Guijt schiet Quick Boys naar zege SPORT 5 oorschoten '97 verlengt abonnement op gelijke spelen Ter Leede eindelijk scherp Gezocht: een rainer met een ddingsdiploma >rdwijk kan Marker lur niet slechten HDC985 MAANDAG 27 SEPTEMBER 2004 ter van der Hulst hoten - Voorschoten '97 jog steeds op zijn eerste over- g in de hoofdklasse. Tegen verlengde de ploeg van coach Vubben zijn abonnement op spelen. Na de puntendelingen selmeervogels, Quick Boys en pingen kwam Voorschoten IJiizen een stand van 1-1 over- „Iedereen is nu teleur- maar we bereiken de resulta- tegen ploegen die de afgelo- li jaar allemaal een keer kam- ijn geworden in de hoofdklas- emand in mei had gezegd dat zouden spelen tegen Sche- veningen en Huizen dan was er ge roepen: 'We tekenen ervoor'." Bij het opmaken van een eerste voor zichtige tussenbalans beseft Wubben dat zijn team nog het nodige moet le ren om het debuut in de hoofdklasse tot een goed einde te brengen. „Op zeven van de tien posities, dan reken ik de keeper niet mee, zijn we niet wendbaar genoeg en komen we snel heid tekort. Dat hoeft niet erg te zijn als dat maar wordt gecompenseerd met strijd, inzet en goed positiespel. De spelers moeten gericht naar de goal spelen: aannemen en afmaken. Onze aanvallen gaan nog over te veel schijven. De tegenstanders zijn veel klinischer. Daar moeten we nog hard aan werken. Geregeld geven ook de verkeerde spelers de eindpass, terwijl ze beter Tim Kluivers kunnen aan spelen. Hij is de creatieve man op ons middenveld. En we moeten nog wen nen aan de snelheid van handelen, vooral het tempo waarmee de tegen stander ons onder druk probeert te zetten." Voorschoten '97 kan het zich daarom niet veroorloven om te gemakkelijk over welk hoofdklasseduel dan ook te denken. En dat was wat er precies ge beurde tegen het met nul punten stijf onderaan staande Huizen. Wubben: „Mentaal begonnen we niet goed aan het duel. Ik kon me dat niet voorstel len, want we weten toch dat we elke wedstrijd honderd procent moeten geven." Voeg daarbij de matige uit voering van het tactische strijdplan dat Wubben bedacht en de slechte eerste helft is verklaard. Mario van Heiningen was op het middenveld de vrije man. De coach hoopte zo snel ven verdediging naar aanval om te kunnen schakelen, maar van enige uitvoering van die plannen kwam niets terecht. Van Heiningen kon niets kwalijk worden genomen. Hij strooide met passjes maar zag vervol gens hoe de voortzetting stokte. Slechts Eelke van Dijken en Kluivers versierden een keer iets wat op een kans leek. Huizen, dat geregeld ge vaarlijk voor het doel van Matthijs Keemink opdook, profiteerde van de malaise. Zij het via een strafschop. Frank Buizer vloerde de watervlugge Joe Lampty, waarna Sergio de Windt van elf meter onberispelijk inschoot. Met twee wissels keerde Wubben het tij. Hij hield na rust de zwaar tegen vallende Van Dijken aan de kant en opmerkelijk genoeg ook Van Heinin gen. De trainer had voor die laatste wissel wel een verklaring. „Ik wilde op het middenveld één-op-één spe len en daar zijn Geert-Jan Jonk, Carl Roest