cylla: weinig kwaliteit, wel play-offs SPORT 7 spraak wordt nagekomen, LOHC blijft koploper 0 AZC is ook in eigen water niet langer ongenaakbaar Katwijk keert terug op aarde Tim Coronel eindigt als vierde oomburg bezorgt HC zure nederlaag errassende eerste zege voor 'zekere degradant' De Treffers Debby van der Zalm uitblinkster bij Gemini maandag l8 oktober 2004 Ron Hoogendam ltennis - Scylla mag zich opmaken voor de play-offs, ns de voorlaatste speelron- gevierde de Leidse ploeg •2 tegen Brandersstad en et de concurrent voor s vier, De Toekomst, met 7-0 onderuit gaan tegen ax. Volgende week zondag |t Scylla zijn laatste regulie- iel tegen Remax, dat na zes tn een punt achter staat op kampioen FVT. ot tegen Remax, dat geze- is met een drietal huurlin- van suikeroom Ben Hendrix, belooft een zware te worden voor Scylla. Al te hoge verwachtingen koesteren de Leidenaars niet voor deze wed strijd en de komende play-offs, de zo goed als zekere plaatsing bij de beste vier ploegen ten spijt. Dat heeft alles te maken met het feit dat de Leidenaars uitgerust zijn met een zwakke of zeker uit vorm zijnde derde man, Mark Heemskerk. De Haagse jurist en econoom werd onlangs door een landelijk dag blad bestempeld als een ver edelde recreant. Dat gaat te ver, maar dat hij de kwaliteiten ont beert om toptafeltennis te spe len is welhaast zeker. Gerard Bakker is ook allang niet meer de hoogvlieger van voor heen, maar de 34-jarige Leide- naar weet wel minder goede wedstrijden te winnen. Zoals zaterdag tegen Brandersstad waarin Bakker verkrampte duels tegen Karbaat en Water reus met een 3-1 winst afsloot. Het verlies van Heemskerk te gen de overigens op halve laacht spelende Nermin Smajic was nog te billijken, maar de ui terst slordig verloren slotpartij tegen Karbaat biedt weinig hoop voor Scylla's toekomst plannen. ,Als Mark een paar potten meer kan winnen, hoe ven wij niet zo te stressen. Nu worden we als het ware ge dwongen om de dubbels te winnen", sloeg Bakker de spij ker op zijn kop. En toch, de eni ge in het Scyllakamp die de top kan halen is Edgar Malchasian. De Leidse kopman (al eenvou dig langs Waterreus) baarde an dermaal opzien door in een weergaloze partij en vanuit een bijna kansloze positie Smajic te kloppen: 11-9 in de vijfde game. De Treffers haalt de top zeker niet. Sterker nog, de Veense ploeg gaat degraderen naar de eerste divisie. Maar dat de ploeg van coach Marcel War merdam dat eervol wil doen be wees zij gisteren tegen Toren- stad met een even verrassende als knappe 5-2 overwinning. Het was de eerste zege van De Treffers, dat zijn puntentotaal op zes zag komen. ,,Dit geeft een lekker gevoel. Hier gaan we even een weekje van genieten", sprak Riko van Veen met een voldaan gevoel. „En onze te genstanders waren niet ziek, zwak of misselijk." Van Veen won zelf knap de slotpartij te gen Gerko Wiemer met 11-5 in de vijfde game. Gróte man was Simon Goessens, die eerst Wie mer bedwong en later Jelle Bos man nipt versloeg. Thijs Lange- veld won ook van Bosman, zij het in een hectisch duel in de Jescate verlaat degradatieplek peter Klein inhockev - Roomburg jna de mindere seizoens- leweg omhoog gevonden, de rekening, in dub- icht zelfs, werd het be- le LOHC, dat niet alleen eidse stadsderby met 2-1 "lor maar ook in de degra- '"1 rone werd gedrukt. :en derbysfeer was bij het n tussen Roomburg en q kamper sprake. Pas vorige deed de Leidse formatie Dach Yvonne Koot en ma- mré Marjan Seelen de rode m over aan Almere en te met winst op HBS de- vier punten, die ook het 3"7 geester team bij elkaar ge- ®s: keld had. Inzet van de werden vooral de drie n, waarmee een van bei- lbu oegen zich voorlopig uit rarenzone van de eerste f zou spelen. burg verdiende de over- ig ten volle. De Leidsen en vooral in de eerste Hf mg zeer verzorgd hockey tten