£1) Vacaturekrant pago Eindelijk een baan die echt bij je past? mn.u..uu STU A ^Crouzet Administratief medewerker (m/v) Werkvoorbereider/uitvoerder Telefonisch medewerker (Allround) Politiemedewerker niveau 3 en 4 Vedior '/tui nak tuinbouw Medewerker Kwaliteitszorg m/v DE RAAD VASTGOED Manager Technical Operations Garage Adegeest Monteur M/V Filiaal manager r mat ZATERDAG 9 OKTOBER 20Q4 921 IxmKJ meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6t More than a standard Crouzet is een internationaal bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in oplossingen voor de industriële automatisering. Ons hoofdkantoor en fabrieken zijn gevestigd in Frankrijk. Wereldwijd opereren we met ongeveer 2000 medewerkers. Op ons Nederlandse kantoor houden we ons bezig met de verkoop voor de lokale markt. Daarnaast is een klein team werkzaam voor de boekhoudingen van de Nederlandse, de Belgische en de Engelse vestigingen Op ons kantoor hebben wij een vacature voor een: Taken Assisteren op de verkoop binnendienst bij voorkomende administratieve werkzaamheden Verwerken van betalingen en ontvangsten in de boekhouding voor de Engelse vestiging Debiteurenbeheer van de Engelse klanten Verwerken van declaraties en inkoopfacturen Uw profiel Goede beheersing van de Engelse taal Zelfstandig kunnen werken (na inwerkperiode) Goede beheersing van PC toepassingen (Excel, Word) Ervaring op een boekhouding is een pré Crouzet biedt Afwisselende baan bij een internationaal bedrijf Een klein informeel team Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u onze kandidaat? Stuur uw brief met c.v. naar de heer J.P. Tichler, Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude Of bel 071-581 20 39 ptichler@crouzet.com www.crouzet.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld woningstichting Woningstichting PAGO Mgr. van Leeuwenlaan 3 Postbus 151 2180 AD Hillegom Tel. (0252) 51 92 04 Fax. (0252) 52 36 89 info@pago.nl www.pago.nl Woningstichting PAGO te Hillegom is met een bestand van 2.500 woningen één van de grotere woningcorporaties in de Duin- en Bollenstreek en is de enige corporatie in Hillegom. Inclusief de eigen onderhoudsorganisatie werken er 42 medewerkers. De afdeling Uitvoering, waar 15 mensen werken, zorgt voor directe afhandeling van onderhoudsvragen van onze huurders. Bij verhuizing zorgt de afdeling ervoor dat de woning snel op orde is voor de nieuwe huurder. Als serviceorganisatie zijn de medewerkers van de afdeling dagelijks zichtbaar in Hillegom. Daarmee vormen zij het visitekaartje van de organisatie. Wij zijn op zoek naar een: U bent de verbindende schakel tussen onze huurders en de servicedienst. U zorgt voor een strakke planning, u legt de afspraken vast en coördineert de uitvoering. U bewaakt de kwaliteit en de kosten. Het accent van uw werk ligt op het verhelpen van storingen en reparaties aan onze huurwoningen. Maar ook zorgt u ervoor dat woningen na een verhui zing weer snel op orde worden gebracht. U maakt budgetafspraken en zorgt ervoor dat het werk tijdig en binnen de kosten wordt gerealiseerd. Tevreden klanten, snelle service, dat zijn uw doelen. Functie-eisen De werkvoorbereider/uitvoerder beschikt over bouwkundige kennis op minimaal MB0- niveau. U bent praktisch ingesteld. U kent de moderne materialen en technieken in het onderhoud. U bent vertrouwd met bouwvoorschriften en veiligheidseisen. En natuurlijk weet u hoe u een groep vakmensen aanstuurt. Arbeidsvoorwaarden Woningstichting PAGO hanteert de CAO Woondiensten De honorering is prima. Solliciteren Voor meer informatie over onze organisatie en deze functie kunt u terecht op onze internet site www.pago.nl. Uw schriftelijk reactie kunt u vóór 18 oktober a.s. richten aan Woning stichting PAGO, t.a.v. de heer K. Raateland, Postbus 151, 2180 AD Hillegom. U kunt ook per e-mail reageren naar kraateland@pago.nl. I Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan het werk. Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van leven. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Vedior TeleContact Voor het eindejaarsproject van zorgverzekeraar Achmea in Noordwijk zijn wij op zoek naar telefonisch mede werkers. Als telefonisch medewerker beantwoord je vragen op basis van informatie van de klant. Deze infor matie en toelichting haal je uit een script of systeem, in het Nederlands of een vreemde taal. Daarnaast ver werk en orden je gespreksgegevens in het systeem. Naast een MBO werk- en denkniveau en callcentererva- ring beschik je over een goede beheersing van de Nederlandse en een vreemde taal. Je bent flexibel qua werktijden en hebt goede communicatieve vaardigheden. Het betreft een fulltime baan, van oktober t/m maart 2005. Interesse? Esther Bos of Machteld Hoogenboom, Steenstraat 59, Leiden, tel. (071) 