Voetbalcoaches tegen spelen op nieuwjaarsdag SPORT Castelen blijft Gullit verbazen Amsterdam Marathon mikt op nieuw record Grieks atletiekduo zette motorongeval in scène Ongeluk heeft juridisch staartje voor Van Persie Passie helpt De Graafschap niet I elsi begint basis Hatem Trabelsi inavond zeer waar- in de basis tegen Hee- De Tunesiër legde vo- and zijn. diepe geschil icbij en is klaar om te Max-trainer Ronald iet gisteren doorsche pt Trabelsi vanavond [ftrap staat. „Hatem wedstrijden gaan spe- s zover dat wedstrijdjes et gAjax en trainingen tverder meer helpen." kan niet beschikken iel van der Vaart, To- asek en Mauro Rosales. kampen met een bles- het is de vraag of zij lals Ajax de Champions (vedstri j d tegen Macca- iv speelt, hersteld zijn. ijs sneller glijmiddel een - Het kunstijs van sneller dan ooit. Het ijs dens grote schaatstoer- roorzien van wat drup- ijmiddel. Testen heb- >wezen dat de glijweer- rd n het ijs door het mid den procent afneemt, er Beert Boomsma wil im van het nieuwe iet prijsgeven. Wel wil dat er vijf milliliter ex- i duizend liter water egevoegd. Boomsma [middeltje samen met Jniversiteit in Amster- wikkeld. lakker blijft zaterdag l6 oktober 2004 eindhoven/ANP - - De trainers in het betaalde voetbal, verenigd in de CBV (Coaches Betaald Voetbal), zien niets in een com petitieprogramma op i januari. De belangenorganisatie ver wacht dat uiteindelijk weinig burgemeesters in de speelsteden toestemming zullen geven voor wedstrijden op nieuwjaarsdag, zoals de clubs en de KNVB in de nieuwe competitie-opzet van plan zijn. „Beter is het om de duels op die dag niet vast te stellen. Nie mand zit immers te wachten op een reeks van speelverboden", zei CBV-voorman Jan Reker gis teren. „Bovendien is er rond oud en nieuw veel te veel vuur werk in omloop. Dat wil je niet hebben in het stadion." Reker en zijn collega's verwach ten ook grote problemen met de inzet van politie op 1 janua ri. „Zeker in de grote steden heeft het de politie het tot diep in de nieuwjaarsnacht druk ge noeg met het handhaven van de openbare orde. Je kunt dan de agenten daarna niet nog eens optrommelen voor een wedstrijd in de eredivisie." Sportief gezien, zijn er volgens de CBV ook weinig voordelen om op 1 januari te voetballen. „Dat betekent alleen al trainen op oudejaarsdag. Dat schiet na tuurlijk niet op." Tegen voetballen op tweede kerstdag maakt de CBV geen bezwaar. „Dat moeten we ge woon eens proberen", gaf Re ker aan. „Voetballers zijn net artiesten. Die zijn ook gewend om op feestdagen te werken. Op 29 december willen we ook nog een speelronde afwerken, waarna dan de winterstop van een week of drie kan ingaan." De CBV wil ook de tweede plaats in het eindklassement van de eredivisie opwaarderen. In de voorgenomen opzet is de nummer twee nergens van ver zekerd. Met acht andere clubs moet de runner-up in een play- offsysteem gaan strijden om kwalificatie voor de Champions League en de UEFA-beker. „Het lijkt ons eerlijker om de num mer twee in elk geval een ticket voor het UEFA-bekertoemooi te gunnen", merkte Reker op. De CBV-directeur besprak deze week met een groepje van 24 trainers en technisch directeu ren uit het betaalde voetbal de nieuwe plannen, die komend seizoen al moeten ingaan. De op- en aanmerkingen van de CBV wil Reker komende week aanbieden aan de directie van de ECV, de belangenvereniging van de eredivisieclubs. „De plannen zijn feitelijk al aangenomen, maar toch denk ik wel dat ze open zullen staan voor onze kanttekeningen", liet Reker weten. Eerder al uitte de belangenver eniging van