Auxerre is kaasje voor hongerig AZ SPORT Feyenoord lijkt vooral bang voor Hongaars publiek Vertrouwen in Ronald Koeman onaangetast Verlies Utrecht ADO Den Haag wellicht één duel zonder publiek Jaap Stam lange tijd buitenspel deelhouders =tber tevreden jdam - Maarten Lafeber |it jaar de 1100 aandeel- in zijn professionele ibaan uit. Zij krijgen "Eafgelopen zeven jaar imale rendement voor •rentie aandelen: 85 it. Voor elk aandeel van den ontvangt de inves- ijtis, omgerekend in euro's, len terug. De uitgifte 'erente aandelen in een ipbaan was eind 1997 »ke gebeurtenis. Nu de ters van de in Eindho- ren speler met 9 pro- idement tevreden wor- teld, kan worden ge- van een groot succes. vrijdag 5 NOVEMBER 2004 s Henman ioddick ipi De als eerste geplaatste Idick en titelverdedi- l (k Henman verdwenen 'el h uit het toernooi om de 2t ris Series in Parijs. Rod- opbormalig nummer een er Jwereld, werd weggeser- loor Mirnyi. Henman iejJtwee sets (5-7 L-6) on- f /liegen de Rus Joezni. De et 5iër Lleyton Hewitt had n /jieluk. Zijn opponent de{uit Chili moest al na ze- tteifnes opgeven met een n /lessure. ■speler Prent ischakeld sta Olympisch ksjen minister |1 m(|ë. inif Comité van Cultuur Eén moment van Kalou en Kuijt is voldoende voor gelijkspel tegen Ferencvaros door Hans Leber Boedapest - Feyenoord moet Europees gezien nog volwassen worden. In de imponerende ambiance van het Ferenc Pus kas Stadion wist de ploeg gis teravond pas in de tweede helft het juk van de angst van zich af te schudden. Dat gold ook voor Feyenoords wonderkind Salo mon Kalou, die een half uur voor tijd een prachtige één twee met Dirk Kuijt opzette en koelbloedig afrondde: 1-1. Misschien was Feyenoord te veel onder de indruk van het fa natieke Ferencvaros-publiek, ook al liet dat geen oerwoudge luiden horen. De ploeg kwam vooral de eerste helft niet aan het eigen spel toe. Acties van het doorgaans gevaarlijke aan- valstrio Dirk Kuijt, Romeo Cas- telen en Salomon Kalou ver zandden in de gebruikelijke Oost-Europese verdedigersmê- lee. Schoten werden gesmoord. De ideetjes van spelverdeler Shinji Ono kregen geen vat op Ferencvaros, ook al omdat de kleine Japanner ongelukkig was in de passing. In de 26e minuut werd het voor Feyenoord moeilijker dan no dig. Een harde vrije trap van ze ker 25 tot 30 meter van de grote blonde Daniël Tözsér sloeg rechts van de slecht reagerende Hongaarse doelman Gébor Ba- bos in. Die was woedend op zijn medespelers in de muur, maar moest zich de goal vooral zelf aanrekenen. En dat een dag nadat zijn trainer Ruud Gullit een lans voor hem brak en be nadrukte dat Babos na een con flict met de Hongaarse bonds coach Lothar Matthaus weer voor zijn land geselecteerd zou moeten worden. Trainer Ruud Gullit moest op nieuw toezien dat een stan daardsituatie, een vrije trap, een tegendoelpunt betekende. Aan de andere kant zal hij te vreden zijn dat de enige volle kans ook een doelpunt oplever de, aangezien Feyenoord de laatste weken in de competitie nogal wat mogelijkheden mist. Van de aangekondigde actie te gen racisme, waarbij de Ferenc- varos-aanhang was gevraagd in de tweede minuut een krant of een formulier boven het hoofd te houden, kwam bitter weinig terecht. Het gebeurde allemaal onder het toeziend oog van voormalig Feyenoord-icoon Joszef Kiprich, wiens zonen Da vid en Daniël in een Feyen- oord-shirt