Tacx Vacaturekrant Nederland bedank ir randstad ftKRO Falck werkt aan een veilige toekomst II Amt meer banen op vacaturekrant, nt FLOORCARE AANKOMEND NATUURSTEEN SCHUURDER GEZONDE MANNELIJKE VRIJWILLIGERS GEZOCHT jij weet waar je heen wilt wij weten waar je kunt beginnen RANDSTAD B.V. Ervaren leidinggevende le monteurs Gediplomeerde objectbeveiligers m/v (funtime) Teamleiders objectbeveiliging m/v (fulltime) Falck ZATERDAG 1b OKTOBER 20Q4 913 Octo ijfrfi Vanwege het uitbreden v< (Sr.)Technician Production (m/v) De functie Na een inwerkperiode werkt u mee in een team aan de bereiding van geneesmiddelen, onder GMP condities U bent tevens betrokken bij het opschalen van laboratoriumschaal naar productieschaal De functie bestaat uit parenterale formulerings en afvutwerkzaamheden De hierbij gehanteerde technieken zijn onder meer ultra- en diafiltreren, homogeniseren, vriesdrogen. Verder is het hanteren van aseptisch technieken een belangrijk onderdeel van de functie. Ook meehelpen bij calibratie, onderhoud en validatie van apparatuur en voorzieningen behoort tot de functie. U heeft een opleiding op MBO-niveau Biotechnologie, biochemie of microbiologie of een opleiding tot apothekersassistent Bij voorkeur hebt u praktische ervaring met GMP richtlijnen en werken met technieken als vriesdrogen en homogeniseren Daarnaast hebt u affiniteit met het beheer van productie apparatuur Tacx BV is een toonaangevend fabrikant van wielersportartikelen Marktleider op het gebied van trainers. bidon(houder)s en fietsgereedschappen. Wij zijn een klein, maar dynamisch bedrijf dat conti nue in ontwikkeling is www.tacx.com Ter uitbreiding van ons kantoor zijn wij op zoek naar een: Assistent office manager/secretaresse Je werkt op een kantoor waar je de spil bent in een hectisch bedrijf. Je bent verantwoordelijk voor de facturatie, het vervoer regelen voor export zendingen plus de export documenten. Je houdt je bezig met de debiteu ren bewaking, werkt boekhoudkundige zaken uit, hebt div. secretaresse werkzaamheden, ondersteunt je collega mbt personeelszaken en je onder steunt voor een deel het logistieke proces van bidonverkopen: kortom een zeer veelzijdige functie. Je basiswerkzaamheden zijn bepaald, maar de diepgang van de functie heb je zelf in de hand! Profiel: Je beheerst Nederlands, Engels en Duits goed in woord en geschrift, je kunt perfect omgaan met MS office, wilt graag 40 uur in de week werken, bent stressbestendig, flexibel, pittig, halverwege de 20, kunt zelfstandig functioneren en je bent op korte termijn beschikbaar, dan ontvangen wij graag je CV. Svp reactie sturen naar: berdine@tacx.nl of een brief sturen naar Tacx BV, tav B. de Boer, Rijksstraatweg 52, 2241 BW, Wassenaar. Nadere informatie over dit onderzoek is te vinden op onze website: www.proefpersoon.nl ^CHDR CENTM FOR HUMAN DRUG RESEAAC FLOORCARE Natuursteenrenovatie is een dynamisch bedrijf dat zich door geheel Nederland bezig houdt met onder andere het renoveren en (groot) onderhoud van natuursteen vloeren. Voor onze buitendienst zoeken wij een enthousiaste en serieuze (heet bij ons assistent renovateur) Functie inhoud: - het, samen met een volleerde renovateur, schuren, polijsten, impregneren, kristalliseren, repareren van natuurstenen vloeren, wanden en trappen. - je wordt voor.de uitvoering van deze werkzaamheden intern opgeleid - in het bezit zijn van je rijbewijs is een vereiste Functie eisen: - tussen de 20 en 35 jaar - representatief uiterlijk, flexibele instelling, paniekbestendig - serieus, precies en praktisch ingesteld - woonachtig in Bollenstreek of directe omgeving Heb je zin in deze uitdaging bel of schrijf dan zo spoedig mogelijk naar: FLOORCARE Natuursteenrenovatie, t.a.v. de heer A.A.Morssink, Postbus 108, 2210 AC Noordwijkerhout of reageer via ons e-mail adres: info@floorcare.nl Wil je meer informatie bel dan tijdens kantooruren telefoon: 0252-377043 (Acquisitie n. a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Adverteren? 