Nederland bedankt! EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. HDCMEDÏA 5-sterren-de-luxe MALI Familieberichten I ISÏ 3 WiTJE Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg kunnen dromen in een ander land. Met een boek in je hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheen je wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en papier. DINSDAG 5 OKTOBER 20Q4 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten in Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Diep bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waar mee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze liefhebbende vader, schoonvader en trotse opa Bert Jan Vermeer Hoogleraar Dermatologie en oud-decaan Leids Universitair Medisch Centrum Officier in de Orde van Oranje-Nassau Rheden, 10 juni 1942 Oegstgeest, 1 oktober 2004 Jacqueline Vermeer- Rosenbach Maarten Vermeer en Andrea Stouthamer Mau rits en Florine Margreet Vermeer en Paul Wessels Misja en Puck Aert van Neslaan 226 2341 HK Oegstgeest Voor hen die afscheid willen nemen van Bert Jan is daartoe gelegenheid op 4 en 5 oktober van 18.00 tot 19.00 uur thuis in Oegstgeest. De bijeenkomst van afscheid en gedenken vindt plaats op woensdag 6 oktober om 13.30 uur in Het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 4-6 in Oegstgeest. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Willibrords Erf, gelegen naast de kerk. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Prof. dr. Bert Jan Vermeer Bert Jan was bijna zijn gehele arbeidzame leven aan de afdeling Huidziekten van het LUMC verbonden, eerst als arts-assistent, later als staflid Dermatoloog en van 1988 tot 1996 als afdelingshoofd. Ook na zijn toetreding tot de Raad van Bestuur in 1996 bleef hij een bron van inspiratie. Zijn wens om na zijn pensionering weer betrokken te zijn bij het onderzoek van de afdeling is helaas niet in vervulling gegaan. We zullen zijn warme persoonlijkheid en creativiteit missen. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar de familie. Namens alle medewerkers van de afdeling Huidziekten LUMC Prof. dr. R. Willemze Afdelingshoofd Leiden, 1 oktober 2004 Heden bereikte ons het bericht dat vrijdag 1 oktober is overleden mevrouw Lies Schildknegt. Zij heeft verscheidene jaren de functie van vice- voorzitter bekleed van de Adviesraad Ouderen Leiden. Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerd en betrokken lid van onze groep. Namens de A.O.L. mevrouw A.M. van Mil, voorzitter heer W. van Houten, secretaris Gesloten ogen houden verdriet verborgen. Alleen trillende wimpers en bevende lippen verraden de innerlijke pijn geuit door een traan. Onze broer Piet Loos Familie Loos Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze levensvriend Jan van Rijn Wij wensen Rie en de kinderen veel kracht en sterkte toe. Leen en Corrie Bezemer- Rarlevliet Katwijk, 4 oktober 2004 Vluchtelingenwerk Nederland bestaat 25 jaar. In die tijd vonden bijna 200.000 vluchtelingen vei ligheid in ons land. Vluchtelingenwerk Neder land zet zich dagelijks in voor hun bescherming en integratie. De vluchtelingen zijn dankbaar dat zij in Nederland een kans hebben gekregen. Wilt u meer weten over ons werk? Kijk op www.vluchtelingenwerk.nl, of bel met (020) 346 72 00. ltie van vluchteling Vluchtelingenwerk Nederland Wij maken er werk van. Giro 123488, Amsterdam. MALTA Genieten op prachtig eih I in de Middellandse Zee Super-de-luxe én supervoordelig naar Malta... dat kan nu bij KRAS Stervakanties' Want wij hebben een grandioze vliegvakan tie voor u samengesteld naar dit mediterraans eiland tegen spot prijzen. Zeg nou zelf; een 8-daagse vliegreis met verblijf in een 5-sterren TOPhotel vanaf slechts 299 is toch werkelijk geen geld- Het is goed toeven op Malta in de wintermaanden. Met temperaturen tussen 15 en 20 graden is het een stuk aangenamer dan in ons koude kikkerlandje! De rijke historie, leuke (haven-) stadjes, vriendelijke bevolking en uitstekende keuken zijn de per fecte ingrediënten voor een heerlijke, onbezorgde vakantie Aarzel dan ook niet langer en boek, want alleen de snelste beslis sers kunnen genieten van deze knalaanbieding! CROWNE PLAZA HOTEL»»**» U verblijft in het schitterende 5-sterren Crowne Plaza Hotel,gele gen in de levendige stad Sliema Het hotel beschikt over oa.een bar, restaurant, nachtclub, winkeltjes, binnen- en buitenzwembad en sauna.Uw 2-pk is voorzien van badkamer met bad/douche en toilet airconditioning, telefoon en tv. Tegen een gennge toeslag kunt u ook een prachtige kamer boeken met zeezicht. MALTA Malta is gelegen in de Middellandse Zee tussen Sicilië en Tunesie De kleine archipel bestaat uit het grootste eiland Malta en twee kleinere eilandjes Gozo en Comino. De eilanden heb ben een onbezorgde sfeer, vriendelijke bevolking, kleine dorpjes en steden met een rijk verleden met meer dan 6000 jaar geschiedenis. Prachtige bezienswaardigheden zijn o.a. de hoofdstad Valetta. met de Upper Baracca tuinen, de'stille'stad Mdina en het zustereiland Gozo Malta biedt naast cultuur ook prachtige baaien en helderblauw water De langgerekte stran den van Meïïieha en Golden Bay staan garant voor een dagje volop plezier. Dus: op naar Malta! Vertrekdata HW 96.586 November 11-18 December December December Februari Februari Maart I$"s €339 €319 €299 €449 €299 €319 €329 €359 €449 €379 €379 €429 €419 €419 €549 €419 €419 €429 €439 €569 €489 €489 Toeslagen per persoon: 1-pk (8 dgn 65, 15 dgn 130), kmr met zeezicht, luchthavenbeiasting en res.kosten 55. halfpension 145 (optioneel) met verplichte toeslag diner op 24/12 29) en 31/12 41). Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Exclusief: luchthavenbelasting en reserveringskosten, halfpension, div. verzekeringen Vraag uitgebreide reisbeschrijving reis- nummer HW 96.586 KRAS KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 JJ) Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 X. www.kras.nl mi t/m vr 01.10-20.10 uur. u: 00.10-15.10 uur SS 073 - 5 999 999 Cathy en Redouan wonen in een achterstands- Al deze projecten kosten veel geld. r( wijk. Zonder speeltuin of voetbalveldje. Wel is vragen we u alstublieft om een bijd^j, er veel criminaliteit. En een gevaarlijk pleintje Want alleen dan worden kinderen a|' vol gebruikte drugsspuiten. Worden Cathy en en Redouan niet het kind van de rek), Redouan door deze omgeving straks het kind i van de rekening? Niet als het aan Jantje Beton ligt. Want wij hel pen kinderen vóórdat het mis gaat. Met speel- voorzieningen en speciale kinderprojecten. Met een gezellig dagje uit en een weekje vakan tiekamp. Want door samen te spelen, leren ze samen te leven. Heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen en op het verkeerde pad raken. Of dat ze onhandelbaar worden en van kwaad tot erger vervallen. Helpt u ook het ki van de rekening? Kijk voor meer informatie: www.jantjebeton.nl Of doneer op: giro 1247 DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFO.NL

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4