149 i> ft. 5-sterren TURKI1 179M99JI ISTANBUL Totaal met deze prijzen móet je wel reizen VIVA MEXICOr Autoreis WINTERBERG KRAS www.kras.i w nt/e.0 INCLUSIEF: INCLUSIEF: INCLUSIEF: INCLUSIEF: Heerlijke combinatiereis van zon. zee en cultuur! Ontdek het prachtige natuurgebied van de Kahler Asten INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEKING; 24 UUR PER DAG, 7 DGN PER WEEK Ook volop plaats in kerst en voorjaarsvakantie vliegreis Nederland-Antalya v.v. transfer luchthaven-hotel v.v. verblijf in 5-sterren hotel dagelijks ontbijt en diner 2-daagse excursie Pamukkale Nederlandssprekende reisleiding Supervoordelige én complete /i-^-iiaaese vliegreizen naar Turkije^ Inclusief 2 dag tochten langs o.a ae Grand Bazar, net Hippodrome, de Blauwe Moskee en de Suleyman Moskee! vliegreis Amsterdam-Istanbul v.v. per Inter Airlines transfer luchthaven-hotel v.v. verblijf in 3-/4- of 5-sterren hotel verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijt 2 dagtochten diensten Ned.sprekende reisleiding 3"/4-sterren -sterren Spetterende combinatiereis! KRAS bewijst het: een luxe 5-ster- ren zonvakantie hoeft niet duur te zijn! U kunt namelijk nu boe ken voor een 8-daagse vliegvakantie naar het zonnige Turkije vanaf slechts 149! Voor deze waanzinnige voordeelprijs krijgt u niet alleen de vliegreis naarTurkije, maar verblijft u ook nog eens in een 5-sterren hotel op basis van halfpension. Dat wil zeggen dat dagelijks ontbijtbuffet en dinerbuffet zijn inbegrepen. En of dat nog niet genoeg is, krijgt u ook nog eens geheel gratis een leuke 2-daagse excursie naar Pamukkale! Want zonnig mogen we Turkije zeker noemen, want in de winter liggen de gemiddelde temperaturen tussen de 15 en 25 graden en in november en maart loopt de temperatuur al regelmatig op tot wel 30 graden! Zeg nou zelf, voor zo weinig geld kunt toch niet de hele winter in het drui lerige Nederland blijven? Op naar het zonovergoten Turkije dus. UW HOTELS Speciaal voor deze actie zijn een aantal prima 5-sterren accommo daties ingekocht aan de Turkse Rivièra. Omdat we uiteraard de prijs zeer laag willen houden, bieden we u de accommodaties aan op'no name basis'. Dat wil zeggen dat u geplaatst wordt in een 5-sterren hotel in of nabij één van de badplaatsen Side, Antalya, Alanya, Belek of Kemer. De exacte ligging, plaats en de naam van de accom modatie hoort u ter plaatse. Alle hotels beschikken over vele faci liteiten, zoals restaurant, bar, zwembad en diverse sportfaciliteiten. Uw kamer is minimaal voorzien van douche en toilet. U verblijft in de hotels o.b.v. halfpension. Tijdens de minirondreis verblijft u in een 3/4-sterren hotel (o.b.v. halfpension) i.p.v.een 5-sterren hotel. REISPROGRAMMA IN HET KORT Tijdens uw vakantie maakt u een 2-daagse minirondreis naar Pamukkale, deze rondreis begint in principe op de 3e dag van de vakantie, maar dit kan in enkele gevallen ook een dag eerder of later zijn. Tijdens deze excursie maakt u kennis met het natuur wonder Pamukkale ('katoenen kasteel") met haar prachtige witte kalksteenterrassen, die in de Romeinse tijd als kuuroord werden gebruikt. De nederzetting bij dit kuuroord is Hierapolis, bekend vanwege haar graftombes uit de Griekse en Romeinse periode. Tenslotte bezoeken we een aantal pittoreske dorpjes, waar u een goed beeld krijgt van het dagelijkse leven in Turkije en het heden en verleden van uw vakantieland. De rest van uw vakantie kunt u genieten van zon, zee en strand aan de Turkse Rivièra. TURKSE RIVIÈRA Eén van de mooiste kusten van Turkije en eigenlijk van het hele Middellandse Zeegebied is de Turkse Rivièra. Dit kustgebied biedt u alles wat een weekje strandvakantie zo heerlijk maakt. Want aan de Turkse Rivièra is het heerlijk toeven in het zonnetje aan de stranden en de zwembaden van de hotels. Maar ook het achter land is werkelijk prachtig. U vindt op korte afstand prachtige berg ketens, historische steden, archeologische opgravingen, waterval letjes en leuke wandelroutes. En... de bekende badplaatsen Alanya, Antalya, Side, Kemer en Belek staan vol met restaurants, barretjes, lederzaken, kledingwinkels en juweliers. Kortom, u hoeft zich geen moment te vervelen aan de Turkse Rivièra. Vertrekdata HW 96.600 Vertrek vrijwel dagelijks in nov., daarna vrijwel iedere di.,za.en zo. vanaf Amsterdam en iedere di. vanaf Eindhoven en Rotterdam. November v.a.