TER DUIN HDCMEDÏA UNESCO bouwt ^eer ler 3ergen in Afrika ?194800 Familieberichten Uw partner in mobiliteit Computer Stunt Weken: Woon Serremeubelen De reissite van uiv dagblad najaarskorting! UNESCO Centrum Nederl ZATERDAG 9 OKTOBER 2004 901 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Met droefheid maar vervuld van goede herinnerin gen geven wij kennis van het overlijden van onze grote vriend Ome Willem Hogervorst Gedurende de laatste 20 jaar was hij bijna dagelijks aanwezig op onze boerderij. Door zijn interesse en meeleven van de kinderen en bedrijf, en hulp op de boerderij is hij tot ons gezin gaan behoren. Wij missen in hem een welbewogen man. Familie Van der Meer Doespolderkade, Hoogmade Oktober 2004 Bedroefd zijn wij door het bericht van het overlijden van: Mevrouw G. E. den Ouden-de Mooij Mevrouw den Ouden was van 1990 t/m 1994 voor het CDA raadslid van de gemeente Warmond. Tevens was zij lid van de commissies Maat schappelijk Welzijn Onderwijs en Algemene Bestuurlijke Aangelegenheden. In dankbare herinnering denken wij aan haar terug. Wij wensen de heer den Ouden, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Gemeentebestuur Warmond De secretaris, de heer G. Kleijheeg De burgemeester, mevrouw M. J. Vosjan Enige kennisgeving In de volle zekerheid van haar geloof is vredig inge slapen Elisabeth van Duuren-Velberg weduwe van Lodewijk van Duuren in de leeftijd van 90 jaar. Namens de familie: Loek en Wil van Deventer 8 oktober 2004 Zijloordkade 15 Leiderdorp Correspondentieadres: Zijllaan 3 2352 AJ Leiderdorp Geen bloemen Tante Bep is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op dinsdag 12 oktober om 11.15 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Voorafgaand aan deze samenkomst is er van 11.00 tot 11.10 uur gelegenheid om van Tante Bep af scheid te nemen'jn de aula van het crematorium. Na de samenkomst ontmoeten we elkaar in de ont vangkamer van Rhijnhof. als het donker genoeg is worden de sterren zichtbaar Co de Vogel 10-10-2004 Adri, Carin, Edwin en Isabel Niemand kan hem scheiden van de liefde Gods welke is in Christus Jezus zijn Here en Heiland. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze vader, opa en ouwe opa Willem van Rijn weduwnaar van Antje de Koning in de ouderdom van 96 jaar. Veenendaal: Janny en Krijn Katwijk: Dick en Clementine Katwijk: Rembrandt f en Marian Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 7 oktober 2004 Huize "Salem", Duindoornlaan 34 Correspondentieadres: Fam. K. Schaap Buurtlaan-Oost 58 3902 DB Veenendaal Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 11 oktober van 19.00 - 20.00 uur in de aula van Huize "Salem". De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 12 oktober om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaallaan 7 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Ichthuskerk. 't verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Wij voelden mee jouw stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Haar liefste wens is in vervulling gegaan. Wij geven u kennis dat, voorzien van de Zieken zegening, van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Jacoba Heemskerk - van Dam Annie weduwe van Joop Heemskerk 5 juni 1925 8 oktober 2004 Uit aller naam: De familie Correspondentieadres: R.G.J. van Dam Brittenhuis 89 2211 VW Noordwijkerhout Anne is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren dinsdag van 19.00 uur tot 19.45 uur in "Huis in de Duinen" aan de Herman Heijermansweg 73 te Zandvoort. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woens dag 13 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk St. Jozef aan de Kerklaan te Bennebroek. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op het parochiekerkhof aldaar. Na afloop van de plechtigheid zal er gelegenheid zijn tot condoleren in het restaurant "Landgoed Groenendaal" aan Groenendaal 3 te Heemstede. Wij bedanken "Huis in de Duinen" afdeling De Branding, voor al hun goede zorgen. Johannes Petrus de Graaf Uit ons oog, maar niet uit ons hart. Kinderen en kleinkinderen In Memoriam 10-10-1998 10-10-2004 Bernadette Streep haar naam niet weg. Jos "Ga niet alleen door 't leven, die last is u te zwaar" Bedroefd om haar afscheid, maar in dankbare herin nering voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat na een moedig gedragen ziekte de Here uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje van Delft-van Egmond weduwe van Gijsbertus Cornel is van Delft op de leeftijd van 83 jaar. Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de dagen knellen gaan, zij ziek wordt, moe en benauwd, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oegstgeest, 7 oktober 2004 Huize Rustenborch Correspondentieadres: J. van Delft Jan Wolkerslaan 8 2343 BK Oegstgeest Gelegenheid tot condoleren: maandag 11 oktober in het rouwcentrum van "De Laatste Eer", Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg, van 19.30 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den dinsdag 12 oktober om 14.00 uur in de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het over lijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Evert Sanders betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. M. C. Sanders-van Hartevelt Ron en Michelle Sanders-Taieb Ineke en Chris de Graaf-Sanders en kleinkinderen Leiden, september 2004 Service Verkoop Onderhoud Erkend schadeherstel Keyserswey 75 071 - 3620200 Noordwijk Industrieterrein 's-Gravt A-Merken voor de laagste prijs! Laptops vanaf 149,- PC's vanaf 65 Printers vanaf 59 TFT Panels vanaf 179 Superplatte Laptop! Toshiba Tecra: Topprestaties! Intel Pentium 3; 700Mhz Processor; 10 Gb Harddisk; 128 Mb; CD Floppy Modem; Netwerk; 13"TFT Prijs ex btw Restart Computers Overrijn 5 (to Zijlpoort) Leiden di-za 071-80 van gevlochten materialen Woonbanken, fauteuils, eetstoelen en meer... Lloyd loom of Spalding Woonbanken van gevlochten materialen Omdat woonbanken van dit soort materialen nog relatief onbekend zijn heeft TCH exclusief onder dit thema de Woonmaand Oktober ingezet. M.v.v. de merken Val-eur - Lloyd loom of Spalding Slootstra design in Lloyd loom staat in de showroom in Hillegom dé meest complete collectie gevlochten meubelen van héél Nederland. Oók wordt de nieuwe collectie van MontoVitri getoond. Een nog jong merk exclusieve gestoffeerde zitmeubelen. Geopend van di. t/m za. van 10-17 uur. TCH exclusief - HILLEGOM Leidsestraat 122 (N208 zuid) 3 Tel. 0252 530700 www.tch-exclusief.nl Vandaag houden wij weer onze jaarlijkse.. Van io.oo tot 16.00 uur staan wij voor u klaar om u te informeren over de vele mogelijkheden om de zon uit huis te houden. Enwacht niet tot het voorjaar, want als u vandaag bestelt, dan profiteert u van een aantrekkelijke Natuurlijk geven wij ook korting op het opnieuw bekleden van uw eigen zonwering. Tot ziens op onze najaarsshow! Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.30-1Z30 uur en 73 30-17.00 uur, donderdag koopavond van 19.00-21 00 uur iniijiiii! ijipiijisa Oudshoorn Van Egmon ZONWERING Lageweg 23, Katwijk a; (Industrieterrein 't Heen) Tel 071 402 27 31. Fax 071 402 57 81 Leren lezen en schrijven brengt kans op werk en toekomst! Ontwikkeling begint met onderwijs. En onderwijs begint met leren lezen, schrijven en rekenen, want alleen op die manier kun je beginnen met boeken lezen en geld tellen. De Sahelregio in Afrika is en van de armste gebieden ter wereld, waar deze ontwikkeling hard nodig is. De UNESCO bouwt Leerherbergen in Senegal, Gambia, Mali, Mauritanië, Burkina Faso en Kameroen, en gaat hiermee verder middels de verspreiding van educatief materiaal en de opening van nieuwe Leerherbergen. Wat is zo'n Leerherberg? Een Leerherberg is een regionaal centrum voor allerlei activiteiten met een duurzaam positief ontwikkelingseffect: - leren lezen, schrijven en rekenen voor kinderen en volwassenen, zodat zij zichzelf op de arbeidsmarkt kunnen begeven; - trainingen voor leraren en opleiders via leren- op-afstand per computer; - beroepsopleidingen. Bijzondere aandacht is er voor vrouwen en kinderen, maar ook voor doven en slechthorenden. Een leerherberg bestaat uit klaslokalen, een bibliotheek en een kantoor. Buiten is ruimte voor culturele, educatieve en sportevenementen. De bibliotheek heeft onderwijsmateriaal in de toepasselijke nationale en officiële talen, handboeken over lokale ontwikkeling, tijdschriften en boeken enz. De Leerherbergen worden door rondreizende leraren en voorlichters op allerlei terreinen bezocht, waardoor kennis op een leuke manier wordt verspreid. Door naast het leren ook samen te eten en te dansen, speelt de Leerherberg een centrale rol in de lokale gemeenschappen. In het dagelijks werk wordt een Leerherberg ondersteund dooreen lokaal UNESCO-comité. Dat is een verband van Afrikaanse vrijwilligers die een bepaalde Leerherberg 'geadopteerd' hebben. Het gehele project staat onder toezicht van projectmanager Jan de Bosch Kemper, een Nederlander die al decennialang in Afrika woont en werkt. Eén Leerherberg kost circa 14.000. UNESCO gunt iedereen in Afrika die broodnodige ontwikkeling, en door deze goed gewortelde lokale Leerherbergen komt de kennis letterlijk naar de gemeenschappen toe. Met een gift op giro 194800 draagt u reeds uw steentje bij! Er is nóg veel te doen UNESCO Centrum Nederland (UCN) geeft voorlichting over de UNESCO en werft fondsen voor kleinschalige projecten in ontwikkelings landen. Indien u op de hoogte wilt blijven van de activiteiten van UCN, dan wordt u op aanvraag het UNESCO Nieuws toegezonden. Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00, F (020) 673 95 31, info^unescocentrum.nl, www.unescocentrum.nl Bouwt u mee? In de Sahel volgt slechts een op de drie kinderen basisonderwijs. UNESCO streeft ernaar dat alle kinderen onderwijs krijgen, om zoe mee te werken aan de ontwikkeling van hun eigen regio. Het project Leerherbergen is daarom voor hen van groot belang. U kunt daarbij helpen. Maak de bouw van meer Leerherbergen mogelijkl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4