PSV houdt ook de nul in Utrecht SPORT Een koe als afscheidscadeau voor Postma 'Belachelijk dat Kluivert niet voor Oranje wordt geselecteerd' Mutu op staande voet ontslagen na positieve dopingtest I ffman blijft CSC rijden Duitse doelman ontvangt hoge Britse onderscheiding ollini zet trière voort in - De Italiaan Mario Ci- 61 ïi zet zijn wielercarrière De 38-jarige sprinter rijdt nd seizoen voor de nieuwe anse ploeg Liquigas. 'Su- lario' verkeert bij Liquigas t gezelschap van onder an- Stefano Garzelli, David Cioni en Franco Pellizot- n contract bij Domina Va- e was afgelopen. ivmoer - Tristan Hoffman ook volgend jaar voor het tall se CSC. De 34-jarige wiel- ich er kwam tot een akkoord le nanager Bjarne Riis voor ontractverlenging van een Hoffman, dit jaar tweede a rijs-Roubaix, moest lang 3d( ten op een nieuwe aanbie- ;0) omdat Riis door het afha- nd ran een co-sponsor finan- ia|< problemen had. urning maakt Jaagde rentree iutherford - AlonZO ming heeft een succesvolle ee gemaakt in de NBA na liertransplantatie te heb- jndergaan. De 34-jarige Btbalvedette deed negen- ninuten mee met de New y Nets in het duel met de delphia 76ers (96-94). Hij g twaalf punten bij en vijf unds. Mourning tekende jaar een 4-jarig contract Nets ter waarde van 22 lqe en dollar. Na twaalf wed en moest hij stoppen door S9 imstige nieraandoening. •ning werd in december el ij ereerd. oo !n ein neemt slag bij Hearts iurch - Craig Levein (40) gisteren ontslag genomen ainer van Heart of Midlo- Hij maakte daarmee de rij voor de overstap naar ster City als opvolger van y Adams. De Engelse club em graag hebben. Vorig en leidde Levein de Schot - iltijd in de schaduw van c en Rangers, opnieuw het toernooi om de UEFA In de groepsfase was Fey- rd onlangs te sterk. luda is ord kwijt risi Zwemmer Maarten van Heijden heeft gisteren bij baan wedstrijden in Aken lederlands record op de <aa meter vrije slag verbeterd. Ier Weijden kwam in de ie stad tot 15 minuten en ieconden. Het oude record 1 sinds 15 november 1998 inf 5.09,02 op naam van Mar- fouda. Met zijn tijd vol- ge Van der Weijden aan de li- voor de Europese titel- kortebaan in Wenen, half nber. Die limiet stond op ,40. zaterdag 30 oktober 2004 It s ontslaat ene Jongejan lem - Honkbalinternatio- erenc Jongejan is afgelo- veek door zijn Amerikaan- ifclub Chicago Cubs op gezet. De 26-jarige pit- ooit actief voor het Idorpse Pioniers, tekende Olympische Spelen van leen contract bij de Ameri- :e honkbalorganisatie en Ie zich in korte tijd op tot A niveau, één stap verwij- van de Major League. Een ;sure gooide vorig jaar het eten. Zijn zaakwaar- probeert de reliever on- brengen bij een van de 29 profclubs in de VS. Als eresse er niet komt, gaat jan volgend jaar waar lijk in Nederland bij Nep- honkballen'. celona praat shirtsponsor na - Het shirt van Bar- krijgt mogelijk voor het in de geschiedenis een be- laam erop. De sponsor- iu de club jaarlijks tussen en 17 miljoen euro gaan ;ren. De Catalaanse club :rank Rijkaard bevestigde - ien dat er met een serieuze jidaat (betandwin.com) ge in wordt. sken zijn te |rk voor AZC - De waterpoloërs van LjUphen hebben de eerste trijd in de tweede kwalifi- onde in de strijd om de