€179 December v.a.€149 Januari v.a.€149 Februari v.a.€179 Maart v.a.€189 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a. 25, luchtha- ven-/toeristenbelasting en res.kosten 49, brandstoftoeslag 6. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: lucht- haven-/toeristenbelasting en reserveringskosten, entrees (ca. 15), lunches (tijdens excursie Pamukkale 8), verplichte kof fer- en servicegelden 7, visum 10), reis- en annuleringsver zekering. Noot: het is niet mogelijk ter plaatse van de 2-daagse excursie af te zien. Bij niet deelnemen aan de excursie worden ca 50 euro annuleringskosten in rekening gebracht, ter plaatse te betalen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 96.600 Prachtige stedenspecials naar de stad van 'duizend-en-één-nachf Complete en zeer voordelige stedenspecials! KRAS Stervakanties heeft een geweldige aanbieding naar het indrukwekkende Istanbul samengesteld, tegen spectaculaire prijzen. Want onze 4-/5-daagse stedenreis Istanbul boekt u al vanaf slechts 179! En dit is inclu sief de vliegreis, de transfers, verblijf in een 374-sterren hotel, dage lijks ontbijtbuffet, Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse en 2 dagtochten langs o.a. de Grand Bazar, het Hippodrome, de Blauwe Moskee en de Suleyman Moskee. In Istanbul, de stad van 'duizend-en-één-nacht', die als enige stad ter wereld zowel in Azië als in Europa ligt, zult u ogen en oren tekort komen. U ziet nergens zo'n fantastische mengelmoes van culturen als in deze stad. Wilt u liever nog meer luxe en comfort? Vanaf slechts 199 boekt u deze fantastische kennismakingsreis met verblijf in een 5-sterren hotel in plaats van een 3-/4-sterren hotel. Vorige winter was een vergelijkbare actie binnen 2 weken volledig uitverkocht. We kunnen u dus alleen maar aanraden snel te reageren om teleurstellingen te voorkomen, want ondanks dat we dit seizoen extra veel plaatsen hebben ingekocht verwachten we toch ook dit jaar binnen zeer korte tijd volledig uitverkocht te zijn! UW HOTELS Speciaal voor deze actie zijn een aantal prima accommodaties ingekocht in Istanbul. Omdat we u een zo laag mogelijke prijs wil len aanbieden, bieden we u de accommodaties aan op 'no name' basis. De exacte ligging, plaats en de naam van de accommodatie hoort u ter plaatse. De hotels beschikken over diverse faciliteiten, zoals restaurant en bar. Uw kamer beschikt altijd over minimaal douche, toilet en telefoon. Voor alle hotels geldt dat dagelijks ont bijtbuffet is inbegrepen. REISPROGRAMMA IN HET KORT De Ie dag vliegen we van Amsterdam naar Istanbul, aansluitend volgt de transfer naar ons hotel. De 2e dag maken we een dag tocht langs o.a. de Grand Bazar, Hippodrome, Blauwe Moskee en een panoramatocht over de Halic-brug. De 3e dag staat een dagtocht naar een tapijtwinkel, de Suleyman Moskee, de krui- denmarkt op het Eminouplein en een boottocht over de Bosporus (facultatief) op het programma U zult zich verbazen over alle geuren, kleuren en klanken op de bazaars en markten van Istanbul. En ook de kerken en moskeeën zijn van een onge kende schoonheid.Ter plaatse kunt u boeken voor een traditione le Turkse avond inclusief diner voor slechts 25. De 4e en eventu eel 5e dag zijn ter vrije besteding, totdat de transfer u weer terug brengt naar de luchthaven. U heeft de tijd om de stad nog even op eigen houtje verder te ontdekken. Gaat u mee op ontdekkingsreis door deze unieke smeltkroes van culturen? Vertrekdata HW 96.603/96.604 4 dagen 374-sterren 5-sterren November v.a.