075-68 OctoPlus International Holding BV met twee werkmaatschappijen, OctoPlus Development BV en OctoPlus Technologies BV. is actief op het gebied van ontwikkeling (en kleinschalige) productie van toedieningsvormen en geavanceerde delivery systemen. Onze klanten zijn zowel de farmaceutische- als biotechnologische industrie, verspreid over de hele wereld. ■e afdeling clinical production zoeken wij met spoed ei U bent enthousiast, nauwkeurig, leergierig, flexibel en u hebt een resultaatgerichte instelling met verantwoordelijkheidsgevoel Daarnaast beschikt u over een probleemoplossend vermogen en technische vaardigheden. Tevens verwachten wij dat u in staat bent zowel in teamverband als zelfstandig te werken Wij bieden Een aantrekkelijke functie in een dynamische werkomgeving met uitstekende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden. Informatie en sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, met een uitgebreid curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen, bij voorkeur via e-mail, sturen aan onze HRM afdeling ta v. mevrouw P.W. van Leeuwen; vanleeuwen@octoplus.nl Postadres. Zernikedreef 12, 2333 CL, Leiden Informatie over de functie is te krijgen bij de heer R de Vrueh, Manager Clinical Production; devrueh@oetop!us.n! Meewerken aan de ontwikkeling van geneesmiddelen? Het Centre for Human Drug Research (CHDR) houdt zich bezig met klinisch onderzoek naar en ontwikkeling van experimentele geneesmiddelen. Het CHDR doet onderzoek naar de effecten van stoffen die de aanmaak van bloedcellen stimuleren. Voor deelname aan dit onderzoek zoeken wij gezonde mannelijke vrijwil ligers, die: tussen de 18 en 45 jaar oud zijn niet roken géén medicatie gebruiken Voor dit onderzoek moet u minstens twaalf weken beschikbaar zijn. Dit betekent niet dat u de volledige weken op het centrum aanwezig moet zijn. Voorafgaand aan het onderzoek krijgt u een uitgebreide toelichting en een medische keuring. Zoals nu te voorzien zult u minimaal drie tot zeven opeenvolgende nachten op het CHDR moeten doorbrengen, gevolgd door een aantal terugkommomenten. Bij deelname ontvangt u een passende financiële vergoeding. Bent u geïnteresseerd, dan kunt u tijdens kantooruren bellen naar (071) 524 64 35. Buiten kantooruren kunt u uw belangstelling kenbaar maken door de voicemail in te spreken. U wordt dan zo spoedig mogelijk teruggebeld. j0 dQet he[ nfet VOQr Take Good Care is een particuliere Kraam- en Thuiszorg organisatie, die in vele denkbare situaties zorg kan leveren. Dit kan variëren van huishoudelijke hulp tot en met complexe verpleegkundige zorg en het bieden van kraamzorg. Take Good Care heeft zich gespecialiseerd in hel afstemmen van de te verrichten zorg op de zoigbehoefte van de cliënt in zijn thuissituatie. Wij leveren zorg op maat V vindt Take Good Care in Almere, Amstelveen, Amsterdam. Den Huag, Haarlem. Leiden, Nieuwegein. Rotterdam en Zoetermeer. Take Good Care Thuiszorg Take Good Care is in de regio Leiden, Leiderdorp, Wassenaar en Zoetermeer en omgeving op zoek naar medewerkers in de functie van: Verzorgende C/D, I.G., ziekenverzorgende. Diverse contracten zijn mogelijk. Zowel voor lange als korte zorgmomenten in de thuiszorg, (dag/avond/nacht/weekenden) Wat verwachten wij: - goede communicatieve en sociale vaardigheden. - verantwoordelijkheidsgevoel - flexibiliteit - zelfstandigheid. - in bézit van auto. Wij bieden: - prettige werksfeer -team/bijscholingsoverleg - een persoonlijke benadering -pensioensregeling - arbeidsvoorwaarden conform -reiskostenvergoeding CAO Thuiszorg Solliciteren? Stuur uw sollicitatiebrief met C.V. voor 24-10-04 naar: Sonja Schoonhoven, Zoeterwoudsesingel 50, 2313 EK Leiden, telefoonnummer: 071-5162040 of per e-mail naar s.schoonhoven@takegoodcare.nl et het unieke Celbcton- /indt zowel op do p< op de profes li in de Grond-, Weg-, en Woterbouw vanuit o zoek noor een resultaatgerichte en enthousiaste VERTEGENWOORDIGER Het werkgebied is hoofdzakelijk In het westen van het land En de taken zijn- e Actieve benadering van nieuwe doelgroepen zools rijksoverheden, provincies, gemeenten en ingenieurs- HBO werk- en denkniveau Prestatiegenchte en commerciële instelling Ervaring met de doelgroopen Woonachtig in hc Salaris possend bij de functie, uw achtergrond en en Ruimte en waardering voor initiatieven en inbreng Doorgroeimogelijkheden bij gebleken geschiktheid FAGRO VOF Productieweg 12 PD Zoeti www.vloerliften.nl hoogstpersoonlijk industrie Jacqueline Snellen 071 524 95 31 Schuttersveld 9 Leiden productiemedewerker m/v Voor een bedrijf dat silico- nenimplantaten vervaardigt, zijn wij voor diverse afdelingen op zoek naar productiemedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het vullen en assembleren van medische producten of het vullen, controleren en verpakken van deze producten volgens strenge kwaliteitseisen. We zoeken kandidaten die ofwel in de dagdienst of in een twee-ploegendienst willen werken. De juiste kandidaat heeft mbo werk- en denkniveau, kan zeer accuraat werken omdat je in een steriele ruimte werkt en heeft een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Tevens beschik je over een flexibele instelling. Spreekt deze functie je aan en voldoe je aan de bovengestelde eisen? Neem dan contact op. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Weversbaan 15 2352 BZ Leiderdorp Telefoon (071)5891888 Telefax (071) 5895298 www.randstad-elektro.nl Randstad Elektrotechniek B.V. een middelgroot elektrotechnisch installatiebedrijf dat zich bezighoudt met diverse werkzaamheden in de industrie- utiliteit- en woningbouwsector. Voor het realiseren van diverse projecten zoals licht- en krachtinstallaties, datanetwerken, regelinstallaties zoeken wij; Heeft u interesse, maak dan met ons een afspraak om een en ander te bespreken of stuur een brief met uw C.V. zodat wij met u contact op kunnen nemen. Uw sollicitatie richten aan: Randstad Elektrotechniek B.V. t.a.v. Directie Weversbaan 15 2352 BZ Leiderdorp 071-5891888 Falck Security Services maakt elke dag werk van een veiliger samen leving. Als één van de grootste beveiligingsbedrijven van Nederland bewaken wij bij ministeries, op industrieterreinen, in gemeenten, bij talloze bedrijven, instellingen, distributiecentra, winkels, winkelcentra en particulieren de veiligheid. Ook jij kunt daar een rol in spelen. Voor een aantal grote (internationale) objecten in Den Haag, Rotterdam en Pijnacker zijn wij op zoek naar: Den Haag Als objectbeveiliger is het je belangrijkste taak om te zorgen voor een veilige werkomgeving. Je houdt cameratoezicht. Verzorgt het sleutelbeheer en voert visitaties uit. Ook surveilleer je en zorg je dat iedereen zich aan de huisregels houdt, Vanzelfsprekend treed je handelend op bij incidenten en calamiteiten. Je kunt natuurlijk niet zomaar objectbeveiliger worden. Je moet zelfstandig zijn, een dienstverlenende instelling hebben en ook in moeilijke situaties goed met mensen kunnen omgaan. Je hebt een beveiligingsdiploma (ABM/Beveiliger 2), één jaar relevante werkervaring en beheerst het Nederlands en Engels in woord en geschrift. Je kunt met computers werken en moet van onbesproken