profvoetballers (WCS) kritiek op de wijzigings plannen. De spelers wijzen competitieverplichtingen tij dens Kerstmis en Nieuwjaar re soluut van de hand. Ze geven tijdens de feestdagen de voor keur aan rust en vakantie. De Centrale Spelersraad (CSR) heeft de KNVB van de bezwa ren op de hoogte gesteld en wil graag meepraten over een alter natieve invulling van het com petitieprogramma. Rechtsbuiten is snelle leerling Maarten den Bakker leren zijn verbintenis abobank-wielerploeg jaar verlengd. De 35-ja- ler begint in 2005 aan 5te seizoen bij de eg- ploeg nmers TZA - De zwemmers Zwemmen Amsterdam hten een eigen ploeg 'iben dit gisteren in rek met het bestuur laten weten. Marleen Johan Kenkhuis, Thijs engoed, Rineke Schin- is van Velthoven willen ider coach Fedor Hes f liervoor bij TZA niet heid. Volgens TZA Groot haar carrière ïsterdamse ploeg h Westerhof ontslag sburg - Clemens Wes- ontslagen als coach lid-Afrikaanse voetbal- ia Bush. De Neder- ;t vertrekken wegens e resultaten van zijn ntata Bush, dat in ze tlijden slechts een staat twee na de laat- ranglijst. Westerhof loofd opleidingen wel ïb verbonden. Lammers lit toch bij Mare Lammers is ook inde twee jaar bonds- in de Nederlandse hoc- De 35-jarige Braban- ikte gisteren na moei- derhandelingen over- ming over een nieuw it 1 januari 2007. Hij Olympische Spelen ;y 2000 in dienst van ,Na mijn eerste ter- jvier jaar kan ik nu wel een contract voor zei Lammers. Ie vrouwen is EK atletiek - De 3000 meter oor vrouwen prijkt in r het eerst op het pro van de Europese karn appen. Dat heeft de atletiekfederatie EAA en weten. De steeple iwen staat nog niet op pisch programma en k nog niet op de we renschappen gelo- EK in 2006 vindt plaats -^eedse Göteborg. arrington en wood verder door Marcel van der Kraan Rotterdam - Dat hij na een WK- kwalificatiewedstrijd af en toe wat moeilijk over het trainings veld hobbelt, omdat zijn knie opspeelt of omdat hij weer een schop van een verdediger heeft gehad, neemt Romeo Castelen op de koop toe. Het hoort bij zijn snelle opmars in de top van het club- en interlandvoetbal. Castelen is een van de Feyen- oord-spelers van wie Ruud Gul lit denkt dat hij door een speci aal programma met krachttrai ning in zijn eerste jaar op het hoogste niveau fysiek een grote sprong vooruit kan maken. „Jongens die klein zijn hebben het harder nodig", zegt Gullit. „Die worden makkelijk wegge zet in de duels. Maar het hoeft niet. Kijk hoe Sneijder en Van der Vaart zich staande houden. Die zijn klein maar sterk." De Feyenoord-coach, die mor gen met zijn ploeg in Kerkrade Roda JC treft, raakt in vervoe ring als hij het over de jonge in ternational Castelen heeft. Hij heeft hem vanaf de eerste com petitiedag zijn vertrouwen ge geven en staat versteld van de ontwikkeling die hij doormaakt. Af en toe kijk ik naar hem en dan zie ik dat hij doodvermoeid is. Hij heeft dagen dat hij er echt doorheen zit. Maar hij vecht door. Het verbaast me heel erg dat hij het blijft op brengen." Castelen weet dat hij tijdens Nederland-Finland (3-1) niet op de voorgrond trad, al was hij indirect betrokken bij de twee doelpunten die Ruud van Ni- stelrooij maakte. Hij zegt met een gemengd gevoel terug te kijken op het duel. „Omdat er meer in heeft gezeten. Ik stond op een hoek van het veld waar de ruimte heel klein was. Ik moest een beetje gaan zoeken. Maar Van Basten zei dat ik vooral het veld zo breed moge lijk moest houden. Daardoor creëerden we ruimte op het middenveld. Op een gegeven moment zie je dat er inderdaad voor onze middenvelders heel veel ruimte ontstond. Het