Katwijk: stapje voor stapje SPORT5 Üjnsburgse Boys is nog lang niet toe aan kampioenschap juick Boys laat ich gek maken Ter Leede gooit hoofdklasse A weer helemaal open HDC985 maandag 25 OKTOBER 2004 «Certjan van Geen -beijeriand - Het uit-complex van sburgse Boys wordt met de week er. Zaterdag verloor het in Oud- srland door een dramatisch slech- erste helft punt negen en tien te- SHO: 3-3. De titelkansen slinken de week. lurlijk mocht de ploeg van trainer Verdonkschot na de 3-0 ruststand blij zijn met een punt. Maar het wel degelijk een remise die aan- de als een nederlaag. Niet alleen IJsselmeervogels weer twee pun- uit - het won de Spakenburgse der- net 2-3 - het uitermate slappe be- van Rijnsburgse Boys vertelt het van een ploeg die nog niet toe in een titel. Geen enkele aanstaan - ampioen van de hoofdklasse B is met een gelijkspel bij SHO. Hoe die ook tot stand komt. Verdonkschot: „Als je mee wilt blijven doen, moet je hier winnen." In plaats van opluchting over de drie minuten voor het einde gescoorde ge lijkmaker was schaamte op zijn plaats. De bedroevende eerste helft geeft stof tot nadenken over het wankele even wicht bij Rijnsburgse Boys. Als het loopt, is geelzwart moeilijk te stoppen. Dit seizoen is dat alleen op eigen veld het geval, waar het in de vo rige jaargang juist op Middelmors pro blemen had om tot aanvaardbaar voetbal te komen. De verhoudingen zijn wat dat betreft een beetje scheef gegroeid. Pas drie keer speelde Rijns burgse Boys thuis, zes keer was het op een sportcomplex van de tegenstan der. Loopt het niet, zoals zaterdag van half drie tot kwart over drie, dan is het zaak om af en toe het hoofd af te wenden. Dat Rijnsburgse Boys in het eerste deel de wind pal in het gezicht voelde, had daar niets mee te maken; als het feit dat Justin Stuy (hamstring) en Frank Aboikoni (kuit) geblesseerd aan de kant moesten blijven evenmin. Rob bert van Wijk en Jasper Ketting waren de respectievelijke vervangers, van wie Van Wijk op zijn beurt na twintig mi nuten wegviel met een lieskwetsuur. Hoe dan ook, het had op sportpark Kikkershoek na 45 minuten gemakke lijk 5-0 kunnen staan. Al in de eerste minuut stond de voltallige Rijnsburgse verdediging te slapen. Geert Bakker kwam zo helemaal vrij te staan, maar diens kopbal viel via de binnenkant van de paal in de handen van keeper Maurice Langstraat. Tien minuten later was het wel raak. Dennis Groot schoof de bal breed naar Roel van Rixoort die wel raad wist met de 'assist': 1-0. Een doelpunt van SHO'er Cees Nobel werd om onduidelijke redenen nog af gekeurd, totdat Langstraat de thuis ploeg een handje hielp. Hij maakte buiten het strafschopgebied hands, kreeg geen kaart, maar ging vervolgens achter zijn muur staan. Bakker zag het gat: 2-0. Drie minuten voor rust counterde SHO, dat morgenavond de laatste ze ventien minuten van het gestaakte duel met Scheveningen uitspeelt, met de wind in de rug bekwaam naar 3-0. Gene Overkleeft gaf het laatste zetje. Na rust lieten de bezoekers zich van hun goede kant zien, maar toen was het eigenlijk al te laat. Via Bartjan Onderwaater (kopbal in de 53ste minuut), Nick Schnater (twee minuten later prima schuiver) en een dito schot van Frank Zinhagel hield Rijnsburgse Boys slechts één in plaats van drie punten over aan de confron tatie. Elke keer als Rijnsburgse Boys punten laat liggen, zegt Verdonkschot dat de competitie nog lang is en dat hij niet verbaasd zal zijn als andere ploegen tegen dezelfde tegenstander ook pun ten laten