met hun vader op de eretribune zaten. Het eerste half uur in de tweede helft zat Feyenoord beter in de wedstrijd. Ook al kregen Péter Lipcsei en Thomas Sowunmi nog goede kansen voor Ferenc varos. Daarna kreeg Salomon Kalou het op zijn heupen. Na dat hij eerder al drie Hongaren met een simpele beweging het bos in stuurde, redde hij met Kuijt een (misschien wel be langrijk) punt voor Feyenoord. De jongeman uit Ivoorkust is nog maar negentien jaar, toon de een enkele keer zijn klasse, maar zijn doelpunt was het beste van de avond. Hij bewees opnieuw dat zijn toekomst wel eens groot kan zijn, hoewel hij nog moet leren dat in twee helf ten te doen. Tien minuten voor tijd kwamen de Rotterdammers toch weer in de problemen. Een sliding van Karim Saidi werd door de Hon garen voor penalty aangezien en vervolgens waren de rapen drie minuten lang gaar. Feyen oord kroop door het oog van de naald, mede doordat Babos liet zien ook wél goed te kunnen keepen. De Rotterdammers kwamen door deze moeilijke fase heen, kregen tegen het einde zelfs nog wat 'halve' kansen, maar zullen opgelucht Boedapest verlaten. FERENCVAROS: Szucs; Vukmir, Gye- pes, Botis en Huszti; Balog. Kapic, Tozser (63. Penksa) en Lipcsei: Sowunmi (77. Vagner) en Bajevski. FEYENOORD: Babos; Song, Paauwe, Sa idi (85. Loovens) en Mtiliga; Caste- len (55. Buffel), Ono, Bosschaart en Goor: Kalou en Kuijt. - NEC zal het mini- maanden moeten stel- Oflider Alexander Prent. Bij ïeMraller is in het duel met lojkn 23 oktober de voorste i wind van de rechterknie neurd. Prent wordt later 7g/jaand geopereerd. ockeyer rieden mtt >i? De Wit-Russische ijs- uier Sergej Sjoltok is tij- aifin wedstrijd overleden. d //jarige speler van Riga ot/ferd vijf minuten voor het tan de wedstrijd tegen cJjlo Minsk getroffen door Hartaanval. Hij werd op het bylanimeerd. In de ambu- ?rsfp weg naar een zieken- i verleed hij. een ^ilie De Kneet: n bloemen OOI De familie van Ger- nrftemann heeft belang- rndtlen verzocht geen bloe- reksturen in verband met feitfrlijden van de oud-we- 7 ylnpioen. Knetemann was //tfjïch hiervoor. In plaats apk vragen de nabestaan de, p bijdrage te doen ten grdfe van de gehandicapten- dedan het Nationaal Fonds aniiehandicapten. iisteins stopt A fietsen - De Let Romans Vain- ^jieeft besloten zijn wie- '8 %aan te beëindigen. De :"s^ge renner van de ploeg "j-re veroverde in 2000 de J hjtitel op de weg. In zeven ■^4 profrenner won hij 24 "lijden. rzitter 'Turijn' eJmt ontslag I'M - Valentino Castellani lip als voorzitter van het (satiecomité van de )ische Winterspelen in tls 1(2006). Het zit de voor- totran TOROC vooral dwars 1 aijregering-Berlusconi pro- g vtle macht van supervisor nofPescante te vergroten, t zejite is lid van het Intema- door Harry Arts alkmaar - In Tilburg hadden ze ooit plannen om een standbeeld voor Co Adriaanse op te richten, in Alkmaar moet het er binnen kort maar van komen. In het UEFA-Cuptreffen met AJ Auxerre bleek gisteravond maar weer eens hoezeer AZ zich ontwikkeld utrecht - Traditiegetrouw is bij FC Utrecht de tweede ronde van de UEFA-beker het eindstation in Europa. Dit seizoen zal de club hoogstwaarschijnlijk vast houden aan deze gewoonte. Gisteren leed Utrecht de tweede nederlaag in groep C, in de Galgenwaard won Dn- jepr Dnepropetrovsk uit Oe kraïne met 1-2. Utrecht moest winnen, Dn- jepr was