daarmee LOHC flink druk. Zeker tot aan de lerlijn liepen de zaken 15 het goed combinerend jrK' >urg voorspoedig. Aan de ing schortte het echter. der Zalm miste twee kï igde kansen, waardoor de s,lai bij rust feitelijk te krap nds lleen een hard schot van jgo. ge Margreet de Rooij na kert inge comer van Lisette kop trof doel. „Hockeytech- hebben niettemin het lum gehaald", zei de dit ip nieuwe LOHC-coach ^pvan Delft. „We stonden, de eerste helft, perma- nder druk. Je houdt dan ng met verlies, maar uit- e'"ijk wordt het voor ons een beetje zure neder- pauze waren het verzorg- key en de consequente kkïng bij Roomburg ver- n. LOHC rook en greep lg9 ans. Julie Tromp benutte afcorner nadat een uit- onreglementair was ge- ,8i ien tweede corner, waar na* s Oegstgeester ploeg een .^omslag had kunnen be- flligen werd temauwer- neg. [emist. Coach Koot: „In ede helft speelden we te t. Na het tegendoelpunt de kopjes even hangen, ig ging die tweede cor- 'counet niet in. Daarna pak- het; het spel goed op. We be- /PC nutten de vleugels weer en voor mijn gevoel kon het winnende doelpunt voor ons niet meer uitblijven." De Rooij bevestigde met haar tweede doelpunt de gedachtegang van haar coach. Overgangsklasser Alecto speel de 2-2 gelijk tegen Breda. „Voor aanvang teken je tegen zo'n topploeg voor zo'n uitslag", stelde coach Maurits Eikenhout vast. „Zij hebben zowel het spe lersmateriaal als de ervaring. Maar gelet op het wedstrijd beeld zou je moeten zeggen dat het beter had gekund en dat we twee punten verspeeld heb ben." Zeker in de eerste helft lieten de Leiderdorpsen Breda alle hoeken van het veld zien. De verdediging stond als een huis en aanvallend toonde Alecto een ware promotie van goed vrouwenhockey. Het do minante spel leverde de Eiken hout-formatie vijf levensgrote kansen op, maar het vizier van Margit van Paridon en Karin van Rijn stond niet op scherp. Na vijftien minuten benutte Frederique van Kauuwen een strafcorner. Korte tijd later zette Inge de Zeeuw Alecto op 2-0 uit een strafbal nadat Van Rijn op onreglementaire wijze was ge stopt. In de slotseconde van de eerste helft kon Breda, even eens uit een comer, pas wat te rug doen. De Brabanders roken vanaf het beginsignaal van de tweede helft de gelijkmaker. Alecto gaf echter geen krimp en hield onder de permanente druk verdedigend bijna vieren dertig minuten het hoofd koel. Een laat schoonheidsfoutje in de achterhoede werd de Leider dorpsen tenslotte toch nog noodlottig. Forescate boekte in de tweede klasse haar eerste overwinning. De met een gemiddelde van 17 jaar piepjonge formatie uit Voorschoten besliste het ge vecht met Terriers met 1-0 in haar voordeel. Binnen dertig seconden had Forescate de winnende treffer al in de tou wen gewerkt. Barbara Wiegant schoot raak na een fraai een tweetje met Laurien Husman. Terriers zat niet bij de pakken neer en veroverde meer dan zestig procent balbezit. De be zoekers uit Heiloo kregen meer dan tien corners, maar de thuisploeg had haar verdedi ging goed georganiseerd. In dezelfde klasse en afdeling werkte Catwijck zich met de 3- 1 zege in Hoofddorp tegen Rei gers op tot een gedegen mid- Margreet de Rooij bezorgde Roomburg met twee goals de winst in de derby tegen LOHC en zichzelf een mooi verjaardagscadeau. Foto: Taco van der Eb denmoter. Muriel van Beek en Kim Parlevliet zetten voor de gepromoveerde Katwijksen uit corners een 2-0 ruststand neer. Lotte van den Oever bepaalde uit een pass van Marjolein Ra- venbergen de eindstand. Al phen kreeg op eigen grond geen kans van AMVJ, 0-3. Noordwijk bleef in de kampi oensrace van de derde klasse door Heerhugowaard met 1-0 terug te wijzen. De licht gebles seerde Maureen Asselbergs werd in de spits geposteerd, versierde in de eerste helft een strafbal en schoot die onberis pelijk in. Leidse Studs