Al 60.000 klanten kiezen voor snelle en goedkope pechhulp ROUTE MOBIEL Route Mobiel garandeert automobilist binnen 30 minuten hulp bij pech Praatpalen op snel wegen ook voor Route Mobiel klanten Route Mobiel helpt 'pechvogel' Inge de Rruijn binnen tien minuten Wist u dat: Reageren voor 15 november belangrijk! Word snel en simpel klant bij Route Mobiel Goed wagenonderhoud levert hoge no-claimkorting op Profiteer van voordelige Route Mobiel tarieven Route Mobiel helpt ook buiten de landgrenzen KORTWEG ADVERTORIAL Ja hoor! Daar begint het lampje van de motorkoeling ernstig te knipperen. Met dampende motor en verhit hoofd stop je op de vluchtstrook. Direct pak je de mobie le telefoon en belt met het Route Mobiel hulpnummer bij pech. Tot overmaat van ramp blijkt de batterij van de gsm leeg! Zal je altijd zien... Geen paniek. Want de 'praatpalen' langs de Nederlandse snel wegen zijn ook beschikbaar voor klanten van Route Mobiel. De hulppalen zijn namelijk van Rijkswaterstaat. Ook via deze praatpalen kan je Route mobiel dus bereiken. Met de garantie dat er binnen 30 minuten hulp verschijnt! Makkelijker kan niet. Of je nu Inge de Bruijn heet, Olympisch goud op je naam hebt staan en tot stil stand komt door een klapband, of Peter de Vries die met autopech staat in Tuitjenhorn: Route Mobiel geeft de garantie binnen 30 minuten ter plekke te zijn. De zwemkampioene kreeg onlangs autopech op weg naar een belangrijke modeshow waar ze als model fungeerde. De catwalk was ze zeker misgelopen zonder de snelle assistentie van Route Mobiel. „Inge belde eerst met de ANWB. Daar kreeg ze te horen dat de wachttijd circa anderhalf uur zou zijn. Dan zou ze zeker haar afspraak mislopen. Balen! Direct belde ze naar het Route Mobiel pechnummer. Route Mobiel zorgde ervoor dat Inge binnen tien minuten haar weg kon vervolgen met een leen- auto", vertelt Michiel Muller trots. Een mooi praktijkvoorbeeld van snelle en vakkundige hulpverlening van Route Mobiel. - Route Mobiel ook in 44 landen in de EU pechhulp biedt. En dat ze daar tot bijna 50 goedkoper zijn? - Route Mobiel zo goedkoop kan zijn omdat ze geen kostbare lidmaatscha pen, dure magazines, hoge admini stratie kosten en praatpalen hebben? - De ANWB u pas een acceptgiro voor het nieuwe jaar met de nieuwe verhoogde tarieven stuurt als u niet meer terugkunt? - Route Mobiel al haar 1.000e pechgeval haar tevredenheid heeft afgehandeld? - Er al 60.000 mensen klant geworden zijn? - Route Mobiel een E-club heeft met leuke andere voordelen? - Route Mobiel door Rijkswaterstaat is opgenomen als aanbevolen pechhulp- verlener? - Route Mobiel ook goedkope reisverze keringen en autoverzekeringen aan biedt? - Meer dan 50% van de ANWB leden erover denkt om over te stappen? - Route Mobiel dezelfde kwaliteit biedt als de Wegenwacht maar dan sneller en goedkoper? - Route Mobiel geen verplicht lidmaat schap van een vereniging heeft? - Het callcenter van Route Mobiel het erg druk heeft en dat de wachttijden toch beperkt zijn? - De eerste winnaar van dé Member-get- member actie al een weekendje-weg en een bloemetje kreeg? - Politiek Den Haag blij was dat ANWB er een concurrent bij heeft? - Route Mobiel met 1.300 professionele monteurs werkt en dat er meer zijn dan bij de ANWB? - U voor 15 november klant moet worden bij Route Mobiel anders zit u weer een jaar vast aan de wegenwacht? - U ook via internet kan aanmelden? - U zich tevens via 0800-0504 kan aan melden? - Route Mobiel gratis uw ANWB lidmaat schap opzegt? n Klant worden bij Route Mobiel gaat heel simpel en snel. Wie het gratis nummer 0800 - 0504 belt, kan zich direct opge ven. Let op: Route Mobiel zegt het ANWB-lidmaatschap gratis voor u op. leder moment van het jaar is het moge lijk klant te worden van Route Mobiel. Wie vandaag Pechhulp Nederland neemt is zeven dagen later verzekerd van pech hulp in Nederland. Zo simpel is het. Ook de opzegregeling is bijzonder flexi bel. Dat is iedere dag van het jaar moge lijk. De klant krijgt geld terug in verhou ding tot de verlopen tijd van de dienst voor dat jaar, na aftrek van 5 euro admi nistratiekosten. Wie bijvoorbeeld een kwartaal gebruik