rophy verloren. In Athene huisploeg Panionios te 15-7 (3-0 4-3 4-1 5-2). onios was te sterk", zag De Jeu. „Sterke ploeg es Griekse internationals ee Hongaarse toppers, kunnen wij nooit van win- AZC moet de resterende uels, vandaag tegen Mar en morgen tegen Steaua est, winnen om het tic- ar de volgende ronde vei- stellen. Voorzitter Newcastle nodigt bondscoach Van Basten uit om naar spits te komen kijken door Marcel van der Kraan den haag/newcastle - New- castle-voorzitter Freddy Shep herd heeft bondscoach Marco van Basten uitgenodigd voor een competitiewedstrijd van zijn club op St. James' Park om Patrick Kluivert aan het werk te kunnen zien. „En als hij komt krijgt hij de beste zitplaats in het stadion." De grote baas van Newcasde vindt het een schande dat de Nederlandse spits wordt gene geerd door de technische staf van de KNVB. Shepherd zegt in het duister te tasten over de re denen waarom Kluivert niet wordt gevolgd. „Wij, bij New castle, hoeven onze spelers ei genlijk niet aan te bevelen. Maar in het geval van Kluivert is het langzamerhand belachelijk dat hij niet wordt geselecteerd voor het Nederlands elftal." De multi-miljonair Shepherd wijst onder meer op de League Cup-wedstrijd die Kluivert afge lopen woensdag speelde tegen Norwich City. „Daarin toonde hij zich een spits van wereld klasse. Wat hij in de eerste helft liet zien, was van een ongekend hoog niveau. Hij leverde een show af die alleen topvoetbal- Iers kunnen verzorgen. Pas hal verwege de tweede helft werd het wat minder, maar dat was niet zo gek want hij had 's mor gens ook nog een kaakoperatie ondergaan." Kluivert zat tijdens het Euro pees kampioenschap in Portu gal het hele toernooi op de bank bij coach Dick Advocaat. De spits had even hoop dat hij onder diens opvolger Van Bas ten een nieuwe kans zou krij gen. Maar Van Basten en Van 't Schip laten Kluivert, net als Cla rence Seedorf, al maanden links liggen. Shepherd: „De trainer of de voorzitter van Newcastle be paalt niet wie er in het Neder lands elftal moet staan. Maar na wat Kluivert hier de afgelopen tijd heeft gepresteerd, vind ik wel dat Van Basten het aan hem is verschuldigd om een keer naar zijn landgenoot in een zwart-wit gestreept shirt te komen kijken. Er is geen sup porter in deze stad die ooit een door Frans van den Nieuwenhof utrecht - Ook zonder groots te spelen, krijgt PSV steeds meer de contouren van een kampioens- ploeg. Sober en stug als het moet, efficiënt en doelgericht als het kan. Tegen FC Utrecht was de gehavende ploeg gisteravond gedwongen voor het eerste sce nario te kiezen. Met een klini sche o-o behield PSV zijn onge slagen status en bleef de ploeg voor de zevende opeenvolgende keer verschoond van tegentref fers. Ex-doelman Ronald Waterreus omschreef het superioriteitsge voel van enkele jaren geleden op kleurrijke wijze. „Die bus kon ons overal naartoe bren gen, we wisten toch wel dat we niet zouden verliezen." Zo soe verein is het huidige PSV nog niet. De wisselvalligheid van de laatste drie seizoenen is echter uitgebannen. PSV is in uitwedstrijden al ze ven maanden niet geklopt. De doelverdedigers Gomes en Zoe- tebier zijn nu al meer dan zeven competitiewedstrijden op rij