bavak £0 Vacaturekrant BERK Te koop Jazeker. De Hypotheker. Je kunt veel bij ons leren. Maar je bent altijd zelf aan zet. Junior secretaresse fulltime/parttime m/v Ambities die je herkent Sales Secretaresse U Strand naast de deur, Noord wijk 51 ZATERDAG 2 OKTOBER 2004 918 JxmuJ meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-68 Berk legt zich toe op accountancy en belasting- advisering, ondersteund door bedrijfsjuridische advisering. Vanuit zo'n 20 vestigingen bedienen ruim 850 medewerkers 11.000 klanten in de markt van middelgrote en kleinere onderne mingen. De Berk-organisatie neemt in de markt een geheel eigen plaats in door ambities en professionaliteit te koppelen aan een sterke betrokkenheid bij de klant. De Berk-vestigingen zijn overzichtelijk en toegankelijk. De informele bedrijfscultuur staat tevens borg voor een collegiale, stimulerende werksfeer. Voor onze vestiging in Leiden zijn we op zoek naar een Voor de groeiende, internationale fiscale afdeling van de vestiging Leiden verzorg je de correspondentie, behandel je het in- én uitgaande telefoonverkeer, ontvang je bezoekers en doe je de postverzending. Kopiëren en archiveren hoort er ook bij. Je krijgt alle ruimte en mogelijkheden om je verder te ontwikkelen binnen de organisatie. Dit zullen wij tijdens een persoonlijk gesprek graag nader toelichten. Voor deze uitdagende, veelzijdige functie moetje heel wat in je mars hebben. Je hebt minimaal een HAVO/VW0- diploma, aangevuld met een secretariële opleiding. Tevens heb je tenminste 1 jaar werkervaring. Daarnaast kun je goed organiseren, plannen, in teamverband werken, beheers je de Engelse taal in woord en geschriften doe je je werk nauwkeurig. Heiken jij jezelf in onze ambities? Dan nodigen wij je van harte uit voor een nadere kennismaking. Voor algemene informatie over werken bij Berk; kijk op www.berk.nl. Meer weten over bovenstaande functie? Neem dan contact op met Wytske Wijnnobel, telefoon (071) 305 0015. Wil je meteen solliciteren, stuur dan een brief met c.v. naar Berk Centrale diensten, t-a.v. afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 200, 2800 AE Gouda. E-maiien kan ook: ambities@beik.nl Vestigingen: Aalst (België), Almelo, Almere, Amsterdam, Boxtel, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Gent (België), Helmond, Kampen, Katwijk, Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Velsen, Zaandam, Zwolle, Centrale diensten Gouda. Accountants en Belastingadviseurs An Independent Member of Baker Tilly international Jffi Holdingmaatschappij Smitsloo Groep B.V. houdt zich middels dochtermaat schappijen hoofdzakelijk bezig met smitsioo flroep beheer van onroerend goed in eigen portefeuille. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een enthousiaste SECRETARESSE (m/v) (40-uur, 32-uur is bespreekbaar) Wat wij vragen: - leeftijd 18-24jaar - opleiding: minimaal HAVO aangevuld met Schoevers secretaresse- of vergelijkbare opleiding - werkniveau HAVO/VWO/MEAO met handelswetenschappen - representatief - securiteit - zelfstandigheid - werkervaring in de bouw of administratieve functies, evenals affiniteit met cijferverwerking strekken tot de aanbeveling - kunnen omgaan met een computer; werken met Word. Excell en een Database Taken: - secretarieel werk - beheerswerkzaamheden op het gebied van vastgoed - bemannen van de receptie Schriftelijke sollicitaties voorzien van cv met pasfoto kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan: Holdingmaatschappij Smitsloo Groep B.V., t.a.v. de heer M. A. J. Smitsloo, Jaagpad 3, 2343 BS Oegstgeest. Wij zoeken met spoed een: Ter algehele ondersleuning van onze internationale sales en marketing afdeling zoeken wij een sales secretaresse. Zij zal de sales afdeling ondersteunen met o.a. het beheren van de sales database, het voorbereiden en uitwerken van opdrachtbevestigingen naar onze klanten, het bewerken van offertes, archiveren, etc. Daarnaast houdt zij zich bezig met de reguliere administratieve taken zoals agendabeheer, telefoon en het boeken van