jï\\ Vacaturekrant mEE O KwëY5#ëlen Falck werkt aan een veilige toekomst Secretaresse als project assistent M/V Falck P ERSOON Werken als arbeidsbemiddelaar? Ervaren verkoper hogeschool Leiden ZATERDAG 9 OKTOBER 2OO4 meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6, Falck Security Services maakt elke dag werk van een veiliger samen leving. Als één van de grootste beveiligingsbedrijven van Nederland bewaken wij bij ministeries, op industrieterreinen, in gemeenten, bij tal loze bedrijven, instellingen, distributiecentra, winkels, winkelcentra en particulieren de veiligheid. Ook jij kunt daar een rol in spelen. Voor een groot overheidsgerelateerd, internationaal object in Den Haag zijn wij op zoek naar: Gediplomeerde objectbeveiligers m/v (fun time) Als objectbeveiliger is het je belangrijkste raak om te zorgen voor een veilige werkomgeving. Je houdt cameratoezicht, verzorgt het sleutelbeheer Cn voert visitaties uit. Ook surveilleer je en zorg je dat iedereen zich aan de huisregels houdt. Vanzelfsprekend treed je handelend op bij inciden ten en calamiteiten. Je kunt natuurlijk niet zomaar objectbevciliger worden. Je moet zclftrandig zijn. een dienstver lenende instelling hebben en ook in moeili|ke situaties goed met mensen kunnen omgaan. Je hebt een beveiligingsdiploma (ABM/Bevetliger 2), één jaar relevante werkervaring en beheerst het Nederlands en Engels in woord en geschrift. Je kunt met computers werken en moet van onbe sproken gedrag zijn. Verder is het een pré als je over een rijbewijs en eigen vervoer beschikt. Werken in het weekeinde, 's avonds en 's nachts vind je geen probleem. Voldoe je aan de eisen? Dan kun je meteen solliciteren. Je krijgt een goed salaris met onregel matigheidsvergoeding, de zekerheid van een driejarig contract, ruime opleidingsmogelijkheden en goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Schrijf of mail Ben je in voor een verantwoordelijke baan? Solliciteer dan via www.falck.nl. Wil je meer infor matie dan kun je contact opnemen met Nicky Bangma op 070 - 3982312. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.falck.nl Security www.meebijdehand.nl/vacatures informatiemedewerker (m/v) voor 28 uur/week in Den Haag consulent (m/v) voor 32 uur/week in Leiden Ondersteuning bij leven met een beperking V l. f f. S W A R E N F A B X I E K Vleeswarenfabriek Persoon BV, sinds 1917 gevestigd in Lisse.Wij verwerken vers aangevoerd varkensvlees tot kwalitatief hoogstaande bijzondere bacon-, buik-, spek-, en droge worstsoorten. Wij richten ons met onze vleeswaren op slicers voor het GWB, grossiers en andere vleesverwerkende industrieën. Onze onderneming heeft een dochterbedrijf in Duitsland en een verkoopkantoor in Engeland. Ons werkgebied is de EU. Voor de uitbreiding van ons TD onderhoudsteam Zoeken wij een: Ervaren monteur, MTS of een leerling monteur, LTS Wij vragen: Ervaring met mechanische- en installatietechniek Bereidheid om je verder te ontwikkelen Doorzettingsvermogen Bereidheid om te werken in verschoven diensten Wij bieden jou; Een goed salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Winstdelingsregeling Ontwikkelingsmogelijkheden Een dynamische werkomgeving Een klein, professioneel team De technische dienst draagt met 6 medewerkers zorg voor het onderhoud van het machinepark. Nog vragen over de functie-inhoud? Dan kun je telefonisch contact opnemen met het hoofd Technische Dienst, Robert Kortekaas of met het Hoofd Personeelszaken, Jan Langeraar. Je schriftelijke reactie naar aanleiding van deze advertentie kun je binnen 2 weken mailen of versturen naar ons adres. Zoek niet verder jij hebt je baan gevonden! Een indruk van de machines: Voor de bewerking en verpakken van onze producten beschikken wij over een zeer uitgebreid machinepark met o.a. zeer moderne uitsnijlijnen voor bacon. Daarnaast beschikken wij over de nieuwste slicers en verpakkings machines. In 2000 is de koelinstallatie geheel vernieuwd en hebben wij zeer moderne machinekamers. Vleeswarenfabriek Persoon B.V. T.a.v. Personeelszaken Grachtweg 89.2161 HM Lisse. Postbus 412160 AA Lisse lnfo@gildener.nl Telefoon 0252-41414 Fax:0252-419278 Wij volgen de NVP sollicitatie code. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jansenv* b O 6f IAIOCUC Wij zijn op zoek naar commerciële, enthousiaste, mondige Communicators (m/v) Voor telefonische verkoop in de avonduren (van 17.00 tot 21.30 uur). Goede verdiensten, flexibele werkuren, goede sfeer en hard wer ken bij één van de beste contact centers van Nederland. Wil je meer weten? Neem dan contact op met Danny Taildeman, telefoon 023- 5112000, of stuur haar een e-mail op vacature ©jansenvenne- boer.nl Jansen Venneboer, Stationsplein 114, Haarlem. www.jansenvenneboer.nl Princen Group Opleidingen biedt wederom de Post-HBO opleidingen Arbeidsbemiddelaar aan. Deze intensieve en praktijkgerichte oplei dingen, bereiden werkzoekenden voor op het werkveld van bemiddeling, reïntegratie, case- management en detacheren. Dagopleiding Arbeidsbemiddelaar: Duur van de opleiding: 16 weken theorie en aansluitend 4 maanden stage bij een organisatie die actief is op het gebied van arbeidsbemiddeling in uw eigen regio. Het resultaat van de afgelopen jaren is 80-90% uitstroom met arbeidsovereen komst. Deeltijdopleiding Arbeidsbemiddelaar: Het betreft een avondopleiding: 30 bijeenkomsten in 6 maan den. De opleiding is praktijkgericht en bedoeld voor mensen met ervaring of affiniteit met arbeidsbemiddeling. Toelatingscriteria: Voor informatie hierover kunt u tijdens kantooruren op onder staand telefoonnummer contact opnemen. Belangstelling? Stuur een motivatiebrief met c.v., bij voorkeur per e-mail, naar onderstaand adres o.v.v. "deeltijd" of voltijd". IHpr JHj Opleidingslocatie Hoofddorp j^Ê Fred van Houten Bijlmermeerstraat 12 I 2131 HG Hoofddorp I Tel. 023-5610495 info.hoofddorp princen-aroup.com Brasserij Brasserij Kwebbelen is op zoek naar een enthousiaste Chef kok met ervaring Tevens keukenmedewerker voor zowel full- als parttime functie Voor meer info: bel naar 06-50247288 of 071 -5126190 Kranten (ezen Bertel dl* basisboek voor Voortgezet onderwi/s bij Krant In de Klas. Ook voor gratis dagbladen'. www.fcran+mde^(ay.r»( Tel. 02.0-^309190 De Groot Houtbewerkingsmachines uit Rosmalen is een dynamisch bedrijf dat marktleider is in de branche. Met de expertise van 65 mede werkers verdeeld over de afdelingen verkoop, technische dienst, magazijn, expeditie en administratie staat De Groot al 25 jaar garant voor een oplossing op maat. In 10.000 m2 showroom hebben we bijna 1000 machines klaarstaan voor iedereen die hout of kunststof bewerkt of verwerkt. De 25 verkoopmedewerkers vormen een enthousiast team met een gezonde dosis werklust en een no-nonsense instelling, waarbij onze klanten altijd centraal staan. Met 15 mensen in de buitendienst garandeert De Groot landelijke dekking en een vast bekend gezicht voor de relaties, waaronder aannemers, interieurbouwers, bouwmark ten, de meubel- en kunststofindustrie en professionele doe-het-zelvers. Voor dit team zijn wij op zoek naar een Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor onze relaties in het Westen van het land. U krijgt daarbij volop kansen om het bestaande klantenbestand verder uit te breiden, maar u onderhoudt ook de contacten met bestaande klanten. De juiste kandidaat voor deze uitdagende fulltime baan heeft bij voorkeur ervaring in een soortgelijke commerciële functie, is klantge richt, accuraat en betrouwbaar, beschikt over een rijbewijs en heeft een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Voor deze zeer afwisselende, zelfstandige functie bieden wij u een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u naar aanleiding van deze vacature vragen, bel dan tijdens kantooruren met Dhr. G. van lersel op 073 - 547 13 00. Uw schriftelijke sollicitatie met cv en pasfoto kunt u binnen twee weken sturen naar De Groot Houtbewerkingsmachines, Postbus 16 5249 JN ROSMALEN, t.a.v. dhr. G. van lersel. Of mail naar i Werken in een moderne dynamische maar stabiele omgej bij een toonaangevende leverancier van Customer Relatii Management systemen. Wij werken hieraan met 55 medewerkers en zijn al 17 jaar actief. Wij zijn op zoek na volgende collega's: Commercieel Administratief Medewerker referentienummer HR/04/02 Je bent het eerste aanspreekpunt in het accountteam voor administratieve vraagstukken. Je v offertes geheel uit en bewaakt de onderhoudscontracten. Je hebt veel contacten met andere afdelingen en je coördineert de opleidingen. Functie eisen Je hebt affiniteit met ICT en hebt kennis van Windows. Je bent administratief rekenkundig goed onderlegd en hebt tenminste een MBO opleiding afgerond. Je