heeft gemaakt van de dienst, krijgt 75% van de jaarprijs terug. In het eerste jaar is het alleen mogelijk de pechhulp op te zeggen als er een vrijwaringsbewijs is afgegeven. Dit bewijs is verkrijgbaar als de auto wordt verkocht. Vanaf het tweede jaar is dit bewijs niet meer nodig en is het mogelijk op te zeg gen wanneer men wilt en om welke reden dan ook. De Pechhulp Nederland en Pechhulp Buitenland dienst is ook beschikbaar voor motoren. Voor moto ren en auto's gelden dezelfde premies. Wie meer informatie over Route Mobiel wenst, vindt die op de website: www.routemobiel.nl Via de site is het ook mogelijk klant te worden. Naast pechhulp biedt Route Mobiel ook auto- en reisverzekeringen. De eerste 60.000 slimme automobi listen profiteren al van de lage kosten en werden klant. De 1.000ste automo bilist met pech is inmiddels snel weer 'en route' geholpen. Steeds meer auto bezitters kiezen voor Route Mobiel, de nieuwe wegenwachthulp. Een logische keuze. Al was het maar vanwege de 42 procent lagere premie ten opzichte van de ANWB. Wie dit jaar niet weer meer wil betalen (zoals pas blijkt als de ANWB acceptgiro op de mat valt) en de rekening voor betrouwbare wegenwachthulp bijna wil halveren, kiest voor Route Mobiel. De automobilist moet echter wel snel reageren. De overstap moet voor 15 november gebeuren, de uiterste datum om op te zeggen bij de ANWB. De nieuwe wegenwachtdienst is een initiatief van Michiel Muller (40) en Marc Schroder (33). Twee vrienden en zakenmannen die hun jonge bedrijf in korte tijd een solide basis hebben gegeven. Met een gezonde dosis ondernemingslust, zakelijk lef en de instelling door te gaan waar anderen afhaken, gaat het duo de strijd aan tegen de ANWB, monopolist op wegenwachtgebied. „We hebben samen de Tango onbe mande tankstations opgezet", vertelt Marc Schroder. „Op het moment dat er zestig Tango stations waren, begon de ANWB ook met onbemande stations. Toen we ons destijds verdiepten in de ANWB, kwamen we opmerkelijke zaken tegen. Zoals het gegeven dat 70% van de ANWB-leden geen waarde hecht aan het lidmaatschap, maar alleen maar lid is omdat dat verplicht is om van de Wegenwacht gebruik te kunnen maken. Het gaat puur om wegenwachthulp. Zo ontstond het idee voor Route Mobiel. Want hulp bij pech onderweg kan bij ons net zo goed en betrouwbaar. Alleen wel 42% goedko per en sneller." Michiel Muller en Marc Schroder vor men samen de directie. Nette pakken tijdens de gesprekken, maar ook een praktische instelling van 'nrtouwen opstropen en samen aanpakken wat er op je pad komt'. Michiel: „We zijn van nature onderne mend ingesteld. Met Route Mobiel wil len we één ding: de markt openbreken en mobiliteit voor de consument betaalbaar maken. Dat lukt al goed. Wie met autopech langs de kant staat en deze auto ziet verschijnen, is snel weer snel op pad dankzij de hulp van Route Mobiel. Route Mobiel kent een zeer aantrekke lijke manier om extra korting te krij gen. Wie zijn auto goed onderhoudt en een jaar geen pech heeft, krijgt een korting van 5% op de jaarpremie! Dit kan oplopen tot maar liefst 15%. Bovendien geldt de spelregel 'mocht er onverhoopt binnen 30 minuten geen hulp ter plekke zijn, dan vervalt de opgebouwde no-claim korting niet'. Dat doet geen concurrent Route Mobiel na. Binnen zes weken hebben we al 60.000 klanten. De verwachting is 100.000 klanten in november. Zoals deze cijfers aangeven: de groei zit er goed in. Voor ons is 15 november cruciaal. ANWB- leden moeten voor die datum hun lid maatschap opzeggen. Doen ze dat niet, dan zijn ze automatisch weer een jaar lid. En in de afgelopen drie jaar is het Wegenwacht-totaalpakket gemiddeld elk jaar met 6% verhoogd. Wie kiest voor Route Mobiel is zeker van snellere wegenwachthulp dan de ANWB (Route Mobiel garandeert binnen 30 minuten, terwijl de ANWB 'hoopt' er binnen een uur te zijn.