gedrag zijn. Verder is het een pré als je over een rijbewijs en eigen vervoer beschikt. Werken in het weekeinde, 's avonds en 's nachts vind je geen probleem. Voldoe je aan de eisen? Dan kun je meteen solliciteren. Je krijgt een goed salaris met onregelmatigheidsvergoeding, de zekerheid van een driejarig contract, ruime opleidingsmogelijkheden en goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Regio Rotterdam, Den Haag en Pijnacker Als teamleider heb je de capaciteit om coachend leiding te geven en kan je invulling geven aan de prioriteiten die de organisatie stelt. Je werkt boven de sterkte van maandag t/m vrijdag en stuurt een team aan die je kunt stimuleren. Maar je durft ook beslissingen te nemen. Heb je leidinggevende ervaring, ben je in het bezit van ABM/Beveiliger 2, het Vak-diploma, en bij voorkeur een kaderdiploma en heb je een rijbewijs en eigen vervoer? Dan kun je meteen solliciteren. Je krijgt een goed salaris, ruime opleidingsmogelijkheden en goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Schrijf of mail Ben je in voor een verantwoordelijke baan? Solliciteer dan via www.falck.nl. Wil je meer informatie dan kun je contact opnemen met Nicky Bangma op 070 - 398 23 12. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.falck.nl Vluchtelingenwerk Nederland bestaat in oktober 25 jaa Al 25 jaar zetten betaalde medewerkers en duizenden vrijwilligers zich in voor de bescherming en integratie van vluchtelingen in ons land. Vluchtelingen zijn moedige mensen die zich niet neerleg gen bij onrecht en schendingen van mensenrechten in hun land van herkomst. We zijn er trots op dat in de afgelopen 25 jaar bijna 200.000 vluchtelingen veiligheid vonden in ons land. Hier konden zij aan een nieuwe toekomst bouwen. Vluchtelin genwerk Nederland onder steunde hen daarbij. De vluch telingen zijn dankbaar dat zij in Nederland een kans kregen. Ter gelegenheid van ons 25- jarig bestaan blikken we samen met één van hen terug. Thuvan Dinh kwam 25 jaar geleden naar Nederland vanuit Viet nam. Zij was toen vijftien jaar. Met haar jongere broer en oudere zus dobberde Thuvan drie dagen in een bootje rond. Zij werden opgepikt door een Nederlands schip en naar een vluchtelingenkamp in Hong Kong gebracht. Een maand la ter nodigde Nederland hen uit naar ons land te komen. Nederland is nu ons tweede vaderland! 'Toen ik in Nederland aan kwam, was alles zo anders, zo vreemd. We kwamen in okto ber op Schiphol aan en ik weet nog goed dat er rook uit onze monden kwam, zo koud was het. Dat had ik nog nooit mee gemaakt! We werden met on geveer honderd Vietnamese vluchtelingen ondergebracht in een opvangcentrum in Noord- wijk aan Zee. De opvang was goed. Vluchtelingen waren in die tijd nog echt welkom. In dat opvangcentrum heb ik mijn hui dige man ontmoet. De vonk sloeg pas na een jaar of drie over. Dat kwam, doordat ik de eerste tijd in beslag genomen werd door heimwee en verdriet. Ik had gewoon nog geen ruim te voor plezierige zaken. Eigen lijk gold dat voor de me van ons.' 'Als ik terugkijk op mijn le Nederland, vind ik dal integratie goed is verlope hadden ook geen keuzi moesten wel een nieui staan opbouwen, want gaan naar Vietnam wasi gelijk. Ik heb de Nedert taal snel geleerd en het hard gewerkt en gestui Onze kinderen zijn hier ren en voelen zich hel thuis. Nederland is onst vaderland geworden. Da we ontzettend dankbaar 25 Jaar Vluchtelingei Nederland betekent 21 inzet van betrokken voor vluchtelingen. Wilt c weten over ons werk? A www. vluchtelingenwerk, bel met (020) 346 12 00. <5/. rZ>e5cM'w ,an vluchteling Vluchtelingenwerk 1 Nederland Wij maken er werk van. Giro 123488, Amsterdai

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22