liggen. Realiteit is echter dat de competitie steeds korter wordt en dat IJsselmeer vogels met de week harder gaat la chen. Als de Spakenburgers slecht spe len, zorgen ze ervoor dat ze geen te gendoelpunten krijgen of dat ze eerst zelf drie keer hebben gescoord, zoals zaterdag tegen hun dorpsgenoot. Het verschil met nummer twee Rijnsburgse Boys is opgelopen tot acht punten. De competitie duurt nog 17 wedstrijden. Martin den Haan stopt definitief Martin den Haan komt defi nitief niet meer voor het eer ste elftal van Rijsnburgse Boys uit De 30-jarige mid denvelder raakte bijna vier jaar geleden zwaar gebles seerd aan zijn knie. Hij werd een paar keer geopereerd maar haalde nooit meer zijn oude niveau. Vorig seizoen nog viel Den Haan een keer in tegen ARC. In de voorbe reiding op dit seizoen speel de de linksbenige Rijnsbur ger mee tegen de reserves van Haarlem. r Anton Diedrich issluis - Excelsior Maassluis lick Boys was een duel tus- twee ploegen die allebei en dat ze te laag op de lijst staan. Een van de twee gelijk. Dat de zege van ck Boys (3-2) nog in gevaar m, was te wijten aan een iste penalty van Maarten en soms bizarre beslissin- van scheidsrechter Smit. Zo dat doelman Jan Houw- zich na de tweede tegen- er niet kon inhouden en zijn opmerkingen werd ond met een vroege dou- as geen vuiltje aan de lucht de Katwijkers. Vanaf het nsignaal was Quick Boys en meester over de ploeg door een schorsing spits aey van Engel moest mis- Quick Boys speelde einde- weer eens zoals de fans dat zien: met combinaties aanval opbouwen, in plaats lange ballen naar voren en en dat een doorkopbal in Dop van een aanvaller valt. uitblinker in dit aantrekke- voetbal was iemand die de naam heeft gezegend te met fluwelen voeten, ïtsbuiten Martin Bekx ht voor het eerst dit sei- beginnen in de basis. Van- de schorsing van Glen van schoof Peter Timmer- door naar de achterste li- zodat een plekje vrij kwam de aanvaller die vooral snel kan rennen. Maar hij nog meer, zo liet hij zater- zien. Bekx kan kaatsen. tkan een man passeren. En al: Bekx beseft wat hij wel iet kan en probeert geen mi die buiten zijn mogelijk- n liggen. Een kaats, weg- rien en zijn tegenstander de misselijke kuiten laten dat kan Bekx en dat deed ook. Excelsior-trainer Jan verving nog voor rust de aaide linksback Tony ir, die geen vat kreeg op de van de Katwijker en op was naar zijn tweede gele t. t heeft zijn basisplaats lopig veilig gesteld, beaam- ainer Gert Aandewiel na af- i. „Hij had er vorige week al verdiend, maar was niet fit leg", aldus de trainer. „De i om Bekx was groot, maar is aan ons om te beslissen t hem kunnen inzetten. Als alffit is, heeft niemand er aan. Martin ook niet." a de zesde minuut kopte drik an Beelen de ope- itreffer binnen na zo'n de- rage van Bekx. Quick Boys ilde sterk, hield balbezit en luisploeg kwam maar niet aanvallen toe. Excelsior sluis heeft ook een snelle inspeler, handiger dan maar Nees Pellikaan m maar niet aan de bal. doordat de Maassluise etman' Kevin Vink, boom lang, geen tekenen vertoonde dat hij over enig balgevoel be schikt. Eef Schoneveld had hem 'in zijn zak'. De enige keer dat Pellikaan ge vaarlijk werd, leverde meteen de gelijkmaker op. Hij ging er met de bal vandoor na een af geslagen hoekschop van Quick Boys, werd keurig naar de bui tenkant van het strafschopge bied gedreven door Raymond Flaton en Derek van der Plas en ging nog net binnen de krijtlij nen dan maar tegen de grond. De strafschop werd benut door Harold Loeve. Twee minuten