ver velende is dat je als vleugelspits in zo'n fase niet meer meedoet aan het spel." De bondscoach wisselde hem echter niet. Hij nam het de an dere spelers kwalijk dat die de kleine vleugelspits niet snel ge noeg bedienden. Castelen: „Ik sta altijd tegen twee man. Als er soms een schakel wordt overge slagen, komt de bal in één keer bij mij. Dan sta ik meteen één tegen één en kan ik het goed uitspelen. Hoe langer men wacht met inspelen, hoe moei lijker het wordt. Tegen Finland zag je dat het in de tweede helft wel gebeurde. Toen kon ik lek ker gaan passeren." De verhuizing van ADO Den Haag naar Feyenoord, Euro pees voetbal, het Nederlands elftal: de wereld staat op zijn kop voor Romeo Castelen. Zelfs zijn eigen trainers houden heel voorzichtig rekening met Romeo Castelen heeft Petri Pasanen van de bal gezet en geeft een voorzet op Ruud van Nistelrooij die Oranje op een 3-1 voorsprong tegen Finland zet. Foto: Hans van Weel een terugslag. Castelen, fel: „Ik denk helemaal niet aan een dip. Omdat iedere jonge speler die krijgt? Dat be twijfel ik. Over Salomon Kalou zeggen ze het ook. Hij is jong en zal dus wel terugvallen. Maar als je jong bent en je zit lekker in je vel, dan moet je heerlijk blijven presteren." Castelen kijkt niet meer naar beneden, alleen nog omhoog. En dus trekt hij zich op aan grootheden als Ruud van Ni stelrooij, die het kennelijk ook ziet zitten in de Feyenoorder. „Na de wedstrijd tegen Mace donië, waar Ruud toeschouwer was, kwam hij naar me toe om met me te praten. Hij zei: 'Als ik straks in de spits speel, kom ik vaak naar je toe zodat je mij al tijd kunt inspelen. Want als je de bal aan de zijkant krijgt, kun je alleen een actie maken of te rugspelen. Dat moet niet, jij moet vooruit kunnen denken en spelen.' Zo leer je sneller vooruit te denken op het aller hoogste niveau." Castelen heeft geleerd zich de zelfde druk op te leggen als Van Nistelrooij. „Drie kansen in de zestienmeter en twee doelpun ten; Ruud is een superspits. Het is geweldig om met hem te spe len. Dus zeg ik nu ook: als ik er langs ben, moet ik van de twee voorzetten er minstens één op maat bij de spits afleveren." Tijdens de najaarsvergadering betaald voetbal op 6 december in Zeist volgt de bekrachtiging van de nieuwe competitie-op- zet voor zowel de eredivisie als eerste divisie. Dan ook zal blij ken in hoeverre de clubs en de KNVB nog bereid zijn om de plannen aan te passen. Politiek Den Haag is niet en thousiast over de hervormingen in het betaalde voetbaL Vooral de toename van het aantal risi cowedstrijden en de verhoogde inzet van politie worden als grote nadelen gezien. londen/anp - Voetballer Robin van Persie is donderdag met de schrik vrijgekomen bij een au to-ongeluk. Dat meldden En gelse kranten gisteren. Zijn bo lide ter waarde van bijna 100.000 euro is onherstelbaar beschadigd. Volgens de Engelse kranten mag de voormalige Feyenoor der van veel geluk spreken dat hij ongedeerd is gebleven. De politie heeft het incident in on derzoek. Van Persie is verhoord. Ploeggenoot Dennis Bergkamp was daarbij als tolk aanwezig. Van Persie (21) verliet na de zware crash de plaats van het ongeluk en liet zijn totaal ver kreukelde wagen onbeheerd achter. De aanvaller van Arse nal werd door een vriend afge zet bij het trainingscomplex van de Londense club waar naar hij volgens de mediaberichten op weg was. De Engelse politie wist Van Per sie daar snel te traceren. Tij dens zijn verhoor liet de speler van Jong Oranje weten dat hij na het ongeluk, waarbij hij op hoge snelheid over de kop sloeg en tegen de vangrail