KIDS JTD Vacaturekrant de koning Leden rekenkamercommissie Hillegom en rekenkamercommissie Lisse 1 KJ/VD&iopv/I/VC hoofd kindercentrum m/v (32-36 uur per week) Projectleider m/v Commercieel Administratief Medewerker v/n vandersnoek Banen voor mensen met eigen wensen Administratief medewerker (parttime/fulltime) Officemanager (fulltime) Multilingual Marketing Rep. International (fulltime/parttime) R hijnhof MEDEWERKER BUITENDIENST BEGRAAFPLAATS Ah' meerbanenopvacaturekrant.nl Gemeente Hillegom Gemeente Lisse Algemeen De lokale rekenkamercommissie is sinds de invoering van de duale wetgeving in 2003 één van de nieuwe instrumenten van de gemeenteraad ter versterking van zijn controlerende rol. De gemeenteraden van de gemeenten Hillegom en Lisse hebben ieder besloten een lokale rekenkamercommissie in te stellen, bestaande uit 3 externe leden - waaronder de voorzitter - en twee raadsleden. Uit oogpunt van efficiëntie is besloten dezelfde externe leden te benoemen in de rekenkamercommissie Hillegom als in de rekenkamercommissie Lisse. De functie De lokale rekenkamercommissie heeft tot taak vanuit een onafhankelijke positie de raad te rapporteren over de rechtmatigheid, de doelmatigheid en de doeltreffendheid van het door de gemeenteraad gevoerde beleid. De commissie beslist zelf welke zaken onderzocht gaan worden. Waarschijnlijk worden er gemiddeld twee onderzoeken per jaar uitgevoerd. De rapporten van de rekenkamercommissie zijn openbaar. De externe leden worden zowel door de gemeente Hillegom als de gemeente Lisse benoemd voor een periode van 4 jaar. De rekenkamercommissies beschikken ieder over een eigen ambtelijk secretaris en hebben een eigen budget om onderzoek te laten uitvoeren. Profiel externe leden U heeft een academisch werk- en denkniveau en beschikt over goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. U heeft gevoel voor maatschappelijke ontwikkelingen en bent in staat bestuurlijke en politiek relevante thema's te onderkennen. Voorts beschikt u over de volgende eigenschappen: Onafhankelijke instelling Kennis van en gevoel voor bestuurlijke processen Kennis van en ervaring met het analyseren, beoordelen en interpreteren van informatie Kennis van en ervaring met het verrichten van onderzoek of het begeleiden daarvan Kennis van één of meer beleidsterreinen van de lokale overheid. Specifiek nodigen wij personen uit te solliciteren die beschikken over accountantservaring dan wel bestuurlijk-juridische ervaring. Voor de functie van voorzitter wordt in het bijzonder een beroep gedaan op uw rol als bewaker van de onafhankelijkheid van de rekenkamercommissie en haar leden. Tevens fungeert de voorzitter als schakel tussen de gemeenteraad en de rekenkamercommissie en draagt hij/zij zorg voor een optimale samenwerking binnen de commissie. Benoembaar zijn voorts degenen, van wie de raden van oordeel zijn dat hun kennis en ervaring dienovereenkomstig zijn. De vergoeding Voor het voorbereiden en bijwonen van de vergaderingen van de lokale rekenkamercommissie ontvangen de externe leden een vergoeding conform het Rechtspositiebesluit Raads- en commissieleden. Geïnteresseerd? Neem voor meer informatie contact op met mevrouw drs. P.M. Hulspas-Jordaan (griffier gemeente Hillegom, telefoon (0252) 53 72 04 of de heer B. Blonk (griffier gemeente Lisse, telefoon (0252) 43 31 28). Meer informatie over de gemeenten vindt u op www.hillegom.nl en www.lisse.nl Om te reageren stuurt u vóór 24 november 2004 een korte brief met CV naar de Gemeenteraden van Hillegom en Lisse, t.a.v. mevrouw drs. P.M. Hulspas-Jordaan, Postbus 32, 2180 AA HILLEGOM. De gemeenten Hillegom en Lisse hanteren screening als methode om de integriteit van de organisatie en de medewerkers te waarborgen, meer informatie over screening vindt u op www.hillegom.