SPORT 3 'RBC 2' is niet opgewassen tegen Feyenoord PSV wint, maar loopt schade op Voller heeft het bij oma helemaal gehad Michael Mols zo goed als gestopt tman: sier liegt Blessures Ooijer en Alex in duel met Heerenveen Vertrek El Hamdaoui tot winterstop onbespreekbaar Winnende treffer kens gaat bij NEC n - Johan Neeskens ver- n het einde van dit voet- ien als trainer bij NEC. malig international in vijf seizoenen leiding i aan de selectie van de gse club. Neeskens q( zijn besluit zaterdag 5aa meldde technisch di- gjj Leen Looyen. Onder re_ is bereikte NEC in het •uri 2002/2003 een groot ujt net een vijfde plek in de itie, waardoor de club 10l tig jaar weer Europees ey mocht spelen. balier dood ns training - Het Spaanse profvoet- nis ^et weekeinde gecon- ,pd met de dood van een teler. De 21-jarige Ivan oe, zakte zaterdag na tien van de training bij zijn risieclub Huracan in n elkaar. Reanimatie- n hielp niet. Caceres aankomst in het zie- Artsen in het zieken- en ren een longbloeding als nu irzaak op. oals Boyd vai V oig r - Kris Boyd van Kil- maandag T] september 2004 Roosendalers missen negen spelers door blessures en schorsingen door Hans Leber Roosendaal - Het is altijd al de reus te gen Kleinduimpje, maar als blessures bij Kleinduimpje als het ware de hand jes op de rug binden, krijg je een zieli ge vertoning. Feyenoord (begroting 53 miljoen euro) vermorzelde zaterdag avond RBC (begroting 7 miljoen) dat met negen invallers speelde: 0-4. De Roosendalers hadden nog het geluk dat ze een Feyenoorder op het doel hadden staan: Maikel Aerts. De 29-jarige RBC-keeper werd afgelo pen zomer voor vijf jaar door Feyen oord vastgelegd en meteen voor een jaar aan RBC verhuurd. Hij traint en eet sindsdien een keer in de week met de Feyenoordselectie mee. „Ik leer daar van, bij Feyenoord hebben ze Pim Doesburg als keeperstrainer, een man met geweldig veel ervaring." Dat hij tegen zijn 'trainingscollega'seen goede wedstrijd speelde ondanks de uitslag, interesseerde hem minder: „Ik had liever slecht gespeeld en een punt gehad." Talloze keren stond Aerts oog in oog met een Feyenoorder omdat zijn ver dedigers hun karwei te lichtzinnig op vatten. De Rotterdamse aanval met Romeo Castelen, Dirk Kuijt en Salo mon Kalou hoefde er niet eens veel fantasie voor te gebruiken, ze zetten elkaar vrij voor Aerts als betrof het een trainingspartijtje. Al vroeg in de wed strijd kon Kalou op aangeven van Kuijt de bal binnen tikken en had het er alle schijn van dat een hoge uitslag in het verschiet lag. Maar de Feyenoorders lieten het er bij zitten nadat Goor op aangeven van Kalou 0-2 had gescoord. Het werd een nietszeggend onderonsje rond de mid dellijn, waarbij het leek of de Roosen dalers allang blij waren dat ze daar stonden en niet met de rug tegen hun eigen goal. Feyenoord-coach Ruud Gullit was blij met het ('collectieve') spel van zijn ploeg dat over de hele wedstrijd gezien zeker tien kansen opleverde. „Want als je hoort hoeveel blessures ze hier heb ben, dan dreigt toch het gevaar van. onderschatting. Dat is gelukkig niet gebeurd." Minder tevreden was hij over het niet benutten van die kansen. In de tweede helft scoorden Kalou en Kuijt ('ik ben niet uit vorm, alleen niet scherp genoeg bij het afronden') nog wel de 0-3 en 0-4. Waar Gullit ter vervanging van het 'brein' Shinji Ono met Thomas Buffel een Belgische A-international kon op stellen, moest Van Dijk op negen plaatsen improviseren. Naast de lang durig geblesseerden Youssouf en Fleur, miste hij ook Ikedia, De