - Scheveningen 4-1 (2-0). 17, De Harder 1-0. 32. Heskamp 2-0. 47. Voskuil 2- 1. 60. De Harder 3-1. 74. De Harder 4-1. Scheidsrechter Beltman Toeschouwers: 900. TOGR - Sparta Nijkerk 2-0 (0-0) 49 Ruiten beek 1-0 (eigen doelpunt), 65. Cabral Semedo 2-0 Scheidsrechter: Zwaard. Toeschouwers: 200. Rode kaart: 45+2. De Pina (TOGR. 2x' geel). Deltasport - IJsselmeervogels 1-1 (1-0). 6. Grant 1-0, 65. Van der Steen 1-1 Scheids rechter Pi ilman Toeschouwers: 500 IJsselm.v. Rijnsb. B. Quick Boys Spakenburg Capelle SHO Sparta N. TOGR Deltasport Schevening. Katwijk Excelsior M. Huizen Voorschot. Programma 13 november Sparta Nijkerk Katwijk, Huizen - Spakenburg, Scheveningen - SHO, Voorschoten '97 - Oeltasport, IJssel meervogels - Excelsior M. Rijnsburgse Boys - Capelle. Quick Boys - TOGR. Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 10, De Harder (Spa kenburg) 10, Schnater (Rijnsburgse Boys) 8. Langerak (Deltasport) 7. Loeve (Excelsior M 7. Zinhagel (Riinsburgse Boys) 6, Van Engel (Excelsior M.) 5. Van Fruchten (Quick Boys) 5. Kenepa (Scheveningen) 5, End (SHO) 5, Knüppe (IJsselmeerv.) 5. Van Gelder (Capelle) 4. Roeland (Capelle) 4. Yilmaz (Huizen) 4. Plomp (Huizen) 4, Bakker (SHO) 4. Van Rixoort (SHO) 4. Garcia Mendes (TOGR) 4. Corts (IJsselmeerv 4 11 9 2 0 29 18- 6 11 5 6 0 21 26-14 10 5 4 1 19 24-18 11 5 3 1 18 26-2G 11 5 2 4 17 14-14 10 4 3 3 15 17-16 11 4 2 5 14 11-15 11 3 4 4 13 17-20 11 2 6 3 12 15-13 11 1 7 3 10 16-17 11 2 4 5 10 10-18 11 2 3 6 9 19-23 11 2 3 6 9 16-24 11 0 5 6 5 11-22

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17