SPORT 6
Actuele SMS-service
amateurvoetbal
19 o-.
HDC 986
maandag 4 OKTOBER 20(|
BUITENLANDS VOETBAL
BELGIË
Uitslagen: Anderlecht-Cercle B 5-2, St.
Truiden-Charleroi 2-2. Bergen-FCBrus-
sels 1-2, Germinal B-Lokeren 1-2,
Gent-Oostende 2-1, Beveren-Lierse 2-
0, Standard Luik L-Moeskroen 2-0,
Westerlo-La Louvière 0-2, Brugge-RC
Genk 1-1.
Stand:
Brugge
8-20
Westerlo
8-11
Anderlecht
8-18
Cercle B
8-10
La Louvière
8-16
Germinal B
8-9
Gent
8-15
Beveren
8-9
Lokeren
8-14
Lierse
8-7
Standard L
8-14
FCBrussels
8-/
RC Genk
8-13
St. Truiden
8-6
Charleroi
8-13
Bergen
8-5
Moeskroen
8-11
Oostende
8-3
DUITSLAND
Uitslagen: Freiburg-Mainz 05 1-2, Dort-
mund-FC Nürnberg 2-2, Kaiserslautern-
Hertha BSC 0-2, B. Leverkusen-HSV
Hamburg 3-0, Bremen-Bayern Mün. 1-
2, Wolfsburg-Borussia M 2-1, Rostock-
Hannover 96 1-3, Bielefeld-VfB. Stutt
gart 0-2, Schalke '04-VfL, Bochum 3-2.
Stand:
Wolfsburg 7-18 Hannover 96 7-8
Stuttgart 7-17 Bielefeld 7-8
Bayern Mün. 7-14 FC Nürnberg 7-7
Bremen 7-12 Freiburg 7-7
Mainz 05 7-12 VfL. Bochum 7-7
Leverkusen 7-11 Borussia M 7-6
Schalke '04 7-9 Kaiserslautern 7-6
Hertha BSC 7-8 HSV Hamburg 7-6
Dortmund 7-8 Rostock 7-5
ENGELAND
Uitslagen: Southampton-Man. City 0-0,
Arsenal-Charlton 4-0, Blackburn R.-As
ton V. 2-2, Everton-Tottenham 0-1,
Norwich C-Portsmouth 2-2, West Brom-
Bolton 2-1, Birmingham-Newcastle 2-
2, Man. United-Middlesbor. 1-1, Chel
sea-Liverpool 1-0
Stand:
Arsenal
8-22
Liverpool
7-10
Chelsea
8-20
Portsmouth
7- 8
Everton
8-16
Fulham
7- 8
Man United
8-13
Man. City
8- 8
Tottenham
8-13
Birmingham
8- 7
Newcastle
8-12
West Brom
8- 7
Bolton
8-12
Blackburn R.
8- 6
Aston V.
8-11
Southampt.
8- 5
Middlesbor.
8-11
Norwich C
8- 5
Charlton
8-11
Crystal P.
7- 2
FRANKRIJK
Uitslagen: Istres-Marseille 0-2, Bastia-
Paris S.G. 1-2, Caen-Bordeaux 1-1,
Lens-Ajaccio 1-1, Monaco-Nice 3-4,
Strasbourg-Nantes 0-2, Metz-Sochaux
0-0, Rennes-Lille 0-1, Toulouse-Auxer-
re 1-2, St.Etienne-Lyon 2-3.
Stand:
Lille
9-19
Bastia
9-12
Lyon
9-19
Lens
9-11
Monaco
9-17
Caen
9-11
Auxerre
9-16
Sochaux
9-11
Marseille
9-16
Rennes
9-11
Bordeaux
9-14
Paris S.G.
9-10
Metz
9-13
St.Etienne
9- 7
Toulouse
9-12
Ajaccio
9- 7
Nantes
9-12
1 stres
9- 4
Nice
9-12
Strasbourg
9- 4
ITALIË
Uitslagen: Cagliari-Brescia 2-1, Chievo-
Lecce 2-1, Atalanta-Lazio 1-1, Messi
na-Siena 4-1, AC Milan-Reggina 3-1,
Palermo-Bologna 1-0, Parma-Fiorentina
0-0, Sampdoria-Livorno 2-0, Udinese-
JuventusO-1, Roma-Inter 3-3.
Stand:
Juventus
5-13
Sampdoria
5-6
Messina
5-11
Reggina
5-6
AC Milan
5-10
Udinese
5-5
Chievo
5- 9
Roma
5-5
Palermo
5- 9
Fiorentina
5-5
Cagliari
5- 9
Siena
5-4
Lecce
5- 8
Atalanta
5-3
Lazio
5- 8
Parma
5-3
Inter
5- 7
Brescia
5-3
Bologna
5- 6
Livorno
5-2
PORTUGAL
Uitslagen: Academica-G. Vicente 2-1,
Moreirense-Setubal 2-2, Penafiel-Esto-
ril 2-1, Porto-Belenenses 3-0.
Stand:
Benfica
4-10
Beira Mar
4-6
Maritimo
4- 9
Nacional
4-6
Porto
5- 9
Moreirense
5-5
Setubal
5- 8
Estoril
5-5
Rio Ave
5- 7
Leiria
4-4
Belenenses
5- 7
Guimaraes
4-4
Boavista
5- 7
Sporting
4-4
Penafiel
5- 7
Academica
5-4
Braga
4- 6
G. Vicente
5-3
SCHOTLAND
Uitslagen: Aberdeen-Dundee 1-1, Dun-
ferml.-Hibernian 1-1, Dundee Utd.-Cel
tic 0-3, Inverness-Motherwell 1-1,
Glasg. Rangers-Kilmarnock 2-0, Hearts
of Midi.-Livingston 0-0.
Stand:
Celtic
8-22
Kilmarnock 8-12
Rangers
8-17
Dundee 8- 6
Motherwell
8-14
Livingston 8- 6
Aberdeen
8-13
Dunferml. 8- 6
Hearts
8-12
Dundee Utd. 8- 6
Hibernian
8-12
Inverness 8- 4
SPANJE
Uitslagen: Real Betis-Valencia 1-1,
Real Sociedad-Atl. Madrid 1-0, Alba-
cete-Espanyol 1-0, Santander-Sevilla 0-
0, Getafe-Atl. Bilbao 3-1, Levante-Mal-
lorca 2-0, Villareal-Zaragoza 2-0, Móla-
ga-Osasuna 2-0, FC Barcelona-Numan-
cia 1-0, Real Madrid-Deportivo 0-1.
