Nederland bedank HDCMEDÏA RENTE Schiphol Travel Ta Familieberichten WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS Johannes i'etrus 'Baai; WAGEMAKER Grafmonumenten v.a. 2,9% EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. MAANDAG 25 OKTOBER 2OO4 901 Uw rechtstreekse verbinding met Schi Wel ^makkelijk, wel zo zei Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tpt 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. "Pluk de dag, als een bloem, als een roos en bewonder de c Na een werk- en zorgzaam leven, is tot ons groot verdriet, nog voorzien van het H. Sacrament der zie ken, van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Theodora Adriana van Paassen Thea weduwe van Johannes Hendriküs van Hameren *14 juni 1921 t 22 oktober 2004. Nieuw Zeeland: Leo en Lek Weesp: Peter Roelofarendsveen: Kees en Jolanda Roelofarendsveen: Tobi en Cecil Leimuiden: José en Piet Den Haag: Gerard en Mandy Nieuw Zeeland: John en Tip Leiden: George Kleinkinderen en achterkleinkind Oude Wetering, 22 oktober 2004 Correspondentieadres: C. P. van Hameren Floraweg 76 2371 AM Roelofarendsveen Ma is opgebaard op haar kamer 213 in Zorgcentrum Jacobus, Saskia van Uylenburchlaan 1 te Oude Wetering. Bezoektijden: zondag 24 oktober en maandag 25 oktober van 19.00-20.30 uur. Dinsdag 26 oktober om 19.00 uur wordt er een avondwake gehouden in de kerk van parochie H. Petrus' Banden, Noordeinde 187 te Roelofarends veen, waarna gelegenheid tot condoleren. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 27 oktober om 10.30 uur in boven genoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R'.K. kerkhof aldaar. Moedig tot het laatste moment, maar door ziekte ver zwakt, is op 63-jarige leeftijd heengegaan Jacobus de Jong Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad. Margreet Noordervliet-de Jong Jeanet en Rob Natasja t M. Noordervliet-van Tilburg Suzan de Jong Leiderdorp, 23'oktober 2004 Laan van Ouderzorg 60 2^52 HW Leiderdorp Mijn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Van Geerstraat 2A te Leiderdorp, alwaar geen bezoek. Donderdag 28 oktober is er vanaf 14.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna aan sluitend de crematieplechtigheid zal plaatshebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Jouw liefde Eerlijk en oprecht Volkomen ongeremd Onbaatzuchtig en terecht Geheel voor ons bestemd Die volle overgave Heel open Heerlijk warm. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden, na een langdurig strijden en een leven vol inzet, liefde en zorg voor ons allen, van mijn lieve vrouw en onze mama Maria Adriana Juliana van Egmond-Bollen Marijke Wassenaar, 31 juli 1951 Leiden, 22 oktober 2004 Dirk van Egmond Sander en Claire Joris Marcus Schiestraat 82 2201 AT Noordwijk Marijke is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 26 oktober van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De Eucharistieviering zal worden gehouden op woensdag 27 oktober om 14.00 uur in de parochie kerk van de H. Willibrordus, Kerkstraat 77 te Wassenaar. Tevens is er na de Eucharistieviering gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal daarna in besloten kring plaatshebben in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf dragen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zuster, schoonzuster en tante Marijke van Egmond-Bollen Jannie en Wim Peter en Marion Carla en Henk Nel Will en Ciska Neven en Nichten Wij allen zullen je erg missen. 22 oktober 2004 Voor jou ging sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Veel te vroeg is van ons heengegaan mijn schoon dochter, onze schoonzuster en tante Marijke van Egmond-Bollen echtgenote van Dirk van Egmond W. van Egmond Joke en Wim Henk en Nel Nico Gerrit en Jolanda Hans en Sonja neven en nichten 22 oktober 2004 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer G. Paes In dankbaarheid gedenken wij hem als mede oprichter en oud-directeur van onze onderneming. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie leden. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Paes Nederland Na een zorgzaam leven is rustig ingeslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anna Elisabeth Theodora Reeuwijk Annie 16 december 1910 23 oktober 2004 E.M.J. Reeuwijk Th.Th. Preenen-Reeuwijk J.W. Preenen Nichten en neven "Wij zullen haar missen." 2171 AD Sassenheim Zuiderstraat 34 Annie is opgebaard in het mortuarium van "St. Bernardus", Hoofdstraat 82, Sassenheim, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen. De Uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 26 oktober 2004 om 11.00 uur in de Kapel van "St. Bernardus", waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de begraafplaats van de St. Pancratiuskerk, Hoofdstraat 188, Sassenheim. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Uitvaartcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim. Geen bezoek aan huis. Er was maar één vrouw en moeder, zoals u. Dat hebben wij altijd geweten. Uw angsten en zorgen zijn nu voorbij. Rust zacht, wij zullen u nooit vergeten. Ik zie een poort wijd openstaan. Bedroefd om haar heengaan, maar intens dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorg zame moeder en oma Antje Nell-van der Gugten - Annie - weduwe van Willem Adrianus Nell Katwijk a/d Rijn, 12 mei 1920 Wassenaar, 22 oktober 2004 We hebben bewondering en respect voor de wijze waarop zij de laatste jaren haar handicap heeft gedragen. Anton en Jeanne Aart en Tine Brechtje en Geert Antje en Wim Wim en Maria Maljaert Jan en Christie Harriëtte Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wilgenpark 15 2351 CX Leiderdorp De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 27 oktober om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Dorpskerk, Plein 3 te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zwaar werden de dagen en lang duurden de nachten. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Afscheid nemen doet pijn. Huil daarom niet, ik ben in vrede gegaan. Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Maria van Dijk-van Zoen Jans Sinds 1983 weduwe van Cornelis Wilhelmus van Dijk 04-09-1910 t 23-10-2004 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hertogsweg 5 2375 XK Rijpwetering De avondwake wordt gehouden op dinsdag 26 oktober om 19.00 uur in de O.L.Vr. Geboorte kerk te Rijpwetering. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 27 oktober om 10.30 uur in boven genoemde kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de avondwake in de kerk en na de begrafenis in het dorpshuis. Moeder is opgebaard in het mortuarium van de kerk. Wentel uw weg op den HEERE, en vertrouw op Hem; Hij zal. het maken. Psalm 375 Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons be tekend heeft, laten wij u weten dat in volle vrede door de HEERE is thuisgehaald mijn lieve zorgzame vrouw, onze geliefde moeder, oma en overgroot moeder Maartje Brouwer-van der Spek 21 oktober 1921 t 24 oktober 2004 J. Brouwer Tineke Didden-Brouwer Cor Slagt Jan-Willem, Martijn, Arjen en Sanne Dit van Eijk-Brouwer Jan van Eijk Diana en André, Sabine, Tessa Simone en Peter, Suzanne Erik en Denise Wim Brouwer Yvonne Brouwer-Waardenburg Daniël Ie, Rob, Natasja Prins Hendrikstraat 293 2405 AT Alphen aan den Rijn Liever geen bloemen Zaterdag 30 oktober is er in de Sionskerk, Meteoor laan 2 te Alphen aan den Rijn, van 09.45 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed zal om 11.00 uur gehouden worden in voornoemde kerk, waarna omstreeks 12.15 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats aan de Verlengde Aarkade te Alphen aan den Rijn. Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaa voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie ei studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: 070 - 363 21 88 9fa een werkzaam [even, Vo[zorgzaamheid voor zijn gezin, is op vrijdag 22 okpbergestorven zoals hij was typ in de leeftijd van 78 jaar. Jiny Baakz'Ppdenburg Jan en Liesbeth 'Paul en Jvtarinda Sandra en fMichiel Joke en cEd Kjoudekerkoan den fRjjn, Den ToÜstraat 24 "Er is dinsdag 26 oktober van 19-30 tot 2030 uur gelegenheid tot condoleren in Uitvaartcentrum Schellingerhout, Dorpsstraat 30 te 'Kgudekerk.aan den Pijn. Wij komen woensdag 27 oktober om 10.00 uur samen in voormeld uitvaartcentrum om hem te gedenken, waarna ivij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats te Koudekerkaan den Bjjn. Ida de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Jam. J.P. Baakjr, Qruttolaan 10, 2396JB "Koudekerk aan den Jijn Als u geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Vanaf 29,90 per persoon, retour Schi (tarief afhankelijk van luchthaven, woonplaats en aantal pe Bel voor meer informatie: 0900 - 887 surf naar: www.schiphol.nl of informeer bij uw ANVR-reisbureau Schiphol Amsterdam TravelTax' ANVR Airport Schiphol SSKSSSSKK jouke /jaardemo HEEFT VOOR 0 DE VOORDELIGSTE HYPOTHEEK! Uw adviseur: J. Sjaardema Nieuwe Beestenmarkt 28 Tel.: 071-5148851 Fax: 071-5128336 www.sjaardema.nl Vluchtelingenwerk Nederland bestaat in oktober 25 jaar. In die tijd vonden bijna 200.000 vluch telingen veiligheid in ons land. Vluchtelingenwerk Nederland zet zich in voor hun bescher ming en integratie. De vluchte lingen zijn dankbaar dat zij in Nederland een kans hebben gekregen. Haytham Mansour Edriss ontvluchtte vijf jaar gele den zijn geboorteland Soedan. Toen ik hier aankwam, voelde ik mij helemaal verblind. De vrijheid, de rechtsstaat en de mentaliteit hier in Nederland waren bijna niet te bevatten. Ik ben erg blij met de bescher ming die Nederland mij als vluchteling biedt. Daardoor heb ik een donkere periode in mijn leven kunnen afsluiten. Inmid dels voel ik mij erg thuis. Ik heb leuk werk, veel vrienden en, heel belangrijk, een goed con tact met mijn buren. Mijn vrouw is overgekomen en we verwach ten een kindje! Maar het was niet altijd even makkelijk. Als vreemdeling heb je een helpen de hand nodig. Vluchtelingen-, Werk Nederland heeft mij die geboden. Nederland bed. 25 Jaar VluchtelingenWe derland betekent 25 jaa\ van betrokken burgers vluchtelingen. Wilt weten over ons werk? B (020) 346 72 00 of k www. vluchtelingenwerk.n Vluchtelingenwerk Nederland Wij maken er werk van, Giro 123488, Amsterdai Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINF kunnen beleven, tachtig keer weg kur dromen in een ander land. Met een boek hand, kun je reizen in je hoofd. Waarhei wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en pa|

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4