niet verslagen. De laatste tegen treffer in eigen land dateert van 28 augustus, toen PSV bij NAC met 2-2 gelijkspeelde. De maag delijke reeks die daarop volgde, duurt nu al 670 minuten voort. Hierbij zijn de tien ontbrekende minuten van het duel met ADO Den Haag ingecalculeerd. Vooraf was er genoeg aanlei ding om voor het voortduren van die cyclus te vrezen. PSV miste gisteravond, vooral door blessures, acht (potentiële) ba sisspelers: Gomes, Bogelund, Lamey, Ooijer, Alex, Van Bom mel, De Jong en Vennegoor of Hesselink. In voorgaande jaren had de ploeg zo'n aderlating nooit kunnen compenseren, nu bracht Hiddink ondanks alle blessures een alleszins logisch elftal op de been. Verdedigend/organisatorisch stond de ploeg tegen Utrecht zoals de laatste twee maanden steeds het geval was. In aanval lend opzicht oogde het onwen nig wat PSV liet zien. Ook dat is logisch: het trio Farfón-Sibon- Beasley is nieuw en nauwelijks op elkaar ingespeeld. Door het ontbreken van De Jong en Van Bommel was ook het midden veld anders ingevuld: voor het eerst dit seizoen speelde PSV in die linie met 'de punt naar vo ren'. Park was de meest offen sieve pion, al vulde hij die rol niet erg doelgericht in. De beste kans van de eerste helft, al was het geen grote, kwam al na 23 seconden. Sibon vond zichzelf in vrijheid terug op een kleine twintig meter van het doel en loste een venijnig, laag schot. Doelman Ponk red de tamelijk eenvoudig. Het opportunisme van FC Utrecht werd steeds in de knop gebroken. PSV speelde compact en had in Vogel (middenveld) en het duo Cocu/Bouma (ach terin) drie belangrijke contro leurs die het tempo uit de wed strijd haalden. Dat was precies waar het elftal behoefte aan had: proberen vanuit rust en controle een enkele kans te cre- eren. Farfan kreeg zo'n mogelijkheid na 23 minuten, al week hij iets te ver uit naar links om zijn schot nog voldoende kracht en precisie mee te kunnen geven. Theo Lucius van PSV duelleert met FC Utrecht-speler Samir El Gaaouiri. Foto: ANP/Pies United De volgende gelegenheid deed zich pas een halfuur later voor, toen Cocu een hoekschop van Beasley bijna binnenkopte. In die fase leek het er even op, dat PSV toch drie punten in het vi zier had. De beste aanval, via Lee en Beasley, bracht de bal bij Sibon die keurig teruglegde op Fehér. De Hongaar zag zijn poging in de tribunes eindigen. Ook Utrecht had kort daarna de openingstreffer op de schoen, maar Schut faalde kort voor het doel. FC UTRECHT: Ponk; Comelisse, Schut, Di Tomasso en Shew-Atjon (68. Keiler); Douglas, Somers, De long (76. Zuidam) en El Gaaouiri (72. Leitoe); Tanghe en Van de Haar. PSV: Zoetebier, Lucius, Cocu, Bouma en Lee, Feher, Vogel en Park; Farfan, Sibon (89. Vonlanthen) en Beasley (79. Vennegoor of Hesselink). londen/gpd/reuters - Chelsea heeft Adrian Mutu aan een dopingtest onder worpen omdat de clubleiding het ver moeden had dat hij drugs gebruikte. Hij liet verstek gaan op trainingen en zijn prestaties waren beneden de maat. Chelsea ontsloeg de 25-jarige Roemeen se aanvaller gisteren op staande voet als gevolg van de positieve dopinguitslag. Directeur Peter Kenyon verwees naar het contract waarin staat dat drugsge bruik gelijk