y Nederland bedankt! 1 +1 =6,7miljoeN hdcmedïa quiznigh' Familieberichten /Ha axc/apa twnc/j 20. ZATERDAG 30 OKTOBER 2OO4 901 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Zijn plaats is leeg Zijn stem is stil Een ieder die hem kende Weet wat dat zeggen wil Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Petrus van Went -Piet- in de leeftijd van 78 jaar. W. van Went-Scheurwater Peter en Riky Brenda en Edwin, Jerney en Ruben Marianne en Irene Wilma en Joop Kay, Ayla, Kiryan, lboya, Jéhanne Annette en Wim Kim, Nicky, Scott Bianca en Bart Kaelin, Julia 28 oktober 2004 Tulpenstraat 11 2313 XK Leiden Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 1 no vember van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden op dinsdag 2 november om 10.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In plaats van bloemen vragen wij u om een gift te doen t.n.v. K.W.F. kankerbestrijding, Amsterdam. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en opa Jacobus Leonardus Nicolaas van Reisen Sassenheim, Heemstede, 3 april 1925 28 oktober 2004 Thea van Reisen-Lubbers Cathy van Reisen Maarten Niek Cissy van der Linden-van Reisen Peter van der Linden Harm Koen Merel Jacky Molenaar-van Reisen Rob Molenaar Yvon van Reisen Burg. van Nispenpark 6 2181 DJ Hillegom Jacques is overgebracht naar het Uitvaarthuis van der Putten, Heereweg 60 te Lisse, alwaar maandag 1 november van 19.30 uur tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren en om afscheid van hem te nemen. De Uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 2 november om 14.00 uur in de parochiekerk H. H. Engelbewaarders, Heereweg 459 te Lisse. De crematieplechtigheid vindt aansluitend plaats om 16.00 uur in het crematorium "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden (ingang Haagse Schouwweg), waarna er gelegenheid is tot condoleren. Wat is de mens, dat Gij zijner gedenkt en het mensenkind, dat Gij naar hem omziet Psalm 8:5 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoon moeder en grootmoeder Cornelia Snijders-van Rijnswou sinds 16 januari 1974 weduwe van Abraham Snijders Leiden, 9 juli 1915 Leiden, 28 oktober 2004 Leiden: Jannie Snijders Jan van der Marei Mare en Petra Michiel Mijdrecht: Corrie Popp-Snijders Fred Popp Leiden: Frans Snijders Correspondentieadres: F. Snijders Schubertlaan 145 2324 CS Leiden Moeder wilde geen bloemen. U kunt van haar afscheid nemen op woensdag 3 november van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Aansluitend zal de uitvaartdienst gehouden worden. De begrafenisplechtigheid vindt plaats omstreeks 16.00 uur, hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Moegestreden en verlangend naar het einde ons heengegaan onze moeder en schoonmoer Hennie Siebert Daniël Rebecca en Danny Christiaan Peter Brandt Acaciastraat 20 2313 XJ Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op ma 1 november van 19.30 tot 20.15 uur in Ui centrum Monuta van der Luit, Willem de Zv laan 179 te Leiden. De begrafenisplechtigheid zal worden gehouc dinsdag 2 november om 15.00 uur in de au begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (i Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole de ontvangkamer van de begraafplaats. Gij zult mij leiden door uw raad, en daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen. Bedroefd om het afscheid, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, is in alle rust en kalmte Gods vrede ingegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Ingetje Batenburg-Alphenaar 13 juli 1920 28 oktober 2004 L. C. W. Batenburg Lenie t Hennie en Leny Paula en Paul Sandra en Roderick Will en Onno Leo en Anneke Lambertushof 95 2311 KS Leiden Geen bezoek en geen bloemen. Mijn vrouw is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De dienst voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden op dinsdag 2 november om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met ontsteltenis en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge over lijden van ons lid van verdienste, Piet van Went Vele jaren heeft Piet zich als bestuurder, commissie lid en clubhuisbeheerder voor onze vereniging inge zet. Tot aan zijn ziekte gaf hij les in zowel De Zijl als het 5 Meibad. Zijn enthousiasme, humor en gedrevenheid zullen we ontzettend missen. Onze gedachten en steun gaan uit naar Wil, de kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Zwemvereniging De Leidse Watervrienden Heden overleed onze lieve broer en oom Piet van Went Je zus Rie Carla en Bert Rachel en Michel We zullen je missen Al hield je nog zoveel van het leven, je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant. Na een leven van vreugde, zorg en verdriet, maar toch opgewekt en dankbaar is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over- grootoma Wilhelmina Elisabeth Roessen-van der Hoeven Mien sinds 1969 weduwe van Bernard Roessen in de leeftijd van 88 jaar. Leiden: Joke en Cor Den Haag: Tiny Nieuwerbrug: Jan en Rina Zoeterwoude: Wil - Henk t en Jan Voorhout: Marianne t en Jan Valkenburg: Kees en Ada Oude Wetering: Nel en Ton Zoeterwoude: Bernard Klein- en achterkleinkinderen 28 oktober 2004 Correspondentieadres: Schenkelweg 73 2381 AL Zoeterwoude Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude, waar doorlopend bezoek mogelijk is van 9.00 tot 19.00 De Eucharistieviering voor haar wordt opgedragen op dinsdag 2 november om 14.00 uur in de St. Jans- kerk aan de Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude, waarna wij moeder zullen bijzetten in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor de liefde en de zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en met een bevrijdend gevoel, dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Mr. Wouter Marie Adriaan Kalkman Advocaat en procureur 19 maart 1925 t 28 oktober 2004 Werkendam Katwijk aan Zee Katwijk aan Zee: M. Kalkman-Binnendijk Woerden: Elma Gast-van der Marei Arnold Gast Haelen: Gijsbert van der Marei Martha de Leeuw Leiden: Wouter Kalkman Laura Kalkman-Bogerd Prinsenbeek: Marian Minnee-Kalkman Hans Minnee Kleinkinderen en achterkleinkinderen 2225 HC Katwijk aan Zee Boulevard 130 De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 3 november 2004 om 11.30 uur in het kerkelijk gebouw "Het Anker", Voorstraat 74, Katwijk aan Zee. Daaraan voorafgaand is er gelegenheid tot condole ren van 10.30 tot 11.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. De vele blijken van medeleving bij de begraf mijn innig geliefde man Petrus van Tongeren Piet hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schi uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid wa ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor, mede namens familie. Jannie van Tongeren-Polane Lambertushof 5 Leiden, oktober 2004 WAM r*II O ORTHOPEDISCHE VAN (jllLO SCHOENTECHNIEK modebewust orthopedisch schoeisel confectieschoeisel orthopedische voorzieningen steunzolen, supplementen erkend leverancier Lid (industrieterrein De Waard) NVOS 2315 TZ Leiden. Tel. 071-523 15 15 i Wl maa£ e&n t&am u-a# 2-5 c. nro.au. 20.00-22.30, /Cast2,50 o. f AY/acaa: //oog. Prezere dead ft>. a. Canada - Cr. Zrj'fó op - i<ja/iv.J<UK&seKja/zri/kt.cem Mar meer £h dat ra 2 aa/e-e tapatyll/. ,2oop o/ Ctor café STORM 'i ia da Pietars/Ze-rdókoorsteap, derde www.zoop.nlwww.cafe-st.ornr Vluchtelingenwerk Nederland bestaat in oktober 25 jaar. Al 25 jaar zetten betaalde medewerkers en duizenden vrijwilligers zich in voor de bescherming en integratie van vluchtelingen in ons land. Vluchtelingen zijn moedige men sen, die zich niet neerleggen bij onrecht en schendingen van men senrechten in hun land van her komst. We zijn er trots op dat in de afgelopen 25 jaar bijna 200.000 vluchtelingen veiligheid vonden in ons land. Hier konden zij aan een nieuwe toekomst bouwen. Vluchte lingenwerk Nederland ondersteun de hen daarbij. De vluchtelingen zijn dankbaar dat zij in Nederland een kans hebben gekregen. Ter ge legenheid van ons 25-jarig bestaan blikken we samen met één van hen terug. Haytharrr'Mansour Edriss kwam vijf jaar geleden naar Neder land vanuit Soedan. Hij was toen 27 jaar. 