Graaf, Hellemons, Birger van de Ven en Daelemans. De verdedigers Lammens en Molenaar waren geschorst. Spelers die normaliter dit seizoen af en toe wat speeltijd zouden krijgen, moesten nu vol aan de bak, en nog wel tegen Fey enoord. Buffel, dit seizoen tandenknarsend op de bank terecht gekomen, haalde de kou wat uit de lucht door te zeggen dat de bekerwedstrijd VW-Jong Feyen oord (0-2) vorige week, zeer nuttig was geweest. „Ik had 90 minuten in de be nen, dat was voor vandaag wel belang rijk." Eerder zei Buffels zaakwaarne mer tot grote ontevredenheid bij Fey enoord dat zo'n wedstrijd onder het niveau van de Belg lag. Omdat Ono donderdag tijdens de UEFA-cupwedstrijd tegen Odd Gren- land volgens Gullit weer van de partij is, belandt Buffel waarschijnlijk weer op de bank. De Belg wacht dan ook met een verlenging van zijn contract tot er duidelijkheid is over zijn sportie ve situatie bij Feyenoord, ook al heeft Gullit duidelijk gemaakt hem te willen houden. Bij RBC werd Maikel Aerts tot 'Man of the Match' uitgeroepen. Roosendaal kon toch even iemand toejuichen, maar uit het Feyenoordvak kwam met een een reactie: 'Maikel is van ons, olé olé'. Een ludieke manier van 'kwetsen', in tegenstelling tot de spreekkoren aan het adres van de vrouw van Ajax-aan- voerder Rafael van der Vaart die niet eens in Roosendaal was. RBC ROOSENDAAL: Aerts; Hertog. Viedma, Hesp en Farouk; Makhout (89. Stols), Oliseh, Smolders en Hakansson; Luyten en Guijt (76. Yeral). FEYENOORD: Babos; Song (78. Zuiverloon), Paauwe, Sa idi en Basto; Castelen, Buffel, Bos- schaart en Goor (70. Magrao); Kuijt en Kalou. Dia ;.r heeft in de Schotse tie voor een sensatie De spits maakte zater- ugby Park alle vijf de ten voor zijn ploeg in met Dundee United: 5- Kilmarnock spa* pla iet hI^g/anp - Burgemeester r beschuldigt directeur voetbal Henk Kesler voetbalbond ervan te ver de gang van zaken wedstrijd ADO Den op 12 september. De in het Zuiderpark tsierd door spreekko- ir werd niet gestaakt. on eeft 'doelbewust een voorstelling van zaken' eetman in een boze de KNVB-directeur. emeester reageert op ring van Kesler dat de autoriteiten scheids- Haverkort de bood- g^idden gegeven dat de 'onder alle omstan- uitgespeeld dient te Deetman, die kritiek ïdat het sportieve tref- he|. werd stilgelegd wegens ;u uitende gescandeer, eilit 'volledig ongefun- n niet meer dan een uwerzijds'. ,gde burgemeester is de r( chter door niemand I erking opgelegd. Hij een gesprek vooraf- gei 3 ton ido j^g'an de wedstrijd. Daar- etman naar eigen zeg- dat hij de KNVB zou als deze de wedstrijd en stilleggen. Verder burgervader hebben 1 desnoods een deel r]tadion te ontruimen in kwetsende spreekko- door Frank van den Heuvel eindhoven - PSV won zaterdag avond afgetekend van Heeren veen, maar veel woorden wer den na afloop niet aan de 4-0 besteed. De tevredenheid over de drie punten en de geconsoli deerde leiding in de eredivisie werd overschaduwd door zorgen met het oog op de Champions- Leaguewedstrijd van woensdag tegen Panathinaikos. Coach Guus Hiddink zei het vrijdagmiddag nog terloops. „Er komt een drukke week aan. Hopelijk houden we iedereen fit." Een dag later zaten twee vaste waarden alweer in de kleedkamer voordat de wed strijd een half uur oud was. An- dré Ooijer liep een hamstring blessure op bij een duel met Victor Sikora. Vandaag onder gaat hij een mri-scan in het zie kenhuis. Als er inderdaad een scheurtje wordt geconstateerd, staat de Amsterdammer enkele weken aan de kant. Tegen Pa nathinaikos speelt hij zeker niet. „Tenzij