Haal eruit wat erin zit! n slswone bedrijfsleider m/v jïjü Vacaturekrant manager zorg Ervaren Directiesecretaresse per direct zoeken wij leden van de Raad van Toezicht ImasGr Extra Inkomen nor Jz^oJ meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-61 \Iw SLS Wonen heeft ca. 5.500 verhuur- eenheden in eigendom en beheer. Ongeveer 1.200 wooneenheden bevinden zich in monumentale panden in de historische binnenstad. Voor studenten uit binnen- en buitenland en voor jongeren zijn we de grootste aanbieder van woonruimte in Leiden en omgeving. Bij ons werken 54 medewerkers. SLS Wonen is een open en innova tieve organisatie die nieuwe kansen zoekt voor haar huidige en nieuwe klantengroepen. Daarbij staat onze maatschappelijke verantwoordelijk heid als woningcorporatie centraal. Binnen onze organi satie draagt de afdeling Middelen zorg voor het secretariaat, personeelszaken, planning en control, communicatie en automatisering. Op de afdeling werken twaalf medewerkers. Voor onze directeur-bestuurder zoeken wij e U ondersteunt de directeur bij het dagelijks functioneren. U voert het bureaumanagement voor de directie. Het voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen, zoals Raad van Toezicht, management en ondernemingsraad, vormt een essentieel onderdeel van uw functie. U bewaakt het besluitvormingsproces en de actiepunten van de vergaderingen. In deze functie onderhoudt u veel (telefonische) contacten, zowel intern als extern. Wij zoeken voor deze drukke en afwisselende functie een doortastende en flexibele directie secretaresse met minimaal 5 jaar ervaring in een gelijkwaardige functie. Wat u nodig hebt is een Mbo-opleiding met secretariële specialisatie. Een uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. U kunt goed overweg met de programma's Word, Excel en PowerPoint en u hebt ruime ervaring in het notuleren. Voor het functioneren zijn initiatief en inzicht van groot belang om zelfstandig op allerlei onvoorziene situaties te kunnen inspelen. U hebt gevoel voor bestuurlijke verhoudingen, accuratesse en integriteit. Kennis van de volkshuisvesting is een pre. Voor deze functie bieden wij een uitstekend salaris conform de CAO woondiensten volgens het Handboek functie-indeling woondiensten. Inschaling zal plaatsvinden op functieniveau G (minimaal 2.381,- en maximaal 2.977,- bruto per maand). Voorts kent SLS Wonen een uitgebreid eigen pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie is fulltime, d.w.z. 36 uur per week (vrijdagmiddag vrij). Voor meer informatie over de functie kunt u zich wenden tot de teamleider Algemene zaken, dhr. K. Koster, telefoon (071) 5161732, tot wiens cluster de functie behoort. interesse in de functie? Stuur uw sollicitatiebrief met cv vóór 16 oktober 2004 naar: SLS Wonen, Postbus 11275,2301 EG Leiden o.v.v. 'sollicitatie' of per e-mail aan pz@sIswonen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om ons onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteiten. Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te maken. Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperiode waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. H op de sector Leeuwenhorst 4 een technisch onderwijs assistent (toa) m/v, volledige weektaak in schaal 6 r.k. scholengemeenschap De sector Duinzigt: Teylingen College vmbo-theoretische leerweg en havo-instroom Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest De sector KTS: De sector Technisch College, vmbo-school voor Leeuwenhorst - Willibrord: techniek (bouw, metaal, elektro), vmbo-theoretische leerweg, havo, consumptief en theoretische leerweg atheneum en