Habeko Vacaturekrant 4 O 4 I HI W wonen 1V' geméente leiderdorp .medewerker burgerzaken m/v FLOOR CARE ALLROUND PARKETTEUR Collis KUIVENHOVEN KEUKENFABRIEK Timmerman/meubelmaker Bescherm de natuur! Word lid van Natuurmonumenten .aij-Ë EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. b NOVEMBER 2004 meer banen op vacaturekrant.nl MPE zom buro (anv affii ,c letri wonen wil dé woningaanbieder in Rijnwoude en omgeving zijn. Vanuit een maatschap- okkenheid voorziet zij in optimaal wonen voor iedereen. Zij biedt daartoe een breed 1 van woongerelatcerde producten en diensten. Daarbij is extra aandacht voor mensen die isrijk zijn op de woningmarkt. tnde jaren wil Habeko wonen haar woningvoorraad vernieuwen en uitbreiden, terwijl kwaliteit van de dienstverlening aan de huurders op een hoger niveau wordt gebracht, wonen is daarom voor de afdeling Techniek (5 medewerkers) op zoek naar enthousiaste VAK i. voor twee nieuwe functies, renig ners an 1l 1183 part Medewerker projecten m/v (36 uur) je doen: voorbereiding en begeleiding projecten planmatig onderhoud en nieuwbouw; onderhouden contacten met bewoners(commissies) bij uitvoering projecten; leveren bijdrage aan begroting; opzetten en actueel houden complex-beheerplannen; fungeren als sparringpartner en vervanger hoofd Techniek. :n we van je: opleiding op MBO-HBO niveau; Dr bij re'evante ervaring in vergelijkbare functie(s); stevige onderhandelingsvaardigheden; soepele, duidelijke communicatie; aantoonbare begrotingskennis. mod f.sgi D (0, Bü Medewerker bedrijfsbureau m/v (36 uur) doen: ontvangst en vastlegging reparatie verzoeken; bewaken afwikkeling reparatieverzoeken door Habeko wonen en aannemers; meten klanttevredenheid uitvoering (onderhouds)werkzaamheden; loevialgemeen ondersteunende taken binnen organisatie. 059! jen we van je: opleiding op MBO niveau; aantoonbare affiniteit met bouwkunde techniek; goede communicatie met name in relatie tot kritische huurders; accuraatheid ook bij hoge tijdsdruk; ailtl bereidheid om voor de huurder tot het uiterste te gaan. ,a e wonen biedt te _re ime functie in een jonge en dynamische organisatie. Inschaling vindt plaats conform Woondiensten. Salaris is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Het bruto jlans op basis van een 36-urige werkweek bedraagt voor de medewerker projecten rono j| 3.572,00 en voor de medewerker bedrijfsbureau maximaal 2.521,00. werker bedrijfsbureau wordt in eerste instantie benoemd voor de duur van één jaar, ntie. ken geschiktheid kan aanstelling voor onbepaalde tijd plaats vinden. Ste!1 ent Habeko wonen een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. 2^8 citatie geïnteresseerd bent ontvangen wij graag vóór 22 november 2004 uw sollicitatiebrief list!1'» sollic tatie kunt u sturen naar: Habeko wonen, t.a.v. Drs. M. Bogerd, Postbus 35, Hazerswoude-Dorp, onder vermelding van de vacature waarop u reageert. dere informatie over de functies treft u op onze website www.habekowonen.nl st kunt u contact opnemen met het hoofd Techniek dhr. J. Kinkel telefoonnummer "3 113, e-mail 1 Werken in een burgergerichte, compacte gemeente in een middelgrote dynamische organisatie met korte lijnen en gericht op de ontwikkeling van organisatie en individu. Dat is werken bij de gemeente Leiderdorp. 36 uur per week, max. 2.802,- bruto per maand (schaal 8) t VI De afdeling Publiekszaken bestaat thans uit 30 medewerkers, verdeeld over vier clusters telefoon/receptie burgerzaken, communicatie; openbare orde, veiligheid en vergunningen. De afdeling Publiekszaken zit midden in een proces om onze organisatie beter te laten aansluiten bij de wensen van de burgers. Hiervoor is het project Gemeentewinkel van start gegaan, wat in 2005 moet leiden tot een herkenbaar klantenloket waarin de burger alle producten van de gemeente kan verkrijgen. Van de mede werkers van de afdeling Publiekszaken wordt hierin een actieve bijdrage verwacht in de ontwikkeling van dit loket. