Éijnsburgse Boys moet theater verdienen Quick Boys komt terug onder de mensen SPORT 5 Voorschoten verspeelt winst na 18 minuten blessuretijd an Zeist redt Ter Leede Na de thee kan Katwijk wel knokken maandag 1 NOVEMBER 2004 HOOFDKLASSE A Loman Leefmans sburg - Het is van een on-amateu- jche omvang en functionaliteit. De iwe tribune - het Engelse woord 3 jid' schiet te binnen - met daaron- en achter kleed-, vergader- en tsorruimten, doet niet onder voor "••..Je profclub. Daar mag iedereen die Nopkken is bij Rijnsburgse Boys, l^uit trots op zijn. ir afgelopen zaterdagmiddag, zo nog na de oplevering, diende 5 1 al direct een probleem aan. Als je ys tribune neerzet, met 1200 zit- tsen, is het ook de bedoeling dat er wat te zien valt. Het zouteloze pot je tussen de plaatselijk club en Del- tasport (2-1) vlamde halverwege de tweede helft even op en kende een redelijk spannende slotfase, maar verder was het een verloren middag. De eerste en vooralsnog enige serieu ze achtervolger van koploper IJssel- meervogels kon als eerste excuus voor het matte potje aanvoeren dat diverse vaste krachten ontbraken. Robbert van Wijk, Bartjan Onder- waater Frank Aboikoni en keeper Maurice Langstraat zaten om uiteen lopende redenen aan de kant. Daar stond tegenover dat het bezoekende Deltasport met hetzelfde euvel kamp te. Het elftal uit Vlaardingen bestond uit ex-profs Bart Latuheru en Michel Langerak en was verder opgevuld met een reünie van allochtone jonge ren die bij de verschillende profclubs uit de Rotterdamse regio mislukten. Nauwelijks een eenheid, maar wel met veel individuele kwaliteit. Rijnsburg ging in de troosteloze eer ste helft gelijk op met de bezoekers, maar kon niet voorkomen dat Del tasport twee forse kansen kreeg. Top scorer Langerak kwam een voetlengte tekort om een voorzet van Latuheru binnen te glijden en de Katwijkse keeper Hugo van Duyn voorkwam dat Bekri Baraktaraj een solo doeltref fend afrondde. Rijnsburg stelde daar weinig tegenover. Met de spitsen Joost Kuhlmann en Berry Charité, ver van hun beste vorm verwijderd, is dat niet zo verwonderlijk. Er was net iets meer dan een uur ge ploeterd door beide partijen tot het treffen door zeven dolle minuten compleet veranderde. Dat begon toen de Rijnsburgse verdediger Ray mond Kolder een voorzet van de rap pe Celcius Grant in het eigen doel gleed. Ongelukkig, ook al omdat er geen tegenstander in zijn buurt te be kennen was. Als door een adder ge beten reageerde Rijnsburgse Boys. Plotseling fel, met zelfvertrouwen en snel aanvalsspel werd Deltasport te ruggedrongen. Bij een voorzet van Charité profiteerde Zinhagel van het feit dat de clowneske Vlaardingse keeper Vivian Lima Pires te ver voor zijn doel stond. Zinhagel kopte sim pel over de twee meter lange doel man heen. Bij de eerste de beste Rijnsburgse aanval daarna was het opnieuw raak. Kuhlmann schermde de bal in de hoek van het strafschopgebied af, ploeggenoot Bryan Simons werd in het voorbijlopen gehaakt: strafschop. Peter Freke scoorde vanaf elf meter. Na de zeven minuten vol opwinding, kakte het spelpeil weer in. Pas in de slotfase kwam er weer leven in de brouwerij toen Deltasport massaal de gelijkmaker probeerde te forceren en Rijnsburg daardoor in de tegenaanval de meest fantastische kansen kreeg op een derde treffer. Nick Schnater en invaller Jan-Jaap Zandbergen sprongen er hulpeloos mee om. Des ondanks leverde de overwinning te vreden gezichten op en was het be labberde spelpeil al snel vergeten. Toch heeft Rijnsburgse Boys zich met de aanleg van het imposante bouw werk ook een beetje verplicht om er bij thuiswedstrijden een behoorlijk schouwspel van te maken. Want wie niet optreedt, verdient geen theater. Noordwijk - FC Lisse 2-2 (1-0). 