later stelde Quick Boys orde op zaken. Een voorzet van Maar ten Bak werd doorgekopt door Van Beelen - terwijl hij onder de zoden werd gelegd - en Bekx kopte binnen. Niets aan de hand. Na rust stuurde Everse zijn ploeg meer naar voren. Mid denvelder Oscar Laguna Burgos versterkte de aanval, aanvoer der Marco Meijer schoof op naar het middenveld. De thuis ploeg drong aan en Quick Boys begon wat gestresst te raken. Vooral doordat elke keer dat Vink zich met een schreeuw te gen de vlakte wierp hij een vrije trap kreeg van Smit. Echt ge vaarlijk werden de Maassluize- naren niet. Quick Boys wel. Een kopbal van Bennie van Fruchten werd uit het doel geslagen door doel man Rob Grauwmeijer, tegen de hand van een van zijn verde digers. Maarten Bak mocht aanleggen van elf meter en schoot tegen de paal. Quick Boys begon na die teleurstelling te prutsen en een gelijkmaker hing in de lucht Tot Bekx weer eens een sprint inzette, goed voorgaf en Van Fruchten de 1-3 liet aantekenen. In de 71ste minuut kreeg Quick Boys een ingooi. Excelsior Maassluis nam hem snel en Vink scoorde de aansluitings treffer. Houwaard vroeg de scheidsrechter om uitleg en kreeg de rode kaart. Met moeite sleepten de Katwijkers de voor sprong over de eindstreep. „Het begon al voor de wed strijd", meende trainer Gert Aandewiel. Smit had gelijk dat het uittenue van Quick Boys te veel leek op zijn eigen arbitrale zwart. Hij wilde zelf geen ande re kleur dragen, zodat de Kat wijkers in het witte reserveshirt van de thuisploeg moesten spe len. „Dat tekent al dat hij zich zelf belangrijker vindt dan 22 voetballers", meende Aande wiel. De trainer praatte na de wedstrijd wat logica in op de meegereisde Katwijkse suppor ters, die best van de scheids rechter wilden weten wat hij in vredesnaam aan het doen was geweest. „We nemen drie pun ten mee, klaar, volgende week weer", hield hij de fans voor. Hij zal zijn spelers ook wel uit leggen dat ze zich niet gek moe ten laten maken als ze een wed strijd zo in handen hebben. Katwijker Daniël Hensen (rechts) is Voorschotenaar Ronald van Delft te snel af. Foto: Dick Hogewoning Ploeg neemt afstand van laatste plaats door zege op Voorschoten '97 door Chris Hartman katwijk - Katwijk en Voorscho ten *97 maakten zaterdag duide lijk niet voor niets in de staart van de ranglijst verzeild te zijn geraakt. In een rommelige wed strijd won Katwijk, de minst slechte van de twee, met 2-1. Il lustrerend voor het gebrek aan scorend vermogen bij beide teams was dat alle doelpunten vanaf de penaltystip werden ge maakt. Voor aanvang van de derby stonden Voorschoten en Kat wijk niet alleen laatste en voor laatste op de ranglijst, ook na men zij met respectievelijk acht en vijf doelpunten dergelijke posities in in het klassement van gescoorde doelpunten. Dat dit geen toeval is, bewezen de ploegen in de eerste helft. De aanwezige radioverslaggevers hadden niets te melden en de blocnotes van de vertegen woordigers van de schrijvende pers bleven leeg. Na een kwar tier voetbal riep een tribune klant de spelers luidkeels toe: 'We kunnen beginnen hoor'. Een oproep die hij later in de eerste helft nog wel een paar keer had kunnen herhalen, want het duel wilde maar niet op gang komen. De enige die binnen de lijnen van het speelveld de grauwe middelmaat ontsteeg was Da niel Hensen. Als de kleine mid denvelder van Katwijk aan de bal kwam, gebeurde er ten min ste iets. Hensen maakte indruk met een goede soloactie, veel nuttig loopwerk en een verzorg de passing. De