Malaise bij Voorschoten SPORT 5 lick Boys weet zich weer eens geen raad met overtalsituatie L1 Ter Leede niet op herhaling et verschil is klein, it contrast is groot )ordwijk krijgt winst de schoot geworpen Kwaliteitsgebrek niet te verbergen maandag 4 OKTOBER 2OO4 *5SE/F i\s 4-3 1-2, Ke -Odin NAS Rijnvogi I nnemerla '59 SC S Buisman S f Jet contrast tussen de Valkefesters van Lisse en 2-0,6 groot. ARC-coach )SVP-Dtvan den IJssel vond dat ida '76 fantastisch had ge- |n baalde zichtbaar van B rbos da '76 2-0, -GHC iluidei 'erlies dat ARC in de al- e minuut van de extra te verteren kreeg. Col- eer Boyd Ouaali was uiteraard de volle winst, maar A nc^ n^der te spreken spel van zijn team. Woubroben te veel onnodige 0 ;emaakt", vond Ouaali mee een agressief spe- C tekort deed. Omdat ik aanvallend was inge- 5 eeg het publiek een enhov^hekkelijk schouwspel jchoteld, dat in de eerste pen moordend tempo weer golfde. Na rust SSE Ajbeide ploegen wat gas jiaar bleef de strijdlust (oudeildie- Een gelijkspel hing Boy.£ht tot Kevin Winter 4-2, individuele actie an- ploot. ARC knakte, Lisse ;est. :houwers keken hun (t op sportpark Ter Spec- :nburgferweëe eerste helft les I beide partijen al twee scoord. Dat beide Lisse- g totstand kwamen na jilijke fouten bij ARC kon 'erkoujet deren, maar het was A ^en ^sse^ n*et ont" °VVat moetje daar nou jgen?", klonk de verlie- ise B jrainer enigszins vertwij- TibacHoor rest hebben we jtastische eerste helft ge- en een heel goede twee- twee keer uit de ikeling gescoord en SAp het Lisse vrijwel on- Ik om in het spel te ko- v inderdaad de verdien- /SB-vjde Alphenaren dat de :n maar moeilijk hun rnden vinden. De aan- het spitsentrio Stein- ïinraht en Winter ha- jmdat ARC goed en fel wanneer de opbou wende spelers bij Lisse in bal bezit kwamen. Vleugelverdedi gers Lee en Honsbeek kregen daarentegen een zee van ruim te, maar dat zijn nu eenmaal niet de meest creatieve spelers bij FC Lisse. De thuisploeg moest het dan ook vooral heb ben van inzet, karakter en op portunisme. De doordachte strijdwijze van ARC stelde Ouaali voor een probleem. Of toch niet? „Ik vond dat we zelf niet goed speelden. We hebben fouten gemaakt zonder dat er een te genstander in de buurt was en technisch was het ook niet al tijd even best", meende de Lis- se-coach. Ouaali was wel erg kritisch; Lisse deed wat het kon en deed dat vol overtuiging; het vergoedde veel, zo niet alles. Naarmate de tweede helft vor derde, verloor de wedstrijd iets van de oorspronkelijke glans. De slag speelde zich wat meer op het middenveld af waarvan daan aan weerszijden kansen werden gecreëerd. Omdat Lis- se-goalie Heemskerk attent rea geerde op een inzet van Graaven en Kwong Wah Stein- rath aan de andere kant Tui- nenburg op zijn weg vond, kwam een even logisch als te recht gelijkspel steeds nadruk kelijker in beeld. Weliswaar werd ARC in de slotfase verder naar achteren gedrongen, maar nadat Norbert van Lochem tot twee keer toe een inzet voor de doellijn weghaalde en Marcel van Dorp een geslagen Tuinen- burg assisteerde, leek ook Lisse vrede te hebben met één punt. Alleen Kevin Winter dacht er anders over. Hij slalomde diep in blessuretijd vanaf de