37 JansseniV 0. 46. J Winter 1-1, 54. J. Winter 1-2. 90+1 Leonard 2-2 Scheidsrechter Van der Perk. Toeschouwers: 900. Rode kaart: 30. K. Winter (2* geel), 90+1. Naarendorp (beiden FC Lissej Noordwijk: Van der Veldt 6 Van der Kolk 6 Reumer 7 Meurs 6 68. Leonard 7 61. Korbee Janssen 7 Van Wetten 6 Schaafsma 7 Van Dam Van Rijn 7 Pitti 6 De Vries 6 FC Lisse: Van der Meulen 7 Naarendorp 18 Dekker 6 J. Winter Q Nijlhof 7 69. Bakker 6 K. Winter 5 Van der Laan 7 Honsbeek 7 Steinraht 6 83. De Goede - Stals 6 Tan 7 75. Van Wienngen Ter Leede - Ajai 1-1 (0-1). 27 Dekker O-l. 80. Van Zeist 1-1 Scheidsrechter Roelaoc Toeschouwers: 500 itwijkers geven Sparta Nijkerk geen schijn van kans Willem Spierdijk wijk - Quick Boys krijgt zijn s weer terug. De ploeg won de eerste keer dit seizoen duels achtereen. En de ier waarop Sparta Nijkerk - aterdag derde op de rang- - naar een 2-0 nederlaag auw{j gespeeld, was overtui- 1 ,Het zit er aan te ko- 7-V, concludeerde trainer Aandewiel, doelend op de n van zijn team. Of het op 's, weet ook de trainer niet. gat met koploper IJssel- rvogels bedraagt negen ver- junten. :k Boyè overtuigde voor de te keer dit seizoen in alle li- Misschien dat het feit dat iet doel de 19-jarige Tom in de basiself debuteerde, extra concentratie zorgde Ie verdedigers. De defensie n elk geval helemaal niets op een klein slordigheidje in de beginfase. Na 30 se- den stond de Nijkerkse aan- ;r Erik van Veldhuizen vrij het Katwijkse doel, maar choot hoog over. Voorstop- Eef Schoneveld werd op tpark Nieuw Zuid tot 'Man de wedstrijd' gekroond, eer hadden ze in Katwijk gegund aan de jonge doel- luizeji, die vorig seizoen nog,in terhiM keepte. Maar Kuijt, die 1-1"* de beurt kwam door de isures van eerste doelman •t Kromhout en de schor van tweede man Jan ïwaard, kreeg eerlijk gezegd bal te verwerken. Hoewel rta Nijkerk er wel van op de gte was dat bij de tegenpar- e derde doelman onder de tond, slaagden de Veluwna- er niet in één gericht schot ihet vijandelijk doel te krij- i. Gelukkig voor Kuijt kwam fa de tweede helft wel een ttzet van de zijkant waar hij ier' naar toe kon zweven. j kon hij nog iets van zijn wen laten zien. lanks het feit dat de jonge wijker weinig te doen kreeg, jj hij toch genoten van zijn tejuut: „Ik voelde me heerlijk, r de wedstrijd was de span- 3en 5 hetzelfde als bij het twee- Natuurlijk was het afgelo- week spannender. Alleen al an; Le~ Brian Mussche (rechts) duelleert met Nijkerker Erik van Veldhuizen. Foto: Cees van Hoogdalem door de reacties die ik kreeg; er waren zoveel mensen die me succes wensten." Het scoreverloop - Quick Boys stond al binnen een half uur met 2-0 voor - leverde ook de nodige rust op. Kuijt: „Jammer dat het niet 3-0 werd; dan sta je nog rustiger onder de lat." Die