Stand:
Barcelona 6-16 Deportivo 6-8
Valencia 6-14 Villareal 6-6
Sevilla 6-11 Getafe 6-6
Malaga 6-10 Real Betis 6-6
Espanyol 6-10 Atl. Bilbao 6-5
Atl. Madrid 6-10 Real Sociedad 6-5
Levante 6-10 Albacete 6-5
Osasuna 6-10 Numancia 6-5
Zaragoza 6-10 Santander 6-5
Real Madrid 6- 9 Mallorca 6-4
TURKIJE
Uitslagen: Rizespor-Malatyaspor 0-1,
Diyarbakirspor-Sakaryasp 1-0, Ankara-
gücü-Gaziantepspor 2-1, Fenerbahce-
Denizlisporsp. 2-0, Istanbulspor-Kayse-
risp. 2-0, Konyaspor-Genclerbirligi 3-2,
Trabzonspor-Besiktas 1-0, Samsun-
spor-Sebatspor 3-0.
Stand:
Fenerbahce
8-22
Ankaraspor f
3-11
Trabzonspor
8-22
Konyaspor I
3-10
Galatasaray
8-19
Diyarbakirspor
8-9
Malatyaspor
8-16
Genclerbirligi
8-8
Denizlisp.
8-15
Besiktas
8-6
Gaziantepsp.
8-14
Istanbulspor
8-5
Rizespor
8-12
Sebatspor
8-3
Ankaragücü
8-12
Kayserisp.
8-2
Samsunspor
8-11
Sakaryasp
8-1
AMATEURVOETBAL
RESERVEVOETBAL
ZATERDAG
hoofdklasse A Voorschoten'97 2-Ex-
celsior M. 2 0-2, Rijnsburgse Boys 2-
Quick Boys 2 2-5, Capelle 2-Katwijk 2
1-2, FC Lisse 2-Noordwijk 2 5-0, Ba-
rendrecht 2-ARC 2 1-4, Zwaluwen 2-
JAC 2 2-2.Stand: Excelsior M. 2 5-11,
ARC 2 5-10, Katwijk 2 5-10, Baren-
drecht 2 5-10, FC Lisse 2 5-9, Quick
Boys 2 5-9, Rijnsburgse' Boys 2 5-8,
Noordwijk 2 5-5, Zwaluwen 2 5-3, Ca
pelle 2 5-2, JAC 2 5-2, Voorschoten'97
2 5-1.
Ie klasse A Ter Leede 2-Vitesse Delft
2 3-1, DSVP 2-De Jodan Boys 2 1-1,
Scheveningen 2-Sportlust '46 2 3-0,
Valken'68 2-RCL 2 2-5, Katwijk 3-
Quick Boys 3 1-1, Spirit 2-Zevenhoven
2 3-1.
2e klasse A ARC 3-Spirit 3 1-1, DSO
2-Ter Leede 4 3-1, Koudekerk 2-WDS 2
1-1, Quick Boys 5-RCL 4 4-1, Forum
Sport 3-BVCB 2 1-2, Noordwijk 4-Soc-
cer Boys 2 4-1.
2e klasse B Die Haghe 2-Forum Sport
2 0-0, Semper Altius 2-DS0 3 4-4,
Quick Boys 4-Rijnsburgse Boys 3 0-0,
WOR 2-FC Rijnvogels 2 3-8, RCL 3-
Noordwijk 3 4-4, Capelle 3-Ter Leede 3
1-4.
3e klasse A JAC 3-Katwijk 4 1-3,
Oegstgeest 2-Floreant 2 4-2, Be Fair 2-
DWO 2 4-1, Forum Sport 4-Voorscho-
ten'97 3 1-2, Rijnsburgse Boys 4-SEV
2 1-1, FC Rijnvogels 3-DSVP 3 2-3.
3e klasse B WK 2-ARC 4 0-3, De Jo
dan Boys 3-Siveo '60 2 1-0, Floreant 3-
Rohda '76 2 6-0, FC Rijnvogels 4-Ze-
venhoven 3 2-2, Voorschoten'97 4-Ber-
kel 2 3-4.
4e klasse A Hazerswoudse Boys 2-
Naaldwijk 3 uitg., GHC 2-Tonegido 1-4,
Wassenaar 2-BSC '68 2 2-2, TAW 2-
Kagia 2 1-2, Nootdorp 8-Leiden 2 4-3.
4e klasse E SEV 3-Valken'68 3 6-2,
Oegstgeest 3-Quick Boys 6 1-3, JAC 4-
Kagia 3 4-4, Katwijk 5-FC Lisse 3 uitg.,
Noordwijk 5-Scheveningen 3 3-4.
4e klasse F ARC 5-Valken'68 4 6-5,
DWO 3-Rijnsburgse Boys 6 1-5, SEV 4-
Alphia 3 2-9, Quick Boys 7-Te Werve 5
4-0, TAW 3-JAC 5 3-1, Noordwijk 6-
Katwijk 6 8-0.
5e klasse A Roodenburg 2-Aarlander-
veen 2 5-0, Lugdunum 2-Van Nispen 2
3-1, Waddinxveen-LSW'70 2 3-2,
Blauw-Zwart 2-FC Boshuizen 2 3-3,
UVS 2-Koudekerk 3 5-0, Floreant 4-
Sportief 2 2-1.
5e klasse B Noordwijk 7-Wassenaar 3
0-3, Rijnsburgse Boys 7-0egstgeest 4
1-1, FC Lisse 4-Ter Leede 6 4-2, Kat
wijk 7-UVS 3 uitg., Valken'68 5-Voor-
schoten'97 5 4-2, Quick Boys 8-FC
Rijnvogels 5 0-4.
5e klasse C DWO 4-Quick Boys 9 5-3,
Valken'68 6-JAC 6 1-4, Forum Sport 5-
Ter Leede 5 2-2, SV'35 3-DVC 3 2-1,
DSO 5-Katwijk 8 1-2, Noordwijk 8-Kat-
wijk 9 1-3.
5e klasse DHazerswoudse Boys 3-BSC
'68 3 3-5, Oosterheem 2-ARC 6 4-5,
Soccer Boys 3-SVOW 2 3-1, Woubrugge
3-Spirit 5 0-6, Alphia 4-Siveo '60 3 1-
0, De Jodan Boys 5-Zevenhoven 4 3-0.
5e klasse E Bergambacht 2-De Jodan
Boys 6 5-1, Linschoten 2-Schoonhoven
3 3-1, Capelle 5-ARC 8 1-1, ARC 7-
WOR 3 1-3, Sportiust '46 4-Rohda '76
3 3-3, Spirit 6-WDS3 1-1.
6e klasse A LSW'70 3-Ter Leede 7 3-
2, Rijnsburgse Boys 9-Leiden 3 3-3,
JAC 7-0egstgeest 6 1-0, RCL 5-Val-
ken'68 7 2-4, Quick Boys 12-FC Rijn
vogels 6 1-1, Katwijk 10-Duinoord/J. 4
2-5.
6e klasse B Nat. Nederlanden 2-Duin-
oord/J. 3 1-1, SEV 5-DSO 7 1-4, Rijns
burgse Boys 1 O-Forum Sport 6 8-3,
Voorschoten'97 7-RCL 6 2-2, SV'35 4-
Katwijk 11 3-1, ARC 12-Quick Boys 13
3-3.