staat aan wangedrag en ont slag. Volgens Kenyon past de maatregel in het beleid van 'zero-tolerance'. Chel sea wil met het ontslag van Mutu, die cocaïne heeft gebruikt, een voorbeeld stellen. „Een voetballer met een weeksa- laris van 100.000 euro dient zich te ge dragen." Gordon Taylor van de Engelse spelers vakbond heeft geen goed woord over voor het personeelsbeleid van Chelsea. „Ze hebben een speler er uitgepikt om van hem af te komen", aldus Taylor die van mening is dat Chelsea een 'zorg plicht' heeft. De spelersvakbond zal Mu tu, die vorig jaar voor 22 miljoen euro werd overgenomen van Parma, in deze doping- en ontslagzaak verdedigen. De Roemeense voetballer hangt een schorsing van twee jaar boven het hoofd. door Johan Stobbe heerenveen - Een mooier ca deau had hij zich niet kunnen wensen. Bij het wereldkundig maken van zijn besluit om met topschaatsen te stoppen, kreeg Ids Postma gistermiddag van zijn teamgenoten bij de Telfort schaatsploeg een koe aangebo den. „Dat is nog eens een mooie herinnering", zei Post ma. „Ik heb al twee keer eerder een koe gehad voor mijn pres taties. Nagano en Sonny. Die laatste heb ik nog steeds. Naga no niet, die werd afgekeurd en moest naar de noodslachter." Nu het schaatsen definitief tot zijn verleden behoort, stort de dertigjarige Dearsumer zich op zijn andere passie. Het boeren leven. Het besluit om ooit zijn ouders op te volgen op de melkveehouderij in Dearsum nam hij al na de middelbare school door te kiezen voor de landbouwschool. Dat hij ooit boer zou worden, stond vast. „Eigenlijk kan ik ook niets an ders", zei Postma lachend. Ja, schaatsen, dat kon hij als de beste. Zijn rondgang over de wereld leverde Postma in tien jaar tijd titels in alle soorten en maten op. Wereldkampioen all round werd hij bijvoorbeeld in 1998 en 1999 en de Europese ti tel ging in 1997 mee naar Dear sum. Wereldbekerzeges waren er ook, zeven in getal en de we ids Postma is nu fulltime melkveehouder. Foto: GPD/Catrinus van der Veen reldtitel op losse afstanden mo gen ook niet vergeten worden. Postma verzamelde er drie. En olympisch goud hangt ook nog ergens in de boerderij. In Naga no was hij in 1998 de sterkste op de 1000 meter. Toch is die gouden plak niet het absolute hoogtepunt in zijn carrière. Als hij moet kiezen, kiest hij voor de eerste wereldti tel allround. „De Olympische Spelen waren vroeger voor schaatsers lang zo belangrijk niet als nu. Als jongetje droom de ik altijd van de wereldtitel allround. De Spelen hebben meer impact, maar naar mijn mening is wereldkampioen all round de mooiste titel die je kunt winnen." Het zal Postma niet nog eens overkomen. Maandagavond be sloot hij te stoppen. Nadat hij de afgelopen zomer afzonder lijk van zijn ploeggenoten op de boerderij in Dearsum zijn con ditie op peil had gehouden, wil de hij proberen om er weer te staan bij de NK afstanden, vol gend weekeinde in Assen. „Maandagavond moest ik van mezelf 1.52 rijden op de 1500 meter. Dat doe ik normaal ach teruit schaatsend. Maar het werd 1.58, een damestijd." mooiere wedstrijd van een bui tenlandse spits bij Newcastle heeft gezien dan afgelopen week." Ook manager Graeme Souness, die aanvankelijk geen fan was van het 