H BSBB Vacaturekrant V PROJECTLEIDER A BdRB0 Start apothekersassistent^! www.lumc.nl randstad cal If lex jij kunt goed luisteren wij willen met je praten Enthousiaste centrumassistente (32 uur) 0 Haven apotheek Havenapotheek Wij zoeken een ervaren die tot de B 0 D E M én verder gaat... ZATERDAG 30 OKTOBER 2OO4 915 Aav meerbanenopvacaturekrant.nl TECHNICIAN... voor een internationale onderneming in de verfbranche. Je functie bestaat uit het adviseren van specialisten van zowel R&D als Productie en het voeren van dispengeerproeven op proefproductleschaal ten behoeve van de ontwikkeling en/of aanpassing van nieuwe en bestaande recepten. Met fysische meetmethoden controleer je kwaliteit en procesomstandigheden van grondstoffen. Tijdens het uitvoeren van de meng- en dispengeerproeven beoordeel je de producten om eventueel de recepten aan te kunnen passen. Verantwoordelijke baan voor een kandidaat met een MBO chemische of technische achtergrond of vergelijkbaar. Je hebt bij voorkeur VAPRO B/C. Verder werk je secuur, ben je collegiaal en beschik je over PC kennis. Je hebt goede communicatieve vaar digheden en beschikt over analytisch inzicht. Info: Hilde van Houten, tel. (0252) 41 3111, Heereweg 193, Llsse. LABORATORIUMMEDEWERKER/KEURMEESTER... voor een internationale onderneming in de verfbranche. Je functie bestaat uit het uitvoeren van keuringen aan de hand van keuringsvoorschriften. Je keurt mengkleuren op kleur en kwaliteit en je behandelt panelen voor en spuit deze, ten slotte beoordeel je de gespoten panelen. Verder adviseer je over correcties in geval van afwijkingen en leg je de keuringsgegevens vast in de QM-module van SAP. Interessante baan voor een zeer gemotiveerd en flexibel persoon met een MLO-diploma in chemische of analytische richting. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed en beschikt over een goed ontwikkeld kleuronderscheidend vermogen. Je werkt systematisch en hebt kennis van de standaard MS-Office pakketten. Info: Hilde van Houten, tel. (0252) 41 3111, Heereweg 193, Lisse. APK-KEURMEESTER voor een garagebedrijf in Leiderdorp. Je functie bestaat uit het verrichten van APK-keuringen. Tevens voer je zelfstandige reparaties uit en doe je de controles. Je bent verantwoordelijk voor het afmelden en het administratief afhande len van de APK-keuringen. Veelzijdig baan voor een flexibele kandidaat die in het bezit is van een APK-keurmeester diploma. Een rijbewijs en een eigen auto is zeker een must. Je werkt in een professioneel team. Info: Arnold Borghart, tel. (071) 514 90 44, Breestraat 51, Leiden. HTTS-MONTEUR voor een bekende bierbrouwerij in Leiden. Je functie bestaat uit het uitbrengen van biertechnisch advies en het plaatsen en monteren van biertapinstallaties. Tevens ben je verantwoordelijk voor het onderhouden van de biertapinstallaties. Leuke baan voor een MBO'er met een afgeronde opleiding Werktuigbouw, Installatietechniek en/of Energietechniek. Tevens heb je ervaring op het gebied van (storings-)onderhoud en installatie van koeltechnische apparatuur. Je hebt een praktische, zelfstandige en klantgerichte werkhouding. Bovendien ben je woonachtig in Leiden en in het bezit van een rijbewijs B. Het kan voorkomen dat je storingsdiensten moet vervullen. Info: Arnold Borghart, tel. (071) 514 90 44, Breestraat 51, Leiden. BETONIJZERVLECHTER voor een fulltime baan bij een bouwbedrijf in Leiderdorp. Je functie bestaat uit het vlechten en knippen van ijzer. Uitdagende baan voor een gemotiveerde ervaren betonijzer- vlechter. Tevens beschik je over een afgeronde LTSopleiding Bouw/Timmer. Je werkt in een klein team. Info: Arnold Borghart, tel. (071) 514 90 44, Breestraat 51. Leiden. MAGAZIJNMEDEWERKER ...voor een internationale logistieke onderneming, die onder andere opereert in de bollenstreek. Je functie bestaat uit