hdcmedTa «O SPEURDERS WAGEMAKEI Spetterende opruiming! Leidsch Dagblad Familieberichten De reissite van uw dagblad ZATERDAG 23 OKTOBER 2OO4 901 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. En zie, ik ben met ulieden alle de dagen tot de voleinding der wereld. Matth. 28:20. Na een leven vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren is, door de Here uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve onvergetelijke vader, groot- en over grootvader Jacob Ruwaard op de leeftijd van 85 jaar. J. Ruwaard-Oliemans Jaap t (in liefdevolle herinnering) Jaap en Josine Japie Ria en Arend Carina en Bas Melissa Lucas Arend en Annette Jaco en Anita Wilma en Gerrit José Linda Pieter 2225 LZ Katwijk, 22 oktober 2004 de Waal Malefijtstraat 145 Mijn man en onze vader ligt thuis opgebaard. Op maandag 25 oktober is er 's avonds van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid- nemen in het rouwcentrum, Zuidstraat 103, Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op dins dag 26 oktober, 's middags om 13.30 uur in de "Oranje-zaal" van het kerkelijk gebouw "Het Anker", Voorstraat 74, Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Degenen die geen persoonlijk bericht hebben ont vangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. De Heer is goed geweest voor mij Psalm 66:7 Na een liefdevolle verzorging in Van Wijckerslooth te Oegstgeest, is rustig van ons heengegaan onze zus, tante en oudtante Gozewina Johanna Versteeg-Hoogendoorn sinds 4 januari 1988 weduwe van Willem Versteeg 21 juli 1910 21 oktober 2004 Uit aller naam: I. M. Hoogendoorn Correspondentieadres: M. Boomker-Hoogendoorn Veldzicht 160 2543 RX Den Haag De overledene is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op dins dag 26 oktober om 14.00 uur in de aula van crema torium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14: 2 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat van ons is weggeno men onze lieve zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Trijntje van Duijvenbode-Varkevisser weduwe van Jacob van Duijvenbode, op de gezegende leeftijd van 91 jaar. J. van Duijvenbode t S. van Duijvenbode- Beintema Jacqueline en Dirk Petra en Nico L. Koelewijn- van Duijvenbode A. Koelewijn Marcel Trudy en Jan-Paul N.A. Verdoes- van Duijvenbode C. Verdoes Annegreet en Sander Niels en Arina A.P. van der Pias van Duijvenbode T. van der Plas Mariëlle en Wiegert Jasperine en Martien en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 22 oktober 2004 Huize "Salem" Correspondentieadres: L. Koelewijn-van Duijvenbode Noorderlicht 37 2221 LX Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 26 okto ber van 19.30 - 20.30 uur in het rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee; tevens na afloop van de begrafenis in de zaal van de Ichthuskerk. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 28 oktober om 13.30 uur in de Ichthus kerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. "Zeg nooit nooit... 't Liefste wat ik heb. bezeten, 65 jaar de spil van mijn bestaan. Vraag me niet dat te vergeten en gewoon door te gaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat zij zo vele jaren verenigd mochten zijn, geven wij u kennis dat, zacht en kalm, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Cornells Hendrik van der Meer - Cees - 13 april 1920 t 22 oktober 2004 M. van der Meer-van Riet en verdere familie Leidseweg 36E 2374 AR Oud Ade Cees is overgebracht naar Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden. Thuis en aan het uitvaartcentrum geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 27 oktober om 11.00 uur in het crematorium „Rhijnhof", Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Waar s mensen schoonste en liefste gedachten zijn, daar is de mens; hij is niet waar hij leeft, maar waar hij lief heeft. Heden is in alle rust van ons heengegaan onze lieve oma en "Kleine omaatje" Margaretha Catharina Harteveld-van Leeuwen - Greet - weduwe van Dio Harteveld op de mooie leeftijd van 91 jaar. Dinteloord: Hans Lepelaar Wendy, Kevin Radewijk: Marion en Freek Snoeck- Lepelaar Harm, Peter Den Burg: Yvon Lepelaar Cato, Josje, Dio, Tex Leiden: Tiny Lepelaar Warmond, 21 oktober 2004 Correspondentieadres: T. Lepelaar Julianakade 19 2316 RZ Leiden Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 26 okto ber van 10.30 tot 11.