1 t HULPE fiEB All Inclusive TEUTOBURGERWACD H DC MEDIA Familieberichten De Westerschelde v(TftM.V00BV06as v WAGEMAKER QeSr. van der Sa Uitnodiging voor de algemene leden vergadering van Rabobank Rijndorpen op dinsdag 26 oktober 2004 Het is tijd voor de Rabobank. giro 309 vww.dieren bescherm kras DINSDAG 12 OKTOBER 2004 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507. 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail. fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Haar vaardige handen: zij liet ze steeds gaan. Lieve Ans bedankt, je hebt het voor ons gedaan. Met het klimmen der jaren werd haar geest wat verward. Daarbij te moeten toezien was vreselijk hard. Bedroefd, maar met de blijde herinnering aan de vele goede jaren, die wij met elkaar hebben gehad, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en omama, nog voorzien van het H. Sacrament der Zieken. Joanna Margaretha Vroonhof-Hoogervorst 4 september 1921 9 oktober 2004 Theo Vroonhof Ineke en Gijs Jan en Truus Piet en Ineke Theo en Anne-Marie Annemieke en Martien Anja en Mel t Mary en Kees René en Marrise kleinkinderen en achterkleinkind Bijweglaan 46 2171 GS Sassenheim Een bijzonder woord van dank aan het personeel van "Mariënhaven", dat bijna 3 jaar liefdevol voor Ans heeft gezorgd. Ans is overgebracht naar het Uitvaartcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4 te Sassenheim, alwaar doorlopend gelegenheid is tot afscheidne- men. De Avondwake vindt plaats op dinsdag 12 oktober 2004 om 19.00 uur in de St. Pancratiuskerk, Hoofdstraat 188, Sassenheim, waarna gelegenheid is tot condoleren in de kerk. De H. Eucharistieviering wordt gehouden op woens dag 13 oktober 2004 om 10.30 uur in vermelde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in vermeld Uitvaartcentrum. Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. M. Vasalis Met grote droefheid geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn broer en zwager Marinus de Kruis Rien in de leeftijd van 64 jaar. Inge van der Graaf-de Kruis Cees van der Graaf Correspondentieadres: Burg. van Veenlaan 625 7543 AT Enschede Rien is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 14 oktober om 14.00 uur in de aula van crema torium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop Is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van Rhijnhof. Ik ween om bloemen in de knop gebroken. Intens verdrietig, maar met fijne herinneringen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve zoon, broer en kleinzoon Laurens-Jan Baks Leiden, 8 juni 1986 Oegstgeest, 9 oktober 2004 Oegstgeest: Marco Baks Tineke Baks-Boerema Coco Utrecht: Harold Baks Amsterdam: Harriët Baks Hans Lugt Enschede: W. H. A. Baks-van Engen Correspondentieadres: Jacob van Maerlantlaan 7 2343 JX Oegstgeest Laurens-Jan is thuis. Liever geen bezoek. De uitvaartplechtigheid vindt plaats op donderdag 14 oktober 2004 om 12.00 uur in Crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4, 2332 HZ Leiden (ingang Haagse Schouwweg). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plech tigheid. Zondagavond bereikte ons het droevige bericht dat onze leerling Laurens-Jan Baks plotseling is overleden. Hij was nog maar kort op onze school, maar hij hoorde er echt helemaal bij. Wij zullen hem missen. Wij wensen de ouders, familie en vrienden van Laurens-Jan veel sterkte. Namens alle leerlingen en medewerkers van Instituut Vrijbergen. Irene Lindhout, rector Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd die zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve en zorgzame moeder, schoon moeder en oma Sara Johanna van der Woerd-Velthuijzen weduwe van Frederik van der Woerd in de leeftijd van 89 jaar. Jan en Leny John Fred en Ning Hen en Yvonne Joyce Leiden, 10 oktober 2004 De Robijn Robijnhof 1, kamer 231 2332 KJ Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 