'enfant terrible' Klui vert, vindt dat de spits hoort te rug te keren in de nationale ploeg. „Ruud van Nistelrooij is geblesseerd en geschorst ge weest. In die periode verdiende Patrick het al om te spelen. Wat hij op dit moment voor ons elf tal betekent? Patrick is het ultie me voorbeeld van hoe een cen trumspits hoort te voetballen," aldus Souness. Het Nederlands elftal komt vol gende maand al weer in actie. Op 17 november staat de inter land tegen Andorra (uit) op het programma. Marco van Basten zal over veertien dagen zijn se lectie bekend maken. Engelsen eren 'Traut the Kraut' den haag/berlijn/gpd - Bert Trautmann, de oud-doelman van Manchester City die in 1956 de FA Cup-finale speelde met een gebroken nek, krijgt een hoge Britse onderscheiding. Op voorspraak van koningin Eliza beth wordt de Duitser maandag in Berlijn lid in de Orde van het Britse Rijk. De 82-jarige Trautmann krijgt daarmee erkenning voor zijn rol bij het verbeteren van de Brits-Duitse betrekkingen. Trautmann, die tijdens de Tweede Wereldoorlog als krijgs gevangene in Engeland beland de, kwam in 1949 als keeper in dienst van Manchester City. De supporters waren destijds furi eus. Veertigduizend mensen hielden een protestmars tegen het aantrekken van 'de vijand', zo kort na het einde van de oor- log. Maar 'Traut the Kraut', zoals zijn bijnaam luidde (Kraut is een scheldwoord voor Duitser, red.), won al gauw de harten van de fans. Zeker toen hij zijn club in 1956 op heroïsche wijze leidde naar winst op Birming ham City (3-1) in de finale van de FA Cup. Een kwartier voor het einde, toen Trautmann naar de voeten van Birmingham-spits Peter Murphy dook in een poging hem de bal te ontnemen, kwam de Duitser verkeerd terecht op zijn nek. Later bleek die gebro ken te zijn. Trautmann speelde de wedstrijd echter uit en haal de zelfs zijn medaille op bij de koningin. Het verhaal gaat dat prins Phi lip, de echtgenoot van Eliza beth, hem vroeg waarom hij zijn hoofd zo raar hield. „Ik heb last van een stijve nek", zou Trautmann hebben geant woord. Datzelfde jaar was hij de eerste buitenlander die werd gekozen tot voetballer van het jaar in Engeland. Trautmann speelde vijftien jaar in Manchester. Dat kostte hem een plaats in de na tionale selectie van Duitsland, omdat daar toen alleen spelers uit de eigen competitie welkom waren. Trautmann is volgende week eregast tijdens het staatsbezoek van koningin Elizabeth aan Duitsland. UITSLAGEN GOLF Sotogrande GC Valderrama. Volvo Masters, Eu ropese Tour. Stand na tweede ronde: 1 Garcia (Spa) 136 (- 6). 2. Forsyth (Sch) 137, 3. Poulter (Eng) 138. 4 Cabrera (Arg), Cévaér (Fra) 139, 6. Hanson (Zwe) 140 PRIJSVRAGEN Lucky Day 3541, 29 oktober. 5. 6. 10. 15. 23. 29. 30. 36. 40. 44. 45. 46. 51.53.59. 63.64, 65. 73.77. (Onder voorbehoud van typefouten) SCHAKEN Calvia (Spa). Olympiade. Mannen, veertiende en laatste ronde: Neder land - Tsjechië 3-1Van Wely - Navara 1 -0. So- kolov - Hracek 1/2-1/2. Timman - Babula 1/2- 1/2, Nijboer - Stocek 1-0. Oekraïne - Frankrijk 3-1, Rusland - China 3-1, Armenië - Georgië 3,5-0,5. Israël - Cuba 2-2. Eindstand: 1. Oekraïne 39,5 punten, 2. Rus land, Armenië 36,5, 4. Verenigde Staten 35, 5 Israël 34,5, 6. India 34. 