mogelijkheden waren er voldoende. Na de 1-0 van Derek van der Plas (een fraaie knal vanaf de rand van het straf schopgebied) en de 2-0 van Bennie van Fruchten (een ach terwaartse kopbal uit een vrije trap) had de thuisploeg de sco re naar een veel hoger niveau moeten tillen. Helemaal toen Sparta Nijkerk nog een halfuur in de tweede helft verder moest met tien man na een rode kaart voor Arnold Klein. Twee keer dit seizoen gaven de Katwijkers tegen tien man een voorsprong weg; zaterdag was het weer zoeken naar de juiste speelwijze met een man meer op het veld. Aandewiel stond zich er zicht baar aan te ergeren. „Ik vind het zo zonde. Je krijgt alle kans om de score uit te bouwen. We slaagden er niet in met combi naties bij het doel van Sparta Nijkerk te komen." Vooral Van Fruchten liet nog een heel mooie kans op 3-0 liggen. Toch was Aandewiel tevreden over zijn spits. „Hij gaat steeds beter draaien. Hij kreeg een paar goe de schietkansen, maar schoot te zacht. Vergelijk dat eens met Torken. Als hij zo'n kans krijgt, dan slaan die ballen in. Daar moet Bennie aan werken." om en t a< uiti oor'f Nick Verwoerd idij VOKnheim - Het contrast met week geleden was groot: j weekeinde klopte Ter de koploper ASWH in eigen s met 0-2 en zaterdag had de natie van oefenmeester Arie endijk bijzonder veel moeite een matig spelend Ajax. •dediger Carlo van Zeist y feest er aan te pas komen om latjlthuisclub nog een puntje te Dteiorgen: 1-1. leede kwam op sportpark pdemolen teleurstellend br de dag. De Sassenheimers, E bder de geschorste Hicham li, slaagden er nauwelijks in tenjt te combineren en zochten :r ^lvuldig hun heil in lange, ge trappen in de richting van ie rbepaald niet kopsterke spit- on l Lagendijk: „Met name de e dfete helft was dramatisch. De tefest elementaire dingen gin- iar i fout. We speelden in een te 'PHg tempo, er was te weinig 'eging en de spelers boden niet aan. Dan krijg je snel lange ballen en kom je ei- 'ijk niet aan voetballen toe." :h kregen de roodgelen een 1 (2teke gelegenheid om tegen e Pfverdedigend ingestelde Am- tdammers op voorsprong te n. Halverwege de eerste mocht Martijn Lagendijk iaf elf meter aanleggen, na J overtreding op Germain deifaschin. Ajax-doelman Ray- Stefcnd Homoet ging naar de rcjNe hoek en stopte Lagen- iiizet. Twee weken terug rkwam de middenvelder «zelfde, toen tegen ARC. Trai- f Lagendijk: „Als de penalty had gezeten, was dat juist voor ons een duwtje in de rug ge weest. Ajax zou dan moeten ko men en dan ontstaat er een an dere veldbezetting. In plaats van 1-0 werd het even later 0-1. Tayron Dekker scoor de uit een vrije trap. Ter Leede was daarna niet bij machte om iets aan de achterstand te doen. De beste kans was nog voor het temporiserende Ajax: Arthur Vinkenoog schoot naast. Na de onderbreking verving middenvelder Rogier Koordes - terug na een blessure - cen trumspits Martijn Gootjes. Got- schin verhuisde van de mid denlinie naar Gootjes' stek. La gendijk: „Gootjes bracht niet wat wij van hem verwachtten en Koordes kan de zaak aanja gen." De omzetting bracht een lichte verbetering. In de tweede helft lukte er af en toe een Sas- senheimse combinatie. Uitge speelde mogelijkheden deden zich echter nauwelijks voor. Al leen Anouar Hamdi soleerde