was met 3-1 de meerdere van Abcoude. Doelpuntenmachine Tessa van den Boomen zag alleen sterren voor haar ogen maar haar rol van goalgetter werd door Stefa- nie Hofstad (2) en Sophie Knij- nenburg moeiteloos overgeno men. In de vierde klasse is Hisalis koploper af na het nipte 2-1 verlies bij het Amsterdamse FIT. Charlotte Schouten redde voor haar tam spelende ploeg de eer. Voorhout haalde uit te gen Spire, 7-0. Marjolein Koud- ijs en Bibiche Rath kregen ieder twee treffers achter hun naam. Caroline Vermeij uit een straf bal, Marloes Lammertink en Eveline Sluijs ieder een. 47 j; hr Klein ing (t ihockey - LOHC hield 1 ttegen Capelle nauwge- 1 de afspraak met coa- igj; eter van der Meer en ippelaar: winnen tegen ge 1 itjes in de eerste klasse ;20jj de 3-1 zege behield de 3 Ne estse formatie met er (Z' 1 punten uit zes duels sitie als koploper, 'gge ploeg, waar we niet rp tegen aantraden als veek tegen onze naaste tnersfoort", zei Van der a afloop. „Capelle had 'en nodig en legde de op de defensie. Dan zakelijk hockeyen en 'ben we vooral in de helft goed gedaan. We V 1 op het vasthouden j 'ui en hebben maar een /lein kansje weggeven. icoorden zij." H 'rste doorgang wachtte J II veel druk spelend LO- tv ildig op de kansen, die of later moesten ko- erk van Viersen Trip eemaal uitstekend in gebracht en de spits iet. Kort na de pauze ie collega-spits Oswald Mattheussens de score naar 3- 0, waarna door de overstap naar een zakelijke instelling geen serieuze problemen meer opdoken. In afdeling A liet Roomburg een overwinning op de valreep glippen. Thuisclub Bennebroek kwam in de laatste vijf minuten van een 3-1 achterstand naar 3- 3 terug. Sebastiaan Sleebos opende met een veldgoal de score. Jasper Visser zorgde vlak voor rust voor andermaal een voorsprong. Direct na de pauze schoot Tim Stolwijk uit een cor ner nummer drie in het doel van de gastheren. Verdere kan sen waren aan de Roomburg- aanval niet besteed. Alecto verloor met 5-1 bij het Amstelveense Myra. De Leider dorpers misten routinier Hidde Kuijers in de laatste linie en dat gemis brak de ploeg vooral in de tweede helft op. Pech had Alecto toen binnen de eerste twee minuten een bal tegen de paal kwam. Jeroen Kuipers zorgde na de openingstreffer van Myra snel voor de gelijkma ker, maar een tweede tegen doelpunt uit een omstreden strafbal werd niet goed ver werkt. Alecto drong meer en meer aan( maar werd verrast door de counters van de thuis ploeg, die naar een ruime zege uitliep. Forescate boog in de tweede klasse met 4-2 voor het bezoe kende Dopie. Het eerste bedrijf eindigde met 3-0 in het voor deel van de gasten. De tweede helft was met 2-1 voor de Voor schotenaren, die door Yannick Kamerbeek uit een voorzet van Lennart Koopmans en een cor ner van Sander Briedé tot twee maal toe aansluiting kregen. (advertentie) Sunny Camp Obdam specialist in hockey, golf, tennis. De grootste sortering hockey- en tennisartikelen in de regio. De Kempenaerstraat 1D Oegstgeest tel. 071 - 5155872 In de derde klasse verzuimde Alphen als koploper zijn plicht te doen. Castricum dwong de Rijnstrekers een 2-2 gelijkspel af. Na een donderpreek van coach Mark Boelens werkte Al phen in de tweede helft de 2-0 achterstand weg. Mark Bonder scoorde uit een voorzet van Thierry Ras, Sander van der Boon benutte een van de zeven strafcomers. Catwijck was met 6-4 de baas over Kikkers. De Katwijkers speelden in de eerste helft te gretig op de aanval, waardoor drie doelpunten direct door Kikkers met een tegentreffer konden worden beantwoord. Na de pauze liep Catwijck eerst tot 6-3 uit, voordat Kikkers iets kon terugdoen. Martijn Houw- aart (2), Mike Boudewijns, Pie- ter de Bel, Wouter de Mol en Richard Sloots kregen de doel punten op hun naam. Leidse Studs klopte het bezoekende AMVJ met 2-1. Reinoud Verweij uit een