ARC verbergt gebreken slim SPORT 5 oorschoten vecht hele wedstrijd vooral tegen zichzelf joekse twist levert sse nederlaag op twijk zingt weer de kleedkamer Noordwijk zit in de hoek waar geen klappen vallen fa fa fa fa fa fa fa fa fa maandag l8 OKTOBER 2004 obert Toret choten - Ver van het eigen doel Boj allen en vroeg storen tijdens de van Excelsior Maassluis. Met rtische strijdplan hoopte Voor- ai-trainer Peter Wubben zijn naar de eerste overwinning in *._|ofdklasse ooit te loodsen. Het echter dramatisch uit voor de ant op het hoogste amateumi- )e 0-4 nederlaag was geenszins eerd en legde de tekortkomin- an de Voorschotenarenpijnlijk choten '97 startte niet eens slecht in het duel op sportpark Ade- geest. Gedurende het eerste kwartier was de thuisploeg zelfs de bovenlig gende partij. In die beginfase kwam er dreiging vanaf de zijkant en scheel de het niet veel of Radenko Nikic had zijn ploeg met een geniale boogbal op voorsprong gezet. Het vingertopje van Excelsior-doelman Rob Grauw- meijer weerhield de flankspeler van succes. Na twintig minuten raakte Voorscho ten de controle totaal kwijt. Binnen twee minuten werden twee defensie ve onachtzaamheden genadeloos af gestraft. Vooral over het eerste tegen doelpunt zal in de kleedkamer nog wel het een en ander zijn gezegd. Centrumverdediger Edwin Pejcinovic werd tijdens de opbouw opgejaagd In plaats van te kiezen voor de lange bal, besloot hij Matthijs Keemink in de problemen te brengen. De doel man schoof de terugspeelbal met zijn mindere linkerbeen zomaar in de voeten van Kevin Vink die met een slimme steekpass Engel geheel vrij voor het Voorschotense doel zette. Keemink kon in eerste instantie zijn fout nog herstellen, maar was bij de rebound van Nees Pellikaan kans loos. De groengelen waren nog niet beko men van de schrik of ze kregen al een tweede klap te verwerken. Nu liet rechtsback Thomas Borsboom zich veel te makkelijk afschudden door Engel, die vervolgens met een magni fiek hakballetje Keemink in de korte hoek verschalkte. De ploeg kwam die nieuwe mokerslag niet meer te boven en vocht de resterende driekwart van het duel meer tegen zichzelf dan te gen de bezoekers. Want zelfs tegen tien man - Engel kreeg kort voor rust rood voor natrappen - was Voorscho ten meer dan een helft lang onmach tig. Voor rust had uitblinker Pellikaan met zijn tweede doelpunt de stand al op 0-3 gebracht en na de pauze strooide Harold Loeve nog wat extra zout in de Voorschotense wonden. In de slotfase kregen Niels Karremans en invaller Robin van der Errelen nog uitgelezen mogelijkheden om de sco re een wat draaglijker aanzicht te ge ven, maar de wijze waarop ze de niet te missen kansen om zeep hielpen, was illustratief voor de collectieve off day bij de Voorschotenaren. Zo kon het dat Voorschoten een wed strijd die het leek te domineren, in luttele minuten weggaf. „We leidden zelf de 0-1 in en daarna stortte het als een kaartenhuis in elkaar", conclu deerde Wubben. „We waren totaal van slag, gingen uit onze positie lo pen en liepen er verloren bij." Toch weigerde de trainer de schuld bij zijn spelers neer te leggen. „Ik steek de hand in eigen boezem. Het was mijn keuze om