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een medewerker burgerzaken. bewerker burgerzaken: - je verricht aan de publieksbalie alle voorkomende werkzaamheden betreffende de Gemeentelijke Basis Administratie (GBA) en Burgerlijke Stand; - je draagt mede zorg voor de continuïteit en de kwaliteit van de in de GBA vastgelegde gegevens; - je draagt in samenwerking met de applicatiebeheerder zorg voor een juiste verwerking van de GBA-applicaties; - je verwerkt en controleert mutaties in de GBA; - je behandelt naturalisatie- en optieverzoeken, en aanvragen voor verblijfsvergunningen. or deze functie vragen wij: - mbo-werk- en denkniveau en een afgeronde opleiding AA-BZ is vereist, eventueel aangevuld met cursussen op het terrein van de GBA en Burgerlijke Stand; - enige jaren relevante werkervaring in een soortgelijke functie; - algemene kennis van en affiniteit met geautomatiseerde werk processen; - een flexibele werkhouding en een klantgerichte, flexibele instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - bereid zijn om ook tijdens de avondopenstelling te werken. ichtingen over de functie: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door Kunnette Callenbach, coördinator GBA, tel. (071) 545 48 53 of Ellen van Os, coördinator dienstverlening, tel. (071) 545 48 52. Schriftelijke sollicitaties kun je tot 13 november 2004 richten aan gemeente Leiderdorp, cluster P&O, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, onder vermelding van de functienaam. neentehuis idaalder Postbus 35 2350 AA Leiderdorp Telefoon 071 545 85 00 telefax 071 589 56 91 FLOORCARE bv is een dynamisch bedrijf dal zich door geheel Nederland bezighoudt met onder andere het renoveren en (groot) onderhoud van natuursteen vloeren, gewone tegelvloeren en parket/houten vloeren. Wij zijn op zoek naar een: die, alleen of samen met een assistent, door geheel Nederland schades aan allerlei soor ten parketvloeren herstelt. Herstellen houdt in het repareren, plaatselijk vervangen van stroken en/of het schuren van parketvloeren. Standplaats: Noordwijkerhout. Functie-eisen voor de persoon die wij zoeken; - aantoonbare ervaring in het zelfstandig werken op dit vakgebied - leeftijd tussen de 25 en 35 jaar - representatief uiterlijk, flexibele instelling en paniekbestendig - serieus, precies en praktisch ingesteld - woonachtig in Bollenstreek of directe omgeving. Heb je zin in deze uitdaging bel of schrijf dan zo spoedig mogelijk naar; FLOORCARE bv, t.a.v. de heer A.A. Morssink, Postbus 108, 2210 AC Noordwijkerhout. Wil je meer informatie, bel dan tijdens kantooruren: 0252-377043. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Collis is een resultaatgericht ict-kennisbedrijf in Leiden met twee business units. De business unit e-Business levert wereldwijd producten en consultancy op het gebied van smartcardgebaseerde transactiesystemen. De business unit qa Testen richt zich op het testen van ict-systemen voor haar klanten in Nederland. Collis is op zoek naar: Technische projectcoördinatoren Technische Consultants Software Engineers Testers ict Trainees Management Assistent(e) Marketing Communications Ófficer Meer informatie over deze vacatures vind je op www.collis.nl/jobs gespecialiseerd in exclusieve keukens Wij zoeken ter aanvulling van een klein werkteam in ons modern ingerichte bedrijf een fulltime voor het vervaardigen van exclusieve keukens op maat. Wij zoeken iemand die: - niet bang is om de handen uit de mouwen te steken - het vak al beheerst Uiteraard bieden wij een goed salaris en goede arbeids voorwaarden. Heb je interesse of wil je meer weten, bel dan naar: Keukenfabriek Kuivenhoven Rijnsburg 071-4021339 Ook 's avonds en zaterdags. Nederland heeft nog volop prachtige natuur. Maar die staat steeds meer onder druk. Natuurmonumenten beschermt de natuur door aankoop en beheer. Zodat we er ook in de toekomst van kunnen blijven genieten. Uw hulp is hard nodig. Word lid vanaf 2,- per maand. Bel 0900-8335 0,16/min) of kijk op www.natuurmonumenten.nl Als nieuw lid ontvangt u de Natuurwijzer met 59 wandel routes en informatie over 350 natuurgebieden in Nederland. F.. Natuurmonumenten Beschermt natuur in Nederland Adverteren? 