fjjü Vacaturekrant Vakkundig en sympathiek? f; Plorence Florence nodigt je uit! ;/tui nak/tuinbouw Laborant m/v VERZIN MAAR'S HOE JE KUNT DOORWERKEN EN DOORRIJDEN TEGELIJK ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2004 912 Aav meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-68 Ik ben Florence, een organisatie in zorg met 4.600 medewerkers en bied thuiszorg, verzorgingshuiszorg en verpleeghuiszorg in Den Haag, Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Voorschoten en Wassenaar. Ik geef zorg op een betrokken, betrouwbare en ondernemende manier en besteed veel aandacht aan opleidingen en scholingen voor medewerkers. Op dit moment heb ik de volgende vacatures: a WIJ WERKEN AAN DE RAILMOBILITEIT VAN NEDERLAND Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. zorg met respect Functie-inhoud De werkzaamheden bestaan uit: Het routinematig uitvoeren van toetsen zoals: zuiverheid-, kiemkr. vochtgehalte- en vitaliteitbepalingen. Functie-eisen De medewerker die wij op het oog hebben: beschikt over een MBO- of een daarmee vergelijkbare opleiding; is flexibel, servicegericht, accuraat en planmatig; beschikt over goede communicatieve vaardigheden; staat open voor nieuwe ontwikkelingen; kan zowel zelfstandig als in teamverband werken. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een ambitieuzi organisatie. Als Laborant krijgt u bij ons de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passend waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u - onder vermelding van LD 03.04 - binnen 2 richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de Jong (afdeling P&O) Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer info kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw P.M. Rema1 tel. (071) 332 62 02. E-mail: p.en.o@naktuinbouw.nl Meer informatj over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouvj Acquisitie naai aanleiding van deze adveitentie wordt niet op piijs gesteld. Eerstvera ntwoordel ij ke Verzorgende Duinstede, Wassenaar, Diverse urencontracten In het Wassenaarse verpleeghuis Duinstede voeg ik graag diverse enthou siaste Eerstverantwoordelijke Verzorgenden (EW) toe aan mijn teams. In deze functie stel je zelfstandig het zorgplan op, pas je dit waar nodig aan en zorg je voor de uitvoering. Ook coördineer je de diverse vormen van zorg die cliënten ontvangen waarbij je een optimaal woonklimaat hoog in het vaandel hebt staan. Voor deze opleiding bezit je het diploma Verzor gende niveau 3 (of vergelijkbaar) aangevuld met de opleiding tot EW-er. Je beschikt over specifieke vakkennis op het gebied van voorkomende ziektebeelden, interventiemogelijkheden, medicijngebruik en bijwerkingen. Ook heb je ervaring met ouderen en hun leefgewoonten, zodat je zelfstan dig besluiten kunt nemen en werkzaamheden kunt uitvoeren. Ben jij zo'n -^duizendpoot met organisatietalent? Reageer dan nu! Voor meer informatie 'kun je bellen met Jan Oosterling, locatiemanager Duinstede, telefoonnummer 070 - 512 26 12. Vacaturenummer: K250904003. Afdelingsmanager Duinstede Wassenaar, 32 uur per week - In het Wassenaarse verpleeghuis Duinstede zoek ik een afdelingsmanager voor afdeling De Meeuwenhoek. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het leveren van kwalitatief hoogwaardige zorg- en dienstverlening aan in totaal zo'n dertig bewoners. Daarnaast geef je leiding aan zo'n 25 medewerkers en ontwikkel je het afdelingsbeleid. Je bent integraal verant woordelijk voor het afgesproken afdelingsbeleid en legt verantwoording af over het resultaat. Voor deze functie heb je een relevante zorgopleiding, aangevuld met een managementopleiding op HBO-niveau en ervaring in leidinggeven. Verder passen begrippen als sociaal vaardig, enthousiast, flexibel en initiatiefrijk goed bij jou. Wil je meer weten? Bel dan met Jan Oosterling, locatiemanager Duinstede, 070-512 26 12. Vacaturenummer. K250904005. 40 uur per week Verpleegkundigen niveau 4 en niveau 5 Diverse locaties, Diverse uurcontracten Verpleegkundigen niveau 4 zijn van harte welkom in de thuiszorg in Rijswijk, Leidschendam en Voorburg en het team van thuiszorgspecialisten (I I l). Verpleegkundigen op niveau 5 voeg ik graag toe aan mijn thuis zorgteams in Leidschendam en het team van thuiszorgspecialisten (lil). Neem voor meer informatie contact op met de Infodesk van de afdeling Personeel, Organisatie Opleidingen, telefoonnummer 070 - 307 52 22. Vacaturenummer: F250904007. Voor meer informatie of direct solliciteren kun je terecht op mijn website www.florence-zorg.n I Je kunt ook per post solliciteren. Stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae (vacaturenummer graag in de linkerbovenhoek van de enveloppe) voor 9 oktober 2004 naar: Florence PO&O Postbus 1005 2280 CA Rijswijk Wij zoeken voor Naktuinbouw Laboratoria een Verzorgenden niveau 3 Diverse locaties, Diverse uurcontracten De tuinbouw heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 180 gekwalificeerde medewer kers zorgt ervoor dat het teelt materiaal in de bloemisterij-, boomkwekerij- en groentesector vol doet aan alle wettelijke eisen. De kwa liteit van teeltmateriaal op ruim vierdui zend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit zelfontplooiing. Voor enthousiaste verzorgenden niveau 3 heb ik momenteel vacatures in de thuiszorgteams in Leidschendam (avond en weekendzorg), Rijswijk, Voorburg en Wassenaar. Daarnaast verwelkomen we je graag in verpleeg huis Duinstede (Wassenaar), Adegeest (Voorschoten), Loevestein (Den Haag), Loosduinse Hof (Den Haag), Mariahoeve (Den Haag), Marterrade (Den Haag) of Westhoff (Rijswijk). Neem voor meer informatie contact op met de Infodesk van de afdeling Personeel, Organisatie Opleidingen, telefoonnummer 070 - 307 52 22. Vacaturenummer: F250904006. laten rijden. Maar daar zitten reizigers en vervoerders weer niet op te wachten. Het vraagt dus veel inventiviteit om tot de beste aanpak en strakste planning te komen. Onder meer door innovatieve veiligheidsoplossingen en een ver nieuwd onderhoudsrooster voor het spoorwegnet Als ProRail zorgen we voor railmobiliteit voor capaciteit betrouwbaarheid en veiligheid op en rond het spoor. Een mooie klus voor inventieve WO/HBO'ers. Kijk op www.prorail.nl Onze 6.500 kilometer rails behoren tot de drukst bereden rails ter wereld. Dat betekent een ^ontinue aanslag op spoorstaven, wissels, bovenleidingen, bruggen, viaducten en overwegen. Het in conditie houden van dat alles is geen geringe taak. Maar ook het organiseren van onderhoud is al een klus op zich. Rond zo'n project zijn diverse partijen betrokken, soms met verschillende belangen. Vanwege de veiligheid zou de aannemer het liefst geen treinen

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 34