aanvallend te spelen. Ik heb gegokt en verloren." Het sprak voor Wubben dat hij zijn spelers in bescherming nam, maar het deed niets af aan de harde realiteit: Alle andere staartploegen pakten wel punten en zodoende is Voorschoten voor het eerst (gedeeld) hekkensluiter van de hoofdklasse B. 1.1 6 ertjan van Geen Slechts één week heeft ;e kunnen genieten van fc positie in de hoofdklasse en dagen na de misstap [0ffl SWH tegen Noordwijk de Lissenaren lelijk on- tegen een spijkerhard, en provocerend Hoek: Qm iner eruit en dan hopen ^binnen de selectie iets het zogenaamde ffect. Jan Verdegem zat )m ik op de bank, nadat Jo- allegeer deze week 'in verleg' opstapte. De po- Ballegeer was onhoud- irj^vorden na vijf nederla- rij. Na publicaties op de erssite van Hoek leek ui een goed idee er de n te geven. Als kranten- en zo nadrukkelijk in- irden gebruikt om aan ten te zagen, weet je ook op al op het hakblok ligt at het verstandigst. Aan oekse twist viel geen eer behalen. m, oud-aanvoerder van is voorlopig eindver- delijke. Ingewijden hem niet de meest stige figuur, maar voor- njn er nog geen kandi- voor het hoofdtrainer- ook moge worden, hij 000 en liefhebber zijn van nxviroetbal. Hoek heeft een e bij uitstek geschikt is en van de tegenstander af te straffen. Het in de derde minuut. iGoede speelde te laco- te zacht terug op Kenny erk. David Destorme C >p weg naar de keeper en daarmee eerder bij "ij omspeelde Heems- schoof het cadeautje binnen. Dertien minu- stond Sam Ysebaert bij WEI de paal om een doorge- rije trap binnen te wer- D. Binnen het halfuur 'e' ogelijkheid nummer vijf Roel de Goede ver- 0 ï(1 ld te loor een sprintduel van Chris- tophe Dewispelaere. Het liep goed af. De pechmiddag van De Goede duurde slechts één helft. Trai ner Said Ouaali bracht Meivin Nijlhof in zijn plaats om aan snelheid te winnen. Nijlhof was in de tweede helft het dichtst bij een treffer voor de bezoe kers, toen hij een volley hard te gen de lat schoot. Hoek, voor het eerst dit seizoen met maar drie Nederlanders in de basis tegenover acht Belgen, hoefde verder weinig te vrezen van de Lissenaren. Het hield genoeg spelers achterin, kreeg op creatief vlak een onthutsend zwak Lisse te zien en greep kei hard in waar nodig. Robin Bak ker was in de 49ste minuut het slachtoffer en moest het veld na een aanslag geblesseerd verla ten. Daarnaast provoceerde Hoek opzichtig door diverse discriminerende opmerkingen te maken richting donkere Lis senaren. Scheidsrechter Hars kamp trad er niet tegen op. Harskamp had toch al geen makkelijke middag. Dieptepunt van zijn matige optreden was een blunder bij een vrije trap voor Lisse. Jack Honsbeek nam de bal, zonder dat Harskamp het zag, voor zichzelf en liep zo door naar het doel. Keeper Filip van der Vloet keerde het schot, wat indirect ook de redding voor de arbiter betekende. Het was tekenend dat zelfs de bal van Honsbeek geen doel punt opleverde. Het paste ge heel in het Hoekse schokeffect. Naarendorp zag alle pogingen het tij te keren mislukken. Het slappe begin had een verwoes tende uitwerking gehad. „We wisten dat de trainer de laan uit was en dat ze fel zouden begin nen", sprak Naarendorp. „Toch