€ 199 v.a. €239 December v.a.€ 179 v.a.€ 199 Januari v.a.€ 179 v.a. 199 Februari v.a. €179 v.a. €209 Maart v.a.€ 199 v.a.€ 229 5 dagen 374-sterren 5-sterren November v.a.€ 249 v.a. €289 December v.a. €229 v.a. €269 Januari v.a.€ 199 v.a. €249 Februari v.a. €239 v.a. 279 Maart v.a.€ 239 v.a.€ 279 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer: 4 dagen v.a. 20,5 dagen v.a,€ 30,luchtha ven-/toeristenbelasting en reserveringskosten 49, brand stoftoeslag 6, toeslag bij vertrek op 24-28-31/12 en 8-11/2 50. Kinderkorting: zie uitgebreide reisbeschrijving. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: luchtha- ven-/toeristenbelasting en reserveringskosten, brandstoftoeslag, visum, reis- en annuleringsverzekering.Vraag voor meer informa tie de uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 96.603/96.604 II PRIISDOORBRAAK! Schitterende 16-daagse issatssjs—i 1 €1198, nu. vliegreis Amsterdam-Cancün v.v. verblijf in goede toeristen klasse hotels rondreis per airconditioned touringcar Ned.sprekende reisleiding ter plaatse SïQ] lif K slak JÉ* 'vjjpssh "II WAn "Ik .''BBIIBEit ISSSÏ! In het spoor van de maya's langs o.a. Chichén Itza, Mérida en Campeche Buitenkansje! Een andere touroperator moest zojuist een serie vliegstoelen annuleren naar het schitterende vakantieland Mexico. KRAS Stervakanties was er als eerste bij om deze stoelen met een forse korting in te kopen. Uiteraard profiteert u daar optimaal van mee, want u kunt nu boeken voor de 16-daagse rondreis Viva Mexico vanaf slechts 779! Normaal betaald u voor een dergelijke rondreis minstens 1198! Dat is ruim 400 euro annuleringsvoordeel! Gaat u ook mee op ontdekkingsreis langs de vele highlights van dit schitterende vakantieland? Want wat dacht u van de maya-tempel Chichén Itzé, de Ciudad Blanca: Mérida, de hoofdstad Mexico City met haar miljoenen inwoners, het oude Oaxaca, Palenque, Tulum en de bekende badplaats Cancün! Waarschuwing: er zijn slechts 5 vertrekdata en gezien de spectaculaire prijs verwachten we een echte stormloop. Reageer dus snelwant vol=vol! REISPROGRAMMA We vliegen van Amsterdam naar Cancün, waarna we de volgende morgen vertrekken naar de archeologische zone van Tulum, een oude maya handelsstad gelegen aan de Caraïbische Zee. We rij den via Chetumal naar de cacaostad Villahermosa, hoofdstad van de staat Tabasco. Via een mooie route gaan we naar Veracruz, de belangrijkste havenstad van Mexico en van daaruit door naar de hoofdstad Mexico-City, met ruim 20 miljoen inwoners de groot ste stad ter wereld. Aansluitend gaan we op weg naar Oaxaca, de bakermat van een grote indiaanse beschaving. We rijden door naar Tuxtla Gutiérrez, sinds 1892 de hoofdstad van de staat Chiapas, en naar San Cristobal de las Casas, van waaruit een aan tal omliggénde indiaanse dorpen worden bezocht. Natuurlijk gaan we naar de maya-ruïnestad Palenque, ongetwijfeld één van de fraaiste archeologische plaatsen van Mexico. We vinden hier vele paleizen en gebouwen verspreid over een heuvelachtig ter rein. We rijden richting Campeche, gelegen op het schiereiland Yucatan, waar in 1517 de Spanjaarden zijn geland. Via de beken de Uxmal-ruïnes gaan we vervolgens naar de prachtige 'Witte Stad' Mérida. Uiteraard ontbreekt een bezoek aan de meest inte ressante zone van Yucatan, Chichén Itza, niet op het programma. Hier is de beklimming van de Piramide van Kukulcan een echte uitdaging. Aansluitend rijden we door naar Cancün, waar u (afhan kelijk van de vluchttijd) nog heerlijk kunt genieten van de prachtig witte stranden aan de Caraïbische Zee. Daarna volgt de transfer naar de luchthaven voor het vertrek naar Amsterdam. U zult met moeite afscheid nemen van dit boeiende en kleurrijke land! Vertrekdata HW 96.622 November December 4-11-18-25 2 €779 €779 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 195, luchthaven belasting en reserveringskosten 75, vlucht in de L-klasse 48 (5 kg extra bagagevrijdom, 8 cm extra beenruimte, gratis glas wijn bij maaltijd, gratis oortelefoons). Exclusief: luchthavenbelasting en reserveringskosten, brand stoftoeslag 10, entrees, facultatieve excursies, verplichte stadsgidsen en koffergelden. Minimum aantal deelnemers: 28, uiterste annuleringstermijn 7 dgn voor vertrek. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnr. HW 96.622 Tegen bodemprijzen naar het prachtige Sauerland! Ook in de winter is KRAS Stervakanties erin geslaagd om het Golden Tulip Hotel Winterberg te contracteren tegen supervoordelige prijzen! En dat betekent dat wij u nu een 4-/5-/8-daagse auto-arrange ment kunnen aanbieden vanaf slechts 75! Dat is echt geen geld, want u verblijft hiervoor in een heerlijk hotel dat beschikt over faci liteiten waaronder een overdekt zwembad! Bovendien is dage lijks een zeer uitgebreide en luxe ontbijtbuffet inbegrepen. Het Golden Tülip Hotel Winterberg wordt omgeven door sprook jesachtige bossen en bergen en is een perfecte uitvalsbasis voor al uw ontdekkingen in het'land der duizend bergen'! Boek snel want voor dit geld kunt u haast niet thuisblijven! GOLDEN TULIP HOTEL WINTERBERG*** Het comfortabele hotel is rustig gelegen, nabij Winterberg, aan de voet van de Kahler Asten op circa 800 m, hoogte. Het beschikt over diverse faciliteiten zoals een lift, stijlvol restaurant met een prachtig uitzicht op de bosrijke omgeving, bar en ruim overdekt zwembad. Bovendien is het hotel voorzien van sauna, fitness ruimte en parkeergelegenheid (gratis). Uw kamer is voorzien van douche, toilet, telefoon en tv en bieden een wonderschoon uitzicht op de ongerepte natuur. gebied heeft ook wel de naam 'land der duizend bergen'. Vanuit het hotel kunt u heerlijke uitstapjes maken naar o.a. het 700 jaar oude plaatsje Lüdenscheid. Bezoek ook het oude vestingstadje Attendorn, waar u de beroemde druipsteengrotten, de Atta- höhle, kunt bekijken. En wat dacht u van Arolsen en het kuuroord Willingen? Tot slot noemen we Warstein, bekend van de Warsteiner bierbrouwerij, de Diemelsee en de bizar gevormde stenen van de Bruchhauser Steine. U ziet het: er is hier genoeg te doen! TIPS VOOR UITSTAPJES Sauerland wordt tot één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland gerekend. Niet zonder reden, want het verrassende Vertrekdata HZ 94.699/HW 96.575 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 22/10 t/m 25/3 v.a. 75 5 dgn,vrijwel iedere ma.van 25/10t/m 21/3 v.a.€ 85 8 dgn, vrijwel iedere vr.en ma. van 22/10 t/m 25/3 v.a.€ 135 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer v.a. 35toeslag halfpension v.a.€ 45, reser veringskosten 15 (verplicht, per boeking). Noot: prijzen zijn persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, toeslag halfpension, reis- en annuleringsver zekering, reserveringskosten, toeristenbelasting. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.699/HW 96.575 1 BERG EN DAL 4-/5-daagse autoreis I Aankomstdata: vrijwel iedere maandag en vi I van 1/11 t/m 28/3 I Heerlijk genieten van een prachtige bosrijke on de omgeving van Nijmegen INCLUSIEF: verblijf in Golden Tulip Valmonte Berg en dagelijks ontbijtbuffet gebruik van overdekt zwembad Tips: winkelen in nijmegen, prachtige wan en lange fietstochten maken, Kleve, Kernwasser Wunderland I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9{ Kennismakingsreis TURKIJE 8-daagse vliegreis I Vertrekdata: diverse data van 27/10 t/m 29/3 I Heerlijke combinatie van zon, zee en strand éni INCLUSIEF: vliegreis Nederland-Antalya v.v. per Inter J transfer luchthaven-hotel v.v. verblijf in diverse 3-/4-sterren hotels dagelijks ontbijt en diner minirondreis naar o.a. de beroemde witte k terrassen van Pamukkale, Hierapolis en F Nederlandssprekende reisleiding I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9( tek i Fe I Aankomstdata: vrijwel iedere vr.en ma. van 1 15/10 t/m 28/3 I Spetterende ALL INCLUSIVE aanbieding naar he I onbekende Duitsland I INCLUSIEF: verblijf in Mercure Waldhof Hotel in Bielefe dagelijks ontbijtbuffet dagelijks diner drankjes tijdens het diner Tips: 580 km aan wandel-en fietsroutes Hameien, Detmold, Osnabruck, winkelen I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 96.