en Ronald van Delft beter in." Met Robin van der Errelen en Niels Karremans in het veld verliepen de aanvallen inderdaad wat vlotter. Vooral via Kluivers stichtte Voorscho ten '97 verwarring in de defensie van Huizen. Zo verwerkte keeper Marco Ruitenbeek een schot in de korte hoek tot corner. Uit die hervatting kopte Carl Roest de 1-1 binnen. Na dat Keemink een schot van Richard Appelman met moeite onschadelijk maakte, was Kluivers bijna succesvol met een volley, maar Ruitenbeek kon voorkomen dat de bal door zijn be nen glipte. Via schoten van De Windt en Tim Plomp was Huizen in de slot fase nog dicht bij de zege, maar die teleurstelling - Voorschoten '97 ver speelde vorige week in Scheveningen in de laatste minuten nog een 2-0 voorsprong - bleef de ploeg van Wubben dit keer bespaard. Hoek is slachtoffer van Sassenheimse dadendrang door Willem Spierdijk sassenheim - Daar was-ie dan, de eerste overwinning van Ter Leede. Vier wedstrijden heeft de vooraf gedachte kampioen er op moeten wachten. De ach terstand op de koploper in de hoofdklasse A, ASWH, bedraagt inmiddels wel acht punten. Maar in Sassenheim weten ze ook dat het niets betekent om de competitie met 15 punten uit vijf wedstrijden te beginnen. Dat herinnert Ter Leede zich nog van vorig seizoen. Het was niet toevallig, dacht trainer Arie Lagendijk dat zijn ploeg de eerste vier wedstrijden van de competitie steeds met een gelijkspel naar huis ging. Hij vond de inzet, de beleving van zijn elftal niet optimaal. „Die was 70, 80 procent en on ze speelwijze vergt heel veel concentratie. Dan moet de scherpte bij iedereen honderd procent zijn. Eigenlijk wordt al les bepaald door scherpte." Kind van de rekening in de se lectie van Ter Leede is voorals nog Martij n Lagendijk, het pret tige bluffertje dat dit seizoen overkwam van Haarlem. Lagen dijk ontpopte zich in de voor bereiding tot een ware aan winst, maar zat tegen Hoek voor de tweede achtereenvol gende keer op de bank. De trai ner wilde verdedigend meer ze kerheid inbouwen en koos daarom voor Bob Hoogkamer in de defensie. Dat zal onge twijfeld een grote teleurstelling zijn voor de speler Lagendijk, maar het resultaat en het voor treffelijke spel van Hoogkamer geven vooralsnog trainer La gendijk gelijk. Hoogkamer verloor geen duel van zijn directe tegenstander en ook de andere verdedigers van de Sassenheimse ploeg gaven nauwelijks iets weg. Het leidde in het eerste halfuur van de wedstrijd tot een fors overwicht voor Ter Leede; en na 18 minu ten tot het eerste doelpunt. Rechtsbuiten Patrick Kalkema draaide na een afgeslagen cor ner vanaf links naar binnen en liet de bal fraai in de bovenhoek draaien. Lagendijk: „Ik zou wil len dat die buitenspelers meer van vleugel wisselen. Ze moe ten leren om zelf die momen ten te kiezen." Linksbuiten Anouar Hamdi dacht er niet aan om de eerste helft naar de andere vleugel te verhuizen. Hij had het aan zijn kant veel te veel naar zijn zin. Daar had het rechterverdedi- gingsblok van Hoek geen enkel verweer tegen de vlotte combi naties van linksachter Bas