Stuntactie TURKIJI CHAMPAGNE en B0URG0G HDCMEDÏA De Westerschelde vmtALMOORVoeas 259ÏÏ EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. Familieberichten WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS KRAS KRAS Steeds weer plezier van karton en pap DONDERDAG 21 OKTOBER 2OO4 te Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Het is alsof wij afscheid nemen maar liefde is oneindig groot we bleven en we blijven samen liefde is sterker dan de dood. Dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, broer en onze zwager Paulus Timotheus Mizee - Paul - 5 november 1925 Leiden 18 oktober 2004 Craag wil ik het personeel van Zuydtwijck afdeling Croonesteyn bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Toos Mizee-van Putten Wim en Bep Mizee Henny en Feester van Putten Dijkhoflaan 126 2331 AX Leiden Paul is in het Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 25 oktober om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof, (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid en lid van verdienste Cor Schreuder Hij is jarenlang zeer actief geweest voor onze vereniging onder meer als voetballer, leider van het eerste elftal en bestuurslid. Zijn inzet en betrokkenheid zal zeker in herinnering blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Leidse Voetbalvereniging UVS Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma Maria Wilhelmina Pieternella Crama weduwe van J. Trouwee 7 september 1913 Leiden 20 oktober 2004 Ank en Koos Marianne en Hans Loes en Bram Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. Kranenburg Staten weg 175 a 3039 HN Rotterdam Onze moeder is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 25 oktober om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaa voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist Vraag informatie ei studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 Bij exploot van mij, tk-gerechts- deurwaarder, van 19 oktober 2004 is op verzoek van Souad Safsaf te Leiden onder verwij zing naar het exploot van 29 juni 2004 AAN Tarik Safsaf, woon- en verblijfplaats onbekend, on der meer AANGEZEGD dat het indienen van het verweerschrift of het verzoek om uitstel middels een procureur uiterlijk woensdag 9 februari 2005, des namiddags te 16.00 uur bij de (griffie van de) Rechtbank te 's-Gravenhage, sector Familie- en Jeugdrecht, Prins Clauslaan 60 aldaar, zal moeten plaatshebben. Een afschrift van het exploot kan op het hieronder gemeld kantoor worden verkregen. C. Wolff Ik.- gerechtsdeurwaarder Van Vliet Hardy Gerechtsdeurwaarders Schuttersveld 9 - Leiden Bij exploot van mij, tk.-gerechts- deurwaarder, van 19 oktober 2004 is op verzoek van Mohanied Faouzi te Leiden onder verwij zing naar het exploot van 29 juni 2004 AAN Bouchra Hdidouan, woon- en verblijfplaats onbekend, onder meer AANGEZEGD dat het indienen van het verweer schrift of het verzoek om uitstel middels een procureur uiterlijk woensdag 9 februari 2005, des namiddags te 16.00 uur bij de (griffie van de) Rechtbank te 's-Gravenhage, sector Familie- en Jeugdrecht, Prins Clauslaan 60 al daar, zal moeten plaatshebben. Een afschrift van het exploot kan op het hieronder gemeld kantoor worden verkregen. C. Wolff tk.- gerechtsdeurwaarder Van Vliet Hardy Gerechtsdeurwaarders Schuttersveld 9 - Leiden Bij exploot van mij, H. Peet, toegevoegd-kandidaat-ge- rechtsdeurwaarder te Leiden van 06 oktober 2004 is ten verzoeke van de stichting Stichting Woondiensten De Brittenburg, gevestigd en kantoorhoudende te KAT WIJK, AAN: Johannes van Duijvenvoorde, geboren 22 januari 1958, voorheen wo nende te KATWIJK aan het adres Hoorneslaan 416, thans zonder bekende woon- en/of verblijfplaats binnen het Koninkrijk der Nederlan den of elders, BETEKEND een proces-verbaal van mij, houdende executoriaal be slag onder de daarin nader omschreven derde. Afschrift van dit exploot, kan worden verkregen bij: Van Arkel gerechtsdeurwaarders Perzikweg 15 Leiden Telefoonnr (071) 5793000 Telefax (0715895087 V a n Arkel cr echts deur waarde KiK-v/erk Ber+el deze werkkrant Voor speciaal basis- onderwijs bij Krarrt in de Klas. Ook Voor gratis dagbladen'. www.krarrtindeklat.nl Te(. 