ik nu een flesje met Lourdeswater vind", zei Ooijer zaterdagavond cynisch. Hij voelde de bui hangen en had zwaar de pest in. Ooijer lag er vorig seizoen lang uit met een knieblessure en miste me de daardoor het EK in Portugal. Dit seizoen is hij goed bezig, zowel bij PSV als het Neder lands elftal, maar dreigt hij op nieuw gedwarsboomd te wor den door fysieke malheur. Daar had PSV overigens nog meer van, zaterdagavond. Drie minuten nadat Ooijer hinkend het veld was afgestapt, was het de beurt aan Alex, die bij een botsing in het strafschopgebied voor Gomes een tik tegen de knie had gekregen. De binnen ste band is beschadigd, van daag zal blijken hoe ernstig. „Hij is nog jong, ik hoop dat de jeugd hem snel laat herstellen. Maar het wordt kort dag. Alex is geen speler die snel van het veld gaat", somberde Hiddink. De oplossing waarvoor Hiddink zaterdagavond koos -Lamey voor Ooijer, Cocu als centrale verdediger naast Bouma- is ook een serieuze optie voor woens dag tegen de Grieken. Op het middenveld keert in dat geval Johann Vogel terug. De Zwitser haakte voor de wedstrijd tegen Heerenveen af met wat last van de spieren net boven de achil lespees, maar is er woensdag bij. „En dat moet ook", aldus Hiddink, „want nu blijkt op nieuw dat je veel mensen nodig hebt als je om de vier dagen een wedstrijd speelt." Lamey is in feite de derde rechtsback bij PSV, na Ooijer en Bögelund. Ook centraal in de defensie is de spoeling met twee afwezigen (Alex/Ooijer) al weer erg dun. „De winst is mooi, de schade is aanzienlijk", concludeerde Hiddink. PSV klaarde het klusje tegen Heerenveen uiteindelijk profes sioneel en koel, maar had in de eerste helft veel moeite met de Friezen en vooral ook zichzelf. Heerenveen speelde het slim, liet weinig ruimte en kreeg via Bruggink en Huntelaar - twee ex-PSVers - zowaar nog de bes te kansjes. Bij de PSV'ers en het publiek had vooral Roelof Luin- ge het gedaan. De arbiter had misschien wat eerder de grens mogen bepalen door een kaart te trekken bij een van de fikse Heerenveense overtredingen, maar de man deed het verder helemaal niet slecht. Het leek er verdacht veel op dat PSV een excuus zocht voor de eigen on macht. Tegen het einde van de eerste helft moest de speaker de harde kem vragen om te stop pen met de spreekkoren, want met de recente gebeurtenissen in het achterhoofd had Luinge de verwensingen niet veel lan ger meer mogen tolereren. Uiteindelijk liep het af met een sisser. Twee momenten beslis ten het duel. Kort voor rust kreeg Rzasa zijn tweede gele kaart voor een onbenullige en dus domme handsbal, kort na rust loodste Theo Lucius zijn ploeg in veilige haven met de 1- 0. „PSV had wat hulp nodig om op gang te komen en kreeg die van ons", mopperde Heeren veen-coach Gertjan Verbeek. De vier Eindhovense treffers waren fraai. De eerste was goed uitgespeeld door Lee, Van Bommel en Lucius. Ook de 2-0 van Farfan, een volley van af stand, mocht er zijn, maar de derde was wellicht de mooiste. Na een gewiekste lange pass van Cocu werd de bal door Vennegoor of Hesselink prach tig aangenomen, waarna de spits ook Hansson en doelman Vandenbussche fopte. Aan de 4-0 van opnieuw Vennegoor of Hesselink, die daarmee zes op zes draait, ging een heerlijke beweging van Lucius vooraf. De PSV'er Mark van Bommel (voorgrond) duelleert met Heerenveen-speler Arnold Bruggink. Foto: ANP/Vincent Jannink allrounder van PSV speelt dit seizoen vooral in het tweede, zit lang niet altijd bij de selectie, maar liet zaterdag zien dat hij nog immer overal en