Lens- ink, linkshalf Rogier Koordes en Hamdi. Maar ook elders heerste Ter Leede. „De ploeg was ons op alle streken van het veld de baas", concludeerde de Belgi sche trainer van Hoek, Johan Ballegeer. Aan het vrije spel kwam pas een einde toen Hoek wat omzettin gen pleegde. En Ter Leede kon alleen spijtig terugkijken op een periode die met één treffer te weinig had opgeleverd. De achterstand voor Hoek bij rust was te overzien en daarom lieten de Zeeuwen (met negen Belgen in de basisopstelling) de schroom varen. Dat leverde een minuut na rust een heel mooie kans op voor topscorer Chris- tophe Dewispelaere, maar doel man Thomas Waasdorp redde. Het offensief van Hoek leverde Ter Leede ruimte op. Martijn Gootjes (die voor rust een keer de paal trof) mocht met twee treffers de eindstand op 3-0 be palen. Door de overwinning is de rust even weergekeerd bij Ter Leede. Dat is niet weggelegd voor Hoek. Supporters vragen al om het vertrek van trainer Ballegeer. De trainer zelf maakt zich zorgen om het verdere ver loop van de competitie. „Ik hoop dat de spelers dat ook doen." he Kra ou nan Leefmans 3- aan den ussEL-Een egadigden voor de ande trainersfunctie bij gaat deze week op au- lui.bij het bestuur. Richard holten schijnt de beste n te hebben om de ver- Freek Rienks op te vol- nieuwkomer gaat zijn meer dan vol krijgen doel om Katwijk voor Iklasse te behouden, lingsdiploma lijkt ver- :rdag bewees Capelle £kr eens dat Katwijk met flen middelen te ver- 1-0. ens de wedstrijd op rk 't Slot overduidelijk licht kwam, was dat niemand in het Kat- Iftal in de vorm van zijn •ekt. De groep bestaat s uit talentvolle jonge- ore iet potentie en ander spelers die al een staat ist échter zich hebben, jongens die zich nog bewijzen en spelers die ewezen hebben, maar 1 die momenteel aan zit. UIZi erste groep is duidelijk hoen, Erwin Verkuij- r Ederveen en Leen de vooral in persoonlijke ig steeds te licht zijn ïoofdklasse. Ederveen lerigens wel tot een doende door de lepe 'e spits Henk Roeland en af te houden. Bij de m[roep zijn Toine l'Ami il Hensen de degelijke nit ers waarop een ploeg ijd Itijd aankan. De oud- viiferoen Buijs (back) en tei Heiden (keeper) doen vet igen sobere wijze goed s o in. f staat Katwijk dus re- t zover het goede ttinOver Sander Molenaar, Ve Bie, Karim Hajji, Wou- jiij en Jerry van Wonde- astiger een oordeel te e eerste drie spelen al Katwijk en zijn al jaren grillig. De laatste twee ïog niet kunnen bewij- im ze bij ARC en ;els/Telstar zijn weg- im op sportpark De ;omen spelen. Drie man te licht en vijf man niet op hun best. Dan is de laat ste plaats in de hoofdklasse wel verklaard. Capelle - al sinds jaar en dag bekend als 'een midden moter met twee aardige spits jes' - domineerde in de eerste helft waarin de thuisploeg drie forse kansen kreeg. Een schot tegen de lat van Roeland was de allergrootste. Molenaar had de bezoekers te gen de verhouding in op voor sprong kunnen zetten als hij, na een machtige solo en voor zet van Hensen over de linker flank, de bal bij de tweede paal in het doel had gekregen. Een