Nederland bedank M Pandora ■■3kSKË«t HDCMEDÏA S34-IIüh Familieberichten VAN ROY c.s. Advocati telefoon: 071 512 23 62 Gratis hoortest aan h audio boortoestellen 5 dozen vol ook de nieuwste bedels WORDT PEDICU COLLEGE DE PAI ffl ÜPÊÏ •wtcLI' ZATERDAG l6 OKTOBER 20Q4 901 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. "Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Beetje bij beetje heeft u ons verlaten. Wij konden niet meer met u praten. Die blik, die stilte, dat deed zo zeer. Vader, opa en grote-opa van vroeger was u niet meer. We zagen wel uw stille gevecht, met verdriet, maar helpen konden wij u niet. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden, na een leven vol inzet, liefde en zorg voor ons allen en na een moedige strijd, van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en over grootvader Josephus Johannes Willem van Went Joop in de leeftijd van 83 jaar. W.M. van Went-Koemans Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij bedanken het verplegend personeel van de afdeling Croonestijn van verpleeghuis Zuydwijck voor de liefdevolle verzorging. 15 oktober 2004 Duinhof 20 2321 TK Leiden Geen bezoek aan huis. Joop is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, waar gelegen heid is tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 19 oktober van 20.15 tot 20.45 uur. De samenkomst zal worden gehouden op woensdag 20 oktober om 11.00 uur in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. lieve papa en opa U blijft voortleven in onze harten. Liesbeth en Bas Arenka Basty Levi Dag lieve Oop Dag stuk van me Dag lieve grote opa die altijd gek deed We houden van je. René, Patricia, Lisa en Merle Voor uw bewijs van deefnemitig, ontvangen na het overlijden van mijn lieve zuster, schoonzuster en onze lieve tante Johanna Susanna Elisabeth Beij-Kapaan Janny betuigen wij u onze hartelijke dank. Wij werden getroost door uw medeleven, in welke vorm dan ook en dat zullen wij ons in dankbaarheid blijven herinneren. Uit aller naam: C. Kapaan Leiden, oktober 2004 Het is gebeurd Het is gedaan Het afscheid is genomen Ik zal je laten gaan Door een noodlottig ongeval is Herman's reis beëin- digd. Hermanus Stikkelorum 21 februari 1944 t 6 oktober 2004 Loes Stikkelorum-Vlek Mario Alfredo en Wilhelmien Marino en Toshimi Hotaka Maatje S& Correspondentieadres: Middelgeestlaan 17 2251 RW Voorschoten De crematieplechtigheid voor Herman heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden op vrij dag 15 oktober in crematorium Rhijnhof te Leiden. Nijmegen, 25 maart 1936 Dansend naar de hemel, dansend in het licht, ga maar lieve oma, doe je ogen maar dicht. Onze lieve en bijzondere mama en oma is bij ons weggegaan Loes Veldkamp sinds 1984 weduwe van Jan van der Hulst Leiden, 13 oktober 2004 Inge en Stephan van Reisen Kirsten Kelly Mary van der Hulst en Kees Heijblok Mandy Melany Correspondentieadres: Vliegeniersweg 38 2171 PB Sassenheim Mama is bij het Uitvaartcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4 te Sassenheim. Wij gedenken haar op maandag 18 oktober 2004 om 10.00 uur in het Crematorium "Rhijnhof', Laan te Rhijnhof-Haagse Schouwweg te Leiden. Na afloop komen wij graag samen met iedereen met wie zij lief en leed gedeeld heeft. Dit doen we in de koffiekamer van het crematorium. "HEER, ai, maak mij Uwe wegen, door Uw woord en Geest bekend." Psalm 25 2. (ber.) Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, maar ook bedroefd, geven wij ken nis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Willemtje van der Meij-Doppenberg weduwe van Cornel is van der Meij op de leeftijd van 73 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij op afdeling Arabis in "Overduin" heeft gekregen. Janna en Robert Martin en Willy Kees en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 13 oktober 2004 "Overduin", Nachtegaal laan 5 Correspondentieadres: M. van der Meij Schouthof 15 2221 GX Katwijk De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 18 oktober om 13.30 uur in de kleine kapel van "Overduin" (bereikbaar via de hoofdingang), waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Overduin". Geen bloemen. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te be schouwen. Dinsdag 12 oktober bereikte ons het ontstellende bericht dat is omgekomen bij een vliegtuigcrash onze collega Jos van Sommeren Wij zullen hem erg gaan missen. Wij wensen zijn kinderen, Truus en verdere familie veel sterkte toe. Verloskundigen Noordwijk, Loes Oortwijn Yvonne Reitsma Dinsdag 12 oktober is overleden onze gewaardeerde collega, verloskundige Jos van Sommeren Wij zullen hem binnen het centrum missen als gedreven persoonlijkheid, altijd klaar voor een praatje, grap of advies. Wij wensen familie en direct betrokkenen veel sterkte met dit zware verlies. (mede)werkers van het Gezondheidscentrum Wantveld Noordwijk Als tranen een trap kunnen bouwen En herinneringen een brug Dan klimmen we hoog naar de hemel En nemen je gewoon mee terug. In het bijzijn van ons allen is heel vredig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Jan Kooreman 8 mei 1929 - 14 oktober 2004 Hij is 75 jaar geworden. Wij zijn dankbaar dat hem een verder mens onwaardig bestaan bespaard is gebleven. Leiderdorp: J. A. Kooreman-Seijn Best: Jan en Marjo Yvette, Isabel Ie Oostzaan: Diane en Kees Kelly Zijloordkade 20 2352 AE Leiderdorp U kunt afscheid nemen op maandag 18 oktober van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum Monuta Soek, Van Geerstraat 2^ te Leiderdorp. Wij nodigen u uit tot het bijwonen van de begrafenis plechtigheid op dinsdag 19 oktober om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna wij hem naar zijn laatste rust plaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Toch nog plotseling is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Susanna Johanna Elisabeth van der Luit-van Polanen Suze 28 maart 1920 14 oktober 2004 Haar eenzaamheid is ten einde. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rhynenburcherlaan 2b 2394 CT Hazerswoude Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 18 oktober van 19.30 tot 20.15 uur in uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dins dag 19 oktober om 11.00 uur in de aula van crema torium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Moeder hield van bloemen. Joke Ligtvoet-Hofstra Rotterdam, 1 februari 1926 onsterfelijk sinds donderdag 14 oktober 2004, 23.09 uur. "Het kind in mij verwondert zich over alles om mij heen. Het onrecht dat mensen elkaar aandoen leidt tot niets. Naast mij het dier, dat feilloos aanvoelt in welk huis het welkom is. Welkom ook, is de mens van goede wil." En lieve Joke, jij wilde nog zoveel. Je geest was ijzersterk, helaas, je aderen te zwak, waardoor de wereld om je heen bezweek. De as van vader Henk zal in het graf van Joke worden bijgezet, opdat zij beiden mogen voortleven in het landschap van onze herinnering. Leiden, 14 oktober 2004 Anneke Kalfsterman-Ligtvoet Henk Kalfsterman Renée Annemarijn Lidewij Wybe Ligtvoet Ada Ligtvoet-Koning Fraukje Wytse W. Heuvelman-Hofstra M. Hill-Ligtvoet Beethoven laan 44b 2324 EN Leiden Joke is thuis. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 21 oktober om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van Joke Ligtvoet In de korte tijd dat zij in Rijn en Vliet als vrijwillig ster heeft gewerkt, hebben wij haar leren kennen als een zeer actieve vrouw. Wij zullen haar missen en wensen haar familie veel sterkte in de komende tijd. Namens de bewoners, vrijwilligers en medewerkers, Frits van Oosten, directeur "Ik heb me gevoegd bij hen die ik liefhad, en wacht op haar die ik liefheb" Heden is zacht en kalm ingeslapen mijn lieve man en onze oom Johannes Jacobus Nijhuis Blokzijl, 9 september 1919 Leiden, 12 oktober 2004 Wij danken het personeel van verpleeghuis Óverrhyn voor de liefdevolle verzorging. M. Nijhuis - Overmeer F.C.H. van Oort - van der Kamp H.C. van Oort Christine Neven en Nichten Correspondentieadres: F.C.H. van Oort-van der Kamp Brink 7 3947 NS Langbroek De overledene is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De begrafenis vindt plaats op maandag 18 oktober om 12.00 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Heel verdrietig en zo alleen, zonder je arm om ons heen. Enthousiast, zorgzaam en vplop genietend van het leven. We