botste, licht in paniek was geraakt. Het verlaten van de plaats van een ongeluk waarbij publieke werken zijn beschadigd, is in Engeland een misdrijf waarop een celstraf van maximaal een half jaar en een boete van ruim 3000 euro staat. „Robin wist niet dat hij in over treding was toen hij de plaats van het ongeluk verlietzei een woordvoerder van Arsenal tegen een verslaggever van de Evening Standard. „Hij heeft een collega gebeld met het verzoek hem op te pik ken. Hij was behoorlijk ge schrokken door het voorvaL" UITSLAGEN door Wilko Voordouw Amsterdam - Ijs en weder dienende gaan de topatleten, die morgen start gaan op de marathon van Amsterdam, voor een nieuw parkoersrecord. De ou de toptijd, 2 uur, 6 minuten en 39 se conden, wordt voornamelijk aangeval len door een peloton lopers uit Kenia. De man die het record in 2003 aan scherpte, William Kipsang, droomt van een historische 'dubbel'. Hij moet dit jaar rekening houden met sterke concurrentie van onder anderen Titus Munji, die al eens 2 uur, 6 minuten en 15 seconden liep, Benjamin Kimutai Kosgei (beste tijd 2.07.26) en Bernard Barmasai, Robert Chepberor en Rodgers Rop. „Dit is het sterkste veld dat we ooit in de Amsterdam Marathon hebben ge had", aldus atletenmanager Jos Her mens. Die kreeg afgelopen dagen een te genvaller - het afzeggen van Josephat Kiprono - en een reusachtige meevaller. Kipsang wilde graag opnieuw in Amster dam lopen, omdat hij voor zijn geplande deelname aan de marathon van Boston (afgelopen weekeinde) geen visum kreeg. Het wereldrecord op de marathon staat op naam van Paul Tergat met 2 uur, 4 minuten en 55 seconden. Bij de vrouwen is het niet waarschijnlijk dat er een toptijd op de klokken komt. Emily Kimuria (Kenia) en de Sloveense Helena Javornik zijn op papier de snel ste dames, met tijden van rond de 2 uur en 28 minuten. Het parkoersrecord staat op 2 uur, 22 minuten en 19 seconden (de Ethiopische Gete Wami), terwijl de beste wereldtijd geklokt werd door de Engelse Paula Radcliffe met 2 uur, 15 minuten en 25 seconden. In het kielzog van de topatleten gaan morgen op de, volgens de organisatoren op drie na snelste marathon ter wereld, zo'n 16.000 hardlopers van start. Dat zijn er 4000 meer dan in 2003. Van dat totaal starten er zo'n 6000 op de hele af stand. De rest loopt een halve marathon of de tien kilometer. De lopers op de mythische afstand van 42 kilometer en 195 meter beginnen in het Olympisch Stadion, maken een rondje door het zui delijk deel van Amsterdam om daarna langs de Amstel naar Ouderkerk te lo pen. Via een tweede ronde door de hoofdstad finishen de atleten in het Olympisch Stadion. Het aantal buiten landse deelnemers is dit jaar groter dan ooit. Er zijn dit jaar zeker 4500 deelne mers uit in totaal 54 landen. „Dat is een verheugende ontwikkeling", aldus ma rathondirecteur Joop Waterreus. „Er ontstaat langzaam een vorm van mara- thontoerisme. En aangezien die mensen meestal niet alleen komen, en aan de marathon een minivakantie vastplak ken, is dit een niet te verwaarlozen in komstenbron voor de stad. We schatten dat de buitenlandse gasten zo'n tien miljoen euro spenderen." Om de Am sterdammers te bewegen om meer en thousiasme op te brengen voor de ma rathon, is in het Olympisch Stadion een feestprogramma met onder anderen Lois Lane, DJ Maestro en René Froger. ith - Titelverdediger Padraig Harrington estwood hebben giste- 'ntworth de halve fina- et WK matchplay be- Zuid-Afrikaanse golfer eg met het kleinste Ie Argentijn Angel Ca- wijl ook de Ier Har- lechts op één hole 'ng eindigde tegen de n Thomas