\V. winnen? 3 Wil jij ook Roele De Vries rente Familieberichten HDCMEDÏA BEKENDMAKING WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS Wat is üw reden om te collecteren voor de NSGK? -RECYCLING v.a. 2,9% @0 SPEURDE Leidsch ÉS Dagl Autorijschool My Wl! B OeWesterscheldf V Uw huis presenter( aan een breed putD MAANDAG 27 SEPTEMBER 2004 901 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. 'iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Na een actief en kleurrijk leven, gekenmerkt door werklust en creativiteit, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn levenspartner, onze vader, schoon vader, opa en overgrootvader Jozef van Berge Henegouwen 6 september 1921 t 24 september 2004 E.J. Frederiks-Schaap Ton en Wil Jolanda en Rob Claudia en Jan Piet en Yvonne Sven en Miranda Joey, Ti mo Ben Leo en Corrie Joost en Stephanie Ferry Pascal Spaarnestraat 31 Leiden Correspondentieadres: P.L. van Berge Henegouwen Hoofdstraat 15 2171 AR Sassenheim Vader is overgebracht naar het Uitvaarthuis van der Putten, Heereweg 60 te Lisse, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 29 september om 10.00 uur in het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, ingang Haagse Schouwweg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in één van de ontvangkamers van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Op 83-jarige leeftijd is overleden onze oud-directeur Jozef van Berge Henegouwen Wij zullen ons hem blijven herinneren als iemand die, gedragen door een positieve instelling, tot het laatst grote betrokkenheid toonde in ons bedrijf. Namens directie en medewerkers Machinefabriek West-End BV Meer en Duin 25 2163 HB Lisse 'k Stel mijn vertrouwen Op de Heer mijn God. Na een kortstondig ziekbed, heeft de Here tot Zich geroepen, onze zwager Gerrit Johannes van Tol echtgenoot van onze zuster en schoonzuster Adriana de Wit N. de Wit-van Tilburg A. H. de Wit J. Feenstra J. Feenstra-de Wit Woodstock (Can.): W. van der Meij B. van der Meij-de Wit J. Post A. Paauw W. C. Paauw-de Wit Ermelo: G. C. de Wit A. de Wit-van der Niet Embro (Can.): Katwijk: Woodstock (Can.): Steenwijk: J Rijnsburg: Lieve Ma en Oma AI een hele lange tijd, zijn wij je een beetje kwijt, je was er wel en toch ook weer niet, vaak deed ons dat veel verdriet, je ging steeds verder bij ons vandaan, tenslotte moesten wij je laten gaan. Zacht en kalm ben je ingeslapen. En ondanks alles zijn wij blij, dat je nu eindelijk rusten kan. Dag lieve Ma Dag lieve Oma Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is over leden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Susanna Kühn-van den Berg weduwe van A. Kühn 11 februari 1918 Leiden 24 september 2004 Gé en Lilian Suze en Theo Jenny en Dick klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: G.J. Kühn Ammonslaantje 36b 2241 BR Wassenaar Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 september van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta Van der Luit, Deijlerweg 127 te Wassenaar. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 29 september om 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht, rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maar dankbaar voor de afgelopen weken die wij nog met elkaar mochten hebben, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Maartje Alderdiena Hofman-Haasnoot Marry 8 februari 1943 t 24 september 2004 Dirk Hofman Hugo en Jacqueline Dylan Romy Martine Vreugdweg 46 2224 AH Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op maandag 27 en dinsdag 28 september van 19.00- 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 29 september om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te be schouwen. Katwijk, 26 september 2004 Noordwijk, 16 februari 1914 En toch - telkens weer - zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen. Niet wie je was en ook niet wat je zei. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Johanna van Oosten-Zuidhoek weduwe van Johannes Leonardus van Oosten Noordwijk, 25 september 2004 Na een leven volledig toegewijd aan zijn gezin, met een nimmer aflatend enthousiasme voor de sport, en een nooit vergeten verleden in het verzet, is op 25 september 2004 op 86-jarige leeftijd overleden onze lieve vader Koos Brugman weduwnaar van Rie Brugman-Wesselius Drager van het Verzetsherdenkingskruis Fred Wim en Jacqueline Correspondentieadres: W.J. Brugman Braeck 15 1834 HC Sint Pancras De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar dat veel pijn en verdriet haar bespaard is gebleven, berichten wij u dat op 85-jarige leeftijd is heen gegaan Janna Muller-Holman weduwe van Harry Muller Soera ka rta, 14 november 1918 Leiden, 25 september 2004 Onze dank gaat uit naar het verzorgingshuis Haagwijk te Leiden voor de korte, maar liefdevolle verzorging. Rike Joyce Johan Wim Jamy Correspondentieadres: S.U. Muller Walmolen 79 1035 BN Amsterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 29 september van 14.00 tot 14.30 uur in Uitvaart centrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijger laan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 29 september om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Thea en Kees Jeroen Robbert Monique en Aad Anne-Marie Herenweg 147 2201 AE Noordwijk Oma is thuis, alwaar dinsdag 28 september van 19.00 uur tot 21.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De Uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 29 september om 10.30 uur in de St. Jeroenskerk, Van Limburg Stirumstraat 24 te Noordwijk-Binnen, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op de R.K. Begraafplaats aan de Gooweg te Noordwijk-Binnen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Hof van Holland", Voorstraat 79 te Noordwijk- Binnen. Waterschap De Oude Rijnstromen Hoofdstraat 1-3 Postbus 160 2350 AD Leiderdorp Tel. 071-5410511 Fax 071-5412486 Dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Oude Rijnstromen maken bekend, dat ingevolge het bepaalde in de Inspraakverordening en de Verordening Waterbeheer Rijnland van 30 september t/m 28 oktober 2004 voor een ieder ter inzage ligt op het kantoor van het waterschap, Hoofdstraat 1 -3 te Lejderdorp: - het ontwerppeilbesluit voor de Noord-Hoflandschepolder; - het ontwerppeilbesluit voor de Oranjepolder: - het ontwerppeilbesluit voor de Starrenburgerpolder; - het ontwerppeilbesluit voor de Stevenshofjespolder, - het ontwerppeilbesluit voor de Zuid-Hoflandschepolder; - het ontwerppeilbesluit voor polder Zuidwijk. De ontwerppeilbesluiten voor de Noord-Hofland schepolder, Oranjepolder, Starrenburgerpolder en de Zuid-Hoflanschepolder liggen eveneens ter inzage op het gemeentehuis van Voorschoten. De ontwerppeilbesluiten voor de Stevenshofjes polder en polder Zuidwijk liggen eveneens ter inzage op het gemeentehuis van Wassenaar. Het ontwerppeilbesluit voor de Stevenshofjes polder ligt eveneens ter inzage op het gemeente huis van Leiden. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen belanghebbenden schriftelijke bedenkingen indie nen bij het dagelijks bestuur van het waterschap De Oude Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD Leiderdorp. Leiderdorp, 23 september2004 Namens dijkgraaf en heemraden J.J.M. Groot, directeur Water Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis Alle kosten aftrekbaar voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Bel nu: 070 - 363 21 88 "De olympische gedachte is: 'meedoen is belangrijker dan winnen'. Maar meedoen is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Zeker niet voor gehandicapte atleten uit ontwikkelingslanden. Voor hen is kwalificatie voor de Paralympics in Athene op zich al een wereldprestatie. Voor hen geldt: meedoen is winnen! Speel de webgame en win! - uiuiui.meedoenisuiinnen.nl - y