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. B4KIDS is in 1989 opgericht in Leiden en is uitgegroeid tot een van de grootste kinderopvangorganisaties in Nederland. We zijn met ruim 600 medewerkers en 36 centra actief in Leiden, Voorburg, Warmond, Voorhout, Sassenheim en Noordwijkerhout en hebben de ambitie om sterk te groeien 1 in de Randstad. Met drie hoofdactiviteiten, -kinderopvang, bedrijfsbemid- deling en opleiding- bedienen we ouders, bedrijven en leerlingen. Deze laatste groep leiden we op tot professionele collega's. Binnen de kern activiteit kinderopvang verzorgt B4KIDS vier opvangvormen: kinderdagopvang, buitenschoolse opvang, halve dagopvang en gastouden opvang. Met ruim 14 jaar ervaring en een uitgebreide pedagogische visie biedt B4KIDS elke vorm en hoogwaardige kwaliteit in opvang aan. Binnen B4KIDS is een veranderingsproces gaande naar een andere wijze van leidinggeven. Wij hebben een vacature voor: Als hoofd bent u, onder verantwoordelijkheid van de manager, belast met de leiding van één of meer kindercentra.Tevens bent u verantwoordelijk voor de in gang gezette verandering en het goed functioneren van de locatie(s). U werkt nauw samen met een adjunct-hoofd. De werkdagen en de aanvang van de functie zijn in overleg met de manager kinder- i centra. Voor deze functie zoeken wij iemand met: Aantoonbare ervaring in een leidinggevende positie; sterke communicatieve vaardigheden; plan- en organisatievermogen; een pro-actieve en ondernemende houding in het signaleren en bespreken van consequenties van ontwikkelingen; minimaal een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een mana gementopleiding. i Wij biedsn: Een uitdagende, afwisselende en zelfstandige functie in een veranderende, op vernieuwing gerichte organisatie; een tijdelijk dienstverband voor 1 jaar, met bij goed functioneren en ongewijzigde bedrijfsomstandigheden, uitzicht op een vast dienstverband; f rechtspositie en salariëring conform de CAO Kinderopvang, minimaal 2.128,00 en maximaal 3.165,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Informatie: Telefonische informatie over deze functie is vanaf 10 november te verkrijgen op ma, wo, do en vr bij Miriam van de Ven, manager kindercentra, telefoonnummer I 071 51634 22. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 48. Sollicitatie: Heeft u belangstelling voor deze functie, laat het ons dan weten vóór 18 november a.s. Uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae, stuurt u o.v.v. het vacature nummer H/0447/DIV naar: B4KIDS, t.a.v. Kardie Beets, medewerker HRM, Postbus 2201, 2301 CE LEIDEN. Of stuur een e-mail naar: k.beets@b4kids.nl. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adverteren? 075-68 Wij zoeken per direct een (fulltime) Jobo De Bouwers is een allround bouwonderneming mei de regio Leiden als werkterrein. Ons bedrijf biedi totaal oplossingen in bouwen en verbouwen Tot onze activiteiten behoren woning bouw, utiliteitsbouw, verbouw, onder houd, renovatie en restauratie. In toenemende mate manifesteert Jobo De Bouwers zich, mede dankzij een grote kennis van de regionale markt, succesvol als initiatiefnemer en ont wikkelaar van bouwprojecten. Deze worden (al dan niet in samenwerking met derden) ontwikkeld, gefinancierd en gerealiseerd Jobo De Bouwers is reeds 30 jaar gevestigd in Leiden en heeft ruim 40 medewerkers in vaste dienst. Wij opereren zelfstandig vanuit een uit stekend geoutilleerd bedrijfsbureau en beschikken over een eigen machinale werkplaats, magazijn en garage. Tevens bedienen wij onze opdrachtgevers met twintig bestelbussen ingericht als mobiele werkplaats. De functie: Je bent als projectleider verant woordelijk voor acquisitie