B TER Vacaturekrant MAVOM Relatiebeheerder 36 Persoonlijk begeleiders MAVOM INKOPER (M/V) uur voor unit 1 en woonproject Schansen en Dreven Vertegenwoordig^ ZATERDAG l6 OKTOBER 2OO4 915 fVav meer banen op vacaturekrant.ni CHEMICAL SOLUTIONS Mavom BV is een toon aangevende leverancier van chemicaliën voor me taalbewerking en chemi sche oppervlaktebehande ling van metalen. De activiteiten van Mavom vallen uiteen in twee af delingen: de handelsafde ling is verantwoordelijk voor de verkoop en distri butie van handelschemi- caliën en is specialist in smering, onderhoud, indus triële reiniging, corrosie- wering, electronica be scherming, verlijming en afdichting. De chemieafdeling pro duceert en verkoopt chemi caliën voor de oppervlakte behandeling van metalen. Het kwaliteitssysteem van Mavom is gecertificeerd volgens ISO 9001:2000. Verder beschikt Mavom over een STERLAB gecerti ficeerd laboratorium waar diverse soorten analyses en onderzoeksprojecten uit gevoerd worden. Een passende baan is een kwestie van chemie. Bij Mavom weten we dat als geen ander. Want bij chemie gaat het om het mengen van de juiste bestanddelen zodat er een uitstekend product ontstaat. En zo is het ook met personeel: zet de juiste mensen bij elkaar en je hebt een geweldig team van medewerkers. Kennis en vaardigheden ziin natuurlijk erg belangrijk, maar de chemie tussen collega's is ook een voorwaarde voor succes. Bij Mavom werken we ook aan déze chemie! Daarom zijn we op zoek naar een De functie: Onze inkoopafdeling bestaat uit een team van jonge collega's die gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor een optimale interne goederenstroom. Hierbij werk je direct samen met je collega's van de afdelingen magazijn en verkoop. Daarnaast is het onderhouden van de contacten met onze buitenlandse handelshuizen een belangrijk deel van de functie. Je werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het wekelijks bepalen van de bestelhoeveelheden en plaatsen van de orders, het aanvragen van speciale prijzen en uitzonderlijke zendingen, de controle op inkoopprijzen en leverdata, het opvoeren van binnengekomen goederen, het beheren van de artikelen en het informeren van onze verkoop binnen- en buitendienst over de status van zendingen Gewenst profiel: Een MBO werk- en denkniveau met enige werkervaring. Je vindt het leuk en bent in staat om gegevens te analyseren en hier op in te spelen. Daarnaast ben je initiatiefrijk, nauwkeurig en administratief onderlegd, kun je zowel in een team als zelfstandig werken en beschik je over communicatieve vaardigheden. Een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is belangrijk, het beheersen van de duitse taal een pré. Wij bieden: Een stimulerende en open werkomgeving, een team collega's waarmee het prettig samenwerken is en natuurlijk een interessant en compleet pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een zeer veelzijdige baan in een vakgebied waar Mavom een uitstekende naam heeft. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar: Mavom BV, t.a.v. mw. I.M.A. van Grieken, Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn Of per e-mail naarvangrieken@mavom.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CHEMICAL SOLUTIONS Stichting Financiële Dienstverlening in Noordwijkerhout zoekt per 1 januari 2005 een Deze functie kan ook door twee parttimers worden ingevuld De functie Als relatiebeheerder bent u eerstverantwoordelijke en aanspreekpunt met betrekking tot budgetbeheer en -begeleiding van de aan u toevertrouwde cliënten. U beheert de gelden van cliënten en u onderhoudt contacten met de cliënten en hun ver tegenwoordigers. In het kader van bewindvoering legt u jaarlijks financiële verantwoording af aan de kantonrechter. Naast genoemde taken voert u ook taken uit in het kader van de overige dienstverle ning van de stichting en ondersteunt u de werk zaamheden van de coördinator. Uw profiel U heeft hbo-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring en u heeft ervaring in financiële dienst verlening. Bovendien heeft u affiniteit en ervaring met sociaal maatschappelijk werk en bent u in staat om planmatig en gestructureerd te werken. Kennis van sociale wetgeving en uitvoeringsregelingen is gewenst, evenals een goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod Omdat de Stichting Financiële Dienstverlening valt onder de werkingssfeer van de CAO GGZ zijn de arbeidsvoorwaarden conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 50. Informatie Voor nadere informatie over de functie en een uitgebreide functieomschrijving kunt u contact opnemen met Steven Meijboom, coördinator van de stichting, telefoon (0252) 502 544. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 1 november 2004. U kunt uw brief sturen aan: Stichting Financiële Dienstverlening T.a.v. de heer S. Meijboom Postbus 104, 2200 AC Noordwij k Stichting Financiële Dienstverlening voert voor ongeveer 1000 cliënten de financiële huishouding omdat deze cliënten niet of niet meer in staat zijn zelf hun financiële zaken goed te regelen. De stichting is gespecialiseerd in de zorg voor de geldzaken van cliënten in de regio's Leiden, Rijnstreek en Duin- en Bollenstreek. De medewerkers van de stichting zorgen ervoor dat cliënten het pensioen of de uitkering waar zij recht op hebben, blijven ontvangen. Ook verzorgen zij regelmatig terugkerende betalingen en belastingaangiften. Bovendien kan de stichting als bewindvoerder optreden en bemidde len bij schulden van geringe omvang. Er wordt gewerkt met een hecht team van 12 medewerkers. Woonvorm Leiderdorp biedt woonruimte, begeleiding en ADL verzorging aan 20 mensen met een lichamelijke handicap en/of niet aangeboren hersenletsel in de leeftijd van 20 -70 jaar. De Woonvorm bestaat uit 2 units, in unit 1 ligt het accent op ADL verzorging en in unit 2 op ondersteuning op psycho-sociaal gebied. Woonvorm Leiderdorp kent twee nevenlocaties/ projecten: 'Octogoon' een kleine woonvorm specifiek voor mensen met niet aangeboren hersenletsel en 'Schansen en Dreven' zes aangepaste appartementen verspreidt over de wijk Schansen en Dreven aan de Engelendaal in Leiderdorp. De cliënten ontvangen 24 uurs ondersteuning en/of begeleiding op afspraak of afroep vanuit WV-Leiderdorp. Wij zijn op zoek naar Vnnr ggmiririplri ?t tnt 32 uur per week info www.gemiva-svg.nl wij zoeken collega's die vorm kunnen geven aan het opstellen en-uit voeren van ondersteuningsplannen, uitgaande van de vraag van de cliënt; bekend zijn met het methodisch begeleiden van cliënten in hun psycho-sociaal functioneren; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; mini maal een afgeronde MBO opleiding hebben, bij voorkeur SPW4 (woonbege leiding); affiniteit hebben met zowel lichamelijk gehandicapte mensen, als mensen met een niet-aangeboren hersenletsel; het prettig vinden om onre gelmatige diensten te draaien; een dienstverlenende attitude en een gezond relativeringsvermogen hebben; een praktische, doortastende en flexibele instelling hebben; het verzorgen van de bewoners zien als een belangrijk onderdeel van het uit te voeren werk; ambulant werken als een uitdaging zien. wij bieden een afwisselende functie met grote zelfstandigheid en ruimte voor eigen inbreng in een locatie in ontwikkeling; een gedegen werkbegeleiding; intern cursusaanbod; een prettig team om mee samen te werken, informatie inlichtingen kun je inwinnen bij Anneke Bezuijen (locatiehoofd), telefoon (071) 541 39 87. sollicitatie je schriftelijke solli- Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. vacaturenummer 9251.84 citatie met curriculum vitae kun je richten aan de afdeling P0&0 (sector LG) van de Gemiva-SVG Groep, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Solliciteren is ook mogelijk via onze website: www.gemiva-svg.nl of via het e-mailadres ans.van.alphen@gemiva-svg.nl. Sollicitaties zijn welkom tot 29 oktober 2004. Vermeld in je brief het vacaturenummer. Mensen met een handicap willen actief deelnemen aan onze samenleving. Jij kunt daar een belangrijke bijdrage aan leveren. SVG GROEP Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nt ONDERSTEUNT MENSEN MET EEN HANDICAP Elckerlyc International School - Leiderdorp needs a commited, enthusiastic and experienced person to work within group 0 Group 0 is made up of 3-4 year olds drawn from a variety of international backgrounds. Main duties include: Providing clear leadership for Group 0 staff Planning and implementing the curriculum for the foundation stage The candidate must: Demonstrate the skills to cater for each individual