6e klasse C Katwijk 12-Oegstgeest 5
13-1, Ter Leede 8-Noordwijk 9 2-8,
WSB 2-FC Rijnvogels 7 10-0, FC Lisse
5-Quick Boys 10 5-3, ARC 9-SV35 6
7-4, Rijnsburgse Boys 11-Voorscho-
ten'97 6 4-3.
6e klasse D Lugdunum 3-Quick Boys
11 2-0, RCL 7-ARC 10 0-7, Bernardus-
GHC 3 5-1, Stompwijk'92-Alphia 6 2-
2, FC Rijnvogels 8-Katwijk 13 6-3,
Meerburg-Rijnsburgse Boys 12 0-3.
6e klasse E Alphia 5-BVCB 6 5-1, Ha
zerswoudse Boys 4-TAW 4 1-3, Zwam-
merdam 3-Koudekerk 4 uitg., Moerka-
pelle 3-Woubrugge 4 2-1, SVOW 3-
Sportlust '46 5 3-0, ARC ll-Ooster-
heem 31-1.
7e klasse AOosterheem 5-DW0 5 4-1,
Zoetermeer 2-0egstgeest 9 5-3, Noord
wijk 12-Katwijk 14 4-2, Quick Boys 16-
Forum Sport 7 4-2, Voorschoten'97 9-
GWS 3 4-1, Rijnsburgse Boys 14-RCL 8
12-5.
7e klasse B DWO 6-SJC 2 2-1, GWS 2-
WSB 3 4-0, Oegstgeest 7-FC Lisse 6 6-
2, FC Rijnvogels 9-Foreholte 2 2-5, SEV
6-Valken'68 8 2-2, Quick Boys 14-
Noordwijk 10 7-2.
7e klasse C Leiden 4-Katwijk 15 5-0,
Quick Boys 15-FQ Rijnvogels 10 4-2,
Docos 2-RCL 9 0-1, SJC 3-Oegstgeest 8
2-4, SEV 7-Valken'68 9 1-4, FC Lisse
7-Noordwijk 11 2-2.
7e klasse D FC Boshuizen 4-ARC 13
2-5, Tonegido 2-DWO 7 4-3, DSO 8-
DSVP 8 4-4, RCL 10-Quick Boys 17 3-
0, Alphia 7-Noordwijk 13 5-6, SEV 8-
Wassenaar 4 6-0, Oegstgeest 10-ARC
13 uitg..
7e klasse E Zevenhoven 5-Sportlust
'46 7 5-7, DSO 10-DSVP 9 3-4, Alphia
8-Meerburg 3 4-4 gest., SJZ-ARC 15 2-
3, Koudekerk 5-TAW 5 6-0, NSV '46-
Woubrugge 5 4-4.
7e klasse F Ariston'80 4-Alphia 9 4-2,
Floreant 5-Be Fair 6 3-5, CVC Reeuwijk
4-ARC 14 6-2, DSVP 10-Sportlust '46
8 uitg., RKDEO-Soccer Boys 5 2-8.
7e klasse reserve VA: KSD 2-Docos 3-3,
FC Boshuizen 3-Voorschoten'97 8 2-2,
Vitesse Delft 7-SVOW 4 0-2, Nootdorp
5-Ter Leede 9 5-3, Meerburg 2-Leiden
5 0-3, Rijnsburgse Boys 13-JAC 8 7-2.
8e klasse A Leiden 7-SEV 10 3-3, Val
ken'68 10-FC Lisse 8 1-3, Oegstgeest
13-Quick Boys 18 4-0, Kagia 4-WSB 4
1-3, SJC 4-Forum Sport 10 4-2, Van
Nispen 3-Rijnsburgse Boys 16 11-2.
8e klasse B RCL 11-Kagia 5 uitg.,
WSB 5-Quick Boys 19 1-7, Leiden 6-
Voorschoten'97 13 0-4, Valken'68 11-
Ter Leede 10 6-3, SV'35 7-Abbenes 3
1-4, Oegstgeest 11-FC Lisse 9 1-4.
8e klasse C Noordwijk 14-FC Rijnvo
gels 12 6-2, Foreholte 3-SJC 5 1-2,
RCL 12-Oegstgeest 12 0-0, DWO 8-F0-
rurTi Sport 8 2-5, Katwijk 16-FC Rijnvo
gels 116-1, Quick Boys 20-GWS 4 6-2.
8e klasse D Voorschoten'97 ÏO-DWO
9 0-2, SV'35 8-Duinoord/J. 5 1-8,
Oegstgeest 14-Graaf W II VAC 4-0. Wil
helmus 2-RCL 13 0-5, Forum Sport 9-
Blauw-Zwart 3 9-2, JAC 9-Wassenaar 5
5-1.
8e klasse E Valken'68 12-GHC 4 4-2,
FC Rijnland-Rijnsburgse Boys 15 2-4,
Teylingen-ARC 19 5-3, WSB 6-Leid-
sche Boys 2 0-2, Ter Leede 11-Lugdu-
num 4 uitg., LSW'70 4-Leiden 8 afg..
8e klasse F Aarlanderveen 3-Rohda
'76 7 4-3, Sportief 3-Zevenhoven 6 1-
3. ARC 18-TAW 6 0-4, Koudekerk 6-
Spirit 8 uitg.. Soccer Boys 6-CVC Reeu
wijk 6 1-2, Waddinxveen 2-DSO 14 3-
2.
8e klasse g Be Fair 8-Zwammerdam 4
3-1, Woubrugge 6-DSO 13 1-2, Spor
tief 4-Koudekerk 7 3-3, RCL 14-HVZ 5-
3, Aarlanderveen 4-De Jodan Boys 11
4-5, ARC 16-Stompwijk'92 2 1-4.
8e klasse H Koudekerk 8-Rohda '76 5
2-1, Spirit 9-Oosterheem 4 0-0, Sport-
lust '46 12-Soccer Boys 7 5-5, ARC 17-
Gouda 7 uitg., DONK 2-BSC '68 4 3-3.
8e klasse reserve VA: SEV 12-Hazers-
woudse Boys 5 2-6, Abbenes 2-FC Bos
huizen 4 uitg., Moerkapelle 7-Leidsche
Boys 3 uitg., DSVP 11-Alphia 11 6-1,
Voorschoten'97 11-Marine 2 3-1, FC
Lisse 10-Wou brugge 7 3-2.
8e klasse reserve VB: GWS 5-DSO 12 2-
2, Aarlanderveen 5-Vitesse Delft 8 5-1,
BSC '68 5-Hazerswoudse Boys 6 1-7,
Hazerswoudse Boys 7-Alphia 10 0-3.
SHELL A-JUNIOREN
2e divisie A algemeen: Spakenburg-
AGOW 3-6, Hoofddorp-FC Volendam 2
1-1, DWV-Elinkwijk 1-1, Hollandia-Ro-
da '46 3-2, DWS-IJsselmeervogels 4-1,
Hellas Sport-Alphense Boys 1-0.