kwartier na rust scoorde Jan Groen, maai' in het verkeer de doel. Hij kreeg een comer van Capellenaar Rachid Zenzen op zijn hak en de bal verdween vervolgens langs doelman De Heiden. De groenzwarten ge loofden het daarna wel. De ploeg loerde met de spitsen Roeland en Ame van Gelder op de counter en liet Katwijk het middenveld. Het was een listige strategie met slechts een 1-0 voorsprong, maar het elftal bleef toch moeiteloos overeind tegen de vooral besluiteloze aanval van Katwijk. Een kopbal van Molenaar, die net naast ging, en een onopzettelijke handsbal van een Capellenaar in het strafschopgebied waren de enige twee momenten dat het team van interim-coach John Eelman kon hopen op een beter resultaat. De uitvallen van Roeland en Van Gelder aan de andere kant zagen er veel drei gender uit, maar resulteerden ook niet in een treffer. Keeper Jim Nederhand van Ca pelle maakte de tegenstander na afloop zowaar een compli ment. „Blij dat wij alvast van Katwijk hebben gewonnen want die ploeg gaat de komen de tijd echt nog wel punten ha len." Maar op de vraag waarop hij dat baseerde en hoe vaak hij zich afgelopen zaterdag boven matig moest inspannen, ant woordde hij: „Nauwelijks, dat is ook weer zo." Als er ooit een trainer is die met recht het cliché mag gebruiken dat het een 'grote uitdaging' voor hem is, dan is het de aan staande nieuwe coach van Kat wijk. Buisman ik - „Het was een lelij- ijd", gaf Geert Jan ainer van Noordwijk, iel met Marken ruiter- :ide ploegen bakten er >ark Duinwetering niet Marken hield zich vrij- uitend bezig met het n van het spel van de en Noordwijk wens- isico's te nemen. Het as een matige verto- een logische 0-0 eind- leverde. Zowel Noord- 1 arken kreeg daarmee een punt te veel. „Dat rg negatief', meende Maai' dat er niet goed d is, klopt wel." veld werd vooral door mis zo klein gemaakt luwelijks ruimte voor voetbal overbleef, t liet de handelings van de meeste Noord- wensen over. En als o werd opgeschroefd jten koste van de zui- .We waren in de kleine jiiet scherp genoeg", lakker. „Maar het is "Jjïenvoudig om goed te ^i als je zo weinig arke hebt. Zelfs het Ne- orljelftal en Ajax hebben lite mee." is van Marken ontbrak Jarchanno Schultz we gens ziekte. Ondanks (of mis schien wel dankzij) zijn afwe zigheid vormden de bezoekers een compacte formatie, die op de eigen helft heerste en in de zeldzame aanvallende momen ten knap gevaarlijk bleek. De selectie van Marken heeft vol gens coach Van de Poppe ech ter een groot probleem: „We hebben geen afmaker in de ploeg." Toch had spits Sylvan Martha, als hij iets zelfzuchtiger was ge weest, minstens twee keer moe ten scoren. Aan de andere kant kregen Stefan Schaafsma en Rocky Pitti de gelegenheid om Noordwijk aan de winst te hel pen. De beste kans was evenwel voor Bram Meurs. Hij kopte de bal uit een corner van Wouter van der Kolk in het zijnet. Op dat moment was Jelle Kor- bee al naar de kleedkamer ver dwenen. In een poging de bal van een tegenstander te ontfut selen liep de Noordwijk-verde- diger een hamstringblessure op die hem