rechter kant ongehinderd door de ARG- defensie om tenslotte met zijn favoriete linkerbeen doeltref fend uit te halen. Van teleur stelling gingen verschillende ARC'ers languit op het vochtige gras liggen. Van opluchting vierde FC Lisse na het laatste fluitsignaal feest op het veld met de supporters. Over con trast gesproken. Jeffrey Winter (midden) wordt weggezet door ARC'ers Michel Roest en Remco Tuinenburg. Foto: Hielco Kuipers door Willem Spierdijk nijkerk - Meer dan vijf kwartier lang leek het alsof Voorschoten '97 weer een nieuwe aflevering aan de serie 'wonderbaarlijke ontsnappingen' kon toevoegen. Tegen Sparta Nijkerk bleven de Voorschotenaren door een com binatie van toeval en meevallers lang overeind. Maar het laatste kwartier deed de thuisploeg wat hij al veel eerder had moeten doen: twee keer scoren. Sparta Nijkerk won met 2-0. Je kan degraderen en je kan als een baksteen degraderen. Op grond van het vertoonde spel van zaterdag kan het niet an ders of Voorschoten '97 is het laatste lot beschoren. 'Slecht' is nog een gematigde kwalificatie voor het Voorschotense spel, het was 'onthutsend slecht'. In het verleden waren er wel vaker clubs die met afstand op de laatste plaats in de hoofdklasse eindigden; Achilles Veen en Vo- lendam bijvoorbeeld. Maar die ploegen waren bij vlagen nog wel eens in staat een spel te spelen, dat in de buurt kwam van amateurvoetbal op het hoogste niveau. Daar was zaterdag bij Voor schoten '97 geen seconde spra ke van. Wanneer de ploeg van trainer Peter Wubben eens in balbezit kwam, was de bal bin nen de kortste keren weer in het bezit van een tegenstander. Ballen stuiterden van de voet, passjes over vijf meter gingen mis, zelden of nooit werd een vrije man gevonden. Het was tekenend dat bij de enige kans van de wedstrijd voor Voor schoten de doelman van de te genpartij de bal bij de corner- vlag moest ophalen. Behalve doelman Matthijs Kee- mink, centrale verdediger Ed win Pejcinovic en invaller Niels Karremans kon geen speler zich aan de malaise onttrekken. Ook Tim Kluivers niet, de Voorscho tenaar die dit seizoen met een mooi aanbod van w Katwijk naar zijn oude club werd ge lokt. „Hij was steeds goed aan speelbaar", vond trainer Peter Wubben. Dat was soms waar, maar als-ie de bal had, leed ook hij vaak balverlies. En Kluivers is vrijwel de enige hoop van Voorschoten op een doelpunt, maar in de buurt van het vijan delijke doel kwam de midden velder maar één keer. Misschien dat het kunstgras de oorzaak was van het onder maatse optreden van Voor schoten '97. Als enige ploeg in de hoofdklasse van het ama teurvoetbal speelt Sparta Nij kerk op kunstgras. „Spelers als Thomas Borsboom en Ronald van Delft maken graag een sli ding. Dat hebben ze niet ge daan", had Wubben gezien. De trainer had nog wel z'n best ge daan om zijn ploeg optimaal voor te bereiden op het kunst gras. Hij had op de kunstmatige ondergrond geoefend tegen RCL en donderdag nog getraind bij GHC. Bovendien wist een aantal spelers nog hoe in een vorstperiode in februari Ter Leede op kunstgras door Voor schoten was weggespeeld. Het deed er allemaal niet toe. Juist op kunstgras kan je matige techniek maar moeizaam ca