514 61 47. Vedior Publieke Sector Voor de pdJitie Hollands Midden zijn wij op zoek naar allround politiemedewerkers niveau 3 en 4. Je gaat aan de slag in dè Duin- en Bollenstreek, Leiden/Voorschoten, de regio Alphen aan den Rijn of Gouda. Als politie medewerker bied je noodhulp bij meldingen van overlast en delicten en ben je verantwoordelijk voor het opmaken van het proces verbaal, het houden van toezicht en controles. Naast een MAVO- of VMBO-diploma beschik je voor deze functie over goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden. Verder ben je flexibel, heb je zelfbeheersing en kun je goed samenwerken. Het betreft een uitdagende functie met een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Tijdens de interne opleiding van vier jaar leer je alle kneepjes van het vak. Interesse? Esther Bos, Steenstraat 59, Leiden, tel. (071) 514 61 47. www.vedior.nl The Better Match De tuinbouw heeft 1 kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 180 gekwalificeerde medewer kers zorgt ervoor dat het teelt materiaal in de bloemisterij-, boomkwekerij- en groentesector vol doet aan alle wettelijke eisen. De kwa liteit van teeltmateriaal op ruim vierdui zend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelfontplooiing. De afdeling Kwaliteitszorg coördineert de werkzaamheden van het kwaliteits systeem (ISO 9001:2000 gecertificeerd). Ook de werkzaamheden van NAL /EMT vallen onder deze afdeling. Dit zijn twee systemen waarbij Naktuinbouw erkenningen verleent aan laboratoria. Met een NAL- en EMT-erkenning kan een laboratorium zelf toetsingen uitvoeren. Wij zoeken voor deze afdeling een: 32 uur per week Functie-inhoud De werkzaamheden bestaan onder meer uit: het beheer van het kwaliteitsmanagementsysteem van Naktuinbouw (documenten, interne audits, interne verbeteringen); het zorgdragen dat de erkenningssystemen NAL en EMT op de onderdelen audits, vergelijkingsonderzoeken, protocolbeoordelingen en standaard protocollen up-to-date is; het begeleiden van interne auditoren en kwaliteitscoördinatoren bij vragen over de uitvoering van het systeem; het beheer van afdelingsadministratie en secretariële ondersteuning. Functie-eisen De medewerker die wij zoeken: heeft een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur een secretariële/administratieve richting; is kwaliteitsbewust en gewend procesmatig te werken; heeft bij voorkeur ervaring met kwaliteitsmanagementsystemen en interne audits; beschikt over uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal; heeft goede communicatieve vaardigheden; is flexibel, nauwkeurig en servicegericht; neemt initiatief en werkt zelfstandig. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een ambitieuze organisatie. Als Medewerker Kwaliteitszorg krijgt u de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u - onder vermelding van LD 04.04 - binnen 2 weken richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de long (afdeling P&0), Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw D. Schut, tel. (071) 332 61 46. E-mail: p.en.o@naktuinbouw.nl Meer informatie over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief i vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actiefin het realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen van het land. Voor de afdeling verhuur zijn wij op korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van een: COMMERCIEEL MEDEWERKER (m/v) In een informeel en enthousiast bedrijf Voor deze functie denken wij aan iemand die: ambitieus is, meedenkt en bereid is alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren; accuraat en klantgericht is; goede communicatieve vaardigheden heeft; een HEAO/MEAO niveau heeft, bij voorkeur aangevuld met een opleiding PR marketing; ervaring heeft met Windows 95, Word en Excel. De werkzaamheden zullen bestaan uit: het begeleiden van onze huurders in onze Crown Business Centers voor wat betreft de data- en telefonie-aansluitingen; het aansturen van de door ons ingeschakelde bedrijven, welke de data- en telefonie-aansluitingen voor ons verzorgen; het organiseren van de reclame en bewegwijzering binnen onze Crown Business Centers; Het administratief afhandelen van de data- en telefoniezaken; het vervangen van onze receptionistes in onze Crown Business Centers bij ziekte vakantie; het uitvoeren, van de overige voorkomende werkzaamheden. Wij bieden: een leuke en afwisselende baan op een jong en groeiende afdeling; volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelen; passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u die veelzijdige medewerk(st)er die op korte termijn kan beginnen? Richt dan uw brief met curriculum vitae aan: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer H. Kralt Postbus 3081 2220 CB KATWIJK Voor telefonische informatie over deze functie en De Raad Vastgoed B.V. kunt u contact met ons opnemen op het telefoonnummer 071 - 4051414 of via e-mail op het adres info@deraad.