waarschijnlijk voor langere tijd aan de kant zal houden. Zijn vervanger was Joost Leo nard, een aanvaller. Dat had tot gevolg dat middenvelder Schaafsma en centrumspits Pa trick van Dam een linie terug vielen. Voor het spel van Noordwijk maakte het weinig uit. Het bleef zwoegen zonder Patrick van Dam schermt de bal met zijn lichaam af. Foto: Dick Hogewoning resultaat en zonder bezieling. „Geen bezieling? Wat een on zin", vond de getergde collega trainer van Bakker, Andries Wendt. „De werklust was voor beeldig, de koppen stonden goed. Onze creatieve spelers gaven vandaag op de beslissen de momenten niet thuis. Dat is het verhaal." Chris Kenselaar van Quick Boys ligt op Scheveningen-keeper Rody Hoegee. Ploeggenoot Bennie van Fruchten probeert de bal te bemachtigen. Foto: Mark Lamers door Nick Verwoerd katwijk - Quick Boys heeft de eerste competitiezege binnen. Van een leien dakje ging het niet. De Katwijkers beleef den tegen het veel kansen missende Scheveningen een lastige middag. Zelfs met een mannetje meer wilde het maar niet lukken om de vlak na rust gescoorde gelijkmaker (2-2) om te zetten in een voorsprong. Een rake vrije trap van Arie Guijt bracht uitkomst: 3-2. Er was nog een kwartier te spelen toen Quick Boys een paar meter buiten het strafschopgebied een vrije trap mocht nemen. De bal lag rechts voor het doel, geschikt voor een linkspoot dus. Links achter Guijt is dan bij Quick Boys de aangewezen man. Coach Gert Aande- wiel: „Bij een vrije trap voor een rechts- benige speler hebben we in ons team verschillende mogelijkheden, maar als het een bal is voor een linkspoot, is-ie voor Arie. Hij heeft een gigantische pe gel in zijn been." Guijt, die met zijn doelpunt uitgroeide tot matchwinnaar, liet even later zien dat zijn goal geen toevalstreffer was. Zijn volgende vrije trap kwam keihard tegen de lat. Guijt: ,,Af en toe trainen we op het nemen van vrije trappen. We heb ben dat dit jaar op trainingskamp ge daan en tot nu toe tweemaal op donder dag. Dan worden de poppen op het veld gezet. Ze hebben me geleerd om de eer ste vrije trap altijd zo hard mogelijk te nemen. Dan wordt de muur een beetje bang. Bij volgende vrije trappen kun je meer proberen te plaatsen. Bij de goal vandaag ging de bal over de grond door de muur heen en door het gladde veld kreeg-ie extra vaart. De tweede heb ik ditmaal ook gewoon hard genomen." Guijt was niet de enige succesvolle spe cialist op sportpark Nieuw Zuid. Ook de openingstreffer van Scheveninger Luci- en Koelstra, net als Guijt linksachter, ontstond uit een vrije trap. Koelstra trapte de bal langs de muur in de verste hoek. Scheveningen-trainer John Blok: „In elk elftal heb je wel twee, drie jon gens die zo'n vrije trap goed kunnen ne men. Hier trainen we niet op. Je hebt het of je hebt het niet. Wel oefenen we op vrije trappen vanaf de zijkanten, met veel lopende spelers." Na de vlotte 0-1 zocht Quick Boys volop de aanval, maar het liep niet bij de Kat wijkers. Scheveningen zette veel druk op het middenveld en veroverde daar veel ballen, waarna veelal een achter de