Levet. De wood won met 2 holes 1 te gaan van de kaan Retief Goosen. finalepartij tussen de d Miguel Angel Jime- 5 Duitser Bernhard 'ordt vandaag afge- mger staat na 28 van es op een achterstand Ook artsen ziekenhuis in complot doetinchem - Denny Landzaat passeert doelman Rob van Dijk van De Graafschap vanaf de strafschopstip en brengt AZ op een 0-1 voorsprong. De Graafschap voetbalde gisteren met passie, AZ met het hoofd. De punten gingen naar Alkmaar, AZ won met 1-3. Stein Huysegems en Robin Nelisse scoorden ook voor AZ. Ilja van Leerdam maakte de tegentreffer. Foto: ANP/Vincent Jannink athene/anp - De Griekse sprin ters Costas Kenteris en Ekateri- ni Thanou moeten gerechtelijk worden vervolgd. Dat is de aan beveling van procureur Mouza- kitis die de dopingzaak rond beide atleten heeft onderzocht. Zijn rapport lekte gisteren in Athene uit. Mouzakitis kwam tot de con clusie dat beide sprinters be wust de dopingcontrole in het olympisch dorp aan de voor avond van de Spelen hebben ontlopen. Daama hebben ze een motorongeluk in scène ge zet waardoor ze vier dagen in het KAT-ziekenhuis van Athene verbleven en daardoor doping controles ontliepen. Ook hun trainer Tzekos, in wiens huis verboden prestatie- bevorderende middelen wer den gevonden, moet worden vervolgd. Beide atleten en hun trainer trokken zich na het schandaal terug voor deelne ming aan de Spelen. Volgens Mouzakitis is het op zettelijk wegblijven bij een do pingcontrole strafbaar volgens de Griekse wet. Daarnaast heb ben beide atleten valse verkla ringen afgelegd over een niet- bestaand motorongeluk. Volgens het rapport zaten de artsen en directeur van het zie kenhuis in het complot. Zij leg den eveneens met opzet valse verklaringen, mondeling en schriftelijk, af. Mouzakitis wil hen laten vervolgen voor vals heid in geschrifte en mede plichtigheid. Dat geldt even eens voor de drie die zoge naamd ooggetuige waren van het ongeluk. Een van de drie blijkt een familielid van Tzekos te zijn. Kenteris en Thanou verzaakten zelfs op twee dopingcontroles. Eerder waren ze afwezig toen de controleurs in Chicago op de stoep stonden van hun trai ningskamp in de aanloop naar de Spelen. De dopingcommis- sie van de internationale atle tiekfederatie IAAF stelt ook een onderzoek in naar de toedracht rond de twee controles. Dat rapport wordt in november ver wacht. BADMINTON Duisburg. Duitse Open. Mannen, kwartfinales: Palyama (Ned) - Ng Wei (HKo) 2-15 15-1015-10. GOLF Pula. Mallorca Classic, Europese Tour. Stand na le ronde na uitspelen: 1. Delamon- tagne (Fra), Fichardt (ZAf) 65 slagen (-5), 3. Garcia (Spa), Rodiles (Spa), Khan (Eng), Fow ler (Aus), Dixon (Eng) 66, 46. Muntz(Ned) 71. HONKBAL New York. Championship Series National League, play-offs St. Louis Cardinals - Houston Astros 6-4. Stand best-of-seven: 2-0. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3529, 15 oktober 2004. 5. 7. 18. 21. 26. 29. 32. 36. 38. 41. 42. 44. 51.55, 57.61.63.69, 70,75 (Onder voorbehoud van typefouten) SCHAKEN Hoogeveen. Essent Open Toernooi. Eerste ronde, belangrijkste uitslagen: Gurevich (Bel) - David Porat (Isr) 1-0, Khenkin (Dui) - Van Kooten (Ned) 1-0. Romamsjin (Oek) - Wempe (Ned) 1-0, O'Cinneide (Ier) - Golosit- sjapov (Oek) 0-1, Clemens (Ned) - Baklan (Oek) 1/2-1/2. Brodsky (Oek) - Vogel (Ned) 1/2-1/2, L'Ami (Ned) - Giddins (Eng) 1-0. Van der Wiel (Ned) - Struk (Pol) 1-0. Ruijgrok (Ned) - Li (Chn) 1-0, Michielsen (Ned) - Zhang (Chn)O-l TENNIS Moskou. Mannen. Kwartfinales: Rusedski (GBr) Johansson (Zwe/2) 7-6 6-7 7-6, Davidenko (Rus/8) - Ste- panek (Tsj) 7-6 5-7 