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 internet: www.deraad.nl. email: contact@deraad.nl Saft Power Systems BA', verschaft kwalificeerde noodstrooniprodu bedrijfsapparatuur en infrastruc beschermen tegen storing en uitval POWER SYSTEMS stroomproducten bestaan uit combi elektronische en elektrotechnische technieken met industriële toepassingen. Systems B.V is toonaagevend in de verkoop en service van vermogenselektr terijteclinieken, noodstroomvoorzieningen en UPS systemen. Saft Power Sy is een dynamisch, groeiend bedrijf en opereert op 4 markten binnen de B Scandinavië. Saft Power Systems is in Nederland in Zwanenburg gevestigd en medewerkers. Sturm Executive Search is voor Saft Power Systems B.V op zoek naar een Takenpakket: Senior engineer Meewerkend voorman Verantwoordelijk voor functioneren van afdeling Technical Operations Leiding geven aan ca. 7 medewerkers Coördineren van engineerings-,productie-, test- en magazijnwerkzaamheden Structuur aanbrengen in functioneren van afdeling, o.a. door opzetten innova! betertrajecten en zorgdragen voor implementatie Bieden van technische ondersteuning aan afdelingen in- en verkoop Verbeteren kwaliteit en verhogen van rendement van de afdeling Saft biedt perspectief om door te groeien naar lid van het Management Team Vereiste opleiding en ervaring: Opleiding HTS-elektrotechniek Vanaf 5 jr. recente praktische ervaring als engineer, liefst in elektrotedchnia che managementpotentieel, door ervaring in leidinggeven en managementopleidi Goede beheersing Nederlands Engels; kennis van Duits en Frans is een pn Ervaring met CAD-applicaties, ERP-pakketten (bijv. SAP, Oracle, BaaN) Office Kandidaten met een MTS-E opleiding kunnen zich kwalificeren mits ze bc over HBO werk- en denkniveau en 10 jr relevante engineering ervaring. Wij zoeken kandidaten, die een uitgesproken hands-on mentaliteit koppelen inspirerende en motiverende rol die met tact alle 'neuzen' van de afdeling dezi opstuurt. Dit vereist uitstekende communicatieve vaardigheden, organiserend;! en een krachtige persoonlijkheid. Propositie: Saft Power Systems B.V biedt voor deze afwisselende en uitdaget tie een marktconform salaris volgens de CAO Metalelektro. Het betreft eed functie van 40 uur per week. In eerste instantie wordt een 1-jarig contract a waarna wordt overgegaan tot een contract voor onbepaalde tijd. Sturm Executive Search verzorgt de Werving Selectie van kandidaten Power Systems B.V Meer informatie op www.sturmes.nl of u belt met Tara 5191999. U kunt uw sollicitatie in een korte gemotiveerde brief met CV richten aan Sturm Executive Search te Oegstgeest, uitsluitend per e-mail info@sturmes.nl. De reactietermijn loopt tot maandag 18 oktober. Mazda subdealer voor Voorschoten en omgeving, zoekt voor dir Eerste autotechnicus in bezit van APK II, welke geheel zelfstani werken en in de toekomst de leiding van de werkplaats op zich 1 nemen. Kennis van het merk Mazda strekt tot aanbeveling. Sollicitatie, schriftelijk of telefonisch aan: Garage Adegeest Operapad 1, 2253 AZ Voorschoten Tel. 071-5616464 t.a.v. Dhr. W. Schreuder Oase is een keten van slaapkamerspeciaalzaken door heel Nederland. Onze succesformule is gebaseerd op een unieke slaapvoorlichtingstudio. Complete presentatie slaapkamers in elke stijl. Keuze uit meer dan 100 slaapkamers, uitsluitend in topkwaliteit met 12 Vi jaar garantie en de verzekering van een gedegen persoonlijk advies. Oase is de trendsetter in slaapkamet slaapcomfort met vestigingen op bij; iedere grote woonboulevard in Nede Voor onze vestiging op de Woonboul| Zoeterwoude/Rijndijk zijn wij opzoek een enthousiaste: Wij bieden u: - een verantwoordelijke, afwisselende in onze formule. - een gespecialiseerde opleiding, indi u geen branche-ervaring heeft. Wij zoeken: - een collega met een ambitieuze, pc instelling en een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Die tevens goede contactuele eigen! bezit en uiteraard klantvriendelijk e| commercieel denkend is. Werkzaamheden zijn o.a. - het optimaal bijhouden van de show - meewerken aan het tot stand korne» de verkoopdoelstelling. - adviseren van klanten over de moge en aanschaf van onze produkten. - leidinggeven, begeleiden en motive! van de medewerk(st)ers. - zorgdragen voor een optimaal admü beheer. Bent u die "uitgeslapen" collega die* schrijf dan een brief met c.v naar: Oase Slaapkamer Speciaalzald t.a.v. Dhr M. Kuhlman Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswij Slaapkamer Speciaalzaken "Oase" hel kwaliteitsmerk voor slaapkamers en slM

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24