na een jaartje profvoetbal bij FC Den Bosch in de rijen van de amateurs terug gekeerde Hensen bleef zelf be scheiden over zijn optreden. „Dit was zeker niet mijn beste wedstrijd," meende hij. „Daar voor gingen er nog te veel din gen fout. We zitten op dit mo ment in een moeilijke periode. Goed voetbal is dan bijzaak. Ik win liever dan datwe goed voet bal spelen." Winnen deed Katwijk, al was het een dubbeltje op zijn kant. In de 66ste minuut leek Marcel Vondeling de status-quo te doorbreken door eindelijk een goal te fabriceren. Scheidsrech ter Uitterhoeve had echter in een situatie direct voor het doelpunt een overtreding ge constateerd, reden waarom hij een penalty toekende. Sander Molenaar benutte de straf schop. Tien minuten later legde de arbiter de bal op de Katwijk- se stip, omdat Bernardo Bor onreglementair gestuit zou zijn. Tim Kluivers accepteerde het buitenkansje dankbaar: 1-1. Ook bij de tweede treffer van Katwijk speelde Kluivers een rol. Hij deelde een schouder- duw uit aan de kleine Erwin Verkuijlen, die gretig naar de grond ging. Opnieuw meende Uitterhoeve dat er sprake was van een straf schop. Nog voordat Molenaar die verzilverde, kreeg de protes terende Hugo Borsboom voor de tweede keer geel van de ar biter. Met tien man, een 1-2 achterstand en zeven minuten op de klok perste Voorschoten er nog een offensieve uit. Dat resulteerde in blessuretijd in een vrije trap van Kluivers. Bui ten bereik van Dave de Heiden stuiterde de bal op de paal. Ri chard Grootscholten, de trainer van Katwijk: „Ik vond het een stresserige wedstrijd, die wij verdiend hebben gewonnen. Het gaat stapje voor stapje, maar er zit duidelijk een op- blonk uit tegen Excelsior Maassluis. ffoto: Dick Hogewoning door Loman Leefmans Hendrik ido ambacht - Wat één winst- partijtje al niet kan doen. Door de zege van Ter Leede bij koploper ASWH (2-0) en enkele andere verrassende uitslagen is de stand weer helemaal open en de spanning opgevoerd in de hoofdklasse A. Op iets meer dan eenderde van de competitie zitten zeven kansheboers op elkaar gepakt in het zogeheten linkerrij- tje. En daar hoort de Sassenheimse ver eniging sinds zaterdag door de ietwat gelukkige overwinning ookzeer nadruk kelijk bij. Verlies in Hendrik Ido Ambacht had Ter Leede een eind teruggeworpen. De ach terstand op ASWH, dat een gaatje zou hebben geslagen met de concurrentie, was dan negen punten geworden. Nog steeds overbrugbaar, maar een deuk in het Sassenheimse zelfvertrouwen was dan toch onvermijdelijk. Het leek alsof de spelers van het bezoekende team zich daar terdege bewust van waren. Het elftal van trainer Arie Lagendijk bleef ne gentig minuten lang, fel, geconcentreerd en zelfverzekerd voetballen. ASWH deed daar geen moment voor on der. Wat ontstond, was een partij waar bij beide partijen fraaie combinaties en aanvalsopzetten van de eigen helft naar het strafschopgebied van de tegenstan der uitwerkten. Daar aangekomen stok ten de goede bedoelingen waardoor er, ondanks zeer behoorlijk voetbal, een vrij kansarm treffen aan de toeschouwers op sportpark Schildman werd voorgescho teld. Uitzonderingen daarop vormden twee Ter Leede-aanvallen waarbij de mee op gekomen linksback Bas Lensink aan de basis stond. Twee keer verdween de bal onberoerd voorlangs. Enkele minuten voor rust schoten vier verschillende Sas- senheimers kort na elkaar - na een afge slagen comer - binnen het strafschop gebied op doel. De bal vond geen vrije baan tussen de spelers voor de goal. ASWH had direct na de rust het beste van het spel. Spits Arjan Human, de ge hele partij geschaduwd door Ter Leede aanvoerder Carlo van Zeist, ontdeed zich een paar keer van zijn bewaker. Hu- man schoot op het aluminium en even later deed ASWH'er Walter van Omme ren hetzelfde, op aangeven van Human. De eerste de beste aanval daarna van Ter Leede was prijs. Een afstandsschot van Anouar Hamdi leek af te zwaaien HOOFDKLASSE A ARC - Heerjansdam 1-0 (1-0). 