£4] Vacaturekrant -»r randstad Algemeen bestuurslid m/v W/B/W Universiteit Leiden www.vacatures.leidenuniv.nl PROJECTLEIDER FILIAALLEIDSTER TEAMLEIDER FRONTOFFICE jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt JONGERENWERKER (m/v) verkoopmedewerkster ZATERDAG 30 OKTOBER 20C>4 913 Aht meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-681 De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. *In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. ICLON- interfacultair centrum voor lerarenopleiding, onderwijsontwikkeling en nascholing per 1 januari of 1 februari 2005 2 Secretaresses (omvang 26,6 uur p/w en 22,8 uur p/w) Vacaturenummer: 4-181 De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de duur van één jaar. Verlenging is niet uitgesloten. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2229 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Wassenaarse Bouwmaatschappij is actief in de nieuwbouw van luxe villa 's, kleinschalige woningbouw en utiliteitsprojecten, renovatie, verbouwingen en uitbreidingen van woningen en utiliteitsgebouwen, waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een De functie: - U bent verantwoordelijk voor de projecten in uitvoering tot en met de oplevering - Overleg met opdrachtgevers, architecten, onderaannemers en leveranciers - Het bijwonen van bouwvergaderingen en het leiden van werkvergaderingen - Het constateren en verwerken van meer- en minderwerk De functie-eisen: - Opleiding op MTS/HTS-niveau - Ervaring in bovengenoemde functie - Goede contactuele en onderhandelingsvaardigheden - Commercieel en stressbestendig - Gedegen bouwkundig inzicht Voor de juiste kandidaat ligt hier een uitdagende en zelfstandige functie, gekoppeld aan een goed salaris en uitstekende secundaire voorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie verzoeken wij uw sollicitatie cv binnen acht dagen te richten aan: WBM Wassenaarse Bouwmaatschappij BV tav de heer J.P. van Kampen Postbus 8 2240 AA Wassenaar Jonge mode vanaf maat 42 Voor ons filiaal te Leiden zijn wij op zoek naar: (FULLTIME) Uw profiel: •.goede communicatieve en leidinggevende eigenschappen ervaring in de modebranche min. MBO niveau commercieel en cijfermatig inzicht Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief c.v. naar: Ulla Popken c.v. T.a.v. afdeling personeelszaken, Ginnekenstraat 141,4811 JG BREDA Voor meer informatie tel.nr.: 076-5224409 Ulla Popken is een dochteronderneming van een snel groeiend Duits filiaalbedrijf met SO winkels in de Benelux en een postorderbedrijf in Nederland. De Ulla Popken collectie biedt kleding voor elk type vrouw, voor iedere gelegenheid, van vrijetijds, sport- en feestkleding, tot lingerie en nachtkleding. Jonge mode, die aangenaam te dragen is en speciaal gericht is op de grote maten. Bij Ulla Popken staat de klant centraal en mag zij het uiterste van ons verlangen. KLAAR VOOR 4,5 MILJOEN KLANTEN? Het is een hele verantwoordelijkheid wanneer er zoveel mensen op je rekenen. Niet dat het je belemmert. Het voegt iets toe. Je doet het samen en het heeft zin. Ooit komt iedereen een keer met de SVB in aanraking. Bij de fijne dingen in het leven of door de onvermijdelijke dingen van het leven. Als kind, als ouder, als nabestaande. Schoolgaand, werkend of gepensioneerd. Dan keert de SVB uit. Beheert ze, verzorgt ze. Doelmatig, rechtmatig en geruisloos. Voor het leven. Wij weten wat het is om met bijna 4.000 medewerkers jaarlijks area 25 miljard euro voor vier en een half miljoen klanten te beheren. INFORMATIE OVER WERKEN BIJ DE SVB: WWW.SVB.Nl SVB Leiden voert naast de drie sociale verzekeringswetten AOW, Anw en AKW ook d Remigratiewet uit. Klanten kunnen met hun vragen terecht bij het Frontoffice (callcenters e winkel). Onlangs zijn de verschillende onderdelen samengevoegd tot één Frontoffice. Voor d Frontoffice zijn wij op zoek naar een teamleider. Als teamleider Frontoffice geef je leiding aa een team van circa 30 medewerkers en aan de supervisor van het Frontoffice. Je geeft vorr en sturing aan de veranderingsprocessen binnen het nieuwe Frontoffice en je bent veran woordelijk voor het behalen van de verschillende service levels die binnen de SVB worde gehanteerd. Je onderhoudt intensief contact met collega's van de productieafdelingen e collega's in het land. Ook leg je kwalitatieve en kwantitatieve afspraken vast met behulp va service level agreements. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de managementinformatU Bovendien draag je zorg voor de professionele ontwikkeling van de medewerkers en voer j beoordelingsgesprekken. Je bent een stevige en enthousiasmerende persoonlijkheid op HBC niveau. Je hebt ervaring met leidinggeven in een Frontoffice en met het begeleiden van ve anderingsprocessen. Naast samenwerken en verandervermogen zijn overtuigingskracht e samenbindend leiderschap de belangrijkste competenties voor deze functie. Salarisindicatie: maximaal 3.073,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De SV heeft een eigentijdse cao waarin een goede beloning inclusief dertiende maand, en de balan tussen werk en privé centraal staan. Zaken als kinderopvang, zorgverlof en flexibele wer tijden zijn prima geregeld. Werken in deeltijd of 4 x 9 is ook mogelijk. De SVB hecht waard aan ontplooiing en biedt uitstekende studiefaciliteiten. Informatie: Manon Teng, manager F&F, telefoon (071) 512 95 00 of kijk op www.svb.i Sollicitaties binnen twee weken naar: SVB, t.a.v. Angela Scheffers, afdeling P&O, Postbus 91 Oi 2300 PC Leiden. Of per mail: pz.leiden@svb.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sociale Verzekeringsbank voor het leven hoogst persoonlijk administratief Clementine van den Blink 071 407 5041 Voorstraat 62 Katwijk technisch Trtia Boxma 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp administratief medewerker m/v wij zijn op zoek naar administratieve en financiële medewerkers met een afgeronde mbo-opleiding in administratieve of financiële richting. Als administratief medewerker verricht je verschillende taken, zoals het invoeren en wijzigen van gegevens in de computer, het voeren van correspondentie, het aannemen van de telefoon, het te woord staan van klanten (zowel schriftelijk als telefonisch) en archiefwerkzaamheden. Tevens draag je als financieel medewerker zorg voor de financiële administratie. Je hebt een goede telefoonstem en je kunt met verschillende computersystemen werken. Heb je interesse in deze baan, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op! sales support engineer m/v Voor het Air Center van een internationaal georiënteerde Amerikaanse Multinational zijn wij op zoek naar een commerciële hts'er of mts'er met werkervaring. In deze afwisselende functie met uitstekend toekomstperspectief ben je verantwoordelijk voor de technische- en commerciële ondersteuning van de buiten dienst. Je houdt je bezig met het afhandelen en opvolgen van orders, rhaken van offertes, orderentry, projectbegeleiding en aansturing van de werkplaats. Voor deze functie is affiniteit met perslucht, elektro- en regeltechniek en beheersing van Visio of Autocad een pre. Tevens spreek je goed Engels en beheers je het Office pakket. kijk voor meer banen op www.randstad.nl De Stichting Factor Welzijn is een brede welzijnsinstelling, welke actief is in Katwijk, Rijns burg, Valkenburg, Warmond, Noordwijkerhout en Voorhout. Een belangrijke taak van de stichting is het professioneel begeleiden en ondersteunen van het jeugd- en jongerenwerk in de hierboven genoemde gemeentes. Voor de gemeente Warmond zijn we op zoek naar een: De taken zijn: het (helpen) organiseren en uitvoeren van activiteiten voor 10-12 jarigen, 13-16 jarigen en 16+ in jongerencentrum de Wouce ondersteunen en begeleiden van de vrijwillige medewerkers het werven en ondersteunen van een organisatorisch bestuurlijk kader voor het jongerenwerk Warmond het participeren in en onderhouden van een netwerk met instanties/ personen op het terrein van jeugd- en jongeren(politie, onderwijs, gemeente, jongerenwerk, maatschappelijk werk en hulpverlening): het organiseren van jongeren participatie op basis van de startnotitie Gevraagd wordt: hbo- kennis en werkniveau: zelfstandig kunnen werken; ervaring in het werken met vrijwilligers(organisaties) een coöperatieve en pro-actieve manier van werken; ervaring met projectmatig