13 oktober van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De Uitvaartplechtigheid, waarin wordt voorgegaan door pastoor A.A.M. Walters, zal worden gehouden in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden op donderdag 14 oktober om 10.00 uur. De bijzetting in het familiegraf zal aansluitend plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met verdriet in ons hart geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Nicolaas Zandbergen Nico op de leeftijd van 78 jaar. Nu dansen Niek en Aad weer samen. Oud-Ade: Jaap en Helma Malu Wiebe Leiden: Dick en Monica Katwijk, 10 oktober 2004 Huize Overduin Correspondentieadres: D. Zandbergen Jacoba van Campenlaan 68 2321 GE Leiden De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 14 oktober om 10.30 uur in de Maranathakerk aan de Burg. Hermansstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum van "De Laatste Eer", aan de Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg. Herinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg welke hij ons heeft gegeven, is moegestreden van ons heengegaan mijn lieve man, onze goede vader, schoonvader en trotse opa Nicolaas Maria Hogenboom Nico Roelofarendsveen, 28 september 1927 Leiden, 9 oktober 2004 Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewer kers van Hospice Issoria te Leiden, voor de liefde volle verzorging die hij daar de laatste weken mocht ondervinden. Riet John en Kitty Evy en Matthijs Koen Jolien Nicolette en John Linsey en Andries Lysanne Ron en Angela Ma rye Lisa Thijs Peter en Bertine M. Th. Hogenboom-van der Meer Poldertocht 86 2353 VH Leiderdorp Pa is thuis, alwaar geen bezoek. In plaats van een Avondwake zal de H. Mis van 19.00 uur, op woensdag 13 oktober ook voor hem worden opgedragen in de H. Lodewijkkerk, Steenschuur 19 te Leiden, waarna u van hem afscheid kunt nemen en er gelegenheid is tot condo leren. De Eucharistieviering zal worden gehouden op don derdag 14 oktober om 11.00 uur in genoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in het nabij de begraafplaats gelegen uit vaartcentrum Monuta Soek, Van Geerstraat 2A te Leiderdorp. (Aan hen, die geen persoonlijke rouwbrief hebben ontvangen verzoeken wij deze kennisgeving als zodanig te willen beschouwen). Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van ons lid de heer Nico Hogenboom Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens het collectanten College H. Lodewijk St. Petrus Bedroefd zijn wij door het bericht van het overlijden van mevrouw G. E. den Ouden-de Mooij Mevrouw den Ouden was van 1982 t/m 1994 voor het CDA raadslid van de gemeente Warmond. Tevens was zij lid van de commissies Maatschappelijk Welzijn Onderwijs en Algemene Bestuurlijke Aangelegenheden. In dankbare herinnering denken wij aan haar terug. Wij wensen de heer den Ouden, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Gemeentebestuur Warmond De secretaris, de heer G. Kleijheeg De burgemeester, mevrouw M. J. Vosjan Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde GIRO 65 65 00. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www vogelbescherming.nl Grafmonumenten bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. PRINGLE FOR LADIES NIEUWE NAJAARSCOLLECTIE STEINBOCK LODEN MANTELS PRINGLE TURTLES en POLO S l.mouw LADY BRAX WINTERPANTALONS GOR. RAY WINTERROKKEN Kleding wordt gratis veranderd KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN "Bont Lammy modi UW VEROUI BONTMAIYI NIEUWE ST U kunt uw veroud) niet meer passend) mantel laten aanpa omwerken bij Gebr. van der Bonlkenners bij ui) Bijv. in bodywarm 3/4 mantel met toevoeging van oorten, leder of c, Natuurlijk kunt u ook bij ons terecht voor nieuwe bontmantel, lammy, bonthoeden oj reparatie van uw mantel Wagenweg 11, Haarlem (bij Houtpleir Telefoon 023-5312086 Hertenlaan 8, Bergen. Telefoon 072-5895 (Telefonische