tevreden met een gelijkspel, dat stond van te voren al vast. Utrecht had in de eerste speelronde verlo ren bij Real Zaragoza (2-0), terwijl Dnjepr in het eerste duel thuis Club Brugge ver raste (3-2). Utrecht zou aan vallen, zo kondigde coach Booy vooraf al aan. En Dnje pr zou counteren. Het sce nario klopte, alleen verliep het voor de thuisclub slech ter dan verwacht. Nog voordat Utrecht goed en wel in de wedstrijd zat, stond het al 0-1. Dwars door het centrum werd middenvelder Rotan aangespeeld, die doel man Ponk passeerde, 0-1. In de tweede helft was het van Utrechtse zijde niet veel be ter, al kreeg Tanghe nog een aardige mogelijkheid. Zijn schot miste echter venijn. Veel verder kwam Utrecht niet. Doelman Ponk ver werkte in de 83e minuut een schot van invaller Semotsjko niet goed, waardoor Dnjepr op 0-2 kwam. De tegentreffer van Douglas (88e) kwam te laat. heeft sinds de Amsterdammer het roer in handen heeft gekre gen. De Franse subtopper werd bij vlagen weggespeeld en kwam met 2-0 nog goed weg. Je zou het haast vergeten, maar het was het afgelopen weekein de pas twee jaar geleden dat Adriaanse door zijn oude maat je Martin van Geel naar de Alk- maarderhout werd gehaald. De Noord-Hollanders verkeerden destijds in acute degradatie nood, Europees voetbal was in die dagen een volstrekte utopie. Het is op de keper beschouwd ongelooflijk wat Adriaanse in korte tijd voor elkaar gekregen heeft. AZ speelt al geruime tijd het aantrekkelijkste voetbal in Nederland en hoeft ook de va derlandse topdrie niet meer te duchten. Als de voortekenen niet bedriegen, kan de Alk- maarse ploeg dit seizoen een serieuze gooi doen naar de landstitel. En ook in de UEFA Cup kan AZ een heel eind ko men, zeker als de ploeg zo blijft acteren als gisteravond tegen Auxerre. Anders dan AZ, dat ruim twin tig jaar op het Europese podi um ontbrak, is Auxerre elk sei zoen vaste klant op de interna tionale velden. L'AJA, zoals de club in Frankrijk gewoonlijk ge noemd wordt, viert volgend jaar zijn honderdjarig bestaan. Een groot deel van die eeuw wordt de club al geleid door Guy Roux, een levende legende in het Franse voetbal. De olijk ogende Elzasser kwam in 1961 als speler in dienst van de club. Zijn actieve voetballoopbaan was snel voorbij ('ik was te langzaam'), maar als coach was hij daarna niet weg te branden van de bank van Auxerre. Een maal, in het seizoen 2000/01, verruilde hij het slobberige trai ningspak voor het maatpak van de technisch directeur. Een ver gissing, Auxerre degradeerde bijna en Roux keerde schielijk terug als coach. Guy Roux is in die ruim veertig jaar onvoorstelbaar succesvol geweest met Auxerre. Hij diri geerde de ploeg die bij zijn aan treden nog in de vierde klasse zeist/anp - De aanklager be taald voetbal heeft ADO Den Haag het schikkingsvoorstel ge daan twee duels zonder publiek te spelen, waarvan één voor waardelijk. Het voorstel is een gevolg van de spreekkoren bij de gestaakte wedstrijd ADO Den Haag - PSV op 16 oktober. ADO Den Haag heeft tot 11 no vember om te reageren. Mocht de eredivisieclub het voorstel afwijzen, dan wordt de zaak voorgelegd aan de tuchtcom- missie van de KNVB. Woensdag legde de tuchtcom- missie van de KNVB de Haagse club een boete van 25.000 euro op voor de kwetsende spreek koren van de aanhang in het duel tegen Ajax op 12 septem ber. ADO Den Haag mag