werken; stevige persoonlijkheid met flink wat doorzettingsvermogen; geen bezwaar hebben tegen werken in de avonduren en weekend. Geboden wordt: een dienstverband van 20 uur per week; vooralsnog voor bepaalde tijd van 1 jaar inschaling: CAO-welzijn, sociaal cultureel werk. SCW-3 functionaris. Verdere inlichtingen kunnen verkregen worden bij: Florie van Duijn van Factor W., telefoon: 071 - 403 33 23. Schriftelijke sollicitaties vóór 12 november richten aan: Stichting Factor W. (s.v.p. in bovenhoek envelop vermelden: vacature Warmond) t.a.v. S.F. van Duijn, Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk. Sollicitatiegesprekken worden gehouden in week 47: do.av. 18 november (o.v.) - Acquisitie wordt niet op prijs gesteld - C8aiAje,\GS tiiAcie.vuO.iA.fc.e.L is op zoek naar een ervaren: kinderschoenen en kinderkleding Banjers Kinderwinkel is een gezellige winkel in het centrum van Llsse en gespecialiseerd In schoenen en kleding voor jongens en meisjes van 0-12 jaar. Wij verkopen schoenen van onder andere Naturino, Chérie. Romagnoli en Compagnucci en kleding van Tommy Hilfiger, Red Blu Timberland, Elle en andere merken. Ben jij gemotiveerd, tussen de 25 en 40 jaar, vriendelijk, geduldig, goed In de omgang met kinderen, iemand die van aanpakken houdt en heb je aantoonbare ervaring in de verkoop van kinderschoenen en/of kinderkleding? Reageer dan snell Schrijf of mail naar: Banjers Kinderwinkel, t.a.v. Karen Verzaal Heereweg 183 2161 3D Lisse E-mall: info@banjers.nl Het betreft een leuke en afwisselende parttime baan. De werktijden zijn op dinsdagmiddag, donderdag en zaterdag. In drukke tijden ook op woensdagmiddag. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WW LEIDEN Holiday Inn Leiden is het meest veelzijdige sterrenhotel met congres- en sportfacilitei in Zuid-Holland. Ter versterking van ons gastvrije team zijn zoek naar een: medewerk(st)er kamerreserverii (fulltime) Is je interesse gewekt? Dan verwijzen wij je voor verdere informatii onze website www.holiday-inn-leiden.com STICHTING PEUTERSPEELZALEN LEIDEN E.o. De Stichting Peuterspeelzalen Leiden e.o. (SPL) is de organisatie die verantwoordelijk is voor het peuterspeelzaalwerk in Leiden en omliggende gemeenten (Noordwijkerhout en De Zilk). De SPL is per januari 2004 opgericht en is voortgekomen uit een afsplitsing van de Stichting B4KIDS. Op dit moment beheert de SPL 33 peuterspeelzalen. Dit betreft 18 reguliere, 2 antroposofische en 13 VVE-speelzalen (Voor- en Vroegschoolse Educatie). De professionele opvang van de kinderen tussen de 2 en 4 jaar wordt verzorgd door circa 100 enthou siaste medewerkers die volgens een goed ontwikkelde pedagogische visie werken. Alle peuterspeelzalen van de SPL voldoen aan de actuele kwaliteitseisen. De SPL wordt ondersteund door een centraal bureau dat onder de dagelijkse leiding staat van een directeur. Voor dit bestuur zijn wij op zoek naar een enthousiast: Het bestuur bestaat uit 6 deskundige leden en is belast met het besturen van de SPL. De directeur van de SPL legt rechtstreeks verantwoording af aan dit bestuur dat bevoegd is de directeur te benoemen, te schorsen en te ontslaan. Het profiel van het bestuurslid dat wij zoeken ziet er als volgt uit: Heeft affiniteit met peuterspeelzaalwerk; Heeft een maatschappelijk aanvaarde functie; Is kritisch, initiërend en beschikt over het vermogen om complexe vraagstukken te overzien en te analyseren; Heeft een constructieve en onderzoekende houding; Beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden; Heeft bij voorkeur ervaring met een bestuursfunctie; Beschikt over een netwerk in Leiden en/of omgeving. Het bestuur vergadert tenminste 4 keer per jaar in de avonduren en de werkzaamheden worden onbezoldigd verricht. Als u zichzelf herkent in het profiel nodigen wij u van harte uit om te reageren op deze vacature. Uw sollicitatie kunt u binnen veertien dagen schriftelijk of via e-mail richten aan de voorzitter van het bestuur: mevrouw O.E. van Noort Postbus 11106, 2301 EC Leiden e-mail: assink@spleiden.nl Nadere informatie kunt u inwinnen bij de directeur SPL mevrouw F.D. Assink-Aben (071516 47 80).

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24