moufleren. Sparta Nijkerk was sneller en technisch vaardiger. Zelfs de logge verdedigers Arjen Ruitenbeek en Rob Hopman hielden zich aardig staande op de rubberen mat. Koelbloedig voor het doel waren de Nijker- kers echter zelden. Gelukkig voor Voorschoten dat zo een enorme afstraffing de ploeg werd bespaard. lende spelers kunnen het verschil niet maken; absentie Van der Gun weegt zwaar iris Hartman ing en - Een numerieke meer- is dit seizoen niet besteed ick Boys. Verloor de Katwijkse tnet elf tegen tien de wedstrijd ITOGR met 4-3, tegen Del- bewerkstelligde de amateur pen - die de hele tweede helft in man meer voetbalde - een 1-1 score, irdingen werd opnieuw duide- Quick Boys ver verwijderd is ijn kampioensvorm van de ande twee jaren. De spelers et verschil kunnen maken, !n Bak en Hendrik van Beelen, niet thuis. Bovendien weegt de ie van Mamix van der Gun zwaar. Er is op dit moment niemand die het elftal op sleeptouw neemt. Trainer Gert Aandewiel: „De achter stand op de kopgroep wordt almaar groter. We hadden deze wedstrijd moeten winnen, laat daar geen mis verstand over bestaan. We kunnen duidelijk niet goed omgaan met een man-meersituatie „In zo'n geval is het zaak het veld breed te houden en de bal snel te la ten circuleren om de tegenstander uit te putten. Dat gebeurde niet. We ko zen te snel voor de lengtepass, die veelal tot balverlies leidde." Twee spelers van Deltasport liepen zater dag tegen een rode kaart aan. Het rood van invaller Faustino Dos San tos, die in blessuretijd Arie Guijt na trapte, deed de Vlaardingers weinig. Veel meer wonden ze zich op over de kaart die topscorer Michel Langerak (zeven treffers) ten deel viel. De laat ste minuut van de eerste helft was net begonnen, toen arbiter Boot de Vlaardingse aanvoerder op advies van zijn grensrechter geel toonde. Langerak kon hier weinig begrip voor opbrengen, reageerde verbaal en zag voor de tweede keer geel. Boot kreeg vervolgens heel Deltasport over zich heen. De arbiter loste de zaak op (leek het) door voor de rust te fluiten. Die rust duurde echter wel erg lang, bijna een half uur. Achteraf bleek Boot de wedstrijd gestaakt te hebben, omdat hij zich bedreigd voelde. Na de onderbreking speelden de teams de laatste minuut van de eerste helft om daarna meteen aan de tweede te beginnen. Dat laatste deed Quick Boys met een 1-0 voorsprong, want 43 seconden na de hervatting scoor de Van Beelen. Die voorsprong was niet onverdiend. Quick Boys voetbalde beter dan zijn tegenstander en kreeg in de eerste 45 minuten ook de beste kansen. Maar met name Bennie van Fmchten liet het afweten als het op afwerken aan kwam. Derek van der Plas deed het al niet veel beter. Vrij voor keeper Vivi an Lima Pires produceerde hij een sloom rollertje. Deltasport, dat zich vorig seizoen ternauwernood hand haafde in de hoofdklasse door de promotie/degradatiewedstrijd tegen Roda Boys te winnen, was voor rust eenmaal gevaarlijk. Langerak won voor de eerste keer een kopduel van Eef Schoneveld en lanceerde Celsius Grant. Die schoot buiten bereik van Jan Houwaard op de paal. Met een mannetje meer binnen de lijnen leek er voor Quick Boys in de tweede helft geen vuiltje aan de lucht. Als