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. Aansluitend is er om 12.00 uur een samenkomst in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Moedig tot het laatste moment, maar door ziekte ver zwakt, is op 48-jarige leeftijd van mij heengegaan mijn lieve vrouw, dochter, onze zus en schoonzus Louise Frederika Bol-Maurits 8 juni 1956 21 oktober 2004 Namens allen: Jaap Bol en F. Ma u rits Annie M. G. Schmidtstraat 10 2353 LB Leiderdorp U kunt afscheid nemen van Louise op maandag 25 oktober van 20.15 tot 21.00 uur in het uitvaart centrum van Monuta Soek, Van Geerstraat 2^ te Leiderdorp. De afscheidsplechtigheid zal plaatshebben op dins dag 26 oktober om 10.30 uur in het uitvaartcentrum, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats gelegen aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in het uitvaartcentrum. Verwacht maar toch plotseling is onze lieve schoon dochter, schoonzus en tante Louise Bol-Maurits op 21 oktober 2004 overleden. We zullen haar nooit vergeten. M. Bol-Hulsbos Dick en Bettine Alimieke en Vic Hans en Samantha Paul Coby Neven en nichten Een hele lieve collega hebben wij verloren Louise Bol Medewerkers Bestuursbureau Universiteit Leiden Mijn laatste groet is aan hen die mij kenden en liefhadden. Met verdriet om haar heengaan, maar ook met grote dankbaarheid voor de jaren die zij bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze moe der, schoonmoeder, oma en overgrootoma Antonia Barbara van Schie-van Engelen Tonnie weduwe van Cornelis van Schie Zeist, 18 november 1915 t Noordwijk, 22 oktober 2004 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die onze moeder mocht ontvangen van alle medewerkers van woonzorgcentrum "Groot Hoogwaak". "Groot Hoogwaak" Groot Hoogwaak 1kamer 004 Noordwijk Correspondentieadres: C. M. Riem Vis-van Schie Pr. Bernhardstraat 16 2202 LH Noordwijk Ma is op haar kamer, alwaar geen bezoek. De Avondwake voor haar wordt gehouden op maan dag 25 oktober om 19.30 uur in de Parochiekerk Maria ter Zee, Nieuwe Zeeweg 75 te Noordwijk aan Zee, waarna er aansluitend gelegenheid is tot condo leren en om afscheid van haar te nemen. De Uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 26 oktober om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op de R.K. Begraafplaats aan de Gooweg te Noordwijk-Binnen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Poort van Kleef", Douzastraat 5 te Noordwijk- Binnen. Ma hield veel van bloemen. 25-10-2002 25-10-2004 Jan Willem Toen jij ging slapen, Hield de zee haar adem in en zong een fluisterlied. Mis je. Dank dat je er altijd was. Liefs Ma Laurie 19 August 2003 13 October 2004 We invite you to share with us a celebration of Laurie's life Wednesday, 27 October 2004 at 3pm Rhijnhof Crematorium, Laan te Rhijnhof 4, Leiden Alison, Daniel Phoebe Butler Hermelijnvlinder 22, 2317 KC, Leiden Hartverwarmend zoveel belangstelling te mogen onder vinden tijdens de ziekte en het overlijden van Louis van Kempen Heel, heel hartelijk dank hiervoor. Betty van Kempen-Fleur Handelstraat 20 2324 jL Leiden Grafmonumentt Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Open Avond over Lichaamsgerichte Therapie "Omgaan met allergiën" Clare Silvestrin "Seksualiteit en levensvreugde" Maya Kerstan "De Kracht van ademmeditatie" Romy Demond Plaats: buurthuis De Kooi,! Datum: 27-10 vanaf 190 Entree: 8 Info: 071 30139 www.rodeparel.cot NO is de tijd om aan te schaffen: A-merken tegen bodemprijzen! PC's vanaf 65 Notebooks vanaf 199 TFT Panels vanaf 199 4 Topper 1 PC HP Compaq Deskpro Intel Pentium 3 550 Mhz 128Mb Ram geheugen 6Gb CD 125 Topper 2 Notebook Toshiba Tecra Intel Pentium 3 700Mhz 128Mb Ram geheugen 10Gb 13"TFT CD Floppy 399 Nog veel meer toppers bij: RESTART COMPUTERS BV: Gewoon de goedkoopste computers! Overrijn 5 (to Zijlpport) 2315 KA Leiden 071-8001430 di-za prijs ex btw De leukste mensen vind bij 2voud Kom in actie voor nieuw contacten. Bel nu metlf Rob, telefoon (071) 572 Maandag en woensdag 1! zaterdag 9 -13 ui void ReUiefJ ww w. 2 vo udrelatiebemidi Tel. 072-519 68 68 Fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkma www.speurders.nl speurders@hdc.