r L J Vacaturekrant 0 .71 Rijnland GEZONDE MANNELIJKE VRIJWILLIGERS GEZOCHT ^gCHDR "Die hulp... daar zorg ik zelf voor. Met ANGO kom je tot je recht! Ga jij het maken? COLLEGE DE PARIS Me<ferten</W on+deWren Uitvoerder m/v Werkvoorbereider m/v Vacaturekrant in] Vacaturekrant Langezaal Inniger b.v. Elektro-monteurs Aankomend Elektro-monteurs Dé kans voor een nieuwe ontwikkeling van uw carrière! Van Hoogevest Bouw cb Transportleider -planner (m/v) ZATERDAG 30 OKTOBER 2OO4 914 Hoogheemraadschap va Het algemeen bestuur van het hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een openbare vergadering op 27 oktober 2004 de geloofsbrieven van de gekozenen onderzocht en besloten, als lid van de algemene vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland toe te laten: Kiesdistrict Noord Janny Oosterloo Aalsmeer Ingezetenen ir. Hans van Velsen Hoofddorp Ingezetenen Wil van Warmerdam Spaarndam Ingezetenen Léontine Manni-Bersee Haarlem Ingezetenen Nico Thijssen Santpoort-Noord Ingezetenen drs. N. Veninga Amsterdam Ingezetenen ir. F.A.O. (Frans) Buijs Hoofddorp Eigenaren gebouwd mw. drs. J.M.A. Jong Aerdenhout Eigenaren gebouwd Joh. Wilh. Bus Hoofddorp Eigenaren ongebouwd Martien van der Weijden Nieuw-Vennep Eigenaren ongebouwd Jan Wouter Vegter Haarlem Bedrijven. Kiesdistrict Midden C.H.M. v. Ruiten-Hogervorst Noordwijkerhout Ingezetenen Bert van Leeuwen Warmond Ingezetenen A. Louwe Kooijmans-Bouhuijs Leiderdorp Ingezetenen John Steegh Leiden Ingezetenen Eva van Proosdij-Zonneveld Leiderdorp Ingezetenen Jan de Jong Ter Aar Ingezetenen Tineke Langeveld-v.d. Veek Noordwijkerhout Eigenaren gebouwd J.G.M. (Hans) Schouffoer Leiden Eigenaren gebouwd Martien Zandwijk Noordwijk Eigenaren ongebouwd Aad Straathof Leimuiden Eigenaren ongebouwd Peter Groen Nieuwkoop Bedrijven Harry den Dekker Hoogmade Bedrijven. Kiesdistrict Zuid Ed de Meijer Voorschoten Ingezetenen ir. M.A.W. Rosendal Gouda Ingezetenen Elly Binnendijk Wassenaar Ingezetenen Henk van der Smit Reeuwijk Ingezetenen CG. Laban Benthuizen Ingezetenen Ria Mounier Zoetermeer Ingezetenen drs. Yvonne van der Laan Zoeterwoude Eigenaren gebouwd Wim van der Hoeven Gouda Eigenaren gebouwd Willem A. Sanders Boskoop Eigenaren gebouwd Henk van Dorp Hazerswoude-Dorp Eigenaren ongebouwd Nico Alkemade Wassenaar Eigenaren ongebouwd Wim Smits Hazerswoude-Rijndijk Bedrijven. niet als lid van de algemene vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland toe te laten: www.rijnland.net Kiesdistrict Noord drs. ing. Hans Chr. Bremer Amsterdam Eigenaren gebouwd. Tegen deze beslissingen van het algemeen bestuur kunt u tot en met 3 november 2004 in beroep gaan, door een beroepschrift in te dienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Op 3 januari 2005 treedt het nieuwe bestuur aan. 27 oktober 2004 Dijkgraaf en secretaris Rijnland Dullaart Leiden BV Al 70 jaar een begrip in Glas! Vensterglas Spiegels en spiegelwanden Decoratie! glas Gezandstraald glas Gehard en gelaagd glas Voorzetramen Geslepen glas Glazen tatels 'Glas in lood Hardglazen deuren (071589 68 82 (071589 80 47 Fax (071589 63 35 Kabelbaan 1Leiderdorp Meewerken aan de ontwikkeling van geneesmiddelen? Het Centre for Human Drug Research (CHDR) houdt zich bezig met klinisch onderzoek naar en ontwikkeling van experimentele geneesmiddelen. Het CHDR doet onderzoek naar de effecten van stoffen die de aanmaak van bloedcellen stimuleren. Voor deelname aan dit onderzoek zoeken wij gezonde mannelijke vrijwil ligers, die: tussen de 18 en 45 jaar oud zijn niet roken géén medicatie gebruiken Voor dit onderzoek moet u minstens twaalf weken beschikbaar zijn. Dit betekent niet dat u de volledige weken op het centrum aanwezig moet zijn. Voorafgaand aan het onderzoek krijgt u een uitgebreide toelichting en een medische keuring. Zoals nu te voorzien zult u drie opeenvolgende nachten op het CHDR moeten doorbrengen, gevolgd door een aantal terugkommomenten. Bij deelname ontvangt u een passende financiële vergoeding. Bent u geïnteresseerd, dan kunt u tijdens kantooruren bellen naar (071) 524 64 35. Buiten kantooruren kunt u uw belangstelling kenbaar maken door de voicemail in te spreken. U wordt dan zo spoedig mogelijk teruggebeld. Je doet het niet voor niets! Nadere informatie over dit onderzoek is te vinden op onze website: www.proefpersoon.nl 'De komende tijd verandert het zorgstelsel In Nederland. Dit is de kans om zeil zeggenschap over het eigen leven te krijgen. Hoe? Ik ben ANGO-lid, want alleen samen kunnen we dingen veranderen." Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, thuiszorg, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact. ANGO komt op voor uw belangen. Word ook lid. Postbus 850 3800 AW Amersfoort Teleloon (033) 465 43 43 Bruggen, wegen, tunnels, dijken, stormvloedkeringen en gebouwen, allemaal voorbeelden van Civiele Techniek. Maak het straks als civiel ingenieur! CU@ iviel Kom naar de voorlichtingsdagen Civiele Techniek op of Sdirfjf jein via: www.groetenuïtdefftnl Technisch gezien de beste keus. Civiele Techniek. TU Delft WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST Erkend KOC (voorheen STIVAS) -diploma, 18 maanden één dag of twee avonden per week SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN, volgend jaar zomer een eigen praktijk. Vooropleiding niet nodig. Cursusgeld lage maandelijkse termijnen. Gratis boeken en leermiddelen. Al uw opleidingskosten aftrek baar voor de belasting. Start: eind oktober. Ook opleiding pedicure. Vraag studiegids (ook 's avonds en in het weekeinde) telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 Bestel <f?t kopieerboek voor MTL-ondervAjs bij 5 jV Krant in de Klas. Ook Voor gratis dagbladen'. www.fcran+m4eW3r.n( Tel. 010-VJ09190 meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren075-6813677 pag@hdc.n In verband met de aanhoudende groei van onze activiteiten in Het Westen van het land zijn we op zoek naar kandidaten voor de functies van: De uitvoerder is verantwoordelijk voor de uitvoering van bouw projecten in de uitvoerings- en opleveringsfase binnen het opgegeven budget en tijdsschema. Functie-eisen: Voor deze functie zijn we op zoek naar uitvoerders met een bouwkundige opleiding op zowel MBO- als HBO-niveau en minimaal 5 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Kunt u constructief samenwerken, plannen en organiseren en heeft u leidinggevende capaciteiten? Dan bent u de geschikte kandidaat en willen wij graag met u kennismaken. De werkvoorbereider draagt zorg voor de gehele voorbereiding en begeleiding op bouwtechnisch en organisatorisch vlak van één of meerdere bouwprojecten. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand die beschikt over een bouwkundige opleiding op minimaal MBO-niveau en minimaal 5 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Heeft u kennis van bouwen, bouwmethoden en regelgeving? Kunt u constructief samenwerken, coördineren en plannen? Dan bent u de geschikte kandidaat en willen wij graag met u kennismaken. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard prima en in overeenstemming met de functie. Voor de uitge breidere functiebeschrijvingen verwijzen wij u naar onze website. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevr. J.M.C. Miltenburg, personeelsfunctionaris, Postbus 161, 3800 AD in Amersfoort of per e-mail via: a.miltenburg@hoogevest.nl. meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 (VVZl NICZt Technisch advies - en installatiebedrijf P. van der Niet Katwijk BV Scheepmakerstraat 18, 2222 AC Katwijk T: 071-4024301 E: vdnietbv@xs4all.nl Gecertificeerd BRL 6001 Eigen baas in de baas z'n tijd Vakmensen genieten bij Van der Niet veel vrijheid om projecten zelf standig en op basis van eigen verantwoordelijkheid af te ronden. Wie in staat is om zonder direct toezicht goed, snel en net vakwerk te leveren zit gebeiteld. Van der Niet biedt u een zeer gevarieerde baan, een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, een spaarloonregeling, een prettige werksfeer, mogelijkheden om uw kennis verder uit te breiden door middel van studie en, afhankelijk van ervaring, een bedrijfsauto. Geen wonder dus dat er weinig mensen vertrekken. Desondanks heeft Van der Niet meer dan genoeg werk voor nieuwe collega's. Vakmensen of leerlingvakmensen die werkzaam zijn als LOODGIETER. ELEKTRICIEN o f CV- SERVICEMONTEUR en op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging bellen of mailen naar dhr. G. van Duijn. Als het even meezit kunt u gisteren beginnen. meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-66 Elektrotechnisch bureau Zoek je interessant werk in de elektrotechniek Langezaal Inniger B.V. is een uit 1905 daterend elektrotechnisch install bureau dat installatie- en onderhoudswerkzaamheden uitvoert in opdrach Rijkswaterstaat, Provinciale Waterstaten, de Rijksgebouwendienst en de industrie. Ons