Van Beelen, met alleen Lima Pires voor zich, de stand op 0-2 had ge bracht, was Deltasport waarschijnlijk door de knieën gegaan. In plaats daarvan schoot de Katwijker naast. Onnodig balverlies van Brian Mus- sche ging in de 65ste minuut vooraf aan de gelijkmaker van Deltasport. Het Vlaardingse doorgangshuis (de club verwelkomde dit seizoen negen- t lick Verwoerd if drecht - Noordwijk had ag geen kind aan Baren- L De kustploeg maakte op irk De Bongerd bepaald overtuigende indruk, e iging desondanks met een n zege aan de haal. Mede ij twee treffers van Jeroen fetten werd het 1-4. aa erwinning werd de bezoe- [t nin of meer in de schoot ei pen. Na de openingsfase, zi n de gepromoveerde lub twee mooie kansen ei tut liet, was de wedstrijd ei 't beslist in Noordwijks eel. Eerst schoot Stefan d fsma een vrije trap bin- 0 langs het verkeerd opge- I,muurtje en daarna volg- wee treffers, waarbij Ba- echt-doelman Patrick Pak ij vrijuit ging. Van Wetten kraak na een voorzet van igerukte linksachter Arie lijn en Bram Meurs scoor- et het hoofd uit een hoek- e 'van Wouter van der Kolk. v i keren kwam Pak vergeefs a oei uit. -3 ruststand oogde indruk- end, maar dat was het spel de formatie van trainers iesWendt en Geert-Jan er zeker niet. De defensie, de herstelde Peter Bos als van de geblesseerde Korbee, toonde zich na matige start solide, maar allend ging er bij Noord- 1 veel mis. De opbouw was slordig en traag en boven leek de bezieling er niet te .Als die er was geweest, zouden de Noordwijkers de zwak acterende gastheren na de pauze ongetwijfeld een afstraf fing hebben gegeven. Nu buit ten zij de numerieke meerder heid, na een uur ontstaan door een rode kaart voor Baren- drechter Hans Stoop, slechts eenmaal uit. Van Wetten klopte Pak met een mooie lob: 0-4. Vlak voor tijd deed Mounir 'L Fathi nog iets terug: 1-4. Mooie, maar bedrieglijke cijfers voor Noordwijk. Doelpunten maker Van Wetten: „Ik heb in de hoofdklasse nog nooit zo makkelijk gewonnen. Wat bo den zij weinig weerstand. Je staat bij rust met 3-0 voor, maar je hebt nog geen stap te veel ge daan. En toen zij met tien man verder moesten dacht ik dat we ze zouden oprollen, maar we speelden moeizaam. De over winning is lekker, maai' geeft toch niet het gevoel om met vertrouwen de volgende wed strijd tegemoet te zien. Ik weet niet wat het is, maar tegen voet ballende ploegen die willen do mineren, spelen we veel beter en tonen we ook veel meer strijd en veerkracht. Wat een wereld van verschil met wed strijden tegen elftallen als Ben nekom en Marken, die wel per definitie lastig voor ons lijken." Coach Wendt kon het evenmin volgen: „Als je weet hoe scherp er getraind wordt, met veel ri valiteit, en je ziet hier zo'n wed strijd doodbloeden, dan is dat niet te begrijpen." Wendts col lega Bakker vulde aan: „We kunnen goed voetballen. Dat zie je tegen Ter Leede en Hoek, ploegen die het spel willen dic teren. Maar tegen verdedigend ingestelde teams kunnen we moeilijk openingen vinden. We hanteren dan te snel de diepte pass en dan zijn we vaak de bal weer kwijt. Dat geeft weinig rust in het spel." Gelukkig voor de Noordwijkers was Barendrecht een behulpzame opponent. door Loman