)P Autospecial ZUTPHEN --rT-GoED WOI ®0 SPEURDERS HDCMEDÏA Familieberichten Dagje uit? Dagje Pieterbi NVM-Makelaars staan Leidsch Dagblad M Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittüden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Veilig in Jezus' armen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn overgrootmoeder Alida Planje in de leeftijd van 87 jaar. Adrie en Leo van Tongeren Jeroen en Marsha Stijn Wouter Renée Leiden, 17 oktober 2004 Rustenborch kamer 127 Correspondentieadres: Duke Ellingtonstraat 62 2324 LA Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 20 oktober van 18.30 uur tot 19.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta Soek, Levendaal 103 te Leiden. We nemen afscheid van haar op donderdag 21 okto ber om 10.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij danken het verplegend personeel van Rustenborch voor de liefdevolle verzorging van moeder. "Ik raad u: mijn oog is op u," (psalm 32:8) Voor ons toch nog onverwacht, is na vele moeilijke jaren door de Here tot Zich genomen onze zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Antje Louiza Haasnoot-Notenboom weduwe van Ewout Haasnoot 26 februari 1921 16 oktober 2004 Johan Haasnoot Nel Haasnoot-Wingelaar Wouter en Cecilia Marieke en Dennis Suzan Metta Haasnoot t Metta van den Berge-Haasnoot Piet van den Berge Marco Inge Sjaan Nijgh-Haasnoot Jan Nijgh Ewout en Nelleke Gerard Diana Annelies Anneke Slappendel-Haasnoot Jan Slappendel Louiza Sylvia Katwijk, De Wilbert Correspondentieadres: J. Haasnoot Moleneind 44 2231 HB Rijnsbufg Er is gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren op woensdag 20 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in het rouwcentrum van De Laatste Eer, Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 21 oktober om 14.00 uur in de Geref. Petrakerk, Korte Voorhouterweg te Rijnsburg, waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. Enige kennisgeving Op 17 oktober 2004 is na een kortstondig ziekbed overleden onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Jacoba Helena van der Zeeuw-Rozier weduwe van Johan Anton van der Zeeuw in de leeftijd van 83 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. van der Zeeuw M. de Lannoystraat 4 2331 ED Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 oktober van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaart centrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijger laan 179 te Leiden. Wij begeleiden haar naar haar laatste rustplaats op vrijdag 22 oktober om 10.00 uur op de begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Corinthe 13:13 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden was, berich ten wij U dat op de leeftijd van 94 jaar zacht en vredig is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Lydia Geeltje van Krieken-Feitsma weduwe van Bastiaan Cornelis van Krieken Alkmaar, Oegstgeest, 22 mei 1910 17 oktober 2004 Haarlem: Gerard en Elsje Bastiaan Nienke en Frank, Niek Judith Amsterdam: Jan en Eveline Oegstgeest: Peter en Jet Diederik Katrien Sebastiaan Correspondentieadres: G.S. van Krieken Elsa Brandströmstraat 206 2037 LX Haarlem De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 oktober om 11.30 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 6 te Oegstgeest. De begrafenis vindt aansluitend plaats. Voorafgaand aan de dienst is er om 11.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen in Willibrords Erf, gelegen naast het Groene Kerkje. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. De kaars is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterliet, vaarwel en wees tevreden. Dankbaar dat zij nu haar rust gevonden heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en fantastische oma Elisabeth Dreef-van den Berg Bep 10 januari 1930 18 oktober 2004 Wij danken het personeel van Mariënhaven, afdeling Kraaiennest, voor de liefdevolle verzorging. Alphen aan den Rijn: John Johan, Bas Voorschoten: Jolanda en Peter Tim, Nick, Joyce, Davey Leiden: Peter en Corrie Luke, Linda Correspondentieadres: J. E. Dreef Welterdreef 17 2253 LJ Voorschoten Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 oktober van 19.30 tot 20.15 uur in de rouw kamer van Mariëngaerde, Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 22 oktober om 11.30 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Sterven doe je niet zo maar ineens Maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan Je denkt: ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een actief, rijk en gezegend leven, is vredig inge slapen onze lieve vader, schoonvader en opa, onze broer, zwager en oom Johannes Breedijk Joh weduwnaar van Barbara Margrieta Visser Wij zijn dankbaar, dat vader 90 jaar is geworden. Hij heeft geleefd naar zijn motto: Gezondheid, Kracht en Levenslust. Noordwijk: Dick en Rita Breedijk Suzanne en Peter Barbara Hazerswoude-Rijndijk: Hans en Geke van der Bijl Sebastiaan en Carola Ronny Noordwijkerhout: Jan en Lia Breedijk Maurice Renate Warmond: Ada en Dominique Fermont en verdere familie Warmond, 15 oktober 2004 Correspondentieadres: van Mathenessestraat 27 2361 KA Warmond Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 19 oktober 2004 van 19.00 uur tot 20.00 uur in "Mariëngaerde", Mgr. Aengenentlaan 3, Warmond. De Afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 oktober 2004 om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Herenweg 82 te Warmond, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de "Oude Toren" te Warmond. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in het "Zenit" achter de kerk. Fb hield van bloemen. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van "Mariënhaven" Kompas E voor de liefdevolle verzorging. Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Koos Devilee -Koos Voeg- in de leeftijd van 63 jaar. Aad Devilee-Polderman Ron en Joyce Sanne Jolanda Nathalie 17 oktober 2004 Driftstraat 19A 2315 CA Leiden Geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 21 oktober van 20.15 tot 20.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta Soek, Levendaal 103 te Leiden. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 22 oktober om 14.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na deze plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato- Wij bedanken de medewerkers van de thuiszorg en nachtzorg voor de liefdevolle begeleiding. Op 14 oktober 2004 overleed op 54-jarige leeftijd Hendrik Amelsbeek gewoond hebbende te Noordwijkerhout, Brittenhuis 13. Correspondentieadres: Langebrug 60 2311 TM Leiden De begrafenis zal plaatsvinden op 20 oktober 2004 om 12.30 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Voor informatie tijdens kantooruren: 071-5167259. In onze harten leef je voort! De bijzonder grote belangstelling en vele deelnemingen bij het overlijden en de begrafenis van mijn man, vader, schoonvader en neef Bernardus Aloysius van der Ploeg - Bart - was en is voor ons een grote steun. Ook de belangstelling van velen, op alle mogelijke manieren, tijdens zijn langdurige ziekte zijn voor Bart en voor ons van grote betekenis geweest. Langs deze weg danken wij u hiervoor heel hartelijk! Plony Bart jr. Nico en Carolien Tante An 'Scheepje onder Jezus' hoede' Diep bedroefd na een kortstondig lijden moeten wij afscheid nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Gijs v. d. Oever Op de leeftijd van 44 jaar. Huig v. d. Oever Jannie v. d. Oever Wil Leen Parlevliet Leendert Jannerieke Jana Wim v. d. Luyt John Josje Suzanne Frans Katwijk, 17 oktober 2004 WARM GEVOERDE WINTERJACKS LADY BRAX WINTERFANTALONS PRINGLE JUMPERS EN VESTEN GOR-RAY WINTERROKKEN WOLLEN HOUTJE-TOUWTJE JASSEN Kleding wordt gratis veranderd KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN Kom kijken hoe wij zieke "Jmas helpen, zodat we ze sterk t De weer in zee kunnen vrijlate igove k Ons bezoekerscentrum indan jf" is alle dagen van het jaar [htwaj geopend van 09.00 tot 18 afgek Entree slechts I,- Nu direc ^vej kan ook! Giro 8020 ^vred ^déiete! zeehondencrèche pieterburen v^jjchtc Hoofdstraat 94 A. Pieterburen *J',^irn6t6 at be: te la en in neter www.zeehondencrech: INCLUSIEF: 'v verblijf in Best Western Eden Hotel Zutphen 7verblijf in 2-persoonskamer dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet Spotgoedkoop weekend of midweek naar monumentale Hanzestad Boek nu een heerlijk weekend of midweek naar de Hanzestad Zutphen Deze prachtige monumentale stad met haar vele hofjes, prachtige kerken, stadsmuren en authentieke winkeltjes is de ideale uitvalsbasis om het oosten van Nederland te ontdekken. Ook voor de maanden november en december hebben wij voor u het sfeervolle 4-sterren Best Western Eden Hotel Zutphen tegen zeer gunstige prijzen weten in te kopen. Want u boekt een 4-daagse reis al vanaf slechts 95 p.p (5 dagen v.a.€ 1 IS) en dat is inclusief uitgebreid ontbijtbuffet! Wees er snel bij want het aantal kamers is beperkt' Dus op naar Zutphen! BEST WESTERN EDEN HOTEL ZUTPHEN Dit prachtige 4-sterren hotel is gevestigd in het monumen tale pand "Huize van de Kasteele' dat dateert uit de 17e eeuw en is gecombineerd met een moderne vleugel. Bijzonder in het hotel zijn het Serrerestaurant met glazen dak en de 3 authentieke stijlkamers in 17e, 18e en 19e eeuw- se stijl. Verder beschikt het hotel over een lounge, lift, bar, restaurant en parkeergelegenheid (tegen betaling). TIPS VOOR UITSTAPJES De Hanzestad Zutphen herbergt vele goed bewaarde Middeleeuwse straatjes en pleintjes. De bezienswaardigheid van deze stad is de St.Walburgskerk met haar interessante librije, het plein rondom deze kerk en de verdedigingswer ken Daarnaast kunt u heerlijke uitstapjes maken naar omlig gende steden als Lochem. eén van de oudste kerkdorpen van de Achterhoek, en de historische stad Arnhem En wat dacht u van het Nationaal Park De Hoge Veluwe en aan de IJssel gelegen plaatsen Deventer en Doesburg Kortom, volop mogelijkheden om er helemaal t Aankomstdata HW 96.562 4 dagen/3 nachten November 5-12-19-26 December 3-10-17 5 dagen/4 nachten Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 4 dgn 35/5 dgn 45, reserverings- kosten 15 (per boeking, verplicht), welkomstdiner (optioneel) 26 p p. Pnjzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, div. verzekerin gen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HW 96362 KRAS ]KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u In: Alkmaar Kanaalkade 28 J2) Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 BaamBnnkstraat 17 HaarlemSchagchelstraat la-Hoorn Veemarkt45-47 24 UUR PER DAG. 7 DAGEN PER WEEK VIA: www.kras.nl nu t/m ir. 01.30-70 10 uur. t«: 09J0-15.10 uur W 073 - 5 999 999 en smi De erlasl rom.' rdet Biiljot te on otoe Han oper in aa ntru dop ren, ees.i ven nog 160.0 and estn re be ieter «vat ra i-i itoe als d le vi Duil int\ ngc eva oet 1 virti a Di A D< ati Tel. 072-519 68 68 sla Fax 072-519 68 69 uit Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkifoc www.speurders.nl speurders@hdc.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad i.c.m. Haarlems Dagblad en IJmuider Courant bereikt u ruim 273.000 lez Felicitaties Mededelingen Websites Oproepen en reünies Verloren, vermist en gevonden Markten en braderieën Uitgaan Concertkaarten Kennismaking en relaties Relatiebureaus Relatielijnen Feesten en partijen Bruid en bruidegom Baby, peuter en kleuter Senioren Lichaamsverzorging Sport spel en hobby Medische- en/of sportmassage Therapie en welzijn Natuurlijke/biologische producten Boeken Kunst en antiek Mode en kleding Muziek Verzamelingen Personeel gevraagd - Administratief - Commercieel - Horeca - Kappers - (Para-) medisch - Schoonmaak - Technisch - Bouw - Automatisering - Logistiek - Winkel - Divers - Vakantiewerk - Huishoudelijk (vraag en aanbod) Personeel aangeboden Oppas/au pair Bijverdiensten Cursussen en opleidingen Bedrijfs-onroerend goed Onroerend goed gevraagd Onroerend goed aangeboden Te huur gevraagd Te huur aangeboden Recreatie-onroerend goed Woonruimte gevraagd* Woonruimte aangeboden Woonarken Woningruil Verhuizingen en inboedels Woninginrichting en meubilair Huishoudelijke apparatuur Verzekeringen, hypotheken en geldzaken Rijscholen Auto's Bedrijfwagens Aanhangwagens Auto-onderdelen, Auto-accessoires en reparaties Motoren Fietsen, brommers, scooters Zaken en transacties Vraag en aanbod Machines en gereedschappen Onderhoud en reparaties Bouwmaterialen Land- en tuinbouw Tuinen- en tuinbenodigdhi Dieren- en dierenbenodigdheden Vakantie en recreatie Watersport Kamperen Caravans en campers Audio, tv en video Computers en software Foto en film Internet Telecommunicatie Automatisering Diversen Erotieklijnen Erotische sites Contactclubs Personeel diverse clubs Escortservice Massage Erotiek Rubrieken waar betaling t sing mogelijk van toepassing Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch dagblad Millimetertarief per kolom per mm Logo/fototarief per kolom per mm Personeels per kolom per mm Personeels met logo/fototarief per kolom per mm ma.t/m vr. €0,90 €1,02 €1,01 €0,99 €1,10 €1,11 €1,15 €1,27 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Tegen een gunstig combinatietarief kunt u uw adver tentie plaatsen in de gehele oplage van de Hollandse Dagbladcombinatie. De edities van deze oplage zijn: Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Leidsch Dagblad, De Gooi- Eemlander. U bereikt dan ca. 900.000 lezers. Tarieven voor particulieren Particulieren kunnen tegen een speciaal tarief plaatsen. Zie voor tarieven en voorwaarden de hokjesbon elders in uw dagblad. Brief onder nummer U kunt belangstellenden op uw advertentie laten reageren via uw dagblad door in uw advertentie de vermelding 'brief onder nummer' op te nemen. De bij ons binnengekomen reacties sturen we op dins dag en vrijdag aan u door. Hiervoor berekenen wij 5,- aan administratiekosten. Stuur uw reactie naar bovenstaand adres. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop het in de advertentie genoemde nummer. Internet Alle advertenties worden automatisch drie wek< doorgeplaatst naar de sites van Haarlems Dagb IJmuider Courant,Leidsch Dagblad. Zie de sites www.haarlemsdagblad.nl, www.leidschdagblad www.ijmuidercourant.nl Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaa aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste dacht aan uw opdracht te besteden. De telefon sluittijd is 2 dagen van tevoren vóór 17.00 uur, i plaatsing van de volgende dag. Advertentieopdrachten voor de zaterdageditie u donderdag vóór 17.00 uur bij ons aan te lever Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. Bewijsnummers Bewijsnummers worden uitsluitend op aanvraag tegen betaling van 3,05 excl. BTW verzonden. Aansprakelijkheid Met betrekking tot de aansprakelijkheid zijn on advertentievoorwaarden van toepassing die wij verzoek kunnen toezenden. Bent u niet tevreden over uw geplaatste advert neemt u dan contact met ons op zodat wij zorg kunnen dragen voor een passende oplossing. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentietel te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 1990, gede neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbi en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Meer informatie Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op n onze medewerkers. Zij kunnen u adviseren en ei brochure toezenden met daarin o.a.het versprei gebied, de bereikcijfers en alle advertentie-mog heden. U kunt ook kijken op internet. speurders, nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4