010-1109190 Bescherm de natuur. Word lid van Natuurmonumenten. In Nederland kun je nog genieten van prachtige natuur. Maar die komt steeds meer onder druk te staan. Natuurmonumenten beschermt de natuur door aankoop en beheer. Uw hulp is hard nodig. Word lid vanaf 2,- per maand. Bel 0900-8335 0,16/min) of kijk op www.natuurmonumenten.nl lid ontvangt u de Natuurwijzer, met 59 wandel- A informatie „ver 350 <(A UXTÏÏS'"„'Se, natuurgebieden in Nederland. x A RW Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde. GIRO 65 65 00. V Vogelbescherming neem-i-vrienben- i GRATIS-MEE-OP- VAKANT1E-ACTIE! N E I) E R L A Telefoon 030-693 77 77 www.vogelbescherming.nl ie en 4e persoon gratis.] -set: INCLUSIEF: vliegreis Nederland-Antalya v.v. transfer luchthaven-hotel v.v. verblijf in 4-sterren hotel dagelijks ontbijt en diner 2-daagse minirondreis naar Pamukkale diensten Ned.sprekende reisleiding Voor een 'vriendenprijs' 8 dagen naar Turkije Verras uw vrienden met een gratis vakantie1 ledereen heeft wel een aantal hele goede vrienden, die je wel eens wilt ver rassen met een schitterend cadeau! Dan is dit een uitgelezen kans om dat te doen en dat ook nog eens GRATIS"! KRAS Stervakanties heeft namelijk een hele spectaculaire stuntaanbieding voor u. Als u nu met 2 personen boekt voor een 8-daagse 4-sterren zonvakantie naar Turkije mag; u gratis 2 vrienden meenemen! Maar u kunt natuurlijk ook gratis uw kinderen, of uw ouders of uw grootouders meene men! En de prijs...die is ook ronduit sensationeel, want u kunt al boeken vanaf slechts 259! Geloof het of niet dit Is ook nog eens op basis van halfpension, ontbijt en diner zijn dus inbegrepen in deze sensationele reissom. Gaat u ook met uw vrienden genieten van de Turkse winterzon? UW HOTELS Speciaal voor deze actie zijn een aantal prima 4-sterren accommodaties ingekocht aan de Turkse Rivièra. Omdat we uiteraard de prijs zeer laag willen houden, bieden we u de accommodaties aan op 'no name' basis. Dat wil zeggen dat u verblijft In een 4-sterren hotel in of nabij één van de bad plaatsen Side, Antalya, Alanya, Belek of Kemer. De exacte ligging, plaats en de naam van de accommodatie hoort u ter plaatse Alle hotels beschikken over vele faciliteiten, zoals restaurant, bar, zwembad en diverse sportfaciliteiten. Uw kamer is minimaal voorzien van douche en toilet. U verblijft in de hotels o.b.v. halfpension. REISPROGRAMMA IN HET KORT Tijdens uw vakantie maakt u een 2-daagse minirondreis naar Pamukkale, deze rondreis begint in principe op de 3e dag van de vakantie, maar dit kan in enkele gevallen ook een dag eerder of later zijn.Tijdens deze excursie maakt u kennis met het natuurwonder Pamukkale ('katoenen kasteel') met haar prachtige witte kalksteenterrassen, die in de Romeinse tijd als kuuroord werden gebruikt. De nederzetting bij dit kuur oord is Hierapolis, bekend vanwege haar graftombes uit de Griekse en Romeinse periode. Tenslotte bezoeken we een aantal pittoreske dorpjes, waar u een goed beeld krijgt van het dagelijkse leven in Turkije en het heden en verleden van uw vakantieland. De. test van uw vakantie kunt u genieten van zon/zee en strand aan de Turkse Rivièra. TURKSE RIVIÈRA Eén van de mooiste kusten van Turkije en eigenlijk van het hele Middellandse Zeegebied Is de Turkse Rivièra. Dit kust gebied biedt u alles wat een weekje strandvakantie zo heer- lijk maakt. Want aan de Turkse Rivièra is het heerlijk toeven In het zonnetje aan de stranden en de zwembaden van de hotels. Maar Ook het achterland is werkelijk prachtig. U vindt op korte afstand prachtige bergketens, historische steden, archeologische opgravingen, watervalletjes en leuke wan delroutes. En., de bekende badplaatsen Alanya, Antalya, Side, Kemer en Belek staan vol met restaurants, barretjes, lederzaken, kledingwinkels en juweliers. Kortom, u hoeft zich geen moment te vervelen aan de Turkse Rivièra. Vertrekdata HW 96.623 Vertrek: vrijwel iedere dinsdag, zaterdag én zondag vanaf Amsterdam, vrijwel iedere dinsdag van Eindhoven en Rotterdam. v.a. 339 v.a.