2e divisie B algemeen: Sparta-BSC 0-4,
RVC/Rijswijk-Spartaan'20 1-1, Sarto-
Katwijk 0-2, Quick-VCS 1-1, Kozakken
B-Laakkwartier 5-3, Quick Boys-SC Fey-
enoord 1-4.
A-JUNIOREN
3e divisie B algemeen: Noordwijk-JSV
Nieuwegein 2-1, Voorschoten'97-DSO
1-8, DCG-Zeeburgia 1-1, De Jodan
Boys-Huizen 3-1, ARC-Abcoude 0-2,
DOVO-FC Lisse 0-2.
SHELL B-JUNIOREN
2e divisie B algemeen: Alexandria'66-
Quick Boys 1-2, UVS-RVC/Rijswijk 1-2,
Excelsior M.-Barendrecht 2-1, Spar-
taan'20 2-ADO Den Haag 2 0-2,
SWSMC-Excelsior R. 2 1-2, BSC-DHC
0-8.
B-JUNIOREN
3e divisie B algemeen: Blauw Wit-DOVO
2-2, JSV Nieuwegein-FC Omniworld 2
1-1, Sportlust '46-Geinoord Nieuwe
gein 1-1, Vitesse '22-RKAW 5-0, FC
Lisse-Roda '46 0-2, DCG-AFC 2 2-0.
DAMES
WEST 2
2e klasse A algemeen: Ter Leede 3-RK-
DEO 1-0, FC Lisse-Smerdiek 0-1, Quick
Boys-Peursum 1-2, De Jodan Boys-Xer-
xesDZB 3-0, Zwaluwen-Berkel 2-2, Ba-
rendrecht-WIK'57 8-0, Spijkenisse-
MW '27 0-4.
ZONDAG
hoofdklasse A Westlandia 2-SWSMC
2 1-2, DHC 2-Quick 2 1-2, HBS 2-UVS
2 4-3, WSB 2-Concordia 2 3-0, Kra
nenburg 2-Poortugaal 2 4-0, VELO 2-
Excelsior'20 2 0-2.Stand: Kranenburg
2 5-15, WSB 2 5-13, Quick 2 5-11,
Westlandia 2 5-10, SWSMC 2 5-9, Ex-
celsior'20 2 5-6, HBS 2 5-5, Concordia
2 5-5, DHC 2 5-4, VELO 2 5-4, Poortu-
gaal 2 5-1, UVS 2 5-0.
Ie klasse A Tonegido 2-Wilhelmus 3
6-2, SJC 2-Westlandia 3 0-3, Foreholte
2-RKAW 2 4-0, Scheveningen 2-VCS 2
2-0, DWO 2-GDA 2 0-0, HMSH 2-Laak-
kwartier 2 4-0.
2e klasse A DOSR 2-UNIO 2 4-1, Roo
denburg 2-ONA 2 1-0, Zoetermeer 2-
Voorschoten'97 2 2-2, FC Boshuizen 2-
Gouda 2 5-2, Stolwijk 2-ESTO 2 1-1,
Woerden 2-Alphense Boys 2 afg..
3e klasse A ROAC'79 2-Tonegido 4 1-
1, UDO 2-Voorschoten'97 3 4-1, Altior
2-Teylingen 2 3-1, Lugdunum 2-Alkma-
nia 2 2-2, WSB 3-Docos 2 4-2, Concor
dia 3-FC Lisse 2 0-0 gest.
3e klasse B SEP 2-VEP 2 0-2, SVS 2-
Tonegido 3 0-3, Wippolder 2-0lympia 3
2-2, FC Lisse 3-Delft 3 2-2 gest., Nieu-
werkerk 3-DONK 2 3-0, Dilettant 2-
T0GB2 0-6.
4e klasse A FC Rijnland 2-Zoetermeer
3 2-1, MMO 2-Graaf W II VAC 2 6-2,
Van Nispen 2-FC Lisse 4 1-3, ASC 2-
Meerburg 2 0-0.
4e klasse C SEP 3-SJZ 2 0-1, Alphen
2-Nieuwkoop 2 2-3, Stompwijk'92 2-
Bernardus 3 9-1, Kickers'69 2-DOSR 3
2-5, Alkmania 3-Meerburg 3 2-5, MMO
3-NSV '46 2 afg..
5e klasse A Nieuwkoop 3-SJC 3 2-4,
Warmunda 2-Blauw-Zwart 3 8-1, NSV
'46 3-Alphense Boys 3 1-1, Nicolaas
Boys 2-Forum Sport 2 2-1, Graaf W II
VAC 3-Kickers'69 3 5-4.
5e klasse D SJC 4-UDO 3 afg., Blauw-
Zwart 4-Teylingen 3 1-1, LSW'70-
Graaf W II VAC 4 2-2, Taurus 2-FC Rijn
land 3 6-3, Wilhelmus 4-WSB 4 1-2.
5e klasse E ESTO 3-Kickers'69 4 0-0,
Roodenburg 5-Forum Sport 5 uitg.,
Meerburg 4-Alphense Boys 4 uitg.,
Blauw-Zwart 5-Zoetermeer 4 2-2, Bode
graven 3-Altior 4 2-3.
6e klasse A RKAW 6-HW 5 5-2, ASC
4-GHC 2 uitg., Van Nispen 3-UD0 4
afg., Voorschoten'97 4-SJC 5 2-2, Tey-
lingen 5-Alphense Boys 5 1-2, Juventas
3-WSB 5 3-1.
6e klasse B UVS 4-Kickers'69 5 afg.,
Teylingen 4-SJZ 6 3-2, LSW'70 2-
Nieuwkoop 4 1-6, Foreholte 3-RKAW 5
5-2, Docos 4-Alphense Boys 6 2-2.
6e klasse C SJC 6-Taurus 4 4-3, GHC-
Docos 5 afg., RKAW 4-Nicolaas Boys 3
8-4, GOL Sport 2-DSO 3 6-3.
6e klasse D DOSR 6-MMO 4 2-2, SJZ
5-VEP 6 4-3, Nicolaas Boys 4-DS0 5 3-
2, Alphense Boys 7-Alkmama 4 2-5,
Stompwijk'92 3-RKAW 7 3-5, Alphen-
(advertentie)
Kijk onder 'voetbaluitslagen' op
www.leidschdagblad.nl
parijs - Jockey Thierry Gillet rijdt het paard Bago als eerste over de finish in de Prix de l'Arc de Triomphe. De race in het Longchamp Hippodrome in Parijs wordt sinds 192c
schouwd als de meest prestigieuze race voor driejarigen ter wereld. Foto: EPA c
se Boys 9-R0AC79 3 1-3.
7e klasse A Bernardus 10-Warmunda
4 4-1, Alkmania 5-D0SR 8 0-2, DWO
4-Haagse Hout 5 7-0, Alphense Boys 8-
UVS 5 afg., FC Lisse 8-SJZ 8 2-7.