altijd bruikbaar is. Zoals al jaren. PSV: Gomes; Ooijer (22. Lamey), Alex (25. Lucius), Bouma en Lee; Park (75. Beasley), Van Bommel, Cocu en Far fan; Vennegoor of Hesselink en De Jong. HEERENVEEN: Vandenbussche; Haarala, Hansson, Seip en Rzasa; Ra- domski, Bruggink en Vayrynen (64. Se- lakovic); Yildirim (46. Drost), Hunte laar (71. Samaras) en Sikora. ■kar dej Italiaanse club accepteert ontslag Duitse trainer Qei ten Voorde hJj heeft het welgeteld juitgehouden in de e slangenkuil. Maar za- )nd na de 3-1 neder- ilogna was hij het ge- :n de rhuur van onwil zat. Rudi Voller wenst aveir trainer te zijn van AS gpt al aangekondigd: er j)g maar iets te gebeu- 1 zou het voor gezien trainer van AS Ro- lagavond in Bologna idi Voller de daad bij Le? na zoveelste ^ze vertoning van zijn Ier stapte na afloop joocheld de cata- 1, hij gooide de kleed- in het slot om ver verbaasde spelers- te delen dat hij met lijke ingang stopt als n"^;okken clubleiding ensirect dat er op zondag ionerzoeningsgesprek op e pij staan, maar Voller e giet hoofd. „Er is geen terug. Ik kan bij deze gjverken, zoals ik dat heb. En daarom is dit gp beslissing." Hetgeen ter^stuur gisteren na een overpeinzingen wel t Recepteerden het ont- irvoor ben ik voorzit- j Sensi dankbaar", zei de 44-jarige Duitser gistermid dag tijdens een persconferentie. Zijn assistent Ezio Sella neemt voorlopig de taken over. Spelers en officials van Roma kregen gisteren voor onbepaalde tijd een spreekverbod. Voller dacht na het fiasco met de Duitse nationale ploeg op het EK in Portugal de donkerste zijde van het trainersvak wel zo'n beetje aanschouwd te heb ben en daarom durfde hij nog wel een uitdaging aan. Een job in het management van Bayer Leverkusen? Nein danke. Der Rudi voelde meer voor de prik keling van AS Roma, de club waar hij als speler grote triom fen had gevierd. Wist hij veel dat die topclub van weleer was veranderd in een gekkenhuis. Tot zijn grote schnk en afschuw zat Voller vanaf de eerste dag in een volkomen dolgedraaide we reld die werd geregeerd door chaos, anarchie en rebellie. Vol ler was nog maar nauwelijks binnen of hij botste al met An tonio Cassano, de talentrijke aanvaller met het ontembare temperament. De ruzie met Cassano stond niet op zich. De coach - een man van teamgeest en opofferingsgezindheid - hol de van incident naar incident en ergerde zich groen en geel aan het ongedisciplineerde ge drag van zijn spelers. Het dieptepunt van de afgelo pen periode was het schandaal in de Champions League-wed strijd tegen Dynamo Kiev. Dat duel werd halverwege gestaakt nadat scheidsrechter Frisk het veld met een hoofdwond moest verlaten. De arbiter was geraakt door een voorwerp dat vanuit het publiek naar hem was ge worpen. Voller schaamde zich kapot voor zijn club en dreigde toen al met opstappen. Wat zijn gemoedstoestand ook geen goed deed, waren de pres taties tot dusverre. Het ambiti euze Roma kende (mede door de blessures van bepalende spelers als Chivu en Totti) een zwakke competitiestart en dat matige begin kreeg zaterdag een pijnlijk gevolg in Bologna. Na 45 minuten was het al 3-0 voor de thuisploeg. Dat Bolog na in de tweede helft met negen veldspelers lachend overeind bleef tegen het ontluisterende en ftitloze Roma was tekenend voor het afgebrokkelde imago van de club. Voor Voller was die blamage de druppel, waardoor Roma twee dagen voor de Champions Lea gue-kraker tegen Real Madrid (waar trainer Camacho vorige week na 115 dagen al opstapte!) opeens zonder oefenmeester zit. Het zal