child and be able to encourage them to their full potential Have the skilis and experience to create a stimulating and caring environment for all children Possess excellent communication skills Have NNEB qualifications (or equivalent) and at least 3 years experience in an early years environment Be native or near native speaker of English Be able to take up the position in November We would also welcome open applications for substitute teachers and teachers interested in working parttime, to cover the 4 -11 year age range. Applications should be returned to the Head of the International Department by e-mail before Monday, 25th October 2004, enclosing a CV and the names and e-mails of two references. Hubert Keulers .4? Elckerlyc International School ,A Klimopzoom 41 2353 RE Leiderdorp hkeulers@elckerlyc.net Bureau Financiële Planning GEZOCHT: HYPOTHEEKADVISEURS Bureau Financiële Planning heeft zich gespecialiseerd in hypotheken. Met als belangrijkste doelstelling het verbeteren van de financiële situatie van haar relaties op korte en lange termijn. Zij realiseert deze doelstelling door de toepassing van een uiterst succesvolle formule die ontwikkeld is na langdurig onderzoek van de particuliere financiële markt. Het werkgebied ligt in de cirkel van de Bollenstreek-Den Haag-Leiden-Rotterdam- Utrecht-Hoofddorp. Om nog meer service te kunnen verlenen aan onze relaties is ons jonge kantoor op zoek naar hypotheekadviseurs die ruime ervaring hebben en commercieel en sociaal denken kunnen verwerken in hun adviezen. De juiste kandidaat voor deze functie voldoet aan de volgende criteria: 1 Is niet jonger dan 35 jaar 2 Heeft een H.B.O. denk-en werkniveau. 2 Is in het bezit van het Assurantie B-diploma en SEH diploma 3 Heeft uitstekende communicatieve eigenschappen. 4 Is stressbestendig en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. 5 Is sterk geïnteresseerd in het welzijn van relaties en heeft een creatieve geest om relaties uit de problemen te kunnen halen. 6 Heeft ruime ervaring. 7 Werkt punctueel en zelfstandig 8 Heeft een sportief en opgeruimd karakter. 9 Is goed in staat de relaties te overtuigen van zijn voorstellen. 10 Is goed in staat introducties/nieuwe relaties te werven. Voor de juiste kandidaat is dit een unieke kans om deel uit te gaan maken van een jong en dynamisch team en eventueel door te groeien. Het salaris is ronduit goed te noemen en tevens wordt er een auto van de zaak ter beschikking gesteld evenals een telefoon en laptop. Uw afspraken worden centraal gemaakt en we maken gebruik van een binnendienst om dossiers af te werken. Uw sollicitatiebrief, begeleid van een pasfoto en duidelijk c.v. kunt u zenden aan: Bureau Financiële Planning t.a.v. Mevr. Danielle Bourquin Schiestraat 38 (1 hoog) 2201 AS Noordwijk. -:V HART VOOR VERBOUWEN WIJ ZOEKEN ter versterking vair een jong en dynamisch team: Calculator - werkvoorbereider Bouter Bouw is een aannemersbedrijf welke sinds 1922 gevestigd is in Leiden en zich. bezig houdt met verbouw en onderhoud in Leiden en omstreken voor dtversè bedrijven, architecten en particulieren. - functie eisen Ervaring mét calculéren via calc. Programma's Opleiding minimaal MTS Bouwkunde Voor uw sollicitatie kunt u schrijven naar Bouter Bouw BV, Telderskade 2A 2321 TD Leiden U kunt ook mailen naar: info@bouterbouw.nl TECHNISCH MEDEWERKER... voor een Jachtwerf in Voorschoten. Je functie bestaat uit het installeren van alle installatie boord van de schepen. In het bijzonder gaat het om de kamer. Je installeert onder andere het leidingwerk en sh machines en motoren aan. Je werkt in een professionee Veelzijdige baan voor een gemotiveerde persoon met t« een afgeronde MTS-opleiding (WTB, E, Installatie, Autote Enige werkervaring in de techniek bv. pijpfitten, motoroni en installatietechniek Is een must. Je kunt Voorschoten een half uur bereiken en je wilt je de komende jaren in i dit interessante bedrijf. Er is ruimte voor interne opleidii Info: Mare Bulthuis, tel. (071) 514 90 44, Breestraat 51 TECHNICUS... ...voor een internationale onderneming in de verf-brancl Je functie bestaat uit diverse werkzaamheden op projes Je adviseert specialisten en voert dispengeerproeven ul proefproductieschaal t.b.v de ontwikkeling/aanpassing v, en bestaande recepten. Met fysische