vindt het eei uitdaging om gestructureerd te werken. referentienummer HR/04/03 Management Assistent Als management assistent bij SCOPE heb je een veelzijdige functie. Je krijgt de mogelijkheid met alle facetten van onze commerciële gedreven organisatie ervaring op te doen. Je houdt j naast administratieve werkzaamheden zoals notuleren, agendabeheer en correspondentie bei met interne rapportages en het voorbereiden van seminars. Functie eisen Je hebt bij voorkeur net je HBO opleiding afgerond en bent op zoek naar je eerste werkuitdaging. Je bent communicatief vaardig, initiatiefrijk en hebt naast je pittige persoonlijkheid een enthousiaste werkhouding. Ook humor en relativeringsvermogen zijn va belang in deze functie. Telefoniste/ Receptioniste referentienummer HR Je bent het aanspreekpunt voor bezoekers en interne medewerkers. Je regelt de inkomende uitgaande post en je moet het geen probleem vinden om af en toe de catering te ondersteui Functie eisen Je hebt een afgeronde MBO opleiding, hebt een dienstverlenende instelling, I tussen de 20 en 25 jaar en je hebt een representatieve en enthousiaste uitstraling. Arbeidsvoorwaarden Uiteraard ontvang je een marktconform salaris en ontvang je jaar een deel van de winst. Daarnaast bieden we uiteraard ee prima pensioenregeling, spaarloon en hebben we diverse colli verzekeringen voor jou afgesloten. Solliciteren Mail je reactie vóór vrijdag 22 oktober naar vacature@scopi Wil je eerst meer info? Bezoek dan onze website www.scope bel met Judith Eijkelkamp, Advisor Human Resources van SCC tel. 020-6554272 Beechavenue I22 I I 19 PR Schiphol-Rijk www.scope.nl Hogeschool Leiden zoekt: Hogeschool Leiden is een groeiende en dynamische org circa 450 medewerkers. In een nieuw gebouw, op loop: Leiden CS, volgen ruim 4300 studenten een opleiding q van Zorg en Welzijn, Techniek, Educatie of Managemer I De hogeschool heeft ook een vestiging in Rotterdam vl; Centraal Station voor ruim 500 studenten. Hogeschoo een regionaal kenniscentrum zijn gericht op het opleid startbekwame beroepsbeoefenaren, innovatie en kennis met het bedrijfsleven. De student staat bij Hogeschool centraal. Het onderwijs en de organisatie zijn erop afg studenten door de opleiding heen hun eigen leerroute te Onze onderwijsvisie verwoorden we met SPACE: Studer aanpak, Persoonlijke leerroute, Assessment, Competent Effectief en eigenzinnig. 0,4 Fte (4 dagdelen) vacaturenummer 39/200 Deze vacature is gesteld voor het clusterbureau Educatie, locatie Leiden. Binnen dit cluster worden projecten binnen de Lerarenopleiding Basisonderwijs en Lerarenopleiding Verpleegkunde gerealiseerd. De functie In deze functie ondersteun je gedurende twee dagdelen de opleidingen bij verschillende projecten die een aantal jaren zullen lopen. Daarnaast werk je twee ochtenden in de week voor het cluster als telefoniste/receptioniste. Functie-eisen Je kunt zelfstandig werken, je werkt planmatig, je kunt prioriteiten stellen en goed samenwerken. Je bent gericht op het verlenen van service. Je beschikt over een MBO-opleiding en werkervaring bij voorkeur op het gebied van projectmatig werken. Goed kunnen werken met Word en handigheid in het leren van programma's is noodzakelijk. Arbeidsvoorwaarden De CAO-HBO is van toepassing. De arbeids overeenkomst is tijdelijk voor de duur van één jaar; bij gebleken geschiktheid kan per jaar een verlenging Hogeschool Leiden tot maximaal twee jaar tot de mogelijkheden behoren. Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal 1.472,- (aanloopschaal 5 CA0-HB0) en maximaal 2.205,- (schaal 6 CA0-HB0) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. De werktijden zijn in overleg, maar in ieder geval een dagdeel op de dinsdag en/of donderdag. Informatie en sollicitatie Informatie over de functie kun je inwinnen bij mevrouw D. van Nieuwenhoven, hoofd afdeling Educatie-Leiden, telefoon 071-5188505, of bij mevrouw M. Corte, projectleider van diverse projecten Educatie-Leiden, telefoon 071-5188736; Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 39/2004/Educatie kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie richten aan: Hogeschool Leiden Mevrouw D. van Nieuwenhoven, hoofd afdelint Educatie-Leiden Postbus 382 2300 AJ Leiden ir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs geste

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22