zich een keer in kansrijke posi tie. Zijn afronding was onvol doende. In de slotfase bood aanvoerder Van Zeist weer eens uitkomst. Hij kopte uit een vrije trap van Koordes de 1-1 bin nen. Ajax-coach Bob de Klerk: „Je weet dat hij bij zulke situa ties naar voren komt en je ha mert er van tevoren op. Je ziet dat hij gaat komen en dat doet hij dan met zoveel power dat-ie nog scoort ook. Het gaat met hangen, duwen en trekken. Blijkbaar missen wij de ervaring om daar iets tegen te doen." Volgens Vair ZelsC-die een mi nuut voor zijn treffer nog naar Opmerkelijke wissel Wubben leidt nederlaag in Carlo van Zeist. Archieffoto: Cees van Hoogdalem de bank had geroepen dat er steeds te weinig Sassenheimers voor het Amsterdamse doel wa ren, werd het hem overigens wel lastig gemaakt: „Zo makke lijk was het niet. Ik had een vent om mijn nek hangen. Maar goed, hij ging erin. Het was ook wel typerend voor ons spel dat we zo moesten scoren. Tegen ASWH waren we scherp en agressief en nu was het tegen overgestelde het geval. We kon den de bal niet kwijt en dan verval je, hoe spijtig dat ook is, in lange trappen. En daar heb ben wij de mensen niet voor. Dat is ons spel niet. In de hoofdklasse zitten geen zwakke broeders. Je moet elke week on gelooflijk scherp zijn om het verschil te kunnen maken. Wat dat betreft zijn we nog te wis selvallig." De gelijkmaker was al de derde competitiegoal van de centrale verdediger. „Het is niet te ho pen dat ik topscorer word," grapte hij. door Peter van der Hulst voorschoten - Peter Wubben zocht naar positieve invalshoe ken. De pogingen van de trai ner van Voorschoten '97 kwa men geforceerd over. Vlak na het verloren thuisduel tegen Spakenburg hield hij zijn spe lers voor dat de ploeg veel meer kansen creëert en veel meer balbezit heeft dan in het begin van de competitie. Of de bood schap zo vlak na de bizar verlo pen pot aan zijn voetballers was bestemd, was de vraag. De stilte in de kleedkamer was om te snijden. Wat wil je als je in bles suretijd (ruim achttien minu ten) bij een 1-0 voorsprong nog twee doelpunten om de oren krijgt? Het grootste gevaar is om bij de pakken neer te gaan zitten, vindt Wubben. Vooral omdat zijn ploeg in zijn ogen de laatste weken de nodige progressie heeft geboekt. Maar wat is zo'n boodschap waard als de ploeg zo schlemielig de punten weg geeft? Het gevaar diende zich al aan bij een opmerkelijke wissel van Wubben. Halverwege de tweede helft haalde hij spits Ro bin van der Errelen naar de kant voor een extra verdediger in de persoon van Marlon Kruis. De enig overgebleven voorhoedespeler Radenko Nikic moest het maar zien te rooien tegen de verdediging van Spa kenburg. Voorschoten miste daardoor de nodige stootkracht waardoor de ploeg alleen maar verder onder druk kwam te staan. Wubben deelde die kri tiek niet. „Van der Errelen hield voorin de bal niet goed vast; Spakenburg speelde bovendien al met een verdediger minder en daarnaast koos ik voor ze kerheid omdat de druk op (ver dedigers, red.) Edwin Pejcino- vic en Frank Buizer in het cen trum steeds groter werd. Had ik de wissel niet gepleegd en had Spakenburg alsnog gescoord, dan had ik ook verwijten gekre gen. Het is het verhaal van de kip en het ei." Voorschoten had zich de kritiek