'Toen ik hier aankwam, voelde ik mij helemaal verblind. De vrijheid, de rechtsstaat en de mentaliteit hier in Nederland waren bijna niet te bevatten. Ik voelde me erg welkom. Maar toen ik van de eerste schok bekomen was, realiseerde ik me ook dat het hier geen hemel op aarde is. Ook hier moet je vechten om vooruit te komen. En dat is niet altijd makkelijk. Er wordt veel van je verwacht. Je moet je zo goed mo gelijk aanpassen. Soms voelde ik mij een buitenstaander; alsof ik er niet bij hoorde. Als vreemdeling heb je een helpende hand nodig. Vluch telingenwerk Nederland is voor veel vluchtelingen die hand. Zelf ben ik goed geholpen tijdens de asielprocedure, toen ik in Zeeland woonde. En ook later, toen ik een verblijfsvergunning had gekregen en ik in Amsterdam ging inburge ren, kreeg ik veel steun van Vluch telingenwerk.' Ik kon een donkere periode afsluiten! Haytham voelt zich nu goed geïnte greerd in Nederland. 'Het is heel belangrijk zelf contact te leggen. Ik ging naar het buurthuis, werd lid van een sportclub en nam het initia tief mijn buren te groeten. Zo is het mij gelukt vrienden te maken en een plekje te veroveren in de Nederlandse maatschappij. Ik heb de taal geleerd en werk nu als juri disch begeleider bij... Vluchtelin genwerk Nederland! Daar ontmoet ik veel vluchtelingen die nog niet weten of zij in Nederland mogen blijven. Ik zie hun verdriet, angst en onzekerheid. Omdat ik het zelf heb meegemaakt begrijp ik hen goed. Vaak neem ik hun verdriet mee naar huis.' Haytham's vrouw Amel is sinds kort in Nederland. Net als haar man werkte zij in Soedan als advocaat en mensenrechtenactivist. Haytham en Amel zijn gelukkig want binnen kort verwachten zij hun eerste kind je. 'Of wij terug zouden willen naar Soedan? O ja, heel graag! Ik wil mijn bijdrage leveren aan de weder opbouw van ons land. Maar dat kan pas als er een andere regering is. Dus voorlopig ben ik erg blij met de bescherming die Nederland ons als vluchteling biedt. Daardoor kon ik een donkere periode in mijn leven afsluiten. Nederland bedankt!' 25 Jaar Vluchtelingenwerk Neder land betekent 25 jaar inzet van betrokken burgers voor vluchtelin gen. Wilt u meer weten over ons werk? Bel met (020) 346 72 00 of kijk op www.vluchtelingenwerk.nl. ^Q,at\e«n vluchteling S/'*rbe schend' Vluchtelingenwerk Nederland Wij maken er werk van. Giro 123488, Amsterdam. Bescherm de natuur. Word lid van Natuurmonumentc In Nederland kun je nog genieten van prach natuur. Maar die staat steeds meer onder dr Natuurmonumenten beschermt de natuur door koop en beheer. Uw hulp is hard nodig. Word vanaf 2,- per maand. Bel 0900-8335 0,16/min I kijk op www.natuurmonumenten.nl Als nieuw lid ontvangt u de Natuurwijzer, inet 59 wandel routes cn informatie over 350 natuurgebieden in Nederland. Natuurmonumenten u i V |ii Co-adverteren is dé vondst voor landelijke exposure van het merk. Co-advertenties bestaan uit een moeder- advertentie en een adresvermelding van één of meer detaillisten. Co-advertenties in de regionale dagbladen scoren een enorm bereik (6,7 miljoen lezers over heel Nederland!) en ondersteunen de detaillisten. Co-adverteren is al jaren het effectieve medium voor merken als Van Bommel, Van Lier, Vaillant, Focwa, Gazelle, Velux, Winterschilders en Siematic. PRAAT EENS MET DE SPECIAUSTEftf VAN COADMEDIA! BEL (020) 456 25 7( C0MVe ó's»

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4