Kat- wijkse defensie vallende dieptepass volgde. Op die wijze creëerden de groenhemden legio kansen. Maurice Es- calona en Steven Kenepa verprutsten ze. Blok: „We spelen goed voetbal, maar we vergeten onszelf te belonen." Tien minuten voor rust slaagde er ein delijk een Katwijkse aanval. Hendrik van Beelen bediende Derek van der Plas op maat: 1-1. Zestig tellen later stonden de blauw-witten alweer achter. Guijt gaf een hoekschop weg, die leidde tot een doeltreffende kopbal van René Roele- veld. Vlak na rust schonk Scheveningen- doelman Rody Hoegee Quick Boys de gelijkmaker. Hij liet een voorzet uit zijn handen glippen en Van Beelen profi teerde met een hakje. Vlak daarna moest Van Beelens tegen stander Michiel Sol met tweemaal geel van het veld. Scheveningen bleef gevaar lijk counteren, maar er kwamen ook scoringsmogelijkheden voor de steeds meer aandringende gastheren. Van der Plas en Bennie van Fruchten benutten ze niet. Gelukkig voor de Katwijkers was Arie Guijt er nog. Aandewiel: „Spranke lend was het niet, maar dit is een stap in de goede richting. Dit hadden we no dig." .P'jfhfji HOOFDKLASSE A Van der Veldt 7 Schaafsma 7 Reumer 6 Meurs 6 Janssen 7 88. De Vries Korbee 6 Van Wetten 6 60. Leonard 6 Van Dam 6 Van Rijn 6 Pitti 6 Van der Kolk 6 ARC-Ajax 1-3 (0-1). 38. Vinkenoog 0-1, 54. Slingerland 1-1. 89. Blankendal 1-2, 90+4. Geestman 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: Van Leeuwen. Toeschou wers: 500. Tuinenburg 7 El Mhassani 5 Roest 5 Egberts 6 Van Schie 7 34. Verlaan 7 Van Lochem 6 Willemse Vermeulen 6 Lancel 5 Balkhoven 6 46. Slingerland 6 Jongejan 6 DOVO - FC Lisse 2-6 (0-3). 3. J. Winter 0- 1, 6. Bakker 0-2, 12. J. Winter 0-3, 60. Bakker 0-4, 71. Rentenaar 1-4, 75. Van der Laan 1-5, 82. Beekink 2-5, 88. Stein- raht 2-6 (strafschop). Rode kaart: 87. Too- nen (D0V0). Scheidsrechter: Sinke. Toe schouwers: 650. Heemskerk 7 Naarendorp 7 Lee 8 Van der Laan 7 De Goede 8 Bakker 9 K. Winter 8 79. Stals Honsbeek 7 Steinraht Tan 6 J. Winter 8 80. Van Wieringen - 64. Rios Ter Leede - Hoek 3-0 (1-0). 17. Kalkema 1-0, 63. Gootjes 2-0, 30. Gootjes 3-0. Scheidsrechter: Harskamp. Toeschouwers: 700. Waasdorp 7 Kalkema 8 Faerber 8 68. Gotschin 7 Van Zeist 8 Koordes Hoogkamer 8 Gootjes Lensink 8 Rbii 6 Jansen 6 87. Bloemheuvel - 75. Lagendijk - Hamdi Volendam - ASWH 0-4 (0-3). 2. Verhoeven 0-1, 10. Van Ommeren 0-2, 32. Van Om meren 0-3, 87. Verhoeven 0-3. Scheids rechter: Kiel. Toeschouwers: 350. Kozakken Boys - Barendrecht 2-0 (2-0). 25. Becht 1-0, 44. Van Oord 2-0. Scheids rechter: Van Koolwijk. Toeschouwers: 850. Heerjansdam - Bennekom 0-3 (0-1). 9. Van Meegdenburg 0-1, 76. Meijer 0-2, 83. Ari- kan 0-3. Scheidsrechter: Van Beek. Toe schouwers: 715. ASWH 5 5 0 0 15 12- 3 Kozakken B 5 4 1 0 13 9- 2 Lisse 5 3 1 1 10 17- 9 Bennekom 5 2 2 1 8 7- 5 TerLeede 5 1 4 0 7 10- 7 ARC 5 2 1 2 7 5- 7 Ajax 5 2 1 2 7 7-11 Noordwijk 5 1 3 1 6 7- 7 Hoek 5 2 0 3 6 9-11 Heerjansd. 