zakenreizen. Voor deze afwisselende functie zoeken wij een kandidate met een opleiding op HBO niveau die gemakkelijk mondeling en schriftelijk communiceert in het Engels en Nederlands. Natuurlijk zijn ook nauwkeurigheid en vaardigheden met Office-applicaties vereist. Wij stellen hoge eisen aan onze mensen, maar wij stellen daar uitdagende en verantwoordelijke banen tegenover. De beloning is uiteraard navenant. Wanneer deze functie je aanspreekt, richt dan uiterlijk 16 oktober a.s. je sollicitatiebrief aan: Frames Energy Systems BV, Energieweg 28, T.a.v. Mariëtte Houwer (P 0 Manager) e-mail: m.houwer@frames-group.com 2382 NK Zoeterwoude S 071 -5811800 www.frames-group.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. energy systems Onze organisatie, de Frames gr bestaat uit twee dynamische zei ondernemingen: Frames Energy Systems en Frames Process Systems, beide actiefin de internationalej en gas industrie. Frames Energy Systems is gespecialiseerd in het ontwerpe bouwen en installeren van instn en besturingssystemen. Op dit moment zijn er 95 mense onze organisatie werkzaam. Naast veiligheid, gezondheid, k\ technologische kennis hechten belang aan een goede werksfee bedrijfscultuur is informeel. Van onze mensen venvachten i| pragmatische aanpak en een ho van zelfwerkzaamheid, passenc hoge gemiddelde opleidingsnivé binnen de organisatie. I EFFICIENCY Bavak Efficiency B.V. maakt deel uit van de Q-MATIC groep welke gespe cialiseerd is in het ontwikkelen en leveren van Cliënten Begeleidings systemen. Vele instanties binnen en buiten Nederland realiseren een optimale dienstverlening door gebruik te maken van een Cliënten Begeleidings-Systeem. Binnen de Bavak organisatie wordt naast de ontwikkeling van producten grote aandacht geschonken aan de persoonlijke ontwikkeling van de medewerkers. Functiegerichte oplei dingen evenals de grote diversiteit aan werkzaamheden maken het bedrijf tot een plezierige onderneming om voor te werken waarbij teamgeest centraal staat. Om onze ontwikkelafdeling te ver sterken zoeken wij per direct een Java/J2EE ontwikkelaar. Bavak Efficiency B.V. Ambachtsweg 20 2222 AL Katwijk tel. (071) 402 33 44 www.q-matic.com Java/J2EE ontwikkelaar (fulltime - m/v) Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor het ontwikkelen, onderhouden, testen en implementeren van web-based applicaties. Dat doe je conform functio nele en technische specificaties. Wat vragen we? - je bent een gestructureerde, perfectionistische bouwer, die het leuk vindt nieuwe dingen aan te pakken, - je bent een sociale teamspeler, die ook zelfstandig aan de slag kan en eigen initiatief ontplooit, - afgeronde informatiseringopleiding op HBO/VWO-niveau, - gedegen kennis van en ervaring met Java/J2EE is essentieel, - kennis van web services technologie en de toepassing hiervan, - ervaring met relationele databases als Oracle en MS SQL, - een goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal in woord en geschrift. Wat biedt Bavak - een interessante functie binnen een jong en dynamisch team met collegiale werksfeer, - een goed salaris in overeenstemming met de functie, - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, - in- en externe opleidingsmogelijkheden, - grote mate van zelfstandigheid. Uw schriftelijke reactie voorzien van CV kunt u sturen aan: Bavak Efficiency B.V. T.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 3138 2220 CC Katwijk of per e-mail: bavak_pz bavak.