7e klasse B FC Lisse 5-Graaf W II VAC
6 1-2, NSV '46 4-ASC 5 3-2, RKAW 8-
Altior 5 2-2, Zoetermeer 5-Foreholte 4
0-1, SJZ 7-Bernardus 8 1-6.
7e klasse C Alkmania 6-Graaf W II VAC
7 7-5, Foreholte 5-Bernardus 5 1-2,
Oosterheem 2-D0SR 7 3-4, FC Rijnvo-
gels-FC Lisse 6 4-4, ASC 6-SJC 7 5-8,
Docos 6-Bernardus 9 4-1.
7e klasse D R0AC'79 5-MM0 5 1-5,
DOSR 9-Stompwijk'92 4 4-7, Altior 6-
GOL Sport 3 2-4, Kickers'69 6-Docos 7
3-1, Bernardus 6-Alphen 3 2-10.
7e klasse reserve VA: Teylingen 6-Meer-
burg 5 4-2, Alphen 4-RKDE0 5 13-2,
Graaf W II VAC 5-Oliveo 112-1.
8e klasse A GOL Sport 5-SJC 9 4-4,
GHC 5-Alphense Boys 11 afg., Forehol
te 7-Docos 8 1-3, Duinoord/J. 4-DOSR
10 3-1, SJZ 9-Alkmania 7 4-5.
8e klasse B Alphense Boys 13-LS-
W'70 3 1-9, Forum Sport 3-Stomp-
wijk'92 5 5-1, MMO 6-GOL Sport 6 5-
5. HW 6-GHC 4 afg., FC Rijnland 4-
NSV '46 5 3-3.
8e klasse C DWO 6-Meerburg 7 8-6,
Stompwijk'92 6-Altior 7 5-1, GHC 6-
RKAW 9 afg., FC Lisse 10-SEP 6 2-4,
SJC 8-Zoetermeer 9 2-2, Alphense Boys
9-DS0 6 1-3.
8e klasse D UVS 6-G0L Sport 4 afg.,
Bernardus 4-Foreholte 6 2-3, Teylingen
7-Blauw-Zwart 6 2-4, Alphense Boys
12-SJC 10 5-7, FC Rijnvogels 2-GHC 7
afg., Alkmania 8-Roodenburg 3 afg..
8e klasse E Zoetermeer 8-Alphense
Boys 10 3-2, Foreholte 8-0osterheem
2-3, GHC 3-UVS 7 afg.. Alphen 5-MMI0
7 4-0, Graaf W II VAC 8-Stompwijk'92
7 1-1, SJC Il-Meerburg8afg..
8e klasse reserve VA: Meerburg 9-FC
Rijnland 5 4-12, RKAW 11-ASC 8 1-2,
Docos 10-Nicolaas Boys 6 0-2, UDO 6-
Teylingen 9 3-5, Altior 8-Nieuwkoop 5
2-4.
8e klasse reserve VB: Tonegido 8-R00-
denburg 4 afg., DWO 5-Real Zoeter
meer 4 4-3, Graaf W II VAC 9-ASC 7 2-
12, Forum Sport 4-FC Boshuizen 8 afg,
Docos 9-Kickers'69 7 5-2.
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Reiger Boys- CSW 3-1
RCL 4-10 CSW 3-3
Ter Leede 2 3-9 Oostcapelle 3-3
Rijnvogels 4- 9 Nootdorp 4-1
RWH 3- 7 Rijsoord 3-0
Pancratius 4- 7 Wartburgia 2 3-0
Reiger Boys 4- 6
Tweede klasse A (za.): Zwaluwen- Berkel
2-2, Barendrecht- WIK'57 8-0, Jodan
Boys- Xerxes 3-0, Quick Boys- Peursum
1-2, Ter Leede 3- RKDEO 1-0, Spijke-
nisse- MW'27 0-4, FC Lisse- Smerdiek
0-1.
Smerdiek
5-13 RKDEO
4-6
Zwaluwen
5-11 Ter Leede 3
5-6
MW'27
5-11 WIK'57
5-6
Barendrecht
5-10 Peursum
5-4
Jodan Boys
5-10 Berkel
5-3
FC Lisse
5- 7 Quick Boys
5-1
Xerxes
5- 7 Spijkenisse
4-0
Tweede klasse A (zo.): Vredenburch- Oli-
veo 0-1, UVS- KFC'71 2 1-1, DWO- GDA
1-2, ESTO- Bernardus 2-13, DUNO- VEP
0-4, DEHMusschen-lduna afg.
KFC'71 2
5-13
DEHMusschen
3-3
VEP
4-12
DWO
5-3
Bernardus
5-12
Oliveo
5-3
GDA
5-12
DUNO
5-3
UVS
5-10
Vredenburch
4-0
Iduna
4- 9
ESTO
4-0
JEUGDVOETBAL
A-junioren
Eerste divisie B: TOP- FC DenBosch 4-3,
NAC- Fortuna S. 5-0, Dordrecht- RBC 0-
0, UVS- Eindhoven 0-2, WV-Sparta R.
uitg., Excelsior M.-SWSMC 1-2 gest.
NAC
5-13
VW
4-5
TOP
5-10
RBC
5-4
Eindhoven
5-10
FC DenBosch
5-4
Sparta
3- 9
Dordrecht
5-4
UVS
5- 6
Fortuna S.
4-3
SWSMC
4- 5
Excelsior
4-1
Tweede divisie A: Hollandia- Roda'46 3-
2, DWS- IJsselmeerv. 4-1, Spakenburg-
AGOW 3-6, DWV- Elinkwijk 1-1, Hoofd
dorp- Volendam A2 1-1, Hellas Sport-
Aplhense B. 1-0.
Hollandia 5-12 Spakenburg 5-6
Roda'46 5-12 Hellas Sport 5-6
AGOW 5- 9 Elinkwijk 5-5
Volendam A2 4- 8 IJsselmeerv. 5-4
DWV 4- 7 Aplhense B. 4-3
DWS 4- 6 Hoofddorp 5-1
Tweede divisie B: Quick- VCS 1-1, Quick
Boys- Feyenoord (AV) 1-4, Sarto- Katwijk
0-2, Kozakken B - Laakkwartier 5-3,
RVC- Spartaan'20 1-1, Sparta (AV)- BSC
0-4.
Feyenoord 5-13 BSC 5-6
Spartaan'20 5-13 Laakkwartier 4-3
Quick Boys 5-12 Sparta (AV) 4-3
Katwijk 5-12 Sarto 5-3
Kozakken B. 5-10 VCS 5-1
RVC 5- 7 Quick 5-1
Derde divisie B: Voorsch.'97- DSO 1-8,
DCG- Zeeburgia 1-1, DOVO- FC Lisse 0-
2, Jodan Boys- Huizen 3-1, ARC- FC Ab
coude 0-2, Noordwijk- JSV 2-1.