ook geen fans meenemen naar het uitduel met Ajax op 30 januari. In dat vonnis was ook één voor waardelijke wedstrijd zonder thuispubliek opgenomen. Te gen die uitspraak is ADO Den Haag in beroep gegaan. Het sectiebestuur betaald voet bal van de KNVB heeft besloten dat PSV het gestaakte uitduel tegen ADO Den Haag met 2-0 heeft gewonnen. Door de 0-2 als eindstand te bepalen heeft koploper PSV in de eredivisie nu een voorsprong van vier punten op achtervolger Feyen oord. De aanklager betaald voetbal is een vooronderzoek begonnen naar aanleiding van spreekko ren bij het duel AZ - Feyenoord. Zondag zouden in het door AZ gewonnen duel door suppor ters van de Rotterdamse club spreekkoren zijn geuit richting arbiter Van Egmond en AZ-spe- ler Barry van Galen. De aanklager wil van Feyen oord weten welke maatregelen de club voor, tijdens en na de wedstrijd heeft genomen om voornoemde spreekkoren te voorkomen. Feyenoord nam een dag na het duel zelf al maatregelen. De club gaf aan geen supporters meer mee te nemen naar de eerstvolgende uitwedstrijd als ze zich opnieuw zouden mis dragen. Feyenoord vond zelf dat de tolerantiegrenzen waren overschreden. Die grenzen stel de club twee jaar geleden op in overleg met de officiële suppor tersvereniging, supporters en diverse instanties. Feyenoord zal maatregelen ne men tegen supporters die zich in Alkmaar hebben misdragen en die op de videobeelden wor den herkend. Stein Huysegems schiet AZ naar 2-0 tegen Auxerre. Foto: ANP/Toussaint Kluiters vegeteerde naar het hoogste ni veau. In 1996 zette hij de kroon op zijn levenswerk door de rela tief kleine club naar de landsti tel te leiden. Auxerre ontkomt echter niet aan het lot dat succesvolle subtoppers per definitie treft; elk jaar wordt de vijver leegge vist door kapitaalkrachtige con currenten. Afgelopen zomer moest AJA afscheid nemen van een handvol pijlers onder het elftal. Boumsong (Glasgow Rangers), Mexès (AS Roma), Kapo (Juventus) en Cissé (Li verpool) kozen voor het grote geld. Een geweldige aderlating, maar Guy Roux heeft al vaker met dat bijltje gehakt. De slimme Frans man heeft zijn ploeg adequaat weten aan te vullen, onder meer met de Tsjechische inter national René Bolf. Auxerre staat weer keurig derde in de Franse competitie. In de UEFA Cup vergaat het Auxerre een stuk slechter. De mannen van Roux kwamen op de eerste speeldag in eigen huis niet verder dan een doelpunt loos gelijkspel tegen Grazer AK. Aangezien de Oostenrijkers gis teravond met 3-1 wonnen van Amica Wronki, staan de Fran sen en de Polen nu stijf onder aan in poule F. Het zal nog een hele klus worden op te rukken naar de derde plaats die nodig is voor een vervolg van het Eu ropese avontuur. AZ kende gisteravond een blik- semstart. Binnen drie minuten stond de thuisploeg al voor na een prachtige aanval over de rechterflank. Kromkamp ver overde de bal van Kalou, zette Meerdink aan het werk en diens voorzet werd bij de twee de paal op waarde geschat door Huysegems: 1-0. Het ruggensteuntje bracht AZ ertoe even wat gas terug te ne men. De adempauze was even wel van korte duur. Na iets meer dan een kwartier spelen sloeg de thuisploeg voor de tweede maal toe. Ditmaal stond Huysegems niet alleen aan het eind maar ook aan het begin van de doeltreffende actie. Met een weergaloze slalom omzeil de de jonge Belg drie verdedi gers en