Belgische ARDENNEN GIRO 309 giro194800 HDCMEDIA UNESCO bouwt Leerherbergi Familieberichten WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS KRAS UNESCO Centrum Nederl VKIJIXMU I^UMUBtK 2004 901 a Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tot het laatst gezocht je liefde voor ons stond bovenaan wij moeten aanvaarden om zonder jou verder te gaan. Met grote verslagenheid delen wij U mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, na een werkzaam leven van zorg, toewijding en liefde, mijn lieve man, onze zorgzame vader en fantastische opa Pieter de Vries in de leeftijd van 77 jaar. Henny de Vries-Nab Pieter en Astrid Marjolein en Erwin Rogier Stijn ie en Frans Aart en Marjan Danny Bart Riejan en Ineke Johan Maaike Corrieke Brigitte en Gerard 13 oktober 2004 Hendriksplantsoen 10 6874 CA Wolfheze De overledene is overgebracht naar rouwcentrum "Mijnhart", Reuvensweg 2 te Oosterbeek. Aldaar geen bezoek. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 18 oktober om 13.15 uur in de "Veluwezaal" van het crematorium aan de Imboslaan 6 te Dieren. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen in de "Veluwezaal". Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in 1 ons midden was, is mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader na een werkzaam leven vredig van ons heen gegaan Johannes Franciscus Petrus van Resteren Jan in de leeftijd van 89 jaar. Lid in de Orde van Oranje-Nassau Th. E. M. van Kesteren-Ruijgrok Noordwijk: Nelly van Resteren Kees Mesman Voorhout: Peter van Resteren Piëta van Kesteren-Cortooms Alphen a.d. Rijn: Leny Augstein-van Resteren Hans Augstein Zoeterwoude: Letty van Bennekom- van Resteren Ad van Bennekom Voorhout: Nico van Resteren Marian van Kesteren-Goedemans Santpoort: Anny Jansen-van Resteren Dick Jansen Zaandam: Willy van deWeijer-van Resteren Gerard van de Weijer Voorhout: Emmy van Noort-van Resteren Wim van Noort Voorhout: Mary van der Hulst-van Resteren Piet van der Hulst Voorhout: Loek van Resteren Karin van Kesteren-Lemmers Voorhout: Mary-José Arroyo-van Resteren Ton Arroyo Voorhout: Yvonne van Resteren t en klein- en achterkleinkinderen 12 oktober 2004 Groot Hoogwaak 101 2202 TX Noordwijk De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 16 oktober om 10.30 uur in de St. Bartholomeuskerk te Voorhout, waarna wij Pa naar z'n laatste rustplaats zullen begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Wapen van Voorhout, tegenover de kerk. Rust zacht Opa, we zullen je heel erg missen! De klein- en achterkleinkinderen van Opa Van Resteren Peter Angenita Laurie Milou Sarah - Hans Carola Rick Demi - Monique Rob Lars - Jan-Piet Manon - Chantal Mare - Niels Charlotte - Frits - Margriet - Annemarie Ton Merijn - Dorien Aad - Merel Oscar Boet Peer - Fleur Wilbur Ties - Roos - Dick Grittel Lara - Annelies Frank - Martijn Simone - Sander - Paul - Loek - Irene - Tim - Tijs - Jet - Wies - Jan - Lieke - Joep - Marlen - Anabel - Toni - Christel Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van de mede-oprichter van ons bedrijf Johannes Franciscus Petrus van Resteren Tot aan het einde van de bereikte gezegende leeftijd van 89 jaar is hij een groot voorbeeld geweest voor z'n opvolgers. Schildersbedrijf N. van Resteren Zonen bv Voorhout Wij ontvingen het droevige bedricht dat de oud directeur van ons bedrijf Johannes Franciscus Petrus van Resteren 12 oktober jl. is overleden. "Vader Jan" kan trots zijn op het bedrijf dat hij 69 jaar geleden heeft opgericht. Wij wensen mevr. Van Resteren en de gehele familie veel kracht toe dit grote verlies te verwerken. Medewerkers Schildersbedrijf N. van Resteren Zonen bv