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OPENBARE VERKOPING Op dinsdag 2 november 2004 zal om 19.30 uur in het veilinggebouw van de Oprechte Veiling aan de Bilderdijkstraat 1 a te Haarlem en ten overstaan van notaris mr. H. Feijen te Haarlem (danwel zijn plaatsvervanger), in samenwerking met CMS Derks Star Busmann notarissen te Utrecht, bij de te houden openbare verkoping ex artikel 268 Boek 3 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar en in één zitting bij opbod en afslag worden verkocht de navolgende onroerende zaken met inbegrip van roerende zaken als bedoeld in artikel 254 Boek 3 van het Burgerlijk Wetboek: 1een perceel teelland met loodsen, schuur, kassen en erf aan het Gansoord 78 te Lisserbroek, sectie AG nummer 1041, groot 98 are 42 centiare: 2. een perceel bouwland nabij het Gansoord te Lisserbroek, kadastraal bekend gemeente Haarlemmermeer, sectie AG nummer 187, groot 99 are 55 centiare; 3. het erf aan het Gansoord te Lisserbroek, kadastraal bekend gemeente Haarlemmermeer, sectie AG nummer 559, groot 95 centiare; 4. het woonhuis met erf, tuin, ondergrond en verder toebehoren te Lisserbroek, Gansoord 78, kadastraal bekend gemeente Haarlemmermeer, sectie AG nummer 560 en nummer 561tezamen groot 4 are 55 centiare; 5. een perceel grond met kassen nabij het Turfspoor 151 te Lisserbroek, kadastraal bekend gemeente Haarlemmermeer, sectie AG nummer 1014, groot 82 are 20 centiare; 6. een perceel tuingrond gelegen nabij Turfspoor 141 te Lisserbroek, kadastraal bekend gemeente Haarlemmermeer, sectie AG nummer 1015, groot-49 are. Voor nadere inlichtingen: Met betrekking tot uitgebreide gegevens omtrent de openbare verkoping van bovengenoemd pand kunt u de internetsite van Stichting Haarlems Vastgoed Veiling raadplegen: www.haarlemseve8linqen.nl Tevens kunt u contact opnemen met: Notaris Maatschap Batenburg Tempeliersstraat 20A Postbus 3170 2001 DD Haarlem tel. 023-5530900 fax 023-5530910 contactpersoon: mw. mr. A. A. M. Oosterbaan dhr. mr. J. F. P. de Beer Is uw huis echt minstens twee ton meer waard geworden? Had u volgens uw vrienden allang moe ten gaan beleggen met de overwaarde? Of juist niet? Had u volgens collega's direct al een nieuwe hypotheek moeten afsluiten? Als u zekerheid wilt over het begrip over waarde en alles wat daarmee samenhangt, dan is een verhelderend gesprek met De Hypotheker het eerste wat u te doen li De Hypothel <er J staat. Dan merkt u hoe belangrijk een deskundig en vooral objectief advies kan zijn als u optimaal de overwaarde van uw huis wilt benutten. Zonder te hoge verwachtingen. Maar met een doel treffende realiteitszin. En daar bent u uiteindelijk het meest mee geholpen, om u de waarheid te zeggen. Neem vrijblijvend contact met ons op of ga eerst eens naar www.hypotheker.nl. I jJ L J Leiden, Schipholweg la, (071) 521 08 08 UEtkeTdlrn Leiden, Lammenschansplein 6, (071) 532 01 22 Hypotheek adviseur £l Voor de andere vestigingen van De Hypotheker bij u in de buurt: bel 0800-1480 omroerend go |r Talmastraat 58, Katwij Vraagprijs 175.000,j De Katwijksche Bouwvereeniging verkoopt 4 woningen en appartementen, onder andere? Talmastraat te Katwijk. Talmastraat 58 is een ruim vierkamer appart( (ca. 75m2) op de derde etage. Via de entree! toegang tot de lichte woonkamer (22m2), dr| kamers (11, 11 en 9m2), een eenvoudige kei badkamer, separaat toilet. Het appartement - twee balkons, dus altijd.zon! In de onderboi bevinden zich de bergingen. De HR-combike nieuw, evenals het elektra en de mechanisch latie. VvE bijdrage 95,00 p/m, eenmalige stortin van 3.500,00. Oplevering kan snel. Voor informatie of bezichtiging kunt u contg opnemen met: Vincent Ramaekers Katwijksche Bouwvereeniging Tel: 071 - 4060040 Fax: 071 -4060060 Email: info@kbv-katwijk.nl p Internet: http://www.kbv-katwijk.nl Katwijksche Bouwvereehiging BOLLENVELDEN ALS ACHTERTUIN B O E C Wonen in Noordwijk geeft een extra dimensie aan uw vrije tijd. Alsof u elke dag en elk week end vakantie heeft. Vanuit uw Nautilus appartement in de nieuwe wijk Boechorst bent u in enkele minuten op het strand. En een stukje verder fietsen brengt u tussen de mooiste bollen velden. Het 4-laagse appartementengebouw heeft een privé garage, waar u over een eigen parkeerplaats beschikt. Bel nu voor informatie of een afspraak en ontdek het 'vakantiegevoel' van wonen in Noordwijk. Prijzen vanaf ca. 234.000,- v.o.n. Boechorst-Noordwijk Bouwfonds Ontwikkeling B.V. Poortweg 4b (2e etage), r' 2612 PA Delft 015 268 08 08|r verkoop.delft@bouwfonds.nl P' www.bouwfonds.nl r bouwfonds 1 ontwikkeling jf f'

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26