Leefmans marken - De laatste keer dat Ter Leede een uitwedstrijd op het voormalige eiland Marken speelde, kende het treffen een krankzinnig slot waarin de Sas- senheimers twee punten ver speelden. Zaterdag leek, op de zelfde locatie en met dezelfde twee ploegen in de hoofdrol, de geschiedenis zich te herhalen. Tot opluchting van de Ter Leede werd de verkregen voor sprong van twee goals dit keer wel vastgehouden, maar over tuigend was het tegen het einde weer niet: 1-2. Wat zich twee seizoenen terug op het sportpark van het toeris tische plaatsje afspeelde, dat wisten zaterdag vrijwel alle be trokken zich nog te herinneren als de dag van gisteren. Ter Leede voetbalde toen magi straal en declasseerde de elf van Marken. Een kleine twintig for se kansen werden gecreëerd waarvan er slechts twee werden verzilverd. En dat bleek uitein delijk het breekpunt. Twee keer waagde Marken zich in de slot fase op het helft van Ter Leede, twee keer met succes: 2-2. Op dertien dagen na twee jaar later, met nog zes Ter Leede spelers over van die vermaarde voorstelling, leek het scenario wat te zijn aangepast, maar toch bijna onveranderd. Nog zonder dat ook maar een Sas- senheimse voetballer de bal had aangeraakt, mikte Marke naar Mark Homan de bal op de paal, maar in de rest van de eerste helft was het wakker ge schudde Ter Leede heer en meester. Uitgekiend positie spel, snelle combinaties en rag fijne passes van Rogier Koordes en Bas Lensink zetten Marken onder druk. Het leverde niet zo veel kansen op als 24 maanden geleden, maar Martijn Gootjes (voorzet Anouar Hamdi) en Pa trick Kalkema (op aangeven van Gootjes) hadden de bezoekers wel al vroeg op 0-2 moeten zet ten. In plaats van de aanvallers scoorde oudgediende Carlo van Zeist, op de van hem bekende wijze. Hij kopte een hoekschop halverwege de eerste helft bin nen. Ter Leede bleef domineren, ook in het begin van de tweede helft. Dat mondde uit in een fraaie slalom van Kalkema, langs twee verdedigers, die hij trefeeker afrondde. Dus 2-0 voor Ter Leede, op het veld van Marken. Automatisch ging de gedachte terug naar zaterdag 14 september 2002 en dat was he lemaal het geval op het mo ment dat invaller Marchiano Schultz bij een van de spaarza me aanvallen de bal tegen de arm van Jurgen Faerber schoot. Schultz mikte vanaf elf meter raak. Uiteraard ging Marken op zoek naar de gelijkmaker om daarmee het script van de laat ste wedstrijd tussen beide clubs over te doen. Daardoor kreeg de Sassenheimse ploeg meer ruimte, maar sloop er ook een beetje angst in de ploeg. Dit ter- hoofdklasse a Barendrecht - Noordwijk 1-4 (0-3). 20. Schaafsma 0-1, 28. Van Wetten 0-2, 39. Meurs 0-3, 80. Van Wetten 0-4, 88. 'L Fathi 1-4 Scheidsrechter: Doest. Toeschouwers: 400. Rode kaart: 60. Stoop (Barendrecht). Noordwijk: Van der Veldt Römer Janssen Bos Van Rijn 70. Ruitenberg Van der Kolk 7 Schaafsma 6 Meurs 7 Van Wetten 7 81. Braun 6 Van Dam 6 65. De Vries 6 Pitti 7n 6 't. FC Lisse - ARC 3-2 (2-2). 7. Van der Laan 1- 0, 10. Willemse 1-1, 20. Slingerland 1-2, 21. J. Winter 2-2, 90+3. K. Winter 3-2. Rode kaart: 90+1. Roest (ARC, 2* geel). Scheids- rechter: Van de Ketterij. Toeschouwers: 750. 