DCG
5-11 JSV
5-5
DSO
5-10 FC Abcoude
5-5
Huizen
5-10 DOVO
5-5
FC Lisse
5- 9 Zeeburgia
4-4
Jodan Boys
4- 7 ARC
5-4
Noordwijk
5- 7 Voorsch.'97
5-3
B-junioren
Tweede divisie B: UVS- RVC 1-2,
SWSMC- Excelsior BI 1-2, Spartaan'20
B2- ADO DenH. B2 0-2, BSC- DHC 0-8,
Excelsior BI- Barendrecht 2-1, Alexan-
dria'66- Quick Boys 1-2.
ADODH. B2
5-15 Spart'20 B2
5-6
DHC
5-12 Excelsior B1
6-6
UVS
5-12 Excelsior B2
4-4
Quick Boys
5-10 Alexandria'66
5-3
RVC
5- 9 Barendrecht
5-3
SWSMC
5- 7 BSC
5-0
Derde divisie B: FC Lisse- Roda'46 0-2,
DCG- AFC B2 2-0, Sportlust'46-
Geinoord 1-1, FC Blauw Wit- DOVO 2-2,
Vitesse'22- RKAW 5-0, JSV- Omniworld
B2 1-1.
Geinoord 5-11 JSV 5-7
Sportlust'46 5-11 FC Lisse 5-7
DCG 5-10 AFC B2 5-6
Vitesse'22 5- 9 RKAW 5-3
Roda'46 5- 8 FC Blauw Wit 5-2
Omniw. B2 5- 7 DOVO 5-2
ZAALVOETBAL
Mannen
Eerste divisie A: Hovocubo- R'damse
Studs 2-3, Bax- Volendam 2 4-5, Koos
Alberts- Scagha'66 1-7, Jai Swadesh-
NBHW Boys 1-7, Roda'23- Noordzee 8-
3, Lutjebr./de Paus- Maasstad 9-0,
AORC-Westlandia 17-2.
AORC 5-15 Westlandia 5-6
NBHW Boys 5-12 Maasstad 5-6
Lutjebr./Paus 5-10 R'damse Studs 5-5
Volendam 2 5-10 Noordzee 5-4
Roda'23 5-10 Scagha'66 5-4
Bax 5- 9 Jai Swadesh 5-3
Koos Alberts 5- 7 Hovocubo 5-0
BASKETBAL
Mannen
Promotiedivisie: Zwolle 2- Punch 73-58,
JBC- Red Giants 78-70, ASVU- Attacus
56-51, Almere 2- Quo-Vadis 112-78,
Voorburg- Astronauts 2 79-78, EBBC 2-
Groene Uilen unb.
Groene Uilen
3-6
Quo Vadis
4-4
MSV
3-6 Astronauts 2
4-2
EBBC 2
3-6
Attacus
4-2
Almere 2
4-6
ASVU
4-2
Voorburg
4-6
Punch
4-2
Zwolle 2
5-6
E.Towers 2
2-0
JBC
4-4
Red Giants
4-0
Eerste divisie: Goba- Hoofddorp 73-55,
Beverwijk- Shooters 69-55, De Hoppers-
Leiden 56-100, Dunckers- Zoebas 75-
59, Akrides- Orca's 101-58, Tonegi-
do'65- Initial High Five 70-79, Rowic-
Black Eagles 58-60.
Leiden 4-8 Black Eagles 4-4
High Five 4-6 Orca's 4-4
Akrides 4-6 De Hoppers 3-2
Beverwijk 4-6 Tonegido'65 4-2
Shooters 3-4 Zoebas 4-2
Goba 4-4 Hoofddorp 4-2
Dunckers 4-4 Rowic 4-0
Jongens Junioren: Eiffel Towers- Black
Eagles 99-65, Almere- Mosquito's 76-
70, EBBC- Leiden 76-77, Noordkop-
Rijnmond 77-50, Zwolle- Rotterdam
L02-70, Lely- Astronauts 56-74, Bin
nenland- Celeritas 72-52.
Leiden
Black Eagles
Mosquito's
Rijnmond
Eiffel Towers
Zwolle
Astronauts
Meisjes Junioren: Almonte- Windmill Fl.
35-60, Utrecht- Arnhemia E. 97-41,
DAS- Grasshoppers 74-46, Binnenland-
Den Helder 54-57, Wildcats- Black E
91-36, Perik Jumpers- Hoofddorp 46-
54, Celeritudo- Leiderdorp 83-79.
DAMMEN
KNDB-competitie
Hoofdklasse B: TDV- VAD 9-11, Van
Stigt Thans II- Damlust 5-15, DC Dor
drecht- RDC Rijnsburg 8-12, Bart Smit-
IJmuiden6-14, H.Excelsior- Hiltex II 14-
4-8 Noordkop
4-4
4-6 Almere
4-4
4-6 Binnenland
4-4
4-6 Celeritas
4-2
4-4 EBBC
4-2
4-4 Lely
4-2
4-4 Rotterdam
4-0
Vrouwen
6, Constant/Charlois- PWG 's-Gravenpol-
der 6-14.
H. Excelsior
2-4 Van Stigt II
2-2
PWG 's-Gr.
2-4 Constant/Ch
2-1
Damlust
2-4 Hiltex II
2-1
RDC
2-4 TDV
2-0
IJmuiden
2-2 Dordrecht
2-0
VAD
2-2 Bart Smit
2-0
Eerste Klasse B: DOS- Leids Damgenoot-
schap 8-12, WSDV- Barnsteen 7-13, Sa
men Sterk- Zaanstreek 8-12, DVSB II-
Den Haag 4-16, RDG/DIO- SNA 3-17,
Amstelland- Tomahaök/Westland II 11-
9.
SNA 2-4 Amstelland 2-2
Den Haag 2-4 Samen Sterk 2-2
Leids Damgen. 2-4 DVSB II 2-2
Barnsteen 2-2 Tom./Westl. II 2-0
Zaanstreek 2-2 WSDV 2-0
DOS 2-2 RDG/DIO 2-0
Tweede Klasse C: Van Stigt Thans III-
Verhaar Montage/DVA 9-11, Gandhi-
Zaanstreek II 14-6, RDC Rijnsburg II-
Den Haag II 12-8, ODB/Haeghe PV- Hil-
tex III 14-6, Constant/Charlois II- HDC
12-8.
Gandhi 2-4 Heemstede 2-2
RDC II 2-4 Van Stigt III 2-0
Constant/Ch. II 2-4 Hiltex III 2-0
ODB/HPV 2-2 Zaanstreek II 2-0
Den Haag II 2-2 HDC 1-0
Verhaar./DVA 2-2
HOCKEY
Mannen
Eerste klasse A: Myra- Shinty 3-3, Room
burg- Alecto 0-1, DSHC- Alliance 4-1,
USHC- Aeolus 3-6, Derby- Zwart Wit 2-3,
Bennebroek- Cartouche 0-2.