hadden nog zo veel plannen. Deze zomer kwam daar abrupt een einde aan. Ze was ongeneeslijk ziek. Veel tijd heeft ze niet meer ge kregen. Mijn lieve vrouw en onze zorgzame mama overleed op 14 oktober 2004 in de leeftijd van 55 jaar. Ria Duijnhoven - Koek Leiden: Jos Duijnhoven Daan en Karien Saskia en Mare De Bazelstraat 16 2321 EH Leiden Ria is thuis. Gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren is er op zondag 17 en maandag 18 okto ber tussen 19.00 en 20.00 uur. Haar laatste afscheid vindt plaats op dinsdag 19 oktober om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan van Rhijnhof 4 te Leiden (ingang Haagse Schouwweg). Aansluitend is ook daar gelegenheid tot condoleren. Op 14 oktober overleed op 55-jarige leeftijd onze lieve schoonzus en tante Ria Duijnhoven-Koek Wij zullen haar missen en we wensen Jos, Daan, Karien, Saskia en Mare heel veel sterkte. Jan en Carolien Marieke, Hanneke Arie en Ria t Peter, Thea, Frank Dick en Annemiek Jowon, Sung Christien en Bram Anne en Sander Pieter en Jolien Paul Wij ontvingen het droevige bericht van het overlij den van de heer J.F.P. van Kesteren De heer Van Kesteren is jarenlang bestuurslid geweest van de voormalige Rabobank Voorhout. Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur, raad van toezicht en directie Rabobank Teylingen Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank voor uw bewijs van deelneming, ont vangen na het overlijden van lansje Wilhelmina Oomen-Ouwehand Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was en is voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Tom Oomen Samantha, Maikel, Bianca, Tommy, Macy Nina Leiden, oktober 2004 WAM ^11 O ORTHOPEDISCHE! VAN VjlLO SCHOENTECHNIEK modebewust orthopedisch schoeisel confectieschoeisel orthopedische voorzieningen steunzolen, supplementen erkend leverancier Willem Barentszstraat 5 (industrieterrein De Waard) 2315 TZ Leiden. Tel. 071 -523 15 15 Arbeidsrecht echtscheiding en bcmiddchn Huurrecht O strafrecht O Six;. Verzekeringsrecht medische zaken Bestuursrecht G internationaal privaatrecht Pers. en familierecht vermogenszaken in hel algcr Ondernemersrecht Voor 70-plussers Hoortoestel 2 maanden op proel De vergoeding regelen wij voorl Eigen bijdrage vanaf 75 Euro Korting van 75 Euro als u lid ben Gezondheidservice Groot Rijnlai Voor bezoek aan huis even bellen Steenstraat 41 2312 BV Leiden Telefoon (071)51 41 538 Hooftstraatl Alphen a/d Telefoon 0172-47 14 Wij hebben er veel van! m Juwelier van Dam b.v. Schoolstraat 89-91 Voorschoten 071-5612677 n het weekeinde, telefonist! Bel nu: 070 - 363 21 81 m »*/i EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEI Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig W dromen in een ander land. I* hand, kun je reizen in je hoc-i wilt, hoe lang je wilt en wilt. Een goede reden or naar de boekhandel te vlieg» Steeds weer plezier va Vluchtelingenwerk Nederland bestaat in oktober 25 jaar. In die tijd vonden bijna 200.000 vluch telingen veiligheid in ons land. Vluchtelingenwerk Nederland zet zich in voor hun bescher ming en integratie. De vluchte lingen zijn dankbaar dat zij in Nederland een kans hebben gekregen. Haytham Mansour Edriss ontvluchtte vijf jaar gele den zijn geboorteland Soedan. 'Toen ik hier aankwam, voelde ik mij helemaal verblind. De vrijheid, de rechtsstaat en de mentaliteit hier in Nederland waren bijna niet te bevatten. Ik ben erg blij met de bescher ming die Nederland mij als vluchteling biedt. Daardoor heb ik een donkere periode in mijn leven kunnen afsluiten. Inmid dels voel ik mij erg thuis. Ik heb leuk werk, veel vrienden en, heel belangrijk, een goed con tact met mijn buren. Mijn vrouw is overgekomen en we verwach ten een kindje! Maar het was niet altijd even makkelijk. Als vreemdeling heb je een helpen de hand nodig. Vluchtelingen- Werk Nederland heeft mij die geboden. Nederland be 25 Jaar VluchtelingenH derland betekent 25 js van betrokken burge vluchtelingen. Wilt weten over ons werk (020) 346 72 00 www. vluchtelingenwerk 'bet fhetf""^' Vluchtelingenwerk 1 Nederffl Wij maken er werk va Giro 123488, Amsterd

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4