ging het niet. Om te winnen moet je een mengsel van kwali teit en vechtlust hebben. Met alleen kwaliteit red je het niet." Trainer Ouaali sprak van een goede voorbereiding op de top per van volgende week tegen Kozakken Boys. „We staan weer met beide voetjes op de grond." enl 1:6 at rva t d& Verwoerd eve me M - Katwijk heeft de Dmpetitiezege binnen, dei ensluiter vocht tegen ve. boven de degradatie- b akkerende TOGR voor T er en die strijdlust be- ra ich uit. Dankzij een moi p van Sander Mole- >ukl de Katwijk féést: 0-1 suciend aanvoerder Toirie zij rige week nog uitblin- )origen IJsselmeervogels, aanvankelijk bij het mg Eschoon zijn naam ver- ang nd in de opstelling van rste jkers, draafde niet hij, als reservespeler be- i e Leen de Vreugd met de lier vier op. L'Ami nam me: aats in de dug-out: „Ik itig minuten te laat, opbig een vergissing. En of ook nog eens mijn Eijk lerdste wedstrijd. Dat ooi et extra zuur. Ik ben usl blij voor de jongens p1 bonnen hebben. We :en heel jong team en j n routine tekort. Daar in i normaal gesproken idei ;en. Maar goed, deze e nzijn binnen, en dat er keihard voor te idd In deze fase kun je de neer van ons verwach- mi( sn L'Ami baalde van op de reservebank, .um chard Grootscholten: groep zat ermee. Ik iron2r ^^n speler bij ons sciplineerd is, is Toine Maar hij kwam nou te laat. En daar heb- afspraken over ge- zou de klok graag te rug hebben gezet. Maar goed: regel is regel. Toine begreep het. Hij kwam na de wedstrijd als eerste naar mij toe om me de hand te schudden." Op dat moment had L'Ami er een paar speelminuten op zit ten. In de 90ste minuut van het uiterst povere duel mocht de jubilaris opdraven om te helpen de 0-1 overeind te houden. Die voorsprong was in de slotmi nuut van de eerste helft tot stand gekomen door een penal ty van Molenaar, toegekend na een overtreding op Chris de Bie. Het was het enige wapen feit van de Katwijkers voor rust. Compact spelend trachtten zij in elk geval niet te verliezen. Defensief had het fysiek sterke re Katwijk zijn zaakjes wel voor elkaar. De ploeg gaf nauwelijks scoringskansen weg. Ook niet in de tweede helft, toen het met een flink aantal lichtvoetige spelers acterende TOGR furieus op jacht ging naar de gelijkma ker. Aanvallend lukte er daaren tegen weinig: veel balverlies, veel foute passes en veel mis verstanden. En toen de thuis club na een rode kaart voor Raymond Roos het met een mannetje minder moest doen en desondanks volop aanviel, verzuimden de Katwijkers te profiteren van de geboden ruimte. In kansrijke situaties misten zij het overzicht. Het kon uiteindelijk de pret niet drukken. Grootscholten, opge lucht na zijn eerste overwin ning met Katwijk: „In de kleed kamer werd er door twintig man gezongen. Dat geeft alvast een heel andere stemming dan een paar weken geleden." Pieter Vermeulen van ARC zet Ter Leede-aanvaller Hicham Rbii de voet dwars. Foto: Hielco Kuipers door Chris Hartman sassenheim - Toen na afloop van Ter Leede - ARC de balans werd opgemaakt, bleek winnaar ARC in het linkerrijtje te staan en ver liezer Ter Leede in de wachtka mer te zitten. Het duel tussen de twee streekrivalen bood de toe schouwers geen