7. Cuba 33,5, 8 Nederland 33. veertiende en laatste ronde: Neder land - Hongarije 2-1. Peng - Madl 1/2-1/2, Lanchava - Vajda 1/2-1/2, Schuurman - Gara 1-0. China - Slowakije 2-1, Rusland - Frankrijk 2-1, Verenigde Staten - Vietnam 2,5-0,5, Georgië - Oekraïne 2,5-0,5. Eindstand: 1 China 31 punten, 2. Verenigde Staten 28, 3. Rusland, Georgië 27,5, 5. Frankrijk 25,5, 6. Hongarije, Slowakije, Enge land 25. 9. Nederland, India, Polen. Armenië 24,5. TENNIS Meteen viel het besluit. „Een streep eronder. Ik heb meteen tegen Ingrid (Paul, zijn coach, red.) gezegd dat dit het was. Daarna heb ik ook geen twijfel meer gehad, ik ben er klaar mee." De gedachte dat er thuis een melkveehouderij met 240 koeien op hem wacht, maakte het besluit een stuk gemakkelij ker. Paul had Postma graag nog een keer willen zien vlammen, maar begrijpt de beslissing. „We zullen de schaatser Ids Postma missen, maar gelukkig blijft de mens Ids Postma er wel." Paul denkt dat er voor Postma nog wel een toekomst in het schaatsen is. „Ids is altijd wel kom om mee te trainen en de jonge rijders kan hij bijstaan met advies. Misschien is er op termijn wel een rol voor hem binnen ons team." Postma zelf heeft zijn twijfels. De vraag of hij nu totaal voor het schaatsen is verloren beant woordde hij met een volmon dig ja.Ach ik zal heus nog wel eens schaatsen. Maar ik ben over een paar weken niet in eens weer terug, dat beloof ik. Ik ga nog wat aftrainen en wat hardlopen. Verder krijg ik op de boerderij beweging genoeg. Een uitdaging op schaatsen ligt er nog te wachten. De Elfste dentocht. „Dan sta ik vooraan. Als toerrijder, niet als wedstrijd rijder, want dat is gekkenwerk." Basel. Mannen. Kwartfinales: Koubek (Oos) - Ljubicic (Kro) 2- 6 7-5 7-5. Massu (Chl/7) - Ulihrach (Tsj) 6-2 7-6 St. Petersburg. Mannen. Kwartfinales: Llodra (Fra/7) - Safin (Rus/1) 6-4 6-1, Joesni (Rus/4) - Benneteau (Fra) 6-0 6-1, Beek (Slw) - Saulnier (Fra) 6-3 7-6 (3). Rusedski (GBr) - Karlovic (Kro) 6-4 7-6 (7). Luxemburg. Vrouwen. Kwartfinales: Molik (Aus/2) - Golovin (Fra/6) 3- 6 6-4 6-4. Farina Elia (lta/3) - Pescke (Tsj) 3-6 6-2 6-1Safina (Rus) - Randriantefy (Mad) 6-1 6-4. Medina Garrigues (Spa) - Ivanovic (SMo) 3-6 6-4 6-1 Stockholm. Mannen. Kwartfinales: Haas (Dui/4) - Olivier Rochus (Bel) 6-3 7-6 (4). Agassi (VSt/1) - Verdasco (Spa) 7-6 6-2, Ryderstedt (Zwe) - Joachim Jo hansson (Zwe) 3-6 5-3 opgave Johansson. Linz. Vrouwen. Kwartfinales: Mauresmo F ra/1- Sugiyama (Jap) 6-2 6-4, Jankovic (SMo) - Zvonareva (Rus/4) 6-4 6-4, Bovina (Rus/9) - Jidkova (Rus) 6-7 (3) 6-2 3-0 opgave Jidkova. us/4) 6-4 6-4 TURNEN Eerste divisie. Fortuna Sittard - FC Zwolle 2-1 (1-1). 15. Lim-Duan O-l, 41. Akerboom 1-1, 48 Hermans 2-1 Scheidsrechter: Smit. Toeschouwers: 3100. Stormvogels/Telstar - VW Venlo 0-0 (O- O). Scheidsrechter: Van Meenen. Toe schouwers: 1494 Gele kaart: Salden. Van Es (Stormvogels/Telstar), Meeuwis. Allach (VW Venlo). FC Dordrecht - Emmen 1-0 (l-O). 20. Rigters 1-0. Scheidsrechter: Kuipers Toeschouwers: 3013. Rode kaart: 66. El Khalifi (FC Dordrecht/ 2x geel). Gele kaart: Wigger, Prinsen (Emmen). Excelsior - Haarlem 2-0 (1-0). 30. Kolk 1-0. 