activiteiten die te maken hebben met inkomende en uitgaande goederen, zowel het verwerken in syste men als het fysiek venverken van de goederen in de stellingen of het laden en lossen van vrachtwagens. Het werk kan licht tot zwaar tilwerk bevatten, maar het is schoon werk. Leuke baan voor een persoon met ervaring als magazijnmede werker. Je staat stevig in je schoenen en je weet van aanpakken. Je gaat punctueel te werk, kunt met verschillende computerpro gramma's werken en hebt een goede beheersing van de Engelse r taal. Het bezit van een heftruckdiploma Is een absolute pre. Info: Simone Faas, tel. (0252) 41 31 11, Heereweg 193, Lisse. INVENTORY CONTROLLER... voor een internationale logistieke onderneming, die onder andere opereert in de bollenstreek. Je functie bestaat uit het signaleren en oplossen van problemen die voortkomen uit de warehouseactiviteiten en voorraadbeheer. Je onderzoekt de verschillen in voorraad en weet onduidelijkheden aan het licht te brengen. Je weet juist te communiceren met interne en externe klanten. Daarnaast ben je bezig met het ontwikkelen van nieuwe mogelijkheden binnen het warehouse en het gestroomlijnd houden van het bestaande systeem. Tevens ben je verantwoordelijk voor het aanleveren van dagelijkse mana gementrapportages. Verantwoordelijke baan voor een MBO'er die bij voorkeur Customer Service ervaring heeft. Je kunt werken in een dynami sche omgeving met deadlines, kunt analytisch denken en je bent flexibel en stressbestendig. Verder heb je een uitstekende beheersing van de Engelse taal In woord en geschrift en affiniteit met computersystemen (bv. Acces en Excel). Kennis van het Warehousemanagement systeem is een pre. Info: Simone Faas, tel. (0252) 41 31 11, Heereweg 193, Llsse. CUSTOMER CARE AGENT... .voor een energiebedrijf. Je functie bestaat uit het informeren van de klanten van het energiebedrijf. Jouw taak.zel zijn om te helpen met vragen over nota's die de klanten hebben ohtvangen. Tevens geef je actuele informatie over de producten en diensten van het bedrijf. Parttime baan voor een enthousiaste student HBO of WO. Je hebt minimaal een half jaar callcenter werkervaring en bent bereid ongeveer 4 avonden per week te werken. Je werkt in een enthou- siast team. Info: Karin Benschop, tel. (071) 514 90 44, Breestraat 51, Leiden. Bovenstaande functies zijn vacant v mannelijke kandidaten. ir zowel vrouwelijke als Kijk voor meer vacatures op www.start.nl MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. Sta# www.start.nl Jlctl l Verpleegkundig teamlid m/v Verloscentruni/Gynaecologie In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Voor het waarborgen van de hoge kwaliteit van onze patiëntenzorg op de organisatorische eenheid Verloscentrum/Gynaecologie zijn we op zoek naar een toegewijde collega. I De organisatorische eenheid Verloscentrum/ Gynaecologie bestaat uit vier verpleegkundige teams, verdeeld over twee locaties. Op de afdeling Gynaecologie behandelen we patiënten met algemeen gynaecologische, oncologische en fertiliteitsaandoeningen. In het Verlos centrum is plaats voor zwangeren en kraam vrouwen met hun (gezonde) zuigelingen. Jaarlijks vinden hier maar liefst 1.500 beval lingen plaats. B Als verpleegkundig teamlid m/v bent u mede verantwoordelijk voor de kwaliteit van de patiëntenzorg op de afdeling Gynaecologie. U werkt in een wisselend team van (student)verpleegkundigen en op basis van ervaring en competenties krijgt uw team een aantal patiënten toegewezen. Om samen werking, mobiliteit en het verkrijgen van kennis en ervaring te bevorderen, is onderlinge uitwisseling binnen de twee locaties mogelijk. a A Verder krijgt u ook een aantal niet- patiëntgebonden taken op het gebied van kwaliteitsbeleid, opleidingsbeleid, wondzorg en communicatiebeleid. Voor de functie heeft u minimaal een