goed voetbal, maar wel tal van amusante mo menten: vijf goals (drie voor ARC, twee voor Ter Leede), twee strafschoppen en twee rode kaarten. Voor Ter Leede, dat na drie overwinningen op rij naar de vijfde plaats was geklommen, betekende het verlies een be hoorlijke tegenvaller. Na de eer ste nederlaag van dit seizoen doet de ploeg van trainer Arie Lagendijk even niet mee in de strijd om de prijzen. Aanvallend kon Ter Leede lange tijd geen vuist maken tegen de gedisci plineerd spelende Alphenaren, die niet konden beschikken over Thijs Jongejan en Norbert Selectie ARC dunt uit Binnen een week is ARC twee spelers kwijtgeraakt. Eerst besloot Bas Wïllemse vanwege een chronische en kelblessure zijn voetbalcar rière te beëindigen. De twee de ARC'er die afhaakte is Ha- rib El Mhassani. De van De Beursbengels overgekomen middenvelder kan het riiet meer opbrengen om vier keer in de week van Amster dam naar Alphen aan den Rijn te reizen. van Lochem. Pas in de slotfase, toen de kopsterke Carlo van Zeist naar de spitspositie was gedirigeerd, wankelde de de fensie van ARC enkele keren. Lagendijk: „Niet alleen pres teerden we in de aanval te wei nig, ook hielpen we ARC in het zadel door bij de eerste en tweede goal in de fout te gaan." De eerste Alphense treffer viel al in de zevende minuut. Mar- tijn Gootjes wilde zijn defensie bij een hoekschop van Paulus Egberts assisteren, maar had dat beter niet kunnen doen. De spits raakte de bal verkeerd, waardoor deze tegen de paal caramboleerde. Wesley Slinger land gaf hem uiteindelijk het laatste tikje. Bij de tweede goal van ARC, in de 21ste minuut, vergaloppeerden Jurgen Faer- ber en Thomas Waasdorp zich. De eerste leed onnodig balver lies en de tweede liet een niet al te hard afstandsschot van Pieter Vermeulen los. De goed spelen de Roland Verlaan was er als de kippen bij om de rebound te verzilveren. Ter Leede, dat het moest doen zonder de inbreng van Rogier Koordes en Patrick Kalkema, kon hier weinig tegenover stel len. De goal die de ploeg in de eerste helft maakte, kwam voort uit een penalty. Hicham Rbii ging gretig naar de grond, nadat Vermeulen even zijn shirt had beroerd. Martijn Lagendijk schoot vanaf elf meter raak. Ne gen minuten voor het einde stond Lagendijk, bij een 1-3 achterstand, nogmaals oog in oog met Remco Tuinenburg. Ditmaal keerde de keeper de strafschop, toegekend na een overtreding van Michiel Vos kuilen op Germain Gotschin. „Ik was rustiger dan die jongen die hem nam", keek Tuinen burg terug op dat moment. „Het blijft een gok, maar ik ging naar de goede hoek." Dennis van den IJssel, de trai ner van ARC: „Die redding van Remco was voor ons van cruci aal belang. Als die bal erin was gegaan, hadden we het heel moeilijk gekregen." Dat ARC in de slotfase alsnog de stormbal moest hijsen, was het gevolg van rode kaarten voor Voskui len en Vermeulen plus het doorschuiven van Van Zeist. De stoere verdediger testte in bles suretijd de kwaliteiten van Tui nenburg met twee kopballen. De eerste ging erin, de tweede keerde de keeper. De derde treffer van ARC kwam op naam van Egberts. Hij scoorde in de zeventigste minuut op aange ven van Verlaan. Guillermo