-red.), betrouwbare hulpverlening en hoeft bovendien 42% minder te betalen. Zoals je ziet heeft men jarenlang teveel betaald!" Zekerheid in dienstverlening is het allerbelangrijke deel van Route Mobiel. De initiatiefnemers hebben daarvoor een betrouwbare partner in de hand genomen: Europ Assistance. Bij kopers van nieuwe auto's en leaserijders een bekende naam. „Europ Assistance bediende tot voor kort alleen de leaserijders en mensen die een nieuwe auto kochten. Via Route Mobiel is deze hoogstaande hulp bij pech onderweg nu voor ieder een beschikbaar. De zakelijke markt eist een uitstekende kwaliteit in dienst verlening. Logisch, als de auto van een ondernemer stilstaat, kost dat geld. Dezelfde kwaliteit dienstverlening geldt voor nieuwe auto's. Europ Assistance heeft een netwerk dat al 35 jaar bestaat. In Nederland helpt men jaarlijks zo'n 900.000 auto's bij pech onderweg met 140 pechhulpverleners die vanuit 180 uitvalslocaties automo bilisten weer op weg helpen. Deze Michiel Muller (links) en Marc Schroder zijn niet te beroerd een band te verwisselen van een gestrande VW Golf rijder. „Geen probleem. Toen we bij Tango werkten, roken onze h ook naar benzine." Nu Route Mobiel klant worden, levert direct voordeel op. Dat blijkt direct bij het zien van de premies. Route Mobiel biedt pechhulp in binnen- en buitenland. De tarieven voor 2005 zijn als volgt: Pechhulp Nederland: 50 euro (geen entreekosten - prijsvoordeel 42%) Auto's van twaalf jaar en ouder: 75 euro (hulpverlening Nederland) Pechhulp buitenland: 25 euro (- prijsvoordeel 34%) Pechhulp aanhanger/caravan: 7.50 euro (prijsvoordeel 30%) Daarnaast biedt Route Mobiel: Recht op no-claimkorting van 5% per jaar (tot een maximum van maar liefst 15%) Garantie dat je binnen 30 minuten geholpen wordt Route Mobiel kan goedkoop zijn doordat de klant alleen betaalt waarom wordt gevraagd: snelle hulp bij pech onder weg. Er zijn geen blaadjes die toch niemand leest en geen dui zend kantoormedewerkers. Het gaat puur om hulp bij pech in binnen- en buitenland. Met een dienstenpakket dat net zo breed is als de concurrent. Route Mobiel kent geen verplicht lid maatschap. Aan plastic pasjes doen ze niet. Naam en kenteken zijn voldoende ter identificatie. Maatregelen waardoor de administratiekosten laag zijn wat de consument direct voordeel oplevert. Precies 42% minder premie om precieste zijn! Pechhulp Buitenland is eigenlijk hetzelfde als Pei Nederland met het verschil dat de dienst alleen in het I land uitgevoerd wordt. Route Mobiel staat klaar in 44 I Als de auto niet dezelfde dag gerepareerd kan worden men vervangend vervoer. Als de auto niet binnen 48 uur gerepareerd kan worden, de auto gerepatrieerd. Ook kunnen de kosten van een overnachting voor alle inzittenden voor maximaal drie n vergoed worden. De prijs voor de Route Mobiel Pe Buitenland is slechts 25 euro per jaar. hulpverleners staan 24 uur per dag, 7 dagen per week paraat. Met een vloot van 1.000 hulpauto's, net zoveel als de concurrent, heeft Route Mobiel ver houdingsgewijs veel meer wagens beschikbaar. Een prettig gevoel", stel len de initiatiefnemers. Route Mobiel helpt gestrande automo bilisten zoveel mogelijk direct hun weg te vervolgen. Gaat het om een snel te verhelpen reparatie, dan verlaat de autorijder rap de vluchtstrook. De klant wil geen urenlange noodrepara- ties. Liever is men met vervangend ver voer weer snel op weg. Zo houdt Route Mobiel automobilisten echt mobiel. En als men 's avonds thuiskomt is de auto gerepareerd door een vak man. Het tweetal heeft het volste vertrou wen in het slagen van hun onderne ming. Michiel en Mare: „We weten dat de macht van onze concurrent groot is, maar tegelijk zijn ze duur. Ze handelen als monopolist en doen dingen waar 70 procent van de leden geen waarde aan hecht. Dat bleek uit het markt onderzoek dat wij hebben verricht. Route Mobiel garandeert kwalrtéit en zekerheid voor een veel lager tarief omdat de consument bij ons alleen betaalt voor de diensten die hij echt gebruikt. Bovendien is de financiële achtergrond van Route Mobiel solide. Naast ons eigen vermogen is de 5 Reaal Groep aandeelhouder via di teronderneming Proteq." En waar is Route Mobiel over tiei Marc Schroder: „Dan hebben we marktaandeel en hebben we de van mobiliteit verder naar gebracht." Michiel Muller tieus: „Tien jaar? Te lange is over vijf jaar al zo!"

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16