en het volledige uitvoeringsproces die je uitvoert in nauw overleg met klanten, architecten, timmerlieden en onder aannemers. Je werkt samen met een jong en enthousiast kader en kan beschikken over administratieve bijstand van de binnendienst en over een uitgebreid softwarepakket. - Je calculeert én offreert de bouw kundige werkzaamheden; - staat in voor de planning, organisatie en coördinatie van de timmerlieden en onderaannemers die je rechtstreeks aanstuurt; - voert de nacalculatie uit van de betrok ken onderaannemers en leveranciers naar prestatie en waarde; - je bent de centrale gesprekspartner naar de opdrachtgevers en uitvoerende partijen toe, hebt leidinggevende capa citeiten en stuurt zelfstandig de uitvoe ring aan; - je bent verantwoordelijk voor het zelf standig regelen van verschillende werken op het technische, financiële en administratieve vlak en regelt zelf standig de inkoop op het gebied van onderaannemers, materiaal en materieel; - je houdt toezicht op de correcte uitvoe ring van de werkzaamheden, middels werkbezoeken en afsprakencoördinatie (zoals planning, werkvergadering, enz). Wij vragen: - MTS HTS Bouwkunde og. met bij voorkeur enkele jaren werkervaring in soortgelijke functie; - je beheerst de meest voorkomende soft ware pakketten zoals Office en Ibis-Trad en beschikt over de volgende karakter eigenschappen; stressbestendig, punctueel, team-player, deskundig, efficiënt, helikopterview en je bent bovenal een echte bouwer! - je bent tussen de 25 jaar en 45 jaar oud. Wij bieden: - Een goed salaris (afhankelijk van niveau en leeftijd); - goede secundaire arbeids voorwaarden; - een auto van de zaak; - een zeer prettige en prestatie gerichte werksfeer; - mogelijkheden tot bijscholing en/of aanvullende cursussen. Je kunt schriftelijk solliciteren op deze functie door je sollicitatie brief en CV te sturen naar Jobo De Bouwers t.a.v. Bas van Dijk. ADRES Admiraal,sweg 4 Z31.5 SC l.e Tel. (071) 522 72 25 fax (071) 521 www. job odebouwers aangesloten bij: n BouwH Acquisitie naar aanleiding van deze vacature door detachering- en/of uitzendbureaus wordt niet g< Met meer dan 70 werknemers is Vandersnoek actief op het gebied van onderhoud van vastgoed. Vanuit onze thuisbasis Alphen aan den Rijn leveren wij onze diensten aan woningbouwverenigingen, bedrijven, instellingen, scholen, institutionele beleggers en particulieren. Ons glasservice team behandelt alle zaken rondom het plaatsen van glas waarbij H t herstellen van glasschades een belangrijke activiteit is. Om snelheid en kwaliteit garanderen is een gedegen planning en administratieve afhandeling een vereiste.Vind het dan ook nog leuk om met onze relaties telefonisch contact te onderhouden d willen we graag kennis met je maken. Interesse in een baan met perspectief? Heb je een opleiding op MBO niveau, relevante werkervaring, ervaring met aut matisering en wellicht enige affiniteit met de glasbranche, dan zien we je sollicitatiebr met c.v. graag tegemoet. Stuur hem op naar onderstaand adres t.a.v. de heer G. Ken Wil je meer weten over van der Snoek of de vacature? Kijk dan op www.vdsnoek.n astgoed onderho Anthonie van Leeuwenhoekweg 38e 2408 AN Alphen aan den Rijn Tel. 0172 44 55 41 gkem p vds noek. n I www.vdsnoek.nl Stel uzelf voor een uitdaging Wegens uitbreiding van onze succesformule is relatiebemiddelingsbureau VIE A DEUX, onderdeel van RELATIE TOTAAL, op zoek naar gemotiveerde Franchise Consulenten (m/v) Voorwaarden: Kantoor aan huis, enig startkapitaal, leeftijd vanaf 30 jaar, MBO-niveau, vaardigheid in werken met pc, zakelijk en administratief onderlegd, integer, goede gespreksvaardigheid en inlevingsvermogen. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u sturen naar VIE A DEUX Ta.v. Jacqueline Aarts, Peperstraat 12 3417 JB Montfoort Voor telefonische inlichtingen: 0348-471485 Voor een bank in Leiden. Je hebt een MBO denk- en werkniveau en bij voorkeur ervaring met bancaire systemen. Je maakt dossiers aan, verwerkt gegevens en legt mutaties vast. Ook ben je reserve voor de balie kastransacties en cliëntenadministratie Ben je accuraat, klantgericht en vind je het leuk om te werken in een professionele omgeving, reageer dan snel. Voor een recruitment-bureau in Woerden. Je ondersteunt de directeur met secretariële taken, zoals correspondentie, notuleren, agendabeheer, regelt facilitaire zaken en (mede-)organiseert congressen. Daarnaast stuur je 2 binnendienstmedewerkers aan en houd je je bezig met diverse projecten. Ben jij een duizendpoot, die zelfstandig, pro-actief en communicatief vaardig is én goed kan werken met Word, Excel en PowerPoint, kom dan snel langs. For an intermediary for publishers in the Leiden area. An urgent request for people who speak French and English in combination with German and/or Italian on a native/near native level. If, on top of that, you're an excellent communicator with a pro active, positive atbtude, good computer skills and preferably some work expenence in customer service or telemarketing, please contact us asap! An active international work environment and good atmosphere are assured! UITZEND U R E A U Kort Rapenburg 20. 2311 GC Leiden. Tel 071-5144143 Fax 071-5127513 E-mail: info@dekoninguitzendbureau nl Bezoek ook onze website: www dekoninguitzendbureau.nl CENTRUM VOOR BEGRAVEN EN CREMEREN LAAN TE RHIJNHOF 4 2332 HZ LEIDEN TEL. 071 532 06 09 FAX 071 532 04 48 STICHTING BEHEER BEGRAAFPLAATS "RHUNHOF" "Rhijnhof', centrum voor begraven en cremeren voor Leiden en omgeving verzorgt jaarlijks ongeve 1600 plechtigheden. De begraafplaats (van herkomst een oude buitenplaats) wordt inmiddels uitgebi Op het circa 7 ha. grote terrein bevindt zich ook een crematorium. Er werken circa 26 medewerk(st)ers op de begraafplaats, het crematorium en de administratie. Dienstverlening en zorg staan bij ons hoog in het vaandel. Voor het versterken van ons team op de begraafplaats zoeken wij een Functie-inhoud De taak bestaat uit de volgende onderdelen: Onderhouden van grafakkers en groenvoorzieningen Delven en dichten van graven en het uitvoeren van diverse begraafactiviteiten Incidenteel begeleiden van plechtigheden Verwijderen en herplaatsen van grafmonumenten Incidenteel verrichten van grafruimingen Incidenteel verrichten van werkzaamheden in en ten behoeve van het crematorium Bij toerbeurt op zaterdagen en bepaalde feestdagen werkzaamheden verrichten Bij toerbeurt verrichten van surveillancedienst op de avonden en in de weekeinden. Functie-eisen Een afgeronde opleiding op Groengebied strekt tot aanbeveling. U bent in het bezit van het diploma Uitvoerder Begraafplaatsen en Crematoria, of u bent bereid deze cursus te volgen. U beschikt over uitstekende contactuele en representatieve eigenschappen en vaardigheden. Uw salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt voor deze functie minimaal 1.421 en maximaal 2.010,bruto per maand, gebaseerd op een werkweek van 36 uur. Hiernaast heeft u recht op een vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering. Inlichtingen Informatie betreffende bovengenoemde werkzaamheden kunt u inwinnen bij de heer L.J. Bos, bedrijfsleider, telefoon 071-5320609 Sollicitatie U kunt uw sollicitatie binnen 21 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Stichting Beheer Begraafplaats "Rhijnhof'. t.a.v. het bestuur. Laan te Rhijnhof 4, 2332 HZ Leiden. m: G teftiji Leids Swi ingb jaai een lord, st.Le wan «nik sjon} meld. eltiii b? 4 uui

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 18