DSHC
4-12 Roomburg
4-4
Cartouche
3- 9 USHC
4-3
Aeolus
4- 9 ZwartWit
4-3
Alecto
3- 7 Shinty
4-3
Myra
4- 7 Alliance
4-1
Bennebroek
4- 7 Derby
4-0
Eerste klasse B: Groen Geel- Ring Pass
2-5, Gouda- Huizen 1-2, Terriërs- Leiden
3-6, Leonidas- Capelle 2-2, Amersfoort-
Qui Vive 3-2, Overbos- Asvion 0-4.
Leiden
4-12 Terriërs
4-4
Amersfoort
4-12 Capelle
4-4
Ring Pass
4- 9 Gouda
4-3
Qui Vive
4- 7 Leonidas
4-3
Asvion
4- 7 Overbos
4-0
Huizen
4- 7 Groen Geel
4-0
Tweede klasse A: IJssel- Westland 1-4,
Dordrecht- Spirit 2-1, Forescate- HDS 3-
5, Kieviten- Pollux 5-0, Zoetermeer- Ze
venbergen 5-4, Pijnacker- Dopie 3-5.
HDS 4-9 Forescate 4-6
Kieviten 4-9 Dordrecht 4-6
Zoetermeer 4-9 IJssel 4-5
Westland 4-9 Zevenbergen 4-4
Spirit 4-6 Pollux 4-1
Dopie 4-6 Pijnacker 4-0
Derde klasse B: Castricum- AMVJ 2-3,
Rijswijk- Alphen 0-4, FIT- Catwijck 3-2,
Xenios- Woerden 1-1, Leidse Studs-
Heerhugow. 2-3.
Alphen 4-12 Castricum 4-3
Heerhugow. 3- 9 AMVJ 4-3
FIT 4- 9 Woerden 4-2
Xenios 4- 7 Kikkers 3-0
Rijswijk 4- 7 Leidse Studs 3-0
Catwijck 3- 6
Vierde klasse A: Berkel Rod.- Voorhout 3-
3, Noordwijk- Hisalis 1-1, Bleiswijk-
Waddinxveen 2-1, Reeuwijk- Evergreen
1-2, Alkemade- Souburgh 1-3.
Evergreen 4-12 Voorhout 3-4
Berkel Rod. 4- 7 Reeuwijk 4-4
Hisalis 4- 7 Forcial 3-3
Souburgh 3- 6 Waddinxveen 3-3
Bleiswijk 4- 6 Alkemade 4-0
Noordwijk 4- 5
Vrouwen
Overgangsklasse A: HIC- Breda 1-0, Wa-
geningen- Huizen 5-2, Cartouche- Gooi-
sche 5-2, Forward- EMHC 1-0, Alecto-
Overbos 3-0, Union- Hurley 3-4.
Hurley
4-12 Union
4-4
Gooische
4- 9 Alecto
4-4
HIC
4- 9 Wageningen
4-3
Forward
4- 9 Overbos
4-3
Cartouche
4- 7 EMHC
4-3
Breda
4- 7 Huizen
4-0
Eerste klasse B: Amstelveen- Shinty 2-2,
Almere- Hilversum 3-2, VVV- Leiden 6-0,
USHC- Roomburg 2-2, Leusden- HBS 2-
3, Qui Vive- Rood Wit 1-1.
Amstelveen
4-10 Shinty
4-5
VW
4- 9 Leusden
4-4
Qui Vive
4- 8 Almere
4-3
Rood Wit
4- 8 Leiden
4-3
Hilversum
4- 7 USHC
4-2
HBS
4- 6 Roomburg
4-1
Tweede klasse B: Forescate- Myra 1-4,
Bennebroek- Strawber. 3-2, Alphen-
Voordaan 0-2, Reigers- Terriërs 1-2,
Phoenix-AMVJ 2-2.
Voordaan
4-12 AMVJ
3-4
Terriërs
3- 9 Bennebroek
3-3
Myra
4- 9 Forescate
4-1
Alphen
4- 7 Phoenix
4-1
Catwijck
3- 6 Reigers
4-0
Strawber.
4- 5
Derde klasse B: Xenios- Kraaien 1-0,
Noordwijk- Loenen. 3-2, Castricum- Ab
coude 3-1, Leidse Studs- Heerhugow. 0-
2, Haarlem- Weesp 2-3.
Castricum 4-10 Abcoude 3-3
Alkmaar 3- 9 Leidse Studs 4-3
Noordwijk 4- 9 Xenios 4-3
Haarlem 4- 9 Kraaien 3-0
Weesp 3- 7 Loenen 4-0
Heerhugow. 4- 6
Vierde klasse B: Magnus- Voorhout 2-2,
Hoorn- Waddinxv. 0-3, Purmerend-
Zandvoort 3-0, Spire- Kikkers 0-9, Reeu
wijk- Hisalis 0-2, FIT- Hermes 3-0.
Hisalis
4-12 FIT
4-6
Waddinxv.
4-12 Purmerend
4-3
Kikkers
4-10 Magnus
4-2
Voorhout
4-10 Hoorn
4-1
Hermes
4- 7 Spire
4-0
Reeuwijk
4- 6 Zandvoort
4-0
KORFBAL
Overgangsklasse A: TOP-De Lege Geaen
18-11, Drachten-KOAG 12-10, Avanti-
Noordenveld 14-12, SKF-Excelsior 17-
17.
TOP 5-8 Noordenveld 5-5
De Lege Geaen 5-6 Avanti 5-5
Excelsior 5-6 Drachten 5-4
SKF 5-5 KOAG 5-1
Eerste klasse C: Ata I ante-S porting Trigon
13-9, KVZ-Naas 17-14, Rigtersbleek-
Zwart Wit 12-18, BEP-Achilles 16-12.
BEP 5-8 ZwartWit 4-4
KVZ 5-8 Sp. Trigon 5-4
Achilles 4-6 Naas 5-2
Atalante 5-6 Rigtersbleek 5-0
Eerste klasse F: ONDO (G)-Tempo 13-
13, Pernix-Tjoba 12-10, Kios-Oranje Wit
14-20, GKV (G)-HKC 13-14.
Oranje Wit 5-10 Tempo 5-3
Permx 5- 8 ONDO(G) 5-3
HKC 5-6 Kios 4-2
Tjoba 4- 4 GKV (G) 5-2
Tweede klasse F: Fortissimo-Fiks 15-10,
OWO-IJsselvogels 12-13, Weidevogels-
De Vinken 13-16, DKV (IJ)-Fiducia 13-
15.
IJsselvogels 5-10 Fiducia 5-2
Fortissimo 5-10 OWO 5-2
De Vinken 5- 6 Fiks 5-2
DKV (IJ) 5- 6 Weidevogels 5-2
Derde klasse A: ESDO-Fluks 10-11, Lu-
no-Atlantis 10-10, Rapid-Madjoe 17-9,
DES-Valto 12-8.