075-681367i pag@hdc.n V Personeel CNB is marktleider in de wereld van de tussenhandel in bloembollen. Verder zijn we ook nog verdienstelijk op het terrein van bomen en vaste planten. De tussenhandel in ons in- en ver koopbureau (IVB) levert ons een omzet op van circa 270 miljoen euro. We koelen en prepare ren bollen op grote schaal in 6,5 hectare gebouwen. Dit alles doen we met circa 175 mensen, van wie we eisen dat ze er voor onze klanten zijn en waarvoor we proberen dat ze met plezier naar hun werk komen. De handel en dienstverlening verzorgen we vanuit Lisse en het koelen en prepareren doen we in Bovenkarspel bij Enkhuizen, waar we net een paar stevige investe ringsprojecten achter de rug hebben. CNB is in beweging en zoekt op een aantal belangrijke posities leidinggevenden, die begrijpen waar het om gaat in de komende jaren. Van al onze leidinggevenden verwachten we een hoge inzet, lerend vermogen, een luisterend oor, uitstraling, een kritisch positieve instel ling, kennis van zaken.op hun vakgebied, maar altijd liefst een "tikkie meer". En we bieden hen een goed salaris, ontwikkelings- en opleidingsmogelijkheden en zeer zeker een uitdaging. Manager Koel- en Preparatiebedrijf, simpelweg de nieuwe baas in BovenkarspeL die dit bedrijf, waar 50 medewerkers in vaste dienst werken, aanstuurt met elan. Onder zijn leiding worden de lijnen uitgezet, hij borgt het rendement en zorgt dat klanten ons bovenaan hun lijstje hebben staan. Voor deze functie weetje mensen te motiveren en zorg je voor verdere professionalisering van onze aanpak. Je bent het gezicht van het Koel- en Preparatiebedrijf. Je begrijpt wat koelen en prepareren inhoudt, zonder datje alle details hoeft te kennen. De Manager maakt deel uit van het Managementteam van CNB, rapporteert aan de Algemeen Directeur en is vanuit die positie ook verantwoordelijk voor het gehele bedrijfsbeleid en de uit voering ervan. Voor deze dynamische functie met verantwoordelijkheid vinden we dat we wat mogen eisen. Een academisch werk en denkniveau, ervaring als leidinggevende over meerdere jaren met aantoonbare goede resultaten, procesmatig inzicht en handelen. Het in- en verkoopbureau (IVB) werkt met ruim 50 vertegenwoordigers in een dynamische markt. Wegens uitbreiding van activiteiten zoeken wij een Salesmanager, een denkende doener. Een coach voor zijn groep vertegenwoordigers, die met hen samenwerkt en gaat voor het beste resultaat. Je weet handen en voeten te geven aan het commerciële beleid van CNB en denkt mee in de voorbereiding ervan. Je maakt deel uit van het Middenkader van CNB en je helpt mee de dagelijkse saleswerkzaamheden probleemloos te laten verlopen. Vanzelfspre kend sta je midden in de commerciële praktijk en weetje zowel binnen als buiten het bedrijf contacten te leggen en relaties te onderhouden. Je rapporteert in deze functie aan de Manager Commerciële Zaken. Voor deze bruisende functie schatten we je in op HBO werk- en denkniveau. Je beschikt over een goed ontwikkeld commercieel inzicht en je weet dit te combineren met een resultaat- en klantgerichte instelling. Je bent een stevige persoon, die makkelijk en goed communiceert en zich kan verplaatsen in anderen. Hierdoor ben je in staat mensen te motiveren en voor je te winnen. Je kunt terugzien op minimaal 5 jaar relevante commerciële ervaring in een no-nonsen- se werkomgeving. Je hebt aantoonbaar goede resultaten bereikt. Bekendheid met de sierteelt sector kan een voordeel zijn maar het is geen vereiste. Niet in de laatste plaats beschik je over een goede dosis gezonde humor. We wachten met smart op deze twee collega's en zijn benieuwd naar je reactie. Verder informatie? Voor de Manager Koel- en Preparatiebedrijf kun je contact opnemen met Archi Coors, wnd. Manager Koel- en Preparatiebedrijf, 06-22413875 of a.coors@cnb.nl en voor de Salesmanager met Frans Timmers, Manager Commerdële Zaken, 06-53518289 off.timmers@cnb.nl. Sollicitaties met CV kunnen naar: Annelies Velderman, Hoofd Personeelszaken, per post:postbus 31, 2160 AA Lisse of per mail: a.veldenvan@cnb.nl. CNB Coöperatieve Nederlandse Bloembollencentrale Grachtweg 75a Postbus 31 2160 AA Lisse Tel(0252) 431431 Fax (0252) 431254 Internet: www.cnb.nl Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg kunnen dromen in een ander land. Met een boek in je hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheen je wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. V...*' Steeds weer plezier van karton en papier. DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON. (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFO.NL

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17