ook doelman Cool had geen antwoord op zijn schui ver: 2-0. AZ Timmer; Kromkamp, Mathijsen, Opdam (61. Jaliens) en De Cler, Land zaat, Van Galen (75. Ramzi) en Busker- molen; Meerdink, Huysegems en Perez (87. Elkhattabi). AUXERRE: Cool; Sagna, Kaboul, Bolf en Grichting; Tainio, Cheyrou en La- chuer; Mathis (81. Akale), Kalou (84. Pieroni) en Benjani (61. Violeau). milaan/anp/afp - AC Milan moet Jaap Stam nog twee maanden missen. De 32-jarige Nederlander wordt vandaag in de universiteitskliniek van Va- rese geopereerd aan zijn enkel. Stam heeft al geruime tijd last van een achillespeesontsteking. Professor Paolo Cherubino, die hem woensdag al onderzocht, zal de ingreep uitvoeren. Naar verwachting is de oud-interna tional van Oranje na de winter stop weer volledig inzetbaar. Ajax-bestuur ziet in afgang in Tel Aviv geen aanleiding tot crisisberaad UITSLAGEN DAMMEN ire schorsing ian Mutu - De Roemeense voet- ik tlAdrian Mutu is door de n, èe voetbalbond FA voor klifmaanden geschorst. Mu- slèg die straf omdat hij be- r- Iw op het gebruik van co- trejDe aanvaller was eerder 'deklagen door zijn club ar fa. Mutu kreeg daarnaast uitoete van 20.000 Engelse ictifen, een kleine 30.000 euro, t, dringende advies op schvan een langere uitslui- ïn kn ontwenningskuur te bit, voé 'iao hoeft ee( niet te missen ze] agilMEER - De deelname van •gUnnisster Li Jiao aan het 3 entgend jaar in Sjanghai, inldoor haar schorsing niet nwtaar. De internationale ta- tisfederatie ITTF heeft de ilandse bond donderdag 'uiief geïnformeerd dat de •gelegd wegens het op- wegblijven bij de halve van de Deense Open, igwerkende kracht in- 24 oktober. Hierdoor n. Ide van oorsprong Chinese IK net niet te missen. amsterdam/gpd - Van het opti misme waarmee Ajax maandag in het vliegtuig naar Israël stap te, was gisteren bij terugkeer in Amsterdam weinig meer over. Alle geledingen binnen de club zijn doordrongen van de ernst van de wanprestatie die Ajax woensdag leverde tegen Macca- bi Tel Aviv, maar tegelijk werd duidelijk: het vertrouwen in trainer Ronald Koeman is on aangetast. Het voetbaljaar is nog geen drie maanden oud, maar bij Ajax helt de balans al zo ver over naar de verkeerde kant, dat het nu al onmogelijk lijkt de schade nog te repareren. In de compe titie telt de achterstand op PSV acht punten, in Europa verlo ren de Amsterdammers drie van hun vier duels. Na de ver- liespartij in Tel Aviv heeft Ajax nu tien Europese uitwedstrij den achtereen niet kunnen winnen. De tegenvallende prestaties en - misschien nog wel meer - het armzalige spel van Ajax knagen inmiddels ook aan de positie van Ronald Koeman, hoewel van een snel vertrek van de trai ner geen sprake lijkt. Na de ge wonnen machtsstrijd met Louis van Gaal zouden Ajax of Koe man zich volstrekt ongeloof waardig maken als ze hun sa menwerking nu zouden verbre ken. De oefenmeester mag nog altijd rekenen op het volste ver trouwen van bestuur en direc tie, waar trainers in het recente verleden wel voor minder op de keien werden gesmeten. Ajax staat vijfde in de Neder landse competitie, dezelfde plek waar de Amsterdammers geparkeerd stonden toen Jan Wouters in maart 2000 zijn ont slag kreeg. Morten Olsen was in december 1998 derde met Ajax toen hij moest vertrekken, Co Adriaanse was in november 2001 bij zijn afscheid zelfs tweede. De drie hadden één ding wél met