Graaven liet na rust namens ARC een niet te missen kans lig gen. Lagendijk schoot in het zelfde speldeel namens Ter Leede op de paal. „Ik vind dat er op onze over winning niets valt af te dingen", meende Van' den IJssel. „Ter Leede heeft individueel meer kwaliteiten dan ARC. Wij heb ben dat gecompenseerd met de teamprestatie." Tuinenburg: ,ARC is een team in opbouw, dat daardoor soms wisselvallig presteert. Toch liggen we op schema ten aanzien van onze doelstellingen. We willen in het linkerrijtje eindigen en het team steeds meer een lokaal gezicht geven." Lagendijk: „Deze ne derlaag komt voor ons op een ongelegen moment. We waren bezig met een inhaalrace, maar moeten nu weer een stapje te rugdoen." door Maarten Dekker noordwijk - Ook zonder groots te voetballen kun je wedstrijden winnen. Hoe je dat doet? Kijk naar Noordwijk. Die ploeg gaat de ene week" uitzonderlijk tref zeker te werk tegen de koplo per, om bij een volgende gele genheid in de slotfase alsnog de volle buit te grijpen tegen een kwaliteitsarme opponent. Vo- lendam bleek zaterdag in die laatste categorie te vallen: 3-2. Er zijn vast nog veel meer ont snappingsmogelijkheden te be denken, maar uiteindelijk val len ze allemaal onder dezelfde noemer: een beetje geluk op het juiste moment, in een cru ciale fase van de wedstrijd. Noordwijk weet zich de laatste weken nogal eens gezegend met dat type meeval, zo beaam de aanvoerder Jelle Korbee. „De bal valt precies goed, net op een moment dat wij dat het beste kunnen gebruiken Dat soort geluk moet je af en toe ge woon hebben", constateerde de aanvoerder, die het duel met Volendam vanaf de tribune volgde. Korbee verwacht over twee weken tegen FC Lisse zijn rentree te kunnen maken na een hamstringblessure. Ook dat is een meevaller voor Noordwijk. Het lijkt immers een veiliger idee om de bewa king van een sterke spits als Kwong Wah Steinraht (FC Lis se) over te laten aan Korbee dan aan de oude Marco van 't Wout, die vorig jaar nog een moeizaam seizoen draaide bij tweedeklasser SJC. Van 't Wout had zaterdag zijn handen vol had aan Ben Zwarthoed, de spits van Volendamdie het lou ter van zijn kracht en goede ar beidsethos moet hebben. Dat Zwarthoed twee keer scoorde, viel overigens niet al leen Van 't Wout aan te reke nen. Bij de eerste treffer (na elf minuten) liet linksback Arie van Rijn een tegenstander uit zijn rug weglopen. Keeper Sander van der Veldt kwam veel te laat zijn doel uit om de voorzet te onderscheppen, een fout waar van Zwarthoed profiteerde. Noordwijk mocht nog blij zijn dat het met de kleinst mogelijke achterstand de rust inging, want de ploeg van het trainers koppel Wendt en Bakker speel de traag, plichtmatig en ontzet tend slordig. Vooral Patrick van Dam - ooit een rotsvast aan speelpunt - liet de bal voortdu rend van zijn voet, borst of hoofd springen. Na de onderbreking ging het stukken beter bij Noordwijk. In eens bleek het wel mogelijk om tegenstanders fel op de huid te zitten, om druk te zetten en om de bal te veroveren. Al drie mi nuten na de pauze leidde dat tot de gelijkmaker. Stefan Schaafsma rondde een aanval over meerdere schijven al val lend af met een schot in de kor te