Nederland bedankt! BELGISCHE ARDEN NI Uniek CAPPADOCI D. ELSGEEST ZN. Familieberichten HDCMEDÏA VERBOUWINGS UITVERKOOP KORTINGEN VAN 10 TOT 50% PERZISCHE. OOSTERSE en MODERNE TAPIJTEN Woninginrichting Lloyd loom meubelen WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS VKUUAO 2.2. UKIUBEK 2004 901 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507. 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Na vele maanden vechten, ben je toch nog vredig heengegaan, Al zagen we heel stiekem in beide ogen ook een traan. Heb je 't nog geweten, al die aandacht alleen voor jou. Dat is wat je wilde, dat is wat je wou. Joke Ooijendijk Tot het laatst toe wilde je leven, door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Leiden, t Leiden, 10 april 1954 20 oktober 2004 Voor altijd in onze gedachten Gerard René en Judith Mariska en Jeffrey S& Bowie Pa Ooijendijk Ma Ooijendijk Broers en zussen Neven en nichten Correspondentieadres: Zambiapark 44 2408 JR Alphen aan den Rijn Het afscheid van Joke vindt plaats op maandag 25 oktober, om 11.00 uur in de kapel van begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Aansluitend zal zij daar worden begraven. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Poort van Leyden, Haven 100, Leiden. Aanwezig in afwezigheid 'n stukje dood, 'n stukje leven Voorgoed in ons bestaan verweven en daarom nooit verleden tijd Met vele goede herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve vader, schoonvader en opa Gerard Paes weduwnaar van Tine Paes-de Gunst 11 maart 1922 21 oktober 2004 Marga en Koos Cathelijne en Mare Elsemieke en Luc Addy en Rob Correspondentieadres: D. A. Paes Haagweg 186 2324 NA Leiden Gerard is thuis, Kanaalweg 137 te Leiden. U kunt daar afscheid van hem nemen en de familie ontmoeten op maandag 25 oktober van 19.00 uur tot 20.30 uur. Wij stellen uw aanwezigheid zeer op prijs tijdens de samenkomst op dinsdag 26 oktober om 11.30 uur in de aula van Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. Hierna willen wij daar graag nog met u samenzijn, waarna wij om 13.00 uur in besloten kring Gerard willen bijzetten in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Bescherm de natuur. Word lid van Natuurmonumenten. In Nederland kun je nog genieten van prachtige natuur. Maar die komt steeds meer onder druk te staan. Natuurmonumenten beschermt de natuur door aankoop en beheer. Uw hulp is hard nodig. Word lid vanaf 2,- per maand. Bel 0900-8335 0,16/min) of kijk op www.natuurmonumenten.nl A Als nieuw lid ontvangt u de Natuurwijzer, met 59 wandel- <Ll^ informatie ove, 350 natuurgebieden in Nederland -w U bent van harte welkom bij De grootste collectie van Nederland Woonbanken, fauteuils, eetstoelen en meer... Lloyd loom of Spalding fn samenwerking met de topmerken Val-eur, Lloyd loom of Spalding Slootstra design in Uoyd loom dé grootste collectie gevlochten meubelen van héél Nederland. www.tch-exclusief.nl TCH exclusief - HILLEG0M Leidsestraat 122 (N208 zuid) - Tel: 0252 530700 Geopend van di. i/m za. van 10-17 uur. Aankondiging ingevolge artikel 54 RV Bij akten van 20 oktober 2004 heb ik op verzoek van de Ont vanger van de Belastingdienst Holland-Midden kantoor Lei den aan K. Parlayan, zonder bekende woon-/of verblijf plaats binnen en buiten het Koninkrijk, betekend twee exploten van executoriaal be slag onder derden d.d. 19 ok tober 2004 aan het parket van de Heer/Vrouwe Officier van Justitie te 's-Gravenhage in zake verschuldigde Inkom stenbelasting en Premie volksverzekeringen. Afschriften hiervan zijn te verkrijgen bij mij belasting deurwaarder. Belastingdienst Holland- Midden kantoor Leiden De belastingdeurwaarder, M. J. Groeneveld. Be\astingdienst Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekoaa voorde belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie er studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 KLAASSENS CONFECTIE ETAGE PRINGLE PULLOVERS EN VESTEN WOLCORD PANTALONS WARM GEVOERDE WINTERJACKS DRESSLER WINTERCOLBERTS Gedipl. kledingcoupeur aanwezig, dus confectie als maatwerk afgeleverd. KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN Vluchtelingenwerk Nederland bestaat in oktober 25 jaar. Al 25 jaar zetten betaalde medewerkers en duizenden vrijwilligers zich in voor de bescherming en integratie van vluchtelingen in ons land. Vluchtelingen zijn moedige men sen, die zich niet neerleggen bij onrecht en schendingen van mensenrechten in hun land van herkomst. We zijn er trots op dat in de afgelopen. 