meetmethoden cor de kwaliteit en procesomstandigheden van grondstoffen het uitvoeren van de meng- en dispengeerproeven beoot visueel de producten om eventueel de recepten aan tel passen. Boeiende baan voor een kandidaat met een MBO-nivea chemische of technische achtergrond of vergelijkbaar er keur VAPRO B/C. Je hebt goede communicatieve vaardij en beschikt over analytisch inzicht. Verder werk je secui collegiaal en beschik je over PC kennis. Info: Hilde van Houten, tel. (0252) 41 31 11, Heereweg Lisse. LABORATORIUMMEDEWERKER/KEURMEES ...voor een internationale onderneming in de verf-brand De functie bestaat uit het uitvoeren van keuringen aan van keuringsvoorschriften. Je keurt mengkleuren op klei kwaliteit, Je doet de voorbehandeling en spuit de panele tenslotte beoordeel je de gespoten panelen. Verder adii over correcties in geval van afwijkingen en leg je de keu gegevens vast in de QM-module van SAP Leuke baan voor een gemotiveerd, flexibel persoon me| MLO-diploma in chemische of analytische richting. Je lx de Nederlandse en Engelse taal goed en beschikt oven ontwikkeld kleuronderscheidend vermogen. Je werkt sys en hebt kennis van de standaard MS-Office pakketten. Info: Hilde van Houten, tel. (0252) 41 31 11, Heereweg Lisse. CONTROLLER... ...voor een internationale logistieke onderneming, diei andere opereert in de bollenstreek. Je functie bestaat uit het signaleren en oplossen van| die voortkomen uit de warehouseactiviteiten en voorrad Je onderzoekt de verschillen in voorraad tussen het kla systeem en het UPS-systeem. Je weet onduidelijkheden licht te brengen en juist te communiceren met interne) klanten. Daarnaast ben je bezig met het ontwikkelen v? mogelijkheden binnen het warehouse en het gestroomliji van het bestaande systeem. Tevens ben je verantwoon) het aanleveren van dagelijkse management rapportage! Interessante baan voor een persoon op MBO-niveau di keur Customer Service ervaring heeft. Je beheerst Engi woord en geschrift, hebt affiniteit met computersystem en excell) en je kunt analytisch denken. Bovendien ben ën kun je werken in een dynamische omgeving met dei Kennis van het Warehousemanagement systeem is een Info: Simone Faas, tel. (0252) 41 31 11, Heereweg 19 MAGAZIJNMEDEWERKER ...voor een internationale logistieke onderneming, diei andere opereert in de bollenstreek. Je functie bestaat uit de activiteiten die te maken het) inkomende en uitgaande goederen, zowel het verwerker systemen als het fysiek verwerken van de goederen in stellingen of laden en lossen van vrachtwagens. Het w licht tot zwaar tilwerk bevatten, het is wel schoon werk. Leuke baan voor een persoon met ervaring als magazj medewerker, die stevig in zijn schoenen staat en van a weet. Je moet punctueel te werk gaan, met verschilli computerprogramma's kunnen werken en een goede hebben van de Engelse taal. Het in bezit zijn van eenl diploma is een absolute pre. Info: Simone Faas, tel. (0252) 41 31 11, Heereweg 19 KOERIERS... voor de regio Alphen aan den Rijn/ eiötiÉttai Rotterdam voor een multidisciplinair installatiebedrijf, j Je functie bestaat uit het afleveren van modems bij pa Deze modems worden opgehaald bij het magazijn in Al) den Rijn en moeten dan afgeleverd worden bij particuR Ideale baan voor studenten als bijbaan. Je bent minim 3 dagen per week beschikbaar en bent in het bezit van rijbewijs B. De werktijden zijn van 15.00 uur tot 22.001 betreft een project tot het eind van dit jaar. Info: Laura Minne, tel. (0172) 49 19 62. Pr. Bernhardt! Alphen aan den Rijn. Bovenstaande functies zijn vacant voor zowel vroi mannelijke kandidaten. Kijk voor meer vacatures op www.start. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR luwtj - OOR ELKM Sfi BE AUT I Fl Y" C L O T H 11 B.C. Fashion b.v. is een dynamisch bedrijf in Jeans- enl regio West wij bieden een zelfstandige en afwisselende functie basissalaris met provisieregeling auto onkostenvergoeding Heb je gevoel voor stijl en ruime kennis en ervaring in koop? Heb je plezier in het adviseren van klanten waarbij si bekwaamheid je belangrijkste succesfactoren zijn? En 9 tot 5 mentaliteit? Stuur dan een sollicitatie met recente pasfoto naar: B.C. Fashion b.v. Postbus 7 9270 AA Zwaagwesteinde telnr. 0511-441267

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20