JantjeöBeto i i m m Laat kinderen spelen! Goed Werken F! 'f lil Pi 11 HDCMED1A hdc MEDIA 'Goed Wei ff», Familieberichten WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS Bedrijfsonroerend uoea Bij alle beslissers in de regio Haarlem, Leiden en Velsen. m EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. MAANDAG l8 OKTOBER 2004 m Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16,30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Haar plaats is leeg. Haar stem is stil. Eenieder die haar kende, weet wat dit zeggen wil. Na een gelukkig samenzijn van 25 jaar heb ik geheel Onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame en unieke vrouw Aaltje Kuiper Alie 8 september 1929 Voorschoten 16 oktober 2004 Wijnand Beumer John F. Kennedyplantsoen 14 2252 ER Voorschoten Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 oktober van 19.30 tot 20.15 uur in uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 21 oktober om 14.00 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 2 te VoQrschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Rosenburgh, Rosenburgherlaan te Voorschoten. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Lief en altijd opgewekt Spontaan in al haar doen en laten Zorgzaam voor allen die zij kende Verdrietig hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, spontane en zeer zorgzame zus, schoonzus, tante en oudtante Alie Kuiper J. H. Kuiper J. A. Kuiper-van den Berg Neven, nichten, achterneefjes en achternichtjes Voorschoten, 16 oktober 2004 Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Moegestreden is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma jacoba Reijken-van Kampen Coba Leiden, 7 februari 1921 Leiden, 14 oktober 2004 Simon Reijken Lenie en Koos Theo en Rina Door en Wim Cobie en Jeroen Klein- en achterkleinkinderen Aagje Dekenstraat 5 2331 DS Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 oktober van 20.15 tot 20.45 uur in Uitvaart centrum Monuta Soek, Levendaal 103 te Leiden. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op donderdag 21 oktober om 13.00 uur in de aula van cremato rium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Oma, Tranen rollen over onze wangen, ons hele hart doet zoveel pijn. Nergens kunnen we nu naar verlangen, waarom moet het toch zo zijn. Onze lieve oma u moet weten, nooit maar dan ook nooit zullen wij u vergeten. Wij bedanken u voor alle fijne jaren en zullen zeker de liefdevolle herinneringen aan u altijd in ons hart bewaren.. Rust zacht lieve oma, Ruud en Sïlvia Sharona, Robin Corina en Koos Maikel, Denise Marco en Verenice Ambar Brenda en Patrick Richard en Brigitte Manon Samantha Jeffrey en Kevin Opgewekt en zorgzaam, Nooit vragend, Nimmer klagend, Moedig ging je door. Tot op het laatste moment. Bedroefd laten wij u weten dat, na een lang en werk zaam leven met zijn broer Gerard op Cronestein, rustig in zijn slaap van ons is heengegaan onze oom en vriend Folkert Doeve Broer van Johanna van Drunen-Doeve Johannes Gerardus Doeve Gonda Maas-Doeve in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Mariënhaven, afdeling Kraaiennest. Riederau (Duitsland) Fred Maas Karin Bosma Leiden: Joke van der Laken-Maas Kees van der Laken Bas, Gonne Leiden: Ruud Breedveld Saskia Breedveld-de Boer Warmond, 14 oktober 2004 Correspondentie-adres: RH. Breedveld Raamsteeg 7 2311 PK Leiden Onze oom en vriend is opgebaard in de rouwkamer van verpleeghuis Mariënhaven, Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond, alwaar geen bezoek. De begrafenis vindt plaats op woensdag 20 oktober om 10.00 uur op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Met diepe verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze trouwe en zeer gewaardeerde medewerkster en collega Ria Duijnhoven-Koek op 14 oktober,2004. Zij was 15 jaar lang aan ons bedrijf verbonden en heeft zich in die periode een plaats in ons hart ver worven. Altijd bereid om iemand te helpen, meelevend en zich met enthousiasme inzettend voor haar taken, nam zij binnen ons bedrijf een speciale plek in. Met alles wat zij in haar had heeft zij haar ziekte bestreden. Onze gedachten en steun gaan uit naar haar man Jos en kinderen Daan en Saskia. Directie en medewerkers, Geenjaar Autobedrijf B.V. 