Na het verdriet door het afscheid, komt de troost van een mooie herinnering Abraham Leendert Noort Heeft tijdens zijn lange ziekteperiode veel steun ondervonden van familie en vrienden. Namens echtgenote en kinderen dank daarvoor Ook voor de belangstelling na zijn overlijden. De vele steunbetuigingen hebben ons goed gedaan. Kitty Henry Mariet Marcel Regina Janneke Erwin Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaar voor de Belasting Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14 2a. Bedroefd geven wij u kennis dat, in haar vertrouwde omgeving, door de Heere uit ons midden is weg genomen, na een periode van afnemende krachten, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Mina Sira-Megchelse sinds 22 september 1966 weduwe van Johan Sira in de leeftijd van 91 jaar. Haren (D): W. J. Sira T. Si ra-de Kier Leiden: A. E. C. Hilbrink-Sira H. Hilbrink Ermelo: J. W. van Bergen Bravenboer- Sira In herinnering: P. van Bergen Bravenboer Klein- en achterkleinkinderen. 13 oktober 2004 Kwikstaartplein 9 2352 HS Leiderdorp De overledene is thuis opgebaard, alwaar vrijdag 15 en zaterdag 16 oktober a.s. van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condo leren is. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 18 oktober a.s. om 13.00 uur in de aula op de begraafplaats "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben om circa 13.45 uur. Degenen die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen, worden uitgenodigd om uiterlijk 13.00 uur in bovengenoemde aula aanwezig te zijn. Geen bloemen. je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Vaarwel en rust in vrede. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder Margaretha Stikkelorum-Pison - Greet - 28 augustus 1911 Leiden 12 oktober 2004 Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum De Robijn voor de goede verzorging. Betsy en Hans Nessmann Marja en André Danielle en Marco Arjan Monique en Ron Michael Denise Correspondentieadres: B. Nessmann Roemer Visscherstraat 2 2332 TX Leiden Mijn moeder is overgebracht naar het uitvaartcen trum Monuta 't Leidse Hu^s, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 18 oktober om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Fabienne Dag grote zus. Wij zijn apetrots op je dapperheid. Danielle en John Fabienne Ik ben dankbaar voor de fijne herinneringen. Jaap Sleyser Dankbaar dat zij haar rust gevonden heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Francina Catharina Fiarteveld weduwe van M. Glasbergen eerder weduwe van J. Veldhuijzen Leiden, 17 november 1913 Oegstgeest, 11 oktober 2004 Jan en Mayke Veldhuijzen Danielle en Max Angenieta en Ben van Dinten Jacqueline en Peter Gwen, Geoffrey Bob en Inge Sjim, Josefien Willem en Regina Veldhuijzen Rinus Correspondentieadres: J. Veldhuijzen Verdilaan 91 4384 LD Vlissingen Overeenkomstig de wens van onze moeder heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. INCLUSIEF: verblijf in Hotel Beauregard verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet Heerlijk genieten in het prachtige zuiden van België Ga nu supervoordelig naar de Belgische Ardennen! Want KRAS Stervakanties heeft nu een wel zéér scherp geprijsde autospecial naar dit populaire gebied samengesteld. Een 3-daags verblijf bieden wij namelijk al aan vanaf slechts 79 en hierbij is uw dagelijks uitgebreide ontbijtbuffet inbe grepen! Wees eens eerlijk...dat is toch geen geld om eens heerlijk te genieten bij onze zuiderburen? U verblijft in het uniek gesitueerde Hotel Beauregard in de prachtige plaats Namen en de ideale basis om de Ardennen te ontdekken.Grijp uw kans en maak gebruik van deze waanzinnige