nederlandse stichting voor het dp ft gehandicapte kind Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 Prinsjesdag Kotfeerboeken PO VO Hout re cycling Kunststofrecycling Archiefvernietiging Papier- en kartonrecycling Thermische recycling Produktvemïetiging Restafval Wognum - Alkmaar - Nieuw Vennep - Tel. 0229-283999 - www.roeledevries.nl jouke «joordemci HEEFT VOOR U DE VOORDELIGSTE HYPOTHEEK! Uw adviseur: J. Sjaardema Nieuwe Beestenmarkt 28 Tel.: 071-5148851 Fax: 071-5128336 www.sjaardema.nl Tel. 072-519 68 68. fax 072-51' Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.speurders.nl speurders@hdc.nl Felicitate Verzamelingen Recreatie-onroerend goed De Mededelingen Personeel gevraagd Woonruimte gevraagd' WebSites Administratie! Woonruimte aangeboden V* Oproepen en reünies Commercieel Woonarken Womngnjil gevonden Kappers Verhuizingen en inboedels Ca Markten en braderieën •(Para.) medisch Woninginnchbngen Aa Uitgaan -Schoonmaak meubilair T Concertkaarten -Technisch Huishoudelijke apparatuur F« Kennismaking en relate -Bouw Verzekeringen, hypotheken M Relatiebureaus - Automatisering en geldzaken Tei Relatielijnen Logistiek Rijscholen Au, Feesten en partijen Winkel Auto's Di Bruid en bruidegom -Divers Bednjfwagens Ere Baby, peuter en kleuter - Vakantiewerk Aanhangwagens Ert Senioren - Huishoudelijk Auto-onderdelen, Co lichaamsverzorging (vraag en aanbod) Auto-accessoires en reparaties PB Sport, spel en hobby Personeel aangeboden Motoren EH Medische- en/of sportmassage Oppas/au pair fietsen, brommers, scooters Therapie en welzijn Bijverdiensten Zaken en transacties Er: 1 Natuurlijke/biologische Cursussen en opleidingen Vraag en aanbod producten Bedrijfs-onroerend goed Machines en gereedschappen Boeken Onroerend goed gevraagd Onderhoud en reparaties Kunst en antiek Onroerend goed aangeboden Bouwmaterialen Mode en kleding Te huur gevraagd land-en tuinbouw Muziek Te huur aangeboden Tuinen- en tuinbenodigdhede Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instel Leidsch Dagblad Millimetertarief per kolom per mm Logo/fototarief per kolom per mm Personeels per kolom per mm Personeels met logo/fototarief per kolom per mm ma.t/m €0,90 €1,02 €1,01 €1,15 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs service, massage, erotiek en erotische sites ge t toeslag van 25% op het millimetertarief. Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor pl aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juist dacht aan uw opdracht te besteden. De telefi sluittijd is 2 dagen van tevoren vóór 17.00 uu rf plaatsing van de volgende dag. Advertentieopdrachten voor de zaterdagediti u donderdag vóór 17.00 uur bij ons aan te le\ Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 ui Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentie te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie d Regelen voor het Advertentiewezen 1990, ge neerd ter Griffie van de Arrondissementsrech en bij de Kamers van Koophandel in Nederla K speurders, nl Rijscholen 1e 10 autorijlessen 270,- Bij spoedcursus HEREXAMEN GRATIS. Tel. 071 Verkeersschool Tempo: Starterspakket 215,- Autorijlessen 30,- Motorrijles 35,- Ook aanhanger-, vracht en busies. Leiden tel: 071- 5122046, Den Haag tel: 070-3469391, Zoetermeer tel: 079-3212132. Kijk ook op: www.rijtempo.nl Markte 1 braderi" VLOOIENMAR Zo. 3 okt. 10 Sporth. De Sjl Inl. Midland bv 03ui b P VITAM-V00RV069; Als we nu niets doen,s de kluut zijn thuis kis De Westerschelde: leefgebied van de kluut (Ir andere kustvogels. Scheepvaart en industrieri: dit unieke gebied. Daarom hebben de vogefe i nodig! Draag bij aan het behoud van een vfet Westerschelde. GIRO 65 65 00. ;e Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www vogelbescHOl In kleur adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Vraag uw NVM-makelaar naar de mogelijk)*

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4