Koeman gemeen: ook zij kregen de haperende motor van Ajax niet meer aan de praat. Ofschoon Koeman aanblijft, heeft het debacle in Tel Aviv de leiding van Ajax niet onberoerd gelaten. Voorzitter John Jaakke zei gisteren ronduit dat hij ge schrokken is van het niveau van Ajax in het duel met Maccabi. „We hebben in Israël een goede naam, dan is dit uiteraard heel vervelend." Jaakke bevestigde wel dat ze bij Ajax geen enkele aanleiding zien om voor vandaag of mor gen crisisberaad te houden. Binnen de club is afgesproken voorlopig de rust te bewaren en hoewel die politiek nog geen ef fect sorteert, wordt van die lijn niet afgeweken. „Je kunt niet na elke tegenvallende wedstrijd bij elkaar gaan zitten voor een ge sprek", vindt Jaakke. „Al vertel ik natuurlijk geen nieuws als ik zeg dat dit niet nog zes weken kan duren." De voorzitter houdt zich vast aan de constatering dat de spe lersgroep een hechtere eenheid Koeman in sombere overpeinzing in Tel Aviv. Foto: Reuters/Nir Elias vormt dan een aantal weken geleden. Van enige rebellie te gen Koeman vanuit de selectie is in de openbaarheid niets te merken. Na de thuiswedstrijd tegen Maccabi Tel Aviv namen dragende spelers als Van der Vaart en Nigel de Jong het al op voor hun trainer, gisteren deed Wesley Sneijder dat nog eens dunnetjes over. De middenvel der was een dag later nóg ont hutst over de nederlaag tegen een elftal dat hij als 'bepaald geen topploeg' typeerde. Het wegsturen van Koeman is volgens Sneijder echter geen oplossing. „Ik zou daar niet voor zijn. Misschien werkt het op korte termijn, maar de kans bestaat dat je weer terugvalt. Omdat het aan óns ligt. Wij moeten beter gaan spelen. Hoe? Hopen dat we ineens de geest krijgen, dat de vonk in eens overspringt. We moeten weer net zo spontaan gaan spe len als twee jaar geleden. Het kan zomaar veranderen, daar ben ik van overtuigd. Ik geloof ook niet dat er een soort faal angst in de ploeg zit. We voel den ons prima, er was vertrou wen dat het tegen Maccabi zou lukken." Ronald Koeman zelf hield zich een dag na de afgang in Tel Aviv zo veel mogelijk op de vlakte. De oefenmeester kende in zijn hotelbed een kort maar woelig nachtje. „Het is anders dan als speler. Dan kon je je soms nog vasthouden aan je ei gen prestatie. Nu gaan er heel veel dingen tegelijk door je heen. Maar ik heb niet zo veel behoefte daar nu over te pra ten." Oen Burg. NK vrouwen. Vierde ronde: Hoek man - Doumesh 2-0. Fung - Graas 0-2. Schou ten - Wanders 1-1, Chub - Van der Stelt 2-0. Schnieders - Lemmen 1-1 Stand: 1 Hoekman 8. 2. Doumesh. Schnie ders. Chub, Wanders 5 PRIJSVRAGEN Uitslag Lucky Day 3546. 04.11.2004 3.4 8.10.11.23.30.31.37.39. 44 47 54.56.58.61 63.69.70 71 Onder voorbehoud van typefouten TENNIS Parijs. Mannen, Masters Series. Derde ronde: Canas (Arg/13) - Haas (Dui/18) 7-6 (4) 6-2. Joezni (Rus) - Henman (GBr/3) 7-5 6-1, Stepa- nek (Tsj) - Spadea (VSt/17) 6-2 6-3, Hewitt (Aus/2) - Massu (Chl/14) 4-3 opgave Massu, Lopez (Spa) - Pavel (Roe/11) 5-7 6-4 6-4, Mir nyi (WRu) - Roddick (VSt/1) 7-6 (2) 6-2, Sö- derling (Zwe) - Saulnier (Fra) 7-6 (4) 6-2, Saf in (RUs/6) - Melzer (Oos) 6-2 7-5. VOETBAL UEFA-BEKER, karakteristieken Tweede ronde (groepsfase). GROEP A Ferencvaros (Hon) - Feyenoord (Ned) 1-1 (1-0) 27 Tozser 1-0. 