6-1, Joesjni (Rus) - Carl- sen (Den) 6-2 7-6. Moskou. Vrouwen. Kwartfinales: Myskina (Rus/3) - Zvonareva (Rus/6) 4-6 6-0 7-5, Bovina (Rus) - Venus Wil liams (VSt/7) 6-3 6-2, Davenport (VSt/2) - Schiavone (Ita) 6-4 6-1, Dementieva (Rus/5) - Koetsnetsova (Rus/4) 6-1 6-3, Wenen. Mannen. Kwartfinales: Haas (Dui) - Ginepri (VSt) 4-6 6- 3 6-4, Sanguinetti (Ita) - Massu (Chl/2) 6-4 6- 3, Lopez (Spa/8) - Schüttler (Dui/3) 6-4 6-4. Metz. Mannen. Kwartfinales: Mathieu (Fra) - Ljubicic (Kro/1) 7-6 6-4. Gasguet (Fra) - Monfils (Fra) 7-5 6-1 VOETBAL Eredivisie. De Graafschap - AZ 1-3 (0-1). 44..Landzaat 0- 1 (strafschop). 57 Huysegems 0-2. 58. Van Leerdam 1-2. 86. Nelisse 1-3 Scheidsrechter: Vink Toeschouwers: 10.800 Gele kaart: De Graef (De Graafschap). Van Galen (AZ) Eerste divisie. Stormvogels/Telstar - FC Volendam 2-0 (1-0). 2 Kantelberg 1-0. 46 Kantelberg 2-0 Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 1655. Gele kaart: Salden. Samuel (Stormvo gels/Telstar) Heracles Almelo - Excelsior 3-2 (1-2). 7 El Hamdaoui 0-1. 11 Mac Donald 1-1, 37. Mul der 12. 54 Sluijter 2-2, 76. De Visscher 3-2 Scheidsrechter: Koopman Toeschouwers: 5750. Gele kaart: El Hamdaoui (Excelsior) FC Eindhoven - FC Zwolle 0-5 (0-2). 3. Lim- Duan 0-1, 34 Lim-Duan 0-2, 50. Korf 0-3, 58 Van Dinteren 0-4, 80 Zuurman 0-5. Scheidsrechter: Van Dongen Toeschouwers: 1486. Gele kaart: Laponder (FC Eindhoven). AGOW - Haarlem 2-1 (2-0). 10 Monteiro 1-0, 38 Stegeman 2-0, 51. Rosalia 2-1 Scheids rechter: Kuipers. Toeschouwers: 2011. Gele kaart: Hooyboer, Witteman (Haarlem). FC Dordrecht - Helmond Sport 2-1 (2-1). 3. Hendriksen 0-1, 23. Rigters 1-1, 35. Rigters 2-1. Scheidsrechter: Van der Hilst. Toeschou wers: 2264 Gele kaart: Van der Ven, Voigt (Helmond Sport). VW Venlo - MW 1-0 (1-0). 9. Jans 1-0 Scheidsrechter: Jol Toeschouwers: 5633. Ge le kaart: Van Ommeren (MW) Sparta - Cambuur Leeuwarden 4-1 (2-0). 9. Van der Bergh 1-0, 24 Van der Bergh 2-0, 43. Van der Bergh 3-0. 67. Van de Wey 3-1, 82 De Fauw 4-1. Scheidsrechter: Van Huiten Toeschouwers: 434 7 Gele kaart: Bruma. De Fauw (Sparta), Van Rijswijk. Van Dijk (Cam buur Leeuwarden). Fortuna Sittard - Emmen 1-2 (0-0). 58. Derk- sen 1-0, 85 Fuhler 1-2. 90. Fuhler 1-2 Scheidsrechter: Winter Toeschouwers: 4050 Rode kaart: 49 Meszaros (Fortuna Sittard/ 2x geel) Gele kaart: Den Kamp, Janssen (Fortuna Sittard). Tevreden, Prinsen. Leferink (Emmen) BV Veendam - TOP Oss 3-0(1-0). 6 Pander 1 0. 50 Slor 2-0. 90 Hamming 3-0 Scheids rechter: Van Sichem Toeschouwers: 2834 Stand: Volendam VW Heracles Haarlem FC Zwolle Dordrecht Sparta AGOW Excelsior Fortuna S. Veendam Stormv. MW TOP GA Eagles Cambuur L. Emmen Helmond Sp Eindhoven 10 2 3 5 10 3 0 7 9 10 1 4 5 7 9 13 5 6 10 1 3 6 6 2 22 21-11 0 20 20- 6 2 19 14- 8 3 19 23-11 1 18 16- 7 1 17 14- 9 1 16 16-11 15 17-15 13 18-17 12 13-13 17-14 12-14 11-14 13-25 8-17 4-14 11-19 7-17 13-26 Frankrijk, competitie. Olympique Lyon - Caen 4-0. WATERPOLO Nis. Euro League, tweede kwalificatie ronde. Derde sf>eeldag: Marioepol (Oek) - Polar Bears Ede (Ned) 5-6. Nis (SMo) - Yüzme Istanbul (Tur) 9-4. Posillipo (Ita) - Boe dapest (Hon) 11-7. Aix-les-Bains. Eerste kwalificatieronde LEN Trophy. Groep A: ZPB (Ned) - Heybeliada Istan bul (Tur) 3-4, Dinamo Moskou (Rus) - Camogli (Ita) 9-11, Aix-les-Bains (Fra) - Mataro (Spa) 4-7 Amersfoort. Eerste kwalificatieronde LEN Trophy. Groep C. derde speeldag: AZ&PC (Ned) - Cannstatt (Dui) 9-13. Szeged (Hon) - Steau Boekarest (Roe) 14-7, Partizan Belgrado (SMo) - Savona (Ita) 8-7.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 25