kunnen besparen als het wat zuiniger met de kansen was omgesprongen. Nadat Carl Roest met een van richting ver anderd schot de thuisploeg voor rust op voorsprong zette, lieten Tim Kluivers en Van der Errelen na om de marge te ver groten. Spakenburg dat op weg leek naar de vijfde nederlaag op rij, begon daardoor lte beseffen dat er wat te halen viel op Ade- geest, een sportpark dat voor één keer was omgedoopt tot een thuisbasis. Gesteund door zo'n driehonderd junioren en begeleiders voerde de blauw witte kleur rond het veld de bo ventoon. Pas nadat het duel tot twee keer toe was stilgelegd voor scheidsrechter Don - hij kreeg een blessurebehandeling en moest uiteindelijk worden vervangen door grensrechter De Keyzer - had de verzamelde jeugd achter het doel van Mat- thijs Keemink reden tot jui chen. De achttien minuten die De Keyzer terecht bij de reguliere speeltijd optelde, was goed be steed aan Spakenburg. Nadat de opnieuw uitblinkende Kee mink al zijn talenten moest aanspreken om inzetten Frank van Twillert en Yves Heskamp onschadelijk te maken, was hij in de 96ste minuut volstrekt kansloos op het tikje van inval ler Chris Brons. Nikic had uit de aftrap het tij nog kunnen en moeten keren, maar alleen voor keeper Khalid Benlahsen schoot hij hoog over. Zo kon Mustafa Aicsit vijf minuten later alsnog de punten voor Spaken burg opeisen. „Als er een wedstrijd was die we zelf hadden moeten afma ken, dan was het vandaag wel", stelde Wubben teleurgesteld vast. „We moeten er nu voor zorgen dat we de kop niet laten hangen, omdat er verbetering in ons spel zit. Alleen mag het gat met de andere ploegen niet te groot worden." Dat laatste kan wel eens een probleem worden. Zeker als Voorschoten de punten zo gemakkelijk weg geeft als tegen Spakenburg. door Chris Hartman scheveningen - Bij wedstrijden in de hoofdklasse is het gebrui kelijk dat iemand het publiek informeert over de opstellingen en de ruststanden. Tevens wor den de namen van de doelpun tenmakers, de invallers en de genen die het veld hebben ver laten genoemd. Sinds een paar jaar is de omroeper van dienst ook met muziek in de weer. Hij (of zij) draait een plaatje als de voetballers het veld betreden en weer een ander riedeltje als de thuisclub heeft gescoord Dat het met zo'n uitgebreid taken pakket wel eens mis kan gaan, bleek zaterdag op sportpark Houtrust, de plek waar Scheve ningen en Katwijk op een 2-2 score uitkwamen. Niet alleen noemde de Scheve- ningse omroeper (tijdens de wedstrijd) voortdurend de ver keerde namen, ook presteerde hij het op de knop van het doel- puntenmelodietje te drukken op een moment dat er nog geen sprake was van een goal. Sche veningen had Katwijk al 24 mi nuten in een houtgreep toen de thuisclub de lat raakte. De re bound leek meer succes op te leveren. Op het laatste moment was daar echter Peter Ederveen, die op de doellijn redding bracht. Daar had de man aan de knoppen niet op gerekend. Vrolijk schalde de muziek uit de luidsprekers ten teken dat er was gescoord. Opgezweept door de tonen probeerde Steve Kenepa het voor de derde keer. En warempel: via de lat en het lichaam van Toine l'Ami be landde de bal in het doel. Ook de eerste treffer van Kat wijk, nog voor rust gemaakt, was na afloop een dankbaar discussieonderwerp. Katwijk wilde slecht uitverdedigen van Scheveningen afstraffen, maar strandde op doelman Rody Hoegee, die de bal buiten zijn strafschopgebied met zijn han den beroerde. Marcel Vonde ling kreeg de terugspringende bal te pakken en schoot raak. 