gymnasium Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout Langelaan 1, 2211 XT Noordwijkerhout Informatie kunt u opvragen bij de directeur van de sector Leeuwenhorst, mevrouw A.M. de Lely, telefoon 0252-373216 Heeft u belangstelling, stuur dan zo spoedig mogelijk uw schriftelijke sollicitatie naar de algemeen directeur van het Teylingen College, de heer MJ M. Heus, postbus 200, 221 5 ZL Voorhout Teylingen College Zorg voor anderen, zoals je voor jezelf zou wensen. Dal is hel motto van de stichting Duyn Rhyn, een zorgorga nisatie in de regio Leiden en de Duin en Bollenstreek. Zorg voor anderen, zoals je voor jezelf zou wensen. Dat motto, voortkomend uit onze christelijke traditie, betekent dat we mensen tot hun recht willen laten komen. Niet alleen onze cliënten, maar ook de medewerkers en vrijwilligers. Drie waarden staan daarbij centraal: vertrouwen, vitaliteit en veiligheid. Bij de stichting Duyn Rhyn werken ongeveer 770 medewerkers op drie locaties in Katwijk en Leiden. Samen staan zij garant voor de zorg voor meer dan 400 cliënten die kampen met licha melijke of geestelijke achteruitgang. De stichting Duyn Rhyn wil een belang rijke rol spelen in de gezondheidszorg in Zuid-Holland Noord en streeft daarbij naar samenwerking met andere zorg organisaties in de regio. De stichting Duyn Rhyn maakt deel uit van het landelijk werkverband De Open Ankh. Ter completering van de Raad van Toezicht is de stichting Duyn Rhyn op zoek naar- slichting verpleeg- cn zorgcentra Duyn Rhyn De Raad van Toezicht van de stichting Duyn Rhyn bestaat uit zeven leden. Wij zijn op zoek naar een nieuwe voorzitter en een nieuw lid. De Raad houdt toezicht op het gevoerde en uit te voeren beleid van de Raad van Bestuur. Dit gebeurt vanuit de visie van Health Care Governance. Dat betekent dat bij de stichting Duyn Rhyn veel waarde wordt gehecht aan transparantie van bestuur, onafhankelijk toe zicht en professionalisering van toezicht en bestuur. De Raad van Toezicht vergadert zes keer per jaar. Tussendoor is er op beperkte schaal bila teraal overleg. In totaal vergt dit voor de leden van de Raad van Toezicht gemiddeld één dag deel per maand. Zij ontvangen daarvoor een passende vergoeding. Van de leden van de Raad van Toezicht wordt het volgende verwacht: - affiniteit met de doelstelling en de zorgfunctie van de stichting Duyn Rhyn - algemene bestuurlijke kwaliteiten en ervaring - betrokkenheid in combinatie met toezicht houdende afstand - het vermogen en de attitude om te fungeren als adviseur van de Raad van Bestuur - het vermogen om beleid te toetsen en daarbij onderscheid te maken tussen hoofd- en bijzaken - integriteit, verantwoordelijkheidsgevoel en een onafhankelijke opstelling - het vermogen om advies en toezicht in team verband te kunnen uitoefenen De voorzitter van de Raad van Toezicht moet daarnaast beschikken over de volgende specifieke eigenschappen en vaardigheden: - aantoonbare bestuurlijke kwaliteiten, natuurlijk gezag en bindend vermogen - een leidende rol bij menings- en besluitvorming in de Raad van Toezicht - alertheid en vaardigheid bij de juiste toepassing van Health Care Governance Gezien de huidige samenstelling van de Raad van Toezicht zijn wij met name op zoek naar leden die voldoen aan één of meerdere van de volgende criteria: - een zorginhoudelijke (medische) achtergrond - kennis van en affiniteit met Human Resources - deel uitmakend van een regionaal netwerk - geschikt om de functie van voorzitter te vervullen In de samenstelling van de Raad van Toezicht wordt gestreefd naar een evenredige man/ vrouw-verdeling. Daarom worden vrouwen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie: Wilt u meer weten over de Raad van Toezicht, dan kunt u contact opnemen met mevrouw mr. A.A.R Draijer-Udo, telefoon (071) 561 42 34 of de heer mr. J.P. Hopman, telefoon (071) 589 64 96. Meer informatie over de stichting Duyn Rhyn vindt u op de website www.duyn-en-rhyn.nl. Sollicitatie: Uw sollicitatie, voorzien van CV en motivatie, kunt u richten aan: stichting Duyn Rhyn, t.a.v. mevrouw RE. Bokma (directiesecretariaat), Postbus 525, 2220 AM Katwijk. Reageren per e-mail kan ook: ebokma@duyn-en-rhyn.nl. Uw sollicitatie zien wij graag voor 20 oktober tegemoet. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ook gek op sieraden en horloges? Kom dan werkenlij Lucardi, de verrassende juwelier voor elke look en mood. Lucardi is een open en toegankelijke juwelier waar je gemakkelijk binnen loopt zonder je verplicht te voelen tot een aankoop. Lucardi verrast je telkens met modische, trendy of gewoon lekker opvallende sieraden en horloges. Voor bekende merken betaal je nooit méér dan nodig is. Lucardi juwelier is een landelijke keten met 78 filialen en onderdeel uit van de Imas Gi Deze succesvolle organisatie twee winkelformules marktlei de Nederlandse juweliersbr. De andere formule is Siebel Juv Het enthousiaste Lucardi te, Leidschendam is op zoek na ondernemende voor 38 uur per week Als bedrijfsleider ben je verantwoordelijk voor de omzet, winkelbeeld, personeel en winkelresultaat van je filiaal. Daartoe verricht je een actieve bijdrage in de verkoop, begeleid en coach je je personeel, neem je acties om de- gestelde resultaten te bereiken, voer je administratieve taken uit en zorg je voor naleving van de veiligheidsregels. Wij zoeken een verkoop- en klantgerichte collega met minimaal mbo niveau voorkeur met een afgeronde detailhandels- en/of juweliersopleiding goede commur ve vaardigheden besluitvaardig werkervaring in een leidinggevende functie kan r werkers motiveren plannen en organiseren kan de voortgang bewaken represer Wj bieden een salaris conform CAO bonusregeling een vakgericht opleidings een spaarloonregeling een aantrekkelijke personeelskorting een kinderopvangre een collegiale werksfeer. Lucardi Pas je in het profiel en spreekt de omschreven functie in onze inforrnele, uitdagende organisatie je aan? Stuur dan binnen twee weken een brief met cv en vermelding van vacaturenummer 450 naar Lucardi juwelier, ter attentie van afdeling P&O, Postbus 11599, 2502 AN Den Haag of mail naar sollicitatie@imasgroep.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Esmeralda Lamme, 070-3766376. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Imasgroep is onderdeel i Retail Network B.V Th. LUBBE REIZEN TH. LUBBE REIZEN is dé specialist in het school- en gehandicapten vervoer. In deze steeds groeiende onderneming is er plaats voor een: Planner school- en gehandicapten vervoer (m/v) voor 40 uur per week Hij/zij is onder andere verantwoordelijk voor: het dagelijks inplannen van ritten en chauffeurs de coördinatie van de aangeboden ritten. het onderhouden van contacten met onze opdracht gevers. Wij verwachten van u: Opleiding op MBO niveau Ervaring met Word en Excel Goede contactuele eigenschappen Representatief Stressbestendig Leidinggevende capaciteiten Een flexibele instelling t.o.v. de werktijden In bezit van rijbewijs B Wij bieden u: Werken in een leuk team in een prettige omgeving Goede salariëring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uitsluitend schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. kunt u zenden naar onderstaand adres: TH. LUBBE REIZEN t.a.v. Kees Onderwater Keerweer 6 2381 GC ZOETERWOUDE Fioretti COLLEGE SCHOLENGEMEENSCHAP (met 5 locaties