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen. Vanwaar ik dag en nacht Des Hoogsten bijstand wacht. Mijn hulp is van den Heer alleen, Die hemel, zee en aarde Eerst schiep, en sinds bewaarde. Psalm 121 Oude berijming Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, géven wij u kennis van het overlijden van onze innig geliefde en zorgza,me moeder en oma Alida Wolfs-Selier weduwe van Johannes Israël Wolfs 16 augustus 1931 15 oktober 2004 Kinderen en kleinkinderen Ganzenwei 212 2361 XT Warmond Onze moeder en oma is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 19 oktober van 19.00 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 21 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Herenweg 82 te Warmond. Aansluitend vindt de bijzetting in het famliegraf plaats om 12.00 uur op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Op verzoek van moeder geen bloemen. "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Geheel onverwacht is door de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Dirkje Kuijt-Hartevelt weduwe van Jan Kuijt op de leeftijd van 81 jaar. Jan Willem en Jana Dirjanne en Rutger jan Willem Dietske en Bert Erik José en Wilco Frank Berdien 2225. RV Katwijk, 17 oktober 2004 Duindoornlaan 52 Correspondentieadres: J. W. Kuijt Parklaan 98 2225 SW Katwijk Onze moeder en oma ligt opgebaard in het rouw- centrum Zuidstraat 103, Katwijk aan Zee, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren op dinsdag 19 oktober, 's avonds van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op don derdag 21 oktober, 's morgens om 10.30 uur in het kerkelijk gebouw "Het Anker", Voorstraat 74, Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 11.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van mijn man, onze lieve vader, grootvader en zwager Reinier Dool 26 juli 1914 16 oktober 2004 Hij stond altijd voor ons klaar. M. C. J. Dool-Wolters Rein en Hanneke Gentle en Hazel Lilian en Egbert Elly en Axel Boullie S& Mark en Annelies Anoek en Dean M. C. S. Wolters-Stuart Correspondentieadres: v. d. Waalsstraat 4 2313 VD Leiden Reinier is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta- Soek, Levendaal 103 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op donderdag 21 oktober om 16.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Deze advertentie is in plaats van kaarten. Vraag niet om een lichtere last, wel om sterkere vleugels Midden in een liefdevol, zorgvuldig, plichtsgetrouw en vooral intensief leven, is onze lieve vader, beste vriend en geliefde met zijn vliegtuig neergestort en bij ons weggevlogen met dezelfde bevlogenheid die wij van hem kennen. Jos van Sommeren in de leeftijd van 48 jaar. Joseph, Ilse Ann Truus en Karmen Wouter Familie van Sommeren- Tij nagel 12 oktober 2004 Correspondentieadres: Kol krijst 6 3828 EK Hoogland Jos is overgebracht naar uitvaartcentrum UVZ, Kerklaan 2A te Hoogland Amersfoort Noord, alwaar geen bezoek. De Uitvaardienst zal worden gehouden op woens dag 20 oktober om 11.00 uur in de R.K. Kerk van de H. Martinus aan de Kerklaan te Hoogland. Aansluitend zal de plechtigheid zich voortzetten om 13.00 uur in crematorium Amersfoort, Dodeweg 31 te Leusden. Na afloop is er gelegenheid voor een samenzijn met de familie in de ontvangkamer van het crematorium. Deze dagen geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Jos hield van kleurijke bloemen. 'Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaar voor de belasting. Ook opleiding schoónheidsspecialist. Vraag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 A1s kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel aan bij Jantje Beton! NATIONAAL JEUGD FONDS Postbus 852.33, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl Advertentiereserveringen: (023) 5150 543 Goed Werken is een uitgave van -Winkelpand beste Invested '■'"T1- M 1 JM tel i«i i ..Vki tttül 1 tl Tfrt jKSSSSM i H 5 in I ktivWIWv. KA i 1' Auitmfu' kunnen beleven, tachtig keer weg I dromen in een ander land. Met een bo hand, kun je reizen in je hoofd. Waarl wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIE»

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4