25 jaar bijna 200.000 vluchtelingen veiligheid vonden in ons land. Hier konden zij aan een nieuwe toekomst bouwen. Vluchtelingenwerk Ne derland ondersteunde hen daar bij. De vluchtelingen zijn dank baar dat zij in Nederland een kans hebben gekregen. Ter gelegenheid van ons 25-jarig bestaan blikken we samen met één van hen terug. Haytham Mansour Edriss kwam vijf jaar geleden naar Nederland vanuit Soedan. Hij was toen 27 jaar. Toen ik hier aankwam, voelde ik mij helemaal verblind. De vrij heid, de rechtsstaat en de men taliteit hier in Nederland waren bijna niet te bevatten. Ik voelde me erg welkom. Maar toen ik van de eerste schok bekomen was, realiseerde ik me ook dat het hier geen hemel op aarde is. Ook hier moet je vechten om vooruit te komen. En dat is niet altijd mak kelijk. Er wordt veel van je ver wacht. Je moet je zo goed moge lijk aanpassen. Soms voelde ik mij een buitenstaander; alsof ik er niet bij hoorde. Als vreemde ling heb je een helpende hand nodig. Vluchtelingenwerk Neder land is voor veel vluchtelingen die hand. Zelf ben ik goed gehol pen tijdens de asielprocedure, toen ik in Zeeland woonde. En ook later, toen ik een verblijfsver gunning had gekregen en ik in Amsterdam ging inburgeren, kreeg ik veel steun van Vluchte lingenwerk.' Ik kon een donkere periode afsluiten! Haytham voelt zich nu goed geïntegreerd in Nederland. 'Het is heel belangrijk zelf contact te leggen. Ik ging naar het buurt huis, werd lid van een sportclub en nam het initiatief mijn buren te groeten. Zo is het mij gelukt vrienden te maken en een plekje te veroveren in de Nederlandse maatschappij. Ik heb de taal ge leerd en werk nu als juridisch be geleider bij... Vluchtelingenwerk Nederland! Daar ontmoet ik veel vluchtelingen die nog niet weten of zij in Nederland mogen blijven. Ik zie hun verdriet, angst en on zekerheid. Omdat ik het zelf heb meegemaakt begrijp ik hen goed. Vaak neem ik hun verdriet mee naar huis.' Haytham's vrouw Amel is sinds kort in Nederland. Net als haar man werkte zij in Soedan als advocaat en mensenrechtenacti vist. Haytham en Amel zijn geluk kig want binnenkort verwachten zij hun eerste kindje. 'Of wij terug zouden willen naar Soedan? O ja, heel graag! Ik wil mijn bijdrage leveren aan de wederopbouw van ons land. Maar dat kan pas als er een andere regering is. Dus voorlopig ben ik erg blij met de bescherming die Nederland ons als vluchteling biedt. Daar door kon ik een donkere periode in mijn leven afsluiten. Nederland bedankt!' 25 Jaar Vluchtelingenwerk Ne derland betekent 25 jaar inzet van betrokken burgers voor vluchtelingen. Wilt u meer weten over ons werk? Bel met (020) 346 72 00 of kijk op www.vluchtelingenwerk.nl. e „an vluchtelinge,. ..int'-' ^Aeschetfl^' Vluchtelingenwerk Nederland Wij maken er werk van. Giro 123488, Amsterdam. 3 II'NHUIL gratis 7-gangen diner bij verblijf. J Ontdek de bosrijke omgeving van het Semoisdal Voordelig genieten in de Belgische Ardennen! Want in dit zuidelijk gedeelte van onze Zuiderburen, met haar prachtige heuvellandschap, bossen, kronkelende riviertjes en pittores ke dorpjes, zult u helemaal tot rust komen. En dat kan al heel voordelig! Want KRAS Stervakanties heeft in samenwerking met het sfeervolle Hotel L'eau Vive een 4-daagse autoreis samengesteld vanaf slechts 99 (5 dgn v.a 125,8 dagërt v a. 210), inclusief welkomstdrankje en dagelijks ontbijt buffet. Bovendien krijgt u bij een verblijf van 8 dagen een gastronomisch 7-gangen afscheidsdiner t.wv. 50 p.p. aangeboden! Als dat geen aanbieding is. HOTEL L'EAU VIVE Het 3-sterren Hotel L'Eau Vive is prachtig gelegen aan de oever van het riviertje de Semois in het plaatsje Vresse sur Semois. Het authentieke, verzorgde hotel wordt omge ven door groen. Het beschikt een Bourgondische keuken, die in de wijde omgeving bekend staat om zijn ambachtelijke vakmanschap. Alle kamers zijn voorzien van bad/douche en toilet. Tevens kunt u voor slechts 29 een 3-gangen welkomstdiner bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES U verblijft temidden van de schitterende n Belgische Ardennen. Dit is natuurlijk hét gebied LI voor