unicum financiële ankerman m/v Vacaturekrant rueuw VERZORGENDEN (M/V) Functioneel applicatiebeheerder(m/w Zeehaven IJmuiden zoekt een Zeehaven IJmuiden NV zaterdag 6 NOVEMBER 2004 911 Aav meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl Customer Service medewerkers op succesvol Call Center Bedien jij straks de klanten van een luchtvaartmaatschappij Op het bruisende contactcenter van Jansen Venneboer Customer Dialogue, ontvangen we dagelijks honderden telefoongesprekken, antwoordkaarten, e-mails, sms- berichten en faxen. En het worden er steeds meer. We zoeken dan ook nieuwe collega's die klanten te woord staan, vragen beantwoorden en informatie verstrekken. Wil je een leuke baan op ons contactcenter? Beheers je naast de Nederlandse, ook de Duitse, Franse of Italiaanse taal in woord en geschrift? Heb je jfFiniteit met de reisbranche, heb je graag intensief contact met anderen en wil je ook 's avonds en in het weekend werken? Stuur dan een kort bericht met CV naar Danny Taildeman via vacature@jansenvenneboer.nl Jansenv Stationsplein 114, 2011 LN Haarlem, tel.(023) 511 20 00 www.jansenvenneboer.nl Nieuw Unicum is een woon- en voorzieningencentrum voor mensen met een primair lichamelijke handicap. Het centrumgelegen in de duinen bij Zandvoort, is goed bereikbaar. De 200 bewoners beschikken over een eigen appartement met een zit-slaapkamer en een aparte toiletdoucheruimte. Het beleid is erop gericht dat bewoners zoveel mogelijk hun eigen leven leiden. De zorg is vooral aanvullen, afgestemd op de individuele wensen en behoeften. Naast deze "zorg op maatbiedt Nieuw Unicum vanuit haar specifieke deskundigheid tevens thuiszorg aan lichamelijke gehandicapten in de regio. Nieuw Unicum, uniek in wonen en werk n voorzieningencentrum vi r lichamelijk gehandicapten Nieuw Unicum richt zich op de zorg en dagbesteding voor cliënten met een lichamelijke handicap en cliënten die daarbij cognitieve, emotionele en gedragsmatige beperkingen hebben, als gevolg van hersenletsel en/of psychiatrische stoornissen. De zorgafdelingen zijn in wooneenheden opgedeeld. Per wooneenheid biedt een team van (senior) zorgcoórdinatoren, verzorgenden, zorgassistenten, afdelingsassistenten, medewerkers huiskamerdienst en huishouding onder leiding van een manager, de zorg en ondersteuning aan de bewoners. Zij worden hierbij ondersteund vanuit de bedrijfsonderdelen facilitaire zaken, behandel- en stafzaken. Wij zijn op zoek naar Is verzorging en teamwork je op het lijf geschreven? Dan biedt Nieuw Unicum je een afwisselende baan. Enthousiasme en de motivatie om met mensen om te gaan, zijn je drijfveren. Daarnaast zijn zelfstandigheid, sociale vaardigheden en collegialiteit belangrijke eigenschappen. Je hebt minimaal een diploma in de verzorging op niveau 3. Een unicum om hier te werken... Bij Nieuw Unicum wordt gewerkt in teams van zorgmedewerkers. Samen met de bewoner, de zorgcoórdinator en andere disciplines (zoals artsen, fysiotherapeuten, ergotherapeuten, logopedisten, maatschappelijk werkers en activiteitenbegeleiders) wordt een zorgplan opgesteld en uitgevoerd. Uiteraard staat de kwaliteit van de zorg centraal. Aan deskundig heidsbevordering wordt bij Nieuw Unicum dan ook veel waarde gehecht, zodat je je verder kunt ontwikkelen en zo kunt groeien in je job. Fulltime of parttime... Bij Nieuw Unicum werken we volgens een rooster met wisselende diensten. Een combinatie van werken op de woonafdelingen én in de thuiszorg behoort eveneens tot de mogelijkheden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Gehandicaptenzorg. De functie is ingedeeld in FWG 35 (maximaal 2.122,-) bij een fulltime dienstverband. Ga de uitdaging aan... Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. Anja Zijderveld, personeelsfunctionaris, Zandvoortselaan 165, 2042 XK Zandvoort of per e-mail: a.zijderveld@nieuwunicum.nl. Meer informatie vind je op de website: www.nieuwunicum.nl i/a/1d 7aö^ IA/CI "71 SKI CAI lAffS kt C AS VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. fb Valent RDB biedt haar medewerkers: een gevarieerde en zelfstandige functie werken in een dynamische organisatie gezellige en creatieve teams uitstekende begeleiding ruime mogelijkheden voor cursussen en/of scholing bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang salariëring conform CAO mogelijkheid tot deelname aan een spaarregeling en collectieve verzekeringen Door Valent RDB wordt in januari 2005 de applicatie Salaris/Talent van de leverancier DBS in gebruik genomen ter ondersteuning van t werkprocessen op de salarisadministratie, en de P&0 afdeling. Naar verwachting wordt ook het financiële systeem van DBS in gebruik genome datum invoering nog onbekend. Voor het functionele beheer van deze applicaties zijn we op zoek naar een: 18 uur per week (Mogetijk wordt deze functie in de loop van de tijd qua uren uitgebreid.) Inhoud van de functie: de applicatiebeheerder draagt zorg voor het beheer en onderhoud van de tabellen, coderingen, tarieven etc. hij /zij voert de autorisatieadministratie, toetst de autorisatieaanvragen en bewaakt een correct gebruik van het informatiesysteem hij/zij is verantwoordelijk voor het uitvoeren van testwerkzaamheden, geeft eerstelijns gebruikerondersteuning en onderhoudt de gebruikersdocumentati de applicatiebeheerder bouwt en beheert managementoverzichten voor gebruikers van het systeem en heeft regelmatig overleg met gebruikersgroepe systeemeigenaar en medewerkers ICT hij/zij volgt daarnaast de ontwikkelingen op het vakgebied en de ontwikkelingen in de zorg de applicatiebeheerder wordt aangestuurd door het clusterhoofd financiën Functie eisen: een opleiding op MBO-niveau, aangevuld met cursussen gericht op applicatiebeheer minstens drie jaar werkervaring in deze functie in vergelijkbare organisaties bij voorkeur kennis van de applicatie van DBS, maar is in ieder geval bereid tot het volgen van de benodigde opleidingen aantoonbare affiniteit met automatisering in de zorgsector goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden kan adviseren ten aanzien van het gebruik planmatig werken en prioriteiten kunnen stellen kennis en ervaring met het maken van (management)overzichten met reportgenerators als Business Objects of vergelijkbare applicaties analytisch en organisatiebreed denkend accuraat klantgericht en klantvriendelijk Enthousiast? Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact op nemen met het clusterhoofd Financiën, dhr. C. Disseldorp, telefoon (071) 406 15 Solliciteren? Sollicitatiebrieven kunt u ondervermelding van vacature nummer 41159 sturen tot 19 november 2004 naar Valent RDB, t.a.v. afdeling werving, Postbus 2220 AN Katwijk. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg, I" 1 maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt roet op prijs gesteld. Voor de functie van hoofd Financieel - Economische Zaken (tevens plaatsvervangervan dealgemeen directeur-c.q. adjunct-directeur) hebt u een relevante opleiding op minimaal HB0+ niveau. U bent iemand die bij ons voorankerwilgaan om Zeehaven IJmuiden op en uitte bouwen. Wij ontwikkelen en exploiteren de havens en de visveiling van IJmuiden. Aandeelhouders van de geprivatiseerde zeehaven zijn voor het merendeel de in het gebied gevestigde bedrijven. Dit vraagt om een sterk inlevingsvermogen en creativiteit. Daar is meer voor nodig dan alleen soliditeit en gedegen financiële kennis. U adviseert en beslist namelijk over zaken met altijd het bedrijfsbelang in uw achterhoofd. Daarnaast verlangen we van onze ankerman ook een ondernemende handelsgeest, om tijdig de bakens te kunnen verzetten als dat ons belang dient en wanneer dat onze positie kan versterken. Overigens staat u er niet alleen voor, u werkt intensief samen met de algemeen directeur en stuurt in de praktijk zelf een team van zéven medewerkers aan. Gaan uw hart en hoofd uit naar IJmuiden en de regio dan is dat alleen maar een pré. Misschien wel net zo belangrijk als al de andere harde eisen voor deze functie die u op onze website www.zeehaven.nl kunt vinden. www.zeehaven.nt Voor het volledige profiel van hoofd Financieel - Economische Zaken m/v gaat u naar www.zeehaven.nL Schriftelijke sollicitaties richt u aan Zeehaven IJmuiden NV, t.a.v. drs P.H.L.M. van de Meerakker, algemeen directeur, Postbus 541, 1970 AM IJmuiden, telefoonnummer 0255 - 547030. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20