KI M m GRATIS kameractie REUZENGEBERGTE Crowne Plaza Resort MADEIRA1 HDCMEDIA Familieberichten WAGEMAKER Grafmonumenten Dagje uit? Dagje Pieterburen! EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN DONDERDAG 7 OKTOBER 20Q4 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Als Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben denk aan de weg door mij gegaan dan heb ik het niet voor niets gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor het vele goede dat zij ons in het leven heeft gegeven, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Annichje Ceulemans-Beugel 5 oktober 2004 29 oktober 1923 Guus en Annelies Daniëlle Désirée Sandra 5 oktober 2004 Correspondentieadres: Lijsterstraat 31 2333 XW Leiden Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 8 oktober van 19.00 tot 19.45 uur in "Mariëngaerde", Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 9 oktober om 10.00 uur in de aula van Crematorium "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid ontmoeten wij elkaar in de ont vangkamer van "Rhijnhof". Wij willen het personeel van "Mariënhaven" in het bijzonder van de afdeling Kajuit, bedanken voor de liefdevolle verzorging van moeder gedurende de afgelopen 3 jaar. Met droefheid geven wij kennis van het overlijdei van onze zuster en schoonzuster Annie Ceulemans-Beugel Bilthoven: Alie en Wim Verhoef Westerbork: Mien Beugel-Thijs Spanje: Henny Wolting-Pol Geschokt geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, oma en oma-oma Johanna Jacoba van Oosten-van Stralen - Annie - weduwe van Hendrik van Oosten 12 oktober 1919 +3 oktober 2004 Wij zijn diep bedroefd, maar intens dankbaar voor haar liefde. Ineke Arnoldus-van Oosten Freek Arnoldus Inger en Pim Nicky Robin en Hélène Thijs en Job Karen Fred van Oosten Correspondentieadres: Heivlinder 17 2317 JS Leiden Onze moeder en oma is overgebracht naar het Uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 8 oktober om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang l-Jaagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ie wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Ie ziekte had je volkomen in zijn macht. Ie was zo moe, je hebt je strijd gestreden, al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Ie bent bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze onvergetelijke zorgzame vader en opa Bernardus Adrianus de Boer Bernard echtgenoot van Riet de Boer-Berg in de leeftijd van 68 jaar. M. C. de Boer-Berg Ingrid Daniëlle en Bert Dani 6 oktober 2004 Correspondentieadres: Stompwijkseweg 13 2381 BH Zoeterwoude Bernard is opgebaard in de rouwkamer van Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude, waar doorlopend bezoek mogelijk is van 9.00 tot 19.00 uur. Afscheidnemen van Bernard kunt u tijdens de Avondwake op zondag 10 oktober om 19.30 uur in de St. Janskerk aan de Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude, waarna gelegenheid is tot condoleren. De Eucharistieviering voor hem wordt opgedragen op maandag 11 oktober om 11.00 uur in bovenge noemde kerk, waarna we hem ter ruste zullen leggen op de begraafplaats achter deze kerk. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Na een kortstondig ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Bernard de Boer Fam. de Boer Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden Bernard de Boer Jarenlang was hij voor ons een trouwe vrijwilliger met een bijzondere inzet. Wij zullen zijn steun en kennis van zaken in de ijs hal erg missen. Wij wensen zijn vrouw Riet, Ingrid, Daniëlle en Bert heel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en alle medewerkers Stichting Ijshal Leiden. Er is een land van louter licht waar heil gen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. Daar is het altijd lentetijd in bloei staat elke plant. Alleen de smalle doodszee scheidt ons van dit zalig land. Gezang 290 1 en 2 Diep bedroefd, maar vol goede herinneringen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Dirk Zuilhof Dick echtgenoot van Catalina Moolenaar Sassenheim, 1 maart 1927 Lelden, 5 oktober 2004 Sassenheim: Lien Zuilhof-Moolenaar Amersfoort: Hans en Nel Lieneke en Bram Jan Bert Leiden: Wim en Ad Den Haag: Dick en Karin Friezenhorst 11 2171 VG Sassenheim Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 8 oktober 2004 van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassepheim. De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat Ds. T. Moll, wordt gehouden op zaterdag 9 oktober 2004 om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Julianalaan 6, Sassenheim, waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de Hervormde Kerk, Hoofdstraat 217, Sassenheim. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in vermeld uitvaartcentrum (zij-uitgang begraafplaats). Dick hield van bloemen. "en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn" Openbaring 21-4 Eén dag na de begrafenis van mijn vrouw, overleed na een langdurige ziekte mijn lieve zoon Dick Batenburg echtgenoot van Wilma van der Vegte Hij werd 58 jaar. Oegstgeest, 5 oktober 2004 I. E. Batenburg Van Wijckersloothplein 207 2341 BD Oegstgeest De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Toen wij op die maandag Zagen hoe je daar zo rustig lag Verlost van pijn, verlost van angst Want voor de dood zijn wij het bangst Die angst voor de dood is niet verdiend Hij heeft gehandeld als een vriend Hij heeft je zacht in slaap gesust Ceen pijn, geen angst, maar eindelijk rust Na een leven vol zorg voor zijn gezin, ging op maan dag 4 oktober 2004 van ons heen mijn lieve man, onze vader en opa Petrus Johannus Noordermeer Piet in de leeftijd van 70 jaar. C. Noordermeer-de Lange Marianne en Gerard Silvana en Ronald Stefano Peter en Alida Rowena Charmaine Jolanda en Michel Yoni Zeno Gerrit Kasteinstraat 53 2321 RV Leiden Correspondentieadres: M. M. Noordermeer Berline 9 2171 ME Sassenheim Piet is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van Piet op vrijdag 8 oktober om 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. t Na afloop is er gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze Piet Wat zullen wij je missen Kees en Rie Riek en Wim t Wil en Wim Lina en Henk t Ruth en Cora Frans en Marja Joop en Janny Henny en Henk Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mee dat, na een veelbe wogen leven van ons afscheid heeft genomen mijn maatje, onze lieve zorgzame vader en trotse knutsel- opa Henk Jagers in de leeftijd van 79 jaar. Philine Jagers-Raar Frits en Rinie Dennis, Marvin Conny en Jan Rowan, Ryan 29 september 2004 Raamsteeg 39 2311 PL Leiden De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstel ling en medeleven te hebben ontvangen na het overlij den van Anna de Wit-van der Vos Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Kom kijken hoe wij zieke zeehonden helpen, zodat we ze sterk en gezond weer in zee kunnen vrijlaten. lCBF" Ons bezoekerscentrum V-» is alle dagen van het jaar geopend van 09.00 tot 18.00 uur. Entree slechts INu direct helpen kan ook! Giro 8020 zeehondencrèche pieterburen Hoofdstraat 94 A, Pieterburen www.zeehondencreche.nl Ten kantore van de Kamer van Koophandel Rijnland te Leiden, i Lisse ligt heden voor een ieder terf' Het Activiteitenplan alsmede De Begroting 2005 Kamer van Koophandel en voor Rijnland Stationsweg 41 2312 AT Leiden Raoul Wallenbergplein 21 A 2404 ND Alphen a/d Rijn Heereweg 339 2161 BL Lisse H - K Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg dromen in een ander land. Met een bc hand, kun je reizen in je hoofd. Waar wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON. (020) 654 30 43 WWW.PAPIEI 8-daagse autoreis naar prachtig Tsjechië Gratis autoreis naar het prachtige Reuzengebergte in okto ber en november' In het sfeervolle dorpje Rokytnice in Tsjechiè, bevindt zich het gezellige eigen hotel van KRAS Stervakanties, Sporthotel Bohemia. Omdat wij u graag met dit hotel kennis willen laten maken, doen wij u deze unieke aanbieding! U krijgt van ons de kamer, uiteraard voorzien van badkamer, toi let, tv en telefoon GEHEEL GRATIS aangeboden! Het enige dat u betaalt is het dagelijks uitgebreide ontbijtbuffet en 3-gan- gendiner (verplicht) vanaf slechts 17,50, dus voor een week betaalt u vanaf slechts 122,50. Laat u eens heerlijk verwen nen en ontdek dit gebied met haar golvende landschap en pit toreske boerendorpjes, waar de tijd stil is blijven staan. SPORTHOTEL BOHEMIA Het toenstenklasse Hotel Sporthotel Bohemia is gelegen in het vakantieplaatsje Rokytnice Het hotel is voorzien van een loun ge, receptie, kleine shop (waar het beroemde Boheemse knstal- en glaswerk worden verkocht), lift, restaurant Bierstube, bar met dansvloer, parkeerterrein, fitnessruimte en sauna (tegen beta ling). Uw kamer is voorzien van douche, toilet, telefoon en tv. TIPS VOOR UITSTAPJES De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van leuke uitstapjes