afspraak gewenst) Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Voorstel tot juridische fusie en in verband daarmee: a) wijziging van de statuten en het huishoudelijk reglement b) benoeming leden van het bestuur c) benoeming leden van de raad van toezicht Mededelingen en rondvraag Uitnodiging voor de algemene ledenver gadering van Rabobank Rijndorpen op dinsdag 26 oktober 2004 Tijdens onze algemene ledenvergadering, hebben onze leden de gelegenheid om daadwerkelijk iets van zich te laten horen. Vanaf 19.30 uur zijn zij van harte welkom in hotel Holiday Inn te Leiden. De verga dering begint om 20.00 uur. De volledige agenda, de notulen van de vorige algemene vergadering, de tekst van de voorgestelde statuten en het voorgestelde huishoudelijk reglement en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons kantoor aan het Hoftuinplein 1 te Rijnsburg. Coöperatieve Rabobank Katwijk aan den Rijn-Valkenburg-Rijnsburg "Rijndorpen" U.A., gevestigd te Katwijk ZH. Rabobank INCLUSIEF: verblijf in Mercure Waldhof Hotel in Bielefeld dageli ks ontbijtbuffet dageli ks lunchpakket dageli ks diner drankjes tijdens het diner Ontdek het onbekende Duitsland Spetterende all inclusive aanbieding van KRAS Stervakanties! Dat betekent heel veel waar voor uw geld en weinig extra kosten tijdens uw reis. Wij bieden namelijk een 4-daags verblijf in het Mercure Waldhof Hotel in Bielefeld aan voor her luttele bedrag vanaf slechts 119! En hierbij zijn uw dagelijks ontbijtbuffet, lunchpakket, diner én zelfs de drankjes tijdens het diner inbegrepen' Het Mercure Waldhof Hotel ligt in het prachtige en nog vrij onbekende Teutoburgerwald, vlak over de grens, dichtbij Osnabrück. Ideaal voor een korte vakantie dus! Eigenlijk is er geen reden om niet te boeken voor deze fantastische aanbieding! En., er zijn nu nog enkele kamers vrij in de populaire herfstvakantie' Aarzel niet langer en boek snel! MERCURE WALDHOF HOTEL'"- BIELEFELD Dit comfortabele hotel ligt in het sfeervolle centrum van Bielefeld. Het beschikt over een receptie, lounge,gezellige bar, terras en restaurant. Ook is er voldoende parkeergele genheid aanwezig (tegen betaling) Uw nette kamer is voorzien van bad/douche, toilet, telefoon, tv, airco en minibar. TIPS VOOR UITSTAPJES Via een autovrijezone loopt u zo vanuit het hotel naar de gezellige Altstad met leuke winkels en gezellige restau rants en cafés Daarnaast kunt u ook van de indrukwekken de natuur genieten in het Teutoburgerwald, met maar liefst 580 km aan wandel- en rietsroutes. Daarnaast kunt u uit stapjes maken naar Lemgo. met het prachtige Rathaus en vele Renaissance monumenten. Wie kent er niet 'de Rattenvanger van Hameien'? Misschien komt u hem tegen in Hameien, een stad rijk aan gerestaureerde huizen in de 16- en I7e-eeuwse Weser Renaissance-stijl Of rijdt u naar Detmold, een mooie oude stad met vakwerkhuizen en het sierlijke Residenzschloss van de familie Zur Lippe. Verder noemen we het oude stadje Paderborn en Osnabrück. Tot slot zijn er vanaf 19 november er weer volop kerstmarkten in Bielefeld en omgeving. Aankomstdata HW 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 22/10 t/m 25/3 v a 119 Deze autoteis kunt u ook boeken op basis van logies en ontbijt Aankomstdata HW 96.610 5 dgn. vrijwel iedere maandag van 18/10t/m 25/3 va 95 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 17 (4 dgn), 22 (S dgn), reserve- ringskosten 15 (per bOéking, verplicht). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, toeristenbe lasting. teis- en annuleringsverzekering. Vraag uitgebrei de reisbeschrijving reisnummer HW96.609/HW 96610 1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u In: Alkmaar Kanaalkade 28 JgJ Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 www.kras.nl mat/m vn 0l.S0-20.30 uur. u: 09.JO-1S.SO uur 073 - S 999 999

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4