in Lisse en Hillegom) voor LWOO-VMBO-HAVO-ATHENEUM en GYMNASIUM Gevraagd: In onze vmbo/tl-vestiging "Uitermeer" te Lisse per eind nov./begin dec. i.v.m. zwangerschaps- en bevallingsverlof tot apr. 2005 een Docent Engels 2e graads (vacature 01) 16 lessen Ook studerenden kunnen reageren. In onze havo/vwo-vestiging "Fioretti" te Lisse per 10 januari 2005 wegens vertrek een Docent Engels 1 e graads bevoegd (vacature 02) 15 lessen Informatie over deze functies kunt u inwinnen bij: de heer J.Th. Blankenstijn, locatiedirecteur Uitermeer, tel. 0252-431030 (vac. 01) of de heer drs. H. Wilmink, sectordirecteur havo/vwo, tel. 0252-433472 (vac. 02). Sollicitaties richten aan: de heer J.Th. Blankenstijn, Fazantstraat 66, 2162 GM Lisse (vac. 01) of de heer drs. H. Wilmink, postbus 138, 2160 AC Lisse (vac. 02) of per e-mail: j.blankenstiin@fioretti.nl of h.wilmink@fioretti.nl. Algemene informatie: de heer H.A.W. Storm, hoofd P&O tel. 0252-435025. Zie ook www.fioretti.nl Fulltime parttime Je huidige inkomen verdubbelei verdrievoudigen. Bel voor een gratis informatiepa 020-7975513 HOZO levert zf dienstverlening aan q in Hillegom en omj vanuit de woonzorg Bloemswaard en P. In de woonzorgcentra Bloemswaard en Parkwijk1 Hillegom bieden wij huisvesting, verzorging en verpleging aan 110, respectievelijk 60 bewoners. Daarnaast verlenen wij ook verschillende dienste aan cliënten in de wijken. Voor onze organisatie (beide locaties) zoeken wij Wij streven naar een optimale kwaliteit van onze dienstverlening, in combinatie met een goed woon- en leefklimaat. Een grote persoonlijke inzet, belangstelling voor ouderen en gevoel voor collegialiteit zijn hierbij belangrijke voorwaarden. voor 30 uur per week Tot de taken behoren o.a.: deelname aan het managementteam, wat o.a. het opstellen en uitvoeren van verbeterplannej doen van beleidsvoorstellen op het gebied varj en welzijn en het mede-beheren van de persorj materiële budgetten van de diensten zorg en j activiteiten s het leiding geven aan de zorgcoördinatoren, dt> dinator 'zorg thuis' en de coördinator activiteit begeleiding overeenkomstig de coachende en' resultaatgerichte managementstijl en de coörc^ tussen de verschillende diensten"' het toezien op de kwalitatieve en kwantitatieve neelsbezetting, gerelateerd aan de wisselende' vraag van cliënten het zorgdragen voor de uitvoering van het afdf beleid door het maken en laten maken van jaai plannen het toezien op het wachtlijstbeheer en het invq van een opname- en overplaatsingscommissid doorvoeren van het proces 'van aanbodgestuJ vraaggestuurd' de verantwoordelijkheid voor het behalen van ductieafspraken en de registratie hiervan de verantwoordelijkheid voor de aan de eisen paste tijdsregistratie van het product 'zorg thui het vertegenwoordigen van de stichting tijden; lier plaatsvindend overleg en het bijhouden vé ten aanzien van wijzigingen in het vakgebied. Functie-eisen: Opleiding: HBO-V en aanvullende cursus manag(( de zorg of gelijkwaardig. g h Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken 1 sollicitatieprocedure. p Stichting HOZO biedt goede opleidingsmogelijkh. besteedt veel aandacht aan bijscholing. Er heersjj collegiale werksfeer. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conftl CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Sollicitaties kunt u binnen twee weken na plaatsf deze advertentie richten aan mw. J. Ricke-Mollerr^ directeur. Stichting Hillegomse Organisaties voor Zorgverlening aan Ouderen |HOZO| jc Postadres: Garbialaan 3, 2182 LA Hillegom N Telefoon (0252) 57 65 00, Fax (0252) 57 65 34. www.hozo.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16