Wij raden u een tochtje naar d« 'Gouden Stad' Praag zeker aan, met oa.de Praagse Burcht bestaande uit bin nenhoven, fonteinen, de beroemde St. Vituskathedraal, de Ro maanse St. Jorisbasiliek en het Koningspaleis. Ook het gouden straatje is de moeite waard, net zoals de Karelsbrug, de Jood se begraafplaats en het marktplein met het astronomische uurwerk- In Novi Bor kunt u een kijkje nemen in een authen tieke glasfabriek en de plaatsjes Harrachov en Spindlemv Min zijn ook de moeite waard om te bezoeken.In het noorden ligt de prachtige bergstreek Jizerskehory, evenals in de andere delen van het Boheemse Woud vindt u hier prachtige bossen, grillige rotsformaties en loodrechte zandsteenkolossen. GRATIS kameractie Parkhotel Bohemia Ook in dit eigen hotel in Stare Splavy hebben wij een unieke aanbieding! Van oktober t/m december krijgt u de kamers GRATIS aangeboden, hel enige dat u betaalt is 19,50 p.pp.d. voor het ontbijtbuffet en diner (ver plicht). Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 94.850 flankomstdata HZ 94.825 Toeslagen per persoon: reserveringskosten 15 per boeking, halfpension 17,50 per dag (verplicht) Prijzen zijn pjj, tenzij anders vermeld ExcL vervoer, res kosten verzorging o.bv. halfpension (verplicht), toenstenbel.. div verzekeringen Vraag uit gebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94 82S St&r'krak* n-fcien 1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u In: Alkmaar Kanaalkade 28 E Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 L5U Baam Brinkstraat 17-Haarlem Schagchelstraat la-Hoorn Veemarkt 45-47 www.kras.nl mi t/m vr: 08 .30-10.30 uur. ia: 09.10-1S.30 uur ffl 073 - 5 999 999 vliegreis Amsterda v.v. per Transavia verblijf in Crowne I Madeira*"** dagelijks ontbijt Heerlijke 8-/15-daagse zonvakantie TOPvoordelig en lekker luxe naar subtropisch Madeira! KRAS Stervakanties heeft v/eer een geweldige deal weten te sluiten met de directie van het 5-sterren Crowne Plaza Resort Madeira.Dit is zonder twijfel één van de beste hotels van het eiland! En van deze geweldige deal laten we u natuurlijk profi teren, want een 8-daagse reis naar dit bloemeneiland kunt u al boeken voor een krasse prijs vanaf slechts 499' Het prachtige Madeira met haar heerlijke klimaat wordt niet voor niets het'bloemeneiland genoemd U vindt hier een indruk wekkende natuur met de mooiste bloemen en planten Op dit eiland kunt u uitstekend wandelen en fietsen en de hoofdstad Funchal en de vele authentieke dorpjes zijn ook zeker een bezoekje waard! Kortom: super-de-luxe genieten op een geweldig eiland! Boek snel, want vol vol' CROWNE PLAIA MADEIRA*"" publiek, waarvan de Botanische tuinen Palheiro in de heuvels van Funchal de meest tx dacht u van Camacha. beroemd om zijn rit Porto Moniz. een dorpje aan de noordwest ka sche zwembaden waarin u heerlijk kul Schitterende uitzichten over de Atlantische Oa lijn vindt u bij Ponta de Sao Lourenfo Hel Monte, met haar prachtige tuinen, kijkt uit ovl eruit ziet als een door heuvels beschut amfithtj Dit fantastische 5-sterren Crowne Plaza Resort is direct aan zee gelegen, op 20 min lopen van het gezellige plaatsje Funchal Natuurlijk heeft dit tophotel vele faciliteiten zoals een receptie. 5 café/restaurants, groot zonneterras aan zee. binnen- en buitenzwembad, sauna en whirlpool. Uw comfor tabele kamer is fraai ingericht en beschikt over balkon, tele foon, tv, badkamer met bad/douche en toilet.U verblijft hier op basis van logies en uitgebreid ontbijtbuffet. TIPS VOOR UITSTAPJES De inwoners van Madeira noemen hun eiland met voor niets the floating garden', het eiland staat namelijk vol met exoti sche en zeldzame planten! Veel tuinen zijn open voor het Vertrekdata HW 96.574 j 8dgn November 4-11-18-25 va €51( December 2-9-16 va €49! Januari 6-13-20-27 v a. 491 Februari 3-10-17-24 v a 53! Maart 3-10-17-24-31 va 54! April 7 v a 598 Toeslagen per persoon: 1 -pk v a. 220 p.w., halfpension 150 p.wj toeristenbelasting en reserveringskosten i zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exc fers, halfpension, excursies, luchthaven/tol ting en reserveringskosten, div. verzeketj uitgebreide reisbeschrijving re S^e'l/akan'ti&a 1KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u In: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112- Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 11 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 St-

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4