DES 5-8 Rapid 4-4
Valto 5-8 Luno 5-3
Atlantis 5-6 ESDO 4-2
Fluks 4-5 Madjoe 4-0
Derde klasse C: Nieuw Flora-Velocitas 5-
17, Olympiek-AW/DTV 13-20, Stormvo
gels (U)-Watervliet 8-10, De Danaïden-
Waterland s.n.o.
Velocitas 5-10 Watervliet 5-4
AW/DTV 5- 8 Stormv. (U) 5-4
De Danaïden 4- 6 Olympiek 5-2
Waterland 4- 4 Nieuw Flora 5-0
Derde klasse D: Oosterkwartier-Badhoe-
vedorp 12-16, Purmer-Aurora 15-12, KZ
Leiden-Helios 12-14, Swift (A)-Crescen-
do 22-8.
Swift (A) 5-8 Purmer 4-4
KZ Leiden 5-8 Aurora 5-4
Badhoevedorp 5-6 Oosterkwartier 4-2
Helios 5-6 Crescendo 5-0
Reserve hoofdklasse D: Deetos 3-Nic. 2
6-18, TOP 2-Fortuna 2 10-16.
Nic. 2 4-6 TOP 2 4-4
Fortuna 2 4-6 Deetos 3 4-0
Res. eerste klasse C: KVZ 2-DOS/WK 3
14-10, BEP 2-Steeds Hooger 2 13-10,
Nic. 5-Groen Geel 3 12-10, Atalante 2-
Sporting Trigon 2 12-10; F: OWO 2-KO-
AG 2 12-10, TOP 3-Excelsior 2 13-9,
Avanti 2-Antilopen 2 13-9, Vrienden
schaar^) 2-KVA 2 20-14; G: Pernix 2-
Albatros 2 s.n.o., GKV(G) 2-HKC(H) 2
11-9, Maassluis 2-Bolnes 2 12-10, PKC
4-Tempo 2 20-7.
Res. tweede klasse A: KVS 5-SD0(K) 2
12-12, VZOD 2-Fiducia 2 10-11, Kios 2-
De Vinken 2 10-14, VEO 2-T0P 4 13-9;
B: Triaz 2-Blauw Wit 4 11-14, Haarlem
2-Rohda 4 10-17, Ados 2-BEP 3 4-14,
Fiducia 3-Fiks 2 13-8; C: Phoenix 2-EK-
VA 2 12-11, De Danaïden 2-KVS 4 9-16,
ZKV 2-BEP 4 18-14, Futura 3-Groen
Geel 5 14-9.
Mannen fd
Derde divisie: Castellum- C,e
Agon- Punch 3-1, Velo- Sovic,
Leython- Inter Rijswijk 2 1-3,1
Taurus 2 3-1, Servia- Protos 3-le
Agon 2-9 Inter Rijsik
Utrecht 2 2-9 Velo
Castellum 2-7 Protos -
Delta 2-6 Leython
Servia 1-4 Sovicos
Punch 2-4 Taurus 2
Promotieklasse A: Leython 2>
ders 0-4, Maarssen- Aspasia 3
Skania 3-1, Cito 2- Donar 1
Protos 2 4-0.
Donar 2-9 Protos 2
Waterlanders 2-9 Maarssert,,
Zovoc 2-6 Nivoc'68
Aspasia 2-5 Skania
Cito 2 2-5 Leython
NOVO 2-5 IC
ir
Eerste klasse A: HPSV- SKC $1
3- Kalinko 3 3-1, Castellum
3-1, Te Werve- Donar 2 l-3p
RVV 0-4, Gemini/K.- Inter RijsP
|t
Donar 2 2-9 Gemini/Kyj
RVV 2-9 HPSV r£
Castellum 2 2-5 Netwerk
Punch 2 2-5 Inter Rijst
Te Werve 2-5 Kalinko 3^
Visade 3 2-5 SKC 3
Eerste klasse B: GSC- SovicL
DEO- Leython 3 1-3, GreentL
Fair 3-1, Kalinko 2- PuncP'
Tula/Smashing- Velo 2 unb. a
h
Punch 3 2-9 Tula/SmJh
Sovicos 3 2-9 Be Fair ip
Ariston 1-5 GSC f
Leython 3 1-4 Kalinko
Greentex/Sp. 1-4 DEO
l
r
Kalinko 2 2-4 Velo 2 jl
Vrouwen
Derde divisie: Vrevok- WoerdeL
piter- Irene 1-3, Spits- Gemf
Utrecht 3- Shot 3-2, Visade- Ti
1, Cito-Visade 2 3-1.
Visade 2-9 Jupiter
Vrevok 2-9 Taurus 2
Spits 2-6 Shot
Utrecht 3 2-5 Woerden
Cito 1-4 Gemim/K
Irene 1-4 Visade 21
A: Sovicos- lntlf
\gon 3-1, VSTT
zerk 1-3, KalinP'
Promotieklasse A:
2 3-1, Zovoc- Agon 3-,
3-2, Velo-Netwerk 1-3,
4-0, Leython- Be Fair 4-0. p|
li
Kalinko 2-10 Zovoc jj
Sovicos 2- 7 Inter RijsL
VSTS2 2- 6 Agon
Leython 2- 6 Skania
Delta 2- 6 Be Fair
Netwerk 2- 6 Velo ff
Promotieklasse B: Leython 2-
Nivoc'68- Switch 3-1, Utrech
2-3, Cito 2- Nesselande 2 0-4,
tl
Shot 2 3-11 Woerderijt
Nesselande 2 2-10 Thor e|
Switch 2- 6 Cito 2 L
Vives 2- 6 Protos L
Utrecht 4 2-5 Leython r
Nivoc'68 1-4 p
(l<
Eerste klasse A: Kalinko 2- Visfn
Sovicos 2- Waterlanders 3-2, if
Up Go 4-0, RW- Donar 0-4, L
wijk 3-Gemini/K. 2 3-2. lt
■n
Kalinko 2 2-9 Visade 3t(
Gemini/K. 2 2-7 SKC jj
Aspasia 1-5 Sovicos ir
Castellum 1-5 Waterland
Inter Rijsw. 3 2-5 In Up Go,
Donar 2-5 RVV la
Ere-klasse: Utrechtse Studeta
Castricum 7-58, Den Haag- 'L
13, DIOK- Amsterdam 44-22,
Hilversum 28-23, Rotterdam
veen 7-55. s
U
4-20 Ascrum
4-16 DIOK
4-15 Utr. Stuq
4-15 Amsterd#1
4-11 Rotterdam-
Eerste Klasse: Oisterwijk Oy»i
Bassets 54-12. L
Den Haag
Amstelveen
Castricum
't Gooi
Hilversum
VOLLEYBAL
JM
Jun. hoofdklasse A: Rust
15-3, PKC-KVS 16-12,
11-12, TOP-Fortuna 8-11. i
Jun. overgangsklasse C: Readft'
9-20, Odik-Vriendenschaar(kl
HKC(H)-ONDO(G) 7-7, DVO-Ttf
10. L