Voller verder een zorg zijn. Hij is een man van principes. Dat bewees hij erder al met zijn stijlvolle aftocht de ze zomer als Teamchef van Die Mannschaft. rotterdam/gpd - De supporters van Excelsior hoeven zich voor lopig geen zorgen te maken over een vroegtijdig vertrek van hun held Mounir el Hamdaoui. De verkoop van de 20-jarige topscorer van de eerste divisie, die zaterdag met twee goals weer een belangrijk aandeel had in de 3-0 winst op Go Ahead Eagles, is zowel voor Ex celsior als grote broer Feyen oord - in elk geval tot de winter stop - onbespreekbaar. De soms onnavolgbare El Ham daoui wordt dit seizoen weke lijks bekeken door een groot aantal scouts van clubs uit de eredivisie en staat zelf wel open voor een vertrek. Bijvoorbeeld naar NEC, dat zich inmiddels officieel voor hem heeft ge meld. „NEC is een mooie club met een goede trainer," lonkte de spits zaterdagavond. Een hereniging met zijn vriend Saïd Boutahar ziet hij wel zitten. „Maar Mounir gaat voor de winterstop zeker niet weg," rea geerde Excelsior-directeur Si mon na de wedstrijd tegen Go Ahead. „Je moet er toch niet aan denken dat hij er vandaag niet bij was geweest. Zonder hem hebben we geen elftal meer." EREDIVISIE AZ - Willem II 3-1 (2-1). 2. Perez 1-0, 8. Reuser 1-1, 11. Van Galen 2-1, 81. Landzaat 3-1. Scheidsrechter: Braam- haar. Toeschouwers: 8149. Gele kaart: Perez (AZ), Agustien (Willem II). RBC Roosendaal - Feyenoord 0-4 (0-2). 7. Kalou 0-1. 33. Goor 0-2. 61. Kalou 0-3. 66. Kuijt 0-4. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 5000. PSV - Heerenveen 4-0 (0-0). 49. Lucius 1-0, 56. Farfan 2-0. 63. Vennegoor of Hesselink 3-0, 74. Vennegoor of Hesse link 4-0. Scheidsrechter: Luinge. Toe schouwers: 31.000. Rode kaart: 45. Rzasa (Heerenveen) 2x geel. Gele kaart: Van Bommel, Vennegoor of Hesselink (PSV). Vitesse - FC Den Bosch 0-0. Scheids rechter: Bossen. Toeschouwers: 18.675. Gele kaart: Hofs, Vreven (Vites se). Snoyl (FC Den Bosch). Ajax - Roda JC 1-0 (0-0). 88. Anasta- siou 1-0. Scheidsrechter: Vink. Toe schouwers: 48.370. Gele kaart: Bodor, Brouwers (Roda JC). FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0 (1-0). 41. Schut 1-0, 50. Tanghe 2-0. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschou wers: 17.964. Gele kaart: Broerse. Cor- nelisse (FC Utrecht). Grujic. Van der Leegte, Saeijs, Saavedra (ADO Den Haag). FC Groningen - NEC 0-0. Scheidsrech ter: Haverkort. Toeschouwers: 10.889. Gele kaart: Van der Doelen, Boutahar, Valencia en Kazlauskas (NEC). NAC Breda - RKC Waalwijk 0-4 (0-3) 7. Fuchs 0-1, 9. Putter 0-2. 20. Hoogen- dorp 0-3, 65. Krohn-Dehli 0-4. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschou wers.- 11.920. Gele kaart: Slot (NAC). De Graafschap - FC Twente 0-0. Scheidsrechter: Temmink. Toeschou wers: 11.000. Gele kaart: De Graef (De Graafschap). Culina (FC Twente). Topscorers: 1. Kalou (Feyenoord), Ven negoor of Hesselink (PSV) 6. 3. Kuijt (Feyenoord) 5, 4. Janssen (Vitesse), Smolders (RBC), Huntelaar (Heeren veen), Van de Haar (FC Utrecht), Land zaat (AZ) 4. Programma: 1/10: NEC - RBC Roosen daal; 2/10: Willem II - Vitesse, PSV - FC Groningen, NAC - De Graafschap, FC Twente - Roda JC; 3/10: AZ - Ajax, SC Heerenveen - AD0 Den Haag, Feyenoord - FC Den Bosch, FC Utrecht - RKC Waal wijk. EERSTE DIVISIE Excelsior - Go Ahead Eagles 3-0 (2-0). 9. El Hamdaoui 1-0, 41. El Hamdaoui 2-0, 46. Kolk 3-0. Scheidsrechter: Kuipers. Toeschou wers: 1348. Gele kaart: De Zeeuw, Kui per, Oosthout (Go Ahead Eagles). FC Zwolle - VW Venlo 2-2 (1-1). 