HBO-diploma eventueel aangevuld met een specialisatie gynaecologie of oncologie, of u bent bereid deze specialisatie te volgen. U werkt in een dienstverband van 32-36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7, CAO AZ). B Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie belt u met mevrouw T.J.M. van Wetten, M verpleegkundig hoofd, telefoon 071 526 28 94 of via telefoon 071 526 91 11, pieper 9600. Of met mevrouw A.M. Francken, teamleider Gynaecologie, telefoon 071 526 40 59. Of met mevrouw T. Groeneweg teamleider Verlos kunde, telefoon 071 526 91 11, pieper 9748. B Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 13 november 2004 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. de heer Koenhein, P&O-adviseur, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: C.04.JK.14/LD44. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 hoogst persoonlijk Titia in 't Veld 070 311 79 50 Grote Markt 22 Den Haag medewerker klanten contactcenter m/v Voor een verzekeraar in Noordwijk zoeken wij callcenter medewerkers. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het telefonisch te woord staan van verzekerden. Heb je minimaal een mbo- diploma en beschik je over telefonische ervaring dan is dit zeker de moeite waard. Je krijgt een fulltime opleiding en je kan er tussen de 20 en 36 uur werken. Ben je geïnteresseerd, dan kunnen wij je inplannen voor een informatieavond op 4 november bij de klant. Stuur je cv naar titia.in.t.veld@nl.randstad.com of bel ons. kijk voor meer banen op www.randstad.nl De Stichting Haagse Gezondheidscentra (SHG) beheert zeven gezondheids centra in de regio Haaglanden die ondergebracht zijn in drie stichtingen (Stichting Haagse Gezondheidscentra, Stichting Geïntegreerde Eerstelijnszorg Randstad Zuidwest en Stichting Medisch Centrum Haaglanden Eerstelijnszorg). In de gezondheidscentra wordt door o.a. huisartsen, fysiotherapeuten, apothe kers, maatschappelijk werkers en tandartsen geïntegreerde eerstelijns zorg geboden. Voor het Gezondheidscentrum Leidschenveen in de vinexwijk Leidschenveen zijn wij per direct op zoek naar een Functie-eisen: - Goede sociale en communicatieve vaardigheden, - Stressbestendig flexibel - Ervaring als doktersassistent en goed kunnen werken met Arcos De taken: - Centraal aanspreekpunt voor de gebruikers van het centrum. - Zowel laboratorium-, als balie- en administratief werk. - Gedelegeerde taken o.a.: uitstrijkjes, audiomeeting, oren uitspuiten. - Assisteren van de huisartsen. - Voorlichting en informatie geven. Werktijden zijn in overleg, de arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn afhankelijk van ervaring volgens de CAO Gezondheidscentra. Voor meer informatie over de functie kunt u terecht bij mw. M. Noomen centrumassistente, tel. 070-3205950. U kunt uw sollicitatie tot twee weken na publicatie richten aan: Stichting Haagse Gezondheidscentra T.a.v. de personeel- en salarisadministratie Postbus 7013 2280 KA Rijswijk ZH. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. -klndei-fiuf p VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Adverteren? 075-6811 pag@h (hntérl'aro Al meer dan dertig jaar is Center Pares marktleider op het gebied van korte vakanties in ruim opgezette parken in de natuur. Center Pares biedt een uniek concept in de recreatiesector met faciliteiten van het allerhoogste niveau. De parken van Center Pare Europe (de 16 parken in continentaal Europa) worden jaarlijks bezocht door zo'n 3,2 miljoen gasten. De Market Dome is het bruisende centrum van het park. In deze omgeving zijn de restaurants, bars en shops met kleding, cadeaus en dagelijkse boodschappen gelegen. 