aanbieding! HOTEL BEAUREGARD'** Het uitstekende en charmante Hotel Beauregard is gelegen aan de voet van de citadel van Namen en langs de oever van de Maas. Het maakt deel uit van het prestigieuze casinoge bouw en vormt een ideale uitvalsbasis voor uw culturele, sportieve of gastronomische uitstapjes. Het hotel beschikt over een receptie, lift en restaurant en uw comfortabele kamer is ingericht met bad/douche en toilet, tv, kluisje, mini bar en telefoon. Vanuit uw kamer heeft u een prachtig zicht op de Maas of op de Citadel. TIPS VOOR UITSTAPJES Namen biedt u voldoende ontspanningsmogelijkheden zoals een bezoekje aan de Citadel, waar u een schitterend uitzicht heeft over de stad en de Maas. Natuurlijk mag de mysterieuze grottenwereld van Han niet ontbreken als u toch in de buurt bent! Rondom Rochefort kunt u heerlijke wandelingen maken Én wat is er tijdens uw vakantie leuker dan een bezoek brengen aan een traditionele abdij, waar u de eigengemaakte kaas en het zelf gebrouwen bier van de monniken kunt proeven? Wilt u een dagtochtje over de grens naar Frankrijk maken? Dan raden we u Givet aan, waar u de Franse sfeer kunt proeven. In de namiddag een glaasje Franse wijn. wat wilt u nog meer?! Maar de Ardennen staan natuurlijk ook bekend om zijn mogelijkheden op het spor tieve vlak. Mountainbiken, kanoön en zelfs outdoor-sporten zoals abseilen dagen u uit het beste uit uzelf te halen! Aankomstdata HZ 95.1 U/BW 96.517 3 dgn (weekend); vrijwel iedere vr. van 29/10 t/m 25/3 v.a. 79 4 dgn (weekend): vrijwel Iedere vr. van 29/10 t/m 25/3 v.a.€ 105 5 dgn (midweek): vrijwel iedere ma. van 1 /11 t/m 28/3 v.a. 125 Toeslagen per persoon 1-persoonskamer 3 dagen €46/4 dagen €69/5 dagen 92,reServeringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn pér persoon, tenzij anders vermeld Exclusief: vervoer,reserveringskosten, reis- en annuleringsverzeke ring. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 95 112/HW 96.517 ]KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 sK www.kras.nl nu t/m vr: M.JO-M.JO uur, ia: O9.JO-15.J0 uur (S 073 - 5 999 999 SERVICEFLAT 'DE STATENHOF' Bachstraat 590 Leiden Zuid-West OPEN HUIS Op zaterdag 16 oktober 2004 van 14:00 - 17:00 uur. U woont nu misschien in een ruim huis met tuin, maar u begint op te zien tegen de daaraan verbonden beslommeringen. U denkt vooruit, maar wilt vooralsnog zelfstandig blijven wonen. Komt u dan eens een kijkje nemen in 'De Statenhof', de serviceflat met velerlei voorzieningen, o.a. warme keuzemaaltijden uit eigen keuken en 24-uurs bewaking. Gunstig gelegen met veel groen, winkels en bushaltes dichterbij en eigen parkeerterrein. U bent welkom op zaterdag 16 oktober!! Er zijn momenteel enige koopappartementen beschikbaar tegen aantrekkelijke prijzen. Voor informatie: tel. 071-5763405 KLAASSENS CONFECTIE ETl WARM GEVOERDE WINDJACKS PRINGLE LAMSWOLLEN PULL0VI STEINBOCK LODENJASSEN ODERMARK BUSINESS-SUITS Gedipl. kledingcoupeur aanwezig, dus confectie als maatwerk afgelevi KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN Dieren. Beestachtig behandeld. Verwaarloosd. Mishandeld. L'J J -Ui Help ons. Help de dieren. Samen zijn we verantwoordelijk. Bouw mee aan de UNESCO-Leerherbergen in Afrika! In de Sahel volgt slechts een op de drie kinderen basisonderwijs. UNESCO streeft ernaar dat alle kinderen onderwijs krijgen, om zo mee te werken aan de ontwikkeling van hun eigen regio. U kunt daarbij helpen. Maak de bouw van meer Leerherbergen mogelijk! Oranje Nassaulaan S, 1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00, F (020) 673 95 31, info@unescocentrum.nl, ww

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4