Vacaturekrant Rayon manager M/V .va Relatiebeheerder 36 Ambulant hulpverlener m/v lopital pmm e itllem van den Bergh West-Nederland ##*V 's Heeren Loo Apothekersassistent I uur voor 30 uur per week, vac. nr. 04-27 Ü4 lopital OKTOBER 2004 913 meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren075-6813677 pag@hdc.nt Een stevig karakter is zeer belangrijk bij de politie. Want in de wijk zorg jij voor rust en veiligheid. Je krijgt te ma ken met problemen die om persoonlijkheid vragen, die het gemunt hebben op auto's en ■}|ls. En brommerrijders die het niet zo li t( nauw nemen met de snelheidslimiet. Ook moet je om kunnen gaan met hangjongeren en ben je het aanspreekpunt in de wijk. Overigens ligt het gebied Hollands-Midden tussen Haarlem en Den Haag. Als allround politiemedewerker zorg je niet alleen voor leef baarheid en veiligheid in de stadswijken van Leiden, Gouda of Noordwijk, maar ook in de 'groene ruimte' daarbuiten. We verwachten dan ook van je dat je interesse hebt in een breed takenpakket. Naast werkervaring of het juiste diploma, beschik je bovendien over flink wat levenservaring, inlevingsvermogen en onder nemingszin. Je bent een denkende doener van af 18 jaar, die optreedt als redder, beschermer, scheidsrechter en troubleshooter tegelijker tijd. Ben je toe aan de eerste of tweede stap in je loopbaan én aan een echte uitdaging? Meer informatie over de mogelijkheden en de opleiding in Den Haag kun je vinden op www.politie-werving.nl/hollands-midden of bel voor meer informatie 071 - 545 95 36. R JIJ VOOR STAAT, IS NODIG OP STRAAT. Hollands Midden to West-Nederland ^kt deel uit van de ijidelijk opererende in Loo Zorggroep. C professionele idewerkers en J.500 enthousiaste jjers werken vanuit iijke zorgvisie voor p cliënten met een idelijke beperking. De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen "Willem van den Bergh" in Noordwijk en "Het Westerhonk" in Monster is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West-Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. Binnen het medisch team van 's Heeren Loo West- Nederland ontstaat op de locatie in Noordwijk per 1 december 2004 een vacature voor een Apothekersassistent m/v voor 12-18 uur per week De apothekersassistent verzorgt binnen onze instelling de uitgifte van alle medicijnen die middels recepten worden aangevraagd. Deze uitgiften worden in een geautomatiseerd systeem verwerkt. Naast het uitgeven behoort ook de controle op het beheer van de medicijnen op de diverse locaties tot uw takenpakket. Deze werkzaamheden worden met drie andere collega-assistenten uitgevoerd. Voor deze functie vragen wij iemand: met een afgeronde opleiding tot apothekersassistent met gevoel voor systematiek, ordelijkheid en hygiëne met voldoende flexibiliteit om collega's waar te nemen tijdens bijvoorbeeld ziekte of vakantie die zelfstandig kan werken die een klantgerichte instelling heeft. Wij bieden een leuke baan tegen aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie is ingeschaald conform de CAO Gehandicaptenzorg in FWG 35. Het salaris bedraagt maximaal 2.122,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Informatie Bent u geïnteresseerd in deze functie, maar wilt u meer informatie dan kunt u zich wenden tot de heer F.G. van der Loo, teamleider medisch team, telefoon 06 - 46 07 38 05 of neem contact op met een van de apothekersassistenten, telefoon 071 - 364 27 64. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 3109/Ad. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh.nl Stichting Financiële Dienstverlening in Noordwijkerhout zoekt per 1 januari 2005 een Deze functie kan ook door twee parttimers worden ingevuld De functie Als relatiebeheerder bent u eerstverantwoordelijke en aanspreekpunt met betrekking tot budgetbeheer en -begeleiding van de aan u toevertrouwde cliënten. U beheert de gelden van cliënten en u onderhoudt contacten met de cliënten en hun ver tegenwoordigers. In het kader van bewindvoering legt u jaarlijks financiële verantwoording af aan de kantonrechter. Naast genoemde taken voert u ook taken uit in het kader van de overige dienstverle ning van de stichting en ondersteunt u de werk zaamheden van de coördinator. Uw profiel U heeft hbo-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring en u heeft ervaring in financiële dienst verlening. Bovendien heeft u affiniteit en ervaring met sociaal maatschappelijk werk en bent u in staat om planmatig en gestructureerd te werken. Kennis van sociale wetgeving en uitvoeringsregelingen is gewenst, evenals een goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod Omdat de Stichting Financiële Dienstverlening valt onder de werkingssfeer van de CAO GGZ zijn de arbeidsvoorwaarden conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 50. Informatie Voor nadere informatie over de functie en een uitgebreide functieomschrijving kunt u contact opnemen met Steven Meijboom, coördinator van de stichting, telefoon (0252) 502 544. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 1 november 2004. U kunt uw brief sturen aan: Stichting Financiële Dienstverlening T.a.v. de heer S. Meijboom Postbus 104, 2200 AC Noordwijk Stichting Financiële Dienstverlening voert voor ongeveer 1000 cliënten de financiële huishouding omdat deze cliënten niet of niet meer in staat zijn zelf hun financiële zaken goed te regelen. De stichting is gespecialiseerd in de zorg voor de geldzaken van cliënten in de regio's Leiden, Rijnstreek en Duin- en Bollenstreek. De medewerkers van de stichting zorgen ervoor dat cliënten het pensioen of de uitkering waar zij recht op hebben, blijven ontvangen. Ook verzorgen zij regelmatig terugkerende betalingen en belastingaangiften. Bovendien kan de stichting als bewindvoerder optreden en bemidde len bij schulden van geringe omvang. Er wordt gewerkt met een hecht team van 12 medewerkers. Voor de MFE (Multi Functionele Eenheid) zien wij met belangstelling per direct uit naar een OCK het Spalier is een multifunctionele organisatie voor kinder- en jeugdzorg in Kennemerland. Het brede aanbod omvat: dagbehandeling, residentiële en intensieve ambulante hulp. De hulp wordt geboden vanuit de visie van contextueel werken. OCK het Spalier voert een diversiteitsbeleid en nodigt daarom graag allochtone kandidaten uit te solliciteren. OCK het Spalier Postbus 581 2070 AN Santpoort-Noord T 023 520 25 00 p&o@ockhetspa lier.nl www.ockhetspalier.nl OCK HET~5PALIER Jeugdzorg in Kennemerland De MFE (Multi Functionele Eenheid) In de nieuwe vestiging in Heemskerk, de MFE, wordt dagbehandeling aan 0 tot 14-jarigen en ambulante hulp in een nieuwe vorm samen gevoegd. De MFE start in januari 2005. Als ambulant werker maak je onderdeel uit van een groter team van ambulant hulpverleners. Bij aanvang van het dienstverband bestaat de caseload vooral uit gezinnen waarvan kinderen uit huis geplaatst zijn (RKZ in Zandvoort) of in dagbehandeling (binnen de MFE) zitten. Belangrijkste taken Methodische behandeling en begeleiding van gezinssystemen. Als ambulant hulpverlener lever je een belangrijke bijdrage aan het hulp verleningsproces, waar nodig in nauwe samen werking met multidisciplinaire teams en neem je regelmatig deel aan het werkoverleg en planbesprekingen. Daarnaast onderhoud je externe contacten, met name met plaatsers. Je kwaliteiten Een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur Maatschappelijk Werk en Dienstverlening. Je beschikt over aanvullende kennis over en ervaring in de begeleiding van ouders/gezinnen in de (semi) residentiële hulpverlening. Je beschikt over goede sociale vaardigheden en een flexibele attitude. Ook stressbestendigheid en improvisatievermogen zullen je goed van pas komen. Daarnaast kun je outreachend werken en ben je in het bezit van een auto. Ons aanbod Wij bieden in eerste instantie een aanstelling voor bepaalde tijd. Arbeidsvoorwaarden conform CAO Jeugdhulpverlening, schaal 9, minimaal 1.980,- en maximaal 2.958,- bruto per maand op fulltime basis. Verder bieden wij een boeiende baan, een zelfstandige werkplek, deskundige collega's en goede begeleiding. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Vincent Koot, locatiemanager, telefoon (023) 520 25 00. Je reactie Je schriftelijke sollicitatie onder vermelding van het vacaturenummer kun je voor 15 oktober a.s. richten aan OCK het Spalier, ter attentie van Danielle van Veen, personeelsfunctionaris. Of e-mail naar: dvanveen@ockhetspalier.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lopital Nederland BV is gespecialiseerd in de verkoop, ontwikkeling en het produceren van sanitaire hulpmiddelen, transfer en andere hulpmiddelen voor de intra en extramurale gezondheidszorg. Lopital is reeds 25 jaar gevestigd in Oisterwijk en is nog steeds een groeiende onderneming. Momenteel zijn er 30 enthousiaste medewerkers werkzaam. Voor het gebied Noord-Holland/Utrecht zouden wij graag in contact komen met een Rayonmanager M/V. 'W' yy Functie omschrijving: Verkopen van het Lopital assortiment; Acquisitie onder potentiele klanten; Adviseren van- en inventief meedenken met onze clienten; Opstellen van offertes en het bijhouden van een verkoop administratie; Je bent het visitekaartje van het bedrijf. Kwaliteit staat centraal; Je zoekt constant naar optimalisering en kan preventief denken; Het werkgebied bestrijkt het gebied Noord-Holland/Utrecht; De werktijden kunnen door de aard van het werk variabel zijn; Bij voorkeur woonachtig in Amstelveen of omgeving. Wij bieden u: Een vast dienstverband en met uw functie overeenkomstige beloning. Creating balance in healthcare. Functie eisen: Minimaal MBO opleiding of gelijkwaardig; Affiniteit met de gezondheidszorg is een pre; Ondernemend en een drive om te scoren; Goede commerciële en sociale vaardigheden; Kennis op het gebied van aangepast sanitair en transferhulpmiddelen is een pre; Planning en administratief inzicht; Leeftijd bij voorkeur 25 tot 35 jaar; Geen 9 tot 5 mentaliteit. Interesse?: Bel of mail naar De heer C. Dam, directeur: Nijverheidsweg 19, 5061 KK Oisterwijk T: 013 5239300, E-mail: cees.van.dam@lopital.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19