5 1 1 3 4 8-10 Barendrecht 5 1 1 3 4 3- 6 Volendam 5 0 3 2 3 3- 8 Marken 5 0 2 3 2 3- 6 D0V0 5 0 2 3 2 4-12 Topscorers: K.W. Steinraht (FC Lisse) 7, Blankendaal (Ajax) 4, Dewispelaere (Hoek) 4, Destor- me (Hoek) 4, Gootjes (Ter Leede) 4, Bak ker (FC Lisse), Verhoeven (ASWH) 3, Van Ommeren (ASWH) 3, J. Winter (FC Lisse) 3, Wessels (Heerjansdam) 3, Koremans (Heerjansdam) 3. Programma 2 oktober: Ajax - Volendam, ASWH - Kozakken B, Ba rendrecht - Noordwijk, Marken - Ter Leede, Hoek - Bennekom, DOVO - Heer jansdam, FC Lisse -ARC. HOOFDKLASSE B Capelle - Katwijk 1-0 (0-0). 61. Groen 1-0 (eigen doelpunt). Toeschouwers: 350. Scheidsrechter: Pijlman, De Heiden 7 Verheij 5 Buijs 7 46. Groen 5 l'Ami 7 Hajji 4 Hensen 7 71. Verkuijlen Ederveen 8 Molenaar 5 De Vreugd 6 De Bie 5 Van Wonderen 5 Voorschoten '97 - Huizen 1-1 (0-1). 22. De Windt 0-1 (strafschop), 58. Roest 1-1. Scheidsrechter: Oudijk. Toeschouwers: 400. Keemink 7 Van Heiningen 7 Borsboom 6 46. Karremans 7 Pejcinovic 7 Van Delft 6 Buizer 6 Kluivers 7 Almeida 6 Van Dijken 5 Jonk 6 46. V.d. Errelen 6 Roest 7 Quick Boys - Scheveningen 3-2 (1-2). 10 Kloetstra 0-1, 35. Van der Plas 1-1, 36. Roeleveld 1-2, 50. Van Beelen 2-2, 75. Guijt 3-2. Scheidsrechter: Van der Werff. Toeschouwers: 2000. Rode kaart: 55. Sol (Scheveningen, 2x geel), 89. Van Maren (Scheveningen, 2xgeel). Houwaard 5 Van Beelen 7 Van Dam 6 Van der Plas 7 Kenselaar 6 Furfaro 5 Mussche 5 66. Flaton 7 Guijt 7 Van Fruchten 5 Timmermans 6 Bak 6 75. Kulk Rijnsburgse Boys - TOGR 5-2 (3-1). 6. Schnater 1-0, 8. Schnater 2-0, 15. Garcia Mendes 2-1, 25. Stuy 3-1, 48. Zinhagel 4- 1, 51. Garcia Mendes 4-2, 62. Aboikoni 5- 2. Scheidsrechter: Hoonhout Toeschou wers: 900. Langstraat 7 Schnater 8 Stuy 8 40. Ketting 5 60. Van Wijk 7 Kolder 8 Groot 7 Kuhlmann 7 Onderwaater 7 73. Vermolen Simons 6 Zinhagel 7 Freke 6 Aboikoni 7 Deltasport - SHO 1-3 (0-3). 12. End 0-1, 29. Van Rixoort 0-2, 44. End 0-3. 51. Kloppenburg 1-3. Scheidsrechter: Van de Ketting. Toeschouwers: 350. Excelsior Maassluis - Spakenburg 3-4 (2-3) 1. Spier 0-1, 5. Lieftink 0-2, 19. Van der Linden 1-2, 24. Heskamp 1-3, 42. Dreef 2-3 (eigen doelpunt), 57. Visser 3-3, 63. De Harder 3-4. Scheidsrechter: Roeland. Toeschouwers: 600. IJsselmeervogels - Sparta Nijkerk 1-0 (0-0) 90+4. Corts 1-0. Scheidsrechter: Bi|ma. Toeschouwers: 2500. IJsselm.v. Rijnsb. B. Capelle Spakenburg DeltaSport Sparta N. SHO Quick Boys TOGR Voorschot. Excelsior M. Schevening. Huizen Katwijk 5 4 1 5 3 2 5 3 1 5 2 3 5 2 2 5 2 2 5 1 2 5 0 4 5 0 2 4 0 2 5 0 1 5 0 1 0 13 8-3 0 11 14- 5 1 10 5-6 0 9 15-11 1 8 12- 8 18 5-3 0 6 7-2 1 5 10-10 2 5 8-11 14 6-8 3 2 8-12 2 15-7 4 1 5-13 4 1 3-12 Topscorers: Langerak (Deltasport) 7, Schnater (Rijnsb. Boys) 5, Van Engel (Excelsior M.) 4. End (SHO) 4, De Harder (Spakenburg) 4, De Windt (Huizen) 3, Van Beelen (Quick Boys) 3. Stuy (Rijnsb. Boys) 3, Garcia Mendes (TOGR) 3, Knüppe (IJssel- meerv.) 3. Corts (IJsselmeerv.) 3. Programma 2 oktober: Katwijk - Rijnsburgse Boys, TOGR - IJssel meervogels, Huizen - Scheveningen, Del tasport - Quick Boys, SHO - Excelsior M., Spakenburg - Capelle, Sparta Nijkerk - Voorschoten'97.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17