€ 259 v.a. €259 v.a. €339 v.a. 339 v.a.€ 398 November December Januari Februari Maart April Toeslagen per persoon: 1-pk 25, upgrade naar 5- sterren hotel 49, pakket van 4 lunches 49, luchtha- ven-/toeristenbel. en res,kosten 49. Er zijn geen kin derkortingen voor deze reis. Prijzen zijn p.p., tenzij anders vermeld. Excl.: luchthaven-/toeristenbel. en res.kosten, visum, div. verzekeringen. Noot: de basis- reissom voor de 3e en 4e persoon is gratis, de toeslagen (zoals luchthavenbelasting) zijn niet gratis. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnummer HW 96.623 I Sb&fl/k>kA*fcieo pFj KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 LiÜJ Baam Brinkstraat 17-Haarlem Schagchelstraat la-Hoorn Veemarkt 45-47 sS£ www.kras.nl m« t/m »r: 01.10-30.30 uur. u: 09.10-IS.30 uur El 073 - 5 999 999 :t:Q INCLUSIEF: verblijf in Chateau D'Ar Barrois verblijf in 2-persoonslv dagelijks Frans ontbijt gebruik van parkeerpb Heerlijk genieten van prachtige natuur, wijngaarden en fraaie archite Droomt u wel eens dat u in een kasteel woont? Een kasteel met lange wijde trappen, klassieke eetzalen, maar ook met de luxe van tegenwoordig zoals een solarium en fitnessruimte? Dan heeft KRAS Stervakanties goed nieuws voor u! Want wij bieden u de mogelijkheid om u een paar dagen een echte kasteelheer of kasteelvrouw te voelenl U kunt bij ons een 4- /5-/8-daags verblijf boeken in het fraaie Chateau D'Arc-en- Barrois vanaf slechts 99, inclusief dagelijks een Frans ontbijt. Dit statige kasteel ligt in het pittoreske plaatsje Arc- en-Barrois, op het grensgebied van de regio's Champagne en Bourgogne. Een perfecte locatie om te genieten van heerlijke wijnen en een prachtig landschap van bossen, glooiende heuvels en historische steden als Dijon. Kortom, dit is echt eèn uniek aanbod. Wanneer laat u uw droom uitkomen? CHATEAU P'ARC-EN-BARROIS*** In het pittoreske plaatsje Arc-en-Barrois, in het grensgebied van de Champagne en Bourgogne, ligt dit fraaie, statige kasteel. Dit schitterende chateau beschikt over verschillende faciliteiten zoals een restaurant, eetzaal, bar, lift, solarium, fit nessruimte, biljart, fietsverhuur en gratis parkeergelegenheid. Uw kamer is voorzien van douche en/of bad en toilet, tv en radio. TIPS VOOR UITSTAPJES Bent u een wijnliefhebber' Dan bent u in Arc-en-Barrois aan het juiste adres! Want in de Bourgogne en in de streek Champagne kunt u genieten van heerlijke wijnen en toeren langs uitgestrekte wijngaarden. Daarnaast kunt u vanuit uw hotel ook de prachtige natuur ontdekken, w delen, paardrijden, fietsen en golfen. Trekt u t auto op uit? Bezoek dan eens Troyes met als bli, kathedraal, waar zo'n 400 jaar aan gebouwd ws Dljon een absolute aanrader. De charmante binns bekend om zijn fraaie architectuur, maar bovend volop getrakteerd worden op de heerlijke moaj bekende peperkoek! Tot slot noemen wé het midi stadje Langres, wat door 4 km omringd is dooi r, de stoere brede vestingtorens oogt de stad als.eja aan de rand van Champagne. Het is een flinkéi vanaf de toren heeft u een prachtig uitzicht ovs Aube,de Marne en de Maas. Aankomstdata HZ 95.223/HW91 4 dgruvrijwel iedere vr. van 29/101lm 26/11 5 dgn: vrijwel Iedere ma. van 1/11 t/m 29/11 8 dgn: vrijwel Iedere vr.en ma. van 29/10 t/m 29/11 u Toeslagen: 1-persoonskamer 110, resen kosten 15 (verplicht, per boèking). Exclusief: vervoer, reserveringskoster), div.i ringen, toeristenbelasting en niet genoemde den. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisn HZ 95.223/HW 96.565 1KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 SK www.kraj nu t/m vr: 08.30-70.10 uur, u:H S 073 - 5 991 Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van kunnen beleven, tachtig keer weg kunr dromen in een ander land. Met een boek ii hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheei wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFfli

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4