7 K.N. Steinrath 7 59. Rios 7 Van der Laan 7 K.W. Steinrath 7 Naarendorp - J. Winter 7 86. Van Wieringen Lee De Goede K. Winter Honsbeek 86. Opdam Hoei Tan ARC: Tuinenburg Roest Van Schie Van Lochem 7 Willemse Balkhoven 7 67. Lancel El Mhassani 46. Graaven Marken - Ter Leede 1-2 (0-1). 25. Van Zeist 0-1, 51. Kalkema 0-2, 74. Schultz 1-2. Rode kaart: 90+2. Visser (Marken, 2x geel). Scheidsrechter: 8eltman. Toeschouwers: 200. Ter Leede: Waasdorp Faerber Van Zeist Hoogkamer Lensink Lagendijk Koordes 7 Jongejan 6 49. Van Dorp 7 Verlaan 7 Willemse 7 67. Lancel 6 Vermeulen 7 Slingerland 7 Gotschin 7 Rbii 7 Gootjes 8 Kalkema 8 Hamdi 7 Jansen 7 Hoek - Bennekom 2-4 (0-1). 42. Van Meeg- denburg 0-1, 48. Van Meegdenburg 0-2, 49.' Van der Sommen 0-3, 64. Dewispelaere 1-3, 88. Splinter 1-4, 90. Destorme 2-4. Scheids rechter: Oussoren. Toeschouwers: 800. Ajax - Volendam 0-1 (0-0). 70. Glumac 0-1 Scheidsrechter: Uitterhove. Toeschouwers: 200. DOVO - Heerjansdam 0-2 (0-1). 31 Wessels 0-1, 76. Koremans 0-2 Scheidsrechter: Jan sen. Toeschouwers: 500. 6 2 13 7 0 16 12- 3 0 14 9- 2 1 13 20-11 11111-7 0 10 12- 8 11- 8 10-10 7-10 7-12 11-15 6 2 0 4 6 1 3 2 6 4- 6 0 2 4 2 4-8 6 0 2 4 2 4-14 tien nieuwe spelers en nam afscheid van twaalf man) onderschepte de bal en zette op links een aanval op. Ver dediger Marvin Brunswijk was de laatste schakel. Hij gaf Houwaard het nakijken. Bak en Van der Plas ver zuimden nad en Quick Boys alsnog aan de volle winst te helpen. Aandewiel: „Er ging veel verkeerd te gen Deltasport. Hoewel we ervaring genoeg in het team hebben, zijn we toch minder volwassen dan ik had gedacht Aanwinst Antonino Furfa- ro lijkt zijn krediet bij Aandewiel en collega Arjen van der Werf verspeeld te hebben. De aanvaller begon op de bank. Eef Schoneveld, voor het eerst in de basis dit seizoen, was de enige uitblinker aan Katwijkse zijde. ASWH Kozakken B Lisse Bennekom TerLeede Noordwijk Heerjansd. ARC Ajax Hoek RKAV Barendrecht Marken DOVO Topscorers: K. W. Steinrath (FC Lisse) 7, Dewispe laere (Hoek) 5, Destorme (Hoek) 5, Blan kendal (Ajax) 4. Van Meegdenburg (Ben- nekom/Tecp.) 4, Wessels (Heerjansdam) 4. Koremans (Heerjansdam) 4. Van Wet ten (Noordwijk) 4, Gootjes (Ter Leede) 4, Verhoeven (ASWH) 3. Van Ommeren (AS- WH) 3, Winter (FC Lisse) 3. Bakker (FC Lisse) 3, Meurs (Noordwijk) 3. Programma 9 oktober: ARC - DOVO, Volendam - FC Lisse, Ko zakken Boys - Ajax, Noordwijk - ASWH, Ter Leede - Barendrecht, Bennekom - Marken, Heerjansdam - Hoek. hoofdklasse b Sparta Nijkerk - Voorschoten'97 2-0 (0-0) 77. Dijs 1-0 (strafschop), 88. De Goede 2-0. Scheidsrechter: Stange. Toeschouwers: 800. Voorschoten: Keemink Borsboom Pejcinovic Buizer Luykx Roest 83. Bor 7 Jonk 5 Van Delft 7 Van der Errelen 5 60. Nikic 4 Kluivers 6 Van Dijken - 33, Karremans Deltasport - Quick Boys 1-1 (0—1). 45. Van Beelen 0-1, 65. Brunswi|k 1-1 Rode kaart: 45. Langerak (Deltasport), 90+4. Dos Santos (Deltasport). Scheidsrechter: Boot Toeschou wers: 800 Quick Boys: Houwaard Van Dam 81. Furfaro Schoneveld Mussche Guijt Timmermans 7 Van der Plas 6 Van Beelen - Kenselaar 8 87Van der Horst 7 Van Fruchten 6 Bak Ploeg uit Sassenheim wist 'schande van Marken' uit Katwijk - Rijnsburgse Boys 1-1 (0-0). 