hoek. Halverwege de tweede helft leek het pleit beslecht door een magnifieke goal van Jeroen van Wetten. Na een mis lukte combinatie met Rocky Pitti kegelde Noordwijks top scorer de bal met de buitenkant van zijn rechtervoet in de krui sing. Nog een halfuurtje te spelen, dominantie op alle delen van het veld en een tegenstander die tot niets meer in staat leek. Vorig seizoen waren dat meest al verkeerde voortekenen voor Noordwijk. Toen was er vanuit het niets een afgemeten voorzet gekomen, waaruit Zwarthoed met een steenharde kopbal de nooit meer verwachte gelijkma ker liet aantekenen. Vijf minu ten voor tijd. Zoals dat ook dit keer gebeurde. Maar vorig seizoen had Noord wijk vast niet meer over de be nodigde tijd, de vereiste veer kracht en het beetje geluk be schikt om de ultieme ontsnap ping gestalte te geven. Een rake kopbal van Peter Bos, drie mi nuten in blessuretijd. Zoals dat dit keer gebeurde. Woede na opmerking over nieuwjaarsbrand De teleurstelling in het Volen- damse kamp sloeg direct na de verloren wedstrijd om in woede. Bij het hek richting de kleedkamers ontstond een op stootje, nadat een supporter van Noordwijk toespelingen maakte op de brand in café Het Hemeltje. Bij dat drama in de nieuwjaarsnacht van 2001 kwamen dertien Volendam- mers om het leven en een nog veel groter aantal liep zware brandwonden op. Voor Noordwijk-voorzitter Theo Sweers was gisteren nog niet duidelijk wie de schandalige opmerking maakte.Als we daar achter komen, is het dui delijk dat er maatregelen te gen hem genomen zullen worden." HOOFDKLASSE A Noordwijk - Volendam 3-2 (0-1). 11. Zwart hoed 0-1. 48. Schaafsma 1-1, 63. Van Wetten 2-1. 85. Zwarthoed 2-2. 90+3. Bos 3-2. Scheidsrechter: Beudeker Toeschouwers: 250. Van der Veldt 6 75. Leonard Reumer 7 Van der Kolk 6 Schaafsma 7 Van Wetten Van 't Wout 6 Van Dam 5 Van Rijn 6 76. Bos De Vries 6 Pitti 5 Meurs 6 Ter Leede - ARC 2-3 (1-2). 7. 0-1 Slingerland. 21. 0-2 Verlaan, 44. 1-2 Lagendijk (straf schop). 70. 1-3 Egberts. 91. 2-3 Van Zeist. Scheidsrechter: Van Beek. Rode kaarten: Vos kuilen (2x geel), Vermeulen (2x geel) (ARC). Toeschouwers: 1000. Ter Leede: Waasdorp Jansen Faerber Rbn Van Zeist 8 Lagendijk Hoogkamer Gotschin 75. Escudero Gootjes 4 Lensink Hamdi ARC: Tuinenburg Vermeulen 8 Roest 8 Van Meggelen 1 Van Schie Verlaan 8 Balkhoven Graaven 52. Bakker Slingerland Voskuilen 69. Van Beest Egberts 89 Bahlmann Hoek - FC Lisse 2-0 (2-0) 2. Destorme 1-0. 15 Ysebaert 2-0 Scheidsrechter: Harskamp Toeschouwers: 1000. Heemskerk 6 Naarendorp 6 Lee 6 Van der Laan 5 De Goede 5 62. K. N. Steinraht 7 46. Nijlhof 6 Bakker 6 K Winter 7 51. Rios 6 Honsbeek 7 K. W. Steinraht 7 Tan 6 J. Winter 6 Barendrecht - ASWH 0-1 (0-0). 78. Van Om meren 0-1. Scheidsrechter: Geuze. Toeschou wers: 850. Marken - Ajax 2-0 (0-0). 48. Schultz 1-0. 75. Spier 2-0. Scheidsrechter: Van Gijzen. Toe schouwers: 500. Bennekom - DOVO 2-2 (1-2). 10. Netteb 0-1, 16. Splinter 1-1 (strafschop), 40. Beekink 1- 2, 78. Overboek Bloem 2-2 Scheidsrechter: Den Haan. Toeschouwers: 1600. Rode kaart: K ooistra (D0V0). Heerjansdam - Kozakken Boys 0-4 (0-2). 21. Henar 0-1 (strafschop), 32. Wellens 0-2, 72. Sanou 0-3, 83. Sanou 0-4. Scheidsrechter: Don Toeschouwers: 750. 