strafbal en Jan-Maarten Hoes hadden voor een 2-0 rust stand gezorgd. De wedstrijd in de vierde klasse tussen Alkemade en Voorhout eindigde met 2-1 in het voor deel van de bezoekers, die vrij wel het gehele duel over een licht veldoverwicht beschikten. Oscar de Blanken en Davey Bouwmeester met een tip-in op een pass van Matthieu de Man drukten dat overwicht ook in cijfers uit. Harry Seijkens redde de eer voor de thuisploeg. Noordwijk stuntte met 2-1 te gen de nog ongeslagen koplo per Evergreen. De nederlaag kwam hard aan bij de bezoe kers, die hun frustraties in on sportief gedrag uitten. Al tijdens de wedstrijd werd aanvoerder Arthur Pinkers zodanig met een stick bewerkt, dat hij met een bloedende knieblessure het veld moest verlaten. Na afloop koelde Evergreen haar woede op de dug-out, die gedeeltelijk tot brandhout werd verwerkt. Doelpuntenmaker Martijn Dis seldorp ontsnapte aan de agressie. Hisalis werkte zich met een 5-1 zege op Souburgh op tot naaste belager van koploper Ever green. Pas na de rust (1-0 voor Hisalis door Guus van 't Pas bosch) kwam de doelpunten machine op gang. Tweemaal Sander Borgert, Iesbrand Wil- denborg en andermaal Van 't Padbosch maakten de vijf vol. vijfde game waarin hij niet zon der geluk een achterstand van 10-5 goedmaakte. Het gewon nen dubbel was ook voor de Leidse yougsters, die in Roelof- arendsveen veel steun hadden van Leidse supporters. Tweededivisionist Pecos moest inhalen tegen Flits en deed dat in Zwolle op overtuigende wij ze: 3-7. Door de winst zijn de Oegstgeestenaren koploper Red Stars tot op twee punten gena derd. Friso Reitsma noteerde voor de derde maal op rij een keurige 'drie'. Kish Prashad en Ron Schipaanboord wonnen na een 3-3 tussenstand beiden twee partijen. volleybal - Gemini/Kange- roes bracht de uitwedstrijd tegen Cito met 0-4 tot een goed einde. De Voorschoten- se ploeg steeg door die zege naar de vijfde plaats op de ranglijst van de derde divisie. Cruciaal volgens coach Daan Meijs was de tweede set. Daarin keek Gemini tegen een 24-22 achterstand aan. Met Jolien van 't Schip aan de opslag en een paar beke ken aanvallen van Sandra van der Valk werd het alsnog 24-26 in het voordeel van Gemini. „Toen was het ver zet van Cito gebroken", vond Meijs, die Debby van der Zalm als 'speelster van de wedstrijd' aanwees. Bij Castellum tegen Taurus 2 (derde divisie mannen) was ook de tweede set beslis send. De thuisploeg maakte daarin een 14-20 achterstand goed. Vooral de sprongservi- ce van Rerize Jonk was in die fase ijzersterk. Toen die tweede set was gewonnen, drukte de Alphense ploeg met gemak door naar een 4- 0 overwinning. Leython bleef in het thuis duel tegen Protos puntloos. Na de 0-4 nederlaag wachten de Leiderdorpers nog altijd op de eerste overwinning. Alphenaren verliezen eerste thuisduel in zeven jaar door Dirk Kloos waterpolo - Voor het eerst in zeven jaar verloor AZC weer eens een wedstrijd in het eigen zwembad. Het werd zaterdag in Alphen aan den Rijn 8-11 voor HZ/Zian uit Den Haag. Dat AZC dit seizoen niet de on verslaanbare kampioen van de afgelopen jaren zou zijn was wel duidelijk, maar thuis verlie zen van HZ/Zian was toch niet ingecalculeerd. Trainer André de Jeu was teleurgesteld. „Voor al de oudere garde zal moeten beseffen dat het nu wat anders moet dan vroeger. We moeten als team spelen en het vooral simpel houden. Dat betekent onder andere dat we niet uit al le hoeken moeten gaan schie ten. Dat gebeurde helaas wel. Martin Nederlof in het Haagse doel werd zo lekker ingescho ten. Ik hoop dat de waarschu wing duidelijk is overgekomen en dat we er lering uit trekken." In de eerste periode counterde HZ/Zian naar een 1-4 voor sprong. In het vervolg probeer de AZC van alles om dichterbij te komen, maar de mooiste kansen waren niet aan de Al phense voorwaartsen