( GRAN CANARIA 8-/15-daagse strandvakanties I Vertrekdata: vrijwel iedere wo. van 3/11 t/m I Geniet van de Spaanse zon, met keuze uit 5 accon INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Las Paimas v.v. transfer luchthaven-accommodatie v.v. verblijf in hotel, appartement of bungalow Maspalomas of Playa del Inglès logies, halfpension of all-inclusive eigen reisleiding ter plaatse I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr HW 96J Glimlach van THAILAND 15-daagse rondreis én strandvakantie I Vertrekdata: 13-18-21-23-25-27-28-30/11 I Maak kennis met het'Land van de Eeuwige Glii INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Bangkok v.v. transfers verblijf in 3-/4-sterren hotels verzorging o.b.v. 12 x logies en ontbijt welkomstdiner Nederlandssprekende reisleiding uitgebreid excursieprogramma naar o.a. Ayutthaya, River Kwai en Saraburi I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9i verblijf in Golden Tulip Hotel Winterberg verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gebruik van fitnessruimte en sauna £03 CROWNE PLAZA RESORT MADEII 8-/15-daagse vliegreis I Aankomstdata: vrijwel iedere donderdag L I van 4/11 t/m 7/4 I TOPvoordelig naar het'bloemeneiland'! INCLUSIEF vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. perTrai verblijf in Crowne Plaza Resort Madeira** verblijf in 2-pk dagelijks ontbijt tips: Funchal, Camacha, Porto Moniz, Por Louren^o, Botanische tuinen en Quinta dc I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW Autoreis TEXEL 3-/4-/5-daagse autoreis Aankomstdata: vrijwel iedere maandag en vrij vanl/11 t/m 28/3 Heerlijk genieten van de prachtige natuij waddeneiland Texel! INCLUSIEF: verblijf in Hotel Cooghen verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HWi LANZAROTE 8-/15-daagse strandvakanties I Vertrekdata: vrijwel iedere donderdag van 4/1 1 Laat u verrassen door dit vulkanische Spaanse I INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Arrecife v.v. transfer luchthaven-hotel v.v. verblijf in aparthotel Playa Blanca Dunas verzorging o.b.v. all-indusive I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9 lmünHrt/ I Vertrekdata: vrijwel iedere di, za, zo van 1 /11 I t/m 31/3 1 Heerlijk genieten van alle luxe en comfort v I 5-sterren-de-luxe hotel I INCLUSIEF: vliegreis Nederland-Antalya v.v. per Inter transfer luchthaven-hotel v.v. I verblijf in 5-sterren-de-luxe hotel ontbijtbuffet lunchbuffet dinerbuffet koffie-/thee-uurtje met gebak/koekjes snacks midnightbuffet I alle lokale dranken diverse geïmporteerd (js sport- en entertainmentfaciiiteiten Nederlandssprekende reisleiding ter plaatf" I Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 98i Cl 10 Langlaufsafari OOSTENRIJK 8-daagse busreis I Vertrekdata: vrijwel iedere za. van 8/1 t/m 12 I Ga mee naar Tirol INCLUSIEF: reis per Comfort Class touringcar langlaufles verblijf in Gasthof Kaiserblick in breitenbi verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijt en diner langlaufroutes in o.a. Mariastein, We Pertisau, Brandenberg en Ellmau stamppotbuffet bij terugkomst I Vraag uitgebreide wintersportbrochure reisnr. n: KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u o.a. in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112* Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1a Hoorn Veemarkt 45-47 dSS&k. yfTS* ma t/m vr: 08.30-20.30 f)TT C QQQ QC en za: 09.30-15.30 uur 3 97?

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 12