6 1 1 19 14- 5 5 3 0 18 14- 3 5 1 2 16 24-14 4 3 1 15 16- 9 4 3 1 15 16-11 3 4 1 13 19-11 4 1 3 13 12-13 3 1 4 10 12-14 3 O 5 9 13-17 2 2 4 8 8-15 1 3 4 6 7-15 1 2 5 5 6-11 1 1 6 4 4-16 C 3 5 3 7-18 Topscorers: Steinrath (FC Lisse) 10, Van Wetten (Noordwijk) 7, Van Meegdenburg (Ben nekom) 6, Destorme (Hoek) 6, Koremans (Heerjansdam) 5, Dewispelaere (Hoek) 5, Gootjes (Ter Leede) 5, Blankendal (Ajax) 4, Slingerland (ARC) 4, Van Om meren (ASWH) 4, Winter (FC Lisse) 4, Wessels (Heerjansdam) 4, Rbii (Ter Leede) 4, Programma 23 oktober. Ajax - Noordwijk, ASWH - Ter Leede. Barendrecht - Benne kom, Marken - Hoek. ARC - Heerjans dam, DOVO - Volendam, FC Lisse - Ko zakken Boys. HOOFDKLASSE B Voorschoten '97 - Excelsior M. 0-4 (0-3). 21. Pellikaan 0-1, 23. Engel 0-2, 36. Pellikaan 0- 3, 57. Loeve 0-4. Scheidsrechter: Van den Er ik. Rode kaart: Engel (Excelsior Maasluis) Toeschouwers: 750 Keemink 6 Van Delft 5 Luijkx 5 Van Dijken 6 46. Kluivers 6 Roest 6 Pejcinovic 6 Nikic 6 54. Jonk 6 46. Van der Errelen 6 Van Heiningen 5 Buizer 6 Borsboom 5 Karremans 6 TOGR - Katwijk 0-1 (0-1). 45. Molenaar 0-1 (strafschop). Scheidsrechter: Van der Werff. Rode kaart: Roos (TOGR). Toeschouwers: 400. De Heiden 7 Pronk 6 Buijs 6 73. Groen Van Wonderen 7 Molenaar 6 De Vreugd 6 Hensen 6 Ederveen 7 Jonker 5 Verkade 5 De Bie 5 71. Bok - 90. L'Ami Quick Boys - Rijnsburgse Boys 2-2 (1-1). 42 Kuhlmann 0-1. 43 Van Beelen 1-1. 63. Schnater 1-2, 90+4 Van Beelen 2-2 Scheids rechter. Pijlman Toeschouwers: 4000 Quick Boys: Houwaard Van Dam Schoneveld Mussche Kenselaar 7 83. Guyt 7 Flaton 8 Van Beelen 8 Van Fruchten 7 75. Bekx Rijnsburgse Boys: Langstraat 8 Schnater 7 Stuy 7 86. Ketting Groot 7 Kolder 8 Onderwaater 8 Zinhagel 6 Simons 7 Kuhlmann 8 Freke 6 Aboikoni 6 72. Van Wijk - 66. Charité 6 Sparta Nijkerk - Spakenburg 1-0 (0-0). 85. Van Nijhuis 1-0. Scheidsrechter: Van Koolwijk Toeschouwers: 1750. Huizen - SHO 3-2 (2-1). 25 Bakker 0-1. 33. Plomp 1-1, 37. Ilguy 2-1, 88. R Barendregt, 90+2. Lamptey 3-2 Scheidsrechter: Sanou Toeschouwers: 400. Scheveningen - Deltasport 0-0 (0-0) Scheids rechter: Van Ewijk Rode kaart: Brunswi|k (2x geel). Liefden (2x geel) (Deltasport) Toe schouwers: 750. IJsselmeervogels - Capelle 1-0 (0-0) 80 Van der Lugt 1-0. Scheidsrechter: Pijpers Rode kaart: Lagendijk (Capelle) Toeschouwers: 2000. 3 13 9-10 2 12 18-15 2 10 11- 9 1 10 16-15 2 10 13-10 4 8 14-14 2 7 9-7 0 5 3 5 8-16 1 2 5 5 5-14 IJssel m.v. Rijnsb B. Sparta N. Capelle Spakenburg SHO Uuick Boys Deltasport Excelsior M. Schevening. TOGR Huizen Voorschot. Katwijk Topscorers: Langerak (Deltasport) 7. Van Beelen (Quick Boys) 7. Schnater (Rijnsb. Boys) 6. De Harder (Spakenburg) 6. Van Engel (Excelsior M.) 5, End (SHO) 5. Van Gel der (Capelle) 4. Loeve (Excelsior M.) 4. KnOppe (IJsselmeerv.) 4, Corts (IJssel- meerv.) 4, Programma 23 oktober: Spakenburg IJsselmeervogels, Katwijk - Voorschoten "97. TOGR - Scheveningen. Sparta Nij kerk - Huizen, Excelsior M - Quick Boys. Deltasport - Capelle. SHO - Rijnsburgse Boys. Dinsdag 26 oktober; SHO - Sche veningen (rest 0-1).

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17