besteed. Bovendien was goalie Nederlof in grootse vorm. Bij 3-9 was het gat het grootst. AZC kwam nog terug tot 8-10 maar HZ/Zian had twee seconden voor tijd het laatste woord en bepaalde de eindstand op 8-11. Doelpunten AZC: Kimmo Tho mas (3), Michiel Vork (2), Niels Zuidweg (2) en Pieter Boot (1). LZ 1886 wacht nog op de eerste punten. In Hilversum was HZC/De Robben met 11-6 te sterk. Ondanks de nederlaag was coach Michel van der Zeeuw niet ontevreden. „We bleven twee en een half part naast De Robben. In de derde periode lieten we het liggen op de man meer. Wij kregen er drie en maakte er niet een. De Robben scoorde in die periode er drie uit vijf. Van 3-3 werd het 8-4 en was het gat geslagen. Zij waren in de breedte misschien iets sterker maar wij werden ze ker niet weggespeeld." Joeri Klein was topscorer met 4 tref fers. Arnold Spros en Jolger Klein waren de andere schut ters aan Leidse zijde. De Zijl-LGB/Vivax kende een uitstekend weekeinde. Zaterdag werd in de tweede competitie wedstrijd De Ham verslagen. Een dag later was in de kwartfi nale van de bekerstrijd BZPC uit Borculo geen partij. De equipe van trainer Jacob Spijker komt dus uitstekend uit de startblokken in dit nog prille seizoen. Tegen De Ham was al snel duidelijk dat van een wed strijd geen sprake was. De Zijl- Vivax was op alle fronten te sterk. Bij 18-4 kwam er een ein de aan de lijdensweg van De Ham. Spijker: „In dit soort wedstrij den is het belangrijk dat je snel afstand neemt. Dat gebeurde twee keer. Verdedigend zit het goed in elkaar zeker tegen dit soort ploegen. Het is afwachten wat we tegen de topploegen gaan presteren. In de kwartfi nale van de beker krijgen we nu Amersfoort uit. Dat is een goe de graadmeter." De wedstrijd tegen Borculo was een kopie van die tegen De Ham. Een snelle voorsprong en daarna vrijuit spelen, waarbij de winst niet meer in gevaar kwam. Zelfs de uitslag was gelijk. Ook BZPC Borculo werd met 4-18 versla gen. door Wim Siera waterpolo - Katwijk staat weer met beide benen op de grond. De tweedeklasser won zijn eer ste drie wedstrijden, maar liep zaterdag tegen de eerste zeperd van het seizoen op. DAW klopte de favoriet voor de titel, met maar liefst 14-4. De ploeg uit Alkmaar was de competitie slecht gestart maar legde in het zwembad Aquamar de zwakke punten van de thuisploeg feil loos bloot. Zo was Katwijk niet in staat de tegenaanvallen van DAW te ontregelen. De Alk- maarders kregen na een foutie ve pass de bal vaak op een pre senteerblaadje aangeboden en wisten daar wel raad mee. Maar liefst dertien doelpunten kwa men voort uit een uitval. Bij de stand 2-7 gaven de Katwijkers de moed op. De doelpunten kwamen van Kjeld Boonstoppel (2), Pieter van Duyvenbode en Hans van Duyn. Martijn Odems was zaterdag van veel waarde voor zijn ploeg Sassenheim. Hij was in het zwembad Wasbeek goed voor maar liefst vijf doelpunten. Odems hielp zijn ploeg aan de derde zege van het seizoen. Sassenheim won met 6-5 van Oceanus. De tweedeklasser zat zaterdag lange tijd op een dood spoor. De waterpoloers uit Aalsmeer namen aan het einde van de tweede periode zelfs een 4-0 voorsprong. Net op tijd brak het tijdperk Odems aan. De doelman van Oceanus had geen antwoord op de gecamou fleerde schoten van de midach- ter van de thuisploeg. Pas bij de stand 5-4 liet hij het scoren aan iemand anders over. Jelle Mie- dema nam dat doelpunt voor zijn rekening. Walter Eikelen boom speelde bij zijn debuut verdienstelijk. Koudekerk verloor ook de der de wedstrijd van het seizoen. De derdeklasser maakte er in het zwembad De Hoorn een spannende pot van maar ver loor nipt met 7-6 van ZDHC. De ploeg van trainer Mark Kimpel bracht in de tweede periode de stand op de 5-2 maar liet die voorsprong toch nog schieten. Een verkeerd uitgespeelde overtalsituatie in de laatste mi