0 in ons Strandhotel zijn diverse horecagelegenheden met veel entertainment activiteiten voor jong en oud. Voor Park Zandvoort zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van: Floormanager Catering M/V De Floormanager Catering ontvangt leiding van de Department Manager Operations en maakt onderdeel uit van het Operations team van het park. Als Floormanager Catering draag je zorg voor de dagelijkse leiding aan de medewerkei van de outlet waarvoor je verantwoordelijk bent. Naast het meewerken op de afdeling ben je verantwoordelijk voor de sales, zie je verkoopkansen en stimuleer en coach je medewerkers om optimale resultaten te behalen. Je zorgt ervoor dat het primaire proct binnen de outlet doorgang kan vinden: een optimale (commerciële) gastenbenadering daarbij behorende service. Wat vragen wij van jou? Heb je een opleiding op minimaal MBO-niveau? Heb je een gastgerichte, flexibele en' commerciële instelling? En heb je bovendien leidinggevende ervaring in een soortgelij bedrijf, dan zien wij jouw sollicitatie graag tegemoet! Wat hebben wij jou te bieden? Het spreekt voor zich dat wij de inzet en het enthousiasme van onze medewerkers weti te waarderen. Daarom bieden wij naast een inspirerende werkomgeving een pakket go primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Heb je interesse in deze functie, mail dan binnen 14 dagen je c.v. met begeleidende bri naar monique.vankampen@centerparcs.com. Voor meer informatie over deze functie k je contact opnemen met Monique van Kampen via telefoonnummer 023-5741412. Wij zijn op zoek naar een gediplomeerde, enthousiaste (fulltime/parttii De Havenapotheek is een gezellige apotheek in het centrum van Leiden. Medicatiebegeiding en patiëntenvoor lichting zijn onze belangrijkste speer punten. In onze apotheek staat de zorg voor de patiënt voorop. Heb jij zin in een afwisselende baa in een gezellig team en ga je graag met mensen om; bel of schrijf ons dan snel. Haven 18, 2312MH Leiden Tel. 071-5219460, e-mail; havenapotheek@ezoi Voor verdere informatie kun je contact opnemen Ron van der Wal of Kim van der Laan (apotheke of met Rine, Ellen, Inge, Edith, Jeanine, Danielk Evelien, Karin, Anja, Heidi je (toekomstige?) collega's. Ben jij die PROJECTLEIDER BODEM die verder gaat? Omdat je absolute kwaliteit aan je opdrachtgever wilt bieden en je carrière in een versnel ling wilt brengen? Omdat je zelfstandig kan werken, vooral "op locatie"? En je wist altijd al datje sterk was in ADVIESWERK, FINANCIËN en het ACQUIREREN van nieuwe projecten? En VERANTWOORDELIJKHEID voor projecten kan dragen? Dan heeft het analyseren van onderzoeken ook geen geheimen meer voor je. En werk je dus al jaren op HBO of MBO niveau civiele-,milieu of cultuurtechniek of een vergelijkbare opleiding! Dan wil Adverbo graag met je kennismaken! JE VOORUITZICHTEN ZIJN DAN; Een 40 urige werkweek met goede arbeidsvoorwaarden. Een salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring. Maar ook een spaarloon regeling en pensioenvoorzieningen. Studiefaciliteiten. Veel afwisseling en uitdaging binnen een enthousiast team. Milieu adviesbureau Adverbo bv is een toonaangevend en gecertifo i milieu adviesbureau in Leiden. Bij Adverbo werken ruim 10 medewe op de afdelingen Bodem en Vergunningen. Zij adviseren voornair l lokale en provinciale overheden op het gebied van bodemonderzoek -sanering, civiele techniek en milieu- en bouwvergunningen. Kwail vormt voor ons het uitgangspunt voor zowel de interne organisatie ons werk voor opdrachtgevers. Wij werken in teamverband aan projec\ en doen dat binnen een platte organisatie met open communicatie. Graag ontvangen wij jouw sollicitatiebrief en CV voor 15 novem Je kan deze richten aan: Milieu adviesbureau Adverbo B.V., t Jan Meesters, Meijestraat 1, 2314 WZ Leiden. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Jan Meesters, 071 - 581 55 55. of kijk op: www.adverbo.nl VERB0, GOED OM IN DE GATEN TE HOU

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 34