'Doelpunt', besliste arbiter Van den Herik, hoewel verdacht veel mensen hem even eerder hadden horen fluiten voor de overtreding van Hoegee (die er met geel genadig vanaf kwam). Van den Herik ontkende dit la ter: „Ik kon niet zien of de kee per zich buiten het strafschop gebied bevond. Ik keek naar mijn grensrechter, die aangaf dat er sprake was van hands. Juist op dat moment scoorde die speler van Katwijk. Toen pas floot ik." Twee minuten na de gelijkma ker incasseerde Katwijk op nieuw een tegengoal. Danny Voskuil passeerde Dave de Hei den met een kopbal. Over de 2- 1 achterstand bij rust mocht Katwijk niet mopperen. Scheve ningen was sterker en kreeg ook meer kansen. Richard Groot- scholten, de trainer van Kat wijk: „In de eerste helft verloren we alle persoonlijke duels. On begrijpelijk, want er is de hele week loeischerp getraind. Ook voor de wedstrijd heb ik nog gezegd dat we strijd moesten leveren tegen Scheveningen, omdat we anders ten onder zouden gaan. Voor hetzelfde geld staan we bij rust met 3-0 achter en is de wedstrijd ge speeld. Gelukkig konden we het nu nog rechtzetten na de rust." Na de pauze verscheen er een heel ander Katwijk binnen de lijnen. Met aanvoerder L'Ami voor in plaats van achter zijn verdediging en Jeroen Buijs als plaatsvervanger van Leen de Vreugd bleek de ploeg ineens wel te kunnen knokken. De 2-2 van Arie Jonker, gescoord na een vrije trap van Vondeling, vormde al ria tien minuten een welkom ruggensteuntje. Een ander 'hoogtepunt' in de twee de helft was een handgemeen tussen Daniël Hensen en Vos kuil. Wesley van Maren be moeide zich ermee en kreeg voor de tweede keer geel. Grootscholten: „Toch is een ge lijkspel bij Scheveningen geen slecht resultaat." 7 Gotschin 6 Lagendijk 7 Kalkema 6 Gootjes 6 46 Koordes 6 Hamdi Waasdorp Faerber Van Zeist Hoogkamer 58. Rahou Lensink Jansen Volendam - ARC 2-2 (1-1). 11. Redel 0-1. 44. Visscher 1-1, 52. H Bond 2-1 63. Redel 2- 2. Scheidsrechter: Meun. Toeschouwers: 200 Tuinenburg 7 67. Van Beest Roest 8 Van Meggelen 7 De Jong 7 Verlaan Voskuilen 7 Redel Bahlmann 7 Graaven 6 Balkhoven 9 70. Lancel Egberts 6 Hoek - Barendrecht 4-1 (l-O) 21. Ysebaert 1- 0. 54 Po wel 1-1. 55 Buyse 2-1, 75 Destor- me 3-1, 79. Dewispelaere 4-1 Scheidsrech ter. Smit Toeschouwers: 1100. Bennekom - ASWH 1-2 (0-1). 43 Van Kleef 0- 1. 57 Human 0-2, 75. Van der Meijden 1-2. Scheidsrechter: Schuring. Toeschouwers: 700. Kozakken Boys - DOVO 0-1 (O-O) 80 Levant 0-1 Scheidsrechter Wirken Toeschouwers: 1750. Rode kaart: 36. Sa nou (Kozakken Boys) Heerjansdam - Marken 1-0 (0-0). 73. R Kore- mans. Scheidsrechter Van der Ketterij Toe schouwers: 675 ASWH Kozakken B Bennekom Ter Leede FC Lisse ARC Noordwijk Hoek Heerjansd. Ajax D0V0 Volendam Marken Barendrecht 10 6 10 10 10 10 10 10 10 4 10 3 10 2 10 1 10 1 10 1 2 22 1 21 2 18 1 17 3 17 3 17 2 16 5 15 5 13 4 12 5 9 5 7 7 5 16- 8 17- 4 20-12 22-1? 