nuut werd de thuisploeg fataal. De Hagenaars heroverden de bal en pakten door een uitval nog de winst ook. Voor Koude kerk scoorden Rob Westgeest (2), Niels Martha, Pim Spil, Je roen Wolvers en Jorrit Wulffers. De vrouwen van ZVL incasseer den in de nieuwe samenstelling de eerste nederlaag van het sei zoen. In Bilthoven verloor de startgemeenschap met 14-12 van Brandenburg. ZVL begon nerveus aan de wedstrijd (1-3 en 2-5) maar kwam naarmate de wedstrijd vorderde steeds beter in de wedstrijd. De speel sters van trainer André Zand vliet kregen bij de stand 12-12 zelfs uitzicht op de zege. De twee overtalsituaties werden echter onnodig verkwanseld en Brandenburg met routinier Ali ce Lindhout in de gelederen profiteerde daar optimaal van. Voor ZVL scoorden Noeki Klein, Biurakn Hakverdian, Ief- ke en Aukje van Belkum drie keer. De vrouwen van Alkemade we ten nog niet wat winnen is. Na het nipte verlies tegen Utrecht viel er zaterdag weer een grote nederlaag te noteren. De twee deklasser verloor met 10-5 van oud-eersteklasser Swol. De ne derlaag was geflatteerd. Beide ploegen gingen lange tijd gelijk op (5-5). In de laatste periode brak een tekort aan reserve speelsters de thuisploeg op. Met een vrouw minder kon Al kemade geen potten meer bre ken. Tilia van Ruiten (2), Merel Klein en Yvonne Sterenberg maakten de -doelpunten. door Jakob Dekker zandv00rt - De afsluiting van het raceseizoen op Circuit Park Zandvoort tijdens de finaleraces (16.000 toeschouwers) luidde ook het eind van de Pearle Alfa 147 GTA Challenge in. As laatste kampioen van deze klasse werd Phil Bastiaans als vierde in deze race afgevlagd. De dagoverwinning ging naar Rory Bertram, die in het midden van de race zijn teamgenoot Tim Coronel (uit Aphen aan den Rijn) naast de baan zag belanden. Coro nel sloot het kampioenschap af met een vierde plaats. Hij bleef daarmee zijn dorpsgenoten Os car Middeldorp en Berend Gesman nipt voor. In de race eindigde Middeldorp overigens als vijfde en Gesman viel terug naar een achtste plek. Met de deze race kwam een eind aan zes jaar Alfa merkencups. Voor komend seizoen is de snelle Porsche GT3 Cup Challenge als de nieuwe Koningsklasse aan gemeld en tijdens het Finaleweekend schreven vele rijders en teams zich voor deze klasse in. As enige dame in de Clio Renault Sport Cup ma nifesteerde Sandra van der Sloot uit Valkenburg zich sterk, getuide haar zevende plaats. „Ik heb een lekkere race gehad. Veel strijd, sportief gere den en met een goed resultaat." Kampioen in de ze klasse werd Sebastiaan Bleekemolen. A in een vorige raceweekend werden drie van de vier Formule kampioenschappen bq|Ust. Die werden verdeeld tussen Helmert-Jan van der Slik en Dennis Retera. De laatste titel ging dit week end naar Michel Florie. In de andere formulewa- genklasse, de Formule Renault, ging de titel naar Ton 'Junior' Strous uit Wassenaar. Gelukkig voor hem stelde hij in die titel al op zaterdag veilig, want op zondag werd hij tijdens de openingsfase uitgeschakeld tijdens een startcrash. Valkenbur ger Michel Schaap lijkt samen met zijn teamge note Sheila Verschuur goede papieren te hebben op de titel in de Seat Cupra Cup. Echter, er loopt nog een protest van twee andere titelkandidaten en dat zal zijn beslag vinden achter de groene ta fel van het CAR (College Autosport Rechtspraak). De titel in de Vege Series was al eerder voor Roy Monden. Hij won ook de laatste race voor Peter Furth en Jan-Paul van Dongen. Andere dagwinnaars werden Sebastiaan en Mi chael Bleekemolen in de SuperCar Challenge en Paul Nieuwenhuis in de Afa-Romeo Challenge. Hiermee zijn de zomerkampioenschappen in Zandvoort afgesloten en kan men zich opmaken voor het Winterkampioenschap dat 30 oktober aanstaande begint met de Zandvoort 500.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19