specialisme is het realiseren en onderhouden van besturingsinstallai voor het automatiseren en op afstand bedienen van bruggen en sluizen. Daarnaast installeren wij complete elektrotechnische installaties, alsmed< installaties op het gebied van brand- en inbraakmelding, toegangscontrol datanetwerken en CCTV-systemen voor onder andere de utiliteit, gezond zorg, musea, en de (geneesmiddelen)industrie. Wij leveren een totaalpak aan diensten, vanaf ontwerp en panelenbouw tot en met installatie en onderhoud. Enkele kernwoorden voor het werken bij Langezaal Inniger zijn: afwisselende projecten, uitdagend, zelfstandig werken, informeel en goede arbeidsvoorwaarden. Wij hebben vacatures voor U dient in het bezit te zijn van een: - diploma MTS energietechniek of VEV monteur/1 e monteur; - rijbewijs B U dient een afgeronde LBO-opleiding te hebben. Via het leerlingwezen kunt u bij ons een verdere opleiding volge Hebben wij uw interesse gewekt voor één van deze veelzijdige functies? Neem dan contact op met de heer H.N. van der Lely of richt uw schriftelij sollicitatie aan onderstaand adres. Een reactie via email kan natuurlijk 00 Op www.langezaaleninniger.nl treft u nadere informatie over de firma en vacatures aan. Elektrotechnisch bureau Langezaal Inniger B.V. Admiraal Banckertweg 30 Postbus 335, 2300 AH Leiden Telefoon 071-5686777 info@langezaaleninniger.nl (SN/Zl NICZt Technisch advies - en installatiebedrijf P. van der Niet Katwijk BV Scheepmakerstraat 18, 2222 AC Katwijk T: 071-4024301 E: vdnietbv@xs4all.nl Gecertificeerd BRL 6001 Jammer dat de vooruitzichten in uw huidige werkkring niet echt florissant zijn. Jammer ook dat er geen gang in de werkdag zit door te weinig afwisi in de projecten. Jammer bovendien dat u veel affiniteit heeft met projecten op het gebied van sanitaire installaties. Gelukkig maar dat er hier een mogelijkheid is om aan de slag te gaa TEKENAAR SANITAIRE INSTALLATIES op de manier zoals u dat graag wilt. Bij Van der Niet wemelt het van projecten die smachten naar uw professionele inbreng en uitwerking Van der Niet biedt u een zeer gevarieerde baan, een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, een spaarloonregeling, een prettige werksfeer en mogelijkheden om uw kennis verder uit te breiden dooi middel van studie. Wie goede contactuele eigenschappen bezit, in teamverband kan werken en kennis heeft van het tekenprogramma Auto-Cad LT belt of mailt naar dhr. G. van Duijn of dhr. J. J. Sneijders. Van Hoogevest Bouw is landelijk actief in het realiseren van grootschalige projecten in de woning- en utiliteitsbouw. De vestigingen in Den Haag, Woerden, Utrecht, Amersfoort en Almere richten zich regionaal op de realisatie van renovatic- en onderhoudsprojecten en kleinschalige projecten in de nieuwbouw. Hoofdkantoor: Amsterdamseweg 41, Postbus 161, 3800 AD Amersfoort. Tel. 033 - 463 04 94, fax 033 - 465 03 32, E-mail info@hoogevest.nl, Website www.hoogevest.nl Gevestigd te Amersfoort, Den Haag, Woerden, Utrecht en Almere. Je bent verantwoordelijk voor het plannen en het uitvoeren van de geplande betonmorteltransporten. Om dit goed te laten verlopen onderhoud je veel contact met onze klanten, maar ook met onze medewerkers van de betonmortelcentrales en onze chauffeurs. HBO werk- en denkniveau, leidinggevende- en organisatorische capaciteit en, goede communicatieve vaardigheden, analytisch denkvermogen en een flexibele instelling zijn noodzakelijk. Logistieke ervaring is een must. Daarnaast verwachten we dat je bereid bent het certificaat Basiskennis Betontechnologie in korte tijd te halen. Je toekomstige collega's waarderen een flinke dosis humor en géén 9 tot 5 mentaliteit. Stuur binnen twee weken je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. mevrouw K.M.A. Höppener, personeelsfunctionaris Postbus 414, 2100 AK Heemstede. Mailen kan ook: k.hoppener@cementbouw.nl Als je meer wilt weten over de functie kun je bellen met de heer P. van Beelen, hoofd logistiek: 023 - 548 11 84. concreet in beton eton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd Hl beton gebruikt voor bouw-werken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bij Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V., een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen... en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Voor de vestiging Cruquius zoeken wij een

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26