26-19 15-15 19-16 21-18 13-li 12-17 11-18 9-20 6-16 6-2^ Topscorers: K W Steinrath (FC Lisse) 10. Destorme (Hoek) 8. Dewispelaere (Hoek) 7, Van Wetten (Noord wijk) 7. Van Meegdenburg (Bennekom) 6. 1 Winter (FC Lisse) 6, Koremans (Heerjansdam) 6. Blankendal (A|a«) 5. Gootjes (Ter Leede) 5, Slingerland (ARC) 4. Van Ommeren (ASWH) 9. Overbeek Bloem (Bennekom) 4. Wessei* (Heerjansdam) 4. Ysebaert (Hoek) 4. Meurs (Noordwijk) 4. Rbii (Ter Leede) 4 Programma 6 november A|ax - Bennekorrv ASWH - Hoek. Barendrecht - Marken, Volen dam - Heerjansdam, ARC - Kozakken Boys. D0V0 - Noordwijk, FC Lisse - Ter Leede. HOOFDKLASSE B Voorschoten '97 - Spakenburg 1-2 (1-0). 34. Roest 1-0, 90+6. Brons 1-1, 90+11 Aksit 1- 2 Scheidsrechter: Don. Toeschouwers: 1250 Bijzonderheid: de aan zijn bovenbeen gebles seerd geraakte scheidsrechter Don werd ip de 78ste minuut vervangen door grensrechter De Keyzer. Keemink Borsboom Peicinovic Buizer Almeida Roest Jonk Quick Boys - Sparta Nijkerk 2-0 (2-0). 25 Van der Plas 1-0. 28 Van Fruchten. Scheidsrech ter. Geuze. Toeschouwers: 2800 Kuijt 7 80. Timmermans Van Dam 7 Mussche Schoneveld 7 Van Beelen 8 Flaton 8 Bekx Kenselaar 7 Van Fruchten 7 85. Guyt - Bak 8 Van der Plas 7 Scheveningen - Katwijk 2-2 (2-1). 24. L'Anii 1-0 (eigen doelpunt), 34 Vondeling 1-1, 36. Voskuil 2-1, 55. Jonker 2-2. Scheidsrechter: Van den Herik Tóeschouwers: 900, Rode kaart: 75. Van Maren (Scheveningen). De Heiden 7 Vondeling Pronk 5 83. Hajji Van Wonderen 6 Hensen 6 L'Ami 7 Jonker Ederveen 6 Molenaar De Vreugd 6 De Bie 6 46. Buijs 7 75. Verkuijlen Rijnsburgse Boys - Deltasport 2-1 (0-0). 65 Kolder 0-1 (eigen doelpunt), 69. Zinhagel 1-1. 71 Freke 2-1 Scheidsrechter: Doest Toe schouwers: 1600 Van Duyn Groot Vermolen Stuy Simons Freke 7 Schnater 7 Kolder 7 Kuhlmann 7 86. Ketting 8 Charité 7 72. De Munck 90 Zandbergen - Zinhagei Huizen - TOGR 1-2 (0-2) 13. Garcia Mendes 1-0, 23 Galina dias de Sousa 2-0, 80 Daal- derop 1-2 Scheidsrechten Vos Toeschou wers: 400. IJsselmeervogels - SHO ?,-0 (1-0) 25 Van dqr Steen 1-0, 47. Meijndershagen 2-0 Scheids rechten Huis in 't Veld Toeschouwers: 2000. Capelle - Excelsior Maassluis 4-1 (1-0) 13 LoeveO-1,60 Roeland 1-1, 65. Doeland 2-1, 88 Roeland 3-1, 90. Doeland 4-1 Scheids rechten Van Gi|zen Toeschouwers: 700. Rode kaart: 70. Van der Gaag (Excelsior M IJsselm v. Rijnsb. B Capelle Quick Boys Spakenburg Sparta N. SHO DeltaSport Schevening. TOGR Katwijk Excelsior M. Huizen Voorschot. 9 1 4 0 28 17- 5 0 20 24-12 3 17 13-11 1 16 21-17 3 15 22-19 4 14 11-13 3 12 15-15 3 11 14-12 2 10 15-13 4 10 15-20 5 9 9-17 6 8 17-21 6 8 15-23 5 5 10-20 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 8. Lang» rak (Deltasport) 7, Schnater (Riinsburgse Boys) 7, De Harder (Spakenburg) 7, Loeve (E*' celsior M.) 6. Van Engel (Excelsior M.) 5, JEini- hagel (Rijnsb Boys) 5, Kenepa (Scheveoin- gen) 5, End (SHO) 5, Knüppe (IJsselmeervo gels) 5. Van Gelder (Capelle) 4, Roeland (Ca pelle) 4, Yilmaz (Huizen) 4. Van FrucMefi (Quick Boys) 4. Bakker (SHO) 4. Van Rixood (SHO) 4. Garcia Mendes (TOGR) 4. Corts (lis selmeervogels) 4. Programma 6 november: Spakenburg Scheve ningen, Katwi|k - Huizen, TOGR - Sparta Nij- kerk. Capelle - Quick Boys. Excelsior M Rijnsburgse Boys, Deltasport - IJsselmeervo gels. SHO - Voorschoten

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17