81. Van Dieren 2-0. Scheidsrechter: Van Dongen. Toeschouwers: 1518 Gele kaart: Otten (Excelsior). Verweij (Haar- lem). AGOW - FC Eindhoven 4-0 (2-0). 9. Tai- wo 1-0, 13. Gamtsen 2-0, 61. Monteiro 3-0 (strafschop). 81. Velasco 4-0. Scheidsrechter: Van der Hilst. Toeschou wers: 2015. BV Veendam - Sparta 0-3 (0-1). 43 De Fauw 0-1. 66. Van den Bergh 0-2. 86. Bouazouan.O 3 Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 3215. Gele kaart: Buur- meijer (BV Veendam). Heracles Almelo - MW 5-1 (2-1). 3. Ta- merus 1-0, 31. Hoogma 2-0, 39. Muha- madu 2-1, 48 De Visscher 3-1, 59. Van Ommeren 4-1 (eigen doel), 82. De Vries 5-1 Scheidsrechter: Liesveld. Toeschou wers: 6200. Gele kaart: Reekers (Hera cles Almelo). Go Ahead Eagles - Cambuur Leeuwarden 1-3 (0-2). 12. Van Dijk 0-1 (strafschop). 32 Onyeika 0-2, 51 Van Rijswijk 0-3, f 78 Kokmeijer 1-3. Scheidsrechter: Janssen Toeschouwers: 2750. Gele kaart: Oosthout. Rossen (Go Ahead Eag les) Bijzonderheid: wedstrijd is stil ge legd i.v.m. onweer. Glasgow. Wereldbeker, kwalificaties. Mannen, ringen-. 1. Tomita (Jap) 9,675, 5. Van Gelder 9,450. Sprong: 1. Blanik (Pol) 9,675, 11. Wammes 9,125. Vloer: 1. Dragu- lescu (Roe) 9,725, 9. Wammes 9,275. Volti ge 1 Xiao (Chn) 9,800, 17 Zonderland 8,500. Eerste acht naar finales. Vrouwen, brug: 1 Tweddle (GBr) 9,525, 8 Van den Berg 7,900. Balk 1 Zhang (Chn) 9,600, 8 Bletterman 8,475, 11. Van den Berg 7.800 Vloer: 1 Tweddle 9,450. 11 Bletterman 7,625. Eerste acht naar finales. VOETBAL Eredivisie. FC Utrecht - PSV 0-0. Scheidsrechter: Vink Toeschouwers: 19.000 Gele kaait: Schut. So mers (FC Utrecht). Sibon (PSV). Stand aan kop: PSV 9 7 2 0 23 25- 5 Feyenoord 9 7 1 1 22 28- 8 AZ 9 5 3 1 18 19-10 FC Utrecht 10 5 2 3 17 18-12 NAC 10 5 2 3 17 22-25 Heerenveen 9 5 1 3 16 16-15 Ajax 9 4 3 2 15 20-13 Stand: Heracles 11 8 1 2 25 22-10' Dordrecht 11 7 3 1 24 21-13 VW 10 6 4 0 22 22- 8 Volendam 11 7 1 3 22 21-13 FC Zwolle 12 6 4 2 22 20-11 Haarlem 11 6 1 4 19 23-13 Sparta 11 5 4 2 19 22-16 AGOW 11 6 0 5 18 22-17 7 Excelsior 12 5 1 6 16 22-20 Fortüna S. 11 4 3 4 15 15-17 Veendam 11 3 3 5 12 19-19 TOP 11 4 0 7 12 15-25 MW 12 3 3 6 12 15-19 Storm v 11 2 5 4 11 12-14 Cambuur L. 11 2 4 5 10 8-18 Emmen 12 2 4 6 10 14-22 I Helmond Sp 10 2 3 5 9 9-17 GA Eagles 11 2 2 7 8 9-22 Eindhoven 12 1 4 7 7 13-30 Tweede periode: Heracles 3 3 0 0 9 11- 4 Dordrecht 3 3 0 0 9 8- 4 FC Zwolle 3 2{ 1 6 8- 3 Sparta 3 2 0 1 6 10- 6 AGOW 3 2 0 1 6 7- 3 Emmen 3 2 0 1 6 5- 4 Stormv. 3 1 2 0 5 2- 0 WV 3 1 2 0 5 3- 2 Veendam 3 1 1 1 4 5- 5 Helmond Sp 2 1 0 1 3 3- 2 TOP 2 1 0 1 3 2- 3 Excelsior 3 1 0 2 3 6- 6 MW 3 1 0 2 3 4- 6 Cambuur L. 3 1 0 2 3 5- 8 Fortuna S. 3 1 0 2 3 3- 6 Eindhoven 3 0 1 2 1 0- 9 Haarlem 2 0 0 2 0 1- 4 GA Eagles 2 0 0 2 0 1- 5 Volendam 2 0 0 2 0 0- 4 WATERPOLO Athene. Len Trophy, mannen, tweede kwalificatieronde. Panionios (Gri) - AZC Alphen (Ned) 15-7 (3-0 3-4 4-1 5-2). Doelpunten AZC: Zuidweg 4. Thomas 2. Björn Boom 1 Marseille (Fra) - Steaua Boekarest (Roe) 9-5. Mataro (Spa). Len Trophy, mannen, tweede kwalificatieronde. Sintez Kazan (Rus) - Polar Bears (Ned) 9-13 (3-0 4-6 4-1 2-2). Doelpunten Po lar Bears: Van Eck 4. De Jong 3. Van Jaarsveld, Schetter.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 27