7. Graaven 1-0 Scheidsrechter: Van der Wielen. Toe schouwers: 450. Tuinenburg 7 Egberts 6 Roest 7 Van Meggelen 7 Van Schie 8 Verlaan 8 Voskuilen 7 Redel Bahlmann 6 61. Van Beest 7 68. Van Dorp 7 Graaven 8 Balkhoven 7 70. Lancel ,8 FC Lisse - Kozakken Boys 0-3 (0-0). 60. Si dibe 0-1, 79. Sidibe 0-2, 90. Trommel 0-3- Scheidsrechter: Prooi. Toeschouwers: 1200. Van der Zwet 6 Naarendorp 6 De Goede 7 Van der Laan 6 Nijlhof 6 Bakker 5 K.Winter 7 65. Stals 6 Honsbeek 6 Steinraht 6 Tan 6 J.Winter 6 78. Van Wieringen - 67. Rios 6 Ajax - Noordwijk 3-1 (1-0). 43. Fong. 1-0, 56. Fong 2-0. 65. Blankendal 3-Ó; 67. Meurs 3-1 Scheidsrechter: Boringa. Toe schouwers: 400. Van der Veldt 7 Van der Kolk 7 Reumer 7 75. Schoonen Bos 7 Meurs Schaafsma 7 Van Wetten 7 Van Rijn 7 46. Janssen 7 75. Van der Niet - Van Dam 7 De Vries 7 Pitti ASWH - Ter Leede 0-2 (0-0). 52. Gotschm 0-1, 90+4. Rahou 0-2 Scheidsrechter: Stange. Toeschouwers: 350. Waasdorp 7 Kalkema 5 Faerber 7 87. Rahou Van Zeist 7 Hamdi 6 Hoogkamer 7 77. Escudero Lensink 7 Gotschin Jansen 7 Gootjes 5 Lagendijk 8 72. Bloemheuvel Barendrecht - Bennekom 1-3 (1-0). 13. Van der Lugt 1-0, 48. Overbeek Bloem 1-1, 80. Van der Kolk 1-2, 90 +1. Overbeek Bloem 1-3. Scheidsrechter: Vos. Toeschouwers: 450. DOVO - Volendam 3-0 (0-0). 49. Adnane 1 0, 57. Wierenga 2-0, 88. Beekink 3-0. Scheidsrechter: Dreves. Toeschouwers: 750. Marken - Hoek 0-4 (0-1) 31. De Munnik 0- 1. 61. Destorme 0-2, 74 Ysebaert 0-3. 88. Dewispelaere 0-4 Scheidsrechter: Stofkoo- per Toeschouwers: 400. 9 6 3 9 117 0 21 17- 3 2 19 14- 7 1 18 19-10 1 16 21-11 3 16 24-17 3 16 13-13 2 15 17-14 5 12 17-17 4 11 11-16 5 10 12-15 5 6 10-18 5 6 7-18 6-15 5-19 gaande lijn in ons spel. Ik heb een selectie die graag wil en leergierig is." Hensen deelde het optimisme van zijn trainer: „Zes punten uit de laatste twee wedstrijden, het gaat de goede kant op." Frank Buizer, de aanvoerder van Voorschoten, constateerde dat zijn team aanvallend te weinig had gebracht. „De tegenstander tegenhouden lukt ons meestal nog wel," verklaarde de laatste man van de promovendus, „maar aanvallend creëren we te weinig. Dat was ook tegen Kat wijk het geval. Ik denk toch dat het een kwestie van kwaliteit is. Het verschil tussen de eerste klasse en de hoofdklasse is groot. Vorig seizoen eindigden we als vijfde in de eerste klasse, dan kun je moeilijk van ons ver wachten dat we in de hoofd klasse onze tegenstanders van de mat spelen." Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 10, Van Wetten (Noordwijk) 7. Destorme (Hoek) 7. Van Meegdenburg (Bennekom) 6, Koremans (Heerjansdam) 5, Dewispelaere (Hoek) 6. Gootjes (Ter Leede) 5, Blankendal (Ajax) 4, Slingerland (ARC) 4, Van Ommeren (ASWH) 4, Overbeek Bloem (Bennekom) 4, Winter (FC Lisse) 4, Wessels (Heerjans dam) 4, Rbii (Ter Leede) 4 Programma 30 oktober: Hoek - Baren drecht, Bennekom - ASWH, Ter Leede - Ajax, Noordwijk - FC Lisse, Kozakken Boys - D0V0, Volendam - ARC, Heerjansdam - Marken HOOFDKLASSE B SHO - Rijnsburgse Boys 3-3 (3-0). 