heerlijke wandelingen, mooie fietstochten J kanotochten. Maar ook voor mensen die zich k willen inspannen zijn er vele mogelijkheden j afwisselende vakantie. Het kleine, fraai gelegj Vresse sur Semois is een gezellig plaatsje, n bezoek kunt brengen aan het tabak- en fol' Verder kunt u uitstapjes maken naar Neufch de Tour Griffon kunt bezichtigen en het historisi Bouillon. Natuurlijk kunt u ook leuke autotochtje] naar en door de nabijgelegen Franse Arden Luxemburg. Aankomstdata HW 96.552 4 dgn: vrijwel elke vr.va 5 dgn: vrijwel elke ma. 8 dgn: vrijwel elke ma ei i 5/11 t/m 25/3 in 1/11 t/m 28/3 vr.van 1/11 t/m 2£ Toeslagen per per persoon: 1 -persoonskamer v.a. 50, welkomstdiner 29( neel, bij boeking opgeven), reserveringskoster, (verplicht, bij boeking). Prijzen zijn persoon anders vermeld. Exclusief: vervoer, reservering^ div. verzekeringen. Reisnummer HW 96.552 Fantastische ontdekkingsreis/zonvakantie door een verrassend stukje 1 Fantastisch reisnieuws! KRAS Stervakanties is er in geslaagd om beslag te leggen op een aantal heerlijke én extra laag geprijsde 8-daagse zonvakanties naar de Turkse Zuidkust inclusief een 3- of 4-daagse minirondreis naar Cappadociël De perfecte combinatie van zon, zee, strand én cultuur! En deze schitterende reis kunt u al boeken voor een spotprijs vanaf slechts 229! Dit is inclusief vliegreis, trans fers, verblijf in 3-/4-sterren hotels, dagelijks ontbijt en diner, excursie naar Antalya, een 4-daagse minirondreis naar Cappadocië o.l.v. Nederlandssprekende reisleiding en een binnenlandse vlucht Antalya-Cappadocië v.v. Dus geen urenlange busreis naar Cappadocië zoals gewoonlijk, maar een heerlijke comfortabele ca. 60 min. durende vliegreis. Idealer kan niet! U zult versteld staan van de vele wonder baarlijke gezichten van een uniek stukje Turkije. Deze boei ende reis voert u door een landschap van merkwaardig gevormde vulkanische rotsformaties in allerlei zachte kleur schakeringen. We brengen u langs prachtig beschilderde kerken, bijzondere rotskloosters, ondergrondse steden en mysterieuze grotwoningen. U ziet het: Ook de rondreizen naar Turkije... doe je met KRAS! UW HOTELS Speciaal voor deze actie zijn een aantal prima 3-/4-sterren accommodaties ingekocht aan de Turkse Rivièra. U ver blijft op basis van halfpension. REISPROGRAMMA IN HET KORT U vliegt de eerste dag comfortabel per Inter Airlines naar Antalya, alwaar de transfer naar uw hotel aan de Turkse Rivièra volgt. De tweede dag kunt u helemaal naar eigen wens invullen. U kunt heerlijk genieten van zon, zee en strand of, en dat raden we u zeer zeker aan, u kunt een facul tatieve boottocht maken over de Manavgat (ca. 30 p.p.). De volgende dag vertrekken we naar Cappadocië. Via een binnenlandse vlucht van Antalya naar Mevehir komen we terecht in dit werkelijk uniek stukje van Turkije.Del 3 of 4 dagen brengen we een bezoek aan de ond« steden Göreme en Ughisar, waar u versteld zult sa talloze verscholen grotkerkjes, fresco's en holwosi Avanos, een stad die bekend staat om haar tapijtb en pottenbakkerijen, waar we uiteraard een kift nemen. Op de 6e dag nemen we afscheid van Cappi vliegen we terug naar de Turkse Rivièra. Dag 7 si- teken van Antalya. U ziet een aantal interessante) dezé havenstad en krijgt de gelegenheid om tesl» Vertrekdata HW 96.624 Vertrek op maandag, woensdag en zaterdi Amsterdam, iedere zaterdag vanaf Eindhoven i woensdag vanaf Enschede en Maastricht. November 1-3-6-8-10-13 November 15-17-20-24 November 27 December 4 Toeslagen per persoon: 1-pk 30, upgrade naar 5-sterren hotel 49,\i lunches 49, brandstoftoeslag 6, luchthaven' tenbelasting en res.kosten 49. Er zijn geen M tingen voor deze reis. Prijzen zijn p.p., tenzij andi meld Exclusief: entrees, luchthaven-/toerislB res.kosten, visum, koffer- en servicegelden.reis-e leringsverzekering. Noot. indien u vertrekt opa of maandag, dan verblijft u 3 dagen in Cappsa 5 dagen aan de Turkse Rivièra. Min aant deel1 ann.term.bij onvold. deeln.: 8 dgn voor vertrek.Vs gebreide reisbeschrijving reisnummer HW 96.621 KRAS I <3? 1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 n mpnen aan ut mjn nouusnaai i iz Minsieruam vvuiemnpamwey zo - -ïll Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoom Veemarkt 45-47

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4