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad i.c.m. Haarlems Dagblad en IJmuider Courant bereikt u ruim 273.000 leze Felicitaties Mededelingen Websites Oproepen en reünies Verloren, vermist en gevonden Markten en braderieën Uitgaan Concertkaarten Kennismaking en relaties Relatiebureaus Relatielijnen Feesten en partijen Bruid en bruidegom Baby, peuter en kleuter Senioren Lichaamsverzorging Sport, spel en hobby Medische- en/of sportmassage Therapie en welzijn Natuurlijke/biologische producten Boeken Kunst en antiek Mode en kleding Muziek Verzamelingen Personeel gevraagd - Administratief - Commercieel - Horeca - Kappers - (Para-) medisch - Schoonmaak - Technisch - Bouw - Automatisering - Logistiek - Winkel - Divers - Vakantiewerk - Huishoudelijk (vraag en aanbod) Personeel aangeboden Oppas/au pair Bijverdiensten Cursussen en opleidingen Bedrijfs-onroerend goed Onroerend goed gevraagd Onroerend goed aangeboden Te huur gevraagd Te huur aangeboden Recreatie-onroerend goed Woonruimte gevraagd* Woonruimte aangeboden Woonarken Woningruil Verhuizingen en inboedels Woninginrichting en meubilair Huishoudelijke apparatuur Verzekeringen, hypotheken en geldzaken Rijscholen Auto's Bedrijfwagens Aanhangwagens Auto-onderdelen, Auto-accessoires en reparaties Motoren Fietsen, brommers, scooters Zaken en transacties Vraag en aanbod Machines en gereedschappen Onderhoud en reparaties Bouwmaterialen Land- en tuinbouw Tuinen- en tuinbenodigdhed» Dieren- en dierenbenodigdheden Vakantie en recreatie Watersport Kamperen Caravans en campers Audio, tv en video Computers en software Foto en film Internet Telecommunicatie Automatisering Diversen Erotieklijnen Erotische sites Contactclubs Personeel diverse clubs Escortservice Massage Erotiek Rubrieken waar betaling voor pi sing mogelijk van toepassing is Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch dagblad Millimetertarief per kolom per mm Logo/fototarief per kolom per mm Personeels per kolom per mm Personeels met logo/fototarief per kolom per mm ma.t/m vr. €0,90 €0,99 €1,02 €1,01 €1,10 €1,11 €1,15 €1,27 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Tegen een gunstig combinatietarief kunt u uw adver tentie plaatsen in de gehele oplage van de Hollandse Dagbladcombinatie. De edities van deze oplage zijn: Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Leidsch Dagblad, De Gooi- Eemlander. U bereikt dan ca. 900.000 lezers. Tarieven voor particulieren Particulieren kunnen tegen een speciaal tarief plaatsen. Zie voor tarieven en voorwaarden de hokjesbon elders in uw dagblad. Brief onder nummer U kunt belangstellenden op uw advertentie laten reageren via uw dagblad door in uw advertentie de vermelding 'brief onder nummer' op te nemen. De bij ons binnengekomen reacties sturen we op dins dag en vrijdag aan u door. Hiervoor berekenen wij 5,- aan administratiekosten. Stuur uw reactie naar bovenstaand adres. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop het in de advertentie genoemde nummer. Internet Alle advertenties worden automatisch drie weken doorgeplaatst naar de sites van Haarlems Dagblad IJmuider Courant,Leidsch Dagblad. Zie de sites www.haarlemsdagblad.nl,www.leidschdagblad.nl www.ijmuidercourant.nl Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaatsn aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste aan dacht aan uw opdracht te besteden. De telefonist! sluittijd is 2 dagen van tevoren vóór 17.00 uur, vof plaatsing van de volgende dag. Advertentieopdrachten voor de zaterdageditie dii u donderdag vóór 17.00 uur bij ons aan te leveren Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. Bewijsnummers Bewijsnummers worden uitsluitend op aanvraag e tegen betaling van 3,05 excl. BTW verzonden. Aansprakelijkheid Met betrekking tot de aansprakelijkheid zijn onze advertentievoorwaarden van toepassing die wij verzoek kunnen toezenden. Bent u niet tevreden over uw geplaatste adverted neemt u dan contact met ons op zodat wij zorg kunnen dragen voor een passende oplossing. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentietekst te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 1990, gedepc neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbanl en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Meer informatie Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op met onze medewerkers. Zij kunnen u adviseren en e brochure toezenden met daarin o.a.het verspreid gebied, de bereikcijfers en alle advertentie-mogel heden. U kunt ook kijken op internet. speurders, nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4