12. Van Rixoort 1-0, 31. Bakker 2-0, 42. Overkleeft 3-0, 53. Onderwaater 3-1, 55. Schnater 3- 2, 86. Zinhagel 3-3 Scheidsrechter: De Meyer. Toeschouwers: 500 Langstraat 5 79 De Munck Groot 4 Schnater 6 Onderwaater 7 Kolder 6 Van Wijk - Kuhlmann 5 20. Vermolen 5 Zinhagel 6 Simons 6 Ketting 4 Freke 6 46. Charité 5 Katwijk - Voorschoten '97 2-1 (0-0). 66. Molenaar (strafschop) 1-0, 76. Kluivers (strafschop) 1-1, 83. Molenaar (strafschop) 2-1 Rode kaart: Borsboom (Voorschoten). Scheidsrechter: Uitterhoeve. Toeschouwers: 1000. Katwijk: De Heiden Buijs Van Wonderen L'Ami Ederveen Pronk Vondeling Voorschoten '97: Keemink Borsboom Buizer Van Heiningen 85. Kruis Almeida Borsboom 7 81. Verkuijlen 6 Hensen 7 Hajji 7 72. De Bie 6 Molenaar 6 Jonker 7 90+1. De Vreugd 7 Roest 5 6 Kluivers 6 6 Van Delft 6 6 63. Van der Errelen 7 Karremans 5 Nikic 59. Bor Excelsior Maassluis - Quick Boys 2-3 (1-2). 6. Van Beelen 0-1, 33 Loeve 1-1 (straf schop). 35. Bekx 1-2, 65. Van Fruchten 1 3, 71. Vink 2-3 Scheidsrechter: Smit. Toe schouwers: 800 Rode kaart: 71. Houwaard (Quick Boys) Quick Boys: Houwaard 6 Van Beelen 7 Timmermans 6 Bekx 9 Schoneveld 6 88. Furfaro Flaton 8 Van Fruchten 6 Kenselaar 7 71. Kuijt Van der Plas 6 Bak 6 Mussche 7 Spakenburg - IJsselmeervogels 2-3 (0-1). 28. Knüppe 0-1, 58. De Graaf 0-2, 68. De Graaf 0-3 (strafschop), 85. De Harder 1-3, 90+4. Zijl 2-3 Rode kaart: Kemper (IJssei meervogels) Scheidsrechter Brant. Toe schouwers: 6400. TOGR - Scheveningen 3-3 (1-1). 34. Lopes Silva 1-0, 41. Kenepa 1-1, 51. Lima 2-1, 54 Lopes Silva 3-1, 58. Roeleveld 3-2, 75. Kenepa 3-3 Scheidsrechter: Klerks. Toe schouwers: 250. Sparta Nijkerk - Huizen 3-4 (1-3). 17. Ilguy 0-1, 25. Amerzgiou 1-1, 38. Plomp 1-2, 44. Yilmaz 1-3, 59. Van Nijhuis 2-3. 73 Lamptey 2-4, 90. Klein 3-4. Rode kaart: Schrama (2x geel, Huizen). Scheidsrechter: Oussoren. Toeschouwers: 750. Deltasport - Capelle 0-0. Scheidsrechter: Hoonhout. Toeschouwers: 250. totdat Germain Gotschin, invaller voor de geschorste Hicham Rbii, de bal in het voorbijgaan de juiste richting gaf: 0-1. De treffer had een voorspelbare veran dering van het spelbeeld tot gevolg. AS WH zette aan, Ter Leede ving op en pa reerde. Human gaf vlak naast de goal een lobje dat door zijn medespelers on beroerd bleef en voorlangs hobbelde. De voormalige aanvaller van Hoek en ADO kopte ook nog een keer snoeihard op de lat. Honderd meter verderop maakte Pa trick Kalkema het nog erger door twee immense kansen, met eerst Lagendijk en daarna Gotschin als aangever, te ver prutsen. Het bleef zonder gevolgen. Een volgens het boekje uitgevoerde counter van de twee invallers Roberto Escudero en Mohamed Rahou eindigde in een treffer van de laatste. IJsselm.v. Rijnsb B Sparta N. Capelle Quick Boys Spakenburg SHO DeltaSport Schevemng. Excelsior M. Huizen Katwijk TOGR Voorschot. 9 8 1 0 25 15- 5 0 17 22-11 3 14 11-11 3 14 9-10 1 13 19-17 3 12 20-18 2 11 14- 12 2 11 13-10 12-10 16-17 8 14 21 8 7- 15 7 13-19 5 9- 18 5 8 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 8, Langerak (Del tasport) 7, De Harder (Spakenburg) 7, Schnater (Rijnsb. Boys) 7, Loeve (Excelsi or M.) 5, Van Engel (Excelsior M.) 5, Kene pa (Scheveningen) 5, End (SHO) 5, Knüp pe (IJsselmeerv.) 5, Van Gelder (Capelle) 4, Yilmaz (Huizen) 4, Corts (IJsselmeerv Programma 30 oktober: Huizen - TOGR. Scheveningen - Katwijk, Voorschoten '97 - Spakenburg. IJsselmeervogels - SHO. Rijnsburgse 8oys - Deltasport. Capelle Excelsior M., Quick Boys - Sparta Nijkerk

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17