10. Hofstede 0-1, 34. Korf 1-1, 54. Esajas 2-1, 77. Janssen 2-2 Scheidsrechter: Wouters. Toeschou wers: 4217. Gele kaart: Ammi, Van Kouwen, Van Loenhout, Janssen (VW Venlo). Topscorers: 1. El Hamdaoui (Excelsior) 8, 2. Derksen (Fortuna Sittard) 7, 3. Hamming (Veendam) 5. 4. Hofstede (VW), Koevermans (Sparta) 5, 6. Van Loenhout (VW), Van der Laan (Dor drecht) 4. Volendam Heracles VW Dordrecht FC Zwolle Haarlem Excelsior Fortuna S. Sparta TOP Veendam Cambuur L. AG0W Eindhoven Emmen GA Eagles Stormv. MW Helmond Sp. 1 16 16- 7 1 16 11- 2 0 14 14- 4 1 14 12- 8 1 14 10- 6 2 13 16- 8 3 12 15-12 1 11 9-7 9 9-8 9 11-16 8 12- 9 7 3-9 6 7-12 6 10-13 7-11 4-15 8-12 5-10 4-14 Programma: 1/10: Helmond Sport - Ex celsior, Go Ahead Eagles - Emmen, Hera cles Almelo - Haarlem. Fortuna Sittard - FC Volendam. AGOW - TOP, Stormvo gels Telstar - Cambuur Leeuwarden, BV Veendam - MW. Sparta - FC Zwolle. VW - FC Eindhoven. londen - Ruud van Nistelrooij van Manchester United juicht na zijn doelpunt tegen Tottenham Hotspur afgelopen zaterdag. Het was de enige treffer van het duel waardoor United naar de vierde plaats van de ranglijst klom. Arsenal blijft lijstaanvoerder in de Engelse Premier League. De voetbalploeg uit Londen won zaterdag het zevende com petitieduel met i-o van Manchester City. Ashley Cole maakte het doelpunt, zijn eerste in ruim twee jaar, al in de veertiende minuut. Arsenal is nu al 47 duels ongeslagen in de Premier League. Foto: Reuters/Mike Finn-Kelcey utrecht/gpd - De kans is groot dat Michael Mols nooit meer terugkeert als profvoetballer. De spits, die een volksheld werd in Utrecht, heeft op dit moment geen club. De 33-jari- ge Mols voelt ook niet de be hoefte om ergens aan de slag te gaan. „De kans dat ik ben ge stopt, is zeker aanwezig," zegt hij zelf. Mols, de laatste vijf seizoenen actief voor het Schotse Glasgow Rangers, trainde in de voorbe reiding op dit voetbalseizoen mee met ADO Den Haag. Daar trof hij in oefenmeester Frans Adelaar een oude bekende. Maar de spits traint al een tijdje niet meer in de residentie. „Mijn zoontje moest weer naar school in Schotland," vertelt Mols. „Dus ben ik teruggegaan. Ja, ik woon nog in Schotland. Het bevalt me daar prima." Mols was gistermiddag op be zoek bij het duel tussen FC Utrecht en ADO Den Haag. Na afloop kocht hij met zijn zoon tje een FC-shirt in de Fanshop en werd hem uiteraard ge vraagd of hij nog terugkeert in stadion Galgenwaard. „Het lijkt me niet dat de club nóg een keer in financiële moeilijkhe den moet komen," grapte hij. Een terugkeer in Utrecht, waar hij drie seizoenen actief was, sluit Mols uit. „En ik heb altijd gezegd dat ik niet voor een an dere club in Nederland ga voet ballen." Mols traint wat voor zichzelf, dat is het. „Niets met de bal in elk geval." En het leven zonder profvoetbal bevalt hem prima. „Ja, ik mis het in elk geval nog niet. Er komen zat aanbiedin gen binnen, vooral van Neder landse clubs. MaM dat heeft dus geen zin. Allelh als er echt een mooie club komt, of een werkgever in een mooie stad, zou het weer kunnen gaan krie belen." Dat die kans op een mooi avon tuur steeds kleiner wordt, be seft Mols ook wel. „Je raakt uit beeld, dat is duidelijk. Maar dat accepteer ik ook." Het is dus goed mogelijk dat de wedstrijd tussen Dunfermline en Glasgow Rangers, op 16 mei van dit jaar, zijn laatste wed strijd was. Een pijnlijk afscheid want in die wedstrijd kreeg Mols, als gelegenheidsaanvoer der, in de eerste helft tweemaal geel.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 15