48. Fre- ke 0-1, 90. Jonker 1-1 Scheidsrechter: Van Ewijk. Toeschouwers: 800. wijl Marken juist steeds meer bravoure uitstraalde, ook al bleef het voetbal van de ploeg meer stug dan wervelend. Ook ontstonden er irritaties over en weer. Ter Leede ergerde zich aan de onafzienbare rij kleine en aanvankelijk mild be strafte overtredingen van Mar ken die de snelheid en mogelij ke overtalsituaties uit het spel haalden. Het Markense elftal vond het zichtbaar vervelend als de Sassenheimse spelers bij die kleine overtredingen kerm den alsof ze er een driedubbele beenbreuk aan overhielden. Gootjes miste aan het einde van twee razendsnelle uitvallen tot twee keer toe een kopkans waardoor nog altijd een herha ling van de 2-2 mogelijk was. Een afstandsschot van Michael Visser, rakelings naast, was de laatste kans van de thuisploeg voordat hij een tweede gele kaart kreeg waardoor Marken uiteindelijk toch de kracht en het fortuin ontbeerde om Ter Leede voor de tweede- achter eenvolgende keer punten af te snoepen. „Natuurlijk dachten we terug aan twee jaar gele den", aldus keeper Thomas Waasdorp. „Aan die radiore porter die zei 'als Ter Leede dit nog weggeeft, ga ik lopen'. En later passeerden we hem op de dijk. Het is gewoon balen dat we een overwicht niet in doel punten kunnen uitdrukken. De overwinning was verdiend, net als die toen verdiend zou zijn ge weert." De Heiden 7 Vondeling Buijs 7 62. De Groot ~P- l'Ami 7 Hensen 6 Van Wonderen 6 Verkade 6 Ederveen 5 72. Jonker 8 De Vreugd 7 Molenaar 5 86. Van der Luijt De Bie 5 Rijnsburgse Boys: Langstraat 7 68. Ketting ©y Groot 6 Kolder 7>' Van Wijk 7 Kuhlmann Stuy 6 Zinhagel Simons 6 83. Ajar Freke 7 Aboikoni 5... Schnater 6 1 SHO - Excelsior Maassluis 2-1 (0-0). 47. La guna Burgos 0-1, 60. Bakker 1-1, 71. End. 2-1. Scheidsrechter: Van de Perk. Toeschou wers: 500. Spakenburg-Capelle 3- 1 (0-1). 30. Doeland 0-1 (strafschop). 66. Lieftink 1-1 (strafschop) 87. De Harder 2-1, 90. De Harder 3-1. Scheidsrechter: Prooi. Toeschouwers: 1100. TOGR - IJsselmeervogels 0-2 (0-1). 32 Knuppe 0-1, 90+3. Corts 0-2. Scheidsrech ter: Van Gijzen. Toeschouwers: Huizen - Scheveningen 0-0. Scheidsrechter: Boringa. Toeschouwers: 450 IJsselm.v. Rijnsb. B. Spakenburg Sparta N. Capelle SHO DeltaSport Quick Boys TOGR Voorschot. Schevening. Excelsior M. Huizen Katwijk 6 5 1 0 16 10- 30 6 3 3 O 12 15- 6 6 3 3 O 12 18-12 6 3 2 1 11 7-3 6 3 1 2 10 6- 9'- 4 3 1 0 9 9-3. 6 2 3 1 9 13- 9 5 1 3 1 6 11-11 6 1 2 3 5 8-18 6 0 4 2 4 6-10 5 0 3 2 2 5-7 6 0 2 4 2 9-14 6 0 2 4 2 5-13 - 6 0 2 4 2 4-13 Topscorers: Langerak (Deltasport) 7, De Harder (Spa kenburg) 6, Schnater (Rijnsb. Boys) 5. End (SHO) 5, Van Engel (Excelsior M.) 4, Van Beelen (Quick Boys) 4. Knüppe (IJs- selmeerv.) 4, Corts (IJsselmeerv.) 4, De Windt (Huizen) 3, Stuy (Rijnsb. Boys) 3, Garcia Mendes (TOGR) 3. Programma 9 oktober: Excelsior M - Deltasport, Capelle - SHO. Rijnsburgse Boys - Spakenburg, IJssel meervogels - Katwijk, Voorschoten '97 - TOGR. Scheveningen - Sparta Nijkerk, Quick Boys - Huizen. Jeroen van Wetten, hier in actie tegen ARC, scoorde tweemaal. Archieffoto: Henk Bouwman

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19