62. Kalou 1-1 Scheidsrech ter: Ceferin (Slv) Toeschouwers: 20.000 Gele kaart: Kapic, Botis, Vukmir (Ferencvaros). Paauwe (Feyenoord) Hearts (Sch) - Schalke 04 (Dui) 0-1 (O-O). 73 Lincoln 0-1 Rode kaart: 48 Kisnorbo (Hearts) 2xgeel Stand: 1. Feyenoord 2-4 (4-1), 2. Schalke 04 2-4 (2-1), 3. Basel (Zwi) 1-1 (1-1), 4. Ferenc varos 1-1 (1-1), 5. Hearts 2-0 (0-4). Eerstvolgende wedstrijdem, 25 november: Ba sel - Hearts. Schalke 04 - Ferencvaros GROEP B Parma (Ita) - Steaua Boekarest (Roe) 1-0 (0-0) 80. Budel 1-0 Scheidsrechter: Bossen (Ned) Besiktas (Tur) - Athletic 8ilbao (Spa) 3-1 (1-0) 27 Ah Günes 1-0, 47 Ezquerro 1-1, 63. Ca- rew 2-1, 89. Ibrahim Akin 3-1 Stand: 1. Besiktas 1-3 (3-1), 2. Steaua 2-3 (2- 1), 3. Athletic Bilbao 2-3 (3-3), 4. Parma 2-3 (1-2), 5. Standard (Bel) 1-0 (0-2). Eerstvolgende wedstrijden, 25 november: Standard - Parma, Steaua - Besiktas. GROEPC FC Utrecht (Ned) - Dnjepr Dnepropetrovsk (Oek) 1-2 (0-1). 12 Rotan 0-1. 83 Semotsjko 0-2. 88. Douglas 1-2 Scheidsrechter: Kapita- nis (Cyp) Toeschouwers: 14.150 Gele kaart: Somers. Cornelisse. El Gaaouiri (FC Utrecht), Kostisjin, Sielaiev. Kernozenko (Dnjepr). Austria Wien (Oos) - Zaragoza (Spa) 1-0 (0-0). 71. Gilewicz 1-0. Stand: 1. Dnjepropetrovsk 2-6 (5-3), 2. Au stria Wien 1-3 (1-0), 3. Zaragoza 2-3 (2-1), 4. Club Brugge (Bel) 1-0 (2-3), 5. Utrecht 2-0(1- 4). Eerstvolgende wedstrijden. 25 november: Club Brugge - Utrecht. Dnjepropetrovsk - Austria. GROEP D Newcastle United (Eng) - Dinamo Tbilisi (Geo) 2-0 (1-0). 38 Shearer 1-0. 56. Bellamy 2-0. GROEP E Partizan Belgrado (SMo) - Egaleo (Gri) 4-0 (1- 0). 23. Chnstou 1-0 (e d 56. Sasa llic 2-0. 61. Sasa llic 3-0. 69. Vukcevic 4-0. Middlesbrough (Eng) - Lazio (Ita) 2-0 (1-0). 16. Zenden 1-0, 71. Zenden 2-0. Stand: 1. Middlesbrough 2-6 (3-0), 2. Parti zan 1-3 (4-0), 3. Villarreal 1-1 (1-1), 4. Lazio 2-1(1-3), 5. Egaleo 2-0 (0-5). Eerstvolgende wedstrijdne, 25 november: La zio - Partizan, Villareal - Middlesbrough. GROEP F AZ (Ned) - Auxerre (Fra) 2-0 (2-0). 3 Huyse gems 1-0, 19. Huysegems 2-0 Scheidsrech ter: D'Urso (Eng), Toeschouwers: 8.123 Gele kaart: Opdam (AZ). Grichting (Auxerre). Grazer AK (Oos) - Amica Wronki (Pol) 3-1 (1-1) 26. Dembinski 0-1, 31. Kollmann 1-1, 61 Kollmann 2-1 (strafschop). 70. Kollmann 3-1 Stand: 1. Grazer AK 2-4 (3-1), 2. Glasgow Rangers 1-3 (5-0). 3. AZ 1-3 (2-0). 4. Auxerre 2-1 (0-2). 5. Amica Wronki M (1-8). Eerstvolgende wedstrijden, 25 november: Ami ca - AZ. Glasgow Rangers - Grazer AK GROEP G VfB Stuttgart (Dui) - Benfica (Por) 3-0 (1-0). 32. Cacau 1-0. 52 Meissner 2-0. 72 Kuranyi 3-0 Dinamo Zagreb (Kro) - Be veren (Bel) 6-1 (4-0). 16 Da Silva 1-0, 20 Miiatovic 2-0. 35 Zaho- ra 3-0. 40 Zahora 4-0, 55 Kranjcar 5-0. 84 Vleminckx 5-1,87 Mujcin 6-1. Stand: 1. Stuttgart 2-6 (8-1). 2. Dinamo Za greb 1-3 (6-1), 3. Benfica 2-3 (4-5), 4. SC Heerenveen 1-0 (2-4). 5. Beveren 2-0 (2-11). Eerstvolgende wedstrijden. 25 november: Hee renveen Stuttgart. Benfica - Dinamo Zagreb GROEP H Lille (Fra) - Zenit St. Petersburg (Rus) 2-1 (2- 1). 34. Tatforeau 1-0, 38. Kerzjakov 1-1, 41 Moussilou 2-1. Sevilla (Dui) - Alemannia Aachen (Dui) 2-0 (1- 0). 7 Aranda 1-0, 87 Baptista 2-0 (straf schop) Stand: 1. Sevilla 1-3 (2-0), 2. Zenit 2-3 (6-3). 3